THYL r Goals van Amarildo, Zito en J ava beslissen de strijd zonder Pele Chili maakt in laatste minuut winnende goal Bondsvergadering KNVB of een... rechtscollege Landstitel amateurs is opnieuw voor XERXES Brazilië: 2e maal Chili wordt eervol 3e Xerxes is kampioen Promotie van N.-Borgvliet Sparta-TAC klas hoger VOETBALFEITEN Promotie voor TC Breda 2 Brazilië de titel en VIissingen eindigt 4e Piet Damen 3e in Antwerpen a irmgen trakte- rgeloos Tex Sunderland wint jeugdtoernooi Temposlag Derde plaats van gastheren is een verdiend feit Opnieuw kwestie Feijenoord Sparta-DHG Zeeland S-RWB 24 Luctor-TAC 1-2 Gloria-N.Borgvliet 0-1 HEBT U T ZO? DAGBLAD DE STEM VAN MAANDAG 18 JUNI 1962 I „Zfj£A%..oZt4M \i/d£ IX/.sfjiSL. een V.W. Bestel sinds enige tijd Ine praktisch niet ■ER VfEltm* |-r L*l tfe>% llOferl ^5» DS19 al meer dan loopt mijn vagen o han- akt. U nmers i. Dat KING aar Bayer achterstaat. VAN DER STEEN wm/r/et 'vmte/ute v/r/ffre/t.' j (Advertentie) I Voor betere sportprestaties Dextrose tabl. Imp. ELMA Breda. Tel. 30183 BRAZILIË WINT EN IS WERELDKAMPIOEN De „gouden ploeg" van Brazilië heeft de finale-der-continenten gewonnen. 11e briljante ploeg van Viiieente Feola nas ook zonder de grote Pele te sterk voor liet enthousiaste, harde maar sportieve team van Tsjecho-Slotvakijc. Met 3-1 ging de overwinning volkomen verdiend naar de wereldkampioenen van 1958. Acht man die nu vier jaar geleden in het tot de laatste plaals bezette Solna Stadion van Stockholm het wereldkampioenschap terug brachten naar Zuid Amerika waren ook dit maal „verantwoordelijk" voor het behalen van de wereldtitel. Slechts slopper Mauro, linkshalf Zozimo en linksbinnen Amarildo, vervanger van Pele, waren „nieuwelingen" in het milieu der sterren. Chili is als derde geëindigd in het toernooi om het wereldkampioenschap voetbal door zaterdag in Santiago met 1-0 te winnen van Zuid-Slavië. Doel man Soskic van Zuid-Slavië keert met moeite een schot van de Chilenen. Gemakkelijk hebben de Brazilianen het hun supporters niet ge maakt. Juist als in Stockholm stonden de favorieten ai snel achter. Maar ook ditmaal kwam het herstel. Nog in dezelfde minuut kwam de balans weer in evenwicht. Tot ver in de tweede helft moesten de door zenuwen overmande supporters wachten voordat de wereld kampioenen met doelpunten duidelijk maakten dat de ttiel in Brazi lië zou blijven. Het was eigenlijk een wonder dat de bezoekers tot de 14c minuut moesten wachten voor de eerste treffer viel. Het werd een uniek doelpunt. Rechtsbuiten Pospichal trok drie tegenstanders naar zich toe, passeerde met een schijnbewe ging stopper Mauro en met een pass op maat bood hij de ver naar voren ge komen linkshalf Masopust, die op amper vijf meter van doelman Gylmar stond, een niet te missep kans (0-1). Negentig seconden hebben de Tsjechen kunnen juichen. Toen verstoorde Ama rildo, de veelbelovende vervanger van Pele, alle Tsjechische overwinningsdro- men. Een voorzet van Didi kogelde hij diagonaal in (1-1). Het tempo bleef hoog. Hoewel Gylmar en Schroif, de bekwame Tsjechische doelman, het nog danig moeilijk kregen moesten de toeschouwers tot ver in de tweede helft wachten voordat Brazilië de leiding kon nemen. Dat Brazilië de titel toekwam zal nie mand betwijfelen, zelfs de meest ver stokte Tsjechische supporters niet. De ploeg van Didi, Garrincha en Vava was technisch te superieur om de Tsjechen ook maar een kans te geven. De grote vechtlust van de dappere Tsjechen mocht dan veel vergoeden, het initiatief bleef, vooral na de rust, bij de Brazilianen. Toch heeft de wereldkampioen geen „walk over" gehad. Het Tsjechische spel De winnaars vo Jules Rimet, n de beker Brazilië. Het internationale junioren voetbal toernooi om de ir. p. F. S. Otten-wissel- heker, dat zaterdag en zondag voor de zestiende maal werd georganiseerd door P.S.V. te Eindhoven, is evenals het vorig Jaar gewonnen door Sunderland. Het Engelse team zegevierde in de eindstrijd met 2-1 over Feyenoord (Rot terdam), dat zodoende genoegen moest nemen met de tweede prijs. De Belgische ploeg Patro uit Eysden verwierf de derde prijs door een 3-1 overwinning op P.S V Op de vijfde t.m. achtste plaats eindig den Borussia (Munchen Gladbacil), De Valk (Valkenswaard). Blauw Wit (Am- sterdam) en Eindhoven. BTCI i heeft de eerste slag in de pro motie gewonnen door liet Utrechtse Spliae- rlnda m eigen huis met 6-5 te kloppen. oor een plaats in de te klas moet nu nog een wedstrijd een gunstig resultaat opleveren, namelijk die tegen een de gradant. Een telefoontje uit Venlo meld de een veilige 5-3 voorsprong voor TC Rreda 1 tegen Molenaars 1. waarmee de overwinning vaststond. De wedstrijd tegen de degradant uit de overgangs klasse A, Victoria uit Rotterdam, moet as. zondag de besüsing brengen aan gaande promotie naar genoemde afde ling, TC Breda 2 promoveerde gisteren naar oo 2e klas, niettegenstaande een 4-4 ge- U)k spel tegen Middelburg LTC 1, dat echter één set minder op haar naam bracht en dus reglementair verloor. Voor oen plaats in de overgangsklasse B won Markendaal 1 met 5-3 van ELTV 3. was niet alleen hard, het was evenzeer bijzonder goed. Het miste de artisticiteit van de Brazilianen en was juist niet bril jant genoeg om de kampioenen te ont tronen. Nog geen 60.000 toeschouwers hadden hun plaatsen in het Estadio Nacional ingenomen toen de Russische arbiter Nikolai Latishev, geassisteerd door Leo Horn en de Brit Davidson, zijn af scheids wedstrijd liet beginnen. Al was Tsjecho-Slowakije dan ook met 25 tegen 1 als de „underdog" aange merkt, ter slachtbank liet de ploeg zich niet leiden. Ongekend hoog was het tempo, steeds sneller volgden de kansen elkaar op. Eindelijk zag men in dit toer nooi twee ploegen die nu eens niet lou ter defensief voetbal speelden. Het wereldkampioenschap, dat Brazilië in dit zevende toernooi om de wereld titel heeft behaald, betekent het tweede in successie voor de Brazilianen. Een maal eerder is een elftal er in geslaagd twee achtereenvolgende keren een der gelijk resultaat te bereiken. Italië werd nl. zowel in 1934 als in 1938 wereld kampioen. De resultaten van het nationale Bra ziliaanse voetbalteam in de voorgaande toernooien om de wereldtitel zijn: 1930: in de achtste finales met 1-2 door Zuid- Slavië verslagen: 1934: in de achtste finales met 1-3 door Spanje verslagen: 1938: derde, in de halve finales met 1-2 door Italië verslagen, met 4-2 van Zwe den gewonnen in de wedstrijd om de derde plaats; 1950: tweede, in de finale met 1-2 door Hongarije verslagen; 1954: in de kwartfinales met 2-4 door Hon garije verslagen; 1948: eerste, in de finale met 5-2 van Zweden gewonnen; 1962: cerstcv in dc finale met 3-1 van Tsjecho-Slowakije gewonnen. Wereldkampioen werd achtereenvol gens: 1930 Urugay, 1934 Italië, 1938 Italië 1950 Uruguay. 1954 West-Duitsland, 1958 Brazilië, 1862 Brazilië. Vijf en vijftig duizend Chilenen in het Estado Nacional en ontel bare kijkers aan het televisie scherm hebben negenentachtig en een halve minuut gesmeekt om een doelpunt. Gesmeekt omdat een vooral in de eerste helft opper machtig Chili, dat met prachtige combinaties in de strijd om de der de en vierde plaats van het toer nooi om het wereldkampioenschap voetbal, als het ware de Zuidsla- viërs had dolgedraaid, telkens op nieuw faalde wanneer zij het hei ligdom van keeper Soskic naderde. En die tallozen hadden zich reeds met de gedachte verzoend dat een verlen ging noodzakelijk zou worden, toen als een duveltje uit een doosje linkshalf Rojas, die met zijn solo's de toeschou wers begeesterde, voor het Zuidslavische doel opdook en met. een verrassend schot van 20 m afstand 'n kogel afzond. Spil JVlarkovic, tot dan een van de mar kantste figuren in de Zuidslavische de fensie probeerde met een sliding de bal te keren, doch het leder stuitte af op ziin voel en verdween hoog opspringend in de uiterste rechter bovenhoek. Het stadion was een heksenketel. Dui zenden Chilenen vielen elkaar om de hals. Chili had definitief de derde plaats veroverd. Een prestatie van formaat voor de gastheren, die de overwinning volkomen hebben verdipnd. Want zij zijn het geweest die met prachtige combina ties, waarbij vaak zeven tot acht spe lers waren betrokken het beste van het spel hadden. Zuidslavië. de Olympische kampioenen van Rome, een jong team met een ge middelde leeftijd van 24 jaar, had geen kracht genoeg meer om in dit zware toernooi en na de 1-3 nederlaag tegen Tsjpchoslawakije tot grootse prestaties te komen. Chili won, ondanks de bles sures van Toro, Rodriguez en Campos, door beter voetbal een enorme inzet en gedragen door de aanmoedigingen van de tienduizende op de tribunes. Accent Na de pauze was het accent, van de Zuidslavische verdediging iets meer verlegd naar 't middenveld en van daar uit opereerden zij met gevaarlijke aan vallen, die echter door de hechte Chi leense defensie steeds weer werden ge smoord. Toch kwam het gevaar nog steeds van de kant van Chili. In de 69ste minuut was het Campos die twee meter voor het doel staande over de lat kogelde tot afgrijzen van de toeschouwers, die In gedachten het eerste doelpunt reeds hadden opgeschreven. Vijf minuten la ter scoorde Kavacevic een doelpunt, dat echter door de scheidsrechter werd af gekeurd omdat hij een tiende seconde daarvoor Ln verband met buitenspel had gefloten. Kort daarop moest Rodriguez voor drie minuten naast het veld, omdat hij bij een botsing was gewond, en uitblin ker Rojas. de man die met weergaloze solo's telkens verwarring stichtte in het Zuidslavische strafschopgebied en met afstandschoten telkens weer doelman Soskic onder vuur nam. kwam in de 80ste minuut vlak voor de Zuidslavische do^lverdediger ten val. Niemand in het stadion had nog een sprankje hoop over in de eindfase van de strijd dat de Chilenen tot .een doel punt zouden komen. De Chileense doel man Godoy moest tweemaal na een hoge inzet uit zijn kooi en de druk van iuidslavie had haar hoogtepunt be reikt toen linkshalf Rojas het leder be machtigde en in een rush naar de Zuid slavische doelmond trok. Verrassend schoot hij op twintig meter afstand, maar Soskic stond in de goede hoek. maar van de voet van stopper Markovic sprong de bal in het net: 1-0 voor Chili. Niemand heeft op dat moment zijn eigen woorden kunnen verstaan. Direct na de hervatting werd het duidelijk: Brazilië beheerste de strijd en de titel kon de ploeg vrijwel niet meer ontgaan. Toch kwam, na 24 minuten, het tweede Braziliaanse doelpunt vol komen onverwacht. Linksbinnen Ama rildo lanceerde een half mislukte hoge voorzet. Over de Tsjechische verdedigers en doelman Schroif kawm de bal in het „niemandsland". Rechtshalf Zito zag de mogelijkheden, sprintte naar voren en liep de bal in het doel (2-1). De Brazilianen demonstreerden het steeds duidelijker: de zege kon hen niet meer ontgaan. Zelfs rechtsback Djalmar Santos trok mee naar voren. Een hard schot van de gebronsde Braziliaan bracht doelman Schroif in grote moeilijkheden. Gehinderd door de laagstaande zon liet de Tsejchischc doelman de bal vallen. „Killer" Vava zou Vava niet geweest zijn, wanneer hij niet onmiddellijk zijn kans gegrepen had. Een tikje van de Braziliaanse aanvalsleider was voldoende om de zege en de titel geheel veilig te stellen. Het kampioenschap is dus terechtge komen bij de ploeg die daar de volledige rechten op had, zodat het toernooi dat sportief nu niet direct een succes is geweest tenminste een volledig bevredi gend slot heeft gekregen. De met veel spanning tegemoet gezie ne buitengewone algemene vergadering van de K.N.V.B., met als belangrijkste agendapunten de jeugdcontracten en de kwestie-Feijenoord, is zaterdagmiddag in Amsterdam een rechtscollege in het klein geworden met de Hilversummer mr. J. II. Lobsteyn als hoogleraar. Opvallend snel waren de afgevaardig den het eens over met zo belangrijke rapoprt van de studiecommissie betaald voetbal. Na een gloedvol be-toog van Jos Coler, voorzitter van de semi-profsectie, werd het rapport met 79 tegen 11 stem men aangenomen, zodat na drie buiten gewone bondsvergaderingen de jeugd contracten en de nationale jeugdcompe- tities eindelijk kunnen worden verwe zenlijkt. „Hoofdnummer" was uiteraard de kwestie-Feijenoord, die vrijdag met gro te spoed aan de agenda was toegevoegd. Zoals bekend is er een verschil van me ning tussen het bondsbestuur- en de com missie van beroep de hoogste rech terlijke macht in de K.N.V..B of deze commissie bevoegd is zich met de zaak- Feijenoord bezig te houden. Volgens het huishoudelijk reglement kan de commissie van beroep alleen op treden in geval het bondsbestuur of de bondsvergadering dat verzoekt en indien de reglementen dit voorschrijven. De commissio is van mening dat de regle menten dat in dit geval doen. Het bonds bestuur betwist dit echter. Na langduri ge discussies, waarin de begrippen rechtspleging en wetgeving danig door elkaar werden gehaald, kwam de heer J. C. Brinkmann (VUC) met het ver lossende voorstel. Hij vroeg de leden van de bondsvergadering aan de com missie van beroep dé opdracht te geven uitspraak te doen in de zaak-Feijenoord. Een orakelspreuk van bondspraeses A. L. M. Schroder, waaruit kon worden af geleid dat het bestuur de portefeuille kwestie zou stellen, schrok de afgevaar digden aanvankelijk af. Toen de heer Schroder zich, op nadrukkelijk verzoek uit de zaal, nader verklaarde en zei dat het bestuur bij aanneming van het voor stel niet zou vertrekken, volgde de stem ming. die een 56—25 „zege" voor de heer Brinckmann opleevrde. De situatie is nu aanzienlijk duidelij ker geworden. De commissie van beroep zal, na de partijen gehoord te hebben, uitspraak doen. Feijenoord heeft inmid dels meegedeeld dat de club zich bij deze uitspraak neer zal leggen en zelfs indien deze ongunstig is geen gerechte lijke procedure zal beginnen. Een woordenstrijd tussen mr. Lobsteyn en de bondsvoorzitter besloot deze alge mene vergadering, waarin het verwachte ..vuurwerk" uitbleef. Het werd een wat triest slot voor de Hilversummer, die op het laatste moment ..op verzoek van anderen" bij een motie van orde vroeg om een rondvraag aan de agenda toe te voegen. Terwijl de afgevaardigden al op weg naar de vestiaire waren volgde de stemming, waarin de motie met algeme ne stemmen werd verworpen. KNVB-BEKER Finale tussen Voor de halve finales van de strijd om de KNVB-beker is zaterdag in het Goffertstadion te Nijmegen de wedstrijd Sparta-Wageningen gespeeld. Sparta won de ontmoeting met 71. Alle doel punten werden na de rust gescoord. Sparta ontmoet in de finale DH»C, dat onlangs PSV uitschakelde. De finale heeft woensdag in Rotterdam plaats. KILLER VAVA ...beslissende goal Xerxes is zondag kampioen van Ne derland van de amateurs geworden. Na dat de Rotterdammers zaterdag op eigen terrein van Standaard verloren, speelden zij zondag in Maastricht gelük. Omdat Xerxes nog slechts één punt nodig had kon de kampioensviering worden inge zet. Vifssingen verloor en won van Quick, Nijmegen. Een wat al te zelfverzekerd Vlissingen heeft in zijn laatste thuiswedstrijd in de kampioenscompetitie der amateurs zijn aanhang een grote teleurstelling bereid in de vorm van een 4—7 nederlaag te gen hekkesluiter Quick uit Nijmegen. De Nijmegenaren hebben deze zege volko men verdiend en Vlissingen, in deze vorm. was geen schim of schaduw van de ploeg die in vorige wedstrijden vaak PROMOTIE wedstr ij den In de promotiewedstrijden (het mag bekend worden verondersteld dat drie van de vier clubs promo veren) zijn de eerste beslissingen gevallen. Sparta '25 gaat naar de 2e klasse, Nieuw Borgvliet enTAC naar de derde klasse. RWB en Luctor hebben in de respectieve afdelingen nog een goede kans om er te komen. Door zaterdag een 8-2 zege te beha len op het sterke Blauw-Wit-twaalft,al van Kloetinge heeft de Terneuzense korf balclub Luctor I" ongeslagen beslag gelegd op de kampioenstitel 2e klasse B der ZLK.B. Het kampioenschap werd reeds bevestigd ondanks het feit dat nog twee wedstrijden moeten gespeeld wor den. Hiermee is „Luctor I" gepromo veerd naar de eerste klasse. PROMOTIE 2e KLASSE Het begin gaf de gebruikelijke ver kenningen te zien en na 7 minuten kreeg RWB zijn eerste scoringskans, maar doelman De Ridder redde op fraaie wijze. Nol Schuit probeefde het aan de andere kant maar ook doelman Van der Hout bleek op zijn post. Nadat Jansen van dichtbij naast had geschoten en Elver een schot zag gestopt door spil Van der Schans kwam na een half uur de openingstreffer van de voet. van midvoor Ruurnijn (0-1). Zeeland Sport was even aangeslagen en met name Tie- RWB scoort en juichend dansen de Waal wij kers in het rond. teco stond even raar te schutteren. Klop meyer kreeg een tegenkans die hij niet benutte en 5 minuten voor de rust was het weer Ruurnijn die doelman De Rid der ten tweeden male kon laten vissen (0-2). Na de rust kreeg Zeeland Sport na 15 minuten een gemakkelijke kans op een tegenpunt toen Jansen een wegens hands toegekende strafschop benutte (1-2). Na 25 minuten steeg de spanning nog meer toen Klopmeyer fraai gelijk maakte (2-2). RWB werd nu in de ver dediging gedrongen maar de gevaarlijke Ruurnijn buitte dit uitstekend uit door lot tweemaal toe doelman De Ridder te verschalken zodat met een 2-4 zege voor RWB het einde kwam. Uitslagen: Zeeland Sport-RWB 2-4, SMG-Sparta 4-0 Stand: Sparta 5 0 117 11-10 RWB 5 2 1 2 5 11-10 Zeeland Sport 5 2 0 3 4 13-11 SMG 5 2 0 3 4 10-12 PROMOTIE 3e KLASSE! Luctor verscheen met twee invallers voor B. Vermeulen en Sj. Lous, die goed door Hoondert en Simonse werden ver vangen. De eerste kansen waren voor Luctor maar vrouwe fortuna liet de thuisclub in de steek bij een schot van B. Vermeulen dat de lat trof. Nadat aan beide zijden enkele doelkansen on benut waren gelaten slaagde Van Gooi er in na 35 minuten zijn ploeg een 0-1 voorsprong te bezorgen toen hij een hard schot, loste dat onhoudbaar in het Luctor-doel belandde (0-1). Na de rust was Luctor in het veld zeker niet min der. al speelden de bezoekers ontegen zeggelijk beier voetbal. Hel was weer Van Gooi die een doorloopbal benutte om de voorsprong tot 0-2 op te voeren Met nog 10 minuten te spelen zette Luc tor alles op alles. Inderdaad slaagde A. Debbout er in 5 minuten voor het einde de achterstand te verkleinen tot 1-2; maar hoe Luctor ook probeerde, de TAC- defensie hield tot het einde stand (1-2). Omdat de Nieuw-Borgvlieters maar een punt nodig hadden om te promo- véren speelden zij zeer verdedigend. Nw.- Borgvliet had maar drie man in de aanval en het gevolg was, dat Gloria nog al wat kansen kreeg. De ploeg van Baarle had echter pech, want een kop bal van Van der Smissen raakte de lat en een schot van Kraaienhof werd dooi de paal gekeerd. Pas in de 20e minuut van de 2e helft viel het enige doelpunt. Het werd gescoord door de Borgvlietse linksbinnen, die zijn fluweel legde. Uitslagen: Luctor-TAC Nw.-Borgvliet 0-1. Stand: Nieuw-Borg vliet 4 TAC 4 Luctor 4 Gloria 4 ploeg aldus op 1-2, Gloria- 7-4 10-6 7-9 4-9 Uitslagen: Budel S.-Berghem S. 3-2 SCB-Zwaluw VFC 1-4 Stand: Budel S. 3 2 1 0 5 11-7 Berghem S 3 2 0 1 4 5-2 Zwaluw VFC 3 1113 7-6 SCB 3 0 0 3 0 3-10 zo uitstekend speelde. Nadat reeds na enkele minuten Jan de Nooler via een doorbraak over links doelman Rikken op de proef had gesteld en Groenewegen even later juist over de lat had gescho ten, boekte rechtsbuiten Burger na 8 mi nuten onverwacht succes toen zijn ef fectvol schot, over de vallende Baart in de touwen verdween (01). De Nijme genaren putten hieruit moed en aange zien de Vlissingse defensie bijzonder bijzonder nonchalant te werk ging, baar de het geen verwondering dat Cornelis- sen dit na 19 minuten kundig afstrafte (02). Toen nauwelijks 2 minuten later de rood-witte achterhoede er weer eens volkomen naast greep betekende dat via een treffer van Burger 03. Vlissingen werd hierdoor even geprikkeld en toen de overigens prima spelende Quick-ach- terhoede, met spil van Rijswijck aan het hoofd, een steekje liet vallen bracht Groenewegen de achterstand tot 13 te rug. Even leek de Vlissingse opleving te zullen voortduren, maar het bleek een strovuurtje. De goed combinerende Quick-voor- waartsen trokken na 25 min. de Vlis singse defensie weer eens volkomen uit elkaar en Vonk legde hieraan op knap pe wijze de laatste hand (14). De thuis club bleef ongeïnteresseerd verder spe len en Baart moest nog ettelijke malen handelend optreden.* Ook na de rust bleken de bezoekers met de beste voornemens bezield en het bevreemdde geenszins dat Vonk na 8 minuten de voorspong tot 15 opvoerde. Het werd na 22 min. 25 toen doelman Rikken zich op een slap schot van Moens verkeek. Vlissingen bracht het zelfs nog tot 35 toen Moens na 30 min. van dicht bij keihard inkogelde, maar toen Vonk zowel in de 36e als 39e minuut de totaal ontredderde thuisclub-achterhoede voor onoplosbare problemen plaatste (37), was de strijd beslist. Het doelpunt dat Moens, na een der sporadisch goed afge werkte aanvallen bij het scheiden van de markt nog maakte, gaf alleen deze verdiende nederlaag voor Vlissingen een wat draaglijker aanzien (4—7). Het resultaat in Nijmegen was zondag voor de Vlissingers heel wat gunstiger. Nu werd het tenminste een overwinning van 23. UITSLAGEN Zaterdag: Xorxes - Standaard 13, JOS - Velocitas 52, Vlissingen - Quick Zondag: Standaard - Xerxes 2—2, Ve locitas - JOS 12, Quick - Vlissingen 23. Xerxes JOS Standaard Vlissingen Quick <N.) Velocitas EINDSTAND 10 10 10 10 10 10 22—16 19—13 24—25 27—24 20—26 17—: Het, aantal deelnemers aan de sport- toto van deze zondag was 322.758,—. Zy legden in voor een totaal bedrag van 395.376,—. Daardoor is een eerste prijs beschikbaar van f 78.285.— en een tweede van 52.190,—. Zondag avond ware ner pas twee meldingen van twaalf goede uitslagen binnen. t da a r d iQK-yeiudfe&s Vilssxkigtö-Qah k S. Sptmi AA rd-Xtt r spy Vck Uan-JGS Qukk N'.-Mbivingen Jf-t yp.»word-Bavcr» PhV-KyfkA Aja XKalfft* rAta tt ter» $Uwtu r-Bi&uxy Wit hkhe r.td Baac LD her ha v vci? 1 Atafeyjya.- Nam y reu. Venezla-Rau, F. re*. Onze landgenoot Piet Damen is zondag derde geworden in de Ronde van Midden België (Antwerpen), die werd gehouden over 201 km. Winnaar werd de Belg Jos Hoevenaers vóór Constant de Key- ser. Met een achterstand van 20 secon den eindjgde Damen als derde.

de Stem | 1962 | | pagina 5