Oost en West dingen naar de gunst van kolonel Aref Bastien Thiry: „Wij wilden De Gaulle niet doden' HET REGENT EENSKLAPS ERKENNINGEN Moordenaar nog niet gevonden Geen ander beleid inzake „de vier van Breda Au«stein klaagt twee hoge ambtenaren aan Nieuwe regime bestrijdt communisten in Bagdad Eerste foto van Sovjetraket Poollandschap aan Hollands strand Gesprek over ontwapening weer hervat Onbehagelijk Twee meisjes in Roosendaal overreden Pittige taal aan adres van Malakka DAGBLAD VOOR ZEELAND Kassems lijk op t.v. getoond Noordelijke wind Moordzaak Baarn is bijna rond Hoogleraren in België staken Kardinaalsrood voor metropoliet Slipyi? Na 104 dagen cel Deze werd in de herfst van het vorige weer de oude,.... Signaal werd te laat gezien Actie De Haagse moordzaken Derde verdachte bekent 103e JAARGANG No. 24205 Voor God, Koningin en Vaderland Uitgave: N. V. Uitg. Mij. Neerlandia Directeur: E. H. B. Brader. Hoofdredacteur: J. J. H. A. Bruna. Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureaus: Breda Reigerstraat 16 - TeL 22341 (5 lijnen) - Postgiro 1114111 DINSDAG 12 FEBRUARI 1963 Abonnementsprijs f 8,05 per kwartaal, excl. f 0,20 incasso; f 9,25 per post excl. f 0,35 incasso t 0,62 per week Prijs van buitenlandse abonnementen op aanvraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage f 0,42 per mm (Ing. Med. f 1,05). Bij contract aanzienlijke reductie. Volledi ge tarieven en Algemene Voorwaarden wprden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: GOES, Klokstraat 1 telefoon 6252 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST, Steenstraat 14 - telefoon 2377 (Bijbureaus: Terneuzen: IJsbaanstraat 24 - telefoon 2601 OOSTBURG: Nieuwstraat 41 - telefoon 2893) Het Rotterdamse drama De dubbele moord in Rotterdam- Zuid is voorlopig nog een onopge lost raadsel voor de recherche, die nu al meer dan zestig uur met verbetenheid zoekt naar de da der (s). De gehele maandag is besteed aan het onderzoeken van de tientallen tips, die zijn binnengekomen en nog binnen- komen. Dit tijdrovend en veelal ook deprimerend routinewerk zal vandaag worden voortgezet. Verscheidene personen, die wellicht nadere aanwijzingen kunnen geven,"zijn gisteren op het bureau Singel nogmaals langdurig verhoord. Onder hen waren de beide winkelmeisjes. De speurtocht naar het moordwapen is inmiddels uitgebreid. Op verzoek van hoofdinspecteur Van der Weijden zijn bij dit werk nu 25 aspirant-agenten van de politie-opleidingsschooi ingeschakeld. Zij hebben gistermiddag als tirailleurs in het veld in de directe omgeving van de woning ieder bosje, elke heg en een flink deel van de vlakte tussen de huizen afgezocht, maar tot dusver heeft ook dat dit niets opgeleverd. Vandaag wordt de Geneefse ontwape ningsconferentie van 17 naties hervat, welke sinds Kerstmis op reces is ge weest. De twee voorzitters, de Amerikaan William C. Foster en de Rus Koeznetsof, hebben gisteren een voorbespreking ge had. Foster is directeur van het Ameri kaans bureau voor wapencontroleen ontwapening; Koesnetsof is eerste plaatsvervangend minister van Buiten lahdse Zaken. Foster zal op de openingszitting der conferentie vandaag, een boodschap van president Kennedy voorlezen. Kennedy doet in deze boodschap een persoonlijk beroep op de afgevaardigden om te streven naar vorderingen bij de tot standkoming van een kernstop en ont wapening. Volgens zegslieden zal in Kennedy's boodschap waarschijnlijk worden gewe zen op de noodzaak van een overeen komst tussen oost en west. De Sovjet-Unie heeft maandag laten weten, dat de V.S. volledig verantwoor delijk zijn voor de eventuele gevolgen van de hervatting van de kernproeven. Zoals bekend heeft de Amerikaanse commissie voor kernenergie bekendge maakt dat de ondergrondse kernproeven in Nevada hervat zijn. De Russen zeggen, dat het ontwape- ningsoverleg hierdoor stroever zal ver lopen. Ook zal het nu volgens hen moei lijker worden om tot een overeenkomst over het stopzetten van de kernproeven te komen. De regeringen van vrijwel alle belangrijke landen ter wereld hebben gisteren de nieuwe, door een staatsgreep aan de macht ge komen regering van Irak erkend. Hoewel het gewoonlijk lang duurt eer staten als Amerika en Engeland revolutionaire regimes legitimeren heeft men in het geval van Irak een bijna onbegrijpelijke haast aan de dag gelegd. Dit wijst er op dat men in Oost en West prijs stelt op de vriendschap van de nieuwe regering. Washington stuurde een uiter mate sympathieke brief naar Bagdad en Moskou volgde slechts wei nige uren later. Men mag niet aan het feit voorbijzien, dat de nieuwe Iraakse regering zaterdag beleefd om erkenning door de Sovjet-Unie heeft gevraagd. Amerika en Engeland, gevolgd door West-Duitsland en mogelijk weldra ook Frankrijk, erkenden de regering Aref zonder dat deze er om verzocht had. De Verenigde Staten zonden een bood schap waarin werd gezegd: „Wij hopen dat de traditionele vriendschapsbanden tussen het Amerikaanse en Iraakse volk uitgebreid en verstevigd zullen worden". Men besloot in Washington tot erken ning nadat kolonel Aref had gezegd, dat Irak zijn internationale verplichtingen zal nakomen. Ook verschillende Afrikaanse landen hebben het revolutionaire regime er kend. Zoals bekend was Nasser het eer ste staatshoofd dat Aref zijn zegen gaf. Daarna volgde Zuid-Slavië. De Syrische regering heeft er geen gras over laten groeien. Na de erken ning van Arefs regering heeft zij een delegatie van drie man naar Bagdad ge stuurd om direct de politieke en econo mische betrekkingen met Irak vast te leggen. Syrië heeft zich, zoals bekend, in 1961 uit de Verenigde Arabische Re publiek teruggetrokken. „Wij kunnen nu zonder blos op de kaken naast het nieu we, progressieve Irak gaan staan", sprak de woordvoerder van de Syrische socia^ listische partij. Volgens de laatste berichten is Bagdad weer rustig, al vertoont de stad de dui delijke sporen van de gewelddadigheden die met de staatsgreep gepaard gingen. Er wordt gesproken van vijftienhonderd doden. In de Iraakse stad Basra aan de Per zische Golf, zouden gisteren gevechten hebben gewoed tussen aanhangers van het nieuwe regime en communisten. Za terdag werd in deze stad, waar de com munisten een sterke aanhang onder de havenarbeiders hebben, een zestiental mensen gedood toen de communisten te gen het bewind van Aref demonstreer den. Gisterenmorgen hebben in Bagdad nog executies plaatsgevonden. Vier officieren van het Iraakse leger kwamen voor het vuurpeloton. Het betrof hier vier briga degeneraals b.d. Eén van hen had de toga gedragen als lid van een volkstri bunaal dat tegenstanders van de nu ook dode premier Kassem had berecht. Reizigers en zakenlieden, die Bagdad hebben bezocht, beweren dat militairen en politiemannen sommige wijken uit kammen en dat zij communisten arreste ren. De bevolking blijft ongeïnteres seerd. De nieuwe sterke man, Aref, heeft zich nog niet aan het volk vertoond. Hij heeft alleen een korte radioboodschap uitgesproken. Een ooggetuigeverslag over d© toe stand in Bagdad gaf een afgevaardigde van het Westduitse parlement, Rudolf Werner. Hij vertelde: „Ik was naar Bagdad gegaan om met Kassem te praten. De straten in de Iraakse hoofdstad waren geheel verla ten toen ik gisterenmorgen per auto naar het vliegve-ld van Bagdad reed. In de voorsteden waren enkele winkels open. Het enige verkeer in Bagdad be stond uit militaire voertuigen. Eergiste ren werd er in de hele stad zwaar ge schoten. De rebellen waren overal bezig communistische haarden van verzet uit te roken. Maar gisteren heb ik geen en kel schot gehoord", aldus Werner. Volgens het Westduitse parlementslid heerst er onder de bevolking van de stad geen vreugde over de omverwerping van Kassems regime. „Iedereen schijnt er onverschillig onder te blijven. De hele toestand bevalt mij niet erg", zo vertelde Werner. Volgens andere reizigers is de rege ring van Abdoel Salam Aref thans bezig portretten te verspreiden van de nieu we leiders van Irak. Er zijn echter niet veel van deze portretten in de straten verschenen. Radio Bagdad is inmiddels weer over gegaan op het normale programma na de opwindende berichten van de laatste dagen. Volgens de radio is het hele land nu rustig. Zaterdagavond zijn de lijken van Kas sem en zijn officieren voor de Iraakse televisie getoond. Er bestond geen twij fel aan dat het lijk van Kassem erbij was. Uit het televisiebeeld bleek dat de mannen op korte afstand waren dood geschoten en dat Kassem is gestorven met een glimlach op de lippen. Volgens de Iraakse militaire atta ché in Washington, kolonel Khalid, is het bewind van Kassem omver ge worpen omdat Kassem de mannen, die hem aan de macht geholpen heb ben, verraden heeft. „Deze mannen werden door Kassem verraden, ontslagen, in de gevangenis gezet, gemarteld en doodgeschoten" dus Khalid. Volgens Khalid zouden de vrijheden van het Iraakse volk hersteld worden, Irak zou een neutralistische koers gaan varen en trouw zijn aan het handvest van de Verenigde Naties. SCHIERMONNIKOOG is, voor zolang als het duurt, weer uit zijn isolement bevrijd. Een vliegtuig van de basis Leeuwarden herstelde de verbinding met de vaste wal. EEN ARTS uit Nancy is gearresteerd in verband met moord op zijn vrouw. De misdaad kwam uit doordat de arts in liefdesbrieven aan een verpleegster zijn plan om zijn vrouw t© doden had ont huld. BIJ EEN mijnongeluk in Hartebeestfon- tein (175 km van Johannesburg) zijn 21 negers om het leven gekomen. MR. SCHOLTEN, de staatssecretaris van O. K. en W„ brengt een tiendaags bezoek aan Israël. Hij wil de culturele betrekkingen verstevigen. Mevrouw Scholten maakt de reis mee. PRINSES MARGRIET zal dinsdag 19 februari een bezoek brengen aan het kon. militair invalidenhuis „Bronbeek" te Velp. Het tehuis bestaat die dag 100 jaar Weersverwachting meegedeeld door het K.N.M.I., geldig tot vanavond, opgemaakt gisterenavond 23.15 uur: Bewolkt met plaatselijk wat neerslag en hier of daar mist. Zwakke tot ma tige oostelijke tot noordelijke wind. In het noorden van het land meesten tijds lichte vorst. Elders temperaturen om het vriespunt. Ukkel verwacht: Betrokken tot be wolkte hemel, met lichte nevel en neerslagvlagen. Temperaturen iets boven het vriespunt. Vandaag: zon onder 17.47 uur. Maan op 22.01 uur. Morgen: zon op 8.01 uur. Maan onder 10.10 uur. 55 (Van onze verslaggever) Maandagmiddag even na 1 uur is het 8-jarig dochtertje van de familie Hen- drikse uit de Kardinaal van Rossum- straat te Roosendaal by het oversteken van de rijweg met een auto in botsing gekomen en aan de opgelopen verwon dingen overleden. Het meisje was op weg naar de chris telijke school in de Charitasstraat. Ter hoogte van de Kapellerlaan wilde het de rijweg oversteken op het moment dat er vanuit de richting centrum een per sonenauto naderde. Hoe het ongeval zich precies heeft toegedragen kon niet wor den vastgesteld. De bestuurder van de personenauto heeft niets bemerkt van overstekende kinderen. Hij hoorde plot seling een klap, remde en merkte toen pas wat er gebeurd was. De politie te Roosendaal zoekt nu naar getuigen van dit ongeval. Voor de slagerswinkel op de hoek van de Ka pellerlaan zou een dame van rond de 40 jaar een bruinkleurige mantel dra gend d© toedracht hebben kunnen zien. Zij wordt verzocht zich met de politie in verbinding te stellen Maandagmiddag even na vijf uur viel er te Roosendaal een tweede dodelijk verkeersslachtoffer te betreuren. Het was wederom een achtjarig meisje, dat spelenderwijs de rijweg overstak. Het ongeval speelde zich af in de Bos straat. Voor de ouderlijke woning stond de achtjarige Johanna van Dorst met een vriendinnetje te praten. Een auto naderde in de richting van de Industrie straat en plotseling stak Johanna voor de auto de weg over. De bestuurder daarvan trachtte door het stuur om te gooien en te remmen een aanrijding te voorkomen, maar het (Van onze parlementaire redactie) Minister Beerman (Justitie) houdt vast aan zijn standpunt dat de levenslange gevangenisstraf van de vier in Breda op gesloten beruchte Duitse oorlogsmisda digers eens omgezet dient te kunnen worden in een opjarenstelling. Dit valt op te maken uit opmerkingen die de bewindsman terzake maakt in de memorie van antwoord op zijn begroting aan de Eerste Kamer. Het feit dat thans in Duitsland oorlogsmisdadigers voor de rechtbank komen die zich jarenlang aan de justitie hebben weten te onttrekken, vindt hij geen reden om zijn beleid t.a.v. de Bredase vier te wijzigen. Andere mededelingen en uitspraken van minister Beerman in zijn memorie van antwoord hebben o.m. betrekking op: Baarnse moordzaak: De zgn. Baarnse moordzaak is nog steeds in het stadium van gerechtelijk vooronderzoek. Binnen kort kan dit worden afgesloten en zal de zaak voorkomen. Echtscheiding: Minister Beerman wil geen nieuw echtscheidingsrecht invoeren zonder de resultaten af te wachten van de rapporten die thans over dit vraag stuk door verschillende groeperingen worden opgesteld. Kantongerecht: Binnenkort komt er een wetsontwerp met betrekking tot de kantongerechtsprocedure. Spijtoptanten: In april zullen alle aan hangige aanvragen om toelating zijn af gedaan. De verwachting is dan ook dat nog in deze regeringsperiode het spijt optantenprobleem praktisch tot afdoe ning zal zijn gebracht, „hoewel verschil van mening over detailkwesties kan blij ven bestaan". Minister Beerman heeft waardering voor de goede bedoelingen welke aan het initiatief van de Organisatie „O" voor verkeersveiligheid ten grondslag liggen. Toch meent hij een dergelijk ini- tiatief niet te kunnen steunen, omdat de organisatie zich bij het uitvoeren van haar taak op een terrein begeeft, „dat om technische en psychologische redenen beter kan worden voorbehouden aan de overheid". Minister Beerman is ervan overtuigd dat de openbaarheid van strafzittingen waarbij de pers verbindingsschakel is tussen rechtszaal en publiek van po sitieve waarde is voor de maatschappij en voor de verdachten. Keerzijde van de medaille is evenwel, dat de rechtsbede ling belemmerd kan worden doordat ver dachten en getuigen zich uit vrees voor publiciteit niet durven uiten of zelfs van aangifte afzien. Verkeerd gerichte publi citeit kan bovendien crimogeen (misdaad bevorderend) werken. Waar mogelijk moet men de voordelen van openbaarheid der rechtszittingen be houden en de nadelen uitschakelen. Waar dit niet mogelijk is zal een keuze moeten worden gemaakt, die kan leiden tot uitsluiting of beperking van de open baarheid. De winter speelt een grimmig spel. Op het strand van Wijk aan Zee heeft koning Thialf een ijs berg gedeponeerd. En hij is een kunstenaar. Want deze ijsklomp heeft opvallend veel weg van een reuzen-walrus. De Indonesische minister van Buiten landse Zaken, dr. Soebandrio, heeft gis teren gezegd, dat tussen Indonesië en Malakka een oorlog zou kunnen uitbre ken als de premier van Malakka, Toen- koe Abdoel Rahman, zyn plannen voor een Maleise federatie zou voortzetten. Een veertigtal bewapende mannen heeft een dorp aan de noordkust van Serawak, nabij Indonesisch Borneo, ver overd en Britse veiligheidstroepen zijn ijlings naar het gebied gedirigeerd. Dit is maandag bericht in de ..Straits .Times", welke in Singapore verschijnt. Er gaan in Rome geruchten, dat paus Joannes de dezer dagen in Italië aange-1 Volgens onbevestigde berichten uit komen Russische metropoliet mgr. Josef Kuching, de hoofdstad van Serawak, Slipyi, tot kardinaal zal creëren. De bijna 71 jaar oude prelaat is on langs plotseling uit achttien jaar ge vangenisstraf ontslagen. Hij heeft zondag een onderhoud gehad met de paus. Mgr. Slipyi verblijft in een abdij bij Grottaferrata, waar een orde van de Oosterse ritus is gevestigd. was het dorp Telok Melananoe, dat on geveer 25 kilometer van het noordelijk ste punt van Serawak ligt, op zaterdag avond aangevallen. Het hoofdkwartier van het Britse le ger te Singapore was niet in staat d© berichten te bevestigen. Hij voegde hieraan toe dat dit het ge- Aan de Gentse en Luikse universiteiten worden sinds maandag geen colleges meisje werd "door de wagen gegrepen meer gegeven. Voor de eerste keer in de en was op slag dood. OP DE ATLANTISCHE OCEAAN is een Amerikaanse tanker, de „Sulphur Queen", al acht dagen zoek. Het schip vervoerde zwavel. Men vreest dat het vaartuig ergens op de oceaan is ontploft. geschiedenis zijn de hoogleraren staking gegaan Aanleiding is hun onte vredenheid over de salariëring van pro fessoren en hun wetenschappelijke mede werkers. Een compromis van de Belgische minister van Onderwijs, Larock, werd van de hand gewezen. De staking" zal waarschijnlijk tot zaterdag duren. Rudolf Augstein, de hoofdredacteur van het omstreden Westduitse tijdschrift „Der Spiegel", heeft gisteren twee hoog geplaatste ambtenaren beschuldigd van overschrijding hunner bevoegdheden. De twee zijn Volkmar Hopf van het ministerie van Defensie, en Walter Strauss van het ministerie van Justitie, aldus Augstein bij zijn eerste optreden in het openbaar na zijn ontslag uit de gevangenis. Maar, aldus een verbitterde Augstein, „in West-Duitsland is het gewoonte dat gezagsdragers, die hun boekje te bui ten zijn gegaan, worden gepromoveerd". ooxnllirn nm^ot 7it Vio4 nfnAtmml./,» «la J Ter gelegenheid van de 45e dag van het Rode Leger, welke op 23 februari a.s. in Moskou zal worden gevierd, hebben de Rus sische legerautoriteiten een tipje opgelicht van de sluier welke de Russische raketgeheimen nog steeds bedekt. Dit is een van een serie foto's welke over de geleide projectielen in Rusland zijn vrijgegeven: twee Russische militairen maken zich uit de voeten terwijl een raket op een lanceerbasis op het punt staat met veel geraas omhoog te schieten. In Parijs is gisteren het proces voort gezet tegen de 15 mannen die beschul digd worden van een poging tot moord op generaal De Gaulle in augustus van het vorig jaar. De 36-jarige luchtmacht-kolonel Jean- Marie Bastien-Thiry, die bekend heeft de leiding bij de aanslag te hebben ge had, verklaarde dat men De Gaulle al leen maar had willen arresteren en niet vermoorden. De C.N.R. de verboden nationale raad van het verzet, aan het hoofd waar van ex-premier Bidault zou staan wilde de Franse president laten berech ten voor hoogverraad. De Gaulle had naar een villa bij Parijs gebracht moe ten worden. Men had hem onder meer beschuldigd van „groepsmoord in Alge- rië". De commando's hadden hun machine geweren zes a zeven seconden te laat af gevuurd, omdat zij het afgesproken sig naal niet duidelijk hadden gezien. De kolonel, die zich 300 meter verderop be vond, had mot een krant gezwaaid toen De Gaulle in zijn auto langs kwam. Door de invallende duisternis waren zijn handlangers er niet direct zeker van ge weest, dat hij inderdaad het teken had gegeven. Kolonel Bastien-Thiry zei, dat hij en zijn kameraden volledig op de hoogte waren van de weg, die De Gaulle zou volgen, telkens wanneer deze het Elysée verliet of ernaar terugkeerde. De com mando's hadden op de banden van de auto. waarin De Gaulle zat, moeten vu ren en hem daarna moeten ontvoeren In de villa bij Parijs zat intussen een arts te wachten, voor het geval de ge neraal gewond zou zijn door een ver dwaalde kogel. Bastien-Thiry sprak voortdurend over „het staatshoofd de facto" als hij het over De Gaulle had. Hij zei voorts, dat hij en zijn kameraden hier „zonder schuldgevoelens stonden". Volgens Bastien-Thiry hadden „twee en waarschijnlijk zelfs drie" ministers van de regering-De Gaulle contact met de C.N.R. de nationale verzetsraad. Minister van financiën Giscard d'Estaing was één van hen. Deze was van plan ge weest om af te treden, maar bleef in de regering „omdat men van mening was dat er aan het hoofd van financiën een bekwaam deskundige moest staan". Men had ve.rder overwogen Giscard d'Estaing tot premier te benoemen als De Gaulle eenmaal gearresteerd was. Bastien-Thiry zei. dat er in de zomer van 1961, toen ex-generaal Salan het bevel over de O.A.S. overnam, diverse ondergrondse groeperingen in Parijs waren gevormd. De Franse schrijver en jurist Alfred Fabre Luce heeft meegedeeld, dat hij een actie tegen de Franse regering zal beginnen, omdat zy onwettig zijn boek „Het Hooggerechtshof" in beslag zou hebben genomen. In dit boek beschrijft de 63-jarige auteur een verzonnen proces tegen pre sident De Gaulle wegens niet-inachtne- ming van de grondwet. Het hof komt echter niet tot een conclusie over de schuld van d© „beklaagde". Het boek werd in december in beslag genomen, omdat het geacht werd de vre de te kunnen verstoren. De staat heeft tot 20 maart de tijd om tegen de schrij ver een proces te beginnen, maar tot dusver is er geen aanklacht ingediend. jaar gesuspendeerd, toen hij toegaf zijn opperste chef, minister van justitie Wolf gang Stammberger, niet te hebben inge licht over de plannen die men met Der Spiegel en zijn hoofdredactie had. Strauss, niet te verwarren met de eveneens in de zaak genoemde ex-minis ter van Defensie Franz Josef Strauss, werd naderhand bevorderd en benoemd >n een juridische functie bij de Europese Kolen- en Staalgemeenschap. Hoof werd slechts korte tijd met verlof gestuurd. Augstein. de laatste van de acht per sonen die in verband met de beschuldi gingen tegen Der Sniegel waren opge sloten en weer werden vriigelaten, zei ..correct" te zijn behandeld tijdens de 104 dagen „binnen de muren". Augstein en andere leden van de Soiegel-stnf zullen misschien nog terecht moeten staan op beschuldiging van ver raad wegens het publiceren van miil- tqjre geheimen in een artikel OVer West- dir'tslands lekkende defensie. Maar vol gens de jongensachtige hoofdredacteur is het de vraag of de officier van justi tie wel genoeg materiaal kan aanvoeren om een zaak aan te spannen. Augstein verdedigde de houding van de procureur-generaal van de bondsre publiek. door te zeggen dat zijn bureau in actie kwam als gevolg van impulsen ui* noüt'eke bronnen. Het schandaal, zei hij. ..begon in het ministerie van Defensie". Hü steld© daar de voormalige titularis. Franz Josef Strauss, verantwoord^^ voor. Diens op treden tegen Der Spiegel ontmoette veel verzet. Eerst zei Strauss dat hij nergens van wist, aldus Augstein. ..daarna gaf hij toe. en tenslotte probeerde hij zich te verschuilen achte-r dr. Adenauers ge zag" Ook de 20-jarige E. W. H. van R heeft thans bekend te hebben deelgeno men aan de inbraken aan de Schapen laan en de Hugo Verrieststraat in Den Haag, die tot twee moorden hebben ge leid. Van R. heeft volgens de Haagse po litie evenwel niet bekend degene te zijn geweest, die de beide slachtoffers om het leven heeft gebracht, zoals tot nu toe zijn beide medeverdachten steeds hebben beweerd. Overigens wijken de verklaringen van de drie verdachten in enkele opzichten nog van elkaar af en de politie acht de zaak dan ook nog niet geheel rond

de Stem | 1963 | | pagina 1