Lugu riail KLEUTERJAI KREYMBOf GOUDMERK GOUDMERK MOKKA DESSERT TELEFONISTEI Mededeling DE MOOF KREYMBOI WOENSDi NU 9.a MOKKA DESSERT Gemeentehuis Graauw j krijgt een grondige beurt Axel 750 gaat jaar in juni zijn stad vieren Sluiskil verstevigt zijn positie door nieuwe zege Krijgsraad ■H RH alleen De Gruyter heeft niet één, maar twéé fijnste koffies en I Gevraagd I Aug. de Meijer Zonen's j MANNELIJKE ADMINISTRATIEVE KRACHT N.V. JUN0RA Hilversum - Nieuw-Namen Allebei De Gruyter-koffies, dat is goed te proeven. Allebei silo-koffies, kraakvers uitgewogen waar U bij staat. Maar elk met 'n heel eigen koffie-karakter. Proef ze allebei, kies zelf, welke van de twee beste koffies van De Gruyter Uw lekkerste koffie is! de koffie- en thee^aak Huidenmarkt heeft weinig vertekening i donkere koffie... volaromatische koffie... zware koffie... 'n krachtige, koppige koffie... Cl Ipro ïfc lichte koffie... geurige koffie... milde koffie... 'n zachte maar toch pittige koffie... DAGBLAD DE STEM VAN DINSDAG 26 MAART 1963 Waterschap Wegschap Walcheren het verbreden en herbestraten van de Hondegemsweg in de gemeenten Grijpskerke, St.-Laurens en Seroos- kerke, met bijkomende werken, omschreven in bestek nr. 4. Voorbereidingen al aan de gang Programma Steun bevolking nodig Vergadering van ExPoGe te Goes Bijna ton voor herstel wegen Lek bedreigde watertoevoer naar Zeeland ZEEUWS-VLAAMSE IJZER- EN METAALGIETERIJ Studiedag van Benelux-raad over kanaalzone V olley baltoernooi district Zuid II (Vervolg van pagina Later in het verhoor vraag „Henny of Boi nog verschillende ken Henny W. houdt consec dat Boudewijn het plan opperd en tenslotte ook heeft volbracht. Hij deed mee omdat het plai maal moest doorgaan. Henny is het moordplan kanten bekeken en we mogelijkheden gedetaill sproken, die zondag in Canton. Henny vertelde plan, dat hij had geopp later had ingetrokken: den hem een zak over willen trekken en hem gen. Het lijk wilden we i ter gooien. Maar ,we li ook de kans, dat vissers f den vinden. Langs de rij een sloot gooien dorsten min. De schijnwerpers va serende auto's zouden i op het drijvend lijk valk Het was zondagavond, een d, afschuwelijke moord, toen Henny en Ewout in de salon v Canton krijgsraad hielden en lijkheden van moord overw kwam tot de conclusie, dat - de beste oplossing was voor b Theo Mastwijk. Ewout deed voorstel: Theo in de torenk moorden, het lijk daarna in sti ken en de beenderen met ee: wagen uit het dorp wegwerk Opnieuw ging een schok var en afgrijzen door de rechlszaa. den hem ook nog naar een bv de weg. ik weet niet waar pr< gen en hem daar doden. We n gebluste kalk hebben, zonder van het plan niets. Toen kW met de oude waterput op dij: Dat was het beste idee. Hem ill kamer vergiftigen en het lijk Maar wéér zaten we met de der een spoor van emotie, rusl decideerd vertelde Hennij W. lijke details over de uitvoerir moord. Nog dezelfde zondagav den de drie een zak met 70 bluste kalk. De moord werd eei gesteld. De kalk werd in eer bruikte schuur in de tuin opi Het vergiftigingsplan wer uitgevoerd. De jongens brachfj Mastwijk op zijn torenkamer bier, waarin ze 7 a 9 siaapl (Advertentie) y Waarborg-kwalite Poplin met Drl-Sil fltl Dubbel voorpand. I voering In capuchon leen geldig 27 maart voor leeftijd 2 jaar ld. stijging KARRESTRAAT 2 BR, LANGE DELFT 60-62 MIDD WALSTRAAT 81 VLISSI 'w. :,w', i pn betere v-rl i waar on tien procent de gruyter DE GRUYTER 630326 De raad ging in principe akkoord metl het voorstel van b. en w. om het ge meentehuis een grondige beurt te geven door veranderingen aan de hal en de raadzaal terwijl ook zal worden over gegaan tot centrale verwarming van het hele gebouw. Besloten werd aan de provinciale commissie ter bevordering van de vee fokkerij in Zeeland een subsidie te ver lenen van f 10,— echter met de restric tie, dat de bedoelde veekeuring in oost- Zeeuwsch-Vlaanderen zal plaats hebben. De aansluiting van het nu nog onren dabele gebied in de gemeente op het lichtnet stuit nog steeds op grote finan ciële bezwaren. Men was eenstemmig van mening, dat het uiterste moet wor. den gedaan om de aansluiting van de 10 boerderijen waar het hier om gaat mo gelijk te maken. Op verzoek van be langhebbenden was er nog een bespre king geweest tussen hte college van b. •n w. en alle belanghebbenden De bedragen waar men nu wel mee in stemde waren f 500,— per perceel en f 54,— per ha. De gemeente draagt 20 pet. bij in de kosten, wat een bedrag van f 11.000.betekent. Zou de ge meente ook een bedrag van de f 15.000. willen bijdragen, iets wat vroeger reeds was toegezegd, dan zouden alle belang hebbenden tekenen voor de aansluiting. Eenstemmig was men van oordeel, dat dit alleszins billijk zou zijn tegenover de betrokkenen en ten volle verantwoord. Op voorstel van b. en w. werd aan de heren M. C. Kommers en F. J. de Nijs eervol ontslag verleend, respectivelyk als waarnemend-secretaris en waarne mend-ontvanger. Met algemene stemmen werd voor deze beide functies benoemd de heer A. J. Roctus, ambtenaar ter se cretarie alhier. Als lid, resp. plaatsvervangend lid als vertegenwoordigers der gemeente bü de N.V. Waterleiding Maatschappij Z. Vlaanderen werden benoemd de heren A. P. Steel en F. J. de Nijs. Daarna volgde de mededeling aan de raad, dat de aanbesteding van de vier te bouwen woningwetwoningen niet was geslaagd. De enige inschrijver voor dit werk was dermate boven de begroting, dat niet direct tot gunning kon worden overgegaan. Men hoopt alsnog een aan nemer te kunnen vinden, die voor het begroot bedrag zal willen bouwen. Het dagelijks bestuur van het waterschap Weg schap Walcheren zal op woensdag 17 april a.s., te 14 uur, ten kantore van het waterschap Los- kade 15a te Middelburg, in het openbaar aan besteden Het bestek is tegen betaling van f 10,ver krijgbaar op het kantoor van de technische dienst van het waterschap, Loskade 15a, Mid delburg. io mogelijk met enige j kantoor- en talenkennis Liefst mulo-diploma Sollicitaties te richten aan: Scheepvaart, Expeditie Agentuur Mij. TERNEUZEN 1 (Van onze correspondent) Dit jaar zal Axel het feit her denken, dat het 750 jaar geleden stadsrechten verkreeg. In een in 1533 door Karei V aan Axel verleend privilege wordt n.l. vermeld Dat Willem Ferdinand, Grave van Vlaanderen en Henegouwen, en Vrouwe Johnna syne huysvrouwe, die God wil absolveren, haar soude hebben toegestaan voor altoos soo- danige Vrijheden en Franchises, als onse Steden van Hulst en van Ghent hadden, gelijk blijkt bij haare opene brieven, gegeven in het jaar 1213." Gezien bovenstaande, heeft het ge meentebestuur van Axel gemeend het feit „750 jaar Axel Stad" niet zonder meer voorbij te mogen laten gaan. Men heeft dan ook tijdig voorbereidende maat regelen getroffen, om het gedenkwaar dige feit op feestelijke wijze te vieren. Een comité van voorbereiding is ge vormd, dat voorlopig bestaat uit o.m. de volgende personen: Burgemeester M. K. van Dijke, de wethouders Ysebaert en v. Bendegem, gemeentesecretaris van den Bosse, de heren C. Smies M. Oggel, hoofdcommies ter secretarie en nog ver- schendene andere prominente Axelse fi guren. Naast dit comité zijn er nog een aantal subcommissies gevormd voor de ver schillende onderdelen van een feestelijk programma. Zo zijn er commissies voor: Financiën, Historische optocht, Artis tieke en culturele evenementen, Con certen, Schooljeugd, Sportevenementen, Watersportevenementen, Braderie en andere middenstandsacties, Militaire evenementen. Reünie Oud-Axelaars, Versieringen en Breugeliaans feest. Deze subcommissies zijn reeds zeer actief aan het werk om voor de diverse onderdelen van het feest, behoorlijke programma's samen te stellen. Er wordt naar gestreefd om het onder staande programma te verwezenlijken: Zaterdag 22 juni a.s.: Opening van het feest met klokgelui, herauten en muzikale rondwandelingen van de muziekgezelschappen. Raadsver gadering. Oplaten van ballonnen door de schooljeugd, Sportmanifestaties. Braderie in verschillende straten. Feestmarkt met standwerkersconcours. Rode Kruis Wan deltocht met défilé van de Axelse ver enigingen en receptie van het gemeente bestuur. Tot slot van deze dag nog een concert. De eerste dag van de feestweek wordt dus al goed ingezet met voor elk wat wils. Maandag 23 juni. Op deze dag staan er wedstrijden voor de jeugd op het pro gramma, terwijl tevens nog een rol- schaatsenshow wordt gehouden. Dit alles zal in de avonduren geschieden. Dinsdag 25 juni 's avonds. Watersport evenementen met een concert of optre den van een toneelgroep. Woensdag 26 juni 's avonds. Vlieger wedstrijd en concert en optreden van een Pools Volksdangsroep. Donderdag 27 juni. Reünie van oud- Axelaars, Historische optocht, Breugeli aans feest en als klap op de vuurpijl een teenageravond. Vrijdag 28 juni. Militaire demonstra ties, besloten met een concert door een militaire kapel, gevolgd door een taptoe. Zaterdag 29 juni. Kinderspelen, her haling historische optocht, concert met taptoe door de Zeemachtkapel uit Oos tende. Om de feestweek waardig te besluiten wordt tevens nog voor een vuurwerk ge zorgd. Bovenstaande programma Is echter nog zeer voorlopig en is derhalve voor wijziging vatbaar. Het zal ieder zonder meer duidelijk zyn, dat een dergelijk uitgebreid pro gramma door het comité alleen niet kan worden verwezenlijkt. De bewoners van straten, wijken en buurten worden dan ook opgewekt de hoofden bij elkaar te steken om opnieuw te komen tot oprichting van buurtver enigingen voor het versieren van stra ten, gevels, tuintjes e.d., alsmede voor het inrichten in hun straten van brade rieën. De besturen van de diverse verenigin gen worden aangespoord om met de le den van hun verenigingen deel te ne men aan het défilé van Axelse vereni gingen. Aan iedere Axelaar wordt een drin gend verzoek gericht aan het gemeente bestuur van Axel mede te delen, de namen en adressen van hun bekende oud-Axelaars, voor de deelname aan de reünie van oud-Axelaars. Onder deze oud-Axelaars worden niet alleen ver staan, zij, die in Axel zijn geboren, doch thans elders wonen, maar ook diegenen, die gedurende langere tijd in Axel hun woonplaats hebben gehad. Het comité houdt zich gaarne aanbe volen voor ideeën en suggesties, welke voor de verwezenlijking van een goed programma van belang kunnen zijn. De afdeling Zeeland van de Neder landse Vereniging van Ex-Politieke Ge vangenen (uit de bezettingstijd) hield haar jaarvergadering in ,,De Landbouw" te Goes. Als lid van het hoofdbestuur was hierbij aanwezig de heer J. B. Ver meulen uit Breda, terwijl' de voorzitter als nieuw lid mocht begroeten de heer P. J. G. Molthoff, burgemeester van Vo gelwaarde (Z.-Vl.). De heren W. A. Koek, J. Verlare en mevrouw Z. Hollestelle- Staal werden herkozen als voorzitter, penningmeester en secretaresse. Negen leden gaven zich op voor deelname aan de Ex. Po. Ge.-dodenherdenking op 10 mei te Bloemendaal. Als afgevaardigde naar het congres in Leiden werd gekozen de heer C. G. Hage uit Sint Maartens dijk. De heer Vermeulen deelde mee dat het ,,smartegeld" dit jaar uitbetaald zal worden aan de slachtoffers uit de Duitse concentratie-kampen. Dit gebeurt door de West-Duitse regering in samenwer king met een Nederlandse commissie. Waterschap Noord-Beveland (Van onze verslaggever) Tydcns een gistermiddag gehouden ver gadering van het waterschap Noord-Be veland is f 95.000 beschikbaar gesteld voor het herstel van de door opdooi be schadigde polderwegen. Ongeveer f 50.000 zal nodig zijn om de weg Colijnsplaat- Kats weer begaanbaar te maken. Deze weg zal op verschillende plaatsen en dan vooral aan de kanten van Kats zelfs geheel vernieuwd dienen te worden. De vergadering kon zich er mee vereni gen, dat het geschot met drie gulden per ha. verhoogd zal worden. Deze verhoging is louter een gevolg van de opdooischade waarvoor vanzelf sprekend geen gelden in de begroting van 1963 waren opgenomen. Men hoopt intussen op rijksbijdragen in de kosten van herstel. Wanneer deze bijdragen in derdaad verleend zullen worden, zal dit toch nog alles meevallen, aldus meende men. Zondagochtend is bij Krabbendijke een lek ontstaan in een van de twee hoofd- toevoerleidingen van de waterleiding maatschappij Zuid-Beveland. Nadat omwonenden het lek hadden ge signaleerd werd een herstelploeg van circa tien man ingezet. Omstreeks tien uur zondagavond had de ploeg het lek bloot gelegd. Tegen half drie in de nacht was de fout hersteld. Het lek was ont staan door corrosie op een boutverbin ding. Teneinde het lek te kunnen repareren moest de hoofdtoevoerleiding in Os- sendrecht worden afgesloten. Zeeland kwam dank zij de tweede toevoerleiding gelukkig niet droog te zitten. Wel kreeg Walcheren wat minder dan normaal maar nergens heeft men hinder van het lek ondervonden. De schade was hersteld juist vóór de huisvrouwen het water in de wastobbe lieten lopen en juist vóór het grote industriële verbruik op gang kwam. In het andere geval zou Zeeland gis teren ongetwijfeld op rantsoen zijn ge steld. Op de binnenlandse huidenmarkten Is weinig vertekening te bespeuren. Over het algemeen zyn de zaken kalm en de prezen kunnen zich nauwelijks handha- ven. Daarentegen zjjn de pry zen van en- kele gewichtsklassen weer wat aange- trokken, wat wel bewijst, dat de markt gevoelig is voor de verhouding tussen l aanbod en vraag. Croupons zijn wel laag genoteerd, doch het is een vraag of de prijzen op dit ni- veau zullen blijven. Opmerkelijk is, dat er slechts geringe prijsverschillen tussen de diverse gewichtklassen blijven, ter- wijl voordien de verschillen nogal be- langrijk waren. l Voor halzen, waarvan de prijzen lange 2 tijd zeer hoog waren, bestaat thans min- der belangstelling, de prijzen daarvan J zijn op een meer normaal niveau geko- J men. Voor liezen bestaat thans grote interes- se. Wegens de geringe snoeiing is de aanval niet groot; de voorraden worden gemakkelijk tegen vast prijzen opgeno- GEVRAAGD VOOR SPOEDIGE INDIENSTTREDING leeftijd 20 a 22 jaar. Mulo- en type-diploma vereist. Enige kantoorervaring gewenst. Soil, mondeling of schriftelijk te richten aan SAS VAN GENT. Hierbij delen wij U mede, dat wij of ons filiaal te Nieuw-Namen noch financieel, noch op één of andere wijze geïnteresseerd zijn bij de firma H. v. d. Brink - draadvormfabriek - Nieuw Sa men. men. Op de overzeese huidenmarkten zijn de prijzen over het algemeen vaster, er worden wat hogere prijzen besteed. In de lederindustrie is de positie van de overleerlooiers gunstiger dan die van zoolleer.' Ook in de schoenindustrie is het over het algemeen rustig. Het is te ho pen, dat spoedig wat mooier weer aan breekt, hetgeen ongetwijfeld, de verkoop van schoeisel zal stimuleren. In de reparatiesector is na een lange stille periode weer wat opleving te be speuren, hoewel het nog lang niet druk te noemn is. (Van onze verslaggever) De Raadgevende Interparlementaire Benelux Raad zal maandag 1 april a.s. een studiedag wyden aan de grenspro blemen in de kanaalzone tussen Gent en Terneuzen. In de ochtenduren zullen drs. M. Ver burg, directeur van het ETI voor Zee land en de heer Bultijnck, secretaris van de economische raad voor oost-Vlaande- ren inleidingen over de grensproblemen houden. Daarna volgt een tocht langs het kanaal naar Terneuzen waar de maaltijd gebruikt zal worden. 's Middags zullen de problemen in de kanaalzone voor beide landen in Axel verder aan een bespreking worden on derworpen. Voor het eerst in 1963 kwamen ook de afdelingsvoetballers weer eens aan bod. In de eerste klas A bleken de leidende ploegen stuk voor stuk goed „overwin terd" te hebben. Zo won Renesse met 5-2 van Patrijzen. Hansweertse Boys stuurde Robur met lege handen naar Goes terug (3-2), terwijl Domburg met I-8 hekkesluiter Brouwershaven in de pan hakte. Zierikzee 2 moest de winst aan Kruiningen meegeven (1-3), terwyl Noormannen tegen Dreischor aan het langste eind trok (5-2). Tegelijkertijd verspeelden de West- kappelaars toch twee punten, omdat de destijds gestaakte wedstrijd Dreischor- Noormannen werd uitgespeeld. Met nog 14 minuten te spelen en een 2-0 stand voor Dreischor, waarbij Dreischor slechts met 10 man mocht spelen, kwam er desondanks geen wijziging in de uit slag, waardoor de stand er nu als volgt uitziet: Renesse 11-19, Hansweertse Boys 10- 18, Noormannen 12-18, Domburg 11-16. Patrijzen 11-10, Kruiningen 11-10, Robur II-7, Dreischor 11-7, Zierikzee 2 11-3 en Brouwershaven 9-0. In de eerste klas B verstevigde leider Sluiskil zijn positie, doordat concurrent Hoofdplaat met 4-1 werd bedwongen- Vogelwaarde kwam tegen Walcheren maar juist met de hakken over de sloot (3-2) en ook Schoondijke had heel wat moeite met Ria (2-1). Retranchement verraste met een 7-1 zege op buurman Groede. terwijl Jong Ambon tegen het bezoekende Philippine het onderspit moest delven (1-2). De stand is hier: Sluiskil 9-18. Vogelwaarde 10-16. Hoofdplaat 10-15. Schoondijke 11-12, Phi lippine 9-10. Jong Ambon 9-7, Walche ren 10-7, Retranchement 10-7, Groede 10-6 en Ria W 10-0. In de reserve eerste klas versloeg Oostburg 2 de Biervliet-reserves (8-3 Zeelandia 2 werd door Breskens 2 ver slagen (2-5) en Goes 3 door Clinge 2 (3-1), dat daarmee de eerste plaats voor zich opeiste. RCS 2 stuurde Corn. Boys 3 met lege handen naar Sas van Gent terug (4-1) en Luctor 2 had aan één treffer tegen Zeeland Sport 3 genoeg voor de volle winst (1-0). De stand is hier: Clinge 2 8-13. Breskens 2 9-13, Zee landia 2 9-13, Goes 3 11-13, RCS 2 9-13, Oostburg 2 9-10. Luctor 2 7-5, Zeeland Sport 3 8-5, Biervliet 2 7-2 en Corn. Boys 3 8-2. In de tweede klas A nam leider Vo gelwaarde 2 tegen Walcheren 2 geen 2 de winst Aardenburg volgt: Vogelwaarde 2 9-14. Koewacht 2 6-11, Aardenburg 2 8-9, Terneuzen 3 8-8, Sluis kil 2 9-8, Steen 2 7-6, Walcheren 2 7-6, Breskens 3 6-4 en IJzendijke 2 6-0. In 2 B behaalde 's-Heer Arendskerke zijn eerste zege en wel op Cortgene (2-1). Kruiningen 2 stoofde Yerseke 2 een lelijke kool (0-1) en Zeeland Sport 5 won gemakkelijk van Volharding '32 (0-5). Kwadendamme bleek te sterk voor Vlissingen 5 (3-1). waardoor de stand er als volgt uitziet: Zeeland Sport 5 9-16, Kruiningen 2 11-14, Kwadendam me 11-13, Patrijzen 2 10-11, Yerseke 2 10-8. Volharding 10-9, Middelburg 4 10-9, Cortgene 9-8. Vlissingen 5 10-7 en 's-Heer Arendskerke 10-5. In 2 C nam SVOWK de kop door een 0-5 uitslag tegen Dreischor 2. Zonne- maire hakte Brouwershaven 2 met 6-0 in de pan. De stand is nu: SVOWK 9-15, Renesse 2 10-14, Burgh 2 9-13, Zonne- maire 9-9, Brouwershaven 2 9-2 en Drei schor 2 10-1. In de derde klas A klopte Noormannen 2 de Lewedorpse Boys-reserves (5-2) en stuurde Hansw. Boys 2 Robur 2 met lege handen weg (5-1). Luctor 3 bleef met 5-2 baas over Zeeland Sport 5 terwijl Kwadendamme zijn tweede plaats be hield na de 2-1 overwinning op Dom burg 2. De stand is hier: Hansw. Boys 2 8-14. Kwadendamme 2 8-13, Noormannen 2 10-12, Luctor 3 7-10. Domburg 2 10-8, Lewed. Boys 2 8-7, Zeeland Sport 5 7-6, Kruiningen 3 9-4 en Robiir 2 10-4. In 3 B had leider Groede 2 de groot ste moeite met Retranchement 2 (0-1). RCS 3 en IJzendijke 3 deelden eerlijk (1-1) waardoor de stand luidt: Groede 2 9-15, Walcheren 8 7-12, Schoondijke 2 6-10, RCS 3 9-10, Hoofd plaat 2 6-5, IJzendijke 2 7-5, Retranche ment 2 10-4 en Middelburgse Boys 8-1. In de derde klas C tenslotte leed HW 3 een 3-2 nederlaag tegen Philippine 2. Clinge 3 haalde bij Ria 2 de winst weg (13) en Graauw nam tegen Corn. Boys 4 geen halve maatregelen, getuige de 9-0 uitslag. De stand is hier. mede door het zich terugtrekken van Sluiskil 3, als volgt: HVV 3 9-15. Graauw 8-11, Philippine 2 7-10, Clinge 3 8 10, Hontenisse 3 7-8,Corn. Boys 4 8-1 en Ria 2 9-1. Het jarenlang te Kapelle-Biezellngp in Zeeland gehouden districtstoernooi zal dit jaar te Bergen op Zoom worden ge houden en wel in het gebouw van de Nieuwe Veiling aan de Moerstraatsebaan op zaterdag 6 april. Op uitnodiging van het districtsbe- stuur heeft de afdeling Bergen op Zoom de organisatie hiervan op zich genomen; in totaal op acht velden zal bij de dames- en de herenafdelingen de strijd ont branden om het kampioenschap van het district. Ter toelichting zij .vermeld, dat ieder afdelingsbestuur een afdelingteam kiest uit de tot zijn gebied behorende vereni gingen. Uit praktisch geheel Brabant en Zee land zullen deze teams elkaar bekampen; van deze teams noemen we: Bergen op Zoom. Roosendaal. Breda, Tilburg, 's- Hertogenbosch, Zuid-Beveland en Wal cheren. -.NTING EN CONTROLE INENTING HONDEN EN KATTEN De burgemeester van Vlissingen brengt ter open bare kennis; dat op 26 maart a.s. in het voormalige Leger des Heilsgebouw, Paul Krugerstraat 28, van 10.00 uur tot 12.30 uur en van 15.00 uur tot 17.30 uur alsnog gelegenheid bestaat tot het laten inenten van honden en katten tegen hondsdolheid; dat zij, die hun dieren reeds particulier hebben laten inenten door een dierenarts, ter controle van het inentingsformulier dienen te verschijnen en hun ingeënte dieren dienen mede te brengen; dat er, daar het hier een der laatste inentingszittin gen op Walcheren betreft, ook voor niet-inwoners van Vlissingen gelegenheid bestaat hun dieren te laten inenten en, indien de inenting van de dieren reeds heeft plaatsgevonden, de inentingsformulieren hiervan te laten controleren. Vlissingen, 22 maart 1963. De burgemeester voornoemd, B. KOLFF.

de Stem | 1963 | | pagina 6