Een nieuwe mijlpaal bereikt! LIJ Wa5 70.000 betalende abonnees Verreweg de grootste krant van Brabant en Zeeland •fo Veruit de grootste krant van Zuid-Nederland -fe Een der grootste gewestelijke dagbladen van het gehele land 70.000 Abonnees - 70.000 Abonnees - 70.000 Abonnees - 70.000 Abonnees De gestadige groei van het Dagblad De Stem zet zich voort. Steeds meer gezinnen in Brabant en Zeeland abonneren zich op het Dagblad De Stem. Zij bevestigen aldus iets waarvan tienduizenden gezinnen reeds eerder overtuigd waren: Dagblad De Stem, een béste krant in élk opzicht I Tienduizenden gezinnen in West en Midden-Brabant, in de Langstraat, in Breda en in de Baronie, in Zeeland. Het abonnementen-aantal heeft thans een nieuw hoogtepunt bereikt, want sedert gisteren heeft het Daarmee blijft het Dagblad De Stem wat het sedert jaren is: Q ^Tcitt éüen léste Ir a 111 in Kantoren: BREDA - ROOSENDAAL - BERGEN OP ZOOM - WAALWIJK - OOSTERHOUT - GOES - HULST Moderne, beknopte berichtgeving uit binnen- en buitenland Verzorgde gewestelijke en provinciale berichtgeving Volop plaatselijk nieuws, verzorgd door eigen redacteuren en door middel van 240 toegewijde correspondenten Eigen parlementaire redactie Eigen buitenlandse dienst Uitvoerige dagelijkse sportrubriek met gewestelijk accent Aantrekkelijke, wekelijkse vrouwenpagina Wekelijkse kinderrubriek „De Kleine Stem" Wekelijkse, deskundige rubriek voor automobilisten en andere gemotoriseerde weggebruikers Vakkundig verzorgde duivenrubriek Uitvoerige, dagelijkse radio- en televisierubriek Bijdragen van uiterst deskundige medewerkers op het gebied van landbouw, onderwijs, financiën, enz. Boeiende reportages en beschouwingen van de eigen redactiestaf Het dagelijkse, genoeglijke praatje van „Praetmaker" Drie boeiende beeldfeuilletons Wekelijkse grammofoonplatenrubriek Actuele berichtgeving over kerkelijke aangelegenheden (denk aan Concilie!) Elke week een pagina over litteratuur, beeldende kunsten, film en toneel Steeds in de smaak vallende feuilletons Ontspanningsrubrieken (o.a. puzzel, Confetti, Kantlijntjes...) Rubriek „Tussen Maas en Scheldemond" (luchtige en interessante beschouwingen over mensen en dingen in eigen gewest) En voorts: talrijke bijdragen van incidentele medewerkers Advertentiepagina's, die een uiterst gevarieerde en belangrijke inlichtingenbron vormen voor de lezers

de Stem | 1962 | | pagina 4