VAR HEEL EUROPA „TUSSEN DE WIELEN" Pinkstertoeristen bezetten ons hele land RAPPE PLEEGKINDEREN 800 MAN TROEPEN IN NIEUW-GUINEA GELAND Laos heeft een coalitie regering KONINKLIIKE BELANGSTELLING VOOR VEERSE MEER OUDERS ;y Prins verwijt Elsevier leugens rVeeb/efi, Omslaand weer deed velen zee en strand ontvluchten MOLENSCHOT Ook drukte in Oost-Berlijn In eigen gewest Gehele kampong verdwenen Nieuwe poging kernproef op grote hoogte DAGBLAD VOOR, ZEELAND Veel bewolking BOEN-OEM NIET IN KABINET Geheimzinnige taxi van West naar Oost Neutralisten op sleutelposten STATENVERKIEZING op Ned. Antillen Brandstichting op domein koning Boudewijn Voordeel Verrassing VOOR ^VADERDAG 2» .01600-39050 'RUKWERK EPRODURTIE L. 01620-3312 102e JAARGANG No. 2400t Voor God, Koningin en Vaderland DINSDAG 12 JUNI 1962 I CIGARETTES n het schippersscheepje lang- am bij tc komen uit zijn rdoving. De woorden van de indelaar hadden hem nieuwe top gegeven. Tamahia zou 'red worden. En onderwijl and de schipper aan het roer luisterde met een uitdru*" ng van schrik en ontstelte- in zijn ogen, naar het^eta Handelaar vertelde. Uitgave: N. V. Uitg. Mij. Neerlandia Directeur: E. H. B Brader. Hoofdredacteur: J. J H. A. Bruna. Redactieraad: J. M A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr H M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren. L. J. v. 't Westende. Bureaus: Breda - Reigerstraat 16 - Tel 22341 (4 lijnen) - Postgiro 278841. Abonnementsprijs f 7.30 per kwartaal, 8,60 per post, f 0,56 per week Buitenlandse abonnementen op aan vraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage 0,42 per mm (Ing. Med. 1,05). Bij contract aanzienlijke reductie Volledi ge tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: GOES. Klokstraat 1 telefoon 6 252 Bureau voor Zeenwsch-Vlaanderen: HULST Steenstraat 14 - telefoon 2377 (BijbureausTemeuzen IJsbaanstraat 24 - telefoon 260.1 OOSTBURGNieuwstraat 41 - telefoon 2893) Bij zijn terugkeer uit de Ver. Staten op Schiphol, heeft prins Bernhard scherpe kritiek geuit op wat hij noemde „de sport, die de laatste tijd ook wel in de Nederlandse pers begint, door te dringen om leden van het ko ninklijk huis aan te vallen". De prins merkte op, dat koninklijke personen zich niet kunnen ver dedigen. „Als die aanvallen nu geschieden in kinderblaadjes (de prins noemde met name hei studentenblad Propria Cures), dan geeft het allemaal niet". Maar de prins vond dat het toch wel „de spuigaten uitloopt" als een weekblad (hij noemde „Elsevier") durft te zeggen, dat hij, na 25 jaar niets anders ge daan te hebben dan het stand punt van de Nederlandse rege ring verdedigen, nu anders zou handelen. Prins Bernhard vond het enorm kwalijk, dat dergelij ke leugens neergeschreven wor den. De heer Lunshof, hoofdredacteur van Elseviers Weekblad, heeft giste renavond verklaard dat er geen sprake is geweest van een aanval op de prins en dat diens verwijt op een misverstand berust. (Advertentie) BINNENVERINGBED het beste bed ooit gemaakt SCHUIMRUBBERBED met versterkte middensector fabrieken Zevenbergen BIJ HET TEREN van een dakrand is de 62-jarige schilder H. H. Jansen te Arn hem van het dak van zijn huis gevallen. Met zijn hoofd kwam hij op een drie me ter lager tegelpad terecht. Hij overleed ter plaatse. HET AMERIKAANSE bureau voor lucht- en ruimtevaart zal irt de herfst van dit jaar vijf tot tien nieuwe astro nauten opnemen in zijn kernploeg. Het bureau heeft 250 sollicitanten gekregen, waarvan het er 70 als voorlopige kan didaten aanmerkt. BUITEN-MONGOLIë is aangenomen als lid van de raad voor wederzijdse eco nomische bijstand (Comecon) van het communistische blok, zo is verklaard, in het slotcommuniqué dat na de beëindi ging van de zittingen van de bijeen komst, te Moskou is uitgegeven. Hierdoor zou het land verder worden onttrokken aan de invloedssfeer van Peking. DE POLITIE van New York heeft een niet nader geïdentificeerde man verhoord die naar aanleiding van het ernstige ver lies dat hij bij de recente scherpe koers dalingen op Wall-Street had geleden, zou hebben gedreigd president Kennedy om het leven te brengen. Het politieperso neel op het Witte Huis zal van 170 tot 250 man worden uitgebreid. TE LISSABON is een overeenkomst ge sloten tussen Nederland en Portugal be treffende de werving van Portugese ar beiders voor de Nederlandse industrie. de aartsbisschop van Atlanta Paul JHallman heeft zondag bekendgemaakt aat de 18 lagere en 5 middelbare scho en, die onder zijn jurisdictie staan, te beginnen deze herfst bij de aanmelding van nieuwe leerlingen, geen rassendis criminatie meer zullen toepassen. Mil J Weersverwachting meegedeeld door 2 2 KNMI, geldig tot dinsdagavond, op-* 2 gemaakt maandagavond 23.15 uur: 2 2 t eel bewolking met later plaatselijk 2 2 enige regen. Matige tot vrij krachtige 2 2 zuidwestelijke wind. Iets hogere tem- 2 peraturen. I 2 Verwachting van het Belgische weer- 5 2 kundig instituut: i 2 Bewolkt tot betrokken en regen bij 2 tussenpozen. Daling der temperatuur. 2 Maximum van 12 tot 17 graden. 2 Vandaag: zon onder 20.59 uur. maan 1 op 14.37 uur. Morgen: zon op 4.20 uur S maan onder 2.24 uur. 2 Bij miljoenen zijn de Europeanen (en drommen Amerikanen voeg den zich erbij) er tijdens de pinksterdagen op uit getrokken om van twee dagen vrijheid en (aanvankelijk) mooi weer te genieten. Bij de massale volksverhuizingen was niet alleen ons land betrokken. Overal in Europa liepen de grote steden leegen weer vol. De bewoners keerden de stad de rug toe om aan zee, in de bergen, in bos en hei, of in welke andere drukte dan ook, de drukte van eigen omgeving te ontvluchten. En de ruimte die zij daardoor schiepen werd onmiddel lijk opgevuld door toeristenlegers van elders. Ons land werd overstroomd door Duit se, Franse en andere gasten. En de Ne derlanders zelf trokken er eveneens op uit. De wegen waren vrijdagavond al vol, zaterdag nam de drukte overal nog toe en zo is het zondag en maandag ge bleven. Hotels en pensions hadden het over het algemeen bijzonder druk en de kampeerterreinen waren tot het laatste plekje bezet. De spoorwegen hebben ook nog ruimschoots hun portie pinkstertoe risten moeten vervoeren en dat was zon dagmiddag in Zandvoort wel even een heel karwei, toen het weer plotseling slechter werd en een ware uittocht be gon. Ook elders aan de kust begon een uittocht toen er bewolking, wind en kou kwam. In Frankrijk, Italië, Engeland, West- Duitsland, overal was het een geweldige drukte. In Frankrijk en Engeland moes ten vele extra vluchten worden ingelegd om de stroom vliegende toeristen te ver werken. De Oostduitsers moesten uiter aard achter hun muur blijven, maar ze kregen wel duizenden buitenlanders (en Westduitsers) op bezoek. Ook daar maakten de hotels goede zaken. V erkeerstloileii Helaas was de tol die de verkeers drukte eiste weer hoog. Verscheidene ongevallen op de weg kostten mensenle vens. In Aardenburg reed de 47-jarige A. Talloen uit St.-Kruis met zijn auto tegen een boom en zijn 43-jarige vrouw, moeder van acht kinderen (de jongste twee jaar) verloor daarbij het leven. In Tilburg werd het stoffelijk overschot van de 59-jarige A. Zebregs bij de spoorlijn gevonden. De man is, zonder dat iemand er iets van gemerkt heeft, door de trein aangereden en gedood. In Delft kwamen een 20-jarige mare chaussee en een 42-jarige kloosterbroe der, beiden op een brommer, om het le ven. De eerste verleende geen voorrang en reed tegen een auto, de broeder bot ste tegen een andere bromfietser. Tussen Haarlem en Amsterdam raak te een motorrijder in botsing met een auto. De man, 23 jaar oud, verloor het leven en een 16-jarig meisje, dat op de duo zat, werd zwaar gewond. Een jongetje van vier jaar werd ge dood toen de auto van zijn vader, waar in hij meereed, op een tegenligger reed. In Nieuw-Leusen verongelukte een bromfietser die een fietser aanreed. Zwemmers verdronken Ook werden verscheidene verdrin- kingsgevallen gemeld. De 19-jarige C. Meeuwissen uit Fijnaart ging zondag in de Mark zwemmen en kwam niet terug. Zijn fiets en kleren vond men in de buurt van het „kwartier". De politie heeft lange tijd gedregd, maar gisteren avond was de vermoedelijk verdronkene nog niet gevonden. In Scheveningen verdronk zondag een jonge Duitse badgast en in Loosdrecht is de 33-jarige G. Roelofsma uit Den Haag verdronken. Hij kon niet goed zwemmen. Een andere Hagenaar, de 35- jarige A. Roosenburg, vertegenwoordi ger in duikersmaterialen, verdronk bij het duiken in de Vinkeveense plassen. Ook een achtjarig jongetje moest het baden met de dood bekopen; te Scheve ningen verdronk Paulus Waaijen uit Den Haag. Busramp in Argentinië In het buitenland zijn tijdens de pink sterdagen ook vele vaak ernstige onge lukken gebeurd. Engeland telde gisteren minstens 17 doden in het verkeer. Een treinongeluk in Missoula (V.S.) kostte een jongetje van 5 jaar het leven. Acht tien mensen- vonden in Jaipoer (India) de dood toen de bus waarin zij zaten door een trein gegrepen werd. Een bijzonder ernstig ongeluk ge beurde in Argentinië. Daar kwam ook een bus in hotsing met de trein. Aanvankelijk werd melding ge maakt van 25 doden, maar later moest men een nog veel droever Brabant en Zeeland hebben tij dens de pinksterdagen hun portie van de drukte gekregen. Van overal bijna meldde men geweldige drom men gasten, waaronder veel Duitse, Franse en Belgische toeristen. In Zeeland kregen Vïissingen, Zoutelande, Domburg, Vrouwenpol der, Cadzand, Breskens en andere plaatsen de meeste drukte op de eerste pinksterdag te verwerken. Gisteren moesten die badplaatsen het met heel wat minder belangstel ling doen en toen- kwamen Middel burg, Axel, Hulst, Oostburg en Sluis aan hun trek. Alleen Terneuzen bleef opvallend rustig. De Brabantse natuurbaden had den het heel druk. ,,De Stok" in Roosendaal, bosbad Hoeven, de Wa rande in Oosterhout, Surae te Dorst en overal elders kregen een geweldige toeloop. De Katjeskelder zat met drieduizend kampeerders „tot de nok" vol. „Mooi Chaam" was geheel uitverkocht; aan de viswaters zaten de hengelaars man netje aan mannetje; de Efteling in Kaatsheuvel kreeg tienduizenden be kers, waaronder vele Duitsers en Belgen. De Bredase hotels waren eerste pinksterdag vrijwel geheel bezet, maar over het algemeen was de drukte in de hotels niet zódruk als men verwacht had. Pinksteren ligt dit jaar dicht tegen het vakan tieseizoen en dat zal zeker van in vloed .geweest zijn. balans opmaken: 42 kinderen, meest kleuters, bleken om het leven te zijn gekomen en veie tientallen gewond. Het is het ernstigste verkeersonge luk dat ooit in Argentinië is voor gekomen. Een automobilist in België, bij Kame- rijk, reed, nadat hij zijn lichten dimde, op een groepje van zeven voetgangers in. Daarbij vielen drie doden. De chauf feur had de mensen niet gezien. De drukte aan de stranden was op de depressies de boel weer in de war zomer hebben we dan toch gehad! eerste pinksterdag groot. Jammer dat\kwamen schoppen. Maar een béétje Het troepentransportschip de Waterman met ongeveer 800 militairen aan boord, is tweede pinksterdag in Nieuw-Guinea aangekomen. Tijdens het laatste deel van de reis werd het schip begeleid door de torpedoboot Utrecht. Op de kade ston den twee Papoea-fluitorkesten opgesteld. Twee eekhoorntjes, die in Bergen (N.H.) uit hun nest gevallen waren, hebben nu een liefderijk tehuis ge vonden bij de familie Nibbelink aan de Amsterdamse Stadhouderskade. De diertjes zijn nog zo klein, dat zij met de fles gevoed moeten worden een tijdrovend karwei, dat echter met de ware dierenliefde wordt vervuld. Oostduitse grenswachten hebben op twee jonge Oostduitsers geschoten, die via de Berlijnse muur naar West-Berlijn uitweken. Van de twee jongens van vijf tien en achttien jaar werd de oudste op twee plaatsen ir een been geschoten. Een Westberlijnse taxi met één passa gier is ponder moeilijkheden van West naar Oost gereden. Het vermoeden van een ontvoering lijkt gewettigd, omdat de bestuurder een Oostduitser was. De drie Laotiaanse prinsen zijn gisteren tot overeenstemming ge komen over de vorming van een coalitieregering. Dat heeft de lei der der neutralisten, prins Soe vanna Phoema te Khang Khay be kendgemaakt. Hij zei, dat de nieuwe regering of ficieel geïnstalleerd zou worden na de ondertekening van een formele overeen komst tussen hemzelf, de communistische prins Soevanna Vong en de rechtse prins Boen Oem. De ondertekening zou van daag plaats hebben. ,Het is met zeer veel genoegen, dat ik de vorming van een nationale coalitie regering kan aankondigen", aldus Soe vanna Phoema, na de gehele dag met Soevanna Vong en Boen Oem onder handeld te hebben. ,Wij stellen nu een akkoord op, dat morgenochtend bestudeerd en onderte kend zal worden." Volgens het Russische persbureau Tass zal Soevanna Phoema premier zijn van het nieuwe kabinet en tevens de porte feuille van oorlog op zich nemen. Soe vanna Vong en generaal-majoor Phoemi Nosovan, de rechtse generaal, zullen vi ce-premier worden. De communistische prins Soevanna Vong zal bovendien mi nister van economische zaken worden, terwijl Nosovan is benoemd tot minister van financiën. Soevanna Phoema's aanhangers Quinim Pholsena en Pheng Phonsavan zijn be noemd tot minister van buitenlandse za ken en minister van binnenlandse zaken. Prins Boen Oem wordt niet in ver band met het nieuwe kabinet genoemd. De coalitieregering zal volgens Tass uit 12 ministers en 7 staatssecretarissen bestaan. Zeven van hen zijn aanhangers van Soevanna Phoema, vier afgevaar digden van de communistische Neo Lao Haksat partij, vijf van de rechtse rege ring en drie van de zogenaamde neutra listen van Vientiane. De vorming van het nieuwe bewind is mede mogelijk geworden doordat Boen Oem en Phoemi Nosovan onder druk van vooral de V.S. er tenslotte in hebben toegestemd, dat de sleutelpos ten defensie en binnenlandse zaken aan de neutralistische Soevanna Phoema toevallen. Zij hadden eerst geëist dat deze portefeuilles in rechtse handen kwamen. Dezer dagen zullen de V.S. hun kern proef op grote hoogte (die onlangs mis lukte) nemen. Het proefgebied rond het eiland Johnston in de Stille Oceaan is aanzienlijk uitgebreid, ook omdat de zware proefbom in de nacht zal ontplof fen en omdat de lichtflits, op te korte afstand waargenomen, volledig zou ver blinden. De bom zal een kracht van meer dan een miljoen ton T.N.T. hebben en op een hoogte van verscheidene honderden kilo meters tot explosie worden gebracht. Het wapen wordt door middel van een raket omhoog gebracht. Zaterdag en zondag hebben de V.S. in hetzelfde proefgebied twee gewone kernproeven genomen. Een lichte en een zware bom, (de laatste, zondag, was een miljoen ton sterk), werden door vliegtuigen afgeworpen. Het waren de zestiende en zeventiende proef in de hui dige reeks. Zowel in Engeland als in de V.S. gaan betogingen tegen de kernproeven door. Een- Amerikaanse poging zaterdag om een experimentele raket, door vaste brandstof voortbewogen, af te vu ren, is mislukt. De raket ontplofte tij dens de teststart. (Van onze redacteur) De belangrijkste aanwinst op re creatiegebied uit de Zeeuwse historie, het Veerse Meer, dat zaterdag offi cieel^ in gebruik werd genomen, heeft koninklijke belangstelling getrokken. Het jacht De Groene Draeck, dat 's nachts in de haven van Numansdorp had gelegen, zette zondagmorgen met aan boord de prinssen Beatrix. Irene en Margriet koers naar het Veerse Meer, waar zij onder meer ooggetui gen waren van de daar gehouden zeil wedstrijden. Later werd de steven ge wend in de richting Zierikzee. Op de Oosterschelde vond een ren dezvous plaats met het koninklijk jacht Piet Hein, die de standaard van H.M. de Koningin voerde. Ook prins Bernhard bevond zich aan boord. In de haven van Zierikzee werd afge meerd aan de ponton van de voor malige stoombootdienst en de nacht doorgebracht. Gisteren voeren beide vorstelijke schepen naar Numansdorp waar het koninklijk paar afscheid nam van de prinsessen. Prinses Margriet vertrok van Nu mansdorp naar Frankrijk. De Piet Hein vertrok later naar Gorkum, waar koningin en prins debarkeerden. Het Veerse Meer werd door niet minder dan vier jachtclubs in gebruik genomen, namelijk de Jachtclub Vee- re, de Watersportvereniging Wol- phaartsdijk, de Royal Yacht Club de Belgique en de Royal Belgian Sailing Club. Een groot aantal genodigden had zich ingescheept, waaronder de voor zitter van de Nederlandse verbonden watersportverenigingen, de heer A. J. Dragt, en zijn Belgische collega, de heer H. de Vos. In de gehouden wedstrijden en een stertocht, die de eigenlijke inhuldiging van dit watersportgebied betekenden, bleek welke mogelijkheden dit gebied voor de watersport bezit. In een later gehouden bijeenkomst waren zowel de Nederlandse als de Belgische water sportvrienden overtuigd van de nood zaak tot internationale samenwerking en te komen tot gemeenschappelijke wedstrijdklassen, speciaal voor het Veerse Meer. Zy speelden o.m. vaderlandse liederen. Toen het „Wij willen Holland houden' was gespeeld, werd vanaf de railing door de militairen krachtig geapplaudiseerd. De stemming onder de jongelui was uit stekend. Te Hollandia is een klein ge deelte der militairen van boord gegaan. De overigen zullen heden met de Water man doorreizen naar andere bestemmin gen in Nieuw-Guinea. Gisteren zijn van Schiphol enige tien tallen militairen in burgerkleding van de kon. landmacht naar Curagao vertrok ken. Vandaar zullen zij met de Zuider kruis naar Nieuw-Guinea worden ver voerd. De komende twee weken zullen nagenoeg dagelijks nog enige groepen militairen naar Curagao vertrekken. Bij Maladofok op 50 km ten zuid oosten van Sorong is een Nederlandse soldaat gesneuveld tijdens een vuurge vecht. Het is de dienstplichtige soldaat G. Bos uit Nieuw-Amsterdam (Emmen) De jongeman is maandag j.l. ter aarde besteld. De bij een verkeersongeluk te Ifar omgekomen reserve tweede lui tenant Breek uit Waalre zal niet in Nieuw-Guinea worden begraven. Op verzoek van de familie zal dit in Ne derland plaats vinden. Enkele tientallen Papoea's de gehele bevolking van de kampong Kabelet blijkt te zijn verdwenen. Dit kwam aan het licht tijdens een routine-patrouille tocht van de politie langs de Radja-Am- pat-eilanden. Een nader onderzoek deed het vermoe den rijzen, dat deze Papoea's gedwongen zijn naar Indonesisch grondgebied te gaan, want landinwaarts zijn geen spo ren gevonden. Een woordvoerder van het gouverne ment achtte het niet uitgesloten, dat de ontvoerde Papoea's gedwongen worden tot uitlatingen „die in de leugenachtige Indonesische propaganda zullen passen Nederlandse militairen hebben de af gelopen dagen verschillende gevangenen gemaakt, terwijl ook diverse infiltran ten zijn gewond en gesneuveld. UNIFORMKWESTIE Na een officieel bezoek van ongeveer een week is de Australische minister van defensie Athol Townley uit Djakar ta vertrokken. Hij heeft o.m. een bezoek gebracht aan legeronderdelen op Java. Eenmaal thuis zal hij zich moeten ver weren tegen de aantijging, dat hij op Java in een Indonesisch uniform heeft rondgelopen. Townley ontkent dit ech ter ten stelligste. Doordat zijn bagage niet met hem was meegekomen, had hij slechts de beschikking over de kleren, die hij droeg. Indonesische autoriteiten boden hem daarom de speciale kleding aan voor het oerwoud benevens leger schoenen. De berichten, dat hij een leger uniform zou hebben gedragen, noemde de minister belachelijk overdreven. Hij had niet meer dan een hemd en een broek aangetrokken om zijn kostuum te beschermen. Deze kledingstukken waren van het model, dat Indonesiërs en Au straliërs gebruiken bij oefeningen in de wildernis. AUSTRALIë Bij aankomst in Sydney verklaarde Townley, dat de vriendschap van Indo nesië meer gewicht in de schaal legt dan de crisis over Nieuw-Guinea. „Honderdmiljoen Indonesiërs reiken Australië de hand der vriendschap. Wij in Australië moeten ons zeer goed beden ken, voordat wij deze afwijzen Het lid van de wetgevende raad van Australisch Nieuw-Guinea, de heer J. Stuntz, heeft verklaard, het noodzakelijk te achten de Papoea's in Nederlands Nieuw-Guinea te steunen met militair materiaal en zonodig militaire hulp. „Australië", meende hij, „kan zich niet veroorloven dat Indonesië met de huidige openlijke agressie de zege be haalt. Mogelijk zal blijken, dat de be volking van Australisch Nieuw-Guinea als volgende op de Indonesische lijst staat. Soekarno zal moeten uitzien naar nieuwe 'afleiding en dan heeft hij de keuze tussen Portugees Timor en Au stralisch Nieuw-Guinea. „Het standpunt van Nederland noemde de heer Stuntz moedig en onbaatzuchtig. Hiertegenover staat de mening van de voorzitter van het NVV, de heer D. Roe mers, die op het twaalfde pinksterfeest van de NVV-jongeren in Lunteren ver klaarde, dat de Nederlandse regering haar beloften aan de Papoea's „schande lijk had overdreven". „Als wij die belof ten houden, dienen wij daarmee alleen ons prestige". Uit de officiële uitslagen van de op 4 juni in de Nederlandse Antillen gehou den statenverkiezingen, blijkt, dat op de regeringspartijen in totaal 35.917 stem men zijn uitgebracht. De oppositiepar tijen kregen in totaal 33.230 stemmen. In de nieuwe staten zullen wat de re geringspartijen betreft vertegenwoor digd zijn de democratische partij op Cu ragao, de Arubaanse patriottische par tij, de democratische partij op Bonaire en de democratische partij van de Bo venwindse Eilanden, met een totaal van twaalf zetels uit 31.912 stemmen. Van de oppositiepartijen zullen verte genwoordigd zijn de Nationale Volks partij op Curagao en de Arubaanse Volkspartij met tien zetels uit 28.810 stemmen. (Advertenties) Volgens de Belgische pers is uit een onderzoek gebleken dat de brand die vrijdag op het koninklijk domein te Öp- grimbie (Belgisch Limburg) heeft ge woed, aangestoken moet zijn. De brand heeft circa 40 ha bos en heide van het koninklijk domein verwoest, doch geen schade aangebracht in de onmiddellijke omgeving van de koninklijke villa die op het domein voor koning Boudewijn en koningin Fabiola wordt gebouwd en die vrijwel gereed is. Men houdt rekening met de mogelijk heid dat het het werk is van een gees telijk gestoorde uit een nabijgelegen rijksgesticht, doch men acht het niet uit gesloten dat de brand als wraakneming was bedoeld, aldus de Belgische kranten van tweede pinksterdag. van jongelui die de L.T.S. verlaten, denkt U aan onze contactavonden op WOENSDAG 13 en DON- DERDAG 14 JUNI A.S. Teieringsedijk 53 - Breda Hollenkamp TRICOT-NYLON overhemd 13.50 ri&S 2e hemd 1/2 prijs 6.75 2 hemden samen 20.25 Ook in Sanfor en no-iron poplin v.; Wit, grijs en moderne streepjes 9WX AMSTERDAM BREDA EINDHOVEM ENSCHEDE HEERLEN ROTTERDAM

de Stem | 1962 | | pagina 1