o fijn NAC komt niet tot scoren en SC Enschede wint (0-1) I Gelukkige treffers Hilversum-Baronie hebt U 'tw? Willem II haalt met 10 man 3-3 bij Heracles Ajax klopt Dos (2-1) Feijenoord: geen sin RBC: tweede nederlaag Longa nu laatste RBC speelt goede match maar verliest toch (3-2) vttètM Geen verband in voorhoede na blessure Jac. Visschers Gelijkspel (1-1) juiste uitslag Sombere dag voor Longa Spanje bereikt tweede ronde smaakt. Héél an ook liefst :en melange aur... de ver héél lekker. rde eve kracht U ZOEKT GELD" Ajax-DOS 2-1 Fortuna '54-PSV 0-2 ADO-Blauw Wit 3-4 Volendam-V'wijckers 5-0 GVAV-Sparta 2-0 Feljenoord-MVV 1-0 Beslissing in slotfase Alle goals na rust Noad 1-1 tegen Wilhelmina DFC zegeviert (2-3) Europacup landenteams Arbiter stuurt linksbinnen van het terrein Eredivisie Eerste divisie j Tweede divisie A Tweede divisie BI Reserve Eerste divisie DAGBLAD DE STEM VAN MAANDAG 26 NOVEMBER 1962 n houden voor het .insapostolaat van de ivel voor enkele dagen eigen keuze. lichten aan: Directeur veg 26 te Bavel. hypotheken van 4.5 pet. op andere objecten. Wij >ben altijd een aantrek - ijke aanbieding voor u A. VAN OPSTAL ZN. oba van Beierenstraat 1 ES Tel. 5405 Voor jonge harten van deze tijd! •chte Desiree ring draagt het stempel Desiret Uw bescherming tegen Imitatie VAN DER STEEN Door in een uitverkocht Ajax-stadion met 2-1 te winnen van koploper DOS lieeft Ajax gisteren de leiding genomen in de eredivisie. De sterk spelende Am sterdammers hadden in de aantrekkelij ke ontmoeting talrijke kansen om een grote overwinning te boeken, maar voor namelijk door het zwakke spel van aan valsleider Cees Groot bleef de produktie beperkt tot twee doelpunt, beiden na rust p-escoord. Door deze twee treffers, die op naam kwamen van Cees Groot en Prins, res pectievelijk in de 60e en 63e minuut, nam Ajax een 2-0 voorsprong en een tegenoffensief van de gasten bracht de hoofdstedelingen wel aan het wankelen maar het resulteerde er slechts in, dat de gevaarlijke Kruin twintig minuten voor tijd de eer kon redden (2-1). De Utrechters kregen daarna nog enkele uitstekende kansen, maar de Amsterdam se achterhoede stond geen doelpunten meer toe. Ook de Ajax-voorhoede slaag de er niet meer in te scoren, hoewel Swart er met een schot tegen de lat nog dichtbij kwam. Toeschouwers 24.000. De wedstrijd tussen de clubs van Lim burg en Brabant, die met enorm veel spanning werd tegemoet gezien, heeft voor de thuisclub niet de verwachte over winning opgeleverd. Wel kreeg men voor al in de eerste helft een spannende strijd te zien, waarin zich twee incidenten voordeden. Stopper Smeets van Fortuna moest door een ongelukkige beenblessure uitvallen en zijn plaats laten innemen door Custers. Kort daarna moest wederom een Fortuna-speler van het veld worden gedragen, namelijk Mommertz, maar hij kon na de rust weer terugkeren. De meest opvallende spelers bij Fortuna waren No- termans en Smeets. Bij PSV was het veldspel wat beter verzorgd, hoewel de combinaties te ver werden doorgevoerd. Het eerste doelpunt van de gasten ont stond uit een scrimmage na een solorush van v. Wissen. Mommertz schoot de bal in eigen doel: 0-1. De tweede treffer kwam vlak voor het eindsignaal op naam van Giesen, na goed werk van v. Maas- sen en Louwers. Toeschouwers 25.000. Het had nog nauwelijks zin. Met 4-0 stond ADO achter, toen Schuurman m de laatste minuut van de eerste helft een strafschop kreeg te nemen, een wat harde beslissing van arbiter Roomer. In duel met een tegenstander was Petter- son, de rechtsback van Blauw Wit, ten val gekomen en raakte daarbij de bal met de hand. Schuurman nam de penal ty, schoot zacht in de benedenhoek, maar met een snelle reactie voorkwam v. Hees- wijk een treffer. Achteraf bleek die ge miste strafschop in dit duel van het grootste belang. De Amsterdammers zorgden voor rust voor de loepunten. In de twintigste minuut kreeg rechtsbuiten Frenkel teveel vrijheid van internatio naal Haak (0-1) en Koers zorgden voor een 0-3 voorsprong. Koeman maakt voor rust nog 0-4 van. In de tweede helft scoorden de Hagenaars, te weten Schuur man, Heynen en Hoet. Het gelijke spel bereikte ADO niet. Daarvoor bleven de combinaties te onzuiver. Toeschouwers: 21.000. In de Noordhollandse derby tegen Vo- lendam heeft de defensie van de Vole wij ckers zoveel blunders gemaakt, dat de 5-0 zege van de thuisclub geen verwon dering behoeft te baren. Doelman Kirs- ten opende de rij van fouten door in de allereerste minuut de bal uit een schot van Kras voor de voeten van Smit te laten vallen, die keihard van dichtbij in schoot (1-0). Vijf minuten voor rust strafte KWras een dekkingsfout van De Ruiter af (2-0). Na de hervatting hadden de gasten lange tijd een veldoverwicht, maar in de slotfase bleken zij uitgespeeld, Kirsten werd nog driemaal gepasseerd: door een prachtige kopbal van Smit en schoten van Bond en Veerman. Toeschou wers 10.000. Het ongeslagen record van GVAV op eigen veld is ook door Sparta niet aan getast. Piet van Miert, vorige week nog koningschutter van de voetbalvelden, kreeg ditmaal bijzonder weinig kans van Borghuis en ook de andere Rotterdam mers schoten in snelheid en doorzettings vermogen te kort tegen de enthousiast spelende Groningers. Het was aan valler-doelman v. Leeuwen te wijten, dat de Groningers in de eerste helft niet op fluweel kwamen. Op kundige wijze hield hij schoten van Alma, Weering en de goed spelende midvoor Nuninga. Na de hervatting werkte de Sparta-linksback Nuninga de bal in eigen doel (1-0). Het was tenslotte linkshalf Tardy, die met een magnifiek schot aan de illusie van Sparta een definitief einde maakte: 2-0, Toeschouwers 14.000. MW heeft in de Feijenoord-kiup het winstpunt laten glippen, dat de Maas trichtenaren in de stijd tegen de lauw en ongeïnteresseerd spelende sterrenploeg dubbel en dowars verdiend had. Vooral in de tweede helft hebber, de zuiderlin gen enkele goede kansen op een verde ling van de winst laten liggen. Kraay en Kerkum trapten de bal drie, vier keer achter de al gepasseerde Pieters Graaf land van de doellijn weg, met als climax een strafschop, zes minuten voor tijd toegekend wegens een te felle charge van Kerkum. Harry Brull wist blijkbaar niets anders te doen dan d.e bal hoog in de tribune te schieten. Feijenoord, kenne lijk al met de gedachte in Boedapest was slechts enkele malen in de aanval. Na vervanging van Cos v.d. Gijp door Romijn was de fut er helemaal uit. Krui- ver faalde weer eens opmerkelijk. Li- brachts bekwaam vervanger van Klaas- sens, welke „gespaard" werd voor Boe dapest, was in de laatste minuut voor rust iets eerder bij de bal dan doelman Kor- ver en via de paal werd het 1-0. Daar bleef het bij. Toeschouwers 33.000. (Van onze sportredacteur) NAC heeft het tegen Sportclub Enschede lelijk laten zitten. De Bredanaars hadden zonder moeite al reeds na tien minuten hun te enstanders tegen een achterstand aan kunnen laten kijken, maar de kansen - en daar waren uitgespro ken eenvoudige onder werden op kinderlijke wijze onbenut gela ten. Kwam men tot dit onzekere en rommelige spel, waaraan intus- de bezoekers eveneens her haaldelijk mank gingen, omdat de NAC-ploeg zulk een grote wijzi ging had ondergaan en zij later extra gehandicapt werd door hei uitvallen van Jac. Visschers en het (minder ernstig) geblesseerd ge, raken van Wim Groenewegen? Het is in ieder geval niet onwaarschijn lijk.. Dat intussen de doelpunten deze zon dagmiddag erg duur zouden worden, was te zien aan de grote hardnekkigheid waarmede de defensies van beide teams hun tegenstanders de voet dwars zetten Maar een feit blijft, dat in althans grote delen van de door 13.000 voetballiefheb bers uit stad en streek gevolgde wed strijd, de thuisclub zoveel en zulke een voudige scoringskansen onbenut heeft gelaten, dat men die onzekerheid bij de afwerking der aanvallen ongetwijfeld aan de gememoreerde elftalwijziging èn de daarbü komende andere tegenvallers toe kan schrijven. Aan de voortdurende spanning heeft dit alles uiteraard geen afbreuk gedaan. Een duel, waarin na 86 minuten nog geen beslissing is gevallen, blijft een evenement waardoor op de zenu wen en verlangens der toeschouwers on afgebroken een hevig beroep wordt ge daan. Hoe belangrijk slechts één doel punt zou zijn geweest, vooral in dit ge val voor de gastheren, zal iedereen be grijpen. Het zou een enorme stimulans lebben betekend in het omzetten van de onzekerheid, die zichbaar aanwezig was. tezamen met Rahn de gevaarlijkste spe ler in de Sportclub-voorhoede, stelde zich in het bezit van het leder en maak te dankbaar gebruik van de voortduren de verwarring in de NAC-defensie. Stan de Rijk trachtte het schot nog te onder scheppen, maar slaagde daar niet in. De bezoekers waren daarmede op vrij gelukkige wijze aan de leiding gekomen en het spreekt vanzelf, dat zij met alle energie welke nog over was, de voor sprong hebben verdedigd, en met suc ces, omdat de thuisclub in de resteren de tijd geen kans meer zag de balans alsnog in evenwicht te brengen. Zodoen de gingen twee kostbare winstpunten, die praktisch voor het grijpen hadden gelelgen, teloor. (Advertentie) JACQUES VISSCHERS .blessure in meer zelfverzekerdheid bij de afwer king der talrijke, vaak zeer gevaarlijke NAC-aanvallen, welke er nu slechts een enkele keer in te ontdekken is geweest. Over de achterhoede en middenlinie in het geheel genomen slechts goeds. Er vielen in die linies wel eens gaten, maar die konden dan toch altijd weer worden gedicht, waarmede het grootste gevaar was 'afgewend. Maar de Bredase aan- valslinie Als je zoveel sterker bent, dat niet minder dan zeven hoekschoppen kunnen worden geforceerd, waaruit dan tenslotte ook nog dotten van kansen ge boden worden, is daarmede toch wel de machteloosheid der voorhoede gedemon streerd. Toegegeven, dat reeds in de 12e minuut Jac- Visschers wegens blessures, na een hardhandige botsing, de kleedka mer op moest zoeken en door Heintje van Gastel werd vervangen en later ook wim Groenewegen dusdanig aan het rechterbeen werd geblesseerd, dat hij slechts op halve kracht verder kon spe len, al deze tegenslagen hadden niette min geen nederlaag tot gevolg behoeven te hebben, wanneer van de vele kansen er slechts enkele waren benut. Maar dat lukte nu eenmaal niet. Na rust heeft het er een hele poos naar uitgezien, dat NAC toch op winst zou komen te staan, maar toen bleek keeper Lagarde in bij zondere conditie te zijn. Was dat niet het geval geweest, dan zouden Canjels (toen) en Groenewegen hun uitstekende en moeilijk te keren schoten ongetwijfeld in doelpunten omgezet hebben gezien. Hiervoor wezen wij al op de rommeli ge inslag van de wedstrijd, aanvankelijk het meest aan Enschede-zijde, waardoor slechts zelden van goed voetbal te ge nieten is geweest. Na het onstuimige en langdurige NAC-offensief in de tweede helft kwam er weer hoop. in de harten der voetbalfans, maar toen die storm was uitgewoed en op het scorebord nog altijd die twee nullen hingen, begon de mening over te hellen naar een blijvend gelijk spel. Dat bleef zoals gezegd tot in de 41ste minuut. Enschede-linksbuiten Vondeling, vinnig en hard doorzetter, kreeg de gelegenheid om de bal in het centrum van het Bredase doel te bren gen. Zijn collega-linksbinnen Janssen Voor betere sportprestaties Dextrose tabl. Imp. ELMA Breda. Tel. 30183 Vijf minuten voor het einde was de stand nog 2-2. Toen moest Piet van Osta zwichten voor een schot van rechts-; buiten Roordink en glipte het winst punt nog juist door de vingers van de Brabanders. Eigenlijk was dat jammer want de 12.000 toeschouwers hebben kunnen ge nieten van een goede wedstrijd, waarin de ploegen niet voor elkaar onderdelen en RBC de bewondering wegdroeg door snel agressief spel, dat in de aanval ech ter niet sterk was. Merkwaardig was, dat beide ploegen met teruggetrokken mid voor speelden. Abe Lenstra bleef meest al op het middenveld, maar Bruininckx trok zich soms tot zelfs achter zijn spil, Cools, terug. In de eerste helft vielen er geen doel punten, maar de tweede begon sensatio neel. In de tweede minuut loste rechts buiten Van Zandvliet een diagonaal schot dat doelman Bijl verraste. Vier minuten later was het 2-1 voor de Boys door treffers van Leusink en Thye. Tien mi nuten voor de afloop leek het gelijk spel te worden. Een ver schot van Van der Boom sloeg in het Boys-net. Toch leidde de combinatie Lenstra-Weydijk de bal naar Roordink, die dus vijf minuten vóór afloop doelman Van Osta passeerde. RBC was daarmee de verslagen ploeg, doch had op zijn minst een gelijkspel in Enschede verdiend. PIET BRUYNINCKX tot achter de spil Hilversum en Baronie hebben een harde partij voetbal op de grasmat ge legd, die echter nooit unfair werd. Pas na de rust kwamen de doelpunten. Ba ronie kwam via linksbinnen Ab Vermo len aan de leiding, maar een ogenblik later was het via midvoor Looman weer gelijk. Dank zij Kuifje Bastiaansen kon den de baronnen een punt mee naar huis De mistbanken, die over het veld trok ken maakten het voor de toeschouwers niet plezierig om de wedstrijd te bekij ken. Soms ging dat zelfs niet goed. Te zien was, dat de verdedigingen de zaak aardig in handen hadden. De beide voor hoeden toonden zich allerminst schot vaardig. Hilversum miste midvoor Pluijm, die door een blessure moest worden vervangen. Looman, die in zijn plaats kwam, deed zijn best, maar bracht er over het algemeen niet veel van terecht. Bij Baronie blonk Schoen makers weer eens uit. De Bredanaars maakten nog al eens gebruik van de buitenspelval om de Hilversummers de scoringskansen te beletten. Na de rust legde Hilversum even een grote meerderheid aan de dag. Toen Schoenmakers in het strafschopgebied hands maakte, ontging dit blijkbaar de scheidsrechter. Hij floot tenminste niet. De Hilversummers werden er door geprikkeld en togen nog sterker ten aan val. Zoals het echter vaker geschiedt: temidden van dit offensief kwam er een Baronie-attaque, die succes opleverde. Op een dieptepass liep Vermolen goed door. De Hilversummers appelleerden voor buitenspel. Vermolen gaf een boog balletje ten beste, dat doelman van Maa- nen kansloos maakte. (0-1). Baronie was vrij goedkoop aan een goal gekomen, maar Hilversum gooide er nu een schep je bovenop. In de 20e minuut gaf van Wieringen een voorzet, die bij Looman belandde. Deze schoot in. Via de han den van keeper Bastiaansen verdween de bal in het doel. Het was 1-1, een stand, die, gezien de verhoudingen in het veld, juist was. In de slotfase kwam Baronie onder bij zonder hoge druk te staan. Van Wierin gen, de Haan en Beeren schoten om beurten, maar nu rammelde Bastiaansen alles uit zijn doel. Met 1-1 kwam het einde van een strijd, die enkele duizen den toeschouwers volgden. Longah eeft weerv erloren. Het staat nu helemaad onderaan op de ranglijst. Erg prettig is het allemaal niet. Bij dc Tilburgers viel het slechts plaat sen wel zeer bijzonder op. De jeugdige Peijen verving bij de thuisclub de zieke keeper Horsten.I n de 15e minuut knalde De Kreek rakelings naast doch dezelfde linksbuiten kon in de eerstvolgende aan val hoog in de hoek schieten 0-1. DFC verwierf zich dc beste schietkansen. Na 26 minuten werd het 1-1. Konings raakte de bal kwijt en Spaninngs wist hiervan te profiteren. De jeugdige Longa rechts binnen kon na een goed opgezette aan val over lniks inschieten 2-1. Na rust trachtte Longa door enkele spelers in de verdediging terug te trekken nog enige winst uit deze wedstrijd te halen. Het was echter ijdele hoop, want de DFC'ers werden sterker naarmate de tijd ver streek. In de 23e minuut gaf V. Linstee een keurige voorzet die midvoor De Vos inschoot 2-2. Tienmin uten later wist deze midvoor de bal weer in te schieten nu uit een pass van Kleinjan. (Toe schouwers 2.000). In een matig en slordig gespeelde wed strijd zijn Noad en Wilhelmina niet ver der dan een gelijkspel gekomen. Voor rust, het beste deel van de strijd had Noad een licht overwicht. Zieltjens, de gevaarlijke man bij Noad, loste kort na aanvang een schot, dat gestuit werd door de lat. Dezelfde speler joeg een fraaie kopbal in de richting van het Bossche doel. Faes (linkshalf) kon op d doellijn redding brengen. Netten kreeg pen droomkans, doch zijn schot van tien meter afstand ging hoog over. In de 23e minuut kwam er een formidabel schot (35 meter afstand) van rechtshalf De Chêne. Dit mooie schot was te machtig voor keeper Neezen en Noad leidde met 1-0. Wilhelmina kreeg een fraaie kans toen linksbinnen Kasteleijn een duel won van Noad-back Simons. Zijn schot ging ver naast. Na rust, er waren zes minuten ge speeld, toen de Noad-defensie te lang zaam reageerde. Rechtsbuiten J. Burg gaf een pass na snel De Ruyter te zijn gepasseerd, schoof de bal door naar Kas teleijn, die keeper Van Straaten het na kijken gaf. 1-1. Kansen kwamen er voor beide clubs. Een keurig schot van Noad- midvoor Van Hees had geen succes. Deze 1-1-eindstand gaf de verhouding goed weer. Piet Lagarde, de doelman van SC Enschede, had het niet altijd even ge makkelijk. De doelman werkt op deze foto een hal tot corner, die vanaf de rechtervleugel is ingeschoten. Weer geen succes voor de Bredanaars. Het Spaanse voetbalelftal heeft zich ge kwalificeerd voor de tweede ronde van het toernooi om de Europese beker voor landenteams. Weliswaar verloren de Span jaarden de tweede wedstrijd zondag in Boekarest met 3-1 van Roemenië, maar aangezien de eerste wedstrijd tussen beide landen in Madrid een 6-0 overwinning voor Spanje opleverde, waren zij verze kerd van een plaatsje in de tweede ronde. Er was in Roemenië een ongekende be langstelling voor het optreden van het verjongde Spaanse team, dat in de pers was afgeschilderd als een soort wonder- elftal. Voor een plaatsje in het stadion van de „23e augustus", dat 100.000 bezoe kers kan bergen, waren één miljoen drie honderdduizend aanvragen binnengeko men, zodat twaalf van de dertien lief hebbers de wedstrijd vanaf het televisie scherm moesten volgen. De Roemenen, die na de 6-0 nederlaag in Madrid natuurlijk kansloos waren om zich te kwalificeren, startten overrompe lend. Na zeven minuten leidden zij reeds met 2-0 door doelpunten van Tataru en Manolache. Nadien ging de strijd meer gelijk op. Het werd in de 62e minuut 3-0 door Constantin en vijf minuten later 3-1 door middenvoor Veloso. Van de oorspronkelijk zes doelpunten bleef dus nog een ruime marge van vier punten over, waarmee Spanje zich kwali ficeerde voor de achtste finales. Daar voor hebben zich verder reeds geplaatst: Rusland, Luxemburg, Oostenrijk, Alba nië (alle zonder te spelen), Ierland en Zweden. rials; PttrttKKt '54.PSV «üiKNww WH XACKKwtf-Me tWÏV^ëêïïT" FfïiiivT IVWS-SHS ijtarmvisjjft'is-a.FO Willem II is zonder enige twijfel na de teleurstellende ontmoeting in Almelo wel tevreden met het gelijke spel (3-3) al zou men van de reis naar Twente wel een bittere bijsmaak hebben overgehou den, want ondanks dat gelijke spel, dat na de rust werd bevochten in een strijd van tien Tilburgers tegen elf Almelo'ers, hun topscorer Timmermans uit het veld werd gezonden. Het incident vond plaats tien minuten voor de rust, toen de aandacht van scheidsrechter Van der Veer werd ge trokken door kreten van het Almelose publiek. Hij was met de gedachten bij de bal, die heel ergens anders was dan waar rechtsback Donners van Heracles op de grond lag. De scheidsrechter raad pleegde de grensrechter en wilde Koopal van het veld zenden, die zich hevig ver ontwaardigd voelde. Na enig gepraat bleek dat niet Koopal maar Timmer mans Donners had geschopt, en toen mocht de verheugde Tilburgse midvoor blijven, maar moest Timmermans weg. De grensrechter had zich in het nummer vergist, vertelde de heer Van der Veer. Op dat ogenblik stond het 2-2. Theunis- sen had Feyt reeds in de fijfde minuut verrast met een ver schot, maar Wil- zal Willem II het wel erg betreuren dadlem II was niet ontmoedigd en Aarts" (linksbuiten) en Senders bogen de stand in het voordeel van de Tilburgers om Een handsbal in het strafschopgebied leverde Heracles een strafschop op die Westra feilloos inschoot. Nadat Timmer mans naar de kleedkamer was gestuurd maakte Greving met een kopbal het derde Almelose doelpunt. Wat niemand had verwacht gebeurde. De snelle Til burgse ploeg kreeg na de rust een meer derheid, die bijna een half uur duurde, maar het schieten was toch nief best te gen de zwakke Almelose defensie. Uit bundige vreugde heerste er in het Til burgse kamp toen Aarts na een half uur de gelijkmaker naast doelman Van der Wint schoot. Heracles kwam daarna nog wel met een fel offensief aandragen maar de Til burgse defensie waarin Walhout en Feyt uitblonken verweerde zich met hand en tand. zodat de halve winst werd meege nomen. (Toeschouwers 8.000). T-ahsnitla-Vifeawe Hllvrvmm-Bainnit, Haar tart-'t Gooi - Herstel.- Wil!. TI rt». Eirtdh.-Kvceis res. Voor de sporttoto van deze ..eek heb ben 731.382 deelnemers f 912.672,in gelegd. Voor de eerste prijs is het niet onaardige bedrag van f 165.650,— be schikbaar. De „dubbele" extra prijs be draagt ditmaal f 89.383.—. Gisteravond hadden zich al 25 deelne mers bij het KNVB-bondsbureau ge meld, die met het oog op Sint Nicolaas een volledig goede voorspelling hadden ingezonden. Niet minder dan 200 mei- dingen met 12 goede uitslagen maken weliswaar de spoeling dun, maar bespa ren de Sint een bezoek aan een belangrijk aantal adressen. De bisschop brengt in ieder geval geen bezoek aan de enige kandidaat die de vijf gelijke spelen ge raden heeft want deze gelukkige komt ditmaal het beste uit de financiële bus Voor de extra-prijs van de gelijke spelen komen de volgende wedstrijden in aanmerking: 9 Velox- DHC 2-2 12 Hilversum 1-1, 14 Heracles—Willem II 3-3, 17 Roda JCVeendam 0-0 en 22 Graaf schap—Alkmaar 1-1. RESERVE 2E DIVISIE C UITSLAGEN Helmondia 2 - RBC 2 Sittardia 2 - Noad 2 Baronie 2 - Fortuna 2 J MVV 2 - Roda JC 2 2—1 9—1 2—1 4—1 PROGRAMMA 2 DECEMBER J Res. 2e divisie C Eindhoven 2—MVV 2, Limburgia 2 5 -Sittardia 2, Noad 2Helmondia 2, RBC 2VVV 2, Longa 2Baronie 2, Fortuna 2—Roda JC 2. Junioren-competitie RBCLonga. Willem IISparta, Xerxes—NAC, Noad—DFC, Feijenoord —Excelsior. UITSLAGEN fortuna '54 - PSV leracles - Willem II Ajax - DOS Volendam - De Volewijckers ADO - Blauw Wit VAC - SC Enschede GVAV - Sparta feijenoord - MVV Ajax DOS PSV SC Enschede Sparta fortuna '54 Feijenoord Volendam ADO Blauw Wit GVAV Heracles MW NAC Willem II Volewijckers STAND 12 7 12 8 12 7 12 8 12 6 12 6 12 4 12 12 12 12 12 12 12 12 12 1 17 17 16 16 16 13 12 11 11 6 11 5 11 6 10 6 10 5 10 6 8 10 3 0—2 3-3 j 2-i 5—0 3—4 0—i 2—o 1-o 27—12 20—15 25—14 30—19 26—18 16—16 16—16 24—23 14—14 22—27 16—21 24—22 t 21—20 18—20 23—29 J 9—45 PROGRAMMA 2 DECEMBER FortunaFeijenoord, PSVHara- cles, Willem II—Ajax, DOS—Volen- dam, De VolewijckersADO, Blauw Wit—NAC, SC EnschedeGVAV, SpartaMVV. UITSLAGEN 2 Roda JC - Veendam 00 Ensch. Boys - RBC 32 DWS - Schev. Holl. Sport 1—0 Velox - DHC 22 Elinkwijk - VVV 4—2 Limburgia - Go Ahead 12 Eindhoven - Excelsior 10 Fortuna VI. - Sittardia 20 Go Ahead RBC Ensch. Boys Eindhoven DWS Velox DHC Schev. H. Sp. Elinkwijk Excelsior Veendam Fortuna VI. Roda JC VVV Sittardia Limburgia PROGRAMMA 2 DECEMBER Roda JCFortuna VI. Veendam Ensch. Boys, RBCDWS. SHSVelox, DHCElinkwijk, VVVLimburgia, Go AheadEindhoven, Excelsior-Sit- 2 tardia. 2 UITSLAGEN 2 Stormvogels - ZFC 10 2 Oldenzaal - Be Quick 24 J Tubantia - Vitesse 17 2 De Graafschap - Alkmaar 11 Wageningen - Zwolse Boys 02 j NEC - Zwartemeer 21 KFC - Leeuwarden 10 Heerenveen - VSV 01 STAND 12 7 3 2 17 35—19 2 12 7 3 2 17 23—12 2 12 7 2 3 16 32—22 2 12 6 3 3 15 24—15 I 12 7 1 4 14 19—11 2 12 5 4 3 14 32—27 12 3 6 3 13 17—20 12 5 2 5 12 20—16 12 5 2 5 12 26—37 12 4 3 5 11 15—24 2 12 3 4 5 10 21—19 2 12 4 2 6 10 17—20 2 12 2 6 4 10 14—26 2 12 2 5 5 9 21—27 J 12 4 0 8 8 14—19 J 12 1 2 9 4 8—24 STAND Vitesse 11 6 5 0 17 27—11 VSV 12 7 3 2 17 24—16 2 KFC 12 7 2 3 16 21—13 2 NEC 12 7 2 3 16 27—19 2 Alkmaar 11 5 3 3 13 19—11 2 Stormvogels 11 5 3 3 13 17—17 2 Be Quick 11 4 3 4 11 20—19 2 Tubantia 11 3 5 3 11 26—27 2 Zwolse Boys 11 3 6 2 12 10—11 2 ZFC 11 3 4 4 10 16—11 Wageningen 12 4 2 6 10 22-2-21 2 Leeuwarden 11 3 3 5 9 24—25 2 Heerenveen 11 3 3 5 9 15—21 2 AGOW 11 2 4 5 8 16—20 2 Zwartemeer 11 2 3 6 7 15—26 2 De Graafschap 12 2 3 7 7 11—22 2 Oldenzaal 11 2 2 7 6 12—24 2 PROGRAMMA 2 DECEMBER StormvogelsHeerenveen, ZFC Oldenzaal, Be QuickTubantia, Vi- 2 tesseAGOVV, AlkmaarWagenin- 2 jen. Zwolse BoysNEC. Zwartemeer2 KFC, LeeuwardenVSV. 2 UITSLAGEN J Xerxes - EDO 40 l Hilversum - Baronie 11 PEC - Hermes DVS 3—1 J RCH - HVC 1—2 Longa - DFC 2—3 SW - Helmondia '55 00 NOAD - Wilhelmina 11 2 Haarlem - 't Gooi 20 2 STAND Haarlem 11 8 3 0 19 27—12 HVC 12 8 2 2 18 32—10 BW 11 7 1 3 15 25—10 't Gooi 12 7 1 4 15 23—15 Helmondia '55 12 5 5 2 15 20—16 i Hilversum 11 5 3 3 13 16—14 Xerxes 11 6 0 5 12 31—22 Hermes DVS 11 5 2 4 12 18—16 DFC 12 5 1 5 11 22—19 Baronie 11 4 2 5 10 16—19 RCH 11 3 3 5 9 16—19 NOAD 11 3 2 6 8 16—26 SVV 11 3 2 6 8 17—27 Wilhelmina 12 3 2 7 8 14—26 PEC 11 3 1 7 7 14—26 EDO 11 3 1 7 7 11—32 Longa 11 2 1 8 5 16—35 PROGRAMMA 2 DECEMBER XerxesBW, EDOHilversum. Ba- ronie—PEC. Hermes DVS—RCH, HVC —Longa, DFC—SVV. i UITSLAGEN Excelsior 2 - GVAV 2 afg. SC Enschede 2 - NAC 2 12 Go Ahead 2 - ADO 2 3—0 2 Blauw Wit 2 Volendam 2 afg. 2 Willem II 2 - Ajax 2 afg. 2 Veendam 2 - DWS 2 22 2 PSV 2 - Feijenoord 2 0-0 2 Sparta 2 - ZFC 2 2—3 J NAC Sparta DWS Ajax Blauw Wit Go Ahead SC Enschede Feijenoord Volendam ADO PSV Willem II Excelsior Veendam GVAV ZFC PROGRAMMA 2 DECEMBER 2 GVAV 2SC Enschede 2, NAC 2 Go Ahead 2, ADO 2—Blauw Wit 2 Volendam 2—Willem II 2, Ajax 2— Veendam 2. DWS 2—PSV 2. Feiie- 2 noord 2—ZFC 2 2 STAND 12 8 2 2 18 27—14 13 8 2 3 18 27—18 12 7 3 2 17 30—15 11 6 4 1 16 24—14 S 11 7 1 3 15 29—22 12 7 0 5 14 23—18 12 5 3 4 13 28—20 J 12 5 2 5 12 22—20 J 11 4 2 5 10 22—19 12 5 0 7 10 20—29 J 11 3 3 5 9 24—26 J 11 3 2 6 8 17—29 12 2 3 7 7 11—31 12 3 1 8 7 10—28 11 2 2 7 6 16—26 t 11 2 2 7 6 19—30 t

de Stem | 1962 | | pagina 5