WEN Geen haast met het non-agressiepact 1 Auto tegen boom in Teteringen: 1 dode Heel Engeland spenrt mee: wie spoor vindt wordt schatrijk man se fruitoogst I Rusk stelt Adenauer gerust: kernstop geen (Oostduitse) adder onder het gras YARD: HELP ONS TW EE AUTO'S ZOEKEN Indonesische krijgsleusen tegen federatie Maleisië ..Brein van treinroof al veilig in buitenland? Weer schokken in Skoplje Ex tra dollars lito voor Frans dorpje heeft Eiiroinuntplanncn 8 DAGBLAD VOOR ZEELAND Kennedy-baby begraven Kroestjev condoleerde Pankov wordt niet erkend Peking fel Ook Spanje Aanhoudend koel onder 2012 uur' Maan Geen stenen Vijftien Chinese divisies bij grens van India Dat waren we bijna ontwend Kreten met een bekende klank... Voorrang en drank eisen elders slachtoffers Vriendendienst Veenendaal Echtpaar omgekomen Geen voorl ang Koelbloedig Onder wagon Voor God, Koningin «n Vaderland )I0 e 42.-) te winnen. ypen in 23 kleuruit- verancier ontvangt, welgekozen Philips tmenanfenne voor heel 'uitte golf gebieden. Dl 103e JAARGANG No. 24357 Uitgave: N. V. Uitg. Mij. Neerlandia Hoofdredacteur: J. J. H. A. Bruna. Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureaus: Breda - Reigerstraat IS - Tel. 22341 (5 lijnen) - Postgiro 1114111 MAANDAG 12 AUGUSTUS 1963 Abonnementsprijs 1 8,05 per kwartaal, •xcl. 0,20 incasso; J 9,25 per post excl. 0,35 incasso; 0,62 per week Prijs van buitenlandse abonnementen op aanvraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage 0,42 per mm (Ing. Med. f 1,05). Bij contract aanzienlijke reductie. Volledi ge tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse "Eilanden GOES Klokstraat 1 telefoon 6252 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST, Steenstraat 14 telefoon 2377 (Bijbureaus TERNEUZEN: IJsbaanstraat 24 telefoon 2601 OOSTBURG Nieuwstraat 41 - telefoon 2893) 3 14 SS BÖNN ZAL AKKOORD ONDERTEKENEN DEAN RUSK missie geslaagd... Patrick Bouvier Kennedy is zaterdag in een familiegraf van de Kennedy's nabi.i Boston begraven Alleen de presi dent en enkele naaste familieleden woonden de plechtigheid bij. Tevoren had de aartsbisschop van Boston, kar dinaal Richard Cushing (een persoon lijk vriend van de Kennedy's) in zijn particuliere kapel, een engelenmis opge dragen. De rouwstoet bestond uit slechts acht auto's. Na de begrafenis vertrok de president naar het ziekenhuis, waar zijn vrouw nog steeds vertoeft. Haar toestand blijft ..bevredigend vooruit gaan". Volgens familieleden heeft ze het verlies van haar derde kind dapper ge dragen. Gisteren heeft ze bezoek gehad van haar dochtertje Caroline. President en mevrouw Kennedy heb ben een condoleantie-boodschap ont vangen van premier Kroestjev die zich door de doodstijding persoonlijk ge troffen had gevoeld". Vanmorgen om tien uur komt het Westduitse kabinet bijeen om van Adenauer te horen dat er voor Bonn geen enkel gevaar schuilt in het ondertekenen van het kernstopakkoord van Moskou. De handtekening van West-Duitsland onder het akkoord was een netelige zaak. Rusk heeft er een omweg naar Bonn voor gemaakt, op zijn terugreis van Moskou naar Washington, om Adenauer te gaan geruststellen. Bonn vreesde immers dat de mede-ondertekening van het verdrag (dat het overigens van meet af aan van harte heeft toegejuicht) voor het Oosten de we^ zou effenen erkenning van het Oostduitse regi me te verkrijgen. Minister Rusk heeft Adenauer verzekerd dat dit beslist niet gebeu ren zal. En hij heeft de kanselier ervan kunnen overtuigen dat men in Bonn veilig op die verzekering kan dichtvaren. Volgens het Joegoslavische persbureau Tandjug hebben zich in het toch al zwaar getroffen Skoplje opnieuw aard schokken voorgedaan. Zij verooorzaakten grote paniek onder de overlevenden van de zware aardbeving, enkele weken terug. De muren van reeds ingestorte huizen vielen met donderend geraas naar beneden. Volgens het Joegoslavische persbureau hebben zich in totaal 289 aardschokken voorgedaan sinds de catastrofale aard beving van de 26ste juni. De Russische en Zuidslavische hulp ploegen in Skoplje hebben door zware regens en onweersbuien niets kunnen uitrichten. Albanië,' Zuid-Slavië's bittere en dood arme vijand, waar het de communis tische ideologie betreft, heeft de slacht offers van de aardbevingsramp 53.8 ton kolen uit Tirana geleverd. Rusk is intussen in Washington terug. Daar moet hij de Senaat verslag uitbren gen van zijn reis naar Moskou. Wat hij daar zal zeggen, zal de regering in Bonn uiteraard nog nauwkeurig volgen, omdat het de bevestiging moet leveren van wat hij in Bonn gezegd heeft. De juiste formulering van de garanties die Rusk aan Adenauer heeft gegeven en die het de Westduitse regering mogelijk maken het verdrag mede te ondertekenen, zullen vandaag bekendgemaakt worden. Of Adenauer zijn zin heeft gekregen in zijn verlangen dat Amerika in duidelijke bewoordingen aan alle ondertekenaars van het verdrag zal zeggen dat het nooit het Oostduitse regime zal erkennen, dat moet nog afgewacht worden. Rusk, die meteen na zijn aankomst in de V.S. Kennedy opbelde om hem ver slag uit te brengen, heeft de president waarschijnlijk meegedeeld dat volgens hem Kroestjev geen haast heeft met on derhandelingen over de tweede (grote) stap, namelijk het niet-aanvalspact tus sen NAVO en Warschaupact. Rusk heeft de indruk gekregen dat Kroestjev zijn aandacht nog te veel nodig heeft voor moeilijkheden binnen het communistische kamp. Ij had zijn ogen op de twee lachen gericht en juist op c»1 lonblik verdwenen zij. IR deea of ik niets gezien »aa. |<Vat is er? Wat heb je- IVaarom? Omdat... ja' .„H," lis het is waar! Dick. Wily Ijk eens naar Winnetou en int- Ihu Tschuna. Op dat momen ■peg de wachter alarm! DE TYFOON BESS heeft de afgelopen dagen zuid-Japan getroffen. Balans: 11 doden, 36 vermisten 14 gewonden, een aardverschuiving. i9 scheepsram pen, 60 kapotte bruggen, 20.000 onder gelopen huizen en 70000 daklozen Ook op Bermuda heeft men met een wervel storm te kampen gehad. Deze was ech ter minder ernstig van aard. EEN ECHTPAAR uit Dordrecht heeft na 26 jaar zijn zoon uit Zuid-Afrika teruggezien. VIJFTIENHONDERD man Egyptische troepen zijn uit Jemen teruggekeerd in net moederland. Nasser verwelkomde hen met de nodige bombarie. EEN VLIEGTUIG van de Deense luchtmacht met 12 personen aan boord wordt sinds zaterdag vermist. Het was °P weg naar Zuid-Groenland. SYRIË EN IRAK zijn het roerend eens vVArT>dei Prol3lemen. die aan de nieuwe kleven. Dat ziet er dan minder gunstig uit voor Nasser. IN ZUID-VIETNAM is een kind gedood en zijn vier mensen gewond, toen een mitvameur van een Amerikaans hef- schroefvliegtuig per ongeluk afging. VRIEND van Ward, de 39-jarige p epsgokker Joe Wade, heeft even- meennmtr, U?r°te dosis slaaptabletten genomein J 'S in een Zlekenhuls °P' In elk geval heeft hij daarbij al een flinke kluif aan een ongekend fel com mentaar van China op het kernstopak koord, dat gisteren in het Chinese Volks dagblad verscheen. Volgens Peking is het verdrag een „serieuze stap op weg naar een openlijke capitulatie van de Russi sche leiders aan het communisme" De Chinese machthebbers verwijten Moskou vooral dat het akkoord alle socialistische landen de handen bindt, behalve de Rus sische. „Moskou wil voorkomen dat an dere socialistische landen kernwapens in handen krijgen", zegt het Volksdagblad. Het meent dat de Russen de Amerikanen in de kaart spelen bij hun streven naar suprematie in de kernbewapening. Radio Moskou kon dit onmogelijk op zich laten zitten. „Smerig en lasterlijk'" noemde een commentator het Chinese commentaar. STOWfe* medegedeeld door avond- KN'MI- «eldig tot van- buien'<Tl!t! bcwolk>ng ">et enkele sen M ot krachtige wind tus- koel weer en Zuidwest- Aanhoudend Morgen: zon op 5.19 uur. Maan onder lo.iy uur. Ook Spanje zal het kernstopakkoord ondertekenen, is in Madrid bekendge maakt. Dat wijst erap dat Franco, on danks de vrijage met Frankrijk, toch Amerika als zijn belangrijkste bondgenoot blijft beschouwen. De Gaulle vindt in Spanje, ongetwijfeld tot zijn spijt, geen steun in zijn afwijzing van het akkoord. Het Amerikaanse leger in Berlijn wordt gereorganiseerd. Hoewel het aantal man schappen wordt verminderd, zal de vuur kracht zowel als de mobiliteit worden vergroot. Morgen, dinsdag, „verjaart" de Berlijn se muur. Zoals men weet is de dertiende augustus vorig jaar een dag van onge regeldheden geweest. Met het oog daar op heeft het stadsbestuur, bij monde van Willy Brandt, de bevolking met nadruk gevraagd geen demonstraties te houden en niets te ondernemen. „De muur zal toch wel verdwijnen", aldus Brandt. Hij wees erop dat West-Berlijn alle ultima tums van de Bussen had overleefd. „Met stenen gooien naar dit stuk stenen barba risme helpt niet", zei hij. Overigens schijnen vele Westberlijners het advies van Brandt naast zich neer te willen leggen. Zij zijn bang dat men het aan de andere kant van de muur als een teken van zwakte zal uitleggen als de monstraties op de 13e augustus uitblijven. Premier Nehroe van India, die na hevige aandrang besloten heeft in 's lands belang aan te blijven, heeft aan leiders van de oppositie meegedeeld dat de Chinezen bezig zijn vanuit Sin- kiang troepen over te brengen naar Tibet tegenover de grens met India in het omstreden noordoostelijke grensge bied. Nehroe schatte het aantal Chinese divisies op 15. Wat de bedoeling van de troepen concentraties is wist hij niet. Met deze mededelingen heeft hij de oppositie, vooral communisten, die hem een te rechts beleid verwijten, met de neus op de feiten gedrukt Zijn tegenstanders zullen n.l. zijn afgetreden eisen indien blijkt, dat Sïehroe verantwoordelijk is voor een overeenkomst, krachtens welke India en het Westen samen luchtmacht oefeningen gaan houden. Bovendien zou hij van plan zijn enkele lastposten uit zijn regering te verwijderen hetgeen de oppositie ook zwaar op de maag ligt. Dinsdag zullen zij een motie van wan trouwen tegen hem indienen. Nehroe waarschuwde zijn tegenstanders, dat het mogelijk is, dat Bood-China er bij Pakistan op aan zou dringen gezamen lijk India aan te vallen. Dat Pakistan dit spelletje mee zou spelen achtte Nehroe niet waarschijnlijk. Naar verluidt zou de Sovjet-Unie India van zware artillerie alsmede van lichte en zware tanks voorzien Ook zou Rus land bereid zijn raketten tegen lucht aanvallen aan India te leveren. Al dit oorlogsmaterieel zou bij een eventueel treffen tegen China ingezet worden. Daar zitten we nu met onze rode ruggen en gebruinde gezichten weer midden in een plensbui periode De eerste verhalen over verregende dagjes-uit doen weer de ronde en we waren weer bij na vergeten hoe nat de regen was. De stranden zijn weer ver laten, de paraplu's weer te voor schijn gehaald en de terrasjes tonen weer een troosteloze aan blik, zoals bovenstaand plaatje laat zien. IN NEW YORK heeft een 18-jarige jongen een priester vermoord, terwijl hij zijn moeilijkheden met de geestelijke aan het bespreken was. Nadien nam hij de vlucht met het autosleuteltje en de portefeuille van het slachtoffer. Indonesië schijnt aanstalten te maken op gelijksoortige wijze te werk te gaan inzake de kwestie van de Maleisische federatie, als destijds inzake Nieuw- Guinea. Nu de V.N. besloten hebben twee werkgroepen naar Serawak en Noord- Borneo te sturen, om na te gaan wat er waar is van de Inuonesische beschul diging dat er bij de verkiezingen aldaar geknoeid is, klinkt al weer krijgsge schreeuw dat vooral de Nederlanders tamelijk bekend in de oren klinkt. Op Celelebes (waar destijds ook talloze demonstraties inzake Nieuw- Guinea zijn gehouden) heeft een menigte van 70.000 jongelui in een resolutie te kennen gegeven slechts ,,op een bevel van Soekarno te wach ten om Maleisië te vernietigen". De Indonesische regering heeft de ambtenaren in de aan de omstreden ge bieden grenzende districten gelast een militaire training te ondergaan. Boven dien is zaterdag in Djakarta het Indone- ssche .oppercommando voor de bevrij ding van West-Irian" weer bijeen ge weest. ditmaal ter bespreking van de overeenkomst van Manilla. Nasoetion, minister van defensie, was voorzitter. Soebandrio, die er ook bij was wilde na afloop niet zeggen of er iets besloten was. Over de brief van Oe Thant zei hij dat hij deze eerst nog ernstig moest bestuderen In die brief heeft de secretaris-generaal van de V.N. Indonesië op de hoogte gesteld van de wijze waarop het onderzoek naar de verkiezingen in Serawak en Noord- Borneo zal worden ingesteld. Zoals be kend is daar de bevolking de vraag voorgelegd of men voor onafhankelijk heid en voor de Maleise federatie is. Als de V.N.-werkgroepen aankomen, zul len ze demonstraties te zien krijgen ten gunste van Maleisië. De minister-president van Singapore heeft gezegd, dat wat hem betreft de federatie op 31 augustus a.s. zijn eigen status kan krijgen. (Van onze correspondent) Op de Oosterhoutseweg onder Teterin gen is de 29-jarige F. Kreutz, grondwer ker en havenarbeider, omgekomen en de 31-jarige H. Smulders, lakspuiter, ernstig gewond geraakt, toen de auto, waarin bei de Bredanaars reden, waarschijnlijk door een verkeerde inhaalmanoeuvre, rakelings langs een bestelauto reed en tenslotte te gen een boom belandde, Kreutz was op slag dood. De auto, die uit de richting Oosterhout kwam, brak doormidden en beide helften werden tientallen meters uit elkaar geslingerd. Het gehele wegdek was bezaaid met wrakstukken en glasscherven. De zwaar gewonde en aanvankelijk bewusteloze Smulders zette het, zodra hij weer bij kennis was, op een lopen en verdween in de duisternis. Rijkspolitie en burgers vonden hem een half uur later bij het Teteringse kerkhof. Hij werd naar het St.-Ignatiusziekenhuis te Breda overge bracht. Het verkeer op de Oosterhoutse- weg moest anderhalf uur lang worden omgeleid. In het Friese plaatsje Bergum heeft een 25-jarige fabrieksarbeider, die een vrien dendienst verleende aan een 31-jarige kraan wagenchauffeur, daarbij het leven verloren. Deze laatste moest een geslipte auto uit een sloot trekken en riep daarbij de assistentie in van de arbeider. Tijdens deze bergingswerkzaamheden vloog een Volkswagenbusje met grote snelheid op de kraanwagen. De arbeider overleed la ter aan de gevolgen van de opgelopen kwetsuren: de kraanwagenchauffeur liep een hoofdwond en een shock op en de bestuurder van het busje werd gearres- De Britse politie wordt over stroomd met inlichtingen van het publiek in de zaak van de grote treinroof. Alles wordt nauwgezet onderzocht maar tot dusverre heeft dit geen resultaat opgeleverd. Het enige tastbare bewijsstuk waarover men beschikt zijn de Deze nachtelijke foto toont hoe Russische onderzeeboten oefenen met een zee-lucht-raket, welke onder water wordt afgevuurd zo als de Amerikaanse Polaris. Vanaf de brug van een andere onderzee boot loordt de lancering nauto- gezet gevolgd. handboeien die door de bende zijn gebruikt om de machinist van de posttrein en zijn assistent buiten gevecht te stellen. De bende heeft geen enkel ander spoor achterge laten. Zaterdagavond is op 110 kilometer van de plaats van de roof een verlaten vrachtauto gevonden. De politie wil niet zeggen of er verband bestaat tussen deze auto en de roof, maar 75 politieagenten en 14 honden hebben de omgeving waar de auto is gevonden afgezocht. Volgens sommige berichten zou men in de auto wikkels van pakken bankbiljetten heb ben gevonden. Scotland Yard heeft het publiek uit genodigd te helpen twee voertuigen te vinden een drietons vrachtauto zoals bij het leger wordt gebruikt en een Landrover die, volgens de Yard, mis schien met een derde voertuig een kon vooi vormden in de streek waar de roof is uitgevoerd. Met de fantastische beloning, wel ke is uitgeloofd, behoeft het pu bliek echter nauwelijks nog aan sporing. En de Sunday Express merkt op dat als de beloning kan worden verdiend, ze belastingvrij zal worden uitgekeerd. Het blad heeft dit van de belastingdienst vernomen. Dit betekent, zegt de Ex press, dat iemand die de gehele be loning zou toucheren, in dezelfde positie zou verkeren als een man die 21/4 miljoen pond sterling per jaar verdient. De politie vreest intussen dat het „brein" van de roof al naar het buiten land is gevlucht toen de „operatie" nog moest plaatsvinden. Interpol, de Franse Süreté en de Amerikaanse F.B.I. zoe ken naar hem. De 37-jarige machinist van de post trein, Jack Mills, heeft thans zijn ver haal verteld. Hij heeft drie dagen in het ziekenhuis gelegen met verwondin gen aan het hoofd, welke het gevolg wa ren van de aframmeling die de bende hem gaf. Mills zei dat hij de trein stilhield bij het sein dat de bandieten op rood hadden gezet. „In de duisternis zag ik vage figuren, twee ervan op delijn. Ik dacht dat het spoorwegarbeiders waren die me zouden komen vertellen dat het sein niet in orde was, want ik had geen rood sein verwacht". Mills vertelde dat zijn assistent, Da vid Whitby, zich naar de telefoon had gehaast en dat David schreeuwde dat de draden waren doorgesneden. „Toen ik me weer omdraaide, zag ik een gemaskerde man op de trap van de wagen. Hij droeg een bivakmuts en had een in doek gewikkelde staaf. Hij stond op het punt de wagen binnen te komen en ik dacht: „Ik geef me niet zo maar gewonnen" en ik greep hem beet. Bijna lukte het me hem van de wagen te duwen, want ik had het voordeel dat ik hoger stond. Toen kreeg ik van ach teren een klap op mijn hoofd. Ik zonk op de knieën en ze bleven me raken. Ik weet niet hoeveel maal ze me hebben geraakt, maar ik geloof dat beide man nen het deden. Ik raakte niet buiten bewustzijn, maar ik was erg versuft. Een van de mannen zei: „Kijk niet op of je krijgt er nog meer van langs". Hij sprak met een Londens accent. Het volgende dat ik me herinner is dat er een man of negen of tien waren. Ik werd de gang naar de machinekamer binnengesleept waar mijn maat met een andere ge maskerde man stond. Toen zei iemand: „We willen de bestuurder", en ik werd naar buiten gesleept en gedwongen de trein te besturen. In de cabine zei een man: „Kijk recht vooruit. Kijk niet om". Een ander zei: „Als ik zeg stop, dan stop je, of je krijgt nog meer tikken." Iemand schreeuwde en ik liet de trein stoppen". Mills vertelde dat hij en Whitby aan elkaar werden geboeid met handboeien. Vervolgens werden beiden in het gras naast de spoorlijn gedeponeerd. „Ik kreeg te horen dat ik plat op mijn ge zicht moest gaan liggen en niet mocht opkijken als mijn leven mij lief was. Al die tijd bloedde ik nogal hevig en een van de bandieten bleef mijn hoofd afvegen", aldus Mills. Volgens hem heeft het lossen* van de buit van 2,6 miljoen pond acht a tien minuten in beslag genomen. Mills vertelde nog: „De overval leek heel goed georganiseerd, alsof het een militaire operatie was. Bevelen wer den niet gegeven. Iedereen wist wat er van hem werd verwacht. Er waren tus sen de 20 en 30 man. Een van hen wilde leuk zijn tegen me: „We zullen je naam en adres opschrijven en je een paar quid teerd wegens rijden onder invloed van drank. In Veenendaal is een 35-jarige dame uit Mühlheim in West-Duitsland overle den aan de verwondingen die zij bij een verkeersongeval opliep. Zij was met tear man, grootmoeder en vier kinderen be trokken geweest bij een zware aanrij ding. waarbij een 13-jarig zoontje op slag werd gedood. De anderen liepen lichte verwondingen op. In Ingen is als gevolg van een auto ongeluk een echtpaar om het leven geko men, na het niet verlenen van voorrang aan een vrachtwagen met aanhanger. De personenwagen werd in de flank gegre pen en totaal vernield. De 52-jarige dame overleed ter plaatse: haar echtgenoot la ter in een ziekenhuis. Hij was 56 jaar oud. In het Drentse Borger verongelukte bii een autobotsing een 45-jarige hoofdagent van politie uit Groningen. Ook hier: geen voorrang verleend. Er waren twee ge wonden te betreuren. Dank zij de koelbloedigheid van de door een aanrijding getroffen automobilist is een doorschieter op de middenberm onder Sassenheim zonder persoonlijk let sel en verdere botsingen afgelopen. Een 19-jarige man uit Heemstede, die rechts op een oostelijke rijbaan reed, werd met grote snelheid ingehaald door een chauf feur uit Amstelveen. Deze nam de inhaal manoeuvre te krap en raakte met zijn rechtervoorkant de linkerachterkant van de andere wagen. De geraakte wagen vloog als een kaatsebal over de weg. sloeg door de middenberm en kwam door ontbreken van vangrail op de tegenlig- gende rijbaan terecht. De bestuurder wrong zich uit de wrakstukken. Zijn verloofde, die geen ernstig letsel opliep, kon zich niet zo spoedig bevrijden. Hij kon aansnellende auto's tot staan bren gen. De veroorzaker van het ongeluk bleek onder invloed van drank gereden te hebben. Zijn rijbewijs werd in beslag genomen. Van de geraakte auto bleef slechts een puinhoop over. De andere auto werd zwaar beschadigd. Tijdens rangeerwerkzaamheden op he< haventerrein van de Staatsmijnen in Stein is een 59-jarige man uit Maastriph onder een wagon terechtgekomen, was vrijwel onmiddellijk dood. ichl De Amerikaanse minister van land bouw, Freeman, die op zijn rondreis langs vijf Oosteuropese landen als laat ste Zuid-Slavië aandeed, heeft gisteren aan THo de toezegging gedaan dat de V.S. 50 miljoen dollar zal verstrekken voor de wederopbouw van het verwoeste Skoplje. De helft van dit bedrag is een schen king de andere helft een lening op lange termijn. Tito toonde zich zeer dank baar voor deze Amerikaanse geste. Mogelijk heeft hij reden tot nog meer voldoening, want zijn gesprek met Freeman heeft ongetwijfeld tot doel ge had de Amerikaanse regering er warm voor te maken de nauwe handels relaties met Zuid-Slavië te bestendigen. Zoals bekend is daartegen in de V.S. stevige oppositie. Zuid-Slavië profiteert van een bijzoildere positie als export- leverancer van Amerika en tevens van (pond) sturen als alles achter de rug is".uitgebreide economische hulp. Als vijfhonderd mensen, onder wie de geestelijke vader van de E.E.G., Jean Monnet, en de vroegere Franse premier Pierre Pflimlin. hun zin krijgen, dan zal de „Euror" de munteenheid van de Euromarkt- landen worden. Een desbetreffende voorstel is ge daan door de gemeenteraad van het dorp Saint Savin in Frankrijk.

de Stem | 1963 | | pagina 1