S PA 7.90 SUSINI: TRAITAL Holland MODE-STOFFEN AANBIEDING Els leerde wat over de voeding Veilig Verkeer instrueert Duitse WiTlkomïiien toeristen COUPONS Z0MERLINNEN ■n EXTRA VOORDELIGE Volgt hel goede voorbeeld van de Nederlanders 1912 VADER 50 JAAR 1962 De boer Het alfabet AAN ZEE Grapje Het haasje met de kleine oren Ik ben dol op jazz Dean Martin wil alleen werken met Marilyn Monroe Familie via tunnel naar West-Berlijn Gemeenscha ppelij ke Markt der Casablancalanden BRONWATERS 3 DAGEN: DONDERDAG, VRIJDAG EN ZATERDAG KUNT U HIERVAN PROFITEREN 140 cm breed Per coupon van 2 mtr SLECHTS VROOM DREESMANN plannenmaker van de OAS. Italië nationaliseert de elektriciteit DUIDELIJK MERKBAAR? TRAITAL 0 TRAITAL O SHAMPOO Gearresteerde wnd directeur Vlaamse t v. voorlopig vrij Zweden bestelt radargordijn RIJMEN DOM CORRESPONDEREN STEM VAN WOENSDAG 20 .[UNI 1962 Hoewel er achter de schermen hard wordt gewerkt om de ver keersregels in een groot aantal Europese landen gelijkluidend te maken, is het ideaal nog lang niet bereikt. Nederlanders, die met hun auto in het buitenland met vakan tie gingen, hebben dit dikwijls tot hun schade moeten ondervinden en buitenlanders, die in ons land hun vakanties doorbrengen doen soortgelijke ervaringen op. Zoals de zaken thans liggen, is het belangrijk, dat de Nederlandse vakantie ganger weet hoe de afwijkende verkeers regels in het vakantieland zijner keuze luiden, maar niet minder belangrijk is dat de buitenlandse automobilist wordt geattendeerd op de in ons land van de hem bekende regels afwijkende bepalin- gen. In samenwerking met Esso Nederland N.V. heeft het Verbond voor Veilig Ver keer een veelkleurige folder uitgegeven, die bij de grens en de wisselkantoren aan Duits-sprekende toeristen zal worden uit gereikt. Deze folder, welke de welspre kende titel „Willkommen in Holland" draagt, is in eon oplage van ruim 300.000 gedrukt en zal door de Koninklijke Ma rechaussee worden uitgereikt in Berg en Dal <G.), Enschede, Heerlen, Nieuwe- schans. Roermond, Venlo en Winterswijk tot een aantal van ruim 200.000. De ove rige folders worden deels door de Alg. Ned. Vereniging voor Vreemdelingenver keer via haar bijkantoor in Duitsland verspreid en worden deels uitgereikt door de wisselkantoren van bankinstellingen. De folder „Willkommen in Holland" vertelt de Duitssprekenden op heldere wiizc en duidelijk geïllustreerd over de in ons land geldende bepalingen met be trekking tot de maximum snelheid, ves tigt er de nadruk op dat de bromfietser tot het langzame verkeer behoort, noemt de belangrijkste voorrgngsregels en ver meldt de bepalingen met betrekking tot het stoppen en parkeren. De nadruk wordt gevestigd op de zgn. „verkeers pleinen" en de voetgangersoversteek plaatsen, terwijl ook de betekenis van het bord „stadslichten" wordt verduidelijkt. (Adveitentie) De Amerikaanse filmmaatschappij Twen tieth Century Fox heeft te Los Angeles 'n 3.339.000 dollar belopende eis tot scha devergoeding aanhangig gemaakt tegen de acteur Dean Martin, die na het ont slag en de vervolging wegens contract breuk van Marilyn Monroe liet weten dat hij zich van de miljoenen-produktie „Something's got to give" distantieerde. De gebruinde zanger beriep zich op een clausule in zijn contract, luidende, dat hij het recht had om zich wel of niet akkoord te verklaren met de vrouwelijke hoofdrolspeelster. Door Martins besluit zijn de reeds ge maakte opnamen voor de film onbruik baar geworden. Marylin Monroe werd ontslagen we gens absenteïsme. Lee Remick nam haar plaats in. Dean Martin weigerde echter met haar verder te werken. „Het zijn allemaal lieverdjes, daar gaat het niet om", zo verklaarde hij, „maar het prin cipiële feit is dat ik heb getekend voor een produktie. die Marilyn aan mijn zijde bracht". Drie broers hebben maandag de kogels der communistische grenswachters ge trotseerd en vier familieleden door een tunnel naar West-Beriün gebracht. Vijf andere Oostduitsers werden ge grepen voordat zij de tunnel konden be reiken. Het had de broers en drie vrien den zes weken gekost om de tunnel onder de Berlijnse muur aan te leggen. Zij hadden 's nachts in het geheim gewerkt. De broers hielpen de 24-jarige echt genote van één van het drietal, Rudi, de twee. zoons (5 en 11 jaar) van het echtpaar en de zuster van Rudi's vrouw te ontvluchten. Communistische grenswachters, die veertig schoten in de richting van de familie hadden afgevuurd, doodden een Vopo, die op het punt stond Rudi neer te schieten, zo verklaarde Rudi. Bij de vlucht werd niemand gedeerd. „Indien de Vopo niet voor me zou zijn neergeschoten zou ik nu niet hier zijn," verklaarde Rudi. De afgevaardigden op de conferentie der Casablanca-staten hebben in Cairo besloten een Afrikaanse gemeenschap pelijke markt te stichten. In oktober zullen gedetailleerde besprekingen over alle aspecten ervan worden gehouden en men zal in januari een begin maken met de uitvoering van de marktovereenkomst Zij besloten tevens in Accra het hoofd kwartier in te richten van een Afrikaans militair opperbevel. Een woordvoerder, die dit meedeelde, zei dat Ghana, Guinea, Mali, Marocco en Egypte de kosten zullen dragen. Al- gerië zal voor het ogenblik niet bijdra gen. De afgevaardigden steunden voorts voorstellen voor een Afrikaanse bank. een Afrikaanse betalingsunie en een raad voor Afrikaanse economische eenheid. (Advertentie) sedert eeuwen een der meest gerenomeerde voor uw gezondheid en voor uw genoegen in effen en fantasie geweven o.a. in prachtige pasteltinten zoals bleu - rose - aqua - zacht lila. voor zomer (chanel) pakjes, „overhemdsmodel" japonnen of 'n leuk japonnetje met ruime rok BREDA - BERGEN OP ZOOM OOSTERHOUT De 28-jarige gezworen fascist Jean- Jacques Susini is de man van wie ge zegd wordt, dat hij de „plannenmaker" is van de O.A.S. Hü is ook de man, die de overeenkomst tussen de O.A.S. en de F.L.N. tot stand heeft gebracht. Het ideaal dat Susini nastreefde was: generaal Salan als chef van de staat in Parijs, met onder zich een regering, die een bewind zou voeren naar het model dat generaal Franco in Spanje heeft opgêzet. Usini is een „pied noir" een in Al- gerië geboren Europeaan. Zijn voor ouders komen uit Corsica. In tegenstel ling echter tot de Eüropese jeugd in Al- gerië heeft Susini een ziek-bleke huids kleur. Er zijn weinig foto's van Susini in omloop. De meest recente is een jaar geleden genomen. Hij heeft daarop bros geknipt haar en een wat zinnelijke glim lach. Susini werd voor het eerst belangrijk in Algeria's politieke leven als leider van de Algerijnse studenten associatie, hoe wel hij meestal in Frankrijk studeerde. Hij speelde een rol in de opstand van de barricaden en dook verleden jaar in de O.A.S. onder, toen de vierdaagse ge- neraalsopstand instortte. De rol, die Susini in de O.A.S. speelde, was er tot nog toe een van een onver zettelijke. Hij maakte deel uit van een Het kahinct-Fanfani heeft in weerwil van protesten binnen en buiten de bc- uindsgroepering besloten de elektrici teitsbedrijven In Italië te nationaliseren. Men neemt aan dat bet parlement aal worden verzocht om bet wetsontwerp in deze kwestie met spoed te behandelen. Hoewel de plannen van de regering minder ongunstige consequenties voor de aandeelhouders van deze bedrijven meebrengen dan eerder was voorspeld, werd van de zijde der rechtse oppositie een maximum aan tegenwerking ver wacht. Zelfs enkele van Fanfani's christendemo craten gaven openlijk uiting van hun ontevredenheid over de maatregel, die zij zien als een „capitulatie" aan de pro-com munistisch getinte socialisten van Nenni. Het zal op zijn vroegst augustus zijn geworden voor het ontwerp door Kamer en Senaat zal zijn behandeld. Fanfani's aanhangers hebben erop aangedrongen dat indien noodzakelijk bij eik punt van het ontwerp zijn regering op het spel wordt gezet. Voor de pro-westerse Italiaanse rege ring is de bekrachtiging van dit besluit van vitale betekenis. Wil Nenni zijn ge stadige afscheiding van de communisten voortzetten dan zal Fanfani hem moeten tonen dat hij geen gouden bergen heeft voorgespiegeld met zijn belofte om met de rechtse sector te breken. De auteur van een ingezonden stuk in de Dublinse „Evening-Press" geeft de Ierse regering de dringende raad om een voorbeeld aan Nederland te nemen ••..-...„Een land dat éénderde van de oppervlakte van Ierland beslaat maar waar zich een drie keer zo grote bevolking kan handhaven".. He anonieme adviseur voegt hieraan toe: „Indien de Nederlanders in Ierland zaten zouden wij een leidende positie bezetten in de Europese landbouw- produktie". „Doch God verhoede dat wij ooit in Holland terecht komen", zo meent hij, „want zouden we dan niet allemaal verdrinken?" groep en misschien was hij daarvan wel de leider die wist dat Algerië niet onder Franse vlag te houden was, maar die wel geloofde te kunnen aan sturen op een verdeling van Algerië. Susini was ook een van de voorstan ders van de terreuracties en de ver schroeide aarde-politiek, die sinds het begin van dit jaar aan meer dan 5.000 mensen het leven hebben gekost over het algemeen aan Islamieten. (Advertentie) Réken maar! Met één oog- opslag ontdekt uw omgeving of u door uw haar heen raakt of dat „flintertjes" uw kraag ontsieren. Volg dit doeltreffend, deskundig advies: tegen roos tegen vet haar en haaruitval Naenkele behandelingen met Traital shampoo ziet u al resultaat en verdwijnt uw zorgelijke trek voor een op gewekte lach 't Is duidelijk merkbaar! Probeer het maar EEN PRODUKT VAN L'OREAL DE PARIS De waarnemende directeur van de Vlaamse televisie, D. W„ is voorlopig in vrijheid gesteld. Hij werd de vorige week gearresteerd omdat hij 350.000 frank zou hebben aangenomen van een Nederlander, J. van S., voor propaganda voor de Lotto-prognostieken, die Van S. organiseerde. Deze S. zit, zoals gemeld, in voorarrest op beschuldiging van vals heid in geschrifte, oplichting en bedrieg lijke bankbreuk. De Zweedse regering heeft bij twee nationale industrieën een door elektro nische machines gecontroleerd radargor dijn van 500 miljoen kronen in bestelling dat in combinatie met st.raalgevechts- vliegtuigen een luchtverdedigingssysteem vormt dat als het modernste ter wereld zal gelden. Eens per jaar is vader jarig, Maar dat wordt dan ook gevierd. En vandaag in het bijzonder Ontdat hij 50 jaar terug geboren wierd. 27 mei in 1912 Werd een jong echtpaar verrast Met hun eerste zoontje Brammeke Dat door de ooievaar was gebracht Brammeke groeide op voorspoedig En werd al gauw een flinke man Hij was dapper en zeer moedig Als het puntje bij 't paaltje kwam. Maar ook zijn leeftijd was gekomen Dat hij op zoek ging naar 'n vrouw En tijdens zijn arbeid zag hij een lief meisje Dat hij dadelijk hebben wou. Brammeke leefde met zijn vrouwke Heel gelukkig en tevree En na een jaar kwam er een baby Toen was heel de zaak oké. En na de een volgde de andere Dik en dun en dan nog wel tien Kom maar eens kijken als je tijd hebt Dan kun je de bende eens bezig zien. En laten wij nu allen tezamen Zingen voor onze jarige Bram Dat hij nog vele jaren mag leven Mte zijn lieve vrouw en alleman. KEES DE REGT Korte Brugstraat 70, Leur (N.-Br.) Een prachtig gedicht, Kees!! De boer ging met klompen aan zijn voet Naar het strand. Kijken naar de vloed Hij had een losse tand. Hij kwam aan bij het strand De tand die was er uit Hij had geen losse tand Hij zei: uit spuit. Hij ging terug naar huis En zei tegen zijn vrouw: Het is niet pluis, Kom gauw. Zijn vrouw zei tegen de boer: Ach doe niet zo gek. Jij met je gekoekeloer, Je lust niet eens spek. ANNEMIEKE WILLEMEN Lage Ham 92a, Dongen (N.-B.) a. n ROSE-MARIE VAN VLIERBERGHE Gravenstraat 120, Clinge cJCente De bloemen geuren in de wei De bijen werken op de hei De vogels zingen in de lucht Ze vliegen er op uit geducht. En ze zingen o zo schoon En ze bouwen hun nest in een boom En een nestje o zo klein Zodat ze tevreden kunnen zijn. Een nestje met kleine veertjes Vooqr de kleine warme kleertjes En als ze lat..i groter zijn Hebben ze een eigen pakje o zo fijn. MIRIAM CLOSE Roosendaal A is Addy die breit graag. B is Barend de melkboer. C is Corrie mijn nicht. D is Daan de boer. E is Elly zo heet mijn zus. F is Francien een schoolvriendin. G is Guurtje uit een verhaal. H is Hans uit een sprookje. I is Iedereen. J is Joke zo heet ik zelf. K is Keesje mijn jongste broertje. L is Lies de naaister. M is Mama die is zo lief. N is Nelly mijn buurmeisje. O is Omar de kapitein, P is een lief Poesje. Q is Quirien een Latijnse naam. R is Rie een zangeres. S is Son ja de hond. T is Tucht die moet er zijn. U dat zijn de Uren. V is Hotel Victoria. W is Wanda een mooie naam. X is een moeilijke letter. IJ is IJzer dat zwaar 'is. Z is Zundert daar woon ik. JOKE DECKERS Achtmaalseweg, Zundert Engelen zijn geen bengelen. Een beer is geen heer. Wij zijn zo blij, want de winter is voorbij. José krijgt geen koek, want zij moet in de hoek. Onze poes is een snoes. JOSé GIDDING Hulst ED VAN GILS Mgr. Nolensplein, Breda JENNY BOOMAARS Leeuwerikstraat 102, Breda Lenneke ging met haar vader en moeder dat jaar naar zee. Lenneke vond het heerlijk. Maar toen ze aan zee was vond ze het zo leuk niet meer. Want op een dag aan zee stormde het 's avonds. Toen ze wakker werd stond haar moeder bij het bed van haar zusje. Ilse. En ze gilde: „De auto's rijden over het dak!" Dat was natuurlijk niet waar, maar het leek toch wei zo. En 's morgens zei Lenneke: „Mams, we gaan toch al vlug naar huis hé?" ..Ja hoor", had moeder toen ge zegd, „want het is zo'n vervelende storm en het is een veel te klein huisje". En nooit gingen ze meer naar zee. VERA GOYART Baronielaan 290, Breda Pirn, Pam en Pom zijn dom. Zij kunnen niet tegen de regen, Tóch gaan ze parmantig door regenland, Om morgen, verkouden, Hun bedje ie houden. BEPPIE DE WIJS Koning Haakonstraat 4, Moerdijk Hier zijn alweer een paar schrijflustige meisjes. Kun je met haar meevoelen dan klim in de pen! Ik zou graag willen correspon deren met een meisje van mijn leeftijd. Ik heet Nelly de Poor ter, Sasput 27, Schoondijke, en ik ben 14 jaar. Ik zit in de 2e klas huishoudschool en spaar sigarenbandjes en suikerzakjes. Wie wil er met mij correspon deren? Mijn naam is Jopie Verhagen. Adres: Gravinne- margrietstraat 9, Made. En wie woont er vlak naast Jopie? Dat moet zijn: Liesje de Wildt, adres: Gravinnemar- grietstraat 11, Made. Ook zij vraagt een correspondentie vriendinnetje. Er was eens een Duitser die zijn vakantie in Nederland wil de doorbrengen. Hij kende geen woord Nederlands en wilde toch wel wat van de taal leren. Toen ging hij maar naar de mensen luisteren. Eerst hoorde hij het woordje „Ja". En toen „voor een dubbeltje". En tenslotte „Hoera!" Hij schreef alle woorden op en leerde ze toen van huiten. Toen hü in Amsterdam aange komen was, zag hij een ongeluk gebeuren. Een agent kwam naar hem toe en vroeg: „Heb jÜ dat gedaan?" „Ja," antwoordde de Duitser. „Waarvoor?" vroeg de agent. „Voor een dubbeltje", was het antwoord. „Dan mee naar de gevange nis!" „Hoera!" riep de Duitser op gewekt. CARLA DE WITTE Weth. Romboutsstraat 7, Breda Er was eens een haasje, Het was een zielig klein baasje. Het had in plaats van grote, hele kleine oren En daarmee kon hü niets horen. Iedereen moest tegen hem gillen En het haasje slikte maar pillen Maar dat hielp niets, daarom zat hü vaak stilletjes in een hoekje Te lezen in zün hazeboekje. Op een dag zei zün moeder: „Maar nu is het uit. We gaan met jou naar dokter Schuitepetuit". Ze hingen een briefje aan de deur met niet thuis Toen gingen ze wqg, heel ver van huis. Ze liepen weken straten in en uit, En kwamen toen eindelijk bü het huis van dokter Schuitepetuit „Dag dokter," zei moe, „we kwamen hier naar toe Om mün zoontje, hij heeft veel te kleine oren En daarmee kan hij niks horen." „Kom binnen," zei de dokter, hü was een reuze aardig man. „Ik zal eens küken of ik jullie helpen kan. Ja. ja, dat Is een ernstige zaak, Zo'n patiënt komt hier niet vaak". De dokter keek naar het haasje zün oren En zei: „Ik heb daar een poedertje voor, het is gemaakt van koren". Daar ging het haasje weer weg met zijn moe Terug naar hun kleine huisje toe. Elke dag slikte het haasje de poeder, Die kreeg hü 's morgens op bed van zün moeder. Het was een poeder die niet lekker smaakte Maar jaals dt zün oren langer maakte. Maar het hielp niets al dat slikken, Het haasje moest er alleen maar van hikken. En de dokter had nog wel gezegd: „Over een maand zün je oren weer lang", En hü was nu al büna vier maanden met slikken aande gang. Toen zei zijn moeder: „Gooi die rommel maar de deur uit, Het is niets waard die poeder van dokter Schuitepetuit". Nee, dacht het haasje, de poeder weg gooien doe ik niet, daar heeft hü veel te duur voor gekost Hü deed er wat honing door die had hü gekregen van bütje Flost. En nog suiker en nog jam. Hé, wat raar, hü hoorde iets in zijn maag, het ging van pern, pern pem. Zün oren zeiden ook wat floot, floot, floot. Het haasje keek in de spiegel en riep: „O, mün oren zün weer groot". Het kwam natuurlük door dat goedje van suiker, jam en honing O, wat was er een blüdschap in de hazewoning. Je kunt begrüpen dat er de volgende dag groot feest bü de hazefamilie was Ik zal het maar verklappen, er was een grote taart vanananas. TRUDIE DEHUE Goes Bij dit allerleukst gedicht was een prachtige tekening! Ik ben dol op jazz en zing de modernste song Ik speel guitaar en swing want ik ben jong. Ik zing heel diep, mijn stem klinkt als een gong, En daarom zing ik de moderne song Teenager RIANNE v. AARD Ampere wee 5, Breda Els, die op een middelbare school is, komt binnen stormen. Na een opgewekte groet valt ze in een stoel neer en zegt: „Moeder, ik snak naar een kopje thee". Wanneer haar wens vervuld is en het kopje met een koekje naast haar staat zegt ze lachend: „Weet je dat ik nu eigenlijk een beker melk moest vragen en een appel of een boterham?" Moeder kijkt haar verwonderd aan. Els vertelt, dat er onder de biologieles aan dacht is besteed aan de voeding van de mens. „Eerst werd het wereldvoedselprobleem aan gesneden. We vonden het reuze interessant. Je hebt er eigenlijk geen idee van, dat de toestanden in de wereld zo enorm kunnen ver schillen en dat er bij het verbeteren van een slechte voedselvoorziening zo ontzettend veel komt kijken. De afkortingen F.A.O. en W.H.O. zeiden mij tot nu toe eigenlijk niets. Na deze les snap ik cr iets méér van". Moeder„Wat zijn die F.A.O. en W.H.O. ook loeer?" Els: „Beide hebben de gezondheid van de men sen op het oog. De F.A.O. tracht de wereld voedselsituatie te verbeteren door landbouw, veeteelt en visserij te ontwikkelen. De W.H.O. werkt meer op hygiënisch gebied, ziektebe strijding onder de mensen en onder de vee stapel. Hoe het precies in elkaar zit weet ik niet, maar beide organisaties proberen boven dien de mensen beier te laten eten. Daarom moeten zij veel van hun gewoonten, hun op vattingen weten en natuurlijk ook van de mo gelijkheden die hun land biedt." Moeder„Ik vind het een goed idee van school om jullie belangstelling voor deze pro blemen te wekken, maar wat heeft dit alles nu te maken met het glas melk, dat je eigen lijk moest hebben?" Els: „We hebben het tot slot gehad over onze eigen voeding. Weet je moeder dat wij ook niet goed etenVader en jij geven ons maar een slecht voorbeeld!" Moeder„Hoezo?" Els: ..By elke broodmaaltyd zou je eigenlijk melk of karnemelk moeten drinken, of yoghurt als het zo uitkomt. Wij gebruiken 's morgens alleen thee en 's middags meestal koffie. Als je zo oud bent als wij, op school, schijnt l nodig te zijn. We groeien nu eenmaal hard tussen 12 en 18 en de kalk, vitaminen en ei witten uit de melk zijn haast niet te ver vangen". Moeder: .Jullie krijgen toch geregeld melk aan de koffietafel, en hoe dikwijls eten we niet yoghurt na of een ander melktoetje. Trou wens, in koffie zit ook melk". Els: „Ja, dat is wel zo, maar ï4 l haal ik niet, hoogstens een halve" Moeder: „En wat mankeert er verder aan?" Els: Verder klopt het wel in hoofdzaak, alleen bruin brood gebruiken we niet. Het zou ideaal zijn als we iedere dag behalve de ?4 l melk: 75 g vlees, een goeie portie groente, een flinke plak kaas, wat fruit en geregeld aardappelen en bruin brood aten". Moeder: „75 g vlees iedere dag is wel wat duur!" Els:,, Ja, maar vlees voor de boterham telt ook mee. En in plaats van vlees kan je ook vis gebruiken of 1 A 2 eieren of bonen of erwten. Het is blijkbaar ook belangrijk steeds een andere groente te eten, want het gehalte aan vitaminen schijnt nogal te variëren. En dan aardappelen! Er zijn heel wat meisjes, die geen aardappelen eten uit angst voor dik worden. En juist in aardappelen schijnt veel vitamine C te zitten. Daarom moet je van avond maar op een aardappel meer rekenen voor mij". Moeder: „Zullen we dan maar weer eens ge regeld bruin brood erbij nemen en het goede voorbeeld geven?" Els: „Mij best, ik heb nooit gezegd dat ik het niet wou hebben. We hebben het ook over vet en suiker gehad. Wij dachten, dat je je boterham goed dik moest smeren als je hard groeide maar erg veel vet rvordt juist afgeraden. Je went er aan en dan kan je er later niet meer af en maakt het je nodeloos dik; en dat is niet alleen lelijk maar ook niet al te best". Moeder: „En de suiker?" Els: „Toen mijnheer zei, dat suiker helemaal niet zo nodig was als men gewoonlijk dacht, ook niet voor de sportliefhebbers, werd de klas gewoon opstandig. We houden allemaal van zoetigheid en de suiker in de koffie en thee of op de boterham. Alle Nederlanders houden blijkbaar teveel van suiker, maar ze zeggen, dat het gezonder is om suiker niet te over drijven. Moeder, je thee was heel lekker, maar ik probeer het tweede kopje met één schepje suiker in plaats van met twee!" Moeder: „Wanneer komt dan de beker melk?" Els: „Ja, dat is waar ook, zal ik die vanavond dan maar nemen? Ik heb een bom huiswerk en dat maakt me altijd dorstig". Moeder lacht en is blij, dat ze voor haar eigen opvattingen met betrekking tot de voe ding van haar gezin steun heeft gekregen op school. Dit was een onverwacht meevallertje. Jammer dat vader dit „schoolverslag" niet meemaakte. Die had er ook zijn voordeel mee kunnen doen!

de Stem | 1962 | | pagina 9