Zeeland en 'n deel van Brabant in het donker Sparen isgoedi verzeker is beter O Subsidie kleuterschool St.-Jansteen aangehouden Raad Wolfaartsdijk gul met verlenen subsidies Klooster Nieuw kerk open voor studenten uit Kenya Begrafenis J. Vercauteren trok veel belangstelling IJspret in miniatuur N/LLMU Door explosie in Geertruidenberg Geen nieuwe of verhoogde belastingen voor 1963 Per 1 februari KLM-vluchten naar Djakarta? Te logisch Culturele Benelux Energievoorziening ernstig gestoord Acheson strijkt Britse leeuw tegen haren in MIDDELBARE OPLEIDINGEN Begroting Hontenisse sluit Gematigd optimisme ,.Pro Africa door Trappisten in leven geroepen Slaapwandelaar gevonden aan rand van ravijn Anita's laatste kans uitgesteld Auto tegen trein; doch machinist merkt niets Raad wenst nader onderzoek Eindhoven telt thans 11885 woningzoekenden Te Breda DAGBLAD DE STEM VAN VRIJDAG 7 DECEMBER 1962 Geertruidenberg is donderdag morgen door een paar harde knai- len uit de slaap gewekt en bij wijze van Sinterklaassurprise hebben tengevolge van die knallen Westbrabant en Zeeland een tijd lang zonder stroom gezeten. „Er is gisterenmorgen een ver mogenschakelaar in het 150 kV- station in Geertruidenberg geëx plodeerd en daarna in brand ge raakt", zo deelde ons ir. J.H. Rijkes directeur van de P.N.E.M. mee. „Tengevolge daarvan is in de west hoek van Noordbrabant en Zee land een ernstige onderbreking in de energievoorziening ontstaan". De stroomlevering werd om 7.10 uur gisterenmorgen onderbroken. Er werden onmiddellijk de nodige maatregelen ge nomen en vanaf 7.55 uur kon de stroom levering geleidelijkaan worden hervat. Om 8.44 uur was de stroomvoorziening in de hele westhoek van Brabant weer hersteld. Om te voorkomen dat een nog verder gaande onderbreking van de stroomvoor ziening in Brabant zou plaatsvinden, moest de stroomlevering vanuit de sta tions Uden en Eerde tijdelijk eveneens worden onderbroken. Een en ander had tot gevolg, dat praktisch in alle bedrij ven pas even na half negen met het werk kon worden gestart. Intussen had men ook heel wat kou geleden, want waar de Er is in Engeland beroering gewekt door opmerkingen van de voormalige Amerikaanse minister van buitenlandse zaken Dean Acheson over de politieke toestand in Europa. Acheson zei onder meer ,,Er bestaat behalve de hoop op toetreding van Engeland tot de E.E.G. reden te over om ons ongerust te maken over de politieke toestand in Groot-Brittannië en west-Europa. Groot-Brittannië heeft een wereldrijk verloren en het is er nog niet in ge slaagd zichzelf een nieuwe rol aan te meten. Het probeert de rol van „een mogendheid op zichzelf" te spelen, die gegrondvest is op „speciale betrekkin gen" met de Verenigde Staten, en waar bij Engeland zichzelf los ziet van de rest van Europa. Het baseert deze politiek voorts op het feit, dat het leider is van een Brits gemenebest dat geen politieke eenheid of politieke omlijning kent. Wanneer Engeland dus een op deze factoren ge baseerde rol wil spelen, moet worden geconstateerd dat het ongeveer is uit gespeeld", aldus Acheson. Acheson zei ook „In West-Duitsland. Frankrijk, Portugal en Spanje wordt het bewind gedragen door mannen, die de leeftijd voorbij zijn, waarop regerings leiders gemeenlijk hun last aan anderen overdragen In geen van deze landen kan duidelijk worden waargenomen hoe de ontwikkeling van de volgende politie ke fase zal zijn. En aan deze vier landen kan Italië mogelijk nog worden toegevoegd. Wellicht is het Westduitse bewind nog het meest stabiele", aldus Acheson. De Britten informeren thans in hoeverre de rede van Acheson door de Amerikaanse regering is geïnspireerd. verwarming door middel van elektrische apparatuur werd aangedreven was ook de verwarming uitgeschakeld, die an ders normaal in de morgenuren op volle capaciteit wordt gezet om de mensen in de gelegenheid te stellen hun werk in een prettige temperatuur te beginnen. De elektrische tractie van de spoor wegen was lamgeslagen. Treinen die van de richting Zeeland kwamen of in die richting reden vielen midden in de pol der stil. Daar ook in deze treinen de verwarming elektrisch is zaten de reizi gers spoedig in de kou, zodat er geen winterjas aan de haak bleef. De A.H.O.B.'s de automatische afsluit bomen van de overwegen, deden wat ze moesten doen bij het uitvallen van de elektrische stroom. Ze gingen netjes naar beneden en bleven naar beneden. Alleen de rode knipperlichten brandden. Menigeen die voor zo'n overweg kwam mopperde over het lange uitblijven van de trein. N.S.-personeel heeft zo snel mogelijk de overwegen bezet en het ver keer zigzag langs de neergelaten halve bomen geleid. Door het inzetten van diesel-elektrische treinen is getracht het personenvervoer en goederenvervoer zoveel mogelijk op gang te houden. Een vertraging van on geveer 2 uur op sommige lijnen was echter niet te voorkomen. (Advertentie) In verband met de begrafenis van H.K.H. Prinses Wilhelmina vervallen a.s. zaterdag 8 december alle lessen van de door de Katho< lieke Leergangen gegeven De rector: Dr. M. van Can -H- (Van onze verslaggever) In de toelichting op de gistermiddag door de raad van de gemeente Honte nisse vastgestelde begroting 1963 schrij ven b. en w., dat het vooral dank zij de nieuwe wet op de financiële verhouding tussen ryk en gemeente, gelukt is een sluitende begroting op te stellen zonder dat tot het invoeren van nieuwe of het verhogen van bestaande belasting be hoeft te worden overgegaan. De huidige ontwikkeling van de ge meente wordt „gematigd optimistisch" gezien. Toch waarschuwen b. en w. er voor, dat aan nieuwe of verhoogde be lastingen na 1963 vrijwel niet ontkomen zal kunnen worden. In de ontwerpbegroting zijn namelijk nog niet verwerkt de investeringen, die nog plaats moeten vinden en waartoe grotendeels reeds werd besloten. B. en w. noemen: uitbreiding en verbetering van de haven te Walsoorden met bijkomende werken, verbetering van de rijksweg door Kloosterzande, verbetering van het eerste gedeelte van de Notendijk, verbe tering en uitbreiding van de openbare verlichting, aanleg en exploitatie van het zwembad, vernieuwing van het brandweermateriaal, de bouw van een nieuwe openbare lagere school, het ver lenen van een bijdrage in de wegverbe- tering bij de ruilverkaveling, het toe staan van een bijdrage in de kosten van elektriciteitsvoorzieningen ten behoeve van de ruilverkaveling, een bijdrage voor het gemeenschapshuis te Groenen dijk, ontsluiting van het bejaardentehuis in Groenendijk en aanleg en ontsluiting van recreatieterreinen. Na 1963 zullen deze investeringen in toenemende mate op de gewone dienst i gaan drukken, zodat naar de mening van (Van onze correspondent) Katholieken uit Kenya zyn onderge bracht in het klooster Nieuwkerk (vyf meter van de grens Nederland-België) onder Goirle. Twintig mannen, groten deels onderwyzers en onderwijzeressen en administratieve krachten uit het Afrikaanse Kenya, wonen in dit kloos ter om er een opleiding van twee jaar door te maken. Zes van hen hebben hun (Advertentie) Lugano. Een Nederlands toerist heeft al slaapwandelend een hoogterecord ge vestigd. In het holst van de nacht wan delde hij slapend zyn hotel uit en een 1200 meter hoge berg op. Toen zijn vermissing bleek (zijn vrouw kreeg het koud en ontwaakte) stuurde men een reddingsploeg uit. Deze vond de dromende tippelaar aan de rand van een peilloze afgrond de vermoeidheid had hem juist op tijd overmand! Geschrokken door dit voorval haastte de man zich 's anderendaags naar een expert. Deze raadde hem aan, onmiddel lijk een „draion" Good Night deken te k°pen. Deze deken, overgevlogen uit Ne derland, blijkt inmiddels algehele gene zing van slaapwandelen bewerkstelligd te hebben. Fantastisch verhaal? Wacht tot u zelf eens onder een „draion" Good Night de ken geslapen hebt! Een deken, lichter, zachter, warmer, komfortabeler! U komt er alleen maar onderuit als het echt moet. Kóóp zo'n deken, vervaardigd uit Bayers beroemde textielvezel (in vele prachtige kleuren) en ga béter slapen! vrouw meegebracht vier baby's com pleteren het gezelschap. Het klooster Nieuwkerk zal volgend jaar ook protestanten, christelijken en heidenen een plaats bieden wanneer er een andere groep naar ons land komt om hier een opleiding te volgen op maat schappelijk, economisch, cultureel, fi nancieel, adminstratief en religieus ge bied. Alleen de overtocht werd door deze mensen uit Kenya, waaronder de echt genote van minister Laurens Sagini, zelf betaald. De verdere kosten zoals verblijf, studie, kleding, voeding wordt door de stichting „Pro Africa", die door de pa ters Trappisten te Tilburg in het leven werd geroepen, betaald. Deze opleiding is in Nederland ter hand genomen als tegenwicht van de op leiding, die door communistische landen in Moskou en Praag al jarenlang wordt gevolgd. De huidige studenten komen allen uit Kenya, doch de volgende groep zal wor den samengesteld uit inwoners van Ke nya, Uganda en Tanganyika. De opleiding wordt geheel gefinan cierd uit particuliere middelen. Het ligt echter wel in de bedoeling de overheid te verzoeken aan dit onmisbare werk fi nanciële steun te verlenen. In het raam van een nauwere samen werking tussen religieuzen en leken is het bestuur samengesteld, waarin de vol gende personen zitting hebben: Beschermheer: Dom Willibrordus van Dijk (Abdij „Koningshoeven") Tilburg, voorzitter prof. dr. A. Chorus (Leiden); vice-voorzitter mr. E. Bogaerts (Vught); secretaris A. Nollen (Den Bosch). Het secretariaat der stichting „Pro Africa" is gevestigd Oranje Nassaulaan 16 te Den Bosch. (tel. 04100—24071). De studie in „Huize Nieuwkerk" richt zich op de onontwikkelende gebieden. Hier kunnen de jonge mensen uit Oost- Afrika een opleiding genieten die hun straks bij het vervullen van verantwoor delijke posten van grote dienst zal zijn. De directeur van het instituut is de heer Frans van der Laak. Leider van de stu dieraad is Justus Liechea uit Kenya, De cursus wordt geheel in het Engels gege ven. b. en w. dan zeker niet aan belasting verzwaring meer ontkomen zal kunnen worden. Evenals bij het begrotingsonderzoek is gebeurd wijzen b. en w. er op, dat het zaak zal zijn een niet te royaal subsidie beleid te voeren. In dit verband wordt ook enigszins stelling genomen tegen de landelijke, provinciale en streek-associa- ties, die regelmatig een beroep doen op de gemeentekas zonder dat de gemeente daarbij direct voordeel ondervindt. Ook plaatselijke verenigingen en in stellingen wordt aangeraden eens wat meer op eigen initiatief gelden bijeen te garen. Naar het A.N.P. op Biak van bevoeg de zijde heeft vernomen, zal de K.L.M. waarschijnlijk met ingang van 1 febru ari a.s. naar Djakarta gaan vliegen. De wekelijkse dienst om de zuidroute via Biak naar Sydney zal dan niet meer via Biak doch over Djakarta lopen. Verwacht wordt dat de landingsrech ten in Djakarta formeel reeds per 1 ja nuari aan de K.L.M. zullen worden ver leend, dezelfde datum waarop de Nieuw- guinese luchtvaartmaatschappij „De Kroonduif" aan de „Garuda Indonesian Airways" zal worden overgedragen. Het is op Biak overigens officieel nog niet bekend of de overeenkomst tot overdracht van „De Kroonduif" aan de „Garuda" in Djakarta reeds is onder tekend. Aangezien de partijen vorige week reeds volledige overeenstemming hadden bereikt, rekent men er op dat alles in kannen en kruiken is. De K.L.M.-directie heeft verklaard niets te weten omtrent de mogelijke hervatting per 1 februari van diensten naar Djakarta. Aangezien bijna alle Nederlandse em ployés van „De Kroonduif" reeds op 4 januari naar Nederland zullen vertrek ken, heerst er bij het luchtvaartbedrijf op Nieuw-Guniea een koortsachtige drukte. Behalve voor de liquidatie van de maatschappij heeft men de zorg voor de leiding van de donderdag aangeko men Indonesiërs, die de stuurknuppel zullen overnemen. De algemene verwachting is, dat de Garuda de voornaamste lijndiensten tus sen de grote plaatsen op Nieuw-Guinea, die met Dakota's worden uitgevoerd, onmiddellijk normaal zal kunnen voort zetten. Of de Indonesiërs evenwel ook in staat zullen zijn om „speciale kar weitjes", zoals het brengen van voedsel naar de binnenlanden, waarin de vlie gers van de Nieuwguinese maatschappij grote ervaring hebben, onmiddellijk over te nemen, betwijfelen velen. De Russische chirurg Demitsjov is niet bereid te proberen het Deense meisje Anita Jensen, dat een ongeneeslijke hartkwaal heeft, een nieuw hart te ge ven, voor hij tenminste 10 geslaagde harttransplanties heeft uitgevoerd op apen. „Ik hoop vurig dat Anita nog leeft wanneer de tijd gekomen is dat ik een operatie kan overwegen om haar te red den", zei de chirurg. Op een niet beveiligde overweg bij Holten is gisterenavond tijdens zware mist een personenauto tegen de trein Deventer-Almelo gereden. Bij dit onge luk kwam één van de inzittenden van de auto om het leven, drie anderen wer den gewond. De reizigers in de trein hoorden de klap en zij waarschuwden de machinist, die niets had gemerkt. (Van onze correspondent) De raad van St.-Jansteen heeft een te legram gezonden aan H. M. de Koningin, waarbij St.-Jansteen zyn oprechte gevoe lens van medeleven betuigde aan hare majesteit en de leden van het koninklijk Huis bij het verlijden van prinses Wil helmina. Een voorstel van b. en w. om ingevol ge art. 50 van de kleuteronderwyswet aan het bestuur van de r.-k. kleuter school te St.-Jansteen de benodigde gel den beschikbaar te stellen voor de aan schaffing van leermiddelen en ontwikke- lings- en speelmateriaal kon direct de goedkeuring van de raad nog niet krij gen. Hoewel de voorzitter alles deed om het advies van de inspectrice van het kleu teronderwijs te verdedigen, vonden ver schillende raadsleden het benodigde be drag van ruim f 8.000,— te hoog voor een inrichting van twee nieuwe kleuter klaslokalen. De heer R. F. van Acker zou zich met andere raadsleden eerst eens ervan willen overtuigen of in de oude kleuterschool niet meer de beno digdheden te vinden zijn die ook in de nieuwe school gebruikt kunnen worden, om zodoende de uitgave van f 8.000,— te beknotten. Uiteindelijk werd besloten volgens het plan van de heer van Acker en dus zal de raad zich ervan overtui gen of de raad van de inspectrice wel juist is geweest. Het voorstel van b. en w. om aan de Nederlandse Heide Maatschappij op te (Van onze verslaggever) Eindhoven telt 11.885 woningzoeken den. Dit astronomische cijfer staat ver meld in het antwoord van b. en w. op vragen van raadsleden naar aanleiding van de gemeentebegroting 1963. Vorig jaar stonden in de lichtstad „slechts" 9386 woningzoekenden ingeschreven, in 1960 8840, in 1959 8673 en in 1958, ook een piekjaar, 10.119. Niet minder dan 2999 gezinnen zoe ken een huis, omdat zij thans samenwo nen, 3318 zoeken een woning, omdat zij willen trouwen, 422 omdat hun huis moet worden afgebroken. Er zijn 3209 aan vragers van buiten de stad en 1937 die beschikken over een ruilwoning binnen de gemeente. Optimistisch ten aanzien van de woningbouw is het gemeentebe stuur niet: Het zegt: „Niettegenstaande de bijzonder teleurstellende toewijzing van een woningbouwcontingent aan de provincie Noordbrabant voor 1963, ho pen wij, dat het provinciaal bestuur de tekortkomingen van het verleden zo veel mogelijk zal rechttrekken" dragen de Schoolstraat, Ellestraat en de Vlasstraat te asfalteren kreeg de goed keuring van de raad. De heer Stevens zou hier de Roskamstraat ook in willen betrekken, maar de voorzitter achtte dit in verband met de riolering van de straat in de toekomst nog niet gewenst. De heren van Acker en Stevens von den het niet juist dat, hoewel de ge meente aangesloten is bij de centrale dienst te Terneuzen en hier ook contri butie voor betaald wordt, de uitvoering nu aan de Heide Mij. moet worden op gedragen. Door het betalen van de con tributie moest de centrale dienst toch in haar plaats staan als er een opdracht voor haar is, anders is die contributie weggegooid geld. Door personeelsschaars- te en door overdrukke werkzaamheden was de dienst volgens de voorzitter niet in staat geweest de uitvoering van deze werken voor te bereiden. Met algemene stemmen werd besloten om voor het ge hele gemeentepersoneel per 1 maart 1963 toe te treden tot het Instituut Ziektekos tenvoorziening Ambtenaren, genaamd IZA. (Advertentie) Velen hebben gisteren te Breda de van Zeeuwsch-Vlaanderen ge boortige arts J.P.M. Vercauteren, tot voor kort directeur van de ge meentelijke geneeskundige en ge zondheidsdienst te Breda, naar zijn laatste rustplaats begeleid. Da solemnele uitvaartdienst werd om half elf in de St.-Laurentiuskerk te Breda opgedragen door pastoor E. Doens met assistentie van de kapelaans Bruinsma en De Bie. Er was grote belangstelling uit het so- ciaal-maatschappelijk leven, van het on derwijs en uit de sector van de gezond heidszorg. Aanwezig waren ook de hoof den van takken van gemeentedienst te Breda, directeur en personeel van de G.G.D., terwijl wethouder W. C. A. M. van Boxtel tevens het Bredase gemeen tebestuur vertegenwoordigde. Voorts af gevaardigden van de provinciale raad voor de volksgezondheid, het Wit-Gele Kruis, de r.-k. invalidenbond St. Lidui- na, de diocesane vereniging voor kinder bescherming en het Rode Kruis. In al deze organisaties had dokter Vercaute ren een adviserende functie. Er was o.m. een krans van het Bredase gemeentebe stuur en de afdeling Breda en omstre ken van de koninklijke maatschappij ter bevordering van de geneeskunst. De begrafenis vond plaats op het r.-k. kerkhof te Ginneken, waar pastoor Doens de absoule verirchtte. (Zie foto) (Van onze correspondent) In de donderdagmiddag gehouden ver gadering van de gemeenteraad van Wol faartsdijk herdacht burgemeester B. H, G. ter Haar Romeny het overlijden van H.K.H. prinses Wilhelmina, waarbij hij speciaal de aandacht vestigde op haar Het winterse Miniatuur Walche ren" beleefde een primeur: de eerste schaatsers waagden zich er op glad ijs. De miniatuur-havens bij het Sloe- project" liggen reeds enige dagen dichtgevroren. bezoek aan Wolfaartsdijk tijdens de rampdagen in 1953. Namens de raad werd een telegram van rouwbeklag ver zonden. Tot bestuurslid van de instelling voor maatschappelijke zorg werd herbenoemd de heer C. van de Kreeke en tot be stuurslid van de stichting Ons Dorpshuis de heer P. Kik. Vastgesteld werd een nieuw verplaatsingskostenbesluit voor het gemeentepersoneel. In het aandelenkapi taal van de N.V. Bouwfonds Nederlandse Gemeenten zal de gemeente vier aan delen van 250 nemen. Aan het gemeentepersoneel werd een uitkering ineens over 1962 verleend, ter wijl voorschotten zullen worden gegeven op de salarisverhoging per 1 januari 1963. De normen voor de gemeentelijke kolentoeslag voor minder draagkrachti- gen werden verhoogd in verband met de gestegen A.O.W.-uitkeringen. Subsidie werd verleend aan de stichting „1940 1945" 15 per jaar; het Humanistisch Qe Kamerleden, die allen al moeten gaan denken aan verkiezingstour nees, worden door het kabinet wel overstelpt met werk. Ze kregen nu op pakjesavond een vracht papier thuis, waarin tal van wijzigingen in ons belastingstelsel zijn opgenomen. Het is veel meer dan een gewone me morie van antwoord. Minister Zijlstra brengt ingrijpende wijzigingen aan in de oorspronkelijke voorstellen. En passant worden de belastingbetalers in hun totaliteit er 80 miljoen wijzer van. Een belangrijk deel daarvan komt ten goede aan de betalers van vermogens belasting. De kring van die betalers wordt kleiner door opschuiving van de grens aan de voet. Dit kan het sparen aanmoedigen. Het meest opvallend in de voorstel len is wel het optrekken van de grens, waar voor loontrekkers een aanslag in do inkomstenbelasting gaat gelden. Dat betekent een belangrijke vereenvoudi ging. Hieraan meende de minister te moeten koppelen een optrekken van het belastingtarief voor bijzondere be loningen van hen, die alleen maar loon belasting betalen. De minister vindt het niet billijk, als dit tarief niet meer in overeenstemming wordt gebracht met de algemene belastingtrend. Toch zou men hier een groot vraagteken willen stellen. Niet, dat de redene ring niet klopt, maar moet de rede nering hier wel kloppen? Bijzondere beloningen zijn meest het gevolg van bijzondere inspanningen zoals over werk of andere extra-prestaties. Deze extra-prestaties verdienen aanmoedi ging in een tijd, dat de verhoging van produktiviteit algemeen als zeer wen selijk wordt beschouwd. Als echter de fiscus nu een nog groter stuk van het daardoor verdiende weghaalt, zal de animo daarvoor niet stijgen. Een meer soepele redenering zal de strakke logica moeten doorbreken. Het be tere is hier de 'vijand van het goede. zeer geslaagde boekenbeurs te Antwerpen en de tentoonstelling van Belgische boeken in Den Haag hebben ons herinnerd aan het cultu rele facet van de Benelux-integraties, bij alle economische bekommernissen zeker toch niet het minst belangrijke en feitelijk het meest beslissende voor de onderlinge samengroei. Er bestaan op dit cultureel terrein nog altijd aarzelingen en hindernissen. Het wil van alle kanten niet even vlot gaan, zoals o-a. blijkt uit de klacht, dat veel gemakkelijker Neder landse schrijvers voor de Vlaamse ra dio en televisie kunnen optreden dan Vlaamse voor de Nederlandse. Bij de inzendingen, die op stapel staan voor de jaarbeurs van Zuid- Afrika en voor de Europese boeken week, ware het in beide gevallen te wensen, dat noord en zuid zouden sa mengaan. Een ander punt van belang voor de culturele integratie in Benelux is de gelijkstelling van programma's en diploma's bij het onderwijs. Dit kan voor West-Brabant en oos telijk Zeeuwsch-Vlaanderen bijvoor beeld van betekenis worden, als Ant werpen zijn hogeschool-accommodatie uitbreidt tot een universiteit. En om gekeerd zal Tilburg dat straks ook een juridische faculteit krijgt wel licht studenten kunnen trekken uit de noorder-Kempen. In deze zaken moeten we het denken in staatsgren zen opgeven. Thuisfront 10 per jaar; de Nederlandse federatie voor Bejaardenzorg 25; de Zeeuwse stichting voor revalidatie 5 cent per inwoner en de Prov. Zeeuwse ver eniging voor Vreemdelingenverkeer 75, terwijl de subsidie voor de chr. lagere landbouwschool te 's-Heer Arendskerke werd verhoogd van 25 tot ƒ40 per leerling. De subsidie voor de beide plaatselijke muziekverenigingen werd met honderd gulden verhoogd, terwijl de subsidie voor de plaatselijke onderafdelingen van het Nederlandse Rode Kruis met 75 steeg. Besloten werd lid te worden van Je landelijke contactraad voor de gemeen telijke bemoeiingen met de lichamelijke opvoeding en sport, de vereniging „De Hollandse Molen", de Nederlands-Belgi sche vereniging en de bond Heemschut, ove rte gaan. Vastgesteld werd de gemeentebegro ting 1963, terwijl de begroting 1963 van de instelling van maatschappelijke zorg werd goedgekeurd. Voor de openbare lagere scholen werd voor 1963 een bedrag van 58,24 pér leerling beschikbaar gesteld. De raad ging er mee akkoord dat de gemeenteji Kortgene en Wissenkerke toetreden tot de vleeskeuringsdienst Goes. Op verzoek van de watersportvereniging „Wolfaarts dijk" werd een krediet van 50.000,-1- beschikbaar gesteld voor uitbreiding van de jachthaven-accommodatie, die de wa tersportvereniging van de gemeente zal gaan huren. N.V. LEVENSVERZEKERINGMAATSCHAPPIJ NILLMIJ - 's-GRAVENHAGE

de Stem | 1962 | | pagina 5