TV DOE MEE AAN DE KIJKWEDSTRIJD KOOP nU PHILIPS TELEVISIE en win uw eigen apparaat terug! ASSISTENTE VAKBEKWAME iJZERVLECHTERS Gemeente Groede Gemeente Sas van Geilt BREUK BANDEN v. d. Walle- Blommaert B. SALVERDA een hulpelektriclën een leerling-elektricien 'yw&jM PHILIPS TELEVISIE APPARAAT 5e RONDE: A. Zwanenburg Co N.V. aannemer van vlechtwerken welbespraakte vertegenwoordigers DAGBLAD DE STEM VAN DTNSDAG 30 OKTOBER 1962 Wij ontvingen van God een dochter. Bij het H. Doop sel ontving zij de naam: DORIEN-MARIA R. Vervaet D. Vervaet-de Brujjn Jurgen Biervliet, 25 oktober 1962. Prov.weg, Biervliet. FAMILIEBERICHTEN (uit andere bladen). Geboren: Coen en Erik, zo nen van de heer en mevr. Kuypers-Hopman, Berlicum. Adriaan-Dominicus, zoon van de heer en mevrouw Elke- ma-Burger, Tilburg. Overleden: de heer Ph. Bos, 64 jaar. Deteringen. Mevr. A. v. d. Ven, 83 jaar, Box tel. De heer A. Dane, 48 jaar, Zuidzande. De heer J. Gabriëlse, 90 jaar. Westka- pelle. Mevr. C. Uitdewilli- gen, 80 jaar. Kruisland. Mevr. P. Uytdewilligen, 70 jaar, Dinteloord. DANKBETUIGING Voor de vele blijken van deelneming, ondervonden tijdens de ziekte en het overlijden van onze geliefde echtgenote, moeder, behuwdmoeder, tante en nicht EMMA VAN HIJFTE echtgenote van Eiifï. Wijffels betuigen wij onze oprechte dank. EUG. WIJFFELS FAM. WIJFFELS FAM. v. HIJFTE IJzendyke, oktober 1962. DROGISTERIJ Stationsweg 9 Hulst MILITAIRE DIENSTPLICHT HERHALINGS OEFENINGEN enz. worden behandeld door B Salverda. Ook na afwijzen de beschikking. Mondelinge verdediging bij hoogste in stanties. Vele dankbetuigin gen. Adres accountantskantoor Terheijdenstraat la, Breda, Telefoon 0 1600-37573 Betrouwbaar adres. Kostuums en demi's voor he ren en jongens leveren wij u v a. f 4,- p w Doe als velen en maak gebruik van onze krediet-service Komt u eens kijken of bel ons even en wij komen bij u aan huls Den Exter Kleding. St.-Janstraat 8, Breda Telf 36476 63438 X Wegens omstandigheden zo goed als nieuw driewieler gr. wagen te koop. Deskundig on derzoek toegest. Tevens bak fiets en schrapmach. Te bevr. F. Vermeulen. Dreef 99, Bre da. 64185-X Bekkers Naaim. Nieuws" Nog enkele volaut. merk. z.z. naaim van f. 425.- voor f. 295.- met kl. lakbesch. Electr. in luxe koffer, stoppen en bord. 185- Inruilmach. steeds in voorraad v.a. f. 35- onder garantie. Singer in luxe salonkast f. 95.- Alleen bij Bekkers gev sinds 1890. Boschstraat 67. Breda. X Voor 1 nov. a.s. hebben wij een prachtige collectie pot- crysanten. J B. Aers Boom kwekerijen, Nieuwstr. 47, Oost burg. Uit de hand te koop wegens verhuizing: kleerkast, dressoir lavabo, theekast, kinderwagen, luster, divan, wasstel, aan recht. gasstel, dakpannen, be tonnen droogpalen en diver sen. Te bevr.: A. v. Essen, Hemelstr. 16. St.-Jansteen. Deftig r.-k, dienstmeisje gevr. voo; hulp in de huishouding Gd. loon Meulyzer, Beukenl 30, Antwerpen. Tel. 377490-03. 64338-X Dringend! Gevraagd in gezin met 4 kinderen (7-11 jaar), waarvan de moeder tengevol ge van polio hulpbehoevend is, een flinke r.-k. hulp i. d. huis houding, die tevens genegen is de moeder te helpen, waar deze door haar invaliditeit per soonlijke hulp nodig heeft. Me vr. Th. v. d. Vossen, Paltzer- weg 1, Bilthoven. Tel. 03402- 2387. 64367 Fijn werk voor een jongeda me bij De Faam in Breda. Tegen een goed loon in een buitengewoon prettige omge ving. Waar u zelfstandig aan een prettige toekomst kunt werken. Een buitenkansje. Kom morgen eens langs, dan kunt u overmorgen aan dat prettige werk beginnen. Bij De Faam, Liniestraat 19 Bre da. Tel. 22311. Wilt u bij De Faam komen helpen? Wij hebben hard be hoefte aan hulp. Wij zoeken een actieve, jonge werkkr., waar we goed werk tegen een goed salaris aan kunnen over laten. Wilt u ons komen hel pen? Eventueel werktijden in overleg. De Faam, Liniestraat 19, Breda. Tel. 22311. Zelfstandige juffrouw v. d, huish. gevr. Op geriefelijke flat, bewoond door twee da mes. Intern, huiselijk verkeer. Desgewenst alle avonden en weekends vrij. 4 Wk. vakan tie. Br. onder no. 64379. Personen' Thuiswerk voor de avonduren gevraagd. Br. onder no. 64407. Mevrouw koelte ln de zomer warmte ln de winter, regel baar over één convector uil Brabants Oltehaarclenpalels Subliem verzorgd kleurenfol De* Jratfs nitair Installatiebedrijf, Marki 33. Etten. Tel. 01608 2310 62557 X Lederen jassen en vesten v a 1 4,- per week Suède heren jassen v.a. f 5,- per week U weel een Gelmok jas Is een kwajiteits-jas Levering door geheej Brabant en op verzoek komen wil gaarne bij u aan huis Den Exter Kleding, St Janstraat 8. Breda Tel 36476 63439-X derpakkei gra tis op aanvraag >e Weerd's Loodgieters en Sa- Bontjassen, nu in ieders be reik door onze krediet-service, v.a. f 5,- p week Komt u eens vrijblijvend naar onze zaak of maak even een af spraak voor bezoek aan huls Den Exter - Kleding, St.- Jan straat 8 Breda Tel 36476 X 2-Wielige open aanhangwagen- tje voor luxe auto te k Alle maten, nieuwe, gebruikte en gecoverde autobanden. Nieuwe accu's 6 volt 90 amp. met 18 mnd. gar. f 34,- met inleve ring. J.M. Tijs, Talmastraat 61. Breda. Tel. 37670. 64223 Onze dames-afdeling biedt u een enorme collectie mantels japonnen rokken, regenman tels en suéoe jasjes En wij leveren u alles op gemakke lijke betailngs voorwaarden b v. f ó,- p. week Doe als ve len, maak gebruik van onze krediet-service Den Exter - Kleding St -Janstraat 8, Bre da Tel 36476 63441 X Wandelwagentje te koop. Pi- rard. Kolfbaanstraat 28A, Breda. 64376 Huur van Edy-wasmachines met wringer voor f 2,50 de hele week. A.W. Blom, Mei doornstraat 5A, Breda. Telef. 41792. 17434 Van part. V.W. de Luxe, ty pe '54-'55 t. k. Desk. onderz. toegest. W. Bruins, Hudsonstr. 27B, Breda. 64378 De Pree Autohandel. Steeds aanrijdingvrije auto's te koop gevraagd. Breda, Haagweg 31- 33 Tel. 33915. Tilburgsew. 135. Tel. 39753. 17437-X Opel Kapitan 1956 met leren bekleding in zeer goede staat te koop. Pik's Garagebedrijf, M A. de Ruyterlaan 35, Goes. Tel. 01100-6588. 20517 Volkswagen Bestel 1953 gerevi deerd, nieuw gespoten, in z.g. st. te koop. Pik's Garagebedrijf M.A. de Ruyterlaan 35, Goes. Tel. 01100-6588. 20518 Nieuwbouw Tuinzlgt: Blokjes van 4 met en zonder garage Koopprijs va. f 24 800,. k k Blokjes van 3. koopprijs v a f 28 500,- k k Makelaarskant Pluyter, Wilhelminastraat 20 Breda. Tel 41155 bgg 36449 X 2 Riante middenstandswonin gen aan de Smaragdstraat en de Barnsteenstraat te Breda te koop. Ieder bev.: gr. woon- k., 4 slaapk., keuken, douche cel, zolder en berging. Vraag prijzen resp. 32.000.- en 31.000.- Inl.Fa. D. Kok en Co. Ma kelaars, Koraalstraat 13, Bre da. Tel. 01600-31474. Kredieten tot f 4000.- Voor aankoop meubelen en woning textiel Vraagt gratis folder Discrete behandeling en zeer lage aflossingen Postbus 1083 Rotterdam X Gaat u trouwen ot heeft u een nieuwe woningv Kredieten voor iedereen tot f 5000,- Voor aan schaf meubilair woningtex tiel Vraagt gratis folder, dan krijgt u algehele inlichtingen Postbus 1371 Rotterdam X Kredieten woninginrichting tot f 4000,-. Voor aanschaffing meubelen, bedden, woningtex tiel enz. tegen fabrieksprijzen. Discrete behandeling, soepele betaling. Vraag inlichtingen zonder verplichting. Postbus 1389, Rotterdam. 63358 R.-k. middenstandsmeisje jaar, zoekt serieuze kennisma king met r.-k. jongeman, on geveer dezelfde leeftijd. Brie ven onder no. 64353. .z.g.st.z. te koop. 43762. Taunus Bestelwagen Tel. 01600-30068 of 64266 Deze week weer een enorme voorraad gebruikte auto's. V W. de Luxe 1962, zeldzaam mooi, V. W de Luxe 1960, met rold., V.W. Standard I960, VW de Luxe 1956, V.W.-busje 1958, V.W. Pick-up 1960, dubbele cabine, V.W. Bestelwagen 1956, Borgward vrachtwagen (zonder laadbok) '60, .Borg ward Stationcar 1958. Citroën Ideal 1959, met schuifdak. Ci troën Ideal 1958, Renault Dau- phine 1960. Renault 4 1958, Mercedes 190 Diesel 1959. Nog diverse Fords zoals Consul, Taunus. Zephyr en Anglia's. Diverse Opeis Rekord 1700 en 1500, Simca Aronde 1960, 1959, 1958, Peugeot 403 1958. Peu geot 203 1957. Diverse bestel wagens en stationcars. Al de ze wagens zijn geheel nage zien en worden 10.000 km en- of 3 mnd. garantie verkocht. Spuiten v. uw wagen is mo gelijk. onze eigen financie- ringsdienst helpt u de beta ling te regelen. Voor een be trouwbare wagen, naar een betrouwbaar adres met de grootste voorraad, de grootste omzet en de beste service. Belcrum-Garage. Min. Kanstr. 16-20, Breda. Tel. 01600-39900- 39870. Vlakbij groenteveiling en station. Za. en zondags ge hele dag geopend.64290 Vito-Garage annex Total-ser- vicestation. Onze show van gebruikte automobielen tijdens de heropening van ons geheel gemoderniseerd garagebedrijf, is een succes geweest. Wij zul len er naar blijven streven, steeds meer tevreden klanten te maken. Honderden die reeds bij ons een automobiel koch ten, zijn zeer tevreden over de garantie en de service. Ook voor u zullen wij dag en nacht klaar staan. Komt eens geheel vrijblijvend bij ons kij ken en doet uw keuze uit de volgende zeer mooie automo bielen: Opel Rekord 1700 4- deurs, nieuwste model, 2 stuks beide in staat van nieuw, Opel Rekord 1958, Opel Cara van (Stationcar) zeer mooi 1958, Volkswagen met roldak. Volkswagen de Luxe 1961, 3 stuks, ook Volkswagen de Lu xe 1962. Volkswagen de Luxe 1960, Renault Ondine '61, Fiat 600 D, as nieuw 1961, Fiat 600 met roldak 1960. Ingeruild tijdens onze show nog enkele wagens die laag in pr. zijn, maar toch met de volle ga rantie. V.W. de Luxe 1955. V.W. de Luxe 1956, Fiat 600 1956, Fiat 600 1955, Opel Re kord 1956. Al deze wagens zijn door ons geheel nagezien en gecontroleerd en worden met onze unieke garantie ver kocht. Informeer eerst waar u een auto gaat kopen. Vito- Garage is volledige garantie. Dit kan alleen Vito-Garage te Breda, Ginnekenweg 340-342. Recht tegenover de kerk, vlak bij' de Ginnekenmarkt. Zater dags en zondags de gehele dag geopend. Indien nodig zeer vl. financiering binnen 1 uur ge regeld. Inruil mogeijk. Met Allerheiligen grote kal- koenschieting te 's Heeren- hoek. Aanvang 1.30 uur. Het Bestuur. 20519 Vermageren zonder moeite met Gracial, 50 dragees f 1,98. Bij apoth. en drogist. 62559 HERZIENING UITBREIDINGSPLAN Het hoofd van het gemeentebestuur van Groede maakt bekend, dat het ontwerp tot herziening van het uitbreidingsplan in onderdelen voor de kom der gemeente in een uitvoerige kaart uitgewerkt, met bijbehorende bebouwingsvoorschriften, van 29 oktober 1962 tot en met 25 november d.a.v. voor een ieder ter inzage ligt op de gemeentesekretarie. Gedurende genoemde termijn kunnen belangheb benden bij de gemeenteraad bezwaren indienen. Groede, 26 oktober 1962. Het hoofd van het gemeentebestuur voornoemd, J. C. Everaars De N.V. Provinciale Zeeuwsche Electriciteits-Maat- schappij zoekt voor haar reparatiedienst huishoude lijke toestellen iet L.T.S.-opleiding (elektrotechniek). Zijn eers sfening militaire dienst vervuld hebbende, met L.T.S.-opleiding (elektrotechniek). Standplaats Middelburg. Schriftelijke sollicitaties met volledige inlichtingen omtrent opleiding en eventuele praktijkervaring zo spoedig mogelijk te richten tot de Afdeling Per soneel, Hoofdkantoor, Middelburg. PHILIPS Televisie laat u thuis uitgaan, laat u kennismaken met toneel en theater, met opera en operette. Klassieke en moderne stukken worden voor u opgevoerd. Ook wanneer u de schouwburg bezoekt, hebt u profijt van uw TV-ervaring. Voor velen is de pauze het moment om een kopje koffie of thee te gaan zetten of een koel glas bier te schenken. Zo is televisie in ieder opzicht HET middel punt van gezelligheid thuis. Depressies en hogedrukgebieden heb ben voor u geen geheimen meer. Het TV-weeroverzicht toont u duidelijk en interessant het weer van morgen in Nederland en Europa. Uw barometer op de beeldbuis! Televisie biedt u amusementsprogram ma's op velerlei gebied. Groots opge zette shows, intiem cabaret, vrolijke variété's, een bonte kaleidoscoop aan ontspanning geeft het hele gezin elk wat wils. Voetbal is wel de populairste sport, waarvan de televisie reportages in uw huiskamer brengt. Interlands, cupfi- nale, u ziet ze alsof u eretribune zit. Bovendien leert televisie u vele voor u nieuwe sporten kennen en waarderen. deze film werd door de .H icentrale commissie voor de keuring van films - T en de katholieke filmcentrale I i toegelaten voor personen van ALLE LEEFTIJDEN Elke maandagavond presenteert TV u een hoofdfilm. Films, die u miste, of al eens zag en nog -eens graag terugziet, onder het genot van eep kop lekkere koffie en een sigaar. U zit loge in uw eigen huiskamer. Alle nieuwe Philips televisie apparaten zijn KLAAR VOOR DE TOEKOMST. Zichtbaar aan de buitenzijde door een extra knop, verbonden met een 2e ka naalkiezer. Hiermee kunt u straks het 2e nederlandse programma ontvangen. Wereldvisie is reeds werkelijkheid ge worden. Adembenemend waren de eerste uitzendingen via Telstar van Amerika naar Europa en vice versa. Dit geeft nieuwe, ongekende mogelijkhe den, zoals rechtstrekse reportages van ververwijderde evenementen. Het journaal is wel het meest bekeken televisie-programma. Het brengt u iedere avond nieuws uit binnen- en buitenland, boeiend, interessant en leerzaam. Uw krant in beeld, steeds bij de tijd, steeds op tijdl Onwrikbaar en ankervast staat het beeld op het scherm van uw Philips televisietoestel. De stabiliteit is door de AUTOMATISCHE SYNCHRONISA TIE zo volkomen als maar mogelijk is. De bediening van Philips televisie is - door de vele funkties, die het toestel AUTOMATISCH verricht - bijzonder gemakkelijk. Eén druk op de aan/uit toets is veelal voldoende voor een su blieme ontvangst. Waar in Nederland uw Philips televisie apparaat ook staat, dank zij een net van erkende Philips handelaren en vele technische diensten, is er overal een servicepunt dichtbij. Op Philips kunt u rekenen, altijd, overal! Vooral bij muziekuitzendingen zal het u opvallen, hoe volkomen natuurge trouw de geluidsweergave van Philips televisie is. Beethoven of Brubeck, u geniet de volle klankrijkdom van uw favoriete muziek. Eurovisie geeft internationale uitwisse ling van velerlei programma's. Sport, amusement, belangrijke evenementen, de TV is erbij en brengt u in een seconde over de grens. Zo is televisie uw venster op de wereld. Het beeld van Philips televisie is con trastrijk en toch fijn genuanceerd. Alle nuances tussen diep zwart en helder wit worden briljant, zuiver en haarscherp weergegeven. HOE KUNT U MEESPELEN? Door NU Philips televisie te kopen, want dan kunt u mee doen aan de Philips Televisie Kijkwedstrijd. Dan hebt ook u de kans daardoor uw eigen, nieuwe Philips apparaat terug te verdienen. Uw leverancier geeft u bij uw aankoop een deelname-formulier met alle bijzonderheden. LET OP DE TV UITZENDING VAN ZATERDAG 10 NOVEMBER A.S. Kijk die avond en noteer, welke van de op het deelname formulier voorkomende, genummerde afbeeldingen die avond op uw beeldscherm te zien zijn. (Deze afbeeldingen zijn op enkele uitzonderingen na dezelfde als hierboven afgebeeld.) Tel de nummers van de afbeeldingen bij elkaar op. Hebt u het juiste totaal, dan dingt u mee naar de prijs: het geld va# het door u gekochte Philips televisie-apparaat. WACHT NIET, GA NAAR UW LEVERANCIER Laat deze kans niet voorbij gaan. Vraag uw leverancier om inlichtingen, indien u vóór 10 november koopt, kunt u mee doen aan de vijfde ronde. Uw formulier moet dan uiterlijk 15 november in het bezit zijn van Philips Nederland n.v. in Eindhoven. IEDERE DAG EEN ALS PRIJS Elke werkdag van 27 oktober t/m 9 november is er een win naar onder de kopers van die dag, elke dag is er een Philips TV-apparaat als prijs. U kunt die winnaar zijn, als u het totaalgetal goed hebt, en de beste aanvulling hebt gegeven op de zin: „Natuurlijk kocht ik Philips TV, omdat. Kopers van Philips televisie-apparaten met gespreide betaling kunnen ook aan deze wedstrijd meedoen! Gezien de huidige wettelijke bepalingen met betrekking tot wedstrijden als dezeis de uitkering per prijswinnaar ge bonden aan het maximum van f 1.000.-. 23 TX 371 A/B. Universele ontvanger met 59 cm beeldbuis. Automatische fijnafstem ming voor de kanalen 2 t/m 13, auto matische omschakeling van het lijnen- aantal voor de BELGISCHE tele visiezenders. Automatische beeld- hoogte- en beeldbreedte-instelling. Met ingebouwde 2e kanaalkiezer: klaar voor de toekomst en nu reeds voor de ontvangst van het 2e Duitse programma. f 995.- Er is reeds een Philips super ontvanger - klaar voor de toekomst voor f725.- Iedereen, die in de periode van 27 okt. t/m 9 nov. Philips televisie koopt, doet mee. Inzenden vóór 15 november! 24038 Conservenfabrieken Zwyndrecht Etten zoekt voor haar in aanbouw zijnd bedrijf te Etten voor de afd. Verkoop-Binnenland Mulo dipl. vereist en vlot en nauwkeurig kunnende typen. Tewerkstelling vindt tijde lijk plaats te Zwijndrecht. Reistkosten worden ver goed. Schriftel. soil, te richten tot de Afd. Pers. zaken, Ringdijk 290 te Zwijndrecht. De muziek neemt in het leven van beschaafde volken nu een grotere plaats in dan ooit tevoren. Vooral het „zelfdoen" neemt toe. Degenen die muziek „maken" weten waar om: zelf spelen ontspant, bevre digt, brengt stemming, de stem ming die men zelf verkiest. De piano is verreweg het meest gebruikte muziekinstrument, als solo-instrument, of voor begelei ding van zang of andere instru menten. Voor de piano bestaat een zeer uitgebreide hoeveelheid composi ties in alle soorten. Door de piano leren de kinderen muziek kennen en waarderen. Een piano gaat een mensenleven mee en houdt lang waarde, vooral een Rippen. Een Rippen heeft een klankbo dem, waarvan de prachtige toon door de jaren niet vermindert - een klankbodem die niet scheurt bij centrale verwarming. Voor een Rippen zijn de kostbaar ste houtsoorten gebruikt aan stern- blok en kast, de kostbaarste ma terialen voor elk onderdeel; bete re zijn niet bekend. De instrumenten hebben prachtige modellen en zijn met de fijnste houtsoorten en lakken afgewerkt. Ze drukken het stempel van be schaving op het interieur. Een Rippen is kostbaar. Dat mag ook wel voor een artikel dat 40. 50, 60 of meer jaren meegaat. Maar een Rippen is niet duur. Een modern klein model kost in verschillende uitvoeringen van f 1.740,tot ongeveer f 2.500, terwijl de prijs van de Rippen Maestro, het sierlijke instrument met de snarenvorm (zoals harp en vleugel) f 2.850,— bedraagt. De prijs van de vleugel bedraagt f 4.850,— tot f 5.250,—. Tenslotte is er nu de Rippen Forte pino (van Publikatle van de fabriek in Ierland) die technisch meer - - - - vernieuwing rianofabriek brengt dan in 100 jaar pianobouw bereikt is. De Forte-piano is meer dan de helft lichter dan een gewone kleine piano (kan door 2 meisjes gedra gen worden; 80 kg) én sterker. De Forte-piano ontregelt praktisch niet meer; vocht noch droogte hebben invloed op de speelaard. De prijs varieert van 2.250,tot f 2.500,naar gelang van de kast- uitvoering. Bij vele pianozaken (adreslijst op aanvraag) en in de grote toonzaal van de fabriek in Ede (Reehorster- weg) zijn de instrumenten te be spelen. Ook wordt gaarne een ca talogus gezonden, maar de instru menten zelf geven de meest klin kende argumenten voor de aankoop van een Rippen. Rippen is verreweg het meest ver kochte merk in Nederland; bij een keus uit 20 fabrikaten in Duits land wordt reeds in 15 van de 100 gevallen een Rippen gekozen; Rip pen werd in 25 jaar het meest vooraanstaande merk in Europa Rippen piano's spelen in Amerika, in Australië, in Afrika, in Nieuw- Zeeland, ja zelfs in plaatsen als Se oel. Rippen piano's zijn in gebruik bij conservatoria, op schepen, in restaurants, bij pianisten thuis en binnenkort misschien bij U thuis. vraagt HOOG LOON Aanmelden: BOUWWERK KABELFABRIEK ALBLASSERDAM of tel. 0.10 - 77383. TE ONTWERP CONSERVERINGSVERORDENING Het hoofd van het gemeentebestuur van Sas van Gent, maakt bekend, dat het ontwerp van een verordening ex artikel 43 der woningwet, regelende de aard van de bebou wing en het gebruik van gronden in de bebouwde kom der gemeente, met de daarbij behorende kaart, ter secretarie dezer gemeente voor een ieder ter inzage ligt van l tot en met 29 november 1962 en dat belanghebbenden vóór 29 november 1962 hun bezwaren tegen de voorschriften kunnen inbrengen bij de gemeenteraad. Sas van Gent, 26 oktober 1962. Het Hoofd van het gemeentebestuur voornoemd. R. A. J. den Boer GEVRAAGD: mensen met doorzettingsvermogen kunnen een hoog loon verdienen. Sollicitaties te richten aan het bijkantoor n.b.o.. Meppelerstraatweg 93, Zwolle. Nu bespaart u tientallen guldens! IDEALE FORNUIS-COMBINATIE (fornuis 6 pannen el. snelkoker voor F 425.-) NU MET GRATIS ROOKLEIDING Fantastisch PZEM-aanbod: ideaal elektrisch fornuis plus ideale pannen voor een zeer laag bedrag en... zonder enige kosten geplaatst en aangesloten, als de benodigde „kookleiding" een lengte van 10 m niet overschrijdt. U bespaart vele tientallen guldens, als u nü overgaat op de meest moderne eri prettige wijze van koken: elektrisch! DIT KRIJGT U VOOR f 425.- EN GEEN CENT MEER! PLAATSING EN AANSLUITING GRATIS! Luxueus 3-plaats fornuis met royaal kijkvenster iri de ovendeur. Oven en schakelpaneel verlicht. Speciale snelkookplaat met sudderstand. Automatische temperatuurregeling. 3 aluminium pannen - 3, 4 en 5 I.,aluminium reliëfkoekepan,aluminium steelpan - 11/2 I., gietijzeren braadpan - 3 I., snelkoker - 2 I. (4-plaats, inplaats.van 3-plaats fornuis f 450.-). Vraag inlichtingen bij: Mlddelbura T«l. (0I180) 429t

de Stem | 1962 | | pagina 6