Senaat (15 man!) kan niet over a.k.w. stemmen MELK Toch nog kans op geheim overleg? PLAN BUNKER onaanvaardbaar Parijs bezorgd om toestand in Algerië Huisvrouwen in het goud MERKWAARDIGE VERTONING IN EERSTE KAMER bezorging -op zaterdag- in gevaar AR trekt fel van leer Impasse in EEG: Nederl and en België willen geen „soepele intergratie' Wetsontwerp vergruisd beeldof een Venus PAPOEA-LEIDER JOUWE: TENTOONSTELLING 14 DAGBLAD VOOR ZEELAND >x lijk af is! Vragen over aardappelen I VERGELEKEN met de gemiddelde kos ten van levensonderhoud in de maanden april 1960 en april 1961 heeft de prijsont wikkeling van aardappelen en groenten naar schatting geleid tot een stijging van de totale kosten van levensonderhoud van 2,5 percent. Deze stijging wordt voor het grootste deel veroorzaakt door de hogere prijs van aardappelen (naar schatting 1,5 percent). Dit hebben de ministers van economische zaken en van landbouw en visserij geantwoord op schriftelijke vragen van het Tweede-Ka merlid mevrouw De Roos - Oudegeest (P.v.d.A.). NEDERLAND-INDONESIE Amerika lanceert toch uitgelekte Berlijnplannen Tijdelijk regen Kind dronk glas onverdunde whisky WANTROUWEN] WEER TALRIJKE DODEN OAS. blijft toch gevaarlijk actief KROESTJEV werd 68 jaar Chaos Asiel voor Salan? Voor 100000 dollar soon vrijgekocht ELSPOR N.V. 102e JAARGANG No. 23957 Voor God, Koningin en Vaderland Uitgave: N. V. Uitg Mij. Neerlandia Directeur: E. H. B Brader. Hoofdredacteur: J. J. H. A. Bruna. Redactieraad: J M A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem rar. dr A J. J M. Mes. rar H M. L. de Rechter. P. V. M. Vercauteren. L. J. v 't Westende. Bureaus: Breda - Reigerstraat 16 - Te) 22341 (4 lijnen) - Postgiro 278841. WOENSDAG 18 APRIL 1962 Abonnementsprijs f 7.30 per kwartaal, 8,60 per post, t 0,56 per week Buitenlandse abonnementen op aan vraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage 0,42 per mm (Ing. Med. 1,05). Bij contract aanzienlijke reductie Volledi ge tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: GOES, Klokstraat 1 telefoon 6 252 - Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST Steenstraat 14 - telefoon 2377 (BijbureausTerneuzenIJsbaanstraat 24 - telefoon 26U' OOSTBURG Nieuwstraat 41 - telefoon 2893) vNWinst ETJËS CHAMPIGNONSOEP MET IEP MET ROOMZACHTE ASPERGES Wanneer de regering de zuivel sector geen financieringsmogelijk heid wil geven voor een toeslag van 50 procent op het uurloon voor za terdags-arbeid, komt de bezorging ernstig in gevaar. De bonden van werknemers in de zuivelindustrie zullen in dat geval hun leden ad viseren op zaterdag geen zuivel- produkten meer te bezorgen. De kerncommissie voor de zuivelin dustrie heeft gisteren in Den Haag over de per 1 mei a.s. af te sluiten nieuwe zuivel-c.a.o. een onderhoud gehad met minister De Pous en staatssecretaris Rool- vink. Tijdens dit onderhoud heeft de kerncommissie gezegd, dat de genoemde toeslag van 50 pet. die neerkomt op f 7.per zaterdag niet uit de nor maal voor loonsverhogingen beschikbare produktiviteitsruimte mag komen. Dit zou ten koste gaan van die groepen werk nemers in de zuivel, die niet op zaterdag werken. Voor deze groep zou dan minder ruimte voor loonsverhoging overblijven. Daarom wil de zuivelindustrie dat de minister kiest uit een van deze drie mo gelijkheden voor financiering van deze toeslag: 1. Verhoging van de straatprijs van melk met een halve cent per liter; 2. Alleen op zaterdag een verhoging van 2 cent per liter. 3. Financiering uit het landbouwegali- satiefonds. Voor de derde mogelijkheid voelt de zuivelindustrie het meest. Het is echter nog maar zeer de vraag of landbouw met het onder punt 3 genoemde akkoord gaat. Het gaat om een bedrag van t 7 8 mil' i joen. De kerncommissie heeft minister De I Pous ook voorgehouden, dat er voor de f regering een schadepost van 14 cent per liter melk ontstaat, wanneer er zater dags niet meer bezorgd zal worden. De melk dient dan immers een andere, min der opbrengende bestemming te krijgen. Over dit punt en enkele andere beraadt men zich heden. Geschilpunten onderling zijn naar wij vernemen nog het aantal vrije dagen en een loonsverhoging van 7 cent per uur. De werkgevers willen 6.5 I cent geven. (Van onze parlementaire redacteur) Pas de volgende week woensdag zal de Eerste Kamer definitief beslissen over het wetsontwerp inzake de algemene kinderbijslagver zekering. De Senaat heeft er gisteren in nogal kritische zin over gediscussieerd. Het debat was om negen uur 's avonds afgelopen, maar er waren toen te weinig Kamerleden (rond 15) present om nog te kun nen stemmen. De Senaat liet dr. Veldkamp (sociale zaken) in het on zekere over de vraag of diens beantwoording enige indruk had ge maakt. Niemand nam namelijk de moeite om te repliceren. Alles bij elkaar zeker bij een belangrijk wetsontwerp als de a.k.w. een hoogst merkwaardige vertoning. zijn enkele tegenstemmers. Zij vinden de jDcze was echter politiek niet haalbaar. In een dergelijke situatie is een compro mis, wanneer daardoor mensen in nood geholpen kunnen worden, niet verwerpe lijk, betoogde de bewindsman. Het gaat me echter te ver, zei hij, om nu te spre ken van een vergruisd beeld. Ik vergelijk dit wetsontwerp liever met de Venus (zonder armen) van Milo. Daaraan ontbreekt ook het een en an der, maar desondanks heeft dit beeld zijr charme behouden. De volgende week zullen we weten hoe de a.k.w.-Venus de Eerste Kamer bevalt. De socialisten hebben al laten weten dat zij in ieder geval tegenstemmen. Sportblouse van Poplin i No Iron. t Diverse kleuren 16.75 Pepita ^pantalon van bedrukte katoen satin. Zomer- tinten. 2.76 DE UITGEVERIJ Lannoo in Tielt (Bel gië) heeft de levering van het boekje Harry Mulisch, de minnestreel van het Leidseplein", geschorst e.i zich bereid verklaard de verspreiding definitief te staken. Daarmede is volgens Harry Mu lisch de grond voor een kort geding ver vallen. PHILIPS EN FOKKER zijn de Neder landse leden van de onlangs opgerichte Europese ruimtevaartorganisatie Euro- space NA DE DmERIS schijnt in Oost- aV ns een tyfusepidemie te heer sen. Maar officieel wordt er over ge zwegen. TSJOMBE ZOU tegen de paasdagen naar vhe£en om vrouw en kinderen te bezoeken. Een van zijn kinderen is ziek geweest. HR. MS. VLIEGKAMPSCHIP Karei Doorman" zal heden in Den Helder te- rugxeren na een voorjaarsoefenreis naar het westelijk halfrond, die ongeveer drie maanden heeft geduurd. Voorshands zullen we het er maar op houden, dat de a.k.w., ondanks alle sen sationele kritiek, de eindstreep toch wel zal halen. Een verwerping zou ongetwij feld een kabinetscrisis betekenen. De in gangsdatum wordt 1 jan. a.s. De toege zegde premievrijstelling voor zelfstandi ge ongehuwde vrouwen boven 45 jaar blijft gehandhaafd ondanks het advies van de S.E.R. om dit niet te doen. De C.H.U.-fractie ging met de K.V. P.-senatoren akkoord met het a.k.w.- ontwerp. Het is niet volmaakt, consta teerde de heer Van Lieshout (K.V.P.), maar op de duur zullen de onvolkomen heden, hoopte hij, wel bijgeschaafd kun nen worden. Is die hoop gerechtvaardigd? De libe ralen, die in hoofdzaak voor de beperkte (nikomensgrens) werking van de huidige a.k.w. verantwoordelijk zijn lieten geen lichtpuntjes ontbranden. De meningsver schillen terzake (tussen V.V.D. en K.V. P.) zullen voorlopig wel onoverbrugbaar blijven, oordeelde de heer Van Vliet (V.V.D. De liberalen zullen overigens het a.k. door de K.V.P. in de Tweede Kamer tot f 14.000 opgetrokken inkomensgrens voor zelfstandigen te hoog. En de anti's? Het leek er even op, dat de A.R.-fractie zou gaan tegenstemmen. Haar woordvoerder prof. De Gaay Fortman trok zo fel van leer tegen het a.k.w.-compromis, dat men al aan een kabinetscrisis ging den ken. Prof. De Gaay Fortman opponeert achter de schermen erg tegen het Nieuw- Guineabeleid van het kabinet. Zou hij nu prof. De Quay c.s. via het a.k.w.-ont werp ten val willen brengen? Achteraf bleek dat niet de bedoeling te zijn. Toen dr. Veldkamp was uitgesproken, kwam prof. De Gaay Fortman hem heel vrien delijk de hand schudden. Zijn kritiek moet zeker gezien worden in het beken de stramien van de wat dubbelhartige A.R.-tactiek om zich te distantiëren van zaken waarvoor men zelf medeverant woordelijkheid draagt. Prof. De Gaay Fortman noemde het a.k.w.-ontwerp een vergruisd beeld. Het brengt niet de algemene kinderbijslag verzekering, die aanvankelijk beloofd is. Het is ingewikkeld, daardoor duur en onrechtvaardig. De hogere inkomens moeten wel premie betalen maar zij ont vangen niets. Het is jammer., verzuchtte prof. De Gaay Fortman, dat zoveel ver nuft aan zo'n slechte zaak is besteed. Laten wij ophouden, riep hij, met dit soort compromissen. Dr. Veldkamp bleef uiterlijk beheerst onder deze kritiek. Hij liet uitkomen dat ook hij liever een wer kelijk algemene kinderbijslagverzekering w.-ontwerp in meerderheid steunen. Er voor zelfstandigen gewild zou hebben. De Amerikanen laten zich niet kemien. Hoewel zij nog steeds gebeten zijn op degenen, die het ,,wcekeinde-lek" op hun geweten hebben, zyn zij wel van plan de voorstellen ter vermindering van de spanning inzake Berlijn aan de Sovjet- Unie aan te bieden. De voorbarige publikatie is vervelend en hinderlijk, maar de westelijke plan nen worden er niet minder waard om, aldus hun gedachtengang. Zij hebben on dertussen overleg gepleegd over het plan. Een van de voorbarig gepubliceer de punten zou zijn het instellen van een internationaal controlelichaam op de ge allieerde toegangswegen tot West-Ber- lijn, waarin ook Oost-Duitsland zou moe ten zijn vertegenwoordigd. Beweerd wordt, dat de bezwaren tegen het plan van Westduitse zijde niet van de regering in Bonn afkomstig zouden zijn. Deze bezwaren kanten zich vooral tegen het feit, dat het plan de erken ning van Oost-Duitslands regime nader bij brengt. De Verenigde Staten redene ren echter, dat hun plan slechts be staande feiten erkent. gen erop toe te zien dat personen, die knoeien met de distributie van rijst en textiel, streng worden gestraft. Boven dien werd verklaard, dat de vrouwen een voorbeeld moesten zijn op het punt van „eenvoudig leven", terwijl aanbevo len werd actief aan de bevrijding van West-Irian deel te nemen. j Weersverwachting van het K.N.M.I. tot vanavond, opgemaakt gisteren- avond 23.15 uur: het algemeen veel bewolking met tijdelijk regen. Zwakke tot ma- •n 6 uit oostelijke richtingen. pezelfde temperaturen als gisteren of iets lagere. yerwachting van het Belgisch weer- kundig instituut: vrij zacht maar nog steeds zwaar .bewolkt tot betrokken met hier en J flaar lichte regenvlagen. Voor de vol- gende twee dagen wordt een stijging van de temperatuur verwacht, met een maximum tot 16 graden. Vandaag: zon onder 19.41 uur. Maan op 17.58 uur. Morgen: zon op 5.36 uur. Maan on- der 5.54 uur. kan In Washington circuleerden dinsdag j.l. berichten, dat Indonesië bereid zou zijn het geheime over leg met Nederland te hervatten. Dit zeiden Indonesische functiona rissen, die eraan toevoegden, dat als basis voor deze hervatting de voorstellen zouden dienen, zoals die door Bunker zijn gedaan. Desondanks verklaarde Omar Dhani, de Indonesische vice-luchtmaarschalk, gisteren tegenover zijn troepen: ,,We zul len spoedig moeten beginnen of we dat nu prettig vinden of niet. Het opnieuw beginnen der geheime be sprekingen zou afhangen van de instruc ties, die ambassadeur Van Roijen bij zijn terugkeer naar de Verenigde Staten heeft gekregen van de Nederlandse re gering. Onze ambassadeur had gisteren een onderhoud van Dean Rusk. Over dit onderhoud is niets bekend, maar aange nomen wordt dat hij het Nederlandse standpunt heeft verhelderd. Ondertussen doet Indonesië niet de ge ringste moeite om een gunstige sfeer voor de eventuele nieuwe geheime be sprekingen te scheppen. Zijn persbureau Antara weet te melden dat de Neder landers op Nieuw-Guinea wreedheden begaan tegen de bevolking, in een po ging een volksbeweging te onderdruk ken, die zich verzet tegen de Nederlan ders. Mannen van de Nederlandse poli tie en mariniers zouden op het eiland Gag hebben huisgehouden onder Indone sische vlag. Er zou geplunderd en ver nield zijn. Oorlogsschepen zouden e»n dorp op Gag hebben beschoten. Vele vrouwen en kinderen zouden het oerwoud in gevlucht zijn. Ook zouden Nederland se politiemannen overlopen naar de ge lederen van de „volksguerrilla-strijd krachten". Nasoetion. minister van defensie, heeft verklaard dat Indonesië zijn militaire kracht zal dienen op te voeren om op gewassen te zijn tegen de versterkingen, die Nederland overzee zendt en tegen de strijdkrachten in Nederland zelf. In gaand op opmerkingen over buitenlandse (Russische) legeraankopen, zeide Nasoe tion: „Geen land zal het ons kwalijk ne men. dat wij dit gedaan hebben, want wij moeten militair sterker zijn". Overigens is de internationale Indone sische jaarbeurs voor onbepaalde tijd uitgesteld. „Niemand zal dit verwonde ren", aldus een woordvoerder, „in ver band met de bevrijding van West-Irian Dokters in de Engelse plaats Haverfordwest vochten gisteren voor het leven van de vierjarige Deri Jones, vierentwintig uur nadat het kind een glas onverdunde whisky had opgedronken. Deri had de fles gevonden in de slaapkamer van zijn ouders en dr voor het eten een glas uit geschonken. Het kind werd ijlings naar een ziekenhuis overgebracht, waar het de hele dag buiten bewustzijn was. De artsen zeiden dat het glas whisky voor Deri evenveel betekende als anderhalve fles pure whisky voor een volwassene. (Van onze parlementaire redactie) „Voor de Papoea's is het plan-Bunker onaanvaardbaar". Dit zei de Papoea voorman, de heer Jouwe, lid van de Nieuw-Guinearaad, gisteren op een pers conferentie na zyn aankomst uit Nieuw- Guinea op Schiphol. Desgevraagd zei hij de volledige inhoud van het plan nog niet te kennen. „Maar wy voelen dit echt niet als een gemis. Wy zyn namelijk te gen iedere vorm van overdracht van het bestuur over Nederlands Nieuw-Guinea aan Indonesië. Daarom hebben wij in het geheel geen behoefte om als Papoea's met Indonesiërs te gaan praten. Wij be reiden ons voor op de onafhankelijkheid, er nog steeds op vertrouwend dat Neder land zijn belofte jegens het Papoea-volk gestand zal houden". De heer Jouwe zeg niet te geloven, dat Indonesië een grootscheepse aan val op Nederlands Nieuw-Guinea zal ondernemen. Wel zullen zijns inziens steeds kleine infiltratiepogingen on dernomen worden. Verwijzend naar het grote voedseltekort in Indonesië zei de heer Jouwe over de infiltran ten: „Ze komen verhongerd aan en dan moeten wij ze steeds maar ge vangen nemen en te eten geven". In het gezelschap van de heer Jouwe bevonden zich ook de Papoealeiders Kai- siepo, Womsiwor, Tanggahma en Torey. Zij zijn hier op uitnodiging van de rege ring. Staatssecretaris Bot was dan ook ter begroeting op de luchthaven aanwe zig. De heer Womsiwor reist binnenkort door naar New ork met de Nederlandse delegatie, die bij de V.N. het jaarlijks rapport over Nieuw-Guinea uitbrengt. De overigen zijn hier als leden van een col lege van gedelegeerden, die de Nieuw- Guinearaad vertegenwoordigen. Zij heb ben. naar verklaard werd, geen mandaat van de Nieuw-Guinearaad en geen in structies meegekregen. De heer Jouwe zei: „Wij komen ons persoonlijk oriën teren en om te trachten tot gezamenlijke en de komende Aziatische spelen het niet anders". Het Indonesische vrouwencongres heeft er bij de regering op aangedron- gedachten te komen over het plan-Bun ker. Wij kunnen en zullen de Neder landse regering nergens toe dwingen". De heer Jouwe liet in zijn uiteenzettin gen geen twijfel bestaan aan zijn groot wantrouwen jegens alle zoet-klinkende Indonesische beloften. Met name gelooft hij er niet in dat Indonesië ooit het recht op reële zelfbeschikking zal erkennen. ..Dat heeft Indonesië 12 jaar lang niet gedaan en wij geloven beslist niet aan wonderen op dit punt". Anderzijds is het volgens de heer Jou we niet mogelijk thans reeds een repu bliek West-Papoea uit te roepen. „Wij hebben tijd nodig en zeker ook nog lange tijd de steun van Nederland". De heer Womsiwor zei desgevraagd, geen idee te hebben van het officiële Amerikaanse standpunt t.a.v. het plan- Bunker. „Maar volgens mij kan Ameri ka, dat overal ter wereld de democratie predikt, zich principieel niet achter dit plan stellen". DE AMSTERDAMSE centrale recherche is bezig met een onderzoek tegen de maandag gearresteerde hoofdagent Van H„ die ervan verdacht wordt dat hij van kasteleins in de binnenstad geld zou heb ben aangenomen in verband met het ge ven van adviezen over de vei lening van z.g. „gunstvergunningen". De hoofdagent is o.a. belast met toezicht. De Gaulles bezorgdheid om de toe stand in de grote steden van Algerië die zich gisteren uitte in een langdurig gesprek tussen de president en de daar voor naar Parys gevlogen hoge commis saris Fouchet kreeg gisteren door ge beurtenissen in Algiers en Oran scherp reliëf. In beide steden hebben politie en mi litairen doortastend moeten optreden te gen de OAS. In Oran ondernam een OAS- groep gistermiddag per auto een straf expeditie door een Moslimwijk. Daar Het is gisteren tydens de ministersconferentie van de E.E.G. niet gelukt tot overeenstemming te komen over de verdere politieke samenwerking in Europees verband. Een eventueel compromis is verhinderd door de houding van Nederland en België. De ministers Luns en Spaak (die tevoren een kor te samenspraak hadden) bleven op het standpunt staan dat de E.E.G.-landen naar een hechte politieke integratie moeten streven. Aan de zogenaamde „kleine top" van E.E.G.-landen die in mei in Rome zou worden gehouden, was in feite de voor waarde verbonden dat er overeenstem ming zou worden bereikt. Maar het schijnt dat de ministers gisteren toch de mogelijkheid van die E.E.G.-top open gelaten hebben. In de Expo-hal te Hilversum de linkerzijde van de vorstin zit bur- gemeester Boot van Hilversum en daarnaast mevrouw G.H. Keyser-Har- dick, de huidige presidente van het hoofdbestuur. aanwezigheid van koningin Juliana het 50-jarig bestaan van de Neder landse Vereniging van Huisvrouwen gevierd. Op de foto zien we een mo ment tijdens het défilé van de voor zitsters van de verschillende gewesten, gezeten in oude auto s. de TWEE grootste partijen in Argenti- Aan de rechterzijde van de koningin^nié hebben te kennen gegeven dat het zit mevrouw H.G. van Anrooy-De concres rip ,,,tslnc' van Kempenaer, oud-presidente van het hoofdbestuur van de vereniging, aan congres de uitslag van de verkiezingen niet ongeldig zal verklaren. De 43 Pe ronisten zouden hun zetels in het congres mogen, bezetten. Bovendien maakten zij duidelijk dat het niet aanging hier nu in Parijs met een beslissingen te nemen, terwijl En geland nog niet kan meespreken. Pas wanneer het Verenigd Koninkrijk, zo be toogden de Nederlandse en Belgische mi nisters van buitenlandse zaken, lid is van de E.E.G.. kan men definitieve afspra ken maken. De overige E.E.G.-landen vonden de houding van de Nederlanders en de Bel gen stijfhoofdig. Italië, Frankrijk en West-Duitsland en onze Beneluxpartner Luxemburg probeerden Luns en Spaak te bewegen in te stemmen met de vorm van „soepele integratie", die zij voor staan. Voordat de bijeenkomst begon was de hoop op een compromis al gering. Men wist van het standpunt van Nederland en België en het was al duidelijk dat het tot een impasse zou leiden. „Het is moeilijk te voorspellen wat er gebeurt als dat compromis niet bereikt wordt", had minister Luns tevoren gezegd. Premier Kroestjev van de Sovjet-Unie is dinsdag 68 jaar geworden. Hij woon de maandag de opening van het com munistische jeugdcongres in het Krem lin bij. Daarna heeft men hem niet meer in het openbaar gezien. Vermoedelijk heeft hij zijn verjaardag in intieme kring in Moskou of in zijn villa in de omge ving van de stad gevierd. Een opname uit Oran: Soldaten be zetten een prikkeldraadversperring in de „Rue du général Leclerc", een van de hoofdstraten van de Algerijnse zeehavenstad. schoten de OAS-misdadigers zo maar in het wilde weg. Twintig Moslims zouden daarbij om het leven zijn gekomen. De duidelijke opzet is hen te verleiden tot tegenacties, die de situatie zozeer zou den vertroebelen, dat de uitvoering van het bestand van Evian in gevaar gebracht zou worden. De politie en het leger zetten grote delen van de stad af, om de daders op te sporen en verdere gewelddaden te voor komen. De schutters werden echter niet gevonden. Ook in Algiers werd een groot deel van de stad, waaronder het gehele cen trum, afgezet uit vrees voor een herha ling van het drama van 26 maart, toen bijna vijftig doden vielen bij een demon stratie. De gehele toedracht van deze gebeurtenissen werd gisteren namelijk voor het onderzoek gereconstrueerd en de overheid nam daarbij geen enkel risi co. Gisteren zijn in deze stad weer ver scheidene aanslagen gepleegd. Zeven Al gerijnen vonden daarbij de dood. De regering in Parys beschouwt de situatie in Algerië op het ogenblik als zeer zorgwekkend. In Oran zou de toe stand zelfs min of meer chaotisch zijn, niet aleen door de aanhoudende aan slagen, maar ook omdat de meeste Europeanen het Franse gezag absoluut niet meer zouden gehoorzamen in de overtuiging dat de OAS de stryd toch zal winnen. De Gaulle zou er teleurgesteld over zijn, dat het inzetten van zoveel politie en militairen de OAS-terreur toch nog niet tot een einde heeft kunnen brengen. Volgens een Amerikaans blad zou de Spaanse regering aan Salan, de nog steeds onvindbare „rebel nummer één" asiel hebben aangeboden als hij zou beloven zijn verzet in Algerië op te geven. Ma drid heeft zich gisteren gehaast dit be richt categorisch te ontkennen. Spanje heeft Salan in het geheel geen aanbod gedaan, werd gezegd. Guillermo Alonso Pujol, een voor malig Cubaans vice-president, heeft de vrijheid van zijn zoon verkregen, door betaling van 100.000 dollar aan Fidel Castro. Het was de eerste keer dat een krijgsgevangene uit de mislukte in vasie op Cuba werd vrijgekocht door een particulier. Pujols zoon, Jorge Alonso Bermudez. was gewoon sol daat in het invasieleger. Fidel Castro had hem echter voor honderddui zend dollar „geprijsd", vanwege zijn vaders politieke belangrijkheid. (Advertenties) Wij zijn met onze WURLITZER-SHOW te BREDA woensdag 18 april van 2-10 uur Rest. „De Graanbeurs", Reigerstraat 18 - 20. Wurlitzer electronisch-orgel-demonstraties door de bekende organist JOOP WALVIS. Wurlitzer Juke-boxes nieuwste modellen 1962. Wij nodigen U gaarne tot een bezoek uit. Wurlitzer alléén-importeur voor Nederland. Dir. J. van Urk - Westersingel 42-44 - Rotterdam

de Stem | 1962 | | pagina 1