DIT WILT U VAN NIEUW ROTEL HANDMIXE UITGEBREID VQORf 29,-MET DEEGSCHAAL EN STATIEF ROTEL PRINCESS «217 ROTEL MIXER 122- 48- 88- ROTEL KOFFIEMOLENS Twee koffiemolens zelfde motor, zelfde ma 23.50220 Volt LBROODROOSTER 79-i;oTBL Partner MASSAGE APPARAAT Voor de vrouw van deze tijd, die weet dat moderne lichaamsverzorging geen luxe is. Met zeven onderdelen en ver pakt in fraai luxe etui. 220 Volt. ROTEL HAARDROGER 39,75 29,75 ROTEL STRIJKIJZERS 79. ROTEL STAAFMIXER MET MIXBEKER - f 89.- ROTEL SUPER 198.- TWEEDELIG - met recepten boeken twee jaar'garantie. Combineer de voor delen van de volautomatische sapcentrifuge met die van een moderne (Rotel)mixer en u hebt de Rotel Super. Een prachtuitvindingl De luchtgekoelde 420 Watt motor kan bergen werk verzetten. Mengt en maalt alles. Klopt slagroom en mayonnaise. Helpt u met appel moes, babyvoeding - noem maar op. En de volautomatische sapcentrifuge schenkt klare gezondheid in de vorm van vitaminerijke sap pen uit verse groenten, vers fruit. De Rotel Super kan bovendien worden uitgebreid met groentensnijder en - rasp van roestvrij staal (fl. 48.-) en koffiemolen (fl. 19.50). MET STATIEF EN DROOGKAP ROTEL IJSMACHINE 87,- met receptenboek en een jaar ga rantie. Echt lekker ijs, echt goed en gezond ijs maakt U zelf. In Rotel ijsmachine. Met goede ingrediënten die U zelf met zorg kiest: room, melk, verse vruchten, vruchtensappen, mokka, cacao en nog veel meer. Zelf maakt U met de Rotel ijsmachine een gezonde ver rassing voor de kinderen, een dessert, een ijscoupe, een ijstaart, een sorbet. De Rotel ijsmachine slaat automatisch af als Uw ijs de juiste dikte heeft en past in het vriesvak van elke compressor koelkast. Het gratis recep tenboek bevat tientallen koele tips voor mooie dagen. 220 Volt Splonageve van Oreste ogeze x "TS-é. metreceptenboekeneenjaargarantie Heerlijk kokkerellen met de rotel-handmixer. Alles kunt U nu zelf maken: mayonaise, slag room, milkshakes. Maar ook cake-beslag, roer deeg, puree en stug deeg voor brood, krentebrood, koek, tulband. Want de rotel- handmixer met zijn pittige, secure, luchtge- koelde motor draait veilig op drie snelheden (220 Volt. 90 Watt) en is bovendien uitgerust met: le - een slagroomklopper 2e - twee gar den voor iets zwaarder en 3e-twee stevige deeghaken voor het allerzwaarste werk.69.- Voor f 2& - kunt U die veelzijdige Rotel-handmixer uitbreiden lot een complete tafelmixer. Met een prachtig statief en een royale mengschaal. Beide van slagvast, solide en hygiënisch materiaal. Geen onder houd. Alleen maar even afspoelen met lauw water. ROTEL SAPCENTRIFUGE 147- een jaargarantie.Gezondheid wordt per glas gemeten! En de Rotel volautomatische sap centrifuge schenkt u zo'n glas sprankelende gezondheid! Een prachtig apparaat dat de vitaminerijke, puur-gezonde sappen uit verse groenten en vers fruit haalt en zelf het on verteerbare afval (pulp) weggooit! Ge zondheid per glas vindt u in tientallen sma kelijke recepten in het boekje, dat wordt aangeboden bij uw Rotel sapcentrifuge. 420 Watt bij 220 Volt. 147.- met receptenboek De volmaakte keukenmachine bestaat. Rotel Princess is de naam. Een fraai, kloek basis apparaat, gebouwd rond een krachtige 420 Watt motor (127 of 220 Volt). Hiermee maakt U alles, van luchtig eiwitschuim tot stug, taai deeg. De Rotel Princess - compleet met roer- werk en twee garden, receptenboek en twee jaar garantie - kost f 217.-. Hulpstuk mixer-van hittebestendig glas met schenktuit en handvat 11/2 liter inhoud. Voor mayonaise, soep, baby voeding enz. f 48.-. Hulpstuk groentesnijder - twee schijven van roestvrij staal - (één om te snijden, één om te raspen). Voor rauwkost, slaatjes, wortels, noten, kaas enz. Hulpstuk vruchtenpers - volautomatisch (pulp en sap worden gescheiden en uitgeworpen). Samen met groentesnijder f 88.-, Hulpstuk koffiemolen 119.50. met receptenboek en 1 jaar garantie. Hittebe- bestendig glas van anderhalve liter (met schenktuit en handvat), luchtgekoelde (be trouwbare) motor van 420 Watt (220 Volt), motorhuis van schokvast materiaal, twee snel heden, veiligheidsschakelaar! Dat zijn een paar kenmerken van de Rotel mixer. Ideaal voor babyvoeding, soepen, appelmoes, milk shakes, cakebeslag, enz. Alles mengt de Rotel Mixer. Makkelijk, snel, veilig. Maar de Rotel Mixer doet meer: noten malen, kaas malen, Ja, die Rotel Mixer kunt u inschakelen bij heel wat maaltijden. Voor kleine en... grote ge zinnen. rföiiPli terialen, zelfde beveiligingssysteem: het mo-| tortje staakt onmiddellijk zijn werk als U del transparante deksel van de maalbeker af-1 neemt. Twee modellen. U ziet het: een strak I en stijlvol modern (wit en blauw) en een iets I traditioneler, vriendelijk gezellig model (rood I en wit). Allebei: Rotel kwaliteit, Rotel afwerking De Vier-in-Eén broodrooster van Rotel is de broodrooster waarop U niet twee maar wel vier boterhammen tegelijk snel goudbruin en croquant roostert. Gezellig tafelnieuws. Verse toast voor het hele gezin - en allemaal I tegelijk. Een rotel-prestatie. F 24,75 220 Volt, 750 Watt I jaar garantie. 24 75 met gebruiksaanwijzing en een jaar garantie. Voor medische massage, schoonheidsmassage, gezondheids massage, sportmassage. Rotel ontwierp het massage-apparaat voor alle vrouwen die jong en mooi willen zijn en blijven. Een modieus, mooi, nieuw en veilig apparaat (dubbel geïsoleerd),dat met Zwitserse precisie werd ontworpen. De Rotel haardroger (met statief en met luxe, ruime droogkap) heeft een vermogen van 500 Watt bij 220 Volt. Met zo'n groot vermogen is Uw haar in'een minimum van tijd gedroogd. Zelf haardrogen.in model, bij de juiste temperatuur, waardoor Uw haar zijde zacht en gezond blijft. De Rotel haar droger heeft een motorhuis van on breekbaar materiaal. Rotel regelbaar strijkijzer-f 29,75 een jaar garantie. Licht als een veertje, toch onverwoestbaar sterk is het Rotel regelbaar strijkijzer. Een mooi ontworpen strijk ijzer, modern van vormgeving (open greep) en een ver mogen van 1000 Watt, De zool is vervaardigd van licht metaal. Rotel's regelbaar strijkijzer (220 Volt) heeft een ontstoorde thermostaat. Daardoor bent U altijd zeker van de juiste temperatuur. *3T Rotel stoomstrijkijzer - f 79,- een jaar garantie Rotel maakte het stoomstrijkijzer waarvoor U gewoon leidingwater kunt gebruiken. Voor huisvrouwen die graag onberispelijk perswerk afleveren, Het stoomstrijk ijzer maakt gedoe met natte lappen, waardoor U Uw werk niet kunt overzien, overbodig. Het Rotel stoom strijkijzer beeft een vermogen van 1000 Watt en is 220 Volt. De zool is zodanig ontworpen, dat U ook onder de knopen door kunt strijken en is gemaakt van licht metaal. Het is, behalve de zool, vervaardigd van roestvrij staal (tot aan het kleinste schroefje!) ér-#-* 4 yitft - - if ff.ffsti mÊÊltÊÊÊSrfsiHÊÊÈ met receptenboek en een jaar garantie. Klein (en handig) van formaat-groot van mogelijk heden: de Rotel Staafmixer met mixbeker. Een heel mooi gestileerd precisie-apparaat dat met z'n praktische ophangbeugel wel een (ere-) plaats zal vinden in heel wat keukens. Met zijn krachtige motortje en de drie hulpstukken voor alle meng-, maal- en roerwerkjes is de staafmixer uitstekend geschikt voor niet a! te grote gezinnen. Schoonmaken? Heel eenvou dig: na gebruik even laten draaien in een glas lauw water. 220 Volt. Natuurlijk wilt u nu een van deze artikelen graag zelf hebben. Al deze apparaten zijn immers uit Zwitserland gekomen om u te dienen. Maar gaat u dan vooral naar de vakman. Daar kunt u alle Rotel-apparaten zelf zien en op uw gemak bekijken. Daar" krijgt u ook een duidelijk antwoord op al uw vragen - en goed advies. Als u iets van. Rotel gaat kopen doe dat dan bij uw leverancier. Dat is belangrijk. In verband met service, onderhoud en garantie. JAN ENGELM| De KRO-televisie richtten, het komend! een grote serie Neder]! scherm brengen. Het kijkers een stuk van zien krijgen. De KROl de gemiddeld vier stil maand worden aangaf stens een moet zijn Als opmaak voor eenl matische produkties (I wel „De gecroonde 1(| „Als de sterre bleef mans. Dit laatste stul<l In het komende seizoed televisie op de vrijdagal spionage verhalen van r presenteren. Ze zijn gescj Engelse auteur Robert van een aantal verhalen 1 res van overste Pinto, lid landse contra-spionagedie] De KRO brengt thans versie met Frits Butzelad rol als de spionnen vanij regie is in handen van De eerste serie van zesl staat uit de volgende ondeif mannen uit Spanje", het! verhaal van twee Belgen! die via Spanje Engeland bf hoogvlieger" behandelt overtocht van een FransJ zelf een vliegtuig bouwdl een averecht" gaat over ring van een spion in een landvaarders. In ,,Kat en muis" word! I We doen eigenlijk atfB Er kan geen ccmgresl kanten van of handelarem of ander gehouden worde I een ernstige meneer op I het Nederlandse volk tel doet of te weinig dat. I wekkende cijferreeksen tel ker dat dan ook aan. El aan te tornen: het volk precies wat goed is ootl kanten en de handelarenf Dezer dagen heeft het voorlichtingsbureau waren en vleesconservetl geven aan zijn diepe bezoL het geringe vleesverbruikt Het hoge woord moest eens uit, zei het voorlieg het Nederlandse volk weinig vlees. Met onze hoofd per jaar blijven we ver onder de buren in hea Ongeveer tezefjdertijdl eierhandelaren bijeen omI raden over wat er nu el gedaan dient te worden aa eierverbruik. Want het volk eet te weinig eier vergaderende eierdeskund middeltje: Het ei moet het Nederlandse volk ge den," zei hij. Inderdaad, d dat ei. De kippen diene traind te worden hun e bij het Nederlandse vol Het gaat niet aan het e buurt van de consument t Intussen hadden de dii hun misnoegen geuit over het verbruik van gedist onder het bevredigend veil het Nederlandse volk drin borreltjes. De kaasproducenten zul vinden dat het Nederlan weinig kaas eet. En als kanten van fietspompen mening vraagt zullen ze zeggen dat het Nederland: te weinig fietspompen l maakt het Nederlandse v merkelijk gering gebruik scoop. Zullen de bioscoop wel vinden. De importeurs van wxjni geringe bioscoopbezoek r zwaarlyk vinden Maar dal landse yolk te weinig t kijk, dat is erg. Daarovc de fabrikanten-van pakjes gens hun hoofden weer wérkelijke fout van het volk schuilt in het feit weinig pakjes soep koopt. Het Nederlandse volk beseffen dat het er is 0, kanten, importeurs en han een omzet te helpen die l maakt gunstige statistiek vaardigen. Het moet al zi steden aan die dingen die man brengen. Het moet dat de directeuren der i een spoedcongres gaan b daar ernstig te beraadslag probleem: het Nederlandsi te veel geld uit. PRAE

de Stem | 1962 | | pagina 12