3 en i J DOEN! Sparta - N.A.C.sensatie door tien doelpunten hebt li 'tw! Fortuna zegeviert bij Willem II (2-3) RBC-Roda JC (2-0) I BARONIE vloert Xerxes met... 2-0 M mm, )E SHAG t DOS thans NAC scoort op kop vijf goals RBC nu twee BW pakt punten voorl eens uit Groenwitten spelen zeer goede match Blessures van beide keepers Een echtpaar wel Zeer zwakke verdediging DOS-Heracles 2-0 MVV-GVAV 4-1 Volewijckers-Ajax 0-5 Blauw Wit-Volendam 5-0 Sc. Enschede-ADO 1-0 PSV-Feijenoord 2-1 Score Half dozijn -zege van B.V.Y. bij Haarlems E.D.O. NOAD verzuimde kansen bij 't Gooi GEEN TOPVOETBAL BIJ Onfortuinlijke neder laag van Wilhelmina Eredivisie Eerste divisie I 0—o Tweede divisie Ai Tweede divisie BI Reserve j Eerste divisie I :ruit deze advertentie. an die volgens u a.s. inen. (Wedstrijden die i gewonnen gerekend). |<enaar op het hierbij gemaakt. I dichtbij en u ziet zó |fkaart, frankeer deze blokletters uw naam afkaart en adresseer |g Voetbal Toto, Post- rijdag 23 november n de Samson Koning de wedstrijden van N.O.A.D. RELMONDIA de spechten LONGA d.w.s. VSV MW leeuw. arden HVC T GOOI vttessb |rk te gaan. De storm schip een eind uit de geslagen, doch toen het beeldje te voor- haalde en in een be richting hield, begon die vreemde glans |tralen, zodat zij wisten, die richting hun be- hg lag- DAGBLAD DE STEM VAN MAANDAG 19 NOVEMBER 1962 J Piet van Miert, de grote figuur in het duel Sparta-NAC scoort een rnjfde doelpunt. Adrie Pelkmans èn Jan van Hoogenhuizen proberen tever geefs redding te brengen. Stan de Rijk is als verslagen. Een verdiende overwinning voor DOS, dat technisch iets beter was, maar toch ook geen grote indruk achterliet. Even min als Heracles, dat met name in de eerste helft zelfs beneden de middelmaat bleef. Het eerste doelpunt werd na 25 minuten door v.d. Linden over de uitlo pende doelman in het verlaten doel ge kopt (40). Vier minuten voor tijd maakte dezelfde aan alle onzekerheid een einde door een voorzet van linksbuiten Weber keihard langs v.d. Wint te schieten. Toeschou wers 12.000. Hoewel de ruime 4-1 zege van MVV op GVAV anders doet vermoeden is de voorhoede van de Maastrichtenaren zeer lichtvaardig omgegaan met doelrijpe kansen. GVAV was aanvankelijk door directer spel gevaarlijker en dat leidde al in de negende minuut tot een doel punt van linksbuiten Meuken (0-1). Pas in de 29e minuut leidde het zoveelste misverstand in de Groningse verdediging ditmaal tussen Roffel en Borghuis tot de gelijkmaker van Brinkhuis: 11. Na rust was doelman Roffel vervangen door Hoekstra, die een drietal doelpunten moest toestaan. In de 20e minuut bracht Willems uit een doelworstelling de stand op 21; Marès verhoogde in de 32e mi nuut de score tot 3—1 en drie minuten voor tijd werd de eindstand door Coenen op 41 bepaald. Toeschouwers 5000. Binnen een kwartier stond de thuis club met 3—0 achter. In de 10e minuut moest van Hilten naar het net om de bal, die door zijn spil Ellens onhoudbaar was ingeschoten, er uit te halen (01). Drie minuten later plaatse Keizer de bal in het doel (02). De beslissing viel in feite toen Sjaak Swart met een hard strak schot nummer drie in het Vole- wijckersdoel schoot. Een fraaie kopbal van Henk Groot bracht de stand op 04: 20 minuten voor het einde werd door Muller de 05 eindstand bereikt. Toe schouwers 13.500. Het begon al na drie minuten, toen Koeman alleen voor Keizer kwam. tegen de doelman schoot en de terugstuitende bal weer voor de voeten kreeg; nu was Koeman beheerster (1—0). Elf minuten later liet Keizer de bal na een schot van Koers vallen en tikte Couperus het leder in het doel (20). Dezelfde speler schoot na de rust zacht in waarna de bal ter gend langzaam onder Keizer door in het net verdween (3—0). Clement en Koers brachten tenslotte de eindstand op 5—0. Toeschouwers 10.000. Het doelpunt, dat Janssen halverwege de tweede helft scoorde, nadat de bal uit een vrije schop van Rahn tegen de doelpaal was gekomen, was het keerpunt de wedstrijd tussen SC Enschede en ADO. De Hagenaars gaven hierna de eenzame Clavan op het middenveld wat nneer steun en zetten de Enschedeërs Prompt onder druk. maar de aanvals- kracht der gasten was toch niet groot. e rustig op balbezit spelende Enschede- ers haalden de winst binnen, die zij on getwijfeld verdienden want driekwart van JJe wedstrijd hebben bij het initiatief ge had. Toeschouwers 10.000. Trainer Bram Appel heeft zijn ploeg de juiste wapens in handen gegeven om Feijenoord niet alleen te weerstaan maar ook te verslaan. Met onverflauwde Behalve de voor de eredivisie niet alledaagse 5-5 eindstand was Sparta-NAC ook in ander opzicht een merkwaardige strijd, waarbij echter de vraag wie 's lands beste doelman is allerminst een ant woord verkreeg. Integendeel, want kennelijk onder de druk niet slechter te mogen zyn dan de ander begingen de concurrenten z<k veel fouten, dat zij bij de 4-3 ruststand elk drie doelpunten op hun rekening konden schrijven. Van der Merwe bij een botsing licht geblesseerd liet zich na de rust vervangen door De Ryk, die ook al de bal fataal liet vallen, en Doesburg moest na een uur na nog een normaal NAC-doelpunt met een kaakblessure het veld worden uitgedra gen, zodat ook in dit opzicht de balans vrijwel in evenwicht bleef. Ongetwijfeld hebben het spekgladde veld en de dito bal bij dit alles een grote rol gespeeld. Het aantal hierdoor ontstane misverstanden en hachelijke si tuaties voor beide doelen was inderdaad legio. Speciaal NAC met zijn scherp op gestelde schutters en de consequent toe gepast dieptepass was hierop uitstekend ingesteld. Intussen was het voor Piet van Miert, die de zieke Wilson verving, wel een heerlijke come-back. Geholpen door een aangeboren tor-instinct" toonde hij zich zo slagvaardig dat hij alle vijf Spartaanse doelpunten maakte. Nadat er over en weer enige kansen waren gemist, opende van Miert in de zevende minuut de score. Door een blunder van Doesburg hij trapte finaal over de bal heen werd het kort daarna 1-1. In de 25ste drift geest en open spel brachten dc in het geheel lichtblauw gestoken Eindhovena- i'en hun tegenstanders, die slechts in het tweede deel van de eerste speelhelft door hun technische superioriteit konden ex celleren, op de knieën. Reeds dadelijk n.a de aftrap toonde PSV zich zeer agres sief, zette de vijandelijke verdediging onder druk en toen na drie minuten uit een combinatie met Wiersma en Maas- sen Louwers doelpuntte, bevreemdde dit niemand (10). In samenwerking met Moulijn bracht Kruiver de balans al spoedig weer in evenwicht (11). Zeven minuten na rust scoorde de weer groots spelende van Wissen (21). Voor het enige heldenfeit daarna zorgde Kruiver met een hard schot, dat echter van de binnenkant van de lat in het veld terug sprong. Toeschouwers 18.000. I j t 3 Willem >54 $1 >\V.\W*lox Exceislor-Iixttbarg:, MMiM>* m M.Y.V.43.VJLV. ttx Aangezien er slechts drie wedstrijden in een gelijkspel eindigden blijft de ex- tra-prys staan tot de volgende week. Het echtpaar van der Spiegel te Voor burg waarvan de man 70 jaar en de vrouw 66 jaar oud is. heeft zich ge schaard onder de kandidaten voor de eerste prijs in de sporttoto. Totaal zijn er vijf meldingen van 13 goede uitsla gen binnengekomen en daarvan zijn er twee van het echtpaar van der Spiegel. Voor de eerste prijs is een bedrag van 162.092 gulden beschikbaar. De tweede prijs bedraagt 88.414 gulden, terwijl voor de extra-prijs, die echter niet zal worden uitgekeerd, daar er slechts drie gelijke spelen waren en wordt overgehe veld naar de toto van de volgende week 14.206 gulden beschikbaar was. Er waren 725.578 deelnemers, die voor aen totale inleg zorgden voor 893.068 gulden. Voor de tweede prijs hadden zich zondagavond 52 kandidaten gemeld, die 12 goede uitslagen op hun lijstje hadden. minuut nam Sparta weer de leiding. Al weer door een misverstand in de NAC- defensie. Door Groenewegen werd het spoedig daarop weer gelijk. Het was dezelfde speler, die (alweer door een fout van Doesburg) NAC de leiding gaf. Vlak daarop kopte van Miert uit een pass van Bosselaar fraai in 3-3. Even voor de rust zorgde dezelfde van Miert voor 4-3. De doelpunten waren vanmiddag nu eenmaal goedkoop en na enige slecht gerichte schoten van de NAC-voor- waartsen werd het weer gelijk, nu door Visschers. Het doelpuntenfestijn was echter nog niet afgelopen. Van Miert gaf Sparta weer de leiding 5-4. Zo bleef het tot vijf minuten voor tijd. Voor het eindsignaal van scheidsrechter van Oostrom zag Canjels nog kans de partijen op gelijke voet te brengen. (Toeschouwers 20.000) PIET VAN MIERT (Sparta-invaller) vijf goals (Van onze correspondent) In het eerste kwartier was EDO zo veel sterker dan de Bosschenaren, dat de 4000 toeschouwers gewoon op treffers van de thuisclub zaten te wachten» maar die bleven uit, ook al omdat spil Netten en doelman van der Heyden hun werk zo voortreffelijk verrichtten. Toen na een kwartier BW het eerste doelpunt, na een doorbraak, scoorde, had dat een funeste uitwerking op de Haarlemmers, die van dat moment af nergens meer waren. Bij rust stond BVV dan ook al volkomen op een ge wonnen stand: 0-4, door goals van Pie- ters, Kerkhoven, Gösgens en Heijmans. Toen van de Kerkhoven na 15 minu ten in de 2e helft het vijfde BW-doel- punt voor zijn rekening nam, werd het een saaie bedoening. Dat van de Kerk hoven nog in de laatste minuut het halve dozijn kon volmaken, had dan ook alleen voor de boekhouding" enige betekenis. (Van onze correspondent) Met spel wat goed is en waarmee de tegenstander grote moeite heeft, wordt nog geen wedstrijd gewonnen. Een oude voetbalwijsheid, door NOAD in praktijk gebracht, tot eigen schade. Want de Tilburgers, die in het veld goed tegen de Hilversummers opkonden, ver zuimden van de kansen gebruik te ma ken. En dat deed 't Gooi nu juist niet. waardoor de 4-1 nederlaag van NOAD duidelijk verklaarbaar was. Omdat van Berkel al in de beginfase de tweede Gooise scorekans op goede wijze benutte, kreeg de thuisclub al snel een fikse ruggesteun. (1-0). De tweede helft gaf geen gewijzigd spelbeeld te zien. De tweede goal ont stond na een onfortuinlijke handsbal van Dankers. Weliswaar uit een door Brouwer benutte strafschop, maar het doelpunt, waarmee 't Gooi de score naar 3-0 schoot, was van goed gehalte. Dat bij NOAD het schot volkomen zoek was, werd wel geaccentueerd door het feit, dat de Tilburgers een straf schop nodig hadden om de eer te red den. Hands van Schouten deed scheids rechter van Hemert voor de tweede maal naar de witte stip wijzen, nu echter aan de andere kant. Zieltjens toonde toen wel over vuurkracht te be schikken: 3-1. Tenslotte was de vierde Gooise treffer van Berkel de mooiste van de wedstrijd. (Van onze sportr'edactie) Willem II noch Fortuna '54 zyn er in geslaagd de zevenduizend voetballiefheb bers die zich in het Tilburgse sportpark wilden warmen aan goed voetbal de koude te doen vergeten. De Tilburgse de fensie stapelde de ene fout op de an dere terwijl de Limburgers af en toe aardig combineerden doch pas laat soe pel begonnen te draaien, en dat beteken de dan ook met een enkele treffers die de eindscore op 2-3 bracht. In deze pe riode faalde de verdediging van de tri colores keer op keer maar verder dan één doelpunt verschil kwamen de mannen van het bronsgroene eikehout toch niet meer; een fel slotoffensief van Willem II had evenmin het gewenste resultaat. Voor Jan Brooymans begon dit duel minder prettig. In de eerste minuten al raakte hij geblesseerd en moest zich in de loop van de eerste helft laten ver vangen door Uytermerk. Het vertrek van Brooymans betekende een duidelijke verzwakking en er vielen dan ook ge regeld gaten. Gastheer Willem II trok van het be- ginsignaal af direct op doelman Vogels af die een fluitend schot van Coy Koo_ pal zijn doel juist zag missen. Kort daar op had de Geleense goalie zijn handen letterlijk en figuurlijk vol aan een ve nijnige kogel van Boor die na een knappe combinatie tussen Senders en Koopal het leder in zijn bezit kreeg. Het' bleef voorlopig Willem II wat de voet- balklok sloeg en het was bepaald jam mer dat Brooymans in de zeventiende minuut een fraaie kans miste. Senders dirigeerde de bal op bekwame wijze voor het doel waar Timmermans met een schitterende schijnbeweging „Den Brooy' in staat stelde te schieten; de gebles seerde linksback schoot echter langs de verkeerde kant van de paal. Fortuna '54 kwam dit eerste kwartier dus min of meer in de verdrukking maar deze vijf tien minuten leerden al. bij de spaar zame aanvallen van Jan Notermans' kanonniers, dat het in de achterhoede van Willem II niet al te best klopte. Vrij onverwacht toch kwam de eerste klap die voor de gasten was. In de vijfen twintigste minuut zette Mommertz het bruine monster voor doel waar een aan- (Van onze verslaggever) De ongeveer 6000 toeschouwers hebben zondag bij RBC beslist niet kunnen ge nieten van topvoetbal. Het was allemaal wat traag en vooral de rechtervleugel der thuisclub bleef beneden de maat. De Limburgers gaven wel aardige com binaties te zien in de breedte, doch konden de hechte Roosendaalse verdedi ging slechts enkele malen in moeilijkhe den brengen. Dank zij paal en lat ont kwam het heiligdom van keeper Pinc- kers tot viermaal toe aan een doorbo ring. De jeugdige Dam nam de twee doelpunten voor zijn rekening. De gasten ondernamen de eerste aan vallen en pas na 10 minuten ging de aan. valsmachine der thuisclub op een be hoorlijk toerental draaien. Enkele cor ners werden geforceerd. Bij een daar van kopte van de Boom keurig in, kee per Pinckers werkte niet voldoende weg en Dam kon de bal een tikje geven waardoor deze in het net verdween. (1—0. Er was toen 19 minuten gespeeld. Een periode van grote druk volgde waar. in de gasten zich nauwelijks staande kon den houden. Paal en lat brachten tot tweemaal toe redding. De afwerking van de aanvallen was niet bepaald om te juichen. Tegen theetijd wisten de gasten zich los te werken, maar zij slaagden er niet in de gelijkmaker te scoren. Dat zij er wel zin in hadden, bleek tijdens de tweede helft af en toe dui delijk door het zeer agressieve spel. De voorhoede bleef echter machteloos bij het eindschot. Aan de andere zijde kreeg Pinckers soms handen vol werk. Pas in de 38e minuut kwam er voor de RBC-aanhang meer zekerheid op een overwinning. Mathijssen plaatste de bal goed voor het doel. De toestormende Dam ving de bal keurig op en knalde hoog in de touwen buiten bereik van keeper Pinckers. De resterende 7 minuten vormden de be kende nachtkaars. tal Willem Il'ers en Fortunezen klaar stond. Rutten sprong hoog boven dit gezelschap uit. werkte met zijn elleboog enkele „vijanden" uit de weg en ter wijl keeper Feyt stond te wachten op het fluitsignaal van arbiter Martens voor overtreding plofte de bal achter hem in de touwen. De heer Martens wees echter onverbiddelijk naar de witte stip, 0—1. Fortuna had de smaak te pakken, en bleef op het Tilburgse doel hameren waarbij Jo Walhout zich nogal eens liet passeren en Vriens het waagde gevaarlijk terug te spelen op Feyt. Quadackers kwam gelukkig net iets te laat toestormen. Het bleef tot de rust een kalm partijtje voetbal waarbij Fortuna toch wel de beste techniek de monstreerde. Het was alsof de thee Wil lem II een flinke opkikker had bezorgd, hoe kan ook, de voorhoede knalde er lustig op los en dwong de Geleense ver dedigers tot grote krachtsinspanningen. Timmermans raakte bijzonder goed op dreef, maar had in de vijftiende minuut Vrouwe Fortuna niet op de hand. Hij pikte de bal handig op, dribbelde in de richting van Vogels en loste zo'n enorm- hard schot dat het Tilburgse legioen al bij voorbaat begon te juichen. Te vroeg, echter want de bal ketste via de paal terug in het veld. Het was volkomen ver diend dat Willem II in de vijfentwintig ste minuut door Boor die in een scrim mage doelpuntte op gelijke voet kwam. Intussen bleef het bij Willem II „ach ter" niet kloppen; De Wit en Walhout blunderden herhaaldelijk en van één zo'n fout, drie minuten na de gelijkmaker profiteerde Munsters, 1-2. Fortuna druk te na deze treffe door waarbij het nog maals lukte keeper Feyt (voor het eerst na zijn blessure in mei weer onder de lat) te verschalken. Walhout liet na een half uur de bal lopen en dat betekende voor de actieve Rutten een buitenkans, je, 1-3. Dat Timmermans vijf minuten later de achterstand verkleinde tot 2-3 en Willem II nog even fel op kwam zetten stond een verdiende zege van Fortuna echter niet meer in de weg. (Van onze correspondent) Hoewel Wilhelmina tegen SW voort durend een overwicht heeft gehad, gin gen de Schiedammers toch met de volle winst naar huis. De thuisclub die in een vlot tempo van start ging en al na zes minuten door Burg raak schoot, raakte uit evenwicht, doordat de scheidsrech ter het doelpunt ten onrechte wegens buitenspel afkeurde. Toen Putters even later uit een pass van Daniels aan de andere kant wèl succes had (0-1) waren de Wilhelminianen helemaal het hoofd kwijt. Er werd zenuwachtig gespeeld en de mooiste kansen werden gemist. Toch kwamen de Bosschenaren na 35 minuten weer naast SW, toen Lukken een vrije trap mocht nemen, die door Vaes werd ingekopt. (1-1). In de tweede helft ging Wilhelmina onmiddellijk in het offensief en SVV kwam onder zeer zware druk te staan. Met de rug tegen de muur verdedigden de Schiedammers zich. om bij een van de weinige tegenaanvallen tegen de ver houding in de leiding te nemen. Uit een doelworsteling kopte Putters over de kleine Bossche cjoelman heen 1-2. Zo bleef het. Advertentie) Voor betere sportprestaties Imp. Dextrose tabl. ELMA Breda. Tel. 30183 (Van onze sportredacteur) „Kuiïje" Bastiaansen heeft een uitstekende rentree gemaakt. Min stens tweemaal heeft hij op spec taculaire wijze een doelpunt voor komen en vooral die ene keer toen Faas Wilkes ongetwijfeld zijn schot reeds in een doelpunt zag omge zet, kreeg de Baroniekeeper storm achtig applaus. De bal kwam te^en zijn hoofd terecht, caramboleerde vervolgens tegen de lat, vanwaar het leder op de grond stuitte. De formidabel snelle reactie van „Kuifje" leidde er toe, dat hij, reeds ter aarde liggend, de bal nog in bezit kreeg. Het is niet alleen een interessante wedstrijd geweest, met praktisch onon derbroken spannende momenten, er is ook zeer goed voetbal op de puike gras mat gelegd. Zeker: Xerxes' spel had vaal^ betere technische kwaliteiten, met links buiten Snoek als allergevaarlijkste man. Maar de groenwitte middenlinie en de fensie zorgden voor ingrepen op het juiste ogenblik, terwijl Bastiaansen voor de rest zorg droeg als de verdediging eens voor te grote moeilijkheden was ko men te staan. Baronie entameerde, even als trouwens Xerxes het 4-2-4 sy steem. Van Knyff speelde aan Bredase kant teruggetrokken en Faas Wilkes (die zich niet zo erg inspande) deed bij de bezoekers hetzelfde. Mocht men in de Rotterdamse gelede ren Snoek als de beste speler waarmer ken. bij de thuisclub was dat, zonder zijn medespelers tekort te doen, Brouwers, die als tweede spil fungeerde en dit voortreffelijk heeft gedaan. Slechts spo radisch slaagde een tegenstander er in hem te passeren, en zijn spelinzicht was voorbeeldig. In de groenwitte aanvalsli- nie vielen Kees van Ierssel en Vermolen op. Twee jongelui, van wie nog veel goeds mag worden verwacht. De drie duizend toeschouwers hebben ongetwijfeld genoten, vooral nadat een periode van Xerxes-overwicht geduren de de eerste tien minuten met brio was opgevangen. In de twaalfde minuut scoorde Kees Groeneveld uit een door Bilok scherp genomen corner. Wel kopte rechtsback Spinhoven het leder terug het veld in, maar het opgebolde net achter doelman Vermeer bewees, dat de bal via het net terug was gekomen. Scheids rechter Trumpi wees echter niet naar de middenstip In de 23ste minuut kreeg de Baronie keeper het twee keer zwaar te verant woorden. Tot tweemaal toe maakte hij schoten van Wilkes onklaar, de laatste maal door een geweldige sprong naar de bal. De krachtsverhoudingen bleken van nu af in het nadeel der bezoekers te lig gen. Onophoudelijk kwam het Rotterdam se net in gevaar en toen in de 27ste minuut de verwarring, door de steeds aanstormende Bredase voorhoede, aan het doel der Zebra's ten top was gestegen, zag Kees Groeneveld tenslotte kans om via de lat zijn club aan een 1-0 voor sprong te helpen. De onmiddellijk na de aftrap veras send snel doorgebroken Rotterdamse voorhoede bracht het groenwitte doel in groot gevaar, doch Snoek kopte het leder óp de lat. De gasten kregen vervolgens met pech af te rekenen. Een te hardhan dig ingrijpen van linkshalf Johnson deed hem ten gronde stuiten, waarbij hij dus danig werd gekwetst, dat geneeskundige hulp nodig was. Zijn vervanger was Wuyts, die niet de kwaliteiten bezat van zijn onfortuinlijke collega. Ook Groene veld moést enige minuten later even langs de lijn, na een botsing met spil Hendriks. Hij keerde echter spoedig terug en zijn energiek doorzetten be zorgde Baronie de tweede goal. zij het via een strafschop, die Henk van Ierssel benutte (20). De penalty werd toege kend, omdat Groeneveld, op enkele me ters van het vijandelijke doel verwijderd, pardoes door spil Hendriks tèn val was gebracht. Na de hervatting startte Xerxes met een serie gevaarlijke aanvallen, waaruit in de vijfde minuut een doelpunt kwam. Het werd echter terecht wegens buiten spel ongeldig verklaard. In de resteren de tijd van de tweede helft, die minder goed voetbal te zien gaf, hebben beide teams bij herhaling tevergeefs geprobeerd in de stand wijziging te brengen. Baro nie heeft bepaald verdiend gewonnen en zal, met dit elftal spelend als deze mid dag, (die wat de koude betreft beslist meeviel) zeker niet bang voor meerdere successen behoeven te zijn. Een der meesterlijke grepen van Baro nie-keeper Bastiaansen belet de snelle, handige Xerxes.linksbuiten Snoek (num mer 11) met een kopbal te scoren. Voorts op dit plaatje uitblinker Brouwers (2e van links), spil Schoenmakers en geheel rechts van KnUff allen Baronie. UITSLAGEN PSV - Feijenoord Willem II - Fortuna '54 DOS - Heracles De Volewijckers - Ajax Blauw Wit - Volendam SC Enschede - ADO Sparta - NAC MVV - GVAV STAND DOS Sparta Ajax SC Enschede PSV Fortuna '54 ADO MVV NAC Feijenoord Heracles Volendam Blauw Wit GVAV Willem II Volewijckers 11 8 11 6 11 6 11 7 11 6 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 1 2—u 2—3; 2—0; 05; 5—0; 1-—0; 5—5» 4-1; 2 17 1913S 1 16 26—16 J 2 15 25—11J 4 14 29—19» 3 14 23—14; 4 13 16—14; 4 11 11—10; 5 10 21—18 4 10 18—191 4 10 15—16! 6 9 21—19! 4 9 19—23! 6 9 18—24! 5 9 14—22; 6 7 20—26 9 3 9—40; PROGRAMMA 25 NOVEMBER Foruna '54-PSV, Heracles-Willem II,; Ajax-DOS. Voiendam-De Volewij- ckers, ADO-Blauw Wit, NAC-Spcl Enschede, GVAV-Sparta, Feijenoord- mvv. UITSLAGEN Veendam - Fortuna VI. RBC - Roda JC Schev. H. Sport - Ensch. DHC - DWS VVV - Velox Go Ahead - Elinkwijk Excelsior - Limburgia Sittardia - Eindhoven RSJC Go Ahead Ensch. Boys DWS Eindhoven Velox STAND 11 7 11 6 11 6 11 6 11 11 Schev. H. Sport 11 DHC Excelsior Elinkwijk Veendam VVV Roda JC Sittardia Fortuna VI. Limburgia 11 11 11 11 11 11 11 11 3 11 1 Boys 1 17 2 15 3 14 4 13 3 13 3 13 4 12 3 11 4 11 5 10 5 9 4 9 4 9 7 8 6 8 8 4 4-1 j 2—o! 2—1 1—2; 5—2 2—0 1—2 21—9 33—18 29—20 18—11 23—15 30—25 20—15 15—18 15—23 22—35 21—19 19—23 14—26 14—17 15—20 7—22 PROGRAMMA 25 NOVEMBER Roda JC-Veendam, Enschedese Boys- RBC. DWS-Schev. H. Sport, Velox- DHC, Elinkwijk-VVV, Limburgia-Go Ahead. Eindhoven-Excelsior, Fortuna VI.-Sittardia, UITSLAGEN 2 ZFC - Heerenveen 00 2 Be Quick - Stormvogels 51 2 Vitesse - Oldenzaal 40 Alkmaar - AGOVV 1—0 Zwolse Boys - De Graafschap 10 Zwartemeer - Wageningen 35 Leeuwarden - NEC 12 VSV - KFC 3—0 2 STAND Vitesse VSV KFC NEC Alkmaar Tubantia Stormvogels ZFC Zwolse Boys Wageningen Leeuwarden Be Quick Heerenveen AGOVV Zwartemeer Oldenzaal De Graafschap PROGRAMMA 25 NOVEMBER Stormvogels-ZFC, Oldenzaal-Be 2 Quick, Tubantia-Vitesse, De Graaf- 2 schap-Alkmaar, Wageningen-Zwolse Boys, NEC-Zwartemeer. KFC-Leeu- warden, Heerenveen-VSV. STAND 10 5 5 0 15 20—10 11 6 3 2 15 23—16 i 11 6 2 3 14 20—13 I 11 6 2 3 14 25—18 S 10 5 2 3 12 18—10 2 10 3 5 2 11 25—20 J 10 4 3 3 11 16—17 2 10 3 4 3 10 16—10 J 10 2 6 2 10 8—112 11 4 2 5 10 22—25 2 10 3 3 4 9 24—24 10 3 3 4 9 16—17 10 3 3 4 9 14—21 2 11 2 4 5 8 16—20 2 10 2 3 5 7 14—24 2 10 2 2 6 6 10—20 2 11 2 2 7 6 10—21 UITSLAGEN EDO - BVV Baronie - Xerxes Herme6 DVS - Hilversum HVC - PEC DFC - RCH Helmondia '55 - Longa Wilhelmina - SW 't Gooi - NOAD STAND Haarlem HVC BVV 't Gooi Helmondia '55 Hermes DVS Hilversum Xerxes RCH Baronie DFC NOAD SVV EDO Wilhelmina PEC Longa 10 11 11 11 11 10 10 10 10 10 11 10 10 10 11 10 10 0—6 2—0 2—i 6—o 4—o 2—o 1—2 4—1 17 25—12 16 30—9 15 25—10 15 23—13 14 20—16 12 17—13 12 15—13 10 27—22 9 15—17 9 15—18 9 19—17 7 15—25 7 17—27 7 11—28 7 13—25 5 11—25 5 14—32 PROGRAMMA 25 NOVEMBER Xerxes-EDO, Hilversum-Baronie, PEC-Heimes DVS. RCH-HVC, Longa- DFC. SVV-Helmondïa '55, NOAD- Wilhelmina, Haarlem-'t Gooi. UITSLAGEN GVAV 2 - Sparta 2 NAC 2 - Excelsior 2 ADO 2 - SC Enschede 2 Volendam 2 - Go Ahead 2 Ajax 2 - Blauw Wit 2 DWS 2 - Willem II 2 Feijenoord 2 - Veendam 2 1-2; 2—0 1—2 5—2 2—O! 4—2 3—2 STAND Sparta DWS NAC Ajax Blauw Wit SC Enschede Go Ahead Feijenoord Volendam ADO PSV Willem II Excelsior GVAV Veendam ZFC PROGRAMMA 25 NOVEMBER Excelsior 2-GVAV 2, Spel. Enschede 2 2-NAC 2, Go Ahead 2-ADO 2. Blauw Wit 2-Volendam 2. Willem II 2- Ajax 2, Veendam 2-DWS 2, PSV 2- Feijenoord 2, Sparta 2-ZFC 2. 12 8 2 2 18 35—15 2 11 7 2 2 16 28—13 2 11 7 2 2 16 25—13 11 6 4 1 16 24-14 5 11 7 1 3 15 29—22 11 5 3 3 13 27—18 11 6 0 5 12 20—18 S 11 5 1 5 11 22—20 S 11 4 2 5 10 22—19 11 5 0 6 10 20—26 2 10 3 2 5 8 24—26 2 11 3 2 6 8 17—29 2 12 2 3 7 7 11—31 2 11 2 2 7 6 16—26 2 11 3 0 8 6 8—26 10 1 2 7 4 16—28

de Stem | 1962 | | pagina 9