an ruim m Amerika s president in West-Duitsland Wij blijven zo lang het nodig is Het concilie zal worden voortgezet Formateur wekt onbehagen óók K.V.P.-kringen in Paus wordt in open lucht gekroond 100 meter niemandsland langs Oost-Be rlijnse muur De „tour" is begonnen naam van tos in onze voormalige raarvan de de laatste H ELECTRIC' LE N.V. - GOES Frank Montini, fabrieksarbeider in Chicago, naar Rome attentie ctie s eerste letters \blad De Stem) RDER met band en 1!S- OF HEREN iWIEL rOT TEEN GEKLEED igmafras met twee ïbon van f 200. L ZAKKENROOIER merk Cormick 55 W DAGBLAD VOOR ZEELAND BEZOEK KAN BESLISSEND ZIJN VOOR W.-EUROPA Koel weer VERDACHTE VAN MOORD OP NEGER LEIDER EVERS GEARRESTEERD Artikel van „bevriende zijde niet van KVP Paulus VI tot de wereld: ANGST VOOR KENNEDY Nederlandse toerist in Frankrijk omgekomen Tohbrdia 1° I «4 AAG i" 1 van Riel, Ginnekenweg eda. ra Rijwielen- en Motoren- favus" N.V., Oiulesehoot. Kleding. Oosterhout. [nbergh-v. Osta, De Stem. Import Amersfoort en Liberator volautomatische meldroogautomaat op 0,37m2 snd schoon, kreukvrij en kast- eefsels (óók de synthetische) ;-droog-kombinatie van Eng- tijs Was- en droogauto- f1295.- f695.-) niet meer een wasautomaat eveneens fat met zoveel méér resultaat, rit u dan ook de zelfdenkende LIBERATOR VAN Knc een TUMBLE WASH zelfcentrifu- l'fde afmeting waarmee U eveneens met plechts f 995.- joortstraat 28 6995 en 6996 E KOOP: AS. In prima staat. n 01143-394 rg3e JAARGANG No. 24315 Voor God, Koningin en Vaderland Uitgave: N. V. Uitg. Mij. Neerlandia Hoofdredacteur: J. J. H. A. Bruna. Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureaus: Breda - Reigerstraat 16 - Tel. 22341 (5 lijnen) - Postgiro 1114111 MAANDAG 24 JUNI 1963 Abonnementsprijs 8,05 per kwartaal, excl. 0,20 incasso: 1 9.25 per post excl. 0,35 incasso: 0,62 per week Prijs van buitenlandse abonnementen op aanvraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage 0,42 per mm (Ing. Med. 1,05). Bij contract aanzienlijke reductie. Volledi ge tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse Eilanden GOES, Klokstraat 1 telefoon 6252 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST, Steenstraat 14 telefoon 2377*(Bijbureaus TERNEUZEN: IJsbaanstraat 24 telefoon 2601 OOSTBURG Nieuwstraat 41 - telefoon 2893) HARTSTOCHTELIJK WELKOM AAN KENNEDY (Eigen buitenlandse dienst) Naar schatting anderhalf a twee miljoen Duitsers waren in Keulen en Bonn op de zonnige zondag van gisteren uitgelopen om prsident Kennedy een niet mis te verstaan welkom toe te roepen. Minstens evenveel Amerikaanse vlaggen als zwart-rood-gele gaven kleur aan zijn route. Spandoeken met „Herzlich Willkommen Kennedy" vangen het oog en foto's, waarop Kennedy en president Lübke, Kennedy en Adenauer, Kennedy en Erhardt, naast elkaar gemonteerd zijn, staan in vele etalages. Bij zijn aankomst op het vliegveld van Keulen zei de Amerikaanse president: „De Verenigde Staten zullen op dit continent blijven zolang onze aanwezigheid verlangd wordt en nodig is, onze strijdkrachten en verplichtingen zullen blijven, want uw veiligheid is onze veiligheid. Uw vrijheid is onze vrijheide en een aanval op uw grondgebied is een aanval op het onze". Zijn al deze Duitsers alleen uitgelopen om de machtigste man ter aarde van het ogenblik in levende lijve te zien? Het is meer dan dat. Zij beseffen dat het lot van hun volk op het spel staat. Velen be grijpen dat dit bezoek beslissend kan zijn voor de miljoenen in West-Duits land. Kennedy bezoekt vier landen in tien dagen. Het bezoek aan Duitsland neemt daarvan vier dagen in beslag en het is ook het belangrijkst. Een van de wagens in het escorte van Kennedy bevat een telefoon een di recte verbinding met Washington. Deze directe verbinding bestaat ook in het vliegtuig, waarmee hij reist. Hij kan elk ogenblik opgebeld worden over een aan val in Laos, een rassenrel in zijn eigen land of een revolutie in Zuid-Amerika. Hij wordt geëscorteerd door 136 man motorrijders. Reeds bij Kennedy's aankomst op het vliegveld van Keulen, waar hij zondag met Adenauer de mis bijwoonde in de beroemde dom, zei bondskanselier Ade nauer: „Uw bezoek is een politieke daad. Op 10 juni, in uw rede tot de universi teit van Washington, hebt u gezegd dat de Verenigde Staten niet met de Sovjet- Unie op kosten van andere volkeren tot een akkoord wensten te komen. U zei ook dat de bondgenoten niet alleen over eenstemmende belangen hebben, maar ook identieke doeleinden, namelijk de verdediging van de vrijheid en het stre ven naar vi'ede. Kan er een betere ma nier zijn om deze vaste overtuiging ken baar te maken dan een bezoek aan de Bondsrepubliek en aan andere landen DRIE MINISTERS van de interim regering van de Griekse premier Pipinelis zijn weer afgetreden. Het drie tal is gegaan om de taak van de pre mier te vergemakkelijken. OP 30 JUNI zal in Suriname de dag, waarop honderd jaar geleden de slaver nij werd afgeschaft, op indrukwekkende wijze worden herdacht. Dr. L. Licht veld, gevolmachtigd minister bij de Nederlandse ambassade in Washington, heeft de algemene leiding van dit emancipatiefeest. HET HUWELIJK tussen de Griekse kroonprins Constantijn en prinses Anne- Marie van Denemarken zal waarschijn lijk in september worden gesloten. Zij is dan zeventien jaar, hij drie en twintig. 114 ISRAeLISCHE technici zullen in Amerika geoefend worden in het bedie nen van de korte afstandraket HW- Hawk. Deze wapens worden niet tot de offensieve gerekend TERRORISTEN hebben in Brits Guyana een theater opgeblazen. Schade 200.000 doller. Oorzaak de spanning tussen de regering Jagan en de staken de vakbondsgroepen. IN DE Engelse badplaats South Shields is een tyfus-epidemie uitgebroken. Negen personen met tyfusverschijnselen zijn in een ziekenhuis opgenomen. EEN JONGEMAN van 18 jaar heeft in Hugo (Oklahoma) zijn moeder en zus vermoord, voordat een brand hun boerderij verwoestte. De jongen is ge arresteerd. Weersverwachting. meegedeeld door het K.N.M.I., geldig tot heden- avond, opgemaakt zondagavond 23.15* uur. Half tot zwaar bewolkt met tijde- Z U)k regen. Matige tot krachtige wind J tussen zuidwest en zuid. Koel weer. J Heden zon onder 21.04 uur maan onder 23.29 uur. op Morgen zon op 4.20 uur maan 7.30 uur. I in West-Europa en dan een bezoek aan Berlijn?" De president'antwoordde onder meer: „West-Europa is niet langer verzwakt door conflicten, maar wordt snel een gelijkwaardige bondgenoot in welvaart en zekerheid. West-Europa is niet meer een broeinest van wereldoorlogen, maar een instrument van eenheid en een toon beeld van verzoening". De bevolking van West-Duitsland heeft zich bevrijd van de krachten van tiran nie en agressie. De bevolking van de Verenigde Staten heeft zich nu bevrijd van een lange periode van isolatie. Sa men gaan wij een nieuwe toekomst tege moet. Voormalige vijanden zijn trouwe vrienden geworden". In het stadhuis te Keulen voegde hij hieraan toe: „Ik hoop dat het jaar 1963 er toe zal bijdragen dat in de gehele we reld de morele kracht, waarvoor wij al len op de bres staan, versterkt wordt". HOOGTEPUNT IN BONN Het hoogtepunt kwam op de markt te Bonn, waar men zich met moeite door de 30.000 koppige menigte wrong. Kennedy had tevoren zijn rede verscheurd om de Duitsers uit de grond van zijn hart te vertellen wat zij graag horen, namelijk dat de Amerikanen niet weg zullen gaan zolang het communistische gevaar aan wezig is. Keer op keer werd de burge meester van de hoofdstad van de Bonds republiek door applaus onderbroken toen hij Amerika bedankte voor de economi sche hulp die ontvangen was, maar ook voor de ideële bijdrage in de vorm van het principe van vrije verkiezingen en het standhouden voor de vrijheid van Duitsland te Berlijn. Kennedy kreeg hier een cassette met de grammofoonplaten van de negen symfonieën van Van Beethoven. Naast ons stonden in kleurrijke kos tuums voormalige bewoners van Silezië en Pommeren, nu Poolse gebieden, die op deze wijze en met spandoek als „Hel- fen sie uns Wieder ver einigung" de aandacht vestigden op hun lot. Het is duidelijk wat de Duitsers van Kennedy verwachten: dat hij onbuigzaam zal zijn in het gesprek met het Kremlin over de telefoon of aan de conferentie tafel. dat nooit meer levende mensen op geofferd zullen worden om druk af te feopen.I De 42 jaar oude Byron de la Beckwith, een oud marineman, die het beroep van vertegenwoordiger uitoefent, is in de nacht van zaterdag op zondag door de federale recherche gearresteerd. Hij wordt officieel beschuldigd van moord op de negerleider Medgar Evers, die op 12 juni door een sluipschutter werd vermoord. Beckwith werd gearresteerd op grond van de klacht, dat hij met andere nog niet bekende personen zou hebben sa. mengezworen teneinde de wet van 1957 op de burgerrechten te schenden. Deze samenzwering zou uiteindelijk tot de moord op Medgar Evers hebben ge leid. Ondertussen heeft president Kennedy zaterdag j.l. een besluit ondertekend, dat mede belangrijk is voor de op heffing van de rassendiscriminatie. Daarin is bepaald dat de federale regering geen betalingen meer zal doen aan de uitvoerders van werken, die hun blanke- en negerarbeiders niet op gelijke voet behandelen. Dit geldt met name voor de uitvoerders van openbare werken, zoals firma's die zich met wegenaanleg en b.v. de bouw van scholen en bruggen bezig houden. Indien een ondernemer blijft weigeren zijn negerarbeiders op voet van gelijk heid met de blanke werknemers te be handelen, kan de federale regering het met hem gesloten contract geheel of gedeeltelijk opzeggen. 55 Tijdens de viering te Tilburg van het zestigjarig bestaan van de Bos sche Diocesane Bond van de Neder landse K.A.B., stipte de heer J. A. Middelhuis, verbondsvoorzitter van dc K.A.B. aan, dat de K.A.B. samen met het N.V.V. haar wensen heeft geformuleerd. Die samenwerking be rust op de ientieke zorg voor de ar beidende mens in deze vakcentrales. Hij sprak tegen dat een recent ar tikel in een ochtendblad, spreker bedoelde De Volkskrant, „van be vriende zijde" waarin een samen gaan van P.v.d.A. en K.V.P. werd be pleit, van de zijde van de K.A.B. af komstig zou zijn. „Ik weet niet wie die bevriende zijde is", aldus de heer Middelhuis. „Als wij als K.A.B. dit zouden hebben gedaan, dan zou dit schrijven door de K.A.B. onderte kend zijn geweest". Overigens voegde hij aan dit alles nog toe: „Ik was het eens met de strekking van dit artikel. Het was een goed artikel". Êr Een beeld van de triomfale in tocht van president Kennedy in Bonn. Met bondskanselier Ade nauer reed de president in een open auto door de straten De kopgroep tijdens de eerste etappe van de Ronde van Frank rijk, gefotografeerd in het noord- Franse landschap. V.l.n.r. Pauw els, Ramsbottom en Bahamontes, die resp. als eerste, derde en vierde eindigden. In een redevoering, die 23 mi nuten duurde, heeit Paus Pau lus VI, de ideeën ontwikkeld, die leidraad zullen zijn voor zijn pontificaat. Hij sprak deze rede uit in een foutloos klassiek La tijn en gebruikte lange, onon derbroken volzinnen. Zijn spreektrant lijkt veel op die van wijlen paus Pius XII. De boodschap, die paus Paulus VI de wereld toezond, komt op het vol gende neer voortzetting van het con- silie, herziening van het kerkelijk recht, oplossing van de sociale pro blemen en arbeid voor de vrede en de eenheid der christenen. Daarmee heeft hij ondubbelzinnig 'te kennen gegeven het werk van paus Joannes XXIII op alle punten te willen voort zetten. Ofschoon de paus sprak voor het forum van het kardinaalscollege, richtte hij zich, want hij sprak voor Je radio, in feite tot de gehele wereld. Paus Paulus VI gaf te kennen, dat lij met alle kracht 't grote werk voor lie christelijke eenheid, dat door paus Joannes XXIII begonnen is, wenst voort te zetten. Na bevestigd te hebben, dat hij het concilie eveneens zal voortzetten, ver volgde hij dit concilie te beschouwen als zijn voornaamste taak, „waaraan Wij alle krachten, die God ons heeft gegeven, zullen wijden. Door dit con cilie zal de katholieke kerk schitteren als een standaard, geheven over alle verre landen, opdat zij door de majes teit van haar organisatie, de schoon heid van haar geest, de veelvuldig heid van haar krachten alle mensen tot zich kan trekken, die uit alle volkeren, talen en naties voorkomen." ,,In dit licht", aldus de paus, „komt ook te staan het werk aan de herzie ning van het kerkelijk wetboek en de voortzetting van het werk in de lijn van de grote sociale encyclieken van onze voorgangers." „Onze taak zal het met de hulp van God bovendien zijn alles in het werk te stellen voor het behoud van het grote goed van de vrede tussen de volkeren, een vrede, die niet alleen afwezigheid van oorlogshandelingen betekent, maar een weerspiegeling is van de door God. schepper en verlos ser. gewilde orde". De paus vroeg bovendien om maat regelen ter ondersteuning van de onderontwikkelde landen. ..waarin de levensstandaard dikwijls mens onwaardig is" Paus Paulus VI drukte ook zijn be zorgdheid uit over „de broeders en zonen in die gebieden, waarin de kerk wordt belemmerd in de uitoefening van haar rechten". Hij herinnerde aan zijn voorgangers Pius XI en Pius XII om daarna te zeggen „Maar op heel bijzondere wijze wensen wij met god vruchtige en bewogen herinnering de persoon van de overleden Joannes XXIII te gedenken, die in zijn korte maar zeer werkzame ambtsperiode de harten van de mensen, zelfs van hen, die ver weg zijn tot zich heeft getrokken." Het instellen van een verboden zone langs de muur in Oost-Berlijn, moet al lereerst gezien worden als een hernieuw (Van onze parlementaire redactie) Met ingehouden adem volgt het Binnenhof, meer speciaal de KVP- fractie, de verrichtingen van dr. De Kort op het slappe koord van de kabinetsformatie. De formateur heeft voor hedenochtend elf uur de fractieleiders van de KVP, AR en CHU bij zich ontboden. In het afgelopen weekeinde heeft hij „op grond van ontvangen brieven en gesprekken" een keuze gemaakt tussen de PvdA en VVD. Tijdens het christen-democratisch samen zijn van hedenmorgen zal hij die keuze bekend maken. De V.V.D., C.H.U. en AR. verwach ten dat de keuze op de V.V.D. is geval len. Gedrieën hebben zij de formateur allang geleden medegedeeld dat zij niets voelen voor een samengaan met de P.v. d.A. De K.V.P.-fractie zelf heeft nog geen keuze gemaakt. De K.V.P.'ers zijn voor dinsdagmorgen bijeen geroepen. In poli tieke kringen is men geneigd aan dit fractieberaad meer betekenis toe te kennen dan aan het christen-democra tisch overleg van vandaag. Het is name lijk bekend geworden, dat dr. De Kort zijn eigen achterban niet of nauwelijks over zijn plannen heeft ingelicht. Mede als gevolg daarvan heerst er in K.V.P.- kringen een toenemend onbehagen over de wijze waarop dr. De Kort zich van zijn formatie-opdracht kwijt. De socialisten zijn bereid zijn ontwerp- program te aanvaarden en hebben voorts geen en^el bezwaar tegen bindende af spraken omtrent het program. De V.V.D. daarentegen heeft noch op het punt van het program noch ten aan zien van de binding kleur bekend. Programmatisch bezien blijft mr. Toxopeus echter een minder geschikte kandidaat-regeringspartner dan prof. Vondeling, de socialistische fractieleider. Valt dr. De Korts keuze op de P.v.d.A. dan kan hij beter meteen terugtreden, want de C.H.U. en A.R. willen niet met de P.v.d.A. samengaan. Aangezien de tijd dringt veronderstellen dus de C.H.U. en A.R. dat de keuze op de V.V.D. geval len is. In dat geval rijst evenwel levens groot de vraag hoe dr. De Kort die politieke keuze denkt te motiveren. De C.H.Uen A.R. vragen zich af of dr. De Kort misschien zal proberen zijn eigen verantwoordelijkheid op dit punt op de protestants-christe lijke partijen mede af te schuiven. Deze vragen houden thans met name de K.V.P., zowel de fractie als de partij, bezig. Men is in K.V.P.-kringen verre van gelukkig over de gang van zaken bij deze kabinetsformatie. Ook in K.V.P.- kringen stelt men zich op het standpunt, dat dr. De Kort er goed aan zal doen zich thans van het formatiefront terug te trekken. Prof. Vondeling zou misschien zijn op volger kunnen zijn. Een mislukking voor hem ligt evenwel zo zeer voor de hand dat prof. De Quay waarschijnlijk beter meteen dr. De Kort zou kunnen opvol gen. (Advertentie) Aanstaande zondagavond 30 juni zal de pauskroning plaatsvinden. Deze plechtigheid zal in de openlucht tegenover de Sint Pieter worden gehouden, alleen de kroning zelf gebeurt op het balkon van de basiliek. Met dit besluit heeft de nieu we paus twee grote problemen op gelost. De inwoners van Rome zul len de plechtigheid zodoende on gehinderd door de warmte kun nen bijwonen. Bovendien behoe ven de tribunes die in het mid denschip van de Sint Pieter zijn gebouwd in verband met het concilie, niet te worden afgebro ken. 300.000 mensen kunnen nu de kroning meemaken. Zondag Jl. heeft paus Paulus de me nigte gezegend vanuit een raam van de officiële vertrekken op de tweede ver- dieping. Hij sprak langzaam het An gelus uit. Na de zegen riep hij kardi naal Suenens, de aartsbisschop van Me- chelen, aan zijn zijde. De kardinaal werd juist op dit uur door de paus ont vangen. „Dit is", zei de paus, toen de kardinaal naast hem stond, tot de me nigte. „de aartsbisschop van Meche- len in België". Auto's en taxi's, die de mensen naar het Sint-Pietersplein had den gebracht, zorgden voor een oor verdovend claxongeluid. De paus heeft al verschillende audiënties toegestaan. Kardinaal Wy- szinsky van Polen bijvoorbeeld, is al tot tweemaal bij hem toegelaten. Een deel van dit gesprek werd in het Pools gevoerd. Ook de beide broers van de paus, Ludovico en Francesco, zijn door hem ontvangen. Verder ontving de paus kardinaal Spellman van New York. Frank Montini, de 64-jarige neef van Paulus VI, die sinds 1925 in Chica go woont, waar hij fabrieksarbeider is, maakt zich op voor een bezoek aan Rome. Hij wil daar zijn neef ontmoeten, maar hij heeft sinds 1925 nooit meer iets van zijn Italiaanse verwanten ge hoord. Frank Montini's vader is een broer van de vader van paus Paulus. Paus Paulus VI heeft zijn eerste nacht op het Vaticaan doorgebracht in de vertrekken waar paus Joannes XXIII tot zijn dood toe heeft geleefd. Hij stond om zes uur op om de H. Mis bp te dragen, waarna hij enkele staats secretarissen ontving. De Russische premier Nikita Kroest- jev heeft Paulus VI ztfn gelukwensen aangeboden per telegram. Hü hoopte dat de nieuwe paus het streven van wülen paus Joannes naar vrede en vreedzame samenwerking tussen de volkeren zou voortzetten. Ook de Oostduitse partijleider Wal ter Ulbricht en premier Otto Grothe- wohl, hebben felicitatieboodschappen verzonden. Ook zij hoopten op verster king van de vrede en begrip onder de landen. De patriarch van de Russische or thodoxe kerk in Moskou, Alexei, heeft paus Paulus eveneens zijn gelukwensen getelegrafeerd. „Wij hopen", liet hij overseinen, „dat de rooms-katholieke Kerk onder uw leiding doeltreffend zal werken voor de verzoening van de mensheid". Vandaag begint de routine van het pausschap geleidelijk aan vorm te krij gen. Paulus VI ontvang dan namelijk de clerus van Rome in de ochtenduren en om 12 uur het corps diplomatique bij de H. Stoel. Al eerder heeft de paus de staats hoofden persoo:nlijk van zijn verkie zing in kennis gesteld. Wanneer hij die brieven ondertekent is het meestal de eerste keer dat hij zijn nieuwe handtekening plaatst. Het eerste telegram dat in zijn pon tificaat werd uitgezonden, was van persoonlijk karakter en gericht aan de beide broers van de paus. Het luidde: „Beste Ludovico en Francesco en fa milie, in vrome nagedachtenis aan on ze afgestorvenen, die ons geleerd heb ben in Christus te geloven en zijn Kerk lief te hebben, voor jullie de eerste apostolische zegen van de steeds met jullie verbonden broer, thans «door de Goddelijke Voorzientigheid Paulus VI". de poging om een einde te maken aan de telkens weer gelukkende vluchtpogingen vanuit Oost-Duitsland. Men mag nn de scheidsmuur tussen Oost- en West-Ber- l(jn niet dichter meer dan op honderd meter naderen. Zodra deze maatregel van generaal Heinz Hoffman, de Oostduitse minister van Defensie bekend werd, is men be gonnen de nieuwe zone hermetisch af te sluiten. Bovendien werd de muur tijdens het weekeinde van nog meer prikkel draadversperringen voorzien. Hiermee was men zondagavond gereed. Men noemde deze maatregel In West-Duitsland verreweg de strafst# sinds augusus 1961, toen Oost-Berlijn de muur liet bouwen. Zwemmen, hengelen, bootjevaren en kamperen in de zone is verboden op straf van twee jaar gevangenis. Het verkeer van geallieerde voertuigen zal geen belemmeringen in de weg wor den gelegd. Volgens de Oostduitse order is het betreden van de grenszone echter ook voor burgers van andere naties, zo wel civiel als militair verboden. Dit duidt op een duidelijke belemmering van de vrijheid van beweging in de verboden zone. De in de zone woonachtige Oostduit sers krijgen een speciaal registratiezegel op hun identiteitskaart. Men is bevreesd dat de huizen in deze zone op de duur zullen moeten worden ontruimd. Alle bars, restaurants, bioscopen en hotels in het verboden gebied zullen worden ge sloten. Men veronderstelt dat de nieuwe zone is ingesteld om te voorkomen dat tijdens Kennedy's bezoek pro-Amerikaanse de monstraties aan de oostelijke zijde van de muur zullen worden gehouden. Ondanks deze maatregelen zijn vier Oostduitse grenswachten naar West-Ber- lijn uitgeweken tijdens het weekeinde. Ook een Oostduitse tolbeambte stak de grens over. Een Nederlandse auto is tijdens het weekeinde op de nationale weg nummer 74 bij Gemeaux met een Franse bestel wagen in botsing gekomen. De bestuurder van de Nederlandse auto, de 23-jarige Piet Eveleens uit Haarlemmermeer werd op slag gedood. Zijn mede-inzittenden, de 22-jarige Jan Bol en de 23-jarige Pieter Spaargaren, beiden uit Aalsmeer zijn ernstig ge wond in het ziekenhuis van Dijon opge nomen. De bestuurder van de bestelauto werd eveneens zwaar gewond. Ook zijn pas sagier, die licht gewond werd, moest in het ziekenhuis worden opgenomen. (Advertenties) Dm» wmI( P0L0-PULL0VERS Voor week end en vakantie. Kreukvrij sterk 0150 snel gewassen cl. ta!gg'.«.musTdusTiTni

de Stem | 1963 | | pagina 1