Kleine misdadigers voor Middelb. politierechter Eerste Oranje-kalender voor mevr. de Casembroot Het gaat goed met de N.C.B.-verzekeringen Industriële expansie vordert vooral in Z.-Vlaanderen DANSEN Yitrite wijzigt winstdeling LAATSTE NIEUWS Op Vlissingse Boulevard KLEINTJE DAGBLAD DE STEM VAN ZATERDAG 6 OKTOBER 1962 Onder invloed Met bierglas Schelde-team voor televisie-quiz samengesteld Treinbotsing in Frankrijk Premie-ontvangst van 14 miljoen W as-industriëlen congresseren te Goes Prijsverhoging is onvermijdelijk Liturgische kalender Uitspraken van de Middelburgse rechtbank Arbeiders gelast weer te gaan werken Verbetering voor mosselvaartuigen houdt men voortaan zeemansvrouwen op de hoogte Werkloosheid in Zeeland D. GOLBERDINGE Notaris v. Dissel G. J. van Campen jonge HAANTJES Fa. D.F. v.d. Heijden HEERLIJKE FRITES EM. BUYS )agblad De Stem Woningrui! Voor het, slingerend, rijden op zijn fiets, op 24 juli in Aardenburg, waarbij hij onder sterke invloed van alcohol stond, stond P. J. van de P. uit St.- Kruis terecht. Zijn bewering, dat hij maar drie glaasjes had gedronken en slingerde, omdat hij aan zijn dynamo prtuste, kon geen geloof vinden. De beide getuigen, adjudant P. en wachtmeester de K. van de pos Aarden burg, waren zeer positief in hu 1 verkla ringen. De officier eist 50 gulden of tien dagen. Het vonnis was conform. J. S. uit Kruiningen had op 11 maart kennis' gemaakt met het verloofde paar Van de B. uit België. Na een samenzijn in 'n cafe wilde S. met 't paar meegaan waaregen de mannelijke verloofde be zwaar maakte. Bij de auto van V. d. B. kwam het 'ot een handgemeen, waarbij S. zelfs met een ijzeren staaf werd be werkt. Uit wraak bracht hij later de auo van V. d. B. schade toe. ,,U had zich niet moeten opdringen, u bent de oorzaak van de hele geschiede nis," alddus mr. Lebret, die ook het ge drag van V. d. B. maar matig kon waar deren. Hij eiste 50 gulden of 10 dagen, hetgeen door de politierechter op 75 gul den of 15 dagen werd gebracht. Mevrouw P. K.-K. uit Goes had zich op 7 maart van een kostganger, via een postbetaling, 200 gulden toegeëigend. Deels betaalde zij er haar eigen schul den mee, terwijl het restant naar haar moeder ging. De officier, die opmerkte dat de verdachte al meer veroordelingen op haar naam had staan, eiste 4 maan den voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar en onder toezichtstelling van de reclassering. Met een verminde ring van de voorwaardelijke straf tot drie maanden, handhaafde mr. Coester deze eis. Voor het rijden op een bromfiets on der invloed van sterke drank, het per centage bij de bloedproef was 1,50, kreeg van H. uit Goes een boete van 75 gul den of 15 dagen. De Belgische zeeloods R. van B. uit Oostende had op 21 mei, in kennelijke staat, in Vlissingen een personenauto bestuurd. De politierechter strafte con form de eis van de officier met een boete van 150 gulden of 30 dagen onvoorwaar delijk met intrekking van de rijbevoegd heid voor de duur van drie maanden. J B. uit Yerseke nad op 17 juni on der invloed van alcohol slingerend op zijn bromfiets op de Havendijk aldaar gereden en een aanrijding met een tege- Op voorstel van commissarissen en directie van de N.V. De Vitrite Fabriek te Middelburg is de winstdeling, zoals die was vastgesteld in de jaarlijkse algemene vergadering van aandeel houders op 18 juli j.l., gewijzigd tijdens een buitengewone vergadering van aan deelhouders. Van de netto-winst ad 1.746.458, is 6 procent dividend op de preferente en 6 procent primair dividend op de gewone aandelen uitgekeerd. Voor bijzondere sociale voorzieningen ten behoeve van het personeel werd een totaalbedrag van 510.000,ter beschikking gesteld.. Twintig procent van de resterende winst is gevoegd bij de uitkering aan de gewone aandeelhouders. Naar de bedrijfsreserve is overgeboekt een be drag van 950.000,—. moetkomende personenauto veroorzaakt. De rechter en de officier konden maar weinig geloof hechten aan de „maar twee glaasjes". Hoewel de verdediger, mr. W. H. Vermaas vermindering van straf bepleitte, volgde toch nog een veroor deling tot 14 dagen onvoorwaardelijk en 9 maanden onvoorwaardelijke ontzegging van de rijbevoegdheid* Voor mishandeling met een bierglas op 8 juni in een café te Colijnsplaat stond de koopman P, van H. uit Wisse- kerke terecht. ,,Ik heb hem niet mis handeld, maar hij heeft mij mishandeld", aldus verweerde van H. zich. Aan de verklaringen van de omstanders ver zocht hij geen waarde te hechten, omdat zij allen werknemers van de tegenstan der, De R., zijn. De officier achtte echter de zaak bewezen en eiste twee weken voorwaardelijk, een boete van 80 gulden of 16 dagen en een proeftijd van twee jaar. Mr. Coester vonniste tenslotte één week voorwaardelijk met een proeftijd van één jaar en een boete van 50 gul den of tien dagen. Het tv-quizteam, dat door de kon. mij. ,,De Schelde" wordt uitgezonden, is gis termiddag bekendgemaakt. Mejuffrouw T. B. de Croo van de af deling inkoop en de heren J. Mulder, afd- financiële administratie, en B. Speek, afd. stafbureau scheepsbouwtekenkamer zullen op 10 november 's avonds om kwart voor tien op het tv-scherm te zien zijn. Zij zullen vermoedelijk strijd" moeten voeren tegen een team van de fabriek Van Heek uit Hengelo, in de rubrieken sport en actualiteiten. De uitzending van deze tv-quiz ge schiedt vanuit de Singer-concertzaal te Laren. (Van onze verslggever) Ten huize van de commissaris der ko ningin in Zeeland, aan de Brug te Middel burg, overhandigde mevrouw M. Drijber- Holbertsma, als vice-presidente van de vereniging Pro juventute, een eerste exemplaar van de Oranjekalender 1963 aan mevrouw de Casembroot-Baronesee van der Feltz, echtgenote van de provin ciegouverneur. By de overhandiging, die een zeer in tiem karakter had, was ook aanwezig mejufrouw A. W. Bos, jeugd- en maat schappelijk werkster en hoofd van het bureau Pro Juventute. In haar begeleidende toespraak sprak mevvrouw Drijber er haar tevredenheid over uit, dat de fraai uitgevoerde kalender ditmaal ook een Zeeuwse fotobladzijde bevatte. De trein MilaanParijs, die bekend staat als de „Cisalpin", is gisteravond in de nabijheid van Montbard (departe ment Cote d'Or), 80 km ten noordoosten van Dijon, in botsing gekomen met een goederenterein. Volgens de eerste be richten zijn er vier doden en tien ernstig gewonden. Een huis naast de spoorlijn werd' door enige wagons vernield. De trein was om 14.55 uur plaatselijke tijd uit Milaan vertrokken en moest om tien minuten voor elf in Parijs aanko men. De wasserij-industrie zal in de toekomst in het kader van de EEG- ontwikkeling onherroepelijk tot prijsverhoging moeten overgaan. Deze prijsverhoging zal vrij gering zijn, omdat de toestand in de was serij-industrie op het ogenblik bij zonder gunstig is* Dit heeft de heer K. van Kappen, secretaris van de bond van wasindus- triëlen, gezegd aan het einde van een persconferentie, die was belegd naar aanleiding van het eerste congres van de federatie voor de wasindustrie in Nederland, dat gisteren is begonnen, en dat vandaag zal eindigen. De ongeveer honderd congressisten hebben gisteren middag het gloednieuwe bedrijf van wasserij ,.De lelie" te Bergen op Zoom bezocht. Gisterenavond was men in de Korenbeurs te Goes bijeen, waar o.m. het ensemble ..Paternotte" is oogetre- den, en waar een documentatiefilm van wasserij ,,De Zon" uit Goes is ver toond. Vandaag zal dr. P. Boone, direc teur van ,,De Porceleyne fles" te Delft, spreken over de moderne bedrijfsvoe ring in de wasserij. Hedenmiddag zullen de wasserijdirecteuren en hun echtge noten in de gelegenheid zijn de directie van wasserij ,,De zon" uit Goes te feliciteren in verband met het gouden bestaan van dit in Nederland vooraan staande bedrijf. De oDening van ,,De lelie" te Bergen op Zoom, en bet jubi leum van ,,De zon" te Goes zijn juist de aanleiding geweest tot de or ganisatie van het congres in het zuid westen van Nederland. De wasserij-in dustrie heeft zich na de oorlog, dank zij het kritische oog van de Nederlandse huisvrouw, en dank zij de voorlichting en het onderzoek van het wasserij-insti tuut T.N.O. te Delft, zeer gunstig ont wikkeld. Er trad geleidelijkaan een con centratie van bedrijven op, een tendens, die zich voortzet. Momenteel verwerken de ongeveer 450 wasserijen in Neder land jaarlijks 200 miljoen kg wasgoed. Tachtig procent daarvan wordt inge bracht door de huisvrouwen in Neder land. Het wasserij-instituut T.N O. heeft onlangs een onderzoek ingesteld naar de slijtage van de was, die thuis en die in goed geoutilleerde wasserijen wordt ge daan. Volgens de directeur van dit wasserij-instituut is vastgesteld, dat in een goede wasserij het wasgoed schoner wordt en minder slijt dan bij de huis vrouw thuis. De kalenders zullen o.m. op de ver schillende markten aan de man worden gebracht. Zij onderstreepte de werkzaamheden van Pro Juventute, die zich bezighoudt met hulpverlening aan kinderen van alle ge zindten, die op een of andere wijze in moeilijkheden verkeren. Voor zover de vereniging voor officiële instanties werkt krijgt zij wel subsidie, maar voor o.m. het preventieve werk moeten andere wij zen van inkomsten worden gezocht. Zo wordt de Oranjekalender verkocht voor het aanvullen van de fondsen. Pro Juven tute houdt spreekuren over de gehele provincie om raad en voorlichting te ge ven aan ouders en laat preventief toe zicht op kinderen uitoefenen, waar zulks wordt verzocht. Voorts helpt de vereni ging bij het zoeken van pleeggezinnen en internaten, wanneer plaatsing buitenshuis noodzakelijk is. Voorts houdt zij zich be zig met het organiseren van club- en vakantiewerk. In de stadsschouwburg te Tilburg werd de jaarvergadering gehouden van de On derlinge Waarborgmaatschappij „Verze keringen v.d. NCB" Tilburg. Er waren 280 afgevaardigden en 260 agenten aan- ZONDAG 7 oktober. Groen- Zeventien de zondag na Pinksteren. Tijdeigen. Mis Justus. Tweede gebed van de H. Maagd Maria van de Rozenkrans. (Paus Gregorius XIII heeft dit feest ingesteld uit dankbaarheid voor de overwinning, die door de christenen in de zeeslag bij Lepanto op 7 oktober 1571 op de Turken werd behaald. Paus Clemens XI heeft het voor de hele Kerk vastgesteld.) Credo Prefatie van de H. Drievuldig heid. Of: Wit. H. Maagd Maria van de Rozenkrans. Feesteigen Mis Gau- deamus. Tweede gebed van de zeven tiende zondag na Pinksteren. Credo. Prefatie van de H Maagd Maria. Ge zinslezing: Lk. 12,22-48. MAANDAG 8. Wit. H. Birgitta. (In 1303 geboren uit een hoogadelijk Zweeds ge. siacht, had zij vaak verschijningen van de Zaligmaker. Zij stierf in 1373 te Rome en werd begraven in een door haar gesticht klooster te Vadstena in Zweden). Tweede gebed H.H. Sergius, Bacchus, Marcellus en Apulejus. (De eerste 2 heiligen stierven de martel dood omstreeks 300. De andere twee zijn martelaren uit de eerste eeuw. Zij zouden door de H. Petrus gedoopt zijn) Gezinslezing: Lk 12,49-13,9 DINDAG 9. Wit. H Joannes Leonardi. (Deze grondlegger van het College van de Propaganda te Rome is in 1451 nabij Lucca geboren. Hij wijdde zich vooral aan de vorming van de nieuwe priesters en stichtte de Congregatie van de Regulieren van de H. Moeder Gods). Tweede gebed H.H. Dionysius, Rusticus en Eleutherius- (Zij stierven gezamenlijk de marteldood. De H. Dio nysius wordt als de eerste bisschop van Parijs beschouwd.) Gezmslezing: Lk. 13, 10-35. WOENSDAG 10. Wit H. Franciscus Bor gia. (In 1510 is deze heilige geboren uit het Spaanse geslacht van de Bor gia's. Hij verbleef aan het hof van Karei V en werd onderkoning van Ca talonië Na de dood van zijn gemalin werd hij Jezuïet en later de derde generaal van de Sociëteit. Hij stierf in 1572). Gezinslezing: Lk. 14.1-24. DONDERDAG 11. Wit. Moederschap van de H- Maagd Maria. (Het goddelijk moederschap werd in 431- op het con cilie van Efese als geloofspunt afge kondigd. Paus Pius XI heeft het feest ingesteld). Credo. Prefatie van de H. Maagd Maria, Gezinslezing: Lk 14,25- 15,10. VRIJDAG 12. Groen. Mis van de ze ventiende zondag na Pinksteren: Jus tus, zonder Gloria Gezinslezing: Lk. 16,1-18. ZATERDAG 13. Wit. H. Eduardus (Van 1042 tot 1066 was hij koning van Enge land. Na de invallen van de Noorman nen was hij de grote beschermer van de Kerk. Zijn relieken rusten in de abdijkerk van Westminster). Gezinsle zing: Lk. 17,1-19. wezig. Het werd een sfeervolle verga dering onder leiding van voorzitter P. Koenraadt (Steenbergen). In de vacature van de heer Vermeulen, die zijn bestuursfunctie niet meer ver lengd wilde zien, werd de heer K. Smul ders (Hoogeloon) gekozen met 261 stem men. De andere kandidaat, de heer H Versmissen uit Eersel, kreeg 15 stem men. Voorzitter Koenraadt werd met 273 stemmen herkozen, de andere kandidaat de heer W. Matthijssen uit Lepelstraat, verkreeg 3 stemmen. De directeur van de verzekeringen N.C.B., dhr Th. Bonants, deelde mede, dat het goed gaat met de organisatie. Thans zijn 203000 polissen afgesloten (11.000 meer dan in '61) met een geza menlijke premie-ontvangst van 14 mil joen gulden. Dit jaar hoopt men de 15 miljoen ,,vol te maken." De winst van een miljoen gulden gaat 'n volgende verdeling tegemoet 250.000 gulden komt beschikbaar voor het bouw fonds 379.000 zijn afgeschreven voor aanschaf van panden terwijl de fiscus 393.000 in zijn la zal krijgen. Binnenkort hoopt men met de glas verzekering te kunnen starten. Ook een verzekering voor gezinshulp zal worden ingevoerd. De ongevallen en WA-verze- kering zal gescheiden worden. Dit jaar zijn 4000 verzekerden bezocht; slechts 20 van hen hadden bezwaar tegen deze scheiding. De NCB-verzekering heeft een grote vlucht genomen, In 1952, aldus de heer Bonants, waren '46 mensen in de binnen dienst tewerk gesteld. Dit jaar tien jaar later, bedraag het aanal personeelsle den (voor binnendienst) 142. Er komt een grote reclamecampagne in regionale bladen om ook het niet- agrarische deel van de bevolking op merkzaam te maken op de verzekerin gen van de NCB. De vruchtbare en prettige vergadering werd besloten met een koffiemaaltijd in de foyer van de schouwburg. De rechtbank te Middelburg heeft in de volgende zaken uitspraak gedaan: Tegen H. B. uit Driebergen, terzake diefstal: vier maanden onvoorwaarde lijk met aftrek en inbeslagname van de goederen. Tegen M. L. E. van T. uit Sas van Gent, voor roekeloos rijden met een auto waardoor hij een ongeluk veroorzaakte: een boete van 500 gulden of 50 dagen onvoorwaardelijk en onvoorwaardelijke intrekking van de rijbevoegdheid voor de duur van drie maanden. Tegen J. de J„ wegens valsheid geschrifte: drie weken voorwaardelijk met een proeftijd van twee jaar en een boete van 150 gulden of een maand on voorwaardelijk. Tegen E. P. uit Clinge, die in het bui tenland een huurauto was kwijtgeraakt, werd wegens gebrek aan bewijs vrij spraak verleend. Een Amerikaanse rechtbank heeft de stakende havenarbeiders gelast het werk onmiddellijk te hervatten. Aanstaande woensdag zal de rechtbank een „hea ring" houden en dan mogelijk een „af koelingsperiode" van 80 dagen afkondi gen krachtens de z.g. arbeidswet Taft- Hartley. De rechtbank beval de stakers echter het werk nu reeds te hervatten, omdat het ministerie van justitie naar voren had gebracht dat de gezondheid en vei ligheid van de natie in gevaar zouden komen als men de staking zou laten voortduren. De machinefabriek T. Maaskant te Bruinisse heeft vorige week voor een kotter, die voor rekening van de heer De Waal te Harlingen op de werf Metz te Urk wordt gebouwd, de eerste zes- kopslier afgeleverd. Tot nu toe werden geen grotere lieren gemaakt dan met vier krommers. De zeskopslier is ont worpen door de heer Maaskant sr. en is het resultaat van jarenlange arbeid. Het kettingsysteem is bij deze lier, die geheel uit staal is vervaardigd, vervan gen door een wormkast, hetgeen een be langrijke verbetering blijkt te zijn. Het feit, dat de firma Maaskant reeds nu weer nieuwe orders voor deze lier, be stemd voor de visserij, heeft gekregen, bewijst, dat er in de visserijwreld grote blangstelling voor bestat. Een Vlissings scheepvaartbedrijf dat zijn domicilie aan de Boulevard heeft, is met een, voor deze tak van nijverheid wel unieke dienst gestart n.l. een mel- dingsdienst voor familie van zeevaren den. Zo veelvuldig werden de ongeduldi ge telefoontjes van zeemansvrouwen en verloofden naar de positie en de ver wachte aankomst van het schip met aan boord hun boven alles dierbare, dat de directie besloot, dit in den vervolge ge organiseerd te gaan doen. Menigvuldig kwam het bijvoorbeeld in het verleden voor dat, door niet goed op de hoogte zijn, geliefden na een maand lange scheiding elkaar opnieuw mislie pen. Laat ons zeggen de „Rijndam" werd, volgens het keurig uitgevoerde reistabel- letje woensdag te 14.00 uur te Antwer pen verwacht en zou afvaren op dezelfde nacht tegen het middernachtelijk uur. Haastig pakte mevrouw Janssen, de vrouw van de tweede stuurman, in Am sterdam haar ^koffers en reisde gezwind naar de Belgische havenstad. Naar de kade enmis. De „Rijndam" had net sneller gedaan en was al weer in volle zee. Deels uit zakelijke overwegingen maar ook zeker deels uit piëteit voor de lange reeks van teleurgestelde maritieme echtgenoten en die zijn er in Zeelanc. alleen al heel wat, bestaat nu een dienst die de belanghebbenden van minuut tot minuut van de positie van het schip op de hoogte houdt. „Ik heb ze nu een vin ger gegeven", verzuchtte directeur W. de Meyer, terwijl hij angstig naar zijn hand keek. ("Van onze redacteur). Met een gemiddelde aan werklozen van 14 per 1000 mannelijke loontrekkenden staat Zeeland, provinciegewys, nog steeds op de vierde plaats. Groningen, Fries land en Drente hebben traditioneel hogere werkloosheidscijfers. Het landelijk pro mille-cijfer is 8. Door een toename van de werkzaamheden in de landbouw en ver dere plaatsing van scholieren is de totale werkloosheid in Nederland met bijna duizend teruggelopen. De vooral in de horecasector in de afgelopen maand teruggelo pen activiteiten hebben voor het eerst weer een merkbare seizoenwerkloosheid ver oorzaakt. Opmerkelijk is, dat de maand september, gewoonlijk het dieptepunt in de werkloosheid, dit jaar dit verschijnsel niet zal vertonen. De geringe toename per eind septem-augustus daalde het aantal werkzoeken- ber, vergeleken met eind augustus van den in deze laatste sector slechts met dit jaar van 805 naar 822 wordt dan ook niet door de agrarische rayons veroor zaakt. Goes, Hnlst, Oostburg, Terneuzen en Zierikzee vertoonden zelfs een daling, In het rayon Middelburg nam het totaal sterk toe. n.l. van 150 naar 176 (vorig jaar september 147). Voor het rayon Zie rikzee is de toestand vergeleken met 1961 tamelijk ongunstig. De oorzaak hier van is voornamelijk gelegen in het af lopen van het werk in de Grevelingen- dam en de vertraging van de werkzaam heden bij Brouwershaven, waar norma liter de vrijgekomen arbeiders een plaats hadden kunnen krijgen. Gerekendnaar de bedrijfsklassen of beroepsgroepen valt het nagenoeg te verwaarlozen cijfer (10) van de me taalnijverheid op. De oorzaak van dit gunstige verschijnsel ligt vooral in de industriële expansie, die op verschil lende plaatsen in Zeeland, vooral ZeeuwscH-Vlaanderen, begint door te zetten. De behoefte aan technisch per soneel in Zeeland blijkt sterk uit het feit, dat de vrijgekomen leerlingen van de L.T.S. voor metaal en bouw reeds allen in het bedrijf zijn opgenomen. Dit in tegenstelling tot jeugdig man nelijk kantoorpersoneel, dat in Zeeland moeilijk aan werk kan komen. Sinds vijf tot 42 (sep.t '61: 21) Het werkloos heidscijfer van minder geschikten was evenals in de vorige maand, 560. Verge leken met vorig jaar was de toename 60. Deze laatste cijfers worden vooral ver oorzaakt door de steeds grotere opname van deze categorie in de beschuttende werkplaatsen. De structuurwerkloosheid bleef onveranderd op 130. De geregis treerde arbeidsreserve in de landbouw bedrijven liep met 5 terug tot 24. Voor wat betreft de vraag naar man nelijke arbeidskrachten in Zeeland ver toonden de bouw- en de metaalnijverheid een daling van resp. 414 naar 390 en van 454 naar 435. De sterke stijging in de sector voe- dings- en genotmiddelen wordt hoofdza kelijk veroorzaakt door de aanvang van de bietencampagne en beperkt zich dan ook hoofdzakelijk tot het rayson Sas van Gent (529). Het aanbod van vrouwelijke arbeids krachten is aanmerkelijk gestegen in de afgelopen maand, n.l. van 154 naar 181, voor een belangrijk deel door het vrij komen van personeel uit winkel- en horecabedrijven. Het kantoorpersoneel neemt hier met 41 nog een belangrijke plaats in. Op dinsdag 9 oktober a.s. hopen onze lieve ouders J. van Limmen-Snoeck hun 25-jarige echtvereni ging te vieren. Dat zij nog lang voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun dank bare kinderen Norma - Ludwig - Theodora - Johnny - Norbert, Philippine, Julianastraat 23. Heden zaterdag 6 oktober vieren onze geliefde ouders Josef Ferket en Henriëtte Ferket-de Kort hun 35-jarige echtvereni ging. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Receptie van 2-3 uur. Hulst, Vestdijkstraat 13. Het is ons een droeve plicht kennis te geven •/an het overlijden van onze gewaardeerde mede werker de heer die gedurende 10 jaar zijn beste krachten aan cnze N.V. gegeven heeft. Zijn nagedachtenis zal bij ons in hoge ere blij ven. Breda, 4 oktober 1962. De directie en personeel van Hispano Suiza, Nederland N.V. Gaat u trouwen of heeft u een nieuwe woning? Kredieten voor iedereen tot f 5000,-. Voor aan schaf meubilair - woningtex tiel Vraagt gratis folder, dan krijgt u algehele inlichtingen. Postbus 1371, Rotterdam. X Kredieten tot f 4000,-. Voor aankoop meubelen en woning textiel. Vraagt gratis folder. Discrete behandeling en zeer lage aflossingen. Postbus 1083, Rotterdam. X Echte amandelstaaf met roomboter bereid 98 ct. bij elk pak VéGé-koffie Alléén by Uw VéGé-kroide- nier. Huishoudster gevr. Huis R.H. Dorpspastorie omgeving Ber gen op Zoom. Boerenstand geen beletsel. Brieven onder no. 4605. X Een zak speelgoedkoekjes 49 ct. met 10 geldzegels, bij aankoop van elk pak VéGé- koffie. Alléén by Uw VéGé- kruidenier. Ontspanning. R.k. meisjes, we ten jullie, dat je donderdags avonds een gezellige ontspan ningsavond kunt hebben. Inl. bij mej. B. Snepvangers, St.- Janstraat 19, Breda. 62566 HUIS TE KLOETINGE te GOES oktober in ,,De zal op dinsdag 16 1962 te 20.00 uur Prins van Oranje'* te Goes, ten verzoeke van de erven mevr. P. IJzerman-Kor- stanje publiek verkopen: HET WOONHUIS MET SCHUUR en tuin aan de Prins Bern- hardstraat 28 te Kloetinge, groot 2.80 aren. Vrij van huur te aanvaar den na betaling der koop penningen, behoudens toe stemming van b. en w. Bezichtiging op dinsdag 9 en vrijdag 12 oktober van 14.00 tot 16.00 uur. Nadere inlichtingen ten kantore van de notaris. NOTARIS te TERNEUZEN, zal op donderdag 18 oktober a.s. in café ,,du Commerce' aan de Markt bij dhr. H. C. de Vrieze te Terneuzen, publiek verkopen: A. om 2 uur nam. krachtens art. 1223 B.W.: 1. HET PAKHUIS en erf aan de Lange Kerk straat 61 te Terneuzen, groot 77 centiare (w.o. 10 centiare erfpacht tot en met 31 december 1989). Verhuurd aan de fa. Jurry voor f 125,per maand. 2. HET WOONHUIS met erf aan de Lange Kerk straat 51 te Terneuzen, gr. 1.11 are. Bewoond door mevr. J. L. Scheele. Te bezichtigen op aanvraag bij huurder-bewoonster. B. om 3 uur ten verzoeke van de erven mej. E. G, Scheele te Terneuzen, Schel- dekade 4: HET WOONHUIS aan de Scheldekade 4 te Terneuzen, groot 81 centi are. Vrij van huur. In gebruik te aanvaarden in overleg met de huisvestingcommis sie. Voor bezichtiging en nadere inlichtingen zich te wenden ten kantore van genoemde notaris, en vanaf 10 oktober a.s. dagelijks. Betaling der koopsommen zowel voor A als B uiter lijk 18 november 1962: on. kosten uiterlijk 25 oktober 1962. EET NU 3.75 PER STUK PLM. 1000 gr. ZELFBEDIENING HULST Vanaf 7 oktober a.s. elke zondag bij L. v. LEUVEN-Hemelaer Rapenburg Stoppeldijk Zond. 7 en maand. 8 okt. in de zaai bij HELLESTRAAT HEIKANT Als niets meer helpt dan belpt een to bet Net dagmeisje wegens huwe lijk der tegenwoordige ge vraagd. Mevr. Hartman-de Vos, Stationslaan 6, Zevenber gen. 62990 Meisje 16 jaar, biedt zich aan voor hulp in de huishouding. Omg. Hulst. B-rieven onder no. 18539 bijk. Hulst. Percelen land- en-of tuinbouw- grond te koop gevr. Br. met omschrijving en ligging bur. no. 4596 blad te Bergen op Zoom. Hypotheek zonder aflossing, 4,5 pet. rente bij eerder over lijden, pand hypotheek vrij. Financiering van auto's, ma chines en landbouwwerktuigen Geheimhouding verzekerd. Br. ond. no. 62595. In Den Haag aangeb.: prach tige flat. 2 gr. kamers en sui te, 3 sl.kamers en badkamer, centraal verwarmd. Huur i 183,- p. mnd. Alles inbegrepen. Di rect bij zee. Gevr.: woning in west-Brabant. Br. ond. no. 62841. X Typen is modern schrijven. Elke dag kunt u met een nieuwe cursus beginnen. In stituut Sint Jozef, Piet Avon- tuurstr. 45, Breda. Tel. 40328. Volkswagens geheel nieuw ge. spoten, nw chroom, nw bekle ding v.a. f 1950,-; Volkswagens in prima staat v. d. f 1350,-- Opel Olympia's 1952 t.m. 1956 v.a. f 650,-; Fiat 500, prima lopend f 550,-; Ford Taunus, prima f 1550,-; Opel Caravan prima, nw gespoten f 1850,-; Ford Mercury, pracht wagen f 1500,-. Willem Appels N.V., Blauwehandstraat 2, Bergen op Zoom. Tel 01640-438. Nette gebruikte meubelen ook antiek enz. Van Halen, Gra- venstraat 4, M'burg. Tel. 976. Tico Huis, Lange Delft, Mid delburg. De speciaalzaak voor Trix en Marklin elektrische treinen. 20450 Mevrouw, koelte in de zomer, warmte in de winter, regel baar over één convector uit Brabants Oliehaardenpaleis. Subliem verzorgd kleurenfol- derpakket gratis op aanvraag, De Weerd's Loodgieters- en Sa- nitair-Installatiebedrijf, Markt 33, Etten. Tel. 01608-2310. 62557-X Heeft u overal naar een naai machine gekeken? Kom dan eens kijken bij Bekkers z.z. naaim. speciaalzaak. Wij ver kopen de meest bekende we reldmerken o.a. Adler, Dür- kopp. Grifzner, Husqvarna, Melson, Necchi, Nieuwe naai- m. v.a. f 165,-, aut. zig-zag v. a. f 295,-. „Bekkers Naaima chine Centrale", Boschstraat 67. Breda. Tel. 41725. 62304-X Eiken slaapkamer, bestaande uit lits-jumeaux met spiraal matrassen, 2 nachtkastjes en 2 stoelen voor f 100,-. Passage 6-6A, Breda. 62687 I.g.s.z. kolenhaarden te koop aangeboden. Te bevragen: Gr. Hendrik III-L 77A, Breda, 's Maandags 7-8, 's woensdags 7-8. 62705 Coleman-oliekachel te k. over compleet f 125,-. Tel. 01600- 33975. 62808 Prima oliehaard t. k. Tel. 40628 Breda. 62869 Bontmantels, keuze uit 200 st. Prettige bet.regeling. Kees v. d. Ven, Nieuwlandstr. 3, Til burg. 16183-X 'n S.G.A. plastic luierbroekje, het sluitstuk van iedere baby- uitzet. 62561 Schrijfmachines. Nw. koffer schrijfmachines v.a. f 137,50. Diverse gereviseerde machines o.a. Remington, Underwood en v.a. f 65,- m. volle garantie. Reeds vanaf f 10,- per maand. Betaling in 6 maanden zonder rente. „Wilson", Utrechtsestr. 133, Amsterdam-C. Tel. 38395- 94957. Vrijblijvend demonstra tie door geheel Nederland.Ook op zaterdag de gehele dag ge opend62560 3 Gaats Etnakachel t.k. Li- niestr. 135, Breda. 62823 Een prima Jaarsma oliehaard met tank te koop. Korebrits, Terheydenscheweg 59, Breda. Sjieke bruidsjapon met sluier tje te koop. Niet in Breda ge dragen. Breda, Roland Holst- str. 67B. 62550 Old fin. meub. best. uit 2 cl. faut., ronde tafel, 4 stoelen pl. tafel, theemeubel, Dessotafel- kleed te koop. Alles in keuri ge staat. Bothastraat 3, Bre da. 62885 Bruidsjapon te koop, maat 38- 40. Min. Nelissenstr. 35, Bre da. 62892 Wegens verhuizing kolenhaard te koop aangeboden. Te bekij ken na 19.00 uur Dillenburg- straat 107, B-reda. 62922 Wegens te kleine ruimte (bo venhuis) te k. aangeb, prach tige goudspaniel (teef) 6 mnd. met prima stamboompapieren. P. Schraven. Passage 4A-7, Tel. 39896. Breda. X Afbraak te koop. 150.000 boom- se steen. Werk Ginnekenstraat 104 tot 112, in de poort. 2000 mulder-pannen. 100.000 IJsel- steen. Werk Zuilaarsstraat 22- 24-26. Verder nog een partij Belgische-steen. Groot Ype- laardreef. Verder nog een gro te partij balken en planken en ramen en deuren. En nog 5000 Tuille de Nord-pannen. En 100.000 nieuwe latten, alle ma ten. Het goedkoopste adres van Breda is en blijft Slopers bedrijf Harrie Gijzen, Vestkant 103, telf. 36607 of 36225. X T.v.-toestel z.g.a.n. te koop. Bill, prijs. J. de Silva, 3 Ge- zustersdijk 15, Boschkapelle. 18538-X Gekuiste metselstenen, trot toir- en vloertegels, binnen- en buitendeuren, glazen schuifdeuren, grote en kleine ramen, balken, planken, verb, oudholl. dakpannen, ijzeren hekken en afrasteringen. Scherp concurr. prijzen. H. de Nekker en Zn., Julianastr. 93. Heikant. Tel. 01140-306. 18540 1 Kleine gashaard f 35,-; 1 pr. hockey-schoenen, mt. 38, z.g.a.n. f 12,50; 1 straalkachel f 3,50 te koop. Dr. Struycken- str. 118, Bred. 62943 Mannelijk personeel gevraagd. Boven 18 jaar. Goed loon. Za terdags vrij. J.J. Verduit, Ad- fit - Accumulatoren, Halster- seweg 128, Bergen op Zoom. „Zoekt u bijverdienste-avond- werk?" Ook u helpen wij hier aan! Inl. Postbus 21, H.I.Am bacht. X Bandrecorder en pick-up te koop. Beiden in goede staat. Te bevr.Terheydenseweg 124, Breda. 62925 Nieuwbouw Tuinzigt: Blokjes van 4 met en zonder garage Koopprijs v.a. f 24.800,- k.k Blokjes van 3, koopprijs v.a. f 28.500,- k.k. Makelaarskant. Pluyter, Wilhelminastraat 20. Breda. Tel. 41155, b.g.g. 36449. X Houten of stenen huisje te k. gevraagd. Omgeving Gilze-Rij- en. Brieven met prijsopgaaf: H. Beuvers, Laarstr. 9, Aalst. (N.Br.) 16176-X Er is niet veel meer te koop in de nieuwbouw Breda.Nu nog lage overdr.kosten. Koop spoedig. Tuinzigt vanaf 23.600,- Ginneken v.a. f 33.500,-. Make laars v. d. Berg Co., Nwe. Ginnekenstr. 43, Breda. Telef. 24421. 7320-X Deze week heeft Belcrum-Ga- rage in voorraad V.W. d« Lu xe 1960, V.W. de Luxe 1958, V. W. Standard I960, V.W. bestel 1961, V.W. Combi I960. V.W. kleinbus 1958, V.W. Pick-up. dubbele combi 1960, Ford Tau nus bus 1960, Ford Taunus bu» 1958, Ford Taunus bus 1957, Ford Taunus bus 1956, Ford Taunus 17 M Stationcar 1959, Ford Taunus 15 M 1957, Ford Taunus 12 M 1955, Ford Tau nus 15 M 1956. Ford Anglia '58. Ford Consul 1962. Ford Anglia 1960 Ford Anglia 1959. Ford Consul 1958. Opel Rekord 1700 1960, Opel Rekord 1961, Opel Rekord 1959, Opel Rekord '58, Opel Caravan 1960, Opel Cara van 1959, Opel Caravan 1958, O- pel bestelwagen I960, Opel be stelwagen 1959, Renault Ondine 1961, Renault Dauphine '60, Re nault Dauphine 1959, Renault 4 1958, Simca Monaco 1960, Sim- ca Aronde 1959, Simca Hont- lery 159 en nog vele andere betrouwbare gebruikte auto's. Al deze wagens worden geheel nagezien en gecontroleerd en met 3 mnd. garantie verkocht. Voor een betrouwbare en goe de gebruikte auto, naar een betrouwbaar adres, het adres met de grootste voorraad, de grootste omzet en met de grootste service Belcrum-Ga- rage. Min. Kanstraat 16-20, Breda. Vlakbij groenteveiling en station. Zaterdags en zondag gehele dag geopend. 62904-X Opel Blitz 1.5 en 1.75 ton v.a. f 950,-; Volkswagen Pick-up v.a. f 1000,-; Ford Vrachtwa gen 3,5 ton v.a. f 1500,-: Ma- girus Deutz Diesel v.a. 9500,-; Unimo Mercedes trekkers v a. f 5000,-; aanhangwagens v.a. 5 ton f 1250,-. Willem Appels, Blauwehandstraat 2, Bergen op Zoom. Tel. 01640-4380-3559. Volkswagen Bestel 1960 te koop. Is nog in staat van nieuw. Elk deskundig onder zoek toegestaan. Prijs f 2750,-. Academiesingel 34-34ABreda De Pree Autohandel. Steeds aanrijdingvrije auto's te koop gevraagd. Breda, Haagweg 31- 33. Tel. 33915. Tilburgseweg 135. Tel. 39753. 21281-X Belcrum-Garage vraagt steeds aanrijdingvrije auto's t.k. v.a. 1957. Min. Kanstr. 18-20, Bre da. Tel. 01600-39900-39870. 158 BMW's uitzoeken 500,-; 49 Jawa's v.a. f 150,-; scooters Zündapp - N.S.U. - Lambretta - Vespa - Puch etc. v.a. 350,-. Willem Appels, Blauwehand straat 2, Bergen op Zoom. Tel. 01640-4380-3559. 4588 Goggomobil 1955 te k. Even tueel inruil van bromfiets of scooter mogelijk. Te bevr.: A. v. Peer, Oude Roosendaalse- baan 4, Oud-Gastel. 9981 Vespa-scooter t. k. Bouwj. '58. N.S.U.-motor '55, 125 cc t.k. Sparta-motor '51, 200 cc t. k. of te ruil v. bromf. Inruil mo gelijk, ook sportfiets. Crogt- dijk 25, Breda-(Belcrum). De Pree Autohandel heeft voor u gereed staan: Opel Kapitan '57, Opel Caravan '60. Opel Caravan '58. Opel Caravan 57, Opel Caravan '56, Opel Cara van '55, Opel Rekord '59, Opel Rekord '58, Opel Rekord '57 2x, Opel Rekord '56, Opel Re kord '55, Opel Rekord '54, Opel Rekord '53 2x, Opel Olympia '52 2x. V.W. de Luxe '58, V.W. de Luxe '57, V.W. de Luxe '56 met radio, V.W. de Luxe '54, V.W. de Luxe '53, V.W. de Luxe '51 met ra dio 2x, V.W. Bestel '57, VW. Bestel '56, V.W. Bestel '55, V.W. Pick-up '60, V.W. Pick- up '57, Ford Consul '58, BMW Isetta '57, B.M.W. Isetta '56. 's zaterdags en 's zondags de gehele dag geopend. Reeds in voorraad een groot aantal inruilwagens, scooters en bromfietsen. Op al deze wa gens wordt 10.000 km of 3 m. garantie gegeven. Als grote bijzonderheid eigen financie ring voor wagens v.a. 1952. Slooponderdelen en banden voor Opel en Volkswagen. Au tohandel De Pree, Breda, Haagweg 31-33. Tel. 33915. Tilburgseweg 135. Tel. 39753. Fiat 1400B te koop. Bouwjaar 1956. Deskundig onderzoek toe gestaan. Prijs f 1500,-. Rozen- laan 4, Breda. 62918 De Soto '57 t. k. In- en uitw. i. pr. st. Kleur zwart. Gesch. voor taxi. Tel. 01600-41905. Voor gebruikte Opeis, voor Opelreparatie, voor Opel-onder- delen Garage B. Dames, Kwe- kerijstr. 3, Breda. Telf. 33528. Er staan gereed onder beken de Bovag-garantie1 Opel '61 1500 motor nieuw, 1 Opel '60 1500 6300 km, 1 Opel '59 1500 7200 km, 1 Opel '58 1500 80000 km, 1 Opel '60 1700 motor nieuw, 1 Opel '55 1500 motor gerevideerd, 1 Opel '54 1500 motor gerevideerd, 1 Opel '54 Blitz 45.000 km. Als inruil hebben wij staan: 1 Ford Ang lia '55, 1 Morris Minor '51. Berini bromfiets te koop. 196' 1961. Poolse weg 130, Breda. Opel Caravan '58 t. k. Prima wagen, onder garantie. Tel. 01690-442. 62603 Gesloten V.W. Bestel te koop van particulier. Billijke prijs. Bouwj. '56, in z.g.st. Tel. 01608-2227. 62762-X Bedford Bestel 1955 te koop. D. van Asch, Stadhouderstraat 2, Breda. Tussen 16-19. Ford Zephyr 1958, Ford Con sul '58, Ford Taunus '56 en '55, Peugeot 403 '55 en '56, Merce des 180D '57, Hillman Commer '56, Volkswagen '51 te k. J. v. Dongen, Rijsbergseweg 466, Breda. Tel. 40388. 62980 Voor een betrouwbare gebruik te auto is het adres Toon Gij- zen, Vestkant 125, Breda. Tel. 33346. De volgende auto's staan bij ons echt in voorraad: Fiat 1300 1962, 200 km gel., als nieuw Mercedes 220 1955, Opel Cara van 1957, V.W. de Luxe 1960. Ford Zephyr 1953, spotprijs, Ford veegauto compl. voor groot fabriek of terrein, Daf 1961 als nieuw 30.000 km. gelo pen, Chevrolet 1956 zwart de Luxe met radio, Opeis Re kord 1958 met radio Diesel 1953 spotprijs de Luxe met ra dio, Opel Kapitan 1956, Volks wagen de Luxe 1959, 2 Chevro- lets 1956 met 3-zijdige Netam- kippers met 5-ton kenteken, Opel Bestel 1952 „spotprijs", Taunus 17M Bestel 1960, als nw., Daf de Luxe 1960, Opel Rekord 1956, Citroen 2 C.V. 1960, Ford Anglia 1956. Al de ze wagens zijn echt in prima staat en worden onder garan tie verkocht. Inruil, verk, en financiering, 's Zondags geo- pend tot 4 uur. 62968-X Volkswagen Bestel '53 te koop. Gerevideerd, nieuw gespoten, in zeer goede staat. Pik's Ga ragebedrijf, M. A. de Ruyterl. 35, Goes. Tel. 01100-6588. Opel Kapitan 1956 t. k. met leder bekleding. In zeer goe de staat. Pik's Garagebedrijf, M.A. de Ruyterlaan 35, Goes. Tel. 01100-6588. 20455 Opel Caravan '56 te koop. Mechanisch in goede staat. Pik's Garagebdrijf, M. A. de Ruyterlaan 35, Goes. Tel. 01100- 6588. 20456 Vespa scooter met vele acces soires in prima staat te koop. Poolseweg 130, Breda. 62526 Jawa te koop i.z.g.st. bj. '58, 175 c.c. Te bevr. Cauwelaerse- weg 20, Ulvenhout.62719 In prima staat zijnde V.W. be stel te koop. Deskundig onder zoek toegestaan. Tegen ieder aannemelijk bod. Wil ook rui len tegen luxe wagen. Geen handelaars. Tasmanstr. 22,Bre da. 62763 Motor Sparta t.k. 250 c.c. '56. f 450,-. Alleen maandag. Ol. v. Noordstr. 11. Breda. 62837 Morris Minor te koop. Motor geweldig, banden prima. Ben zine 1:15. f 625,-. „Havas", Baronielaan 325, Breda. 62831 Ford Consul te koop. Prima motor, zeer snel, z.g.a.n. ban den, lederen bekleding, f 775,-. Havas, Baronielaan 325, Breda. Citroën '55 te koop. Enorme wegligging, start en rijklaar. Zeer speciale prijs!! Inruil Ha vas, Baronielaan 325, Breda. Mercedes 180 Benz aangeb. In prima staat. Motorisch 100 pet. Wordt onder garantie verkocht. Benz. verbruik 1:10. Tel. 01690- 442. 62602 Scooter te koop bij Adr. Ver schuren, W. v. Oranjelaan 84, Breda. Tel. 31363. 62883 Belcrum-Garage vraagt steeds aanrijdingvrije auto's t.k. v.a. 1957. Min. Kanstr. 18-20, Bre da. Tel. 01600-39900-39870. X Aangeboden zeer goede be trouwbare gebruikte auto's, welke geheel zijn nagezien en onder garantie worden ver kocht. Opel Rekord 1958, met radio, pracht staat, Fiat 1100 1955, met radio, van eerste eigenaar, fantastisch mooi! Morris Minor 1955, Ford Tau nus 12 M 1955, Ford Consul 1954, met nieuwe motor, een N.S.U. motor 1956 de Luxe. Met inruil. Betaling te rege len. Huigen, Beukenstrat 11, Dongen.62405 Te koop of te ruil V.W. '62, 2500 km. gelopen, Taunus 17 M '61, Daf '60, Mercuri '58. N.S.U. Prinz '58, Consul '56, Fregatte '56, Viking '55. Des kundig onderzoek en proefrit toegestaan. J. v. Dooren, Lies bosstraat 28, Breda. 62914 Berini M21, pl. tank te k. Buf felstraat 48, Breda. 62930 Jonge Duitse herder te koop. Reu, 3 mnd oud. Te bevr.: "Westkade 88, Sas v. Gent. Tel 01158-620. 18534 Mooie Schotse herders (col lies) te koop. 6 Weken oud. Met prima stamboom. Vader, Briando, kampioen te Ensche de en reserve kampioen te Amsterdam. Bij C. v. d. Ou weland, Kerkstraat 9, Bavel. 1 Mechelse herder 3 mnd., 1 bouvier 6 mnd., 1 groenendae- ler 14 mnd., en enkele speel- hondjes te koop. Liesbosstraat 54, Breda. (Pr.hage). 62890 Prachtige sierduiven t.k. en meeuwtjes. Plataanstr. 36,Bre da. 62891 Jonge ladyfazanten f 15,- per koppel te koop. Oranjeboom- str. 263. Breda.62909 Nestje dwerg-pinchers ree bruin te koop. zeer klein. Sips, Vestingstraat 44, Breda. Telf. 01600-40397. 62836-X Kuikens voor de leg en slacht- rassen, speciaal „Bovan", voor direct te leveren. 100 Reds- hennen tegen de leg. Broederij ,,'t Withof", Kees Jespers.tel. 04249-282, Ulicoten.62562 Pluimveehouders! Wekelijks te leveren leg- en slachtkuikens in elk kwantum. Pluimveebe- drijf Wim Jespers, Ulicoten. Tel. 04249-246. De oogst van de winteraard appelen begint op gang te ko men. Tegen oktober te leve ren de beste Zeeuwse aardap pelen a 16 ct. per kg. Franco thuis. Minimum 100 kg. Hoo- gesteger's Aardappelenhandel, Kloosterstr. 9, Westkapelle tel. 01187-349.61706 Bestel nu reeds voor direct of later uw draineerbuizen, met of zonder kraag, zodat u ze op tijd heeft. Ook leveren wy plastic draineerbuizen en glas vlies. Franco door geheel Ne derland. Zowel gewikkeld als los. J.C. Sneep Dz., Kon. Wil- helminalaan 2, Willemstad. Tel. 01687-380. 9984 Wij zijn weer gearriveerd, we liggen op de Tramsingel 95A gemeerd. Het adres voor alle reparatie aan uw lederkle- ding. Nieuwe voering, wind vangers, zakken, ritzen en ook spuiten van uw kale jas. Fa. Zijlmans, Tramsingel 95A, Breda. Tel. 31356. 62774-X Breuklijders, wist u, dat het Scholte's-Patent reguleerbare lucht-breukapparaat een uit komst is voor breuklijders? Vraagt gratis boekje met af beeldingen en prijzen. Fa. C. H. Scholte, Prinses Margriet laan 55 ARotterdam-noord, Tel. 83622. De ideale kontaktlijm voor praktisch alle materialen is Snelfix. Even insmeren, even laten drogen en de vlakken hechten direct. Doe 't zelf met Ceta-Bever Snelfix. Ver- krijgbaar in tubes en bussen. Snel lijmen, „muurvast" lij men kunt u nu in een wip met Snelfix, de ideale kontaktlijm. Niet klemmen, alleen even aandrukken. Doe 't zelf met Ceta-Bever Snelfix. In tubes en bussen verkrijgbaar. Kunststofplaten lijmen of me taal, hout, spaanplaat op eno- ver elkaar? Neem dan Snelfix de snelle lijm die zonder klem men direct hecht. De lijm voor alle Doe 't Zeivers. Ceta-Be ver Snelfix; in tubes en bus sen verkvij gbaar Jubileumschieting zon. 7 okt.in de zaal bij P. de Caluwe, Grauw. Inl. 3.10. Ter. 2.50. Gratis 30,- en beker. Begin 3 uur. 18541 Schieting zat. 6 okt. bij J. Nijs Hulst. De Herleving. 18537 Grote schieting zon. 7 okt bij J. v. Helsland, Hulst. Vooruit f 50,-. Inl. 3.10. Ter. 2.50. Beg. 3 uur. 18535 Grote schieting zon. 7 okt. bij J Vernimmen. Rapenburg. Aanv. 14.30 uur. Het Bestuur. Grote kermisschieting bij E. v. d. Velde, Heikant. Zat. 8 okt. om 3 uur. Zon. 7 okt. om 2 uur. 18532 Kermisschieting op de staan de wip bij L. Janssens, Helle straat zat. 6 okt., zon. 7 okt. Maandag 8 okt. kalkoenschie- ting. Telkens beg. 2 uur.

de Stem | 1962 | | pagina 6