t Herstel van de betrekkingen met Indonesië voorspeld Cordon tegenwandluizen REGERING TOONDE ZICH TOEGEEFLIIK STICHTING VAN DE ARBEID TOETST CA O. S Drie vliegrampen binnen één etmaal; vele doden Arrestatie van Ahlers krijgt apart onderzoek Vandaag al stemming Haagse PTT mist een ton 12 ïerlijk, DAGBLAD VOOR ZEELAND RAVITAILLERING VAN V.N.-TROEPEN VERLOOPT TRAAG Labour wint in twee districten Globale aanduiding Per 1 januari Prijsbeleid Prinses Beatrix gaf schooljeugd dag vrijaf Den Haag is nogal optimistisch Vriezen of dooien? EN DE NAASTING? Hondsdolheids maatregelen in de Alblasserwaard BONDSKANSELIER VERKLAART Het federale hof wijst protest af Schema over pers radio en televisie Werkloosheid in Engeland stijgt BANANEN /vv\ IvolLe^vIccwnp I MEUWSEN I de VTZ 1100.7k.201.65 VAN DER STEEN lêhêfti! 'wikhiMfnhi! 102e JAARGANG No. 24140 (Jitgave: N. V. Uitg. Mij. Neerlandia Directeur: E. H B. Brader. Hoofdredacteur: J. J. H. A. Bruna. Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureaus: Breda - Reigerstraat 16 - Tel- 22341 (4 lijnen) - Postgiro 1114111 Voor God, Koningin en Vaderland ZATERDAG 24 NOV. 1962 Abonnementsprijs f 8,05 per kwartaal, excl. 0,20 incasso; f 9,25 per post excl. f 0,35 incasso t 0,62 per week Prijs van buitenlandse abonnementen op aanvraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage f 0,42 per mm (Ing. Med. f 1,05). Bij contract aanzienlijke reductie. Volledi ge tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: GOES. Klokstraat 1 telefoon 8252 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST. Steenstraat 14 - telefoon 2377 (Bijbureaus: Terneuzen: IJsbaanstraat 24 - telefoon 2601 OOSTBURGNieuwstraat 41 - telefoon 2893)_ OVEREENSTEMMING OVER NIEUW LOONSYSTEEM Een straalvliegtuig van de K.L.M. is gisteren met 2,5 ton vleas aan boord naar Biak vertrokken. De 1600 man V.N.- troepen in Nieuw-Guinea hebben drin gend behoefte aan levensmiddelen. Eén van de hoogste autoriteiten van de V.N. verscheen in Sydney, om de be voorrading te regelen, nog geen drie uur later was het vlees onderweg. Tengevolge van de moeilijkheden met de scheepvaartverbindingen is de voed selvoorziening van Nieuw-Guinea veel slechter geworden. Men is ook bezig met maatregelen voor de verzending van 20.000 eieren. De geheime vergadering van de Nieuw-Guinearaad, die donderdag zou worden gehouden, is niet doorgegaan omdat het vereiste quorum niet bereikt werd. Deze vergadering, waarin de delega tie van de raad, die onder leiding van de heer Bonay een bezoek heeft ge bracht aan Indonesië verslag zou uit brengen van haar bevindingen, is ver daagd tot maandagochtend. DE POUS ...prijsbeweging.. (Van onze Haagse redactie) Door toegeeflijkheid van regeringszijde hebben de rege ring en de Stichting van de Arbeid gisteren unanieme over eenstemming kunnen bereiken over het in de toekomst te voeren loonsysteem. De bevoegdheid om een C.A.O. onver bindend te verklaren die de regering oorspronkelijk aan het college van rijksbemiddelaars had willen verlenen zal de regering nu alleen zelf kunnen hanteren. Daarmee is de regering tegemoet gekomen aan bezwaren die vooral voor de werknemersorganisaties in de Stichting van de Arbeid bijzonder zwaar wogen. VELDKAMP ...niet gauw ingrijpen... Drie ongelukken met passagiersvlieg-ontstaan tuigen, kort na elkaar, hebben gisteren inzette. voor het toestel de landing de wereld opgeschrikt. Op het vliegveld Le Bourget bij Parijs vloog een Hon gaarse Iljoesjin 8 tegen een hoogspam ningskabel en vloog in brand. De 21 inzittenden kwamen om het leven. Bij Laurel, in de Amerikaanse staat Mary land, stortte een Viscount van de United Airlines neer, welke ramp 17 mensen levens eiste. Op het Portugese eiland Sao Tomc (voor de kust van Gabon) is een Sky- master van de Portugese luchtmacht neergestort. 14 van de 32 inzittenden zijn gered. Het verongelukte toestel was op weg van Loeanda in Angola naar Lissabon en had op het eiland Sao Tome een tus senlanding gemaakt om bij te tanken. De ramp met de Iljoesjin, een machine van de Hongaarse luchtvaart maatschappij ,,Malev" wordt geweten aan het feit dat er een dichte mist boven Le Eourget hing. De piloot van de Iljoesjin vloog op zijn instrumenten, maar in de naderingsvlucht raakte de machine een hoogspanningsleiding en stortte neer. Het toestel vloog direct in brand. De uitgerukte hulpploegen hebben tien lijken kunnen bergen. Volgens berichten waren er onder de slachtoffers drie leden van een Hongaarse regerings delegatie welke op weg was naar Londen om daar een culturele overeenkomst tussen Hongarije en Engeland te teke nen. Er waren ook Fransen, Duitsers en Engelsen onder de passagiers. De gedupeerde luchtvaartmaatschappij doet bijzonder geheimzinnig met de passagierslijst. De ramp bij Laurel in Maryland (V.S.) betrof een toestel van de United Airlines dat op weg was van Newark naar Washington. Het toestel zou op het vliegveld van Laurel een tussenlanding maken. Het verdween echter opeens van de radarschermen in de verkeers toren van het vliegveld. De oorzaak van het neerstorten eveneens tijdens een naderingsvlucht is obekend. Veronder steld werd dat er brand aan boord is EEN DUITSE fabriek van medische ap paraten heeft een masker geconstrueerd, dat iedere verkoudheid of hooikoorts kan genezen. Er zijn familiemaskers en maskers die men in een auto kan aan brengen. DE OOSTENRIJKSE president heeft dr. Alfons Gorbach, kanselier van de de missionaire regering en voorzitter van de conservatieve volkspartij, verzocht een nieuwe regering te vormen. HET EGYPTISCHE blad „Al Achbar" meldt, dat de Verenigde Staten een over eenkomst met Jemen hebben gesloten krachtens welke de V.S. de republiek zullen helpen bij de wegenaanleg en an dere projecten. Over de ramp met het Portugese vliegtuig treft de lezer elders in dit blad uitvoeriger bijzonderheden aan. De Britse conservatieve party van premier MacMillan heeft donderdag de nederlaag geleden by tussentijdse ver kiezingen in twee van de vijf districten waar het kiezersvolk ter stembus werd geroepen. In de drie districten waar de conser vatieven hun zetel behielden, leden zij niettemin ernstig stemmenverlies. In het district South Northans bijvoorbeeld be haalden zij slechts 917 stemmen meer dan Labour. In 1959 behaalden zij in dit district een meerderheid van bijna 6000 stemmen. Ook in Norfolk Central had den de conservatieven slechts een zeer klein© meerderheid, namelijk 220 stem men. De conservatieven verloren hun zetel in South Dorset en in het Schotse dis trict Woodside. Zij wonnen de zetel in Chippenham. Uit de resultaten bleek, dat de libera len aanzienlijke stemmenwinst geboekt hebben ten koste van de conservatieven. Waarnemers menen uit de resultaten op te kunnen maken dat er in Groot- Brittannië een sterke stroming gaande is gericht tegen aansluiting van Enge land bij de Europese gemeenschappelijke markt. Toen MacMillan gevraagd werd zijn mening over de uitslagen te geven, ant woordde hij; „Ik heb niets te zeggen". Na afloop van de vier uur du rende besprekingen heeft de rege ring bij monde van minister Veld kamp (Söc. Zaken) en minister de Pous (Econ. Zaken) op een pers conferentie uiteengezet op welke wijze de laatste knelpunten tussen regering en bedrijfsleven zijn weg genomen. De regering is er ten eerste mee ak koord gegaan de bevoegdheid tot onver- bindendverklaring van C.A.O.'s zelf te hanteren i.p.v. deze op haar aanwijzing door de rijksbemiddelaars te laten uit oefenen. In de praktijk zal het nu zo gaan dat het bedrijfsleven zijn ontwerp- C.A.O.'s voorlegt aan de Stichting van de Arbeid. De Stichting toetst de C.A.O.'s aan de tevoren met de regering overeengekomen loonregels. Kei t de Stichting de C.A.O. goed dan meldt zij deze C.A.O. bij de rijksbemiddelaars. Laten de rijksbemiddelaars binnen vier weken niets van zich horen dan is de C.A.O. in orde en kan zij gaan werken. Is de C.A.O. echter volgens de rijksbed middelaars niet in orde dan laten zij dit de Stichting weten. Indien alsdan de Stichting niet met nieuwe voorstellen kan of wil komen, waarschuwen de rijksbemiddelaars de regering, die dan vervolgens de betreffende C.A.O. onver bindend kan verklaren. De regering kan evenwel de waar schuwing van de rijksbemiddelaars ook negeren en de betreffende C.A.O. toch in werking laten treden. Minister Veld kamp heeft gisteren gezegd dat de re gering zo weinig mogelijk zal ingrijpen. „Wij vertrouwen erop dat het bedrijfs leven zich van de grotere vrijheid en verantwoordelijkheid, die het met dit systeem krijgt, ten volle bewust is". Belangrijk is voorts dat tussen de re gering en het bedrijfsleven niet altijd overeenstemming behoeft te bestaan over de jaarlijkse S.E.R.-adviezen als uitgangspunt voor toekomstige loonstij gingen. Ook als er geen overeenstem ming is kan de Stichting zijn werk blij ven doen en het systeem blijven functio neren. Regering en Stichting hoeven het aan de hand van het S.E.R.-advies ook niet eens te worden over een bepaald concreet cijfer voor toekomstgie loons verhogingen, maar wel over een „glo bale aanduiding van minimum- en maximumcijfers". Het nieuwe loonsysteem zal ook de Tweede Kamer moeten passeren. Vóór 1 januari de datum waarop het nieuwe systeem moet gaan wer ken zal dit wel niet lukken. Daar om zal de regering waarschijnlijk in een klein wetsontwerp de kamer vragen tijdelijk te mogen afwijken van de huidige regelingen. Dan kan het nieuwe loonsysteem toch 1 ja nuari ingaan. Minister De Pous toonde zich gisteren verheugd, dat over zijn prijsbeleid óók onder het nieuwe systeem overeenstem ming bestaat. Minister De Pous zal na melijk zelf blijven bepalen of tengevol- Prinses Beatrix heeft gistermorgen de leerlingen van het Sint Joseph-college in de stad Quezon verrast met de ver klaring dat zij deze dag verder vrij van school zouden zijn. De prinses be zocht deze meisjesschool, die wordt ge dreven door Nederlandse zusters Fran ciscanessen, aan het begin van de laat ste dag van haar driedaags bezoek aan de Philippijnen. Nadat zij hartelijk was welkom ge heten door studententorganisaties, be zichtigde de prinses het college. Hierna dankte zij de studenten en zei: ,,Nu geef ik jullie een hele vrije dag", waar op de studenten juichend in de handen klapten. t j Weersverwachting medegedeeld door J J het K.N.M.I., geldig tot vanavond: t t In de ochtend kans op lichte dooi, i niet plaatselijk natte sneeuw of re- gen. Later, bij tot krachtig aanwak- t kerende zuidenwind, een lichte tem- t peratuurdaling. Kans op yzel. Het Belgisch weerkundig instituut J J verwacht: Oceaanwinden, die aan- t vankelijk sneeuw of ijsregen kunnen t t brengen, worden gevolgd door tem- J 1 peratuurstijgingen. Minimumtempe- J 2 raturen 1 tot 0 graden, maximum i t van 0 tot 4 graden. t Vandaag: zon onder 16.39 uur. Maan onder 15.56 uur. J Morgen: zon op 8.15 uur, onder 16.38 t t uur. Maan op 5.50 uur, onder 16.17 t uur. 2 Maandag: zon op 8.17 uur. Maan op 6.57 uur. i (Van onze parlementaire redactie) In politieke kringen in Den Haag is men wat optimistischer geworden ten aanzien van de kansen op een spoedig herstel van de diplomatieke betrekkingen met Indonesië. Uit Hollandia komen van de Perzische U.N.O.-vertegenwoordiger Djalal Abdoh zelfs berichten, dat het herstel van de diplomatieke betrekkingen nog slechts een kwestie van dagen zou zijn. De heer Abdoh grondt zijn speculaties op mededelingen, welke hem van Indonesische kant hebben bereikt. In Den Haag wacht men met belangstelling af, of die mededelingen nu ook door president Soekarno zelf bevestigd zullen worden. Djakarta heeft Den Haag in ieder geval nog niet benaderd. Wat ons betreft kunnen de diplomatieke betrekkingen hersteld worden, zei een woordvoerder van het ministerie van bui tenlandse zaken gisteren; het wachten is slechts op Indonesië. Het voorzichtig optimisme in Den Haag inzake een spoedig herstel van de normale betrekkingen met Indone sië is behalve op de berichten van de heer Abdoh ook en in nog sterkere maiïe T gegrond op de activiteiten, welke de secretaris-generaal der V.N., de heer Oe Thant terzake aan de dag legt. Hij stelt er een persoonlijke eer m het Nieuw Guinea-akkoord met het herstel van de diplomatieke betrekkin gen te bekronen. Door zijn optreden schijnt op dit moment ook het gevaar bezworen, dat Indonesië het herstel van de relaties met Nederland aan bepaalde voorwaarden verbindt. De door Djakarta rond de V.N. gevoerde fluistercampagne is de laatste tijd ten minste behoorlijk afgezwakt. Vertegenwoordigers van Indonesië bij de U.N.O. ontkennen op het ogen blik zelfs, dat er ooit van voorwaarden sprake geweest zou zijn. Dat klopt in zoverre, dat Djakarta inderdaad offi cieel geen voorwaarden heeft gesteld. Achter de schermen hebben de Indo nesiërs echter in de afgelopen weken allerlei proefballonnetjes opgelaten. Gesteld werd, dat het herstel van de betrekkingen ten zeerste bevorderd zou worden indien Nederland bereid zou zijn in te stemmen met een versnelde overdracht van Nieuw-Guinea per 1 januari a.s. Voorts werd er gezinspeeld op de nog te treffen afrekening voor de naasting van tal van Nederlandse ondernemingen en eigendommen in In- donesië.Terzelfdertijd werden om in ternationaal een goede indruk te maken allerlei geruchten verspreid over landingsrechten voor de K.L.M. in Djakarta. De Nederlandse regering, het mees terschap erkennend van de Indonesiërs op het politieke schaakbord, heeft ten aanzien van deze geruchtencampagne een afwachtende houding aangenomen. Om de moeilijkheden niet toe te spitsen onthield Den Haag zich van ieder com mentaar op de Indonesische voorwaar- den-actie. Aangenomen kan echter worden, dat minister Luns ondershands van zijn afwijzende opvattingen terzake heeft doen blijken. Den Haag kon zich bovendien veroorloven een officieel stilzwijgen te bewaren omdat al heel spoedig bleek, dat de Indone siërs bij Oe Thant geen gehoor von den. In de afwijzende houding van de V.N. kan dan ook de oorzaak worden gezien voor de geleidelijke afzwakking van de Indonesische campagne om het herstel van de betrekkingen van voor waarden te laten afhangen. De waarde van de door Indonesië ge naaste Nederlandse bezittingen wordt geraamd op verscheidene miljarden guldens. In kringen van het Neder landse bedrijfsleven verwacht men niet dat dit enorme bedrag ooit uitbetaald zal worden. Het lijkt wel zeker, dat van Indonesische kant alles ondernomen zal worden om de schadeclaim zoveel mogelijk te drukken. Sommigen me nen, dat op dit punt duidelijkheid zal moeten bestaan alvorens tot herstel van de diplomatieke betrekkingen kan worden overgegaan. De Nederlandse regering deelt dit standpunt niet. Bij informatie op het ministerie van buitenlandse zaken werd ons gezegd, dat de schadevergoe dingsregeling zonder bezwaar aan de orde kan komen nadat de betrekkingen hersteld zijn. Aan Nederlandse kant geeft men hieraan zelfs de voorkeur. Met een regeling van de schadever goeding zal ongetwijfeld zeer veel tijd gemoeid zijn. Het zou niet verstandig zijn, oordeelt men in Den Haag, al die tijd te wachten met het herstel van de betrekkingen. ge van loonsverhogingen in bepaalde gevallen ook een prijsverhoging mag worden toegestaan. Hij verklaarde zich ook bereid met het bedrijfsleven te pra ten over bedrijfstakken die in een „ver- liessituatie" verkeren tengevolge van loonsverhogingen. De beide voorzitters van de Stichting, de heren Kruyff (C.S.W.V.) en Roemers (N.V.V.) spraken gisteren hun voldoe ning uit over de bereikte overeenstem ming. De heer Kruyff zei o.m. „De toe passing van het systeem zal belangrijker zijn dan het systeem zelf". De heer Roemers zei: „Ook dit systeem zal niet eeuwig blijven". Staatssecretaris Roolvink (Soc. Za ken) herinnerde er aan dat nu per 1 januari een nieuwe loonpolitieke fase de derde ingaat. De eerste duurde van 1945 tot 1959 en de tweede van 1959 tot heden. Maandag treden in de Alblasserwaard verscherpte hondsdolheidsbestrijdings maatregelen in werking. Naast het aan lijnen dienen honden vanaf maandag buiten woningen en op voor openbaar vervoer bestemde voertuigen ook te zijn gemuilkorfd. Tevens zijn houders van huiskatten in de Alblasserwaard dan verplicht er voor zorg te dragen, dat de ze dieren zich niet vrij kunnen begeven buitenshuis en buiten het daarbij beho rende erf. Het is de politie en daartoe bevoegde personen dan mogelijk zwerf katten in de Alblasserwaard onverbid delijk op te ruimen. Als bij onderlinge afspraak is de publieke opinie in West-Duitsland giste ren bewerkt door het federale Hof in Karlsruhe en door bondskanselier Adenauer. Het Hof gaf een verklaring uit over de achtergronden van het op treden tegen „Der Spiegel". Adenauer sprak het volk via de televisie toe. De bondskanselier vertelde dat de regering een speciale commissie heeft ingesteld die de omstandigheden, die tot de arrestatie van Conrad Ahlers (een Spiegel-redacteur) in Spanje hebben ge leid moet ophelderen. Ahlers werd, zo beweert men, aangehouden door toedoen van functionarissen van het departe ment van Defensie, dat ressorteert onder Spiegel-vijand Strauss. Juist dit heeft veel kwaad bloed gezet. Adenauer zei verder, dat hij hoopte dat bet onder zoek en het proces zullen uitwijzen welke ambtenaren en officieren materi aal aan het weekblad hebben verstrekt. ,,Zij zullen ter verantwoording worden geroepen", zei de bondskanselier. In de verkalring van het federale Hof worden de protesten van ,,Der Spiegel" tegen het doorzoeken van de redactie archieven en de inbeslagneming van documenten afgewezen. Dat de pers vrijheid zou zijn geschonden acht het Hof een onhoudbare bewering. De verdenking van verraad, aldus het Hof, is door de vondst van bewijs materiaal gesteund. Over de publikatie in ,,Der Spiegel" welke het ingrijpen van de justitie uitlokte zei het Hof, dat het inderdaad defensiegeheimen bevat te. De publikatie ervan kon bijzonder schadelijk zijn. Het officiële bulletin van de Westduit - se regering (ook gisteren verschenen) geeft toe, dat er misschien wat te veel politie op de been is gebracht toen er tegen Der Spiegel werd opgetreden, ter wijl eveneens wordt erkend dat de deel neming van regeringsautoriteiten wel wat erg in het oog liep. Maar des ondanks zal volgens het bulletin na af loop van het onderzoek minstens een formele aanklacht tegen de verantwoor delijke figuren van Der Spiegel worden ingediend. De Duitse polici zien met spanning uit naar de verkiezingen die morgen in de Westduitse deelstaat Beieren worden gehouden en welker uitslag in hoofdzaak een uitspraak voor of tegen minister Strauss, wiens partij, de C.S.U., in Beieren geworteld is, zullen opleveren. In de gisterenochtend gehouden bij eenkomst van het concilie hebben de va ders zich welwillend uitgesproken over het schema over de publiciteitsmidde- len. De constitutie zelf staat positief te genover deze middelen. Velen zouden een eventuele uitspraak van het concilie korter en bondiger willen samengevat zien. De toepassing van de uiteengezet te beginselen zou later in een instructie voor heel de wereld kunnen worden af gekondigd. Het is vooral een materie voor de leken. Mogelijk zal het vandaag reeds tot een stemming over het schema van pers, radio en t.v. komen. Het schema over pers, radio, televisie en film is door zeventien sprekers be sproken. Onder meer kwam de moge lijkheid om een internationaal katholiek persbureau te stichten aan de orde. Velen betuigden hun instemming met het voorstel in het schema voor het stichten van een speciaal bureau in het Vaticaan, dat tot taak zou hebben de openbare mening, internationaal, natio naal en diocesaan voor te lichten en te' vormen. Enkele sprekers gaven uitdruk king aan de hoop dat vooral leken op dit terrein ingeschakeld zouden worden. Aan* de vaders is thans ook het sche ma over de Kerk ter hand gesteld. Dit was al weken lang beloofd, doch steeds uitgesteld. Tegelijk hiermee is het sche ma van de theologische voorbereidings commissie over „de allerzaligste maagd Maria, moeder van God en moeder der mensen", aan de concilievaders uitge reikt. Het is de bedoeling, dat het sche ma over de Kerk na de constitutie over de publiciteitsmiddelen in behandeling genomen wordt. Bij de PTT in Den Haag wordt sinds woensdagavond 103.000 gulden vermist. Na sluitingstijd van de postkantoren wordt het geld bij alle Haagse kantoren opgehaald en naar het districtskantoor aan de Rijswijkseweg gebracht. Woens dagavond tussen zeven uur en half acht ontdekten postambtenaren dat aan de zending, afkomstig van het postkantoor aan het Nassauplein, 103 coupures van duizend gulden ontbraken. Bij iedere geldzending hoort namelijk een lijst, waarop de bedragen vermeld staan, die op het betreffende kantoor zijn ontvan gen. De postale recherche is belast met het onderzoek. Tot op heden heeft het nog geen resultaat opgeleverd. De postbeambten op het bijkantoor en de chauffeur en zijn begeleider zijn langdurig ondervraagd. Volgens de PTT gaat het in dit geval om een normale geldzending van bij kantoor naar hoofdkantoor. Men kon zich niet herinneren dat bij dergelijk© transporten ooit een vermissing heeft plaatsgevonden. Wel is in 1947 in Al phen aan de Rijn eens een enveloppe met f 100.000 verdwenen. Dat wil zeg gen: de enveloppe was er wel, maar zij bleek uitsluitend papiersnippers te be vatten. Engeland heeft in de maand novem ber 22 jaar lang niet zo veel werklozen gehad als nu. Volgens een opgave van het ministerie van arbeid zaten 12 no vember 1962 544.451 Britten zonder werk, in oktober was het cijfer 43.000 lager. Hr. Ms. jager Friesland en Hr. Ms. jregat Kortenaer zijn vrijdagochtend uit Nieuw-Guinea in Den Helder teruggekeerd. In verband met de be smetting van wandluis op de Korte naer, werden de afhalers door de mariniers op veilige afstand van het schip gehouden. (Advertenties) HET CENTRALE comité van de Russi sche communistische partij heeft het nieuwe landbouw- en industrieprogram, ma van premier Kroestjev goedgekeurd De partij krijgt nu meer toezicht op lands economie. t Hollenkamp's .St. Nicolaas attractie: Een das halen... de tweede voor de helft betalen In Terlenka - Trevifa - Terylene kwaliteiten Serie I Serie II ////////s/ufr BREDA Eindstraat hoek Houtmarkt Ook uw "accessoires" zijn belangrijk 1 Handschoenen: MEUWSEN is „sterk" in het sportieve zowel als in het geklede genre. O.a. Laimböck v.a. 17.90 Shawls: zijde, zijde/wol, wol, lambswool, Shetland, Mohair. Reeds v.a. 6.95 MEUWSEN lette bij de in koop bijzonder op mo dieuze dessinering. bil kunt u uitstekend terecht!

de Stem | 1962 | | pagina 1