Fouchet Frankrijks hoge commissaris Keukenhof werkt aan lente Laat België kanaal door Brabant los? Banneling PERON onttroont Frondizi Griep bedreigt Blijdorps apen Broeder muzelman, de O.A.S. beschermt je.. KUNT U WISSELEN? Regering verontrust door dreigementen Indonesië Beraamt Castro invasie in Guatemala? Grace Kelly weer in film Verrassende verkiezingen in Argentinië IBess al dood ZORIN (in Genève) erg meegaand „Beraden wat verder te doen staat DAGBLAD VOOR ZEELAND Naakt babylijkje in Lek gevonden Opletten of de meester rookt VOORLOPIG BESTUUR Salan zit in Aimers Dezelfde temperaturen uur- Boekenweek heeft Vlaams-Nederl. karakter Rijdende receptie vorstelijk paar Mi-loclc 102e JAARGANG No. 23933 Voor Co d, Koningin en Vaderland Uitgave: N. V. Uitg Mij. Neerlandia Directeur: E. H. B Brader. Hoofdredacteur: J. J. H. A. Bruna. Redactieraad: J. M A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem rar. dr. A J. J. M. Mes, mr H M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren. L. J. v. 't Westende. Bureaus: Breda - Reigerstraat 16 Tel 22341 (4 lijnen) Postgiro 278841. blaO DINSDAG 20 MAART 1962 Abonnementsprijs f 7.30 per kwartaal, 8,60 per post, f 0,56 per week Buitenlandse abonnementen op aan vraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage 0.40 per mm (Ing Med. t 1.Bij contract aanzienlijke reductie Volledi ge tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. voor de Zeeuwse Eilanden: GOES. Klokstraat 1 telefoon 6252 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST Steenstraat 14 - telefoon 2377 (BijbureausTerneuzenIJsbaanstraat 24 - telefoon 2601 OOSTBUHGNieuwstraat 41 - telefoon 2893) ALGERIE (NOG) RUSTIG Cubaanse transportvliegtuigen hebben tijdens nachtelijke vluchten 150 Cubaan se guerillastrijders afgeworpen boven de heuvels in de buurt van Guatemala City terwijl twee fregatten in een Zuidcubaan- se haven klaar liggen voor een invasie. Dat heeft een Cubaanse balling in Mexico City onthuld. De fregatten Antonio Maceo en Maxi mo Gomez „liggen gereed om op het ge schikte ogenblik met een tweede expe ditiemacht uit te varen" vanuit de haven Cienfuegos, aldus deze Cubaan. Prinses Gracia van Monaco, de echt genote van prins Rainier, gaat deze zo mer weer een rol spelen in een film. Dat heeft een woordvoerder van het hof in Monaco meegedeeld. Het wordt een film van Alfred Hitchcock. Gisteren is in de Lek bij Streefkerk een kinderlijkje gevonden. Vermoedelijk is het een pasgeboren kind. Het Ujkje was geheel ongekleed en had een koord je om de hals. Waarschijnlijk zal de ge rechtelijke patholoog-anatoom, dr. J. Zeldenrust uit Leiden vandaag sectie verrichten. Op verzoek van een vrouwelijk raadslid zal het gemeentebestuur van Purmerend een onderzoek in stellen naar het naleven van het rookverbod voor onderwijzers tv- dens de lesurenAangenomen wordt dat vele onderwijskrachten voor de klas staan te roken. Het vrou welijk raadslid acht dit niet alleen een slecht voorbeeld voor de jeugd, maar bovendien schadelijk voor de kinderen, aangezien haar uit een rapport over roken is gebleken, dat het inademen van sigaretterook al schadelijke gevolgen kan hebben. De burgemeester van Purmerend heeft medegedeeld nog een stap verder te zullen gaan door de in specteur bij het lager onderwijs bij het onderzoek in te schakelen. De maandag, waarop liet be stand is ingegaan, is in Algiers zeer rustig verlopen, ook in de inheemse wijken, die totaal verlaten leken. Deze rust was o. 111. een gevolg van de door de O.A.S. afgekondigde 48-uurs- staking. De staking betekende o.111., dat 1500 patiënten in de diverse ziekenhuizen zonder verpleging waren. Pas in de loop van de middag brak in diverse Algerijnse wijken van de hoofdstad een gereserveerde vrolijkheid door, die nogal contrasteerde met de somberheid in de Europese wijken. In Algiers was geen winkel open, geen enkele autobus reed en de kranten wer den niet bezorgd. Alleen gas, water en de telefoon functioneerden, terwijl in de loop van de dag de elektriciteits voorziening werd hersteld. In de haven lagen de schepen stil, want de loodsen staakten. Toch werden in Algiers nog vijf aan slagen gepleegd waarbij drie Europeanen en twee Algerijnen werden gedood. Er waren elf gewonden. Ernstige incidenten deden zich tot nu toe niet voor. In de grote steden zijn de voornaamste straten versperd. De verbindingen met Frankrijk zijn verbro ken. Boven de bergstreken, waar zich grote groepen opstandelingen schuil hou den, hingen onafgebroken vliegtuigen in de lucht. Zij wierpen miljoenen pamflet ten uit, waarop te lezen stond, dat de wapenstilstand een feit was. De Franse regering heeft maan dag j.l. haar ambassadeur te Ko penhagen, Christian Fouchet, tot hoge commissaris van Frankrijk in Algerije benoemd. Fouchet is een beroepsdiplomaat die vooral bekendheid kreeg als voorzitter van de „Commissie Fouchet" van de zes EEG-landen, die plannen opstelt ter be vordering van Europa's politieke een wording. Hij trad in 1940 toe tot De Gaulle's „Vrije Fransen". Premier Ben Youssef ben Khedda van de Algerijnse rebellenregering heeft ver klaard, dat een wapenstilstand nog geen vrede is. Hij was per vliegtuig op weg naar Marokko, om daar de pas vrijgela ten leider Ahmed ben Bella te ontmoe ten. Khedda werd door jonge Algerijnen op de schouders genomen tijdens een op onthoud van zijn vliegtuig in Rome. Volgens mededelingen van Franse en Algerijnse zijde zal het in te stellen voorlopig bestuur in Algerië uit negen mohammedanen en drie Europeanen (van wie een voorzitter en een vice-voorzitter) bestaan, die door de Franse regering worden aangewezen en verschillende groeperingen zullen vertegenwoordigen. Dit bestuur zal zorg dragen voor de aanstelling van Algerijnen op diverse posten. In een pamflet, dat maandagavond door leden va nhet geheime leger in de stra ten van de Westalgernijse stad Oran werd verspreid, wordt onder meer ver klaard: „Onze oorlog duurt voort. De werkelijke tegenstand zal na afloop van de 48-uurs-staking beginnen. U zult or ders ontvangen, die u op disciplinaire wijze zult moeten uitvoeren". Verwacht wordt, dat de Algerijnse ad vocaat Abderaman Faras, voorzitter van de voorlopige executieve zal worden. Binnen drie weken zullen verkiezingen plaats vinden voor de instelling van een Algerijnse nationale vergadering waar aan het voorlopig bestuur zijn gezag zal overdragen. DE VORIG jaar april in dc Perzische Golf vergane Britse boot (236 doden) is, aldus een onderzoek, ongetwijfeld ge zonken door een tijdbom, geplaatst door opstandelingen uit Oman. UITLAATGASSEN van raketten kunnen een ernstige vernieling van de atmosfeer veroorzaken, waardoor ..vreemde ver schijnselen" kunnen optreden. Daaron der wordt o.m. verstaan het verdwijnen van de ozon. Dit deelde een zekere mijn heer Wexler mee. directeur van het in stituut voor meteorologisch onderzoek in Los Angeles. H SEIGEWASSER. de Oostduitse staatssecretaris voor kerkelijke zaken, heeft zich om in West-Duitsland onge hinderd een vergadering te kunnen bij wonen. uitgegeven voor ambtenaar. Dat is in West-Duitsland niet zo best opgeno men, waar zelfs stemmen opgegaan zijn °m de vereniging, die de vergadering uitschreef, tc verbieden. ..Zij staat toch onder communistische invloed", beweert men. De betreffende organisatie heet -vereniging van slachtoffers van het nazi-regime". DENEMARKEN vindt de E.G.K.S. nog zo kwaad niet. Daarom wil zij praten over toetreden. Ook Euratom interes seert haar. (Van onze correspondent) De O.A.S. in Algerië, directie van de zoge naamde zone 111, heeft in de Arabische taal een oproep doen uitgaan, ge richt tot de mohamme daanse bevolking, waar in het volgende gezegd wordt: Muzelmanherneem je plaats tussen ons, op de markten, op de sportvelden, in de bio scopen en bij uw werk gever. De O.A.S. ver bindt zich om je te be schermen opdat je ge lijk tevoren kunt leven tussen je medeburgers. De generaals Salan en Jouhaud houden vast aan de belofte van 13 mei en willen een Algerië boutven, Frans en broederlijk in broe derschap, gelijkheid en waardigheid. Gij weet het% broeder muzelman, de O.A.S. is sterk, maar rechtvaar dig. Zij slaat alleen de misleiders en moorde naars van de F-L.N. Zij beivees dit op 14 fe bruari in de nieuwe stad, zij bewees dit op nieuw op 5 maart, toen zij de gevangenis van Oran bezette en daar 45 moordenaars en halsafsnijders van de F.L-N. terechtstelde. De justitie van de O.A.S. is onvermurwbaar". Op hetzelfde moment had in Algiers de rouw- plechtigheid plaats van de zes leden van de commissie voor Sociale Bijstand en Opvoeding, die donderdag door een drietal O.A.S.'ers uit de vergaderzaal zijn ge haald en twee minuten later op een binnen plaats met machinege weervuur werden afge- n maakt. Deze lieden, drie muzelmannen en drie Europeanen, deden niets anders dan zich belange loos voor het werk van de maatschappelijke verzorging der duizen den familieleden van omgebrachte medebur gers inzetten. Onder hen was een bekend Alge rijns literator, wiens ganse oeuvre geheel in het teken van de Franse cultuur stond. Het is bijzonder tra gisch, dat deze mannen reeds gedurende maan den wisten dat de O.A.S. hen ter dood veroordeeld had. Toen zij zich tot de politie om bescherming hadden gewend, ant woordde hen een functio naris: ..Loop heen, ieder een denkt tegenwoordig dat hij bedreigd wordt". Toen hun moordenaars binnenkwamen, las een leider hun namen van een papier af. De ove rigen joegen zij in een naastliggend vertrek. Twee minuten later wa ren alle zes dood. Intussen wordt koorts achtig gespeurd naar de verblijfplaats van Salan, die niet, zoals veronder steld werd in het buiten land zou zjjn, maar zich in Algiers ophoudt. De inval in een villa in San Raphael, waar de veiligheidspolitie negen kopstukken van de O.A, S. kon aanhouden en een aantal belangrijke papie ren in beslag nemen, heeft tevens de zeker heid gebracht, dat Sa lon in deze villa placht te resideren. De politie- inval moet de opperste leiding van de O.A.S. ge voelig hebben gedesor ganiseerd. Uit de gevon den papieren blijkt, dat de O.A.S. van plan is zich vooral op een guer rilla-oorlog buiten de ste den toe te leggen, die vooral erop gericht zal zijn de verbindingen te desorganiseren. (Van onze Belgische correspondent) De nieuwe stap die gisteren in Brussel gezet werd op d eindeloze weg die moet leiden naar de oplossing van de Schelde-Rijn- kwestie, is helaas zeer zeker niet de laatste en ook niet de beslis sende geweest. In het zeer lakonieke communiqué dat werd verstrekt na de bijeenkomst van de Belgische premier Lefèvre werd al leen gezegd, dat de „gedachtenwisseling en het uitwisselen van schriftelijke do cumenten de latere voortzetting van de onderhandelingen zal vergemakkelijken". Waar de schoen nog steeds wringt, werd onthuld door minister Luns, die de pers- lui verklapte, dat het tracé van de ver binding de voornaamste moeilijkheid blijft. Welk is dit tracé? Hoewel de Bel gische ministers nog discreter waren dan hun Nederlandse collega's, vernamen wij uit zeer betrouwbare bron. dat de Belgische onderhandelaars het standpunt verdedigd hebben van Antwerpen, dat dus in grote trekken het convenue be- Weersverwachting van het K.N.M.I. tot vanavond, opgemaakt gisteren- avond 23.15 uur: Opklaringen, maar ook nu en dan wo,kenvelden met in de middag Plaatselijk een regen- of sneeuwbui. hAVi"i e matige wind uit noor- neiijke richtingen. Weinig verande- v? 111 temPeratuur. er^,acl}Ung van het Belgisch weer- J Jundtg instituut: ^eei^ webiig bewolkt, vrij tr.r 7' aximumtemperaturen van 3 ,iot 7 graden. J„nan,d,a.a8: zon onder 18.52 uur. Maan •diïrfnn7: zon °P 6 42 uur- Maan on- •ner 7.07 uur. helst hetwelk vorig jaar tussen de Ka mers van Koophandel van Rotterdam en Antwerpen werd ondertekend, en dat na aanvankelijk verzet vanwege het Antwerpse stadsbestuur nadien ook door de Antwerpse schepen voor havenaange legenheden werd aanvaard. België schijnt dus definitief te heb hen afgezien van de traditionele eis inzake een kanaal door Brabant naar het Hollandsch Diep. Welnu, deson danks blijft de keuze van het tracé het knelpunt. De Belgische regering wil een zo kort mogelijke verbinding met de Rijn via de zogenaamde tussenwateren en met name een verbinding tussen de Wester- en Oosterschelde aan de grote bocht van Bath, en de heropening van de Eendracht. Het officiële Nederlandse standpunt wil die vaarweg meer westwaarts tot stand zien komen. De datum waarop de besprekingen zullen worden voortgezet werd niet meegedeeld. De 27e Boekenweek (31 maart tot 7 april) zal een Vlaams-Nederlands ka rakter dragen. Hierdoor wil men het be wustzijn verstevigen, dat Nederlanders en Vlamingen in één taalgebied wonen. De kinderboekenweek zal gereorgani seerd worden; zij moet even belangrijk zijn als de gewone boekenweek. Over wogen wordt volgend jaar een Europese boekenweek te houden. Het premieboek voor dit jaar Speels ABC der Nederlanden", is samengesteld door Gerrit Borgers, Karei Jonckheere en Ch. Leeflang. De oplage bedraagt 85.000 exemplaren. De muze en de ze ventien provinciën (het premieboek voor de jeugd), heeft Anton van Duinkerken samengesteld. Er zal dit jaar géén prijs vraag zijn, waarbij men de auteur van het geschenkboek moet raden; de auteurs zijn daar tegenop gekomen. De Kon. Nederlanse Schouwburg te Antwerpen voert op 30 maart tijdens de gala-avond De fluitketel op van Herman Teirlinck. In het Concertgebouw vindt het schrijversbal plaats. (Eigen buitenlandse dienst) Na een zeer zenuwachtige verkiezings strijd, waarin de president van Argen tinië, Frondizi, zelf duchtig de propa- gandatrommel heeft geroerd in de hoop zijn eigen partij een beter figuur te la ten slaan, is de verkiezing voor 83 par lementszetels in de belangrijkste distric ten met een volledige nederlaag voor, Frondizi en een beangstigend grote overwinning voor de partü van de in Spanje vertoevende oud-dictator Peron uitgelopen. Bij de laatste volledige parlements verkiezing in 1955 was de Peronistische partij nog verboden, maar Frondizi had dit verbod ingetrokken, tegen de zin vooral van de militaire leiders. Hij heeft dit kennelijk gedaan in de veronderstel ling dat daarmee een herhaling van 1960 zou worden voorkomen, toen bij een tussentijdse parlementsverkiezing de aanhangers van Peron, de kiezers op wekten tot blanco stemmen en daarmee 800.000 stemmen behaalden. Maar men ziet in zijn besluit ook een hengelen naar de steun van de Peron- partij bij de aanstaande presidentsver kiezing. W raak De enorme overwinning van de Pero nisten heeft alle berekeningen gelogen straft. Het volk heeft wraak genomen voor de enorm gestegen levenskosten, de voortdurende ontwaarding van het geld, de spanningen in het politieke le ven, de voortdurende crises rond presi dent en regering, de voortdurende drei ging op de achtergrond van een mili taire dictatuur. Men is de beestachtig heden van het Peron-regime weer ver geten.. Men herinnert zich nu nog maar alleen de sterke man in zijn stralend witte uniform, aan de zijde van de en gel der mensheid: Eva. Het gedraai van de Frondizi-regering op de inter-Ameri- kaanse conferentie in Punta del Este, het niet durven partij trekken tegen Fidel Castro, dat alles heeft zich nu fel ge wroken. Regering afgetreden De regering was zo confuus door de eerste verkiezingsuitslagen dat zij in spoedvergadering bijeenkwam. over woog de stemmenteilerij stop te zetten en de verkiezingen te annuleren. Toen dit niet ging en de regering onafgebro ken discuteerde, verschenen plotseling de ministers van oorlog en marine en de chef-staf ten tonele, die haar onder druk Aan de rijtoer, die koningin Juliana en prins Bernhard ter gelegenheid van hun 25-jarig huwelijksfeest op 30 april door de hoofdstad zullen maken, zal een rijdende receptie zijn verbonden. Ver schillende geüniformeerde groepen van het Amsterdamse leven zullen op voor af vastgestelde plaatsen in de gelegenheid worden gesteld voor het zilveren bruids paar te defileren. Deze groepen zijn van uiteenlopende aard: rechters, advocaten, ambtenaren, predikanten, geestelijken, verpleegsters, modinettes, sportvereni gingen, verzetsgroepen enz. Vertegenwoordigingen van verenigin gen in uniform zullen tijdens dit défilé een vaandelhulde brengen. Op de Weense voorjaarsbeurs is deze geldwisselautomaat te zien. Als men een bankbiljet van tien mark in de automaat stopt, wordt het wisselgeld in muntstukken teruggegeven. Het bankbiljet wordt wel eerst even elek tronisch door de automaat gecontro leerd. DE 26-JARIGE Engele korporaal Day, die 11 maart j.l. getroffen werd door vuur van Oostduitse communisten in Oost-Berlijn, is vandaar overgebracht naar een militair ziekenhuis in West- Berlijn. Zijn toestand is nog steeds ern stig. De Rotterdamse Diergaarde Blijdorp vecht op het ogenblik voor het behoud van zijn unieke verzameling mensapen. zijn als ook deze apen verloren gingen. De ziekte heeft tot dusver alleen de chimpansees aangetast, maar men vreest De zes fraaie chimpansees zijn name- ?.nc*erD ?/erfn eraf1} *en offer :si. I.-* zullen vallen. Rotterdamse kinderartsen lqk het slachtoffer geworden van een ziekte, die aan griep doet denken. Een der beesten Bess, de partner van Porgy is inmiddels overleden. Men vreest nu ook voor de levens van de vijf andere chimpansees: Porgy, Kees, het echtpaar Sjefke en Carmen en hun dochtertje Paulientje, dat in de diergaarde is geboren. Het zou voor de diergaarde een ramp hebben, ondanks hun drukke praktijk, inmiddels hun medewerking aangebo den en de chimpansees in hun warme verblijven onderzocht. Een van de aapjes. Kees, is in een zuurstoftent geplaatst FRONDIZI gehoorzamen aan leger zetten om toch de verkiezingen ongel dig te verklaren en de Peronistische partij buiten de wet te plaatsen. Toen zij talmden dwongen de militairen haar af te treden. Wat zij prompt ook heeft gedaan. Daarna bezetten de militairen de strategische punten in de voornaam ste steden van Argentinië en zetten zij de stemmenteilerij stop. Zij onderhandelen thans met Fron dizi, die geïsoleerd is. Het zal mogelijk op een staatsgreep uitlopen, tenzij hij volledig de zin der militairen zal doen. Overigens bleef men gisterenavond van officiële zijde nog ontkennen dat de re gering Frondizi afgetreden zou zijn. Intussen is men in de Peronistische beweging niet zo geweldig ingenomen met de loop der zaken. Vooral de leiders van de Peronistische vakverenigingen en daaronder bijzonder de leiders van de machtige textielarbeidersbond, hebben gewaarschuwd tegen deelname aan de verkiezingen omdat zij die als een voor de Peronpartij opgezette val beschouw den. Binnen niet al te lange tijd zal de „Keukenhof" in Lisse haar poorten weer openstellen. Op het ogenblik wordt er hard gewerkt om alles in gereedheid te hebben als het massale bezoek komt. De bezoekers zullen er niet alleen de natuur in haar lente- pracht kunnen bewonderen, doch ook een aantal beelden, welke in het park staan opgesteld in samenwerking met Engelse en Nederlandse kunstenaars. Op de foto zien we de plaatsing van het eerste beeld, maandagochtend, een schepping van de Britse beeldhouwster Barbara Hepwoth. De Westelijke afgevaardigden naar de ontwapeningsconferentie in Genève (waar gisteren de eerste, doch informe le besprekingen zyn begonnen) hebben enige hoop op een gunstige basis voor overleg met de Russen gekregen door een voorstel van de Sovjet-afgevaardig de Zorin. Deze suggereerde namelijk een vier- landen-subcommissie in te stellen om te trachten de impasse te doorbreken. In deze subcommissie zou behalve de V.S., Engeland en Rusland ook Frankrijk zit ting moeten nemen. Mocht de Franse regering dat weigeren (zoals bekend ne geert Parijs de gehele ontwapeningscon ferentie in Genève), dan is de Sovjet- Unie ook bereid er een drie-landencom- missie van te maken, zei Zorin mee gaand. Dit voorstel is in feite hetzelfde als dat van de V.S., dat al in januari was ingediend. Dat Zorin het nu, een beetje opgepoetst, op tafel legde, betekent dus dat de Russen het aanvaarden. Nehroe heeft gisteren op de V.S. en Rusland een beroep gedaan geen kern proeven te nemen zo lang de conferen tie in Genève voortduurt. Het informele overleg dat gisteren is begonnen is even eens aan Indiase interventie te danken. Krisjna Menon had deze procedure voor gesteld om de afgevaardigden meer vrij uit te kunnen laten spreken. In een communiqué, verstrekt door het ministerie van algemene zaken, wordt o.m. opgemerkt, dat de Neder landse regering met verontrusting ervan heeft kennis genomen, dat Indonesië nog steeds doorgaat met openlijke bedrei gingen met geweld tegen Nieuw-Guinea. Dit wordt temeer betreurd, omdat de Nederlandse regering hoopte, dat thans een begin zou kunnen worden gemaakt met het gezamenlijk zoeken naar een vreedzame oplossing. Geconfronteerd als zij thans wordt met nieuwe open lijke bedreiging met agressie, is zij ge noodzaakt zich op korte termijn te be raden wat haar verder te doen staat. De Ambonese Papoealeider Suwages heeft te Djakarta verkondigd dat de ge heime besprekingen er slechts op ge richt zijn de Nederlanders tijd te geven een Papoease marionettenregering te vormen. ..Wij hadden", zei hij, „onmid dellijk beslag moeten leggen op West- Irian en de Nederlanders niet de tijd moeten geven hun plannen uit te voe ren". Drie vooraanstaande Papoea-leiders, Arfan, die zitting heeft in de Nieuw- Guinearaad, Warwey en Majalibit, respectievelijk voorzitter van de par tijen Samasama Manusia en Perchis- rad, hebben zich in een schrijven tot minister-president De Quay gewend. Zij schrijven o.m.: Wij hebben volledig het recht om de eisen van de Indone sische president en zijn handlangers op ons land af te wijzen. Wij verzoe ken generlei toezegging van Indonesië ten opzichte van ons land te accepte ren. Het gehele Papoeavolk wil de zelfstandighed van vaderland en volk verkrijgen. Generaal Nasoetion, de Indonesische, minister van defensie, is ondertussen maandag j.l. vertrokken voor een in spectiereis door de gebieden, die gren zen aan Nieuw-Guinea. Maandag is tc Washington bekend ge worden dat de Nederlandse en Indonesi sche gedelegeerden voor de voorbespre king over Nieuw-Guinea, met het Ame rikaanse ministerie van buitenlandse za ken definitieve schikkingen zouden tref fen omtrent tijd en plaats van hun ont moeting. Deze wordt, zo wordt ver wacht, medio deze week gehouden. Of ficieel wordt tijd noch plaats bekendge maakt; ook de bevestiging dat Ells worth Bunker, de vroegere Amerikaan se ambassadeur in India, de onderhan delingen als „derde man" zal preside ren, is nog niet afgekomen. (Advertentie) S®3SIEilS3"If>&!B&®g "<7>a-y>3 Ifoocie "voeti

de Stem | 1962 | | pagina 1