KEURBATALJON MOEST INGRIJPEN Westiavaanse studenten vernielen Chinese zaken Huizen en auto's in brand gestoken Bommen ontploften in Birmingham if ai tok' Enorm zware brand verwoest graanpakhuis in Steenbergen Wynne veroordeeld tot acht jaar ENTHOUSIAST APPEL IN UTRECHT Ook KVP-jongeren voorstander één christelijke formatie van J t Mislukte vlucht van twaalf Oostduitsers PAUS BEZOCHT ITALIAANSE PRESIDENT TWEE DODEN Branden en vechtpartijen NIETS GERED, HALF MILJOEN SCHADE Het Moskouse spionageproces Lang zal ie leven voer premier de Quay «I DAGBLAD VOOR ZEELAND Eén meter van de vrijheid Prins was kwaad op ..een of andere idioot van buitenlandse zaken" Syrische en Iraakse kabinet afgetreden DE KOGEL VOOR PENKOVSKI Overwegend matige wind GROTE OMMEKEER Lijnvliegtuig in Egypte verongelukt Senegalese ministers zwaar bestraft 2.9S Ivoile/tviecunf» 103e JAARGANG No. 24281 Uitgave: N. V. Uitg. Mij. Neerlandia Directeur: E. H- B. Brader. Hoofdredacteur: J. J. H. A. Bruna. Redactieraad: J. M. A. C. r. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureaus: Breda - Reigerstraat 16 - Tel- 22341 (4 lijnen) - Postgiro 1114111 Voor God, Koningin en Vaderland MAANDAG 13 MEI 1963 Abonnementsprijs f 8,05 per kwartaal, excl. 0,20 incasso; f 9,25 per post excl. 0,35 incasso f 0,62 per week Prijs van buitenlandse abonnementen op aanvraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage f 0,42 per mm (Ing. Med. f 1,05). Bij contract aanzienlijke reductie. Volledi ge tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Tel- 22341 (4 lijnen- rostgiro insiii STr^t voor de Zeeuwse Eilanden: GOES. Klokstraat 1 - telefoon 6252 - Bureau voor Zeeuwsch-V.aanderen: HULST, Steenstraat 14 telefoon 2377 - (Bijbureaus: Terneuzen: Usbaanstraat 24 telefoon 2601 OOSTBURGNieuwstraat 41 - telefoon 2893) Twaalf Oostduitse vluchtelingen zijn er zondag niet in -geslaagd naar West- Berlijn te ontsnappen, doordat commu nistisch geweervuur hun bus tot staan bracht. Dit gebeurde vlak bij de muur, terwijl kerkgangers getuige waren van het drama. De bestuurder verloor de macht over zijn stuur toen de voorruit door kogels werd versplinterd en de bus in de muur tot stilstand was gekomen, slechts één meter van de vrijheid verwijderd. Drie personen werden op brancards naar een ambulance vervoerd, terwijl drie vrouwen, die eveneens werden ge wond. met hun handen in de lucht naar de ambulance toeliepen, omringd door Oostduitse grenswachten. De inzittenden van de bus waren tus sen de 20 en 28 jaar oud zij werden met het geweer in de rug weggeleid. In de bus zaten 23 kogelgaten in de voorruit, terwijl zij aan de kant 16 maal was doorboord. Binnen enkele minuten na het incident hadden de communisten 30 gewapende grenswachten ter plaatse, terwijl er eveneens twee overvalwagens versche nen. Hierna zag men ambulances en Russische soldaten op het toneel ver schijnen. In twee steden op west-Java namelijk Bandoeng en Soemedang. is het tijdens het weekeinde tot ernstige relletjes gekomen, die de tegenstelling Javanen - Chinezen plotseling actueel en in het volle daglicht hebben geplaatst. Zowel in Soemedang als in Bandoeng kwamen zaterdagmorgen in alle vroegte twee vrachtwagens binnenrijden, waarin zich scholie ren en studenten bevonden. Zij begonnen onmiddellijk huis te houden in de winkels van Chinezen en hadden al een behoorlijke ravage aangericht alvorens de politie kans kreeg in te grijpen. Winkelinven tarissen werden op straat gegooid of ernstig beschadigd en ook auto's moesten het ontgelden. Paus Joannes XX11I heeft zaterdag als soeverein van de Vaticaanse staat een bezoek op het Quirinaal in Rome gebracht aan de president van Italië, Antonio Segni. In het Quirinaal werden aan paus Joannes vier persoonlijkheden voorge steld, die juist uit handen van president Segni Balzanprijzen ontvangen hadden. De eerste was de Russische professor in de mathematica, Andrei Kolmogorof. De anderen waren de Amerikaanse histori cus Samuel Elliot Morison van Harvard, de Amerikaans-Duitse componist Paul Hindemith, en de Oostenrijkse geleerde Carl von Frisch. Hun werden de prijzen voor geschiedenis, muziek en biologie toegekend. Een toespraak van president Segni beantwoordend, bracht Paus Joannes Joannes het vredesthema uit zijn ency cliek Pacem in terris opnieuw in her innering. Het bezoek van de Paus aan de Italiaanse president was het eerste van deze aard, dat door een Paus werd af gelegd. In Bandoeng zou negentig procent van de winkels in handen van Chinezen zijn. Hier gingen verschillende huizen van Chinezen in brand, evenals auto's en mo toren. In Soemedang is negentig procent van de Chinese winkels beschadigd. Een enzestig auto's en 39 motorfietsen werden onklaar gemaakt of gingen in vlammen op. De toestand wej*d hier zo ernstig, dat de orde moest worden hersteld door een keurbataljon van het Indonesische leger, dat in Kongo ervaring heeft opgedaan. In allereerste instantie werd de pers verboden iets van de relletjes te melden. In de loop van zaterdagavond werd dit verbod echter opgeheven. De enige doden, die de relletjes heb ben geëist, zijn twee studenten die wer- flen geëlektrokuteerd, nadat de politie door waarschuwingsschoten in de lucht te los sen enkele hoogspanningskabels had ge raakt, die op de grond vielen. De ongeregeldheden zouden zijn begonnen in Tjeribon, een dagreis ten oosten van Djakarta. Hier werd een jongeman door een rechter van Chi nese afkomst veroordeeld en naar de gevangenis verwezen, omdat hij ver antwoordelijk zou zijn voor de dood van een jongeman, die eveneens van Chinese afkomst was. Het technologisch instituut te Ban doeng, waar de studenten, die aan de rel letjes deelnamen, vandaan komen, heeft ontkend, dat het incident was georgani seerd of met opzet uitgelokt. Hier was sprake, aldus werd gezegd, van een spon tane reactie op tegenstellingen tussen In donesiërs en minderheidsgroepen. Soort gelijke verklaringen zijn eveneens uitge geven door de twee grote studentenbon den. Volgens nog niet bevestigde berichten hebben zich ook relletjes voorgedaan in de plaatsen ten noorden van Bandoeng, die op de weg naar Djakarta liggen. Ook in deze plaats schijnt zich een incident te hebben voorgedaan: in een zakenwijk werd namelijk een auto van een Chinese zakenman in brand gestoken. De Indonesische regering heeft er za terdagavond via de radio voor gewaar schuwd. dat de opheffing van de staat van beleg op 1 mei jl. geen terugkeer naar onbeperkte vrijheid inhoudt. In Bandoeng is een avondklok inge steld en de politie van de hoofdstad van Indonesië is in staat van alarm gebracht. Een aangekondigde persconferentie, die prins Bernhard zaterdagochtend bij zijn terugkeer uit Amerika op Schiphol zou geven, is niet doorgegaan omdat na aankomst van de prins bleek, dat alles op een misverstand berustte. De prins zelf was daarover lichtelijk gebelgd en gaf openlijk de schuld aan ,,een of andere idioot van buitenlandse zaken". ..Ik zou niet weten wat ik te vertellen heb", zei de prins in de ontvangstkamer tot de koningin en zijn particuliere secretaris, die hem waren komen af halen en hij liet zich door middel van de heer Da Costa van de rijksvoorlich tingsdienst bij de op hem in de pers kamer wachtende journalisten veront schuldigen. „Mijne heren", zo begon de heer Da Costa officieel. „De prins heeft mij zo juist verzocht u mee te delen, dat de een of andere idioot van buitenlandse zaken hem een telegram heeft gestuurd met het verzoek of hij bij zijn terug komst op Schiphol namens de regering een verklaring wilde afleggen. De prins wilde zich hiertoe uiteraard beschik baar stellen. maar nu blijkt dat er niets te verklaren valt en hij zelf heeft ook niets te zeggen Hii zou riet v 'ter. wat". Terwijl de verblufte journalisten dit begonnen te noteren, vervolgde de heer Da Costa ,,De koningin zei nog voor zichtig tegen de prins mag meneer Da Costa geen ander woord dan idioot ge bruiken maar de prins antwoordde nee, idioot". Later is gebleken, dat de telegram- menwisseling over deze persconferentie verminkt in de Verenigde Staten is door gekomen, waardoor ten onrechte de in druk is 'ontstaan, dat de prins de pers te woord zou staan, m De gespannen toestand in Birmingham brandende kruisen. Hun voormannen heeft zich tijdens het weekeinde 0nt-|hebben bij die gelegenheid ernstig gepro- laden in bomaanslagen, branden vechtpartijen. Eén bom was geplaatst bij de woning I De leider. Robert Shelton, riep zijn van een broer van de negerpredikant|aanhangers op hun kredietkaarten maar King, die een van de in te leveren J-' en)testeerd tegen de overeenkomst, die 'vorige week gesloten is tussen zwart en blank. IN WINTERSWIJK is gisterenmiddag een blok van drie oude woningen in kor te tijd in vlammen opgegaan. Drie be jaarden en een jong echtpaar met een kind zijn dakloos geworden. Vermoede lijk heeft een houten balk, waarop een schoorsteen rustte, vlam gevat. DE 220.000 georganiseerde metaalbewer- ëJwln ?e Westduitse deelstaat Baden- Wurttemberg hebben hedenmorgen het werk hervat. De bemiddeling van de mi- t? Ür ,Yan economische zaken, Erhard, heeft dit tot stand gebracht. DE KAMERBEWONER VAN S. uit En schede heeft te Brielle zijn kamer in brand gestoken. Hij liep daarbij levens gevaarlijke brandwonden op. Men ver moedt dat hij de brand gesticht heeft wegens onenigheid met zijn hospita. DE 36-JARIGE Amerikaanse huisvrouw en vliegenierster Betty Miller uit Santa Monica in Californië, heeft zondag als eerste vrouw een solovlucht gemaakt van Californië naar Australië. De vlucht duurde dertien uur en 18 minuten. DE vu^kaanuitbarsting op Java zijn idö4 mensen omgekomen; 78.000 perso- ?n£rrnm?est,en „Jhun huis ontvluchten: J2L landb?uwgrond werd bescha digd, 5000 ha rijstvelden verloren hun bevloeimgswater; 100.000 bomen werden vernield; 3467 koeien, 114 paarden, 5258 ïnrMv»nf-e? geiten gingen verloren. 1U.UUU kinderen krijgen momenteel geen onderwijs. Er is behoefte aan 234 ton rust. 936 ton maïs en ruim 23 miljoen roepiah per maand. Martin Lu'ther King, die een van leiders van de beweging tegen rassen scheiding is. Er waren geen slacht offers. Een tweede bom ontplofte in een motel voor negers, waar leiders van de beweging tegen rassenscheiding verblij ven tydens bun campagne in Birming ham. Hier werden vier mensen gewond, drie negers en een blanke. De bom werd gegooid vanuit een auto, die langs het motel reed. De bomaanslagen waren het sein tot verwoede gevechten van negers met de politie. Er werd gevochten met stokken en met blote vuist. Tenminste vieren twintig personen, negers zowel als blan ken, werden gewond. De negers, aldus verklaarden de politieagenten, gooiden met stenen naar de politieauto's. Tijdens het hoogtepunt van de rel vloog een negerwinkel in brand. De erheen rijden de brandweerauto werd met stenen be kogeld. en moest rechtsomkeer maken. Het vuur deelde zich aan vier andere panden mee, waaronder een pension. Later keerde de brandweer terug, zij werd nu beschermd door een honderdtal agenten, die gewapend waren met ge weren en karabijnen. Een van de blanke politiemannen werd door negers uit zijn auto gesleurd en ernstig mishandeld, alvorens hij kon worden ontzet. Ook de Ku Klux Klan heeft zich met de kwestie beziggehouden. De leden van dit geheime genootschap" hebben zich zaterdag verzameld rondom twee grote omdat de winkels, die de negerklandizié zozeer van node' hebben ons wel kunnen missen. Een aantal vol gelingen droeg behalve de bekende piek- hoeden en witte gewaden, ook nog mas kers, een gebruik, dat enkele jaren ge leden bij de wet verboden is. De bijeen komst vond plaats op een veld op een afstand van een kilometer of twintig van Birmingham. De hoofdcommissaris van Birming ham, overtuigd voorstander van hand having der rassenscheiding, heeft er bij het publiek op aangedrongen niet te kopen in winkels, die erin hebben toe gestemd om binnen drie maanden hun zaken ook voor neger-klanten open te stellen. De burgemeester, die als een gematigd man wordt beschouwd, is een geheel andere mening toegedaan „Het gedrag van laffe bommengooiers, die hun wraaklust willen botvieren zonder acht te slaan op verlies van mensen levens en goederen, kan niet worden aanvaard" zeide hij. In verband met de nieuwe toestand in!de' Het Syrische kabinet is zaterdag j.l. afgetreden. Het ontslag van de regering- Salah Bitar is aanvaard door de natio nale revolutionaire raad. Deze regering werd 9 maart van dit jaar, na de om wenteling op 8 maart, gevormd. De revolutionaire raad heeft dr. Sami El Joendi. die in het aftredende kabinet minister van Cultuur was, met de vor ming van een nieuwe regering belast. Hij behoort niet tot de Baath-partij. Hij noemt zich een unionistische socialist en wordt beschouwd als een voorstander van nauwere banden met (Van onze verslaggever) Een felle brand heeft zaterdag middag een groot graanpakhuis van de graanhandel Vogelaar aan de Westhavendijk te Steenbergen geheel in de as gelegd. Zo goed als niets kon van het gebouw worden gered. Slechts de kantoorruimte is enigszins intact gebleven, ter wijl ook de inventaris hiervan kon worden gered. Voor het overige ging alles verloren. De schade wordt op meei dan een half bil joen geraamd. De firma Vogelaar was tegen brand verzekerd. De brand werd om ongeveer kwart voor vier ontdekt door een voorbij ganger, die rook uit het gebouw zag komen. Meteen werd de heer Vogelaar gewaarschuwd. Toen die kwam kijken de suikerfabriek C.S.M. aan de over- stond het gebouw reeds voor een groot zijde van de haven nat moest houden, gedeelte in lichterlaaie. Het vuur greep Het was overigens nog een gelukkige met een verbijsterende snelheid om zich omstandigheid dat de wind op de C.S.M. heen, en binnen het kwartier moest men stond. Was het andersom geweest dan constateren dat er niets meer te redden zou zijn. De brandweer stond vrijwel geheel machteloos. Het blussingswerk werd bovendien bemoeilijkt door het feit dat er een enorme hitte-afstraling was, zodat men zich niet dicht bij het ge bouw kon wagen. Onder donderend geraas stortte na ongeveer een half uur verdieping na verdieping in, vielen zware en kostbare machines naar beneden en begaf het zelfs de hijskraan. De hjUi» was zó fel was ongetwijfeld de houthandel Albert aan de andere zijde van de Westhaven dijk in vlammen opgegaan. In het pakhuis was 800 ton gerst opgeslagen, die allemaal verloren is gegaan, alsmede 42000 lege jutezakken en vele machines. Van het gebouw zelf staat zo goed als niets meer. zodat het binnenkort zal worden afgebroken. De kelderverdieping is één hoop schroot vanwege de vele onbruikbaar geworden machines, die daar op elkaar liggen. De brandweer was lot tien. uur 'b "yvön^s «Joèndo met de U-. blussing, dat zware ijzeren T-balken geheel wer- maar in de kelderverdieping brandt het den verbogen. nog steeds' Door het instorten van de verdiepin gen die alle houten vloeren hadden, ont stonden enorme vonkenregens, zodat men ijlings de verschillende gebouwen van De Russische wetenschappelijke wer ker Oleg Penkavski is door de Recht bank in Moskou wegens spionage ter dood veroordeeld. De 43-jarige Penkovski zal worden terechtgesteld door de kogel, Egypte. Dit land heeft het nieuwe kabi- ZlJn mede-beklaagde in liet proces, de net reeds algewezen voor het geformeerd BrBse. zakenman Greville Wynne, js tot is. Men spreekt hier van een ..Coup van'0" dé Baath-partij", die wil breken met de eenheidsverklaring van Kairo. Birmingham heeft Kennedy zijn week-1losse schroeven, end onderbroken. Ook de regering van Irak is afge treden. De premier Ahmed Hassan Baku is met de vorming van een nieuw kabi net belast. De nieuwe ontwikkelingen in Syrië en Irak zetten, aldus Londense waarnemers, J~ Verenigde Arabische Republiek op acht jaar vrijheidsberoving veroordeeld, waarvan drie jaar door te brengen in een gevangenis, en tot verbeurdverklaring van zijn bezittingen. De overige vijf jaren moet hij in een werkkamp door brengen. Het publiek in de stampvolle rechts zaal applaudisseerde een halve minuut lang. nadat het vonnis was uitgesproken. mompeld ,,Te weinig, te weinig". In de zaal brak een oorverdovend applaus los toen de vonnissen waren voorgelezen. Op de gezichten van de verdachten was geen spoor van emotie te zien. Penkofsky slikte enkele keren toen de voorlezing aan de gang was. De officier van justitie in het proces had voor Penkofsky de doodstraf, voor Wynne tien jaar gevangenisstraf ge vraagd. De minimumstraf die verdach ten kon worden opgelegd, was zeven jaar vrijheidsberoving. In beide gevallen kan nog gratie worden verleend, maar in beroep kun nen Penkofsky noch Wynne gaan. omdat de vonnissen zijn opgelegd door de militaire afdeling van het Hooggerechts hof, hoogste rechtscollege van de U.S.S.R. Na de voorlezing van het vonnis mocht de vrouw van Wynne drie kwartier met Tijdens het voorlezen van het vonnis ihaar man spreken, alvorens hij werd tegen Wynne door de president werd weggevoerd. Tijdens een zitting achter door verscheidene toeschouwers ge- gesloten deuren had Wynne om clemen- 'tie verzocht. ,Ae™ac;hting van het K.n.m.I. tot 23 15 V° °Pgemaakt zondagavond '"de kustprovincies vry veel be- t woiking met op enkele plaatsen wat regen, elders opklaringen. Over- l wegend matige wind tussen zuid en ZUl(*west. Iets hogere temperaturen, J vooral in het oosten en zuidoosten l van het land. Yanc*aag zon onder 20.22 uur. n Jflorgen zon op 4.49 uur. Maan op O.o2 uur. (Van onze parlementaire redactie) Het gebouw Tivoli in Utrecht heeft zaterdag nauwelijks de mensenmassa en het enthousiasme kunnen verwer ken, toen daar aan de vooravond van de verkiezingen van de Tweede Kamer de jongerenorganisatie van de Katho lieke Volkspartij haar appèl hield. Toen iedereen ten slotte een plaats had ge vonden, waren er meer dan duizend leden vatn de K.V.P.-jongerenorganisa- tie byeen. Minister-president De Quay werd op de byeenkomst verwelkomd met een daverend f,Lang zal hij leven". De voorzitter van de K.V.P., mr. P. J. M. Aalberse, zeide in een korte toe spraak trots te zijn op de jongeren. Hij getuigde er ook op deze bijeenkomst van dat hij een groot voorstander is van één formatie van christelijke par tijen, zoals ook bepleit in het jongeren- rapport, ook al zal dit het verdwijnen van de K.V.P. kunnen betekenen. Als er een beter middel is om het gestelde doel te bereiken, dan dienen we dit aan te grijpen Of er een vorm kan worden gevonden tussen de christelijke democratische partyen, aldus mr. Aalberse, ligt aan onze protestantse vrienden. Wij als K.V.P. zullen blijven streven naar het onder zoeken van en stimuleren van al dat gene, wat die samenwerking kan be vorderen. Het rapport van de commissie jeugd zaken roert ook het probleem aan van de hulp aan de onderontwikkelde ge bieden. Kort en duidelijk formuleerde Cor Kleisterlee wat de jongeren op dit punt willen. Hij zei o.m ,,Het is aan onze welvaartswereld duidelijker dan ooit geworden, dat het overgrote deel van de mensheid in mensonwaardige omstandigheden moet leven. De werke lijk „verworpenen der aarde" leven daarginds in de ontwikkelingsgebie den. Als christenen dienen wij voorop te gaan om daar zoveel en zo doel matige hulp te brengen, dat deze men sen zich zo snel mogelijk kunnen ont wikkelen tot een menswaardig niveau. Cor Kleisterlee bleef in zijn in leiding ook dichter bij huis toen hij het bouwen aan het éne Europa ter sprake bracht. De belangstelling, die hij de jeugd leeft voor Internationale problemen werd op het jongerenappèl gul gehono reerd doordat er een ruime plaats werd ingeruimd voor een toespraak van de populaire minister Luns. Hij besprak twee onderdelen van het buitenlandse beleid de Europese sa menwerking en de hulp aan de onder ontwikkelde gebieden. Ten aanzien van het eerste probleem zei hij, dat de raad van ministers grotere waarde zal moeten gaan hech ten aan de adviezen van het Europese parlement en daarvan niet moet af wijken zonder overleg met dit parle ment. Een dergelijke principiële be slissing is van groot belang omdat het houden van Europese verkiezingen voor een Europees parlement thans niet spoedig te verwezenlijken lijkt Tijdens de tien jaren, dat minister Luns de portefeuille van buitenlandse zaken beheerde, is de hulp van Neder land aan de minder ontwikkelde landen gestegen van 25 miljoen tot 270 mil joen 's jaars. In tien jaar is het totale bedrag aan hulp opgelopen tot 1.600.000 gulden. Mr. Luns herinnerde ten slotte aan de oprichting van het vredeskorps. Hij maakte er gewag van dat een omis sie goedgemaakt is er is nu samen werking met die particuliere organisa ties, die reeds op dit gebied werken. Het jongerenappèl had acht van de Op de foto: Een overzicht van het blussingswerk, toen de brand op zijn ergst was. Het persbureau voor het Midden-Oos ten meldt dat een Dakota van de United Arab Airlines, met 28 passagiers en een bemanning van 4 koppen, is verongelukt kort na de start te Kairo. De bestem ming van het toestel was Alexandrië. Er zijn nog geen gegevens omtrent het lot der inzittenden. He Hooggerechtshof van Senegal heeft zware straffen uitgesproken tegen de voormalige premier Mamadou Dia en enkelen van zijn ministers. Het hof bepaalde dat Dia de rest van zijn levensjaren moet doorbrengen in een afgelegen en bewaakt huis. Drie van zijn ministers werden veroordeeld tot een detentie van 20 jaar. Een vierde minister werd 5 jaar detentie plus 10 jaar verlies van burgerrechten toebe deeld. Een der punten van de aanklacht was dat Dia c.s. een komplot tegen de presi dent van Senegal, Leopold Senghor, aan het smeden waren. (Advertenties) éflaiet Fabrieken Zevenbergen elf K.V.P.-ministers en -staatssecreta rissen naar Utrecht gebracht Bij de begroeting van de gasten door voorzitter Gerard Woertman, werden heel hartelijke woorden ge sproken tot de bewindslieden, die vier jaar lang voor een beleid heb ben gezorgd dat de bewondering en waardering van zovelen wegdraagt. Het was mejuffrouw Kok, die dit be leid in een korte inleiding de revue liet passeren. Speciaal de prestaties van minister Cals namen in dit over zicht een grote plaats in. Er werden bloemen aangedragen voor minister Klompé bloemen, die vergezeld gingen met een gelukwens voor het initiatief dat deze minister heeft genomen voor de algemene bij standswet. Minister Marijnen werd door Gerard Woertman gekenschetst als de man, die ,,in de groene kwes ties aan de groene tafel met ere zijn plaats heeft ingenomen" Minister Luns werd de kampioen van de Euro pese zaak genoemd. En deze hulde sloot aan bij een spandoek dat luidde' Feijenoord sloeg Reims, Nederland klopte Frankrijk, slaat Luns De Gaulle? Naar keuze in ribnit of net-kwaliteit. Goede pasvorm. Singlets en slips per stuk BREDA Eindstraat hoek Houtmarkl

de Stem | 1963 | | pagina 1