n „Verraad, misdaad' klinkt in parlement NEDERLANDERS mishandelden ons Zwaarbewapende politiemacht set Antwerpenaar uit sijn huis. ARGENTIJNSE LEGER BLIJFT WAAKZAAM MAMMOET VANDAAG VAN STAL Eerste mooie Wing Reeks van gewelddaden eist ca. honderd doden FARES Twee overlevenden atoom bomexplosie naar Genève Vooroverleg Nederland- Indonesië Havenuitbreiding leidt tot menselijk drama DAGBLAD VOOR ZEELAND hoofd voorlopig Algerijns bestuur? Indonesische krijgsgevangenen Noordoostelijke wind GRACE KELLY ah „Marny Dit is MIJN eiland Kogelvrije vesten ieke boer tegen Y.S. willen Cuba voedsel geven KVP-Tweede Kamerlid benoemd verklaard Land vrij rustig b geribd satijnglas. f. 17.50,30 cm. f23.50 afscherming eopaliseerd natuur- »ierdopwengé-hout» metaal, geel of latijnglas. astisch materiaal, xcl. lamp en startei> ;eopaliseerd en paars. 102e JAARGANG No. 23933 Voor God, Koningin en Vaderland Uitgave: N V. Uitg Mij Neerlandia Directeur: E. H. B Brader. Hoofdredacteur: J. J. H. A. Bruna Redactieraad: J. M A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem mr. dr. A J. J. M. Meg, mr H M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureaus: Breda - Reigerstraat 16 - Tel 22341 (4 lijnen) - Postgiro 278841. WOENSDAG 21 MAART 1962 Abonnementsprijs f 7.30 per kwartaal, 8.60 per post, f 0.56 per week Buitenlandse abonnementen op aan vraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage 0.40 per mm (Ing Med. t 1.— Bij contract aanzienlijke reductie. Volledi ge tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: GOES. Klokstraat 1 telefoon 62S2 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST Steenstraat 14 - telefoon 2377 CBjibureausTerneuzen IJsbaanstraat 24 - telefoon 2801 OOSTBURG Ni telefoon 2893) O.A.S. ZET AANVAL IN De vrees, dat een bestand nog geen eind aan het bloedvergieten zou maken in Algerië is gisteren gegrond gebleken. Op een plein in Algiers vielen mortiergranaten en in een dorp nabij Oran had een grote botsing met een menigte Algerijnen plaats. Ook openden politie en militairen op tien andere plaatsen het vuur op Europese cn mohammedaanse demonstranten in Oran. Gisteravond telde men al tegen de 100 doden en ruim honderd gewonden, maar die aantallen zullen zeker hoger gelegen hebben. -i» Abder Rahmane Fares, die naar verwacht wordt aan het hoofd zal tomen van het voorlopige bestuur jï Algerië, is te Akboe in het dis- rict Constantine geboren op 30 ja- 5 ïuari 1911. Hij studeerde rechten in l Vlgiers en ging in de politiek. I Van 1946 tot 1956 propageerde hij l ie integratie van Algerië met Frank- l :ijk. In mei 1953 werd Fares tot /oorzitter van de Algerijnse assem- nlée gekozen en tot ridder in het L,egioen van Eer geslagen. In 1956 sprak Fares zich openlijk Suit voor rechtstreekse besprekingen S tussen Frankrijk en het nationale S bevrijdingsfront. Na de terugkeer van De Gaulle in mei 1958. werd Fa- 5 res dikwijls genoemd als mogelijke 5 bemiddelaar tussen Frankrijk en de voorlopige Algerijnse regering. In november vorig jaar werd hij gearresteerd en in Frankrijk gevan- gen gezet. HET HOF va nde lord chief justice in Londen heeft gisteren het beroep ver worpen van de Nederlandse zeeman H. W. R., die op 26 oktober in Chester tot levenslange gevangenisstraf is veroor deeld wegens moord op de 21-jarige Margaret Hughes die als dienstmeisje werkte bij een arts in het plaatsje Menai Bridge in Wales. In het dorp St. Denis du Sig. 60 kilo meter ten zuidoosten van Oran, kwamen 48 mohammedaanse burgers en 4 man van de mohammedaanse hulptroepen (Harki's) om, bij botsingen. Uit de te genstrijdige berichten zou men geneigd zijn te concluderen dat de Harki's bij herhaling het vuur openden op moham medaanse menigten, nadat vier Harki's bij de eerste botsing waren doodgescho ten. Maar al even dramatisch was de ont ploffing van zes mortiergranaten op het regeringsplein, aan de rand van de mo hammedaanse wijk in Algiers, gisteren middag. De granaten, afgevuurd van een halve kilometer afstand, kwamen te recht tussen mohammedaanse vrouwen en slaperige taxichauffeurs. Een rege ringswoordvoerder zei dat 50 mensen werden gewond en dat het (onofficiële) dodencijfer 5 was. In Oran knalden de geweren gisteren, na een brutale demonstratie van dui zenden Europeanen ten gunste van de O.A.S. Bij het eerste salvo, in een Euro pese wijk. werd een Europeaan gedood en raakten er twee gewond. Bii het twee de salvo kwam een mohammedaan om. Doordat de verbindingen met Oran. waar de O.A.S. sterk actief is, slecht waren, was niet onmiddellijk bekend hoeveel slachtoffers vielen bij de ande re acht schietpartijen. De gehele middag waren groepen Europeanen woelig in de binnenstad en daaromheen begonnen zich ook de mohammedanen te roeren. Gisteren was het parool van de be velhebber van de O.A.S., generaal Salan, dat men in de steden ,,de vijand diende aan te pakken". Op het Plein der Overwinninggen" in Oran werd dit uit geluidswagens herhaald voor de Europeanen. De stad was vol aanplakbiljetten met de leuze „algemene mobilisatie burgers, te wapen". In Algiers zaaiden de mortiergranaten paniek op het rustige plein. Snel trokken militairen en politie erheen om de orde te herstellen en de gewonden te verzor gen. Onder de gewonden bevonden zich De Indonesische zeelieden, die na de slag bij Kaimana door de Nederlanders krijgsgevangen wa- aan zijn IN CARDIFF is dinsdag een 44-jarige vrouw aan pokken gestorven. Het is het zesde sterfgeval wegens pokken in deze streek, waar nog vijf mensen aan de ziekte lijden en 16 in quarantaine zijn. BIJ HET slopen van een tribune op het terrein van de groente- en fruitveiling Utrecht is dinsdag de 22-jarige J Terquin bedolven onder neerstortend be> ton. Het slachtoffer bezweek verwondingen. IN TEL AVIV zijn ongeveer honderd personen gewond toen zich bij de vie- rin8 van het poerimfeest een onver wachte ontploffing voordeed en in een ander gedeelte van de stad een proviso rische houten toren in elkaar zakte. De Politie meent dat de ontploffing door een tosforbom is veroorzaakt en dat het pro jectiel door een geesteszieke is geplaatst. Ongeveer veertien gewonden verkeren in levensgevaar. k- J- ROGIER, hoogleraar in de geschiedenis aan de katholieke uni versiteit van Nijmegen, heeft zijn lid maatschap van de Katholieke Voikspar- hJ opgezegd. ^?orsverwachting van het K.N.M.I, jaS?vond' opgemaakt gisteren- i «v°nd 23.15 uur: nog veel bewolking i "y ln net zuiden van het land enige J 7» Later verspreide opklaringen. t ruit? j tot matige naar noordoost I""temperatuur' veranderin« Verwarhtina ruimende temper «,„„u kunrn«C^tin-g van het BeIgisch weer- kundig instituut: en°kBiimende bew°lking. kans op een M,vL re¥n' of sneeuwbui. grg^™urrhemperaturen van 3 tot 7 TOnidqam: zon onder 18-54 Ul>r Jb 1JJ 03 uur. de?rfe": op 6.40 uur. i ner 7.28 uur. Maan J Maan on- ren gemaakt hebben gisteren in Djakarta verklaard, dat de Neder landers hen door mishandeling hadden gedwongen te vertellen wat het doel van hun operatie was. Indonesische autoriteiten, die de zee lieden introduceerden op een persconfe rentie verklaarden, dat er slechts een „voorbereid vraaggesprek" mogelyk was. Journalisten mochten geen vragen stel len aan de zeelieden. Elke vraag werd eerst door de autoriteiten op de confe rentie „gekeurd". De Indonesiërs verklaarden voorts, dat zij pas als krijgsgevangenen werden be handeld, toen de Nederlanders alle in lichtingen met behulp van mishandeling uit hen hadden gekregen. Korporaal Stoerisno zei, dat toen hij gevangen genomen was, de Nederlanders hem gedwongen hadden zonder te bewe gen plat op de grond te liggen. Mecanicien Stoearmo verklaarde, dat hij slavenarbeid had moeten verrichten zonder genoeg slaap te krijgen. Matroos Badri zei tenslotte, dat hij geblinddoekt en geboeid was geweest en vervolgens bedreigd met de dood als hij niet zei waarom hij naar Nieuw-Guinea was gekomen. Er waren 51 zeelieden op de perscon ferentie. Een ex-krijgsgevangene zou in een hospitaal verblijven en nog een zou in Hollandia zijn achtergebleven omdat hij wegens ziekte niet vervoerd kon wor den. GRACE KELLY Grace Kelly gaat weer filmen hebben we gisteren gemeld. Heel Monaco ervan onder de indruk en is er blij om. Want iedereen daar weet dat de prinses soms heimwee had naar Holly wood. Hitchcock zelf is overgelukkig. Hij laat zijn prinses niet in een thril ler optreden. ..Marny" heet de film, die voor haar gemaakte is. En het zal een meesterwerk worden. Allicht, want met minder dan een meesterwerk kan een prinses het niet stellen. Marny is een héél eenvoudig meisje. Gracia's herverschijnen heeft niets te maken met financiële moeilijkheden Monaco. Ook niet met huwelijksmoei lijkheden. Prins Rainier zal zijn vrouw in augustus naar Hollywood vergezellen vele vrouwen, die door granaatscherven worden getroffen bij het verlaten van een moskee. De granaten vielen met twee tussenpozen. Militairen zochten on middellijk dekking, doch de meeste bur gers bleven als aan de grond genageld staan. Spoedig begon de genie een on derzoek, om gewaar te worden waar de granaten waren afgeschoten. De mili taire controleposten in de stad werden versterkt. Buitenlandse journalisten die giste ren in Algiers vliegpassage wil den bespreken kregen te horen, dat zij niet konden vertrekken, omdat hun papieren niet in orde waren. Een employé van Air France eiste een „uitreisvisum" van de O.A.S. Een aantal employés van het Air- Francekantoor is daarop gearres teerd. In de Franse nationale vergadering is gisteren een verklaring van De Gaul le voorgelezen waarin hij o.a. zei het nodig te vinden dat het gehele Franse volk het bestand van Evian bekrachtigt. Er werd niet meegedeeld wanneer het referendum daartoe zal worden gehou den, maar later werd bekendgemaakt dat dit op 8 april zal gebeuren. De regeringsverklaring die premier Debré daarop voorlas, kreeg alleen ap plaus van zijn partijgenoten. Er werd o.a. in gezegd dat Frankrijk Algerië krachtige steun zal moeten verlenen Zonder een hechte band met Frankrijk zou Algerië in een grote chaos en anar chie verzeild raken, aldus Debré. Het debat over het bestand is gisteren intussen begonnen. De voorstanders van een Frans Alge rië hebben heftig geageerd tegen het ak koord. Toen hun woordvoerder sprak bleven de anti-Evianafgevaardigden staan, 's Morgens waren ze bij het voor lezen van De Gaulles boodschap demon stratief blijven zitten. „Verraad, mis daad, een parodie", zo luidden de ter men waarin De Gaulles tegenstanders het akkoord veroordeelden. Ben Bella kan lachen; hij is na lan ge gevangenschap in Frankrijk vrij man, nu FLN en Parijs tot een akkoord gekomen zijnHij heeft zijn plaats on der de andere leiders van de voorlo pi ge Algerijnse regering, die hij in ja ren niet gezien had, hernomen. Hier betreedt hij een van hun hoofdkwar tieren. De 22-jarige student in de economie Wolfgang Kasimirek Red uit Bamberg (Duitsland) heeft een eiland in de Regnitz, een zijrivier van de Main, tot zijn bezit verklaard. Dit eiland is pas enkele dagen geleden bij werkzaam heden aan het kanaal Bamberg-Neu- renberg door het zakken van de water spiegel aan de dag gekomen. In een schrijven aan het kadaster en het Beierse ministerie van binnenlandse zaken beroept de student zich voor de inbezitneming van het 75 vierkante meter grote eiland op de waterwet voor het koninkrijk Beieren van 23 maart 1907. Volgens deze wetdie vol gens de opvatting van de student nog steeds geldig is. waren de eilanden die bij de uitvaarding van de wet reeds bestonden staatseigendom.. ..Zijn" eiland in de Regnitz. pas enkele dagen geleden aan het daglicht getreden, kan echter geen bezit van de staat zijn omdat deze van het bestaan ervan niets afwist, aldus de student, die „zijn eiland als een kleine oase van rust wil (Van onze parlementaire redacteur) De dokter heeft minister Cals (O.K. en W) verlof gegeven van (griep) ziekbed te verlaten. De mammoetwet kan doordoor met een dag vertraging vandaag in de Tweede Kamer aan de orde komen. De Kamer zal over de algemene as pecten van dit wetsontwerp in eerste instantie minstens drie dagen spreken. Volgens de meest optimistische verwach tingen zal de behandeling vlak voor Pa sen ten einde kunnen zijn. Het griepje van mr. Cals leek aanvan kelijk een paar dagen te zullen duren. Kamer en ministers zagen zó op tegen het tijdverlies dat daardoor zou ontstaan, dat er plannen werden gemaakt om de bewindsman via een apart telefoon lijntje het debat vanaf zijn bed te doen volgen. Dit plannetje heeft overigens geen concrete vormen aangenomen. Het is bovendien de vraag of de Kamer er ooit akkoord mee zou zijn gegaan. Nederlandse en Indonesische gedele geerden troffen gisteren voorbereidingen voor het geheime vooroverleg over de kwestie Nieuw-Guinea. In Washington werden daartoe de eerste contacten ge legd, welke later zouden worden uitge breid. Op een persconferentie in Wash ington is gisterenavond meegedeeld dat het vooroverleg heden begint. Om de geheimhouding de grootst mo gelijke waarborgen te geven werd niets anders over de plaats van de samen komst gezegd, dan dat het gesprek zou worden gevoerd binnen een straal van 45 kilometer van de stad Washington. Amerikaanse functionarissen legden er de nadruk op dat de V.S. formeel geen rol spelen bij het overleg. De bemidde laar bij het gesprek zou. zoals bekend, Ellsworth Bunker zijn, voormalig am bassadeur van de V.S. in India, thans ambteloos burger. In Nederlandse diplomatieke kringen werd gezegd, dat Nederland hoopte op een vreedzame regeling van het geschil om Nieuw-Guinea. genwoordigd zijn door de Nederlandse Nederland zal op vooroverleg verte ambassadeur in Washington, dr. W. van Royen en de Nederlandse ambassadeur bij de V.N.. mr. C. W. A. Schuermann, terwijl -WX..XJX voorts een aantal deskundigen gebruiken en het bezit ervan desnoods van de ambassadestaven hen zullen bij voor het gerecht wil verdedigen. staan, Twee overlevenden van de atoombomontploffing in Hiroshima een jongen en een meisje zijn dinsdag op doorreis naar de ontwapeningscon ferentie in Genève, in San Francisco aangekomen. Zij worden vergezeld door mevrouw Earl Reynolds, die in 1958 met haar man een protestreis on dernam naar een besmet proefgebied in de Stille Oceaan. Het Japanse meisje, de 29-jarige Myoko Matsabura en de 18-jarige Ja- pannei Horomasa Hanabusa, zullen de diplomaten, die de ontwapenings conferentie bijwonen, vragen of zij de atoomproeven willen doen staken. Matsabura werd tijdens de atoomexplosie gewond en haar reisgenoot Horomasa verloor toen zijn ouders. ,.Ik was op een mijl afstand van de ontploffing", aldus Matsabura, ,,Wij waren met 320 studenten.. Vijfenvijftig leven nog". Ze vervolgde: ..De meeste inwoners waren reeds naar elders vertrokken. Wij bleven in de stad om te werken. Ik was toen 12 jaar". Zij voegde eraan toe: ,,Ik ben nooit getrouwd omdat ik vreesde kinderen te zullen krijgen die mismaakt zouden zijn". De 18-jarige Hanabusa verklaarde dat toen de bom ontplofte hij op de boerderij van zijn grootmoeder was. Hij vertelde dat zijn ouders en familie leden waren omgekomen. Mevrouw Reynolds zei dat op het ogenblik nog 100 slachtoffers van de atoomontploffing in ziekenhuizen worden verpleegd. (Van onze Belgische correspondent) In het alsmaar uitbreidende Ant werpse havengebied heeft zich gisteren weer een van die talrijke kleine men selijke drama's afgespeeld, die aan de overschakeling van landbouwgrond naar haven- en nijverheidsgebied verbonden zijn. Landbouwer Phil de Schutters uit Wilmarsdonk, wiens hoeve op de plaats staat waar het zesde havendok moet komen, had tot dusver alle verzoeken van het Antwerpse stadsbestuur de hoeve te ontruimen, van de hand gewe zen. Bulldozers en draglines wroetten intussen de grond om zodat de hoeve met de schuur en de stallingen langza merhand verdween achter zware en ho ge dijken, die over een paar jaar het zesde havendok zullen begrenzen. Omdat nu werkelijk niet langer meer kon worden getalmd, had het Antwerp se stadsbestuur de boer laten weten, dat hij uiterlijk 20 maart het erf diende te ontruimen: gebeurde dat niet, dan zou de uitzetting bij deurwaardersbevel geschieden. Dat ultimatum bleef een voudig onbeantwoord en toen gisteren morgen de gerechtsdienaars op het erf van de boerderij verschenen, vonden zij alle deuren gegrendeld, en alle ra men en luiken gesloten. Omdat men vreesde, dat de boer met geweld weerstand zou bieden, liet de Antwerpse politie de gehele omgeving afzetten. Andere politiemannen, ge kleed in kogelvrye vesten en met snel vuurgeweren in de aanslag, omsingel den de boerderij. Via een luidspreker werd de verschanste boer uitgenodigd naar buiten te komen, „opdat de ver huizing ordelijk zou kunnen geschie den". Zelfs werd hem gemeentelijke hulp aangeboden om zijn bezittingen naar el ders over te brengen: dat had allemaal al evenmin gevolg. Ook opbellen hielp niet. De boer gaf geen gehoor. Toen besloot de politie tot actie over te gaan. De deur werd opengebroken en twee politiemannen met het wapen in de vuist, drongen de woning binnen. In de grote huiskamer namen zij een oud geweer in beslag, dat er aan de muur hing en uiteindelijk ontdekten zij toch ook nog menselijk leven: de boer lag in zijn bed. Onlangs was hij, zo bleek, geopereerd. Aan het bed zaten de boerin en het jongste kind. De an dere drie kinderen waren naar school ..Bevel is bevel", zei de deurwaarder en een paar arbeiders begonnen alvast met het naar buiten dragen van meube len en huisraad. Op een bepaald ogen blik ging de deurwaarder echter zelf twijfelen aan de juridische onkreuk baarheid van het bevel en tenslotte kon de boer er toe overgehaald wor den, samen met de leden van de juri dische afdeling van de Antwerpse ad ministratie het oordeel in te winnen van de voorzitter van de Antwerpse burgerlijke rechtbank. Diens uitspraak was formeel: het uitzettingsbevel was juridisch geldig en langer uitstel kon niet worden toegestaan. Schreiend van vertwijfeling heeft boer De Schutter toen toegekeken hoe zijn meubels werden buitengebracht en op vrachtauto's werden geladen. De landbouwer heeft zich tot het bittere einde verzet tegen de uitzetting omdat de hem bij gerechtelijk vonnis beloofde en door de stad Antwerpen te betalen uitwinningsvergoeding, nog niet werd toegekend. Een broer van de landbouwer slaagde er tijdens de uitzetting in door de po- litieversperring te dringen. Toen hij werd tegengehouden door twee politie mannen bood hij verwoed tegenstand totdat hij geboeid in een politiewagen werd weggevoerd. De Amerikaanse regering heeft te kennen gegeven dat de V.S. bereid zijn om overtollige voedselvoorraden ter be schikking te stellen van Cuba, ondanks Amerika's vijandelijke gevoelens jegens het regime van Castro. In Cuba is deze week voedseldistributie ingevoerd we gens grote tekorten. De regering zal „zeer welwillend" staan tegenover een verzoek om hulp uit Cuba. Of de daarvoor in te schakelen orga nisaties toestemming zullen krijgen om voor de Cubaanse bevolking iets uit te richten, is nog niet zeker. De „Church World Service" en enkele katholieke or ganisaties. die in 1960 begonnen waren met uitdelingen op Cuba, moesten daar mee ophouden, omdat de regering-Castro het hun vrijwel onmogelijk maakte. Groten twisten, dus waarom zouden kleinen niet twisten, meent deze lief tallige jongedame en ze heeft het spe ciale twisthoedjeopgezet dat een vindingrijke Maastrichtse fabrikant heeft ontworpen voor jeugdige twist- stertjes. Wat ons betreft is dit het eerste echt móóie twistplaatje De voorzitter van het centraal stem bureau voor de verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten Gene raal heeft in verband met het feit, dat mej. G. A. M. Wintermans haar benoe ming niet aanneemt, de heer P. M. H. van Boven te Breda benoemd verklaard tot lid van de Tweede Kamer. Zoals wij bij een vorige gelegenheid reeds meedeelden, is de mogelijkheid groot, dat de heer Van Boven een be noeming niet zal aanvaarden. In Argentinië staan militaire eenheden gereed om in te grijpen, mocht het be sluit van de federale regering om vijf Framini is nu de „grote man" van Argentinië, al heeft Frondiziop ver zoekvan het leger, de verkiezings uitslagen naast zich neergelegd. Hij wordt hier hartelijk omhelsd door de vroegere Peron-minister Bramuglia. Voorlopig zullen de Peronisten echter moeten afwachten of hun stembus zege nuttig effect zal hebben. van de elf provincies onder militair ge zag te stellen, tot geweldpleging leiden. De regering Frondizi heeft na de Pe- ronistische stembuszege in de vijf pro vincies „civiele administrateurs" be noemd met hoge officieren naast zich. In zes andere provincies, waar de Pe ronisten een meerderheid behaald heb ben, is nog niet ingegrepen. De militaire verloven zijn overal in getrokken om op elke revolutionaire si tuatie voorbereid te zijn, maar afgezien van enkele bomaanslagen is tot dusver alles rustig gebleven. Mogelijk zal het bestuur van het sterk Peronistisch gezinde vakverbond een al gemene werkstaking uitroepen. Het besluit van de regering Frondizi om de verkiezingsresultaten eenvoudig naast zich neer te leggen is de meest drastische maatregel, die er sedert de val van Peron in 1955 tegen het Pero- nisme is genomen. Berichten als zou Frondizi al zijn bevoegdheden hebben afgelegd, zijn gisteren pertinent tegen gesproken. De regering heeft reeds nieuwe ver kiezingen op korte termijn beloofd. Waarnemers beschouwen de overwin ning van de Peronisten meer als een teken van grote ontevredenheid over Frondizi's versoberingspolitiek dan als een duidelijke volksuitspraak ten gunste van de voormalige dictator. Een van de belangrijkste mannen in Argentinië is in de situatie van dit ogen blik de 49-jarige Andres Framini. die de Peronisten in de verkiezingen heeft aangevoerd. Hij is een voormalig textielarbeider en bekend amateur-gitarist. Sedert Peron in 1955 moest heengaan heeft Framini een bewogen bestaan gehad. Na jaren lang in de gevangenis gezeten te hebben nam hij de leiding van de vakvereniging der textielarbeiders in handen en her vatte later de taak welke hem in 1955 door Peron was toevertrouwd, namelijk het verzekeren van de eenheid van het algemeen vakverbond. In zeven jaar tijds werd Framini's huis in een zuidelijke arbeiderswijk van Buenos Aires zestien maal door de po litie doorzocht. Dit jaar ging Framini naar Madrid om voor de verkiezingen een dubbele kandidaatstelling tot stand te brengen, nl. Framini voor het gou verneurschap en Peron voor het vice- gouverneurschap. De kandidaatstelling van Peron werd echter door de Argen tijnse autoriteiten van de hand gewezen. Framini kwam alleen uit op de lijst van de volksunie. (Advertentie) DE SJKKENS 6A0EP

de Stem | 1962 | | pagina 1