eren ANTWERPSE ★- -★ ZESDAAGSE Rood Wit-Steenbergen topmatch in 2 e klasse PRINS KEES IN 6-DAAGSE krijgt nu uziektuin Slovan Bratislava aangekomen „RampenfondselftaF' speelt toch in Nederland Over een glimmende en dampende Wim de hikkehakkende Jan, een bedragje van de VPRO en eenapplausmeter TSC kan eindelijk met Vlissingen gelijk komen at en WIELERSPATTEN ER ZIJN NOG DUIZENDEN Spurs5' contra Benfica z Vandaag Morgen SINGEN tetprt, HOOGWATER Ontspannen Verwijzen Inter, schaaktoernooi in Stockholm IJshockey ploeg naar Colorado-springs Het voorlopige hockeyteam voor Hilversum Bokskampioenschap voor de amateurs Steeds Rood Wit Zware taak RWB Schrijvers niet in Jong Oranje Verhogen Opvoeren Olympisch judo ook wereldkampioenschap Faillissement DAGBLAD DE STEM VAN WOENSDAG 7 MAART 1962 wwojgïTs EUZEN or 20 uur Bloed en rozen, 18 BURG lel 20 uur 1000 sterren schitteren, a-u PH AARTSDIJK 1 naar hoger 14 uur Schieting )ELBURG y Voorstelling Chr. filmactie ctro 19.30 uur De zwarte sperwer» jaar 5 md 20 uur Susanne, 18 j. SINGEN lambra 20 uur Susanne, 18 j- ror 20 uur Waar de stengun regeem jaar WERPEN O 20 uur Madame Butterfly md 20 uur Susanne, 18 j- iOT 20 uur Waar de stengun regeert, jaar lambra 20 uur Susanne, 18 j. IELBURG _ror ctro 19.30 uur De zwarte sperwer, y 20 uur In naam van het onrecht, jaar S De stonde van Waarheid VERPEN O 20 uur André Chénier Ballet op de boerderij" van Piet tkoff. Alle spelers gaven een zeer 'lijke vertolking van hun rol. De ding was in handen van de heer le Bruijne. werd aan deze avond nog mede- ïg verleend door de muziekvereni- )KK te Schoondijke. De muziek- ers, prima uitgevoerd onder leiding dirigent, dc heer A. Luteijn, vic- r in de smaak. BEJAARDEN ommissie voor bejaarden heeft Dorpshuis een avond verzorgd 'den dia's vertoond van de reizen tuuropnamen. Verder trad cte elijke toneelvereniging voor het ;ht met een blijspel. VOND U IETS? VERLOOR U IETS? urende de maand februari werden groepsbureau van de rijkspolitie 1st de volgende gevonden voorwer- pgegeven: donkergrijze ceintuur, chakelax-mband, beige portemonnee inhoud, bril met stalen montuur, ndersriem, zakmes, falcon jas, zwar te herenschoenen, geel kinder- blauw plastic portemonnee met bruine wollen want, wit hals van houten kralen, zwarte glacé handschoen, dekzeil, muntbiljet, •ngenspet. lurende dezelfde maand werden als -en voorwerpen opgegeven: bank- portemonnee met inhoud, blanke ■il in blauw etui, ziekenkaart, dop netank bromfiets, ring met sleutels, srgrijze sjaal, bruine hockeystick, met groene broek en hemd, drie theedoeken en een sauspan, ens zijn op het groepsbureau inlich- te bekomen over drie rijwielen, heren- als damesrijwielen. oveel mogelyk zal inzetten. Als eld hiervan deelde hij de raad dat hij een bedrag voor dit doel 2000 tegen een rente van drie pro eschikbaar wilde stellen. Hy hoop- velen zijn voorbeeld zouden wil ligen. Hierdoor zou de realisering et plan worden vergemakkelijkt, teens pleitte hij voor het geven i grotere bekendheid van 's-Hee- aan vreemdelingen. Hij stelde i geschikte dagen en uren door wijzen personen voorlichting te *even aan eventuele vreemdelingen 4 dorp bezoeken. Hij meende dat c middenstand zich van haar beste noest laten zien. door deze vreem- een gratis kop koffie aan te bie- Tierop ontspon zich een levendige sie waarbij men besloot tot de op- ig van een vereniging voor vreem- verkeer. en. donderdag 8 maart zijn de hoog standen voor de provincie Zeelana olgt: Hansweert 4.26 en 17.00 uur. ;uzen 3.34 en 16.01 uur; Vlissingen ;n 15.30 uur, Wemeldinge 5.04 en uur. (Van onze sportredactie) „Een zesdaagse moet je nemen...", mompelt de een of andere Antwer penaar tegen zijn madam. Gewapend met een hot-dogverlaat de brave man de sporttempel. Over zijn ge laat hangt een glans van tevreden heid. Wellicht is deze supporter ten zeerste voldaan over de verrichtin gen van ziin Rik van Looij of zijn Rik van Steenbergen. Waarschijn lijk is echter zijn genoegzaamheid een gevolg van de talrijke pinten, die de man eraens op het midden plein tussen zijn lippen heeft laten glijden. Zijn madam druipt af met een veel somberder gezicht. Heeft zij niet genoten van het grote Hum- mel-Bummel-orkest" met niet min der dan 25 muzikanten? Heeft zij de klanken niet toeten te waarde- ren. die door de katholieke fanfare ..Willen Is Kunnen" uit Moerbeke- Waas de zaal werden ingeslinaerd? En zo dit alles haar niet heeft be koord dan moet zij toch met span ning hebben gekeken naar ..The Cutanos". een zeldzaam stelletje luchtacrobaten? En zo ook dit niet naar de zin is geweest van madam, heeft zij dan niet bewonderend ge staard naar Original Fattinieen heer. die op een achttien meter ho ge ijzeren buis een aantal fratsen uithangt om koud van te worden? ..Dn Martien, hei", zegt de ma damterwijl haar gelaat nog som berder wordt. Martien zou een vriend kunnen zijn van haar man. Misschien heeft hij hem verleid om, zoveel potjes bier te pakken. Mar tien kan ook wijzen naar de renner van Geneugdendie er vandaag in derdaad niet zo heel veel van te recht bracht. Het is een vreemd spektakel. Pe ter Post wint met heel veel bravoure cen speciaal ingelast nummer. Hij mag een ererondje rijden tussen de rookwolken door. Peter werpt zijn bloemen aan de overzijde in het publiek. Op dat ogenblik komt de geluidsinstallatie in actie. Ter ere ran de overwinnaar klinkt een va derlands lied. Nota bene de Mar- set liaise.... r V^et Tner ook altijd wat", zegt ivijn van Est, zittend op het veld- t v n Z^n ca^ine- Uzeren Willem trekt een gloednieuwe trui over zijn schouders. Over die trui lopen drie hanen: zwartgeel, rood. De Bel- fl^che kleuren! Willem heeft zojuist ook enkele nndjes gereden. Hij glimt en dampt «Vn verzorger, een lijkbleek ge brild manneke, komt op hem af. „Wat wilt gij, Willem?" Een Spa of zoiets", antwoordt de wielrennerdie langsuit op het veld bed gaat liggen, de handen onder het hoofd. Het een en ander is blijk baar toch niet naar de zin van de verzorger. Deze roept tenminste: ..Ontspannen". Het is voor Willem het signaal zijn handen over de ran den van het bedje te hangen, zo maar losjes. Nu knikt de verzorger goedkeurend. „Wat zien we af", moppert de Sint Willebrordse locomotief. Hij veert weer recht. Uit zijn ogen straalt vuur. „Wij kunnen niet te gen die mannen fietsen. Zij rijden de gehele winter. De ene zesdaagse na de andere. Hun spieren zijn los. Die van ons zitten vast". Terwijl Willem dit alles in het midden brengt ratelt heel lustig cen wekkertje af, dat op een kastje in de cabine staat. De verzorger geeft een wenk. Wim klautert op zijn fiets, schuift de voetriempjes aan en verdwijnt in de rook. In tussen helpt de verzorger de Belg Martien van Geneugden van zijn fiets. Deze krijgt het bevel in de ligstoel plaats te nemen. Een jong trio in de Antwerpse zes daagse. Van links naar rechts Michiel Stolker, Piet Rentmeester en Jo de Roo. De verzorgerja dat is een ze kere Breemen uit Amsterdam. „Als je heer naar Breemen vraagt weet er niemand iets", zegt het manneke. „Als je echter naar Moos zoekt zal iedereen je naar hier ver wijzen. Ik ben namelijk Moos. In mijn tijd was ik een groot kampioen. Ik reed met Jan Pijnenburg en Cor Wals. Ik heb Toine Mazairac zien komen. Ik heb er velen zien gaan- Ik heb er ook velen geklopt. Ja, ze geloven mij niet altijd als ik zeg hoe de heren zich dienen te ver zorgen. Als Gerrit. Schulte of Arie van Vliet iets in het midden bren gen knikken de heren. Maar als Moos een goeie raad geeft dan ha len de renners de schouders op. Ik durf echter te beweren, dat ik ze allemaal ken. Ik ken iedere spier. Er zijn zelfs dokters, die bij mij raad komen vragen. Zij hoeven het niet hoor. Maar zij doen het, want zij weten, dat Moos het weet! Door ervaring, meneer: door niets dan er varing. Zie je daar nou die Jan Plantaz fietsen? Zijn benen hikke- hakken. Daar zit geen vloeiende lijn in die vent. Ik heb al een half uur geleden gezegd waaraan dat ligt. Het zadel van Jans fiets staat te laag. Het moet direct omhoog. U hoort het. Ik weet het meneer Moos staakt het gesprek abrupt Omdat hij het Bels van Martien van Geneugden verstaat, heeft hij een nieuw kluste op te knappen. witte wimpels in de nok van het sportpaleis. Op een platform, mid den in het circus, draait een man een grote, grijze televisiecamera rond. Hij stoomt nog maar proef blijkbaar, want commentator Fredje de Bruijne zit in het restaurant achter een heerlijk gebraden kip. Het hoempa-orkest speelt en op de baan praten de renners wat met el kaar. Het gerucht doet de ronde, dat Rik van Looij buikloop heeft. Op een aantal tafels langs de rand van de piste staan schemerlampjes met hel rode kapjes. Hier en daar op diezelfde tafeltjes bevinden zich champagne-emmers. Als het orkest eindelijk weer eens zwijgt icordt het publiek gevraagd te applaudisse ren voor het ploegje, dat de avond het meest verdienstelijk heeft ge reden. Er gaat een aboeop voor Rik van Looij en zijn makkers, een „aboe" voor Rik van Steenbergen en zijn kornuiten. De applausmeter (het ding schijnt overigens hele maal niet te bestaan) zegt, dat Mar tien van Geneugden-Wim van Est Jan Plantaz de premie hebben ge wonnen. Dat ontlokt in elk geval een nieuw „aboe". De show gaat verder. Renners stappen op en af. Verzorgers sluipen door de cabines. De verpleegsters in hun smetteloos witte tenues wachten op valpartijen. De artiesten blijven echter allemaal overeind. Zij voeren hun nummertje verder op als hij en zij verdwijnen. Oók als zij opmerkt: „D'n Mar tien, hei!", wordt er door gefietst.... en komt er zelfs een nieuwe premie. De prijs: een vet varken DE STAND: Dinsdagavond luidde de stand in de Zesdaagse van Antwerpen: 1. Van Steenbergen—-SevereynsLyk- ke (B.-Den.) 407 p. Op één ronde: 2. Van LooyPostPlattner (B.-N.- Zwits.) 411 p., 3. BugdahlPfenninger Arnold W.Dld.-Zwits.-Austr.) 397 p. De Nederlandse combinatie Stolker de RooRentmeester bezette met 117 p. en tien ronden achterstand de achtste plaats. De equipe van GeneugdenPlan tazWim van Est (B.-Ned.) stond met tien ronden achterstand en 100 punten negende. JAAN BRASPENNING uit Rijsöer- gen kan het fietsen niet laten. Hij nam deel aan een trainingsrit van de wielei'club „Thijs Roks" en eindigde zowaar op de vierde plaats. Winnaar werd Cees Verstraeten uit Breda. AAD DE GRAAF, Piet van der Touw en Jaap Oudkerk zullen op tweede paasdag deelnemen aan internatio nale sprintwedstrijden, die op de wielerbaan van Manchester zullen worden gehouden. Zij komen uit tegen de Britse sprintkampioen Lloyd Binch. HENK DE WAAL uit Axel is club kampioen van „Theo Middelkamp" geworden; Jo Tolhoek uit Yerseke eindigde op de tweede plaats. Theo van Poecke uit Koewacht moest met de derde plaats genoegen nemen. De afgebroken partijen voor de 21ste en 22ste ronde van het interzonale schaak toernooi zijn in Stockholm uitgespeeld. De resultaten waren: 21ste ronde:: Pomar-Filip 1/21/2: Bilek-Teschner 10: Portisch-Benkoe 1/21/2: Olaf son Cuellar 10. 22ste ronde: Petrosjan-German 10: Korchnoi-Schwe- ber 10; Teschner-Barcza 10: Benkoe- Bilek 1—0. Met nog een ronde te spelen luidt de stand aan de kop: 1. Fischer (V.S.) 17 pnt.; 2-3. Petrosjan en Geiler (beiden Rusland) elk 14 1/2 pnt.; 4-5-6 Stein (Rusland). Korchnoi (Rusland) en Filip (Tsj.) allen 13 1/2 pnt.: 7-8 Gigoric (Zuidsl.) en Benkoe (V.S.) beiden 13 pnt.; 9 Portisch (Hong.) 12 1/2 pnt. (uit gespeeld) 10 Uhlmann (O.-Duitsl.) 12 pnt. Gisterochtend is de Nederlandse ijshockeyploeg naar Colorado Springs in de V.S. vertrokken. Daar zal Nederland met een 12 tal andere landen deelnemen aan de wereldkampioenschappen. Onze ploeg bestaat uit 14 spelers, bij wie zich in Amerika de vroeger in Am sterdam zo bekende ijshockeyspeler Rijk Loek zal voegen. Hij is naar Canada geëmigreerd, maar is nog Nederlander. Aanvoerder van de Nederlandse ploeg is Arie Klein. Het team wordt door vijf officials begeleid, onder wie de vice- voorzitter van de Nederlandse ijshockey- bond F. H. Schweers en twee coaches, de heer E. Hopman en de oud-doelver- dediger van Nederland J. v. d. Heiden. In Zürich komen de ploegen van Fran- rijk, Denemarken, Oostenrijk en Neder land bijeen om gezamenlijk in een extra toestel van Swissair de oceaan over te steken. Onze ploeg wordt op 20 maart in Ne derland terugverwacht. Zij is in de B- groep ingedeeld samen met Frankrijk. Denemarken, Oostenrijk (of Zwitserland) Australië en Japan. In de A-groep ont moeten Canada, de V. S. Finland, Zwe den. Noorwegen, Groot-Brittannië en Zwitserland (of Oostenrijk) elkaar. Aan deze wereldkampioenschappen zullen geen oost-Europese landen deelnemen in verband met visa-kwesties. Alle spelers hebben voor deze reis uit eigen zak enkele honderden guldens ge fourneerd, waarmee wel heel duidelijk de amateur-status van de Nederlandse ploeg wordt onderstreept. ,,Kans op een goede plaats in dit tournooi hebben we uiteraard niet, we mogen blij zijn als we op hetzelfde niveau blijken te staan als Australië en Denemarken" zei official Frans Henrichs. Als onderdeel van de voorbereiding van het Nederlands hockey-elftal, dat zaterdag 24 maart tegen Wales speelt, komt de voorlopige oranjeploeg zaterdag 10 maart tegen Hilversum in het veld. De opstelling is: Doel: Veentjer (HDM)achter: Leem huis (SCHC) en van Gooswilligen (SCH C)midden: Fokker (Laren), Fiolet (HDM) en van Rossem (HHYC); voor: Van Voomhoven (Tilburg), Overdijkink (DSHC), Voigt (Amsterdam), De Key- zer (Breda) en Krol (Leiden). De strijd om de Nederlandse ama teur-bokskampioenschappen wordt dit jaar in zijn geheel in Amsterdam gehou den. Zaterdag 14 en zondag 15 april worden in Frascati de voorronden ge bokst. de finale vindt woensdag 25 april in Krasnapolsky plaats. Het moet toch maar weer eens gezegd zijn. De KNVB gelooft het wel met de amateurvoetballers. Voor de jongste zondag was een bijna volledig programma samengesteld. De wedstrijden werden allemaal afgelast, niet omdat de terreinen onbespeelbaar waren, maar omdat de heren in Den Haag tot de ontdekking kwamen, dat in een gedeelte van het land carnaval werd gevierd! Enfin, eindelijk is er weer eens een zo goed als volledig programma op papier gezet. Het is te hopen dat het nu ook eens wordt afgewerkt. In de eerste klasse E is koploper Vlissingen in elk geval vrij. TSC, dat het laatste weekeind toch speelde, kan nu gelijk komen met de Zeeuwen en wel door een zege te behalen op TOP. MOC '17 is misschien op eigen veld in staat een puntje te veroveren op Alliance, Boxtel kan winnen van Ton- gelre, terwijl De Spechten zich in een plaatselijk gevecht de meerdere zullen tonen over Brabantia. Rood Wit speelt, indien er tenminste geen wijzigingen in het programma wor den gebracht, op eigen bodem tegen Steenbergen. De mannen uit de west hoek zijn geen gemakkelijke tegenstan ders. De Rood-Witten zijn dit seizoen echter zó superieur, dat zij hoogstwaar schijnlijk tot een nieuwe overwinning zullen komen. Is dat zo, dan ligt de titel niet ver meer af. Internos moet thuis in staat zijn van Hontenisse te winnen. Sarto heeft ver moedelijk niet veel moeite met het o zo zwak spelende Dosko. In de tweede klasse A loopt koploper Valkenswaard niet veel gevaar nu het tegen Best Vooruit moet spelen. Desk, dat al vijftien wedstrijden achter de rug heeft, geniet van een vrije zondag. In de derde klasse B heeft SMG stel lig niet al te veel moeite zich op de bo venste plaats te handhaven. Het bezoe kende OJC wordt zeker met ledige han den naar huis gestuurd. Voor Blauw- Geel zitten er twee punten in de wed strijd tegen Baardwijk. In de derde klasse C staat RWB voor de moeilijke taak in Dongen tot een goed resultaat te komen. Kaaise Boys. dat nog in de running is, vangt wellicht de volle buit bij Voab. Boeimeer is wel licht voldoende bekwaam om Hilvaria de les te lezen. RKWU maakt weinig kans tegen SCO, dat de titelkansen graag behoudt. RKTW daarentegen zal de andere Oosterhoutse ploeg, WVO, vermoedelijk slaag geven. In de derde klasse D spelen Meto en Axel tegen elkaar. De ontmoeting is be langrijk, want de beide teams zijn nog niet uitgeschakeld hoe rooskleurig de positie van Zeeland Sport ook is- Wie er wint is moeilijk te zeggen. RKFC is te zwak voor VES, Corn. Boys heeft tegen Goes niet veel kans, RCS en BSC zijn aan elkaar gewaagd, terwijl de Grenswachters het Zeelandia bijzonder lastig zullen maken. KEES JONKERS (Steenbergen) ..naar Rood-Wit... In de vierde klassen wordt een on volledig programma afgewerkt. In B en E zijn weining opmerkelijke wedstrij den. Een uitzondering is Zigo-Gloria. dat wel tot een verrassende uitslag zou kun nen leiden. In de vierde F gaat Groen-Wit van Breda winnen en wordt veel verwacht van Raamsdonk-Right Oh, een wed strijd, die nog van belang is voor de eerste plaats, waarop overigens TAC troont. In de vierde klasse G gaat de derby tussen Kruisland en Gastel. De Kruis- landers zijn wellicht wat sterker. Burgh moet van Brouwershaven winnen, ter wijl De Schutters de handen vol zullen hebben aan NSV. In de vierde klasse H speelt leider Luctor thuis tegen Clinge. Dat kunnen twee punten voor de homeploeg worden. Steen kan winnen van Lewedorpse Boys, terwijl Breskens-Koewacht een puntenverdeling niet ver z.al ontlopen. Op Schiphol is maandagmiddag het voetbalelftal van Slovan Bratislava aangekomen, dat vanavond in de halve finale van de intertotocompetitie zal uitkomen tegen het Amsterdamse Ajax. In het team van Jong Oranje het Nederlandse elftal samengesteld uit spe lers beneden 23 jaar dat vandaa'g in Arnhem tegen Luxemburg a uitkomt, is een wijziging aangebracht. De NAC-spe- ler Schrijvers, die als linkshalf stond op gesteld, is namelijk vervangen door Li- bregts (Excelsior) Terwijl de renners op het ovaal hun rondjes draaien, er af en toe wat gefluit en gegil is, omdat zij niet hard genoeg trappen, schettert een stem door de luidsprekers, dat dit het fruitsap is van de kampioe nen en de kampioen van de fruit sapven. Onmiddellijk na deze re clame volat er een andere. „De Vrijzinnige Protestantse Ra dio Omroep te Hilversum schenkt een Premie van duizend francs voo het kovvel. dat een ronde neem.t" De kampioenen lachen om het bedrag, dat door die kleine Hilver- sumse Omroep toch maar bij elkaar is gebracht. Zij fietsen er geen cen timeter harder om. De kleinere go den ruiken echter winst. Zij ver hogen het tempo en in een minimum van tijd komen de duizend franc bij een koppel terecht, dat wel wordt genoemd, maar wier namen niet zijv te verstaan, want het „Humme1 Bum mei-orkest" treedt in actie ev hoe??? In het Antwerpse sportpaleis hebben Wim V. Est: „MUn spieren ritten vast". Er hangen enkele duizenden rood- ven" k" wetn%e t^^wers^S^ ko^iykê als de fietsende prins, en zijn lijfwacht Thuur Piek. Zij arriveerden in een uitge breid carnavalesk gezelschap, dat de uren heeft bezorgd. Op de foto: Thuur Plek, met achter hem de prinselijke kapel De Blaospocpers uit Breda, gereed voor de start. Het elftal van in buitenlandse teams uitkomende Nederlandse voetballers, dat in 1953 te Parijs met 2-1 van Frankrijk won in een wedstrijd ten bate van het nationaal Rampenfonds, zal in april dus ruim negen jaar later toch nog tegen het Nederlands elftal uit die tijd uitkomen. In 1953 had de KNVB voor een dergelijke ontmoeting geen toestemming gegeven, waarna de wedstriid tegen Frankrijk werd gearrangeerd. Op Koninginnedag treden beide teams tegen elkaar in het strijdperk als een door DOS aangeboden verjaardagspresentje voor het aloude Hercules, dat zijn 80- jarig bestaan viert. De recette komt dan ook geheel ten goede aan de Utrechtse vereniging, met DOS bewoonster van stadion Galgen waard. De spelers van het vermaarde „Ram- penfondselftal" hebben, met uitzondering van Kees Rijvers, die nog geen bericht heeft gezonden, zich reeds allen bereid verklaard geheel belangeloos op 30 april De data van de wedstrijden in de halve finale van de Europese voetbalbeker voor landskampioen, tussen Tottenham Hots purs uit Londen en de Portugese club Benfica zijn nu definitief vastgesteld. De eerste wedstrijd zal op 21 maart in Lis sabon gespeeld worden, terwijl de twee de ontmoeting op 5 april in het White Hart Lane-stadion te Londen gespeeld zal worden. „SUGAR BOY" Nando, kampioen van Suriname en de Antillen in de mid- dengewichtsklasse zal 19 maart in Pro vidence, Rhode Island, tegen de Ame rikaan Don Turner uitkomen, zo is maandag te New York bekendgemaakt. „Sugar Boy" wordt getraind door Rocky Marciano. DE VOETBALCLUB Everton heeft mid- voor Dennis Stevens overgenomen van Bolton Wanderers. Stevens. 28 jaar nu. heeft altijd bij Bolton gespeeld en werd er in 1950 prof. Everton heeft voor hem een bedrag neergeteld dat met vijf fikse cijfers (in ponden sterling) wordt geschreven. tegen het Nederlandse elftal 1953 uit te komen. Mocht Rijvers niet beschikbaar zijn, dan zal Faas Wilkes, die destijds van zijn Italiaanse club geen toestemming kreeg in Parijs te spelen, zijn plaats in nemen. De opstelling van het team is als volgt: doel: de Munck; achter: Vreken en de Vroet; midden: Schaap, van der Hart en de Kubber; voor: Appel, Rijvers (eventueel Wilkes), van Geen, Timmer mans en de Harder. Reserves zijn van Lent en Röhrig. De internationale judofederatie heeft besloten dat de winnaars van de Olym pische judotitels tevens wereldkampioen zullen zijn. De Olympische Spelen 1964 in Tokio gelden dus tevens als wereld kampioenschappen en daarom zullen de reeds eerder vastgestelde titelwedstrij- den in 1963 komen te vervallen. Voortaan worden de kampioenschappen betwist in vier klassen, namelijk in het lichtgewicht (tot 68 kg), middengewicht (tot 87 kg), zwaargewicht (boven 87 kg) en alle categorieën. Utigesproken zijn de volgende faillisse menten: P. J. B. A. M. Eyffert, ver tegenwoordiger in machinerieën, Piet Retiefstraat 33, Tilburg. R. C. mr. H. L. Morsink. Cur. mr. A. Th. A. Janse, Fa briekstraat 5, Tilburg. H. van der Wee, schoenmaker, Pijlijzerstraat 127, Tilburg. R. C. mr. H. L. Morsink. Cur. mr. C. E. A. M. v. d. Mortel, Stationsstraat 19, Til burg. W. C. M. Brands, wolhandelaar, Lancierstraat 46, Tilburg. R. C. mr. P. J. M. Pluymakers. Cur. mr. L. M. Raay- makers, Vincentiusstraat 2, Tilburg. N.V. Handelmaatschappij St. Anna, han del in elektrische apparaten. Piusstraat 16. Tilburg. R. C. mr. P. J. M. Pluyma kers. Cur. mr. J. F. H. van den Heuvel, Nieuwlandstraat 32, Tilburg. Wegens gebrek aan actief zijn opge heven de faillissementen van J. Tijneman schoorsteenbouwer, Tilburgseweg 140, Oosterhout en van H. Vos, handelaar in groenten en fruit, Piusplein 45, Tilburg.

de Stem | 1962 | | pagina 3