Engelandvaarders van Brits leger in Terneuzen gestrand Paasvee op zijn paasbest Gevaarlijke stunt: in kano zee over SLECHTS 1 DAG NU voor 11.50 NU 3.95 Meer parkeerplaatsen en beter wegennet Invloed streekverbetering op jaarmarkt Koewacht Uitbreiding noodzaak voor groeiende l.t.s. Vlissingen Levende dode Weg kwijt in Zevenbergen Dividend Bank van Zeeland 12 pet. Oud-padvinders congresseren op Walcheren Foor graandiefstal Stuurman en Souburger bij polit ie Aanvoer groente neemt toe In Middelburg ZEVENDE SOLISTEN- ZANGCONCOURS Betere kwaliteit aangevoerd speciale aanbieding Dames PANTALONS Dames OVERHEMD BLOUSES Experimentele cursussen Groter comfort voor toerisme op Walcheren Groot krediet voor verbetering van Zwaanweg Gedeputeerden ter lering Delfzijl naar Bouw-c.a.o. naar rijksbemiddelaars Uitkering aan personeel Staking Zwanenberg praktisch voorbij MGR. JULES DAEM bisschop van Antwerpen extern H Memorandum en convenu Kinderbijslag Ondenkbaar Eerst in. Cobouw kijken DAGBLAD COBOUW C Het vakdagblad voor de bouwwereld DAGBLAD DE STEM VAN VRIJDAG 6 APRIL 1962 Gistermorgen zijn vier Britse soldaten, afkomstig uit Duitsland, op een haar na het slachtoffer geworden van een poging om hun regi ment aan meer vrijwilligers te helpen. Boer de Winter in de Nieuwe Neuzenpolder nabij Terneuzen werd verrast, toen twee druipend natte in burger geklede militairen over de dijk klommen, en zich bij hem meldden. Hij waarschuwde onmiddellijk de politie in Terneuzen, die snel met een auto ter plaatse was om eerst te kijken wat die jonge lieden voor wonderlijke gebeurtenissen achter de rug hadden. Toen de politie arriveerde hadden zich nog twee anderen bij het gezelschap gevoegd. Het viertal is op het politiebureau in Terneuzen van droge kleren en een ste vige warme maaltijd voorzien en toen kwam de onvermijdelijke vraagt: Biecht nu eens op waar jullie van daan komen." De vier soldaten, in leeftijd variërend van 18 tot 28 jaar, vertelden het volgen de: Hun regiment, het Royal Regiment of North Lancaster, was gelegen in Wup- pertal, Duitsland, maar was sterk onder bezet geraakt en zou daarom naar Enge land moeten terugkeren. Dat was de re gimentseer te na. waarop met medewe ten van de commandant besloten werd reclame voor het regiment te gaan ma ken, opdat meer (beroeps) soldaten zou den kunnen worden aangetrokken. Beslo ten werd dat het viertal in burgerkleren met twee kano's de rivier af zou gaan en de Noordzee zou oversteken. De jon gens werden van de nodige papieren voorzien, geldig voor Nederland, België en Frankrijk en van geld, en zo ver trokken zij op 27 maart uit Wuppertal met het doel de aandacht op de proble men van de instandhouding van het regi ment te vestigen. Slecht weer Aanvankelijk ging de reis heel goed. Men passeerde zonder moeite Lobith bij De veehandelaar L. v. D. uit de Vlasstraat te Heikant (gem. Sint Jansteen) constateerde maandagmor gen in zijn veestalling dat een nuchter kalf gestorven was. Hij gaf zijn vrouw opdracht om de gemeen tesecretarie te Sint Jansteen te ver zoeken de Destructor te Hansweert dit dode kalf weg te laten halen. Aldus gebeurde en maandagnamid- dag arriveerde de Destructorauto by v. D. op het bedrijf. De chauffeur weigerde echter het kalf op te laden omdat bleek dat het kalf „terug" in leven was. Onver- richterzake keerde de Destructor auto retour. Wat Celie toen tegen Lewie heeft gezegd is niet bekend. Tijdens de vergadering van aandeel houders van de Bank van Zeeland n.v. te Goes ,die op 27 april in hotel Centraal te Goes zal worden gehouden, zal worden voorgesteld over het afgelopen boekjaar een dividend van 12 pCt. (onveranderd) uit te keren. (Advertentie) Nijmegen, maar dichter bij zee raakten de sportieve Britten de weg kwijt in de Deltawerken. Zij kwamen tenslotte in Zevenbergen terecht waar zij met kano's en al op de trein stapten en naar Vlissin- gen gingen. Vandaar werd overgestoken naar Breskens, waar zij bleven slapen. Gisteren zijn zij de Schelde op gegaan met het doel de grote oversteek te wa gen. Ver kwamen zij niet. Het slechte weer deed hen al snel afdrijven en tot overmaat van ramp sloeg een van de kano's om en ging verloren. De twee drenkelingen werden in de andere kano gehesen maar die was, uiteraard, niet op vier man berekend, zodat na betrekke lijk korte tijd het viertal nog maar een ding kon doen en dat was zwemmende de kant zien te bereiken. Dat lukte tot grote verrassing van boer Winter en de politie in Terneuzen. Het viertal komt nu op het politiebu reau op zijn verhaal en zal de reis ver moedelijk op wat gebruikelijker wijze moeten voortzetten. Het komende weekeinde zullen onge veer honderd leden van de Broederschap van oud-padvinders en oud-padvindsters hun landelijk congres op Walcheren houden. Morgenmiddag zal de kring Middelburg van de broederschap de congressisten op ijiet stadhuis te Middelburg ontvangen. Daarna volgt een officiële ontvangst toor b. en w. De jaarvergadering zal 's avQnds worden gehouden in hotel De Distel te Zoutelande. Zondag zal de heer J. de Regt, oud padvinder, het een en ander vertellen over het toerisme in Zeeland en over het belang van de Deltawerken. Zondag middag volgen een bezoek aan Vlissingen en een overtocht naar Breskens. De politie heeft proces-verbaal opge maakt tegen J. P. uit Delfzijl, stuurman op het vrachtschip Netty, en tegen A, N. uit Souburg. P. zou in het begin van deze week een hoeveelheid graan op zijn schip hebben weggehaald, en het ver kocht hebben aan N. Na onderzoek zijn beiden weer op vrije voeten gesteld. Steeds groter wordt thans het aanbod van de voorjaarsgroenten. Hoewel deze teel ten in Zeeland met zo belangrijk zijn, gaat toch ook hier het aanbod toenemen. In verband hiermede heeft de directie van de veiling in Kapelle-Biezelinge be sloten, dat met ingang van deze week, drie keer per week groente geveild zal worden en wel op maandag, woensdag en vrijdag. De veiling van groenten zal op deze dagen worden gehouden om half een 's middags. Zaterdag a.s. zal in de Concert- en Gehoorzaal te Middelburg het zevende Zeeuwse solisten zangconcours worden gehouden. De organisatie berust bij het district Zeeland van de Nederlandse federatie van zangersbonden. Achtereenvolgens zullen kandidaten in de 3e, 2e en le afdeling, de afdeling uit muntendheid en de ere-afdeling hun kunnen tonen. De jury zal worden ge vormd door mejuffrouw H. Bollekamp en de heer H. Stam, beiden uit Rotterdam. Ondanks het gure voorjaarsweer is de jaarmarkt in Koewacht weer een succes geworden. Deze dag betekent voor Koewacht niet alleen een grote marktbedryvig- heid doch eveneens een dag van ontspanning en vermaak. Het koude weer heeft er dan ook geen afbreuk aan kunnen doen, gezien het publiek in zeer groten getale aanwezig was. Er waren vele bezienswaardigheden, waarbij vooral een demon stratie met melkmachines de aandacht trok. Wat de aanvoer van het vee betreft, kwam de jury tot de volgende conclusie: De aanvoer was iets geringer dan vorig jaar, doch de kwaliteit was zeer goed, hetgeen wordt toegeschreven aan het werk van de streekverbetering. Vooral de paarden en het slachtvee waren van een uitstekende kwaliteit. De mindere aanvoer zat speciaal in de graskalveren. Varkens waren er niet aanwezig, gezien 't nog gelden vervoersverbod. De jaar markt was georganiseerd ^ioor het jaar marktcomité in samenwerking met het gemeentebestuur. De jury bestond uit veehandelaren en boeren uit anc'.ere ge meenten. Voor de afdeling paarden wa ren dit de heren H. Lust, Hulst, C. de Maat, Hulst en A. de Clerq, Overslag. Voor het vee de heren R. Beghein, St.- Jansteen, H. Versraeten, Axel en F. Ver moet, Sas van Gent. De uitslagen waren er als volgt sportieve pantalon van ste vige dri-sil gabardine. In de kleuren beige - oranje - gif groen - aqua en cense. Ma ten 34 t/m 48. De ideale vrije-tijds-kleding van de moderne vrouw van mooie uni-structuur met korte mouwtjes. In of over de rok te dragen. Ook leuk te combineren met de pantalon. Maten 36 t/m 52. In wit - geel - groen en aqua VROOM 8, DREESMANN BERCEN OP ZOOM OOSTERHOUT De gemeentelijke l.t.s. in Vlissingen is samen met 11 andere Nederlandse l.t.s.'en uitgekozen om deel te nemen aan een experiment met stel- en meet apparatuur voor de tweede en derde klas metaalbewerken. De benodigde appara tuur wordt dit jaar in verschillende fases afgeleverd, zodat per 1 september 1962 met de cursussen kan worden be gonnen. O. K. en W. heeft intussen toestemming gegeven een architecten bureau drie nieuwe lokalen te doen ont werpen waar deze cursussen gegeven kunnen worden. Een lokaal is voor praktische lessen in elektromontage en twee andere voor theorielessen. De besprekingen over deze uitbreidingen bevinden zich in een ver gevorderd stadium. Men zal echter zo zorgvuldig mogelijk te werk gaan om verdere uitbreidingen, die in de toekomst nodig zullen zijn, in hetzelfde plan te realiseren. Hierdoor wordt getracht de eenheid van het complex te bewaren. Dat dit geen verre toekomstdromen zijn blijkt uit het jaarverslag van de l.t.s. waarin behalve het bovenstaande ook te lezen staat dat 't aantal vak inrichtingen zal moeten worden uit gebreid om aan de behoefte van het bedrijfsleven te kunnen blijven vol doen. Er wordt op de eerste plaats gedacht aan toevoeging van lesuren in gemotoriseerde voertuigen name lijk autohersteller officieel en schil deren. De groei van de school die nu al meer dan vierhonderd leerlingen telt schept problemen. De capaciteit van 17 lokalen is nu geheel gebruikt en een nog grotere toeloop zal noodzakelijk moeten leiden tot uitbreiding van de lokalen. En deze toeloop is te verwachten om dat het aantal aanmeldingen ieder jaar weer hoger wordt, terwyl de invloed van de geboorteplek al weer enige jaren is verdwenen. ParVtime Het aantal leerlingen van de avond school neemt af. De oorzaak hiervan is de toename in de vele vakinrichtingen ln de Veemarkthallen in s-Hertogen- bosch is de 27e paasveetentoonstelling gehouden. Algemeen kampioen werd een zestand-os van gebr. De Lint uit Zevenbergschehoek. Foto: Met ken nersblikken worden de jonge stieren gemonsterd voor part-time of eendags onderwijs. Het avondonderwijs wordt meer en meer als aanvulling of vervolg op reeds eerder behaalde diploma's gezien. Het part time onderwijs werd in het afgelopen schooljaar begonnen met 95 leerlingen. Ook op de avondschool zaten rond de honderd leerlingen. Uit de slotconclusie blijkt dat de com missie van toezicht zich ernstige zorgen maakt over de toekomst. De industria lisatie van Zeeland, vooral van Walche ren betekent dat het arbeidspotentieel flink uitgebreid moet worden met vak technische arbeiders. Dit zal ernstige moeilijkheden opleveren met de huidige accommodatie. (Advertentie) Melk- en kalfkoeien met 6 of meer tanden: le prijs A. Suij, Koewacht; 2e prijs A. de Mayer, Koewacht. Melkkoei en met 4 of meer tanden: 1 L. van Dor- selaer, St.- Jansteen. Kalfvaarzen met 4 of meer tanden: idem; Runderen met 2 tanden: 1 idem; Runderen zonder tanden 1 idem. Graskalveren: 1- en 2- Fr. Pieters, St.- Jansteen. Stieren met 2 of meer tanden: 1 Gebr de Bock, Koewacht; 2 J. Pieters, St.- Jansteen. Stieren zonder tanden: 1 L. van Dorselaer, St.-Jansteen. Schoonste vaarskalf: 1 idem. Schoonste stierkalf: 1 idem. Groepen van 4 stuks van 1 eigenaar: L. van Dorselaer, St.-Jansteen. Beste os 4 of meer tanden: C. Mang nus, Koewacht. Beste os t.m. 2 tanden: 1 A. de Maeyer. Koewacht, 2 C. Mangnus, Koewacht. Vette ossen zonder tanden: 1 Fr. Pie ters, St.-Jansteen, 2 P. Coene, Koewacht. Vetvee zonder tanden: 1 P. Coene, Koewacht, 2 L. van Dorselaer, St. Jan steen. Vetvee t.m. 2 tanden: :1 P. Coene, Koe wacht, 2 C. Mangnus, Koewacht. Vetvee 4 of meer tanden: 1 P. Coene, Koewacht, 2 A. Matthijs, Koewacht. Vette koeien: 1 L. van Dorsselaer, St.- Jansteen. Beste vetkalf: 1 idem. Groepen van 4 stuks van 1 eigenaar: 1 P. Coene. Koewacht. Kampioenen werden: Fokvee: L. van Dorselaer, St. Jansteen; vetvee: P. Coene, Koewacht. Het grootste aantal rundvee werd inge zonden door L. van Dorselaer. St.-Jan- steen. Paarden: Merriés 4 jaar en ouder: 1 P. Suij, St.-Jansteen; 2 H. Poppe, Koe wacht. Ruinpaarden 3 jaar en ouder: 1 C. Baert, Koewacht. 2-jarige merrieveu lens 1 A. Suij. Koewacht. 2 idem. Merrie veulens: 1 en 2 A. Suij. Koewacht. Warm- bloeds 3 jaar en ouder: 1 R. van Damme, Koewacht, 2 A. Suij, Koewacht. Warm- bloeds beneden 3 jaar: 1 A. Martens, Koe wacht. 2 idem. Haflingers: 1 J. Suij, Koewacht. Grootste aantal paarden min stens 5 stuks: A. Suij, Koewacht. Schoonste konijn rammelaar: 1 L. Seghers, Koewacht, 2 E. de Coninck, Koewacht. Schoonste konijn voedster: 1 E. de Coninck, Koewacht; 2 L. Seghers, Koewacht. De tweede fase van het plan voor verbetering van de Walcher- se recreatiewegen en de aanleg van parkeerterrein en is door het college van beheer van het Weg schap Walcheren goedgekeurd. De uitvoering van dit plan vergt een bedrag van 3.313.470,en zal be halve de verbreding van zeven wegen betekenen dat ongeveer 2500 auto's verdeeld over negen parkeerplaatsen veilig langs de Walcherse kust kunnen worden weggezet. Het plan zal nu via G. S. van Zeeland worden voorgelegd aan de I.N.C.O.R. Interdepartementale Commissie voor Openlucht Recreatie) voor eventuele subsidiëring. De subsidie voor de parkeerterreinen geniet voorrang, alhoewel de vergadering het er over eens was dat in verband met de ontzaglijke toename van het verkeer óp Walcheren,., zeker in de zomer maanden, ook de uitvoering van de weg- verbetering dringende noodzaak is ge worden. Wanneer het dagelijks bestuur alle financiële consequenties van dit plan heeft bestudeerd kan begonnen worden aan de derde fase, namelijk de wijze waarop dit plan zal worden uitgevoerd. Uit de vergadering kwamen namelijk stemmen om de betrokken Walcherse gemeenten te laten bijdragen in de kosten van de aanleg van parkeer plaatsen en wegverbetering. Het ligt niet in de bedoeling van het wegschap het snelverkeer in dit Walcherse recreatiegebied op enigerlei wijze te bevorderen. Dit kwam ter sprake in verband met het besluit voor verbetering van de Zwaanweg een krediet van 233.000, uit te trekken. De toestand van de weg is niet erg best en bovendien wordt de weg verbreed van 3 tot 4.20 meter. Het nadeel hiervan is dat het rijwielpad zal moeten verdwijnen. De wegbreedte kon geen vijf meter worden omdat dit met zich mee zou brengen dat de Zwaanweg dan niet meer onder de b-wegen viel. Het snelverkeer van Vlissingen naar noordwest-Walche- ren zou dan deze weg gaan gebruiken waardoor het recreatieve karakter ver loren gaat. Wanneer G. S. het voorstel hebben goedgekeurd zal binnen een maand met de wegverbetering kunnen worden be gonnen. Het verkeer zal deze zomer vrij normaal kunnen doorrijden er zal een kleine omleiding worden aangebracht. (Eigen bericht) Vier leden van Gedeputeerde Staten van Zeeland, t.w. mr. dr. A. Mes, mr. A. van der Weel, ir. G. Dikötter en de heer M van Poelje en de heer J. van Tuinen, waarnemend griffier, hebben woensdag een studiebezoek gebracht aan Delfzijl. Zij hebben er zich op de hoogte laten stellen van de bestuursvorm en de praktische gang van zaken van de haven aldaar. De haven van Delfzijl wordt in nauwe samenwerking tussen rijk, provincie en gemeente beheerd. De Gedeputeerden van Zeeland hebben de verre reis naar het uiterste noord oosten van het land ondernomen in ver band met de nog in studie zijnde beheers vorm van de industriehavens aan het Sloe en bij Terneuzen. (Van onze Haagse redacteur) Na uitvoerig overleg is thans door werkgevers en werknemers in het bouw bedrijf overeenstemming bereikt over een nieuwe C.A.O. Er zal een loonsver hoging van 10 cent per uur worden ge geven. Over het probleem van de ar- beidstijdverdeling is men het ook eens geworden. Er zal een vijfdaagse werk week met een negen-urige werkdag gel den. Zoals bekend wilden de bouwpatroons aanvankelijk negen maanden van het jaar een werkdag van 9 uur e» 20 minu ten en gedurende de drie resterende (winter)-maanden een achturige werk dag. Nu men het ook over een aantal se cundaire arbeidsvoorwaarden eens is ge worden zal de nieuwe C.A.O. ter goed keuring aan het college van rijksbemid delaars worden gezonden. De directie van Zwanenbergs fabrie ken in Oss heeft bekendgemaakt dat aan het gehele personeel een uitkering zal worden gedaan als ,,een sociale tege moetkoming in de schade, die de gezin nen door de staking hebben geleden" Ruim 90 procent van de 1600 werkne mers is nu weer aan het werk. Het bedrag dat uitgekeerd zal worden bedraagt 40 gulden voor de gehuwde uur. en weekloners en voor ongehuwde kostwinners. Ongehuwden en niet-kost- winners ontvangen 15 gulden. De stakers hebben hun doel: toch uit betaling over de dagen waarop niet werd gewerkt, niet bereikt, aldus de directie. De gisteren door de directie verzonden brieven, waarin hen, die maandag nog afwezig waren, ontslag werd aangezegd, acht men aan de plotseling grote be reidheid het werk te hervatten, niet vreemd. Paus Joannes heeft mgr. Jules Daem uit Gent tot bisschop van Antwerpen aangewezen. Mgr. Daem is directeur-ge neraal geweest van het katholiek onder wijs in België. De nieuwe bisschop is 59 jaar en werd in 1927 tot priester gewijd. Sinds 1950 is hij directeur-generaal van het katholiek onderwijs. Het bisdom Antwerpen wordt nieuw opgericht. In verband hiermee zal het aartsbisdom, aan het hoofd waarvan de pas tot kardinaal verheven mgr. Suenens staat, de naam van aartsbisdom Meche- len-Brussel gaan dragen. (Advertentie) et officiële Belgische memoran dum over de nieuwe Schelde- Rijn-verbinding bevestigt het reeds eerder door ons als de zienswijze der regering te Brussel naar voren ge brachte standpunt, dat van het Moer- dijkkanaal thans wordt afgezien, maar dat de nieuwe Sehelde-Rijn- verbinding vanaf de Antwerpse dok ken de kortst mogelijke weg dient te krijgen door de Nederlandse Tussen- wateren Brussel steunt zo ook het gemeen tebestuur van Antwerpen, maar stelt zich niet ten volle op achter het con venu, dat de Kamers van Koophandel van Antwerpen en Rotterdam heb ben uitgestippeld en waarin aanvan kelijk slechts een heropening van het Kreekrak met strekdam in de Westerschelde vanaf Zandvliet was voorzien. Een geleidelijke afbraak van de Rijnvaartpremies was het complement daarvan, waarmee dan echter geen haast was te betrachten, wat het convenu een nog aanneme lijk compromis kon maken voor de voorstanders van het behoud, zo lang mogelijk, van de Rijnvaartpremies. Maar de Belgische regering, die ze betalen moet, heeft daar geen be lang bij- Nu komt er juist uit Rotterdam weer een pleidooi om toch vast te houden aan het convenu der zaken lieden. Bij een forum onder leiding van burgemeester van Walsum noem- dé mr. Oyevaar het convenu een goed resultaat van redelijk overleg van redelijke mensen, waarvan in dit stadium niet meer mag worden afge weken, al worden nu andere eisen op regeringsniveau gesteld. Het is echter nog altijd zo. dat niet de mannen van het bedrijfsleven maar de regeringen tenslotte de dienst moeten uitmaken. Ook heeft Rotterdam zich vroeger al, na de verwerping van het Moer dijkkanaal in 1927, akkoord verklaard met een plan van ir. E. van Konij nenburg voor een nieuwe Schelde- Rijn-verbinding binnen de Tussen wateren, langs de Brabantse wal door de Eendracht. Wanneer men nu in Rotterdam weer strikt wil vasthouden aan een convenu, dat terughoudender is. komt men ook met zichzelf in tegenspraak en wekt men de indruk van egocentrisme. Het moet Rotter dam toch iets waard zijn de Rijn vaartpremies te zien verdwijnen. Van de regeringen mog-en we te recht een wat ruimer en resoluter standpunt verwachten. Opmerkelijk is intussen ook een opmerking in de V.E.V.-berichten, het officieel orgaan van het Vlaams Economisch Verbond, dat de uitvoe ring van de nieuwe verbinding des noods in twee etappes mag geschie den, omdat de bevaarmaking van de Eendracht langs de Brabantse wal en de doorsteek van het Slaak beter en goedkoper kunnen geschieden, wanneer eerst de Oosterschelde is af gesloten. Er ontstaat dan immers een gelijk en getijloos waterpeil. België verwacht echter erkenning van het principe van de kortere verbinding nu reeds. Dat dunkt ons redelijk. £)e sterk verruimde Kinderbijslagwet zal vermoedelijk pas in werking treden op 1 januari 1964. Dat heeft teleurstelling gewekt. De zelfstandigen hebben al zo lang naar deze regeling uitgekeken en nu moeten ze weer een jaar langer wachten. Dit hebben ze echter te danken aan de liberalen en de christelijk-historischen. Die stelden zich zo scherp principieel op tegen een algemene volksverzekering, dat minis ter Veldkamp er wel enkele beper kingen moest inbouwen, om geen ka binetscrisis te riskeren. Een algemene volksverzekering is administratief veel eenvoudiger. De voorbereiding daar van zou een invoering op 1 januari 1963 wel mogelijk gemaakt hebben. Nu echter moeten extra-ambtenaren precies uitzoeken, wie er wel en wie er niet onder de regeling vallen, nu moet dat alles geregistreerd en voort durend gecontroleerd worden. Het is te hopen, dat in een niet al te verre toekomst de hoog-principiële bezwa ren bij liberalen en christelijk-histo rischen zullen slijten. Dan kunnen we op de duur de eenvoudiger regeling toch bereiken. pindelijk is dan toch aan het licht gekomen, dat de PvdA-fractie niet eenstemmig denkt over de Nieuw- Guinea-kwestie. Het Vrije Volk ver stopt dit feit in tien regels ergens achteraan op een binnenpagina. Meer krijgt de heer Scheps niet voor zijn bewogen betoog om de Papoea's niet in de steek te laten. Als er in de KVP-fractie een afwijkende mening leeft, dan stuurt een katholiek blad wel een verslaggever uit. om dit uit voerig te registreren. Maar zou Het Vrije Volk ooit iemand naar de heer Scheps sturen om zijn speciale inzich ten breed te kunnen uitstallen? Ondenkbaar! Op zaterdagmiddag Middelburg-Steenbergen In verband met het feit, dat door de K.N.VB. voor zondag- is vastgesteld de belangrijke wedstrijd Vlissingen-T.S.C. heeft de v.v. Middelburg met medewer king van Steenbergen" toestemming ge kregen de wedstrijd Middelburg-Steen bergen zaterdagmiddag te spelen. De wedstrijd begint om vier uur. Voor een gratis proefabonnement COBOUW. POSTBUS 1067, DEN HAAG

de Stem | 1962 | | pagina 3