Nu Roosendaals laatste kans om degradatie te ontgaan BENFICA EN DE BEKER Deelnemers Grand Prix voor races Zandvoort Ronde van Nederland nu misschien in september Nieuwe zege Rudi Altig in Ronde van Spanje SPANJE Programma afd. Zeeland Huwelijk van Ingemar Schade" HAUTE-COUTURE- en andere zeer aparte kwaliteiten IMPORT ZIJDEN en KATOENEN steffen NIET DUUR BEHOEVEN TE ZIJN! Scriptam GSWB en Gloria komen in spannende slotmatches SPORTTOTO H. Nijdam 2e in BP W-koers ormachines morene van van Sluis en van caissons luitgaten van velingendam :)CWATER li 11 Kandidaten Drie landgenoten van de partij WIELERSPATTEN Koplopers komen tegen elkaar Verslagenheid in Training „oranje'' in Den Bosch Inge Johansson 4e uildager MARKTEN WATERSTANDEN STOPPELMAN BEWIJST U, DAT 3,95 Twil de Lyon zijden noppé Popeline ajouré Alpacca Completstoffen 2,50-2,90 Satin Coton „Fantastica 5,90 Kamgaren Tailleurstoffen Denim „Monfmartre" 6,90 7,90 790 4,90 Fantastische sortering Jacquards Jacquard Soraya Jacquard Marlène 7 90 8,90 Speciale afdeling Bruidszijde van 2,90 tot 29,50 per meter Nylon Broderie Terier,ka/kamgaren tailleurstoffen Laize de Lyon Toile de Paris 11,90 4,90 10,90 indvraag van de raadsver- ATTENDIJKE is er door op gewezen, dat het al keren is voorgekomen, vasjes van de graven op ,ts zij" weggenomen. Bur- Evers sprak zijn ontstem- uit en zei een onderzoek instellen. XXX :n bericht is de heer S. 'ERNEUZEN benoemd tot •an Klaaswaal en Numans- Henry was zojuist be- van de Zeeuwse Provin- yoor de P.v.d.A. In zijn zitting nemen de heer A. )urgemeester van Kruinln- XXX t richtten wij dat het echt- -Koens uit OVEZANDE bij an zijn gouden huwelijks-, e week dinsdag zal recipl- De Korenbeurs te 's-HEE- let laatste is niet waar en Ié De Kroon te 's-Heeren- Advertentie) UYS benoemd tot gezworene van ,p Het Vrije van Sluis A. P. Biervliet. et tijdvak van 9 tot 14 april :aissons als zuidelijk land- le week van 16 tot 20 april s als noordelijk landhoofd tst, zijn gisterenmorgen om e eenheidscaissons geplaatst ijk sluitgat van dc Greve- n het tijdvak van gisteren aterdag 12 mei zal behou- tele uitzondering, dagelijks mheidscaissons in deze zui- ot zinken worden gebracht, g 12 mei tussen 12 en 13 >n d.m.v. vier eenheidscais- ste opening in het zuidelij- il te grendelen, van 1963 zal de definitie van de Grevelingendam Deze operatie zal i.p.v. met steenstortingen ge- artoe in de loop van dit n zal worden met het ma- daartoe benodigde kabel- terdag 5 mei. zijn de hoog- voor de provincie Zeeland answeert 3.39 en 16.13 uur 56 en 15.26 uur Vlissmgen uur Wemeldinge 4.21 en .30 uur Eddie slaat zich er uur De wereld van Suzie j- uur De wereld van Suzie 21 uur De wereld van Suzie uur De wraak van Robin JENT 20 uur Ontvoering uit Boe- j. uur Alleen de zon was ge- Morgen Oranje 20 uur Korczak en ren, door toneelgroep Het en 21 uur De wereld van ng, 18 j. ell 13.30 uur Schieting uur Fabriek van officieren, RG en 21.15 uur Eddie slaat zien 14 i- -a 21 uur De wereld van Suzie j- ";N 19 en 21 uur De wereld van >ng, 18 j. en 21 uur De wraak van >od, 14 j. en uur In 't Witte Paard 20 uur Het geheim van Monte j. T uchtcneire 15 uur Schieting GENT 20 uur Rilling EEN i 15 uur Schieting chieting staande wip rum 18.30 en 21 uur Kolder lan 15 uur Schieting staande :n uur Alleen de zon was ge- ;bouw 20 uur De kolos van 14 j. uur Vrouwen achter prikkel" j. :cbouw 20 uur Arena éer king, 18 j. rE ran Duck 19.30 uur Norman de marine DAGBLAD DE STEM VAN VRIJDAG 4 MEI 1962 Neen, kampioenen zullen er zondag in het amateurvoetbal in onze gewesten niet worden gevierd. Nog slechts één kampioen dient zich te melden en wel in de vierde klasse E. GSWB uit Tilburg en Gloria uit Alphen strijden verwoed om de eerste plaats. Belangrijk is de 6e mei voor vele clubs, die onderaan de ranglijst bengelen. In de le E komen Roosendaal en Brabantia voor afdaling- in aanmerking. In 3 B heeft Gudok nog slechts theoretisch een kans om te ontsnappen. In 3C gaat het nu tussen VOAB en Boeimeer, in 4B tussen Linge Boys en Deso, terwijl in 4 F. Noordhoek kandidaat voor degradatie is. In de 4e E. vecht Nieuwkuijk voor zijn behoud- Het programma in de eerste klasse E is nog slechts voor twee ploegen belang rijk, namelijk Brabantia en Roosendaal, die beide in degradatiegevaar verkeren. Roosendaal speelt thuis tegen Alliance en daar zit voor de roodwitten zeker een winstkans in. De mogelijkheid, dat Bra-j bantia bij Schijndel een punt weg gaat halen is eveneens groot. In de tweede klasse A zijn alle beslis singen gevallen. Desk uit Kaatsheuvel moet naar UDI en kan daar de volle buit bemachtigen. In de tweede klasse B. is ook alles beslist. De wedstrijden Uno Animo—Sarto. Hontenisse—Internos en Rood Wit—HVV eindigen vermoedelijk allemaal in overwinningen voor de thuisclubs. In de derde klasse B, zou Gudok zich nog kunnen redden, indien het zegeviert over WSC, maar zelfs de meest verstok te Gudok-aanhangers zullen in een der gelijk wonder niet meer willen geloven. In de derde klasse C staan cr voor Boei meer nog grotere belangen op het spel. De Bredanaars, die plotseling aan het winnen zijn gegaan, kunnen misschien bij Kaaise Boys een punt veroveren. Als VOAB zo vriendelijk zou willen zijn te verliezen bij RKVVU -zit er voor Boei meer alsnog een kansje in aan degradatie te ontsnappen. In de derde klasse D. staat er ook niets meer op het spel. RCS kan op de tweede plaats blijven indien het bij ODIO weet te winnen. Nieiiwkuijk moet proberen bij Hiero- nymus een punt uit het vuur te slepen. Degradatiekandidaat Velocitas komt niet in het veld. In de vierde klasse F. hebben alle problemen een oplossing gekregen. TAC is kampioen en Noordhoek zal de dans niet ontspringen. Indien de vlasbewer- kers tegen Raamsdonk ook maar één steekje laten vallen zijn ze definitief veroordeeld. Zij zijn ook veroordeeld als Virtus één punt wint bij Zundert. In de vierde G. wordt eveneens een competitie-restant afgewerkt. Kruisland kan de competitie als derde besluiten door een zege op Vosmeer. Brouwers haven neemt afscheid van de vierde klasse in de match tegen Burgh. AAIKE AERTS (Alliance) contra Roosendaal In de Zeeuwse afdeling is maar één wedstrijd. Koewacht en Breskens kunnen voor een aardig duel zorgen, dat overi gens voor de eindstand niet belangrijk meer is. In de vierde B. zijn nog twee degra datiekandidaten. Linge Boys en Deso vertoeven in de hoek waar de slagen worden uitgedeeld. Linge Boys reis naar DSC en dat zouden wel eens twee punten voor de boys kunnen worden. Deso heeft winstkans tegen Zaltbommel. In dat ge val moet de laatste voetbalzondag de be slissing gaan brengen. In de vierde klasse E. bereikt de span ning thans een toppunt. GSBW en Gloria vechten verheten om de titel. GSBW zal thnis geen moeite hebben met SET, ter wijl Gloria zich door Zigo niet zal laten verrassen. (Van onze Haagse redactie) Voorafgaande aan de wedstrijd voor de Grote Prijs van Europa op zondag 20 mei op het Circuit van Zandvoort, zullen na tionale sportwagenraces worden gehou den. De K.N.A.C. heeft twee van deze races op het programma gezet. De eerste begint om één uur 's middags, de tweede volgt om twee uur. Om kwart over drie start dan de internationale formule 1- race. De eerste nationale race is bestemd voor toerwagens met een cilinderinhoud van 750 tot 1200 cc en gaat over 14 ron den. De laatste race gaat over 18 ronden. Voor beide nationale races worden de rij ders door de K.N.A.C. uitgenodigd. Voor de Grote Prijs van Europa heeft de K.N.A.C, met de voornaamste fabrie- De Ronde van Ne derland 1962 gaat definitief niet door op de door de UCI goedgekeurde datum van 10 tot en met 17 mei. De stichting Eurosportde or ganisatrice van de rondeheeft om velerlei redenen dit besluit moeten nemen. De directeur van de stich ting, de heer L.R.A. van Oestver telde onderanderedat het niet in schrijven van de meeste prominen te Nederlandse profrenners en moeilijkheden met de sponsors voor de dagelijkse avondshows de voornaamste redenen zijn geweest voor het uitstel. Want het niet doorgaan van de ronde in mei be tekent niet, dat de stichting „Euro sport'* zich geheel heeft terugge trokken. De heer Van Oest zal bin nenkort een onderhoud hebben met de KNWU om de mogelijkheid on der ogen te zien de ronde te laten doorgaan in september. Hij heeft daarbij het oog op de periode van 6 tot en met 12 september. „Het is niet onmogelijk, dat onze renners het dit zomerseizoenbijvoorbeeld in de Ronde van Frankrijk, zo goed zullen doen, dat de firma's, waarop de ronde financieel steunt, weer in teresse zullen krijgen". Bovendien hoopt de heer Van Oest zo vlak voor het najaar andere firma's te kun nen aantrekken dan de gebruike lijke. „Ik denk daarbij bijvoorbeeld aan oliemaatschappijen, haarden- fabrieken en dergelijke". Mocht de stichting tot overeen stemming komen met de KNWU dan zal de landelijke bond de nieu we datum aan de UCI ter goed keuring moeten voorleggen. Het feit, dat hij zo kort na de wereld kampioenschappen (de wegwed strijd voor profs is op 2 september) zou moeten starten vindt de heer Van Oest niet bezwaarlijk. „In die tijd zijn er lang niet zoveel klas siekers in het buitenland als in ken overeenstemming bereikt. Van de twintig plaatsen voor deze Grand Prix, die telt voor het wereldkampioenschap coureurs formule 1-wagens 1962, zijn er al elf vergeven. Voor Porsche zullen de Zweed Joachim Bonnier en de Amerikaan Dan Gurney rijden. De Britse Lotusfabrieken vaardi gen Jimmy Clark en Trevor Taylor (bei den Groot-Brittannië) af. De Nieuwzee- lander Bruce McLaren vertegenwoordigt Cooper, de jeugdige Zuidafrikaan Tony Maggs, vorig jaar september winnaar van de eerste formule juniorrace in Neder land is zijn stalgenoot. De Brit Graham Hill en de Amerikaanse ex-Ferraririjder Richie Ginther beiden kwamen dezer dagen al met hun nieuwe BRM op Zand voort, in actie komen voor BRM uit. Al deze wagens zullen zijn uitgerust met de nieuwe V-8 1500 cc motoren. Ook dit jaar zullen er drie Ferrari's aan de start komen. Welke coureurs de vuurrode boliden van de Italiaanse fa briek uit Modena zullen berijden is nog niet definitief bekend. Directeur Enzo Ferrari zal een keus maken uit wereld kampioen Phil Hill (V.S.), de jeugdige Ricardo Rodriguez (Mexico) de Italiaan se ontdekking van 1961, Giancarlo Ba- ghetti, diens landgenoot Lorenzo Bandini of de Belg Willy Mairesse, die de laatste tijd met Grand Turismo-wagens opmer kelijke resultaten heeft geboekt. Vast staat inmiddels ook. dat drie Ne derlandse coureurs aan de strijd op Zand voort zullen deelnemen. De Amsterdam mer Ben Pon en Carel Godin de Beau fort (Maarsbergcn) krijgen waarschijn lijk de beschikking over een Porsche. Het merk waarmee Rob Slotemaker (Zandvoort) zal rijden is nog niet be kend. Ten aanzien van de overige negen plaatsen worden door de K.N.A.C. nog onderhandelingen gevoerd met oud-we reldkampioen Jack Brabham, de Lola-fa- briek en de U.D.T. Laystall. Negen deelnemers aan de Sporttoto van het voorbye weekeinde met dertien goede uitslagen hebben zich woensdag gemeld by het bondsbureau van de KN VB. Zy zullen de eerste prys, groot 120.804,75 (de totale inleg was 219.645 gulden) verdelen en ieder ontvangt net to 11.409,38. Voor de tweede prijs van 65.893,50 waren maar liefst 219 kandidaten. Zij ontvangen 296. 199 toto-deelnemers moeten de extra- prijs van 32.946.75 verdelen, leder ont vangt ongeveer 165. JAN JANSEN heeft in Wezep een achtervolging gereden tegen de oude Wim van Est. De jeugd zege vierde. De talentvolle Jansen klopte Willem met circa 120 meter. Een afvalrace was voor Gerard Koel. Piet van der Touw en Gerard Koel wonnen ook een koppelrace. DOLF VERSCHUREN en Guil- lermo Timoner hadden in Palma nu eens niet de taak elkaar te bestrijden, maar.zij moesten als jurylid fungeren bij de uitverkie zing van „Miss Mallorca". Het commentaar van Dolf „Ik heb reeds zoveel overwinningskussen geïncasseerd dat ik wel tot oor delen bevoegd ben". THEO SIJTHOFF, de poulain van de Rotterdammer Ton Visser, heeft in Roubaix Kassei Roubaix goed gereden. Theo be haalde een 9e prijs. Op de 10e plaats kwamen ex aequo binnen Joop van der Putten en Werner Swaneveld. PETER POST, die met Rik van Looij in Amsterdam getuige was van de finale om de Europacup gaat in het aanstaande weekeind met vier Faema-makkers deel nemen aan de Ronde van Dort mund. Als triomfator van de „Rundfart" zal Peter eerst een uitvoerige huldiging dienen te ondergaan. PIET VAN ESTja eindelijk is het er dan toch van gekomen. Piet is uitverkoren om aan de zijde van Rik van Looij deel te nemen aan het Ardeense Weekeind. Ook Huub Zilverberg mag nu eens met de grote heren van Faema meerijden. Korfbal Het programma in de eerste klasse Z. K B. voor a.s. zaterdagmiddag kan moei lijker interessanter zijn dan het nu is. De vier koplopers komen twee aan twee te gen elkaar uit en nadat van deze wed strijden de kruitdamp is opgetrokken zal er wellicht wat meer tekening komen. Leider Animo 1 krijgt nummer twee van de ranglijst, Swift 2, op bezoek. De Swift-ploeg stelde in haar laatste wed strijd enigszins teleur, zodat we geneigd zijn Animo 1 de beste kansen toe te ken nen. Eveneens in Souburg gaan de num mers drie en vier Togo 1 en Zuidwesters 1, de krachten meten. Hier kon Zuidwes ters 1 wel eens de gevaarlijke outsider worden, waarbij echter veel zal afhangen van de vraag of Togo 1 haar eerste twaalftal volledig in het veld kan bren gen. Voor de korfballiefhebbers in Sou burg valt er zaterdag volop te genieten. Beide wedstrijden beginnen om 4 uur. Zeelandia 1 ontvangt Top en kan ander maal tegen deze ploeg twee punten rijker worden. Bij Tjoba 2 - Elto 1 tippen we Elto 1 heel voorzichtig als winnaar. In 2a zal Animo 2 wel geen kans zien om tegen Togo 2 de 94 nederlaag, die in Goes werd geleden, te wreken. Storm vogels 1 - AKC is van het hoogste belang voor de laatste plaats. Wint het Westka- pclse twaalftal dan komen de Aarden- burgers alleen voor de last van de rode lantaarn. In 2b gaat Luctor 1 Blauw Wit 1 weer van de eerste plaats verdrijven door een zege in de uitwedstrijd tegen Vios 2. Ge steund door het succes van vorige week tegen Luctor 1 zal Volharding tegen de Poel opnieuw de volle winst willen be halen. In 3a moet Vedo 2 kunnen zegevieren over Vedo 3 en is Swift 5 goed voor de volle winst. In 3b is VZOD tegen Vopo de kat die in het nauw zit. Blauw Wit 2 kan zich tegen Tjoba 3 herstellen, terwijl Togo 4 tegen Zeelandia 2 de punten in eigen huis kan houden. RUDI ALTIG nieuwe leider De Westduitse wielrenner Rudi Altig is winnaar geworden van de zevende etappe van de Ronde van Spanje. Hij legde de 223 km van Cartagena naar Almeria af in 6 uur en 38 min. 20 sec. en nam daarmee de leiding in het al gemeen klassement van de Ier Seamus Elliot over. In dezelfde tijd als Altig finishte een groep van tien renners waarvan Michel Stolker de laatste was. Hij klom naar de 3e plaats in het klassement. De uitslag van de zevende etappe luidt: 1 Altig (W.-Dld.) 6.38.20 (met bon. De Nederlaag van Real Madrid in de finale om de Europese beker tegen Ben- fica heeft in de Spaanse hoofdstad grote verslagenheid te weeg gebracht. De fanatieke aanhangers van Real Ma drid vragen zich na de nederlaag af, of dit het teken van de naderende onder gang is. Het toonaangevende Madrileense och tendblad „ABC", schrijft op de voor pagina van het donderdagnummer met vette koppen: ,,De hegemonie van Real Madrid in het Europese voetbal is ten einde". Het blad zegt verder dat Real in de meest dramatische tweede helft, die het team ooit beleefd heeft, ten on der is gegaan. De Arriba" zegt: „Het aan overwin ningen gewende Real heeft in Amster dam de zwaarste knock out in haar be staan moeten incasseren". Het. blad schrijft verder dat Benfica verdiend ge zegevierd heeft. De foto: Te midden van een onbeschrijf- iyk tumult grijpen vele handen naar de beker, welke Avordt omklemd door de rechtshalf van Benfica, Cavem. Het hardnekkige gerucht dat rechts binnen Del Sol van Real Madrid voor een recordbedrag naar F.C. Turijn zou overgaan, is ook bepaald geen troost voor de bedroefde Spanjaarden. Verder wordt er in de Spaanse hoofd stad gefluisterd dat de pijlsnelle links buiten Gento plannen zou hebben om van club te veranderen. De 15 spelers die zyn aangezocht voor de centrale training voor kandidaten voor het Nederlandse elftal zoals gemeld werd de PSV-linksback Renders nog aan de 14 reeds gekozen spelers toegevoegd kwamen donderdagmiddag in het sport park „De Vliert" te Den Bosch voor de eerste maal bijeen. De opstelling van het nationale team, dat woensdag 9 mei in het Feijenoord- stadion te Rotterdam tegen Noord-Ier- land uitkomt, scheen bondscoach Elek Schwartz ditmaal niet veel zorgen te ba ren. Of het zou zijn zoeken naar een rechtervleugel in de aanvalslinie moeten zijn, die in het traditionele partijtje aanval tegen verdediging werd gefor meerd door v. d. Kuil en v. d. Lin den. Henk Groot bezette de middenvoor plaats, op links geflankeerd door Prins en Keyzer. Achter deze linie opereerden Van Wissen en Muller als kanthalfs. Te genstanders van deze aanval waren La- garde, Wiersma, Pronk en Petterson. Dinsdag komen do spelers voor het laatst bijeen. Zeist is dan de plaats van samenkomst. De Russische renner Anatoli Tchere- povitsch heeft ook de tweede etappe van de wedstrijd BerljjnPraagWarschau op zijn naam gebracht. De Rus zegevierde aan het eind van de 209 km lange rit van Berlijn naar Leipzig over zyn acht mede- vluchtelingen, van wie de Nederlander Henk Nijdam de tweede plaats bezette. De uitslag was: 1 Tcherepovitsch (Rusland 5.18.04 (met bon. 5.17.04) 2 Henk Nijdam (Ned.) z.t. (met bon. 5.17.34). 3 Melichow (Rusland) 4 Ampler (O.-Did.) 5 De Breuker (Belg), 6 Petterson (Zweden), 7 Fornalczyk (Polen), 8 Kellermann (O.-Did.) 9 Se- laru (Roem.) allen zelfde tijd als Tchere- povitch. 10 Zielingski (Polen) 5.19.19, 18 Jean de Vries 5.19.19, 31 Jaap de Waard z.t. 46 Jan Schroeders 5.19.33, 81 Van Espen 5.37.22. 107 Wesseling 6.08.28. Het algemeen klassement na twee da gen luidt: 1 Tscherepovitch (Rusland) 7.54.40, 2 Ampler (O.-Dld.) 7.56.40, 3 Nijdam (Ned.) 7.57.14, 4 Hellemans (Belg) 7.57.27, 5 Melichow (Rusland) 7.57.44. 6 De Breu ker (Belg.) 7 Petterson (Zweden). 8 Fornalezyk (Polen), 9 Kellermann (Po len) 10 Selaru (Roem.) allen zelfde tijd als Melichow. Het algemeen ploegenklassement ziet er als volgt uit: 1 Rusland 23.53.23, 2 Oost-Duitsland z.t., 3 Polen 23.54.38, 4 Roemenië z.t., 5 België z.t., 6 Nederland 23.55.42. 6.37.20); 2 Rosa (Sp.) z.t. (met bon. 6.37.50): 2 Bono (It.) z.t. 4 Annaert (Fr.) z.t. 5 Chiodini (It.) z.t. 6 Manzaneque (Sp.) z.t. 7 Company (Sp.) z.t. 8 Sey- neve (B.) z.t. 9 Sweeck (B.) z.t. 10 Stol ker z.t. Het algemene klassement ziet er na de zevende etappe als volgt uit: 1 Altig 26 uur 24 min 11 sec; 2 Elliot 26.25.10: 3 Stolker 26.26.21: 4 Annaert 26.26.30: 5 Stablinsky (Fr.) 26.28.13: 6 Anquetil (Fr.) 26.29.02; 7 Iturai (Sp.) 26.29.21; 8 Perez Frances (Sp.) 26.29.51; 9 Ga- bica (Sp.) 26.29.59; 10 Macheco (Sp.) z.t. Hij was er weer, de 58-jarige Duitser Mozes Lenz uit Essen, ge stoken in een wit jasje, met op zijn rug in grote letters „Puskas is de grootste voetbalmatador" geschre ven. Drie keer sprong hij, de be wonderaar van de ex-Hongaar, kraaiend van plezier omhoog. Na de wedstrijd stond hij droefgeestig bij de kleedkamer van Real, zijn pet verfomfaaid in de handen. „Schadewas het enige dat hij uit kon brengen. ZONDAGCOMPETITIE 6 MEI Promotiecompetitie le klas: Aardenburg 1-Renesse 1. le klas A Hansw. Boys 1-Ria W 1. Reserve le klas Cora. Boys 3-Zeeland Sport 3; Bier vliet 2-RCS 2; Luctor 2-Teraeuzen 2; Steen 2-Zeelandia 2. 2e klas A Cortgene 1-Noormannen 1; Hansw. Boys 2-Volharding '32 1; Patrijzen 2- Kruiningen 1; Yerseke 2-Robur 1. 2e klas B Aardenburg 2-Vlissingen 5, Retranche- ment 1-Zeeland Sport 4. 3e klas A 's Heer Arendskerke 2-Patrijzen 3; Luc tor 3-Robur 2. 3e klas B Aardenburg 3-Zuidzande 1; Noorman nen 2-Hoofdplaat 2; Breskens 3-Retran chement 2; Groede 2-RCS 3; IJzendijke 2-Walcheren 3. 3e klas C Corn. Boys 4-Hontenisse 3; Ria W 2- HVV '24 3. Op de boksranglyst, die wordt opge maakt door het Amerikaanse blad ,,Ring Magazine", is de Zweed Ingemar Jo hansson na zyn veelomstreden zege np de Nederlander Wim Snoek opgeklom men naar de vierde plaats in de zwaar gewichtklasse. Als voornaamste rechthebbenden op een titelgevecht met wereldkampioen Floyd Patterson worden beschouwd diens landgenoten Sonny Liston, Eddie Machen en Zora Folley, die de eerste tot en met de derde plaats bezetten op de lijst van uitdagers. Johansson staat, zoals gezegd vierde en is daarmee de Canadees Ro bert Cleroux voorbijgestreefd. Deze laatste leed onlangs een nederlaag tegen Zora Folley. Na Cleroux volgen als zes de Archie Moore en als zevende de Brit Henry Cooper. De Europese kampioen Dick Richardson (Wales), die de komen de maand zijn titel verdedigt tegen Jo hansson, werd geen plaats waardig ge acht onder de beste tien. De Zweedse bokser Ingemar Jo hansson is in het huwelijk getreden met mej. Birgit Lundgren, een 25-ja- rige schone, die nu voor de zware taak staat een bokskampioen voor de rest van zijn leven baas te blijven. Links: de priester, die het huwelijk voltrok. MIDDELBURG, 2 mei. Fruit: Golden Delicious II 80-85 78-84, II 75-80 75-79, II 70-75 71-75, II 65-70 60-67, II 60-35 44-54, III grof 47-54, Jonahtan 65-75 61- 66, 60-65 58-60. Groenten: sla I en II20- 34. sla C 10-20, spinazie 33-41, rabarber 6-16, prei 39-44, bloemkool 6 per kist 79-97, idem 8 per kist 42-58, idem 10 per kist 37-49, andijvie 63-89, postelein 106- 114, witlof 66-93, radijs 19-32, komkom mer krom kg 91. 's-HERTOGENBOSCH. 3 mei 1962. Aanvoer 212 stuks. Prijzen (in guldens): vol jarige 950 1350 p. st. jonge werk paarden 975 1400 p. st. 2-jarige (ruins) 900 1100 p. st. 2-jarige (merries) 975 1175 p. st. hitten 500 750 p. st. Shetlandse pony's (ruins) 225 475 p. st. Shetlandse pony's merries) 650 1175 p. st. jonge slacht- paarden 2,50 2,90 p. kg gesl. gew. oude slachtpaarden 2,20 2,60 p. kg gesl. gew. slachtveulens 2,70 3,00 p. kg gesl. gew. Overzicht Aanvoer minder. Vraag naar jonge paarden was vrij goed, handel redelijk, prijzen ge handhaafd. Jonge werkpaarden handel lui, prijzen duur. Twee-jarige aanvoer weinig, handel prijshoudend. Hitten aan voer normaal, handel stroef, prijzen stabiel. Shetlandse pony's aanvoer nor maal, handel stroef, weinig verandering in prijzen. Jonge slachtpaarden handel levendig met iets aantrekkende prijzen. Oude slachtpaarden handel redetijk, prijzen vaster. Slachtveulens aanvoer be perkt, handel willig, prijshoudend. Eerst volgende paardenmarkt 7 juni a.s. Konstanz 339 (—1), Rheinfelden 277 (_6), Ottenheim 359 (—5), Straatsburg 317 (+2). Maxau 500 1). Plochingen 133 1). Mannheim 353 7), Stein- bach 151 (—2), Mainz 342 5>, Bingen 273 (—5), Trier 197 (+2), Koblenz 230 '—6L Keulen 272 (—81, Ruhrort 470 (—11), Lobith 1100 (—61, Nijmegen 886 (—7). Arnhem 898 7), Eefde IJssel 426 (—6), Deventer 320 (—5), Monsin 5550 (—61, Deventer 320 (—5), Monsin 3995 (—3), Belfeld 1175 (+6), Grave be neden de sluis 509 3). fijne nopjes in marine/wit wit/ marine en wit/koren. De grote mode voor blouse met voering 90 cm breed opengewerkte veredelde popeline in beeldige pastelkleuren. In wit, zeer geschikt voor communie jurkjes, 90 cm breed zijde met wol, in de nieuwste pasteltinten. 130 cm breed In gedekte kleuren, zeer chic. 140 cm breed exclusieve imprimé's, kreukvrij en no-iron, dus ideaal voor de vakan tie! 90 cm breed De nieuwe mode: Schaduw Prince de Galles in bleu, beige en parel grijs. 140 cm breed De nieuwe Franse mode, bedrukte denim, nieuwe dessins. 90 cm breed UNI DENIM voor composé 90 cm breed 3,50 in vele kleuren, met en zonder goud- of zilverdraad. Directe import uit Frankrijk en Italië. - Stoffen die de mode aangeven in de couture- wereld. rijk bewerkt met lurex-metaaldraad, in vele kleurstellingen en in WIT, speciaal voor bruidsjaponnen. 90 cm breed fraai bewerkte satin duchesse, voor een kost bare japon, die toch niet duur is Zeer chic voor bruidsmoe-ders 90 cm breed In een rustige omgeving kunt U keuze maken uit een grootse .iiectie compleet met sluiers/kapjes en kroontjes. Alleen in wit. Feestelijk voor com- m no muniejurkjes. S 7Ü Voordelige breedte. 115 cm Originele Franse kant. vorstelijk dessin, rijk geschulpt. Een droom japon. Extra breed 180 cm Linnen japonstof in de toonaange vende modekleuren. 90 cm breed 55% 45% De ideale completstof voor vakantie en vrije tijd voor „HAAR" en „HEM" In beige, marine grijs, koren, groen/melange, wit en crème. 140 cm breed Bosstraat 20 Tel. 5779 BERGEN OP ZOOM

de Stem | 1962 | | pagina 3