Brabantia Monsterzege van Terneuzen en succes voor Steenbergen ontving lantaarn van MOC half zwaar &l ACTUEEL. trk IJl Tini Wijnen prolongeert L kampioenschap dubbel rookgenot DAGBLAD DE STEJ1 VAN MAANDAG 12 FEBRUARI 1962 ciueel zijn, ïedium, het dag brengi In alle ge- en komen, sI en zeker TWEEDE KLASSE B DERDE KLASSE D Geen opmerkelijke resultaten VIERDE KLASSE G NSV MAAKTE DE TIEN VOL MOC schiet zich weg van staart Zeer velen zager Brabantse zege Ereklasse ankerkader Geflatteerde Boxtel-zege Voorsprong Roosendaal snel verloren Voorsprong ging snel verloren Doelpunten aan de lopende band Kleine zege voor Rood Wit Steenbergenaren scoorden na rust Sar to won van hoger geplaatste Verdiende winst Microkorfbal in Goes Swift en Togo in finalegroep VOETBAL OVER DE GRENZEN VIERDE KLASSE H Biervliet plaats op ranglijst gestegen VOETBAL Hockey Korfbal Tafeltennis Zaalhandbal Zourantenpubliciteit TONGELRE VERSLAAT STERKE VLISSINGERS □fdschuddend. „Maar het .Een 'machtige vondst van begenadigd intellect, letterde Laroet opget°gen. en wonder van vernuft! Een van wonderbaarlijke wijs 1!" Hij streek neer op am's arm. „Ge weet niet e veelomvattend mijn öan*. arheid kan zijn! Van nu ai beschouwt Laroet de rra zich als uw schuldenaar. e mij slechts, kan ik i«t» or u doen?" Bij het horen n die woorden kwam Tudor willekeurig naar voren..— Na vorige weck eens lekker uitgerust te hebben, verscheen men deze zondag met frisse moed op het veld- °"daTik dat. was er niet veel opmerkelijks t beleven. Alleen de wedstrijd Grenswach- ters-Corn. Boys, die eindigde met raj- stand, sprong er even uit. Twee ontmoe tingen eindigden in een gelijkspel. GRENSWACHTERS-CORN. BOYS 2-2 Voor rust maakte Corn. Boys 1-0. Di rect na de hervatting kwam Grenswach ters fel voor het Zeeuwse doel. Na 9 mi nuten kwam de gelijkmaker door Jans sen. Vijf minuten voor het einde liet u. van de Bergen de Zeeuwse aanhang op nieuw juichen. Maar toch presteerde van Tilburgh het nog voor de tweede maal gelijk te maken. ZEELAND SPORT-RCS 6-3 Door doelpunten van Schuit in de 15e, 20e, 27e en 32e minuut werd het 4-0, waarna v. d. Dries in de 37e minuut de stand op 4-1 bracht. In de 43e minuut was het weer door Schuit 5-1. Na rust bracht Vader in de 9e minuut de stand op 5-2 waarna Schuit in de 25e minuut zijn zesde treffer plaatste (6-2). In de 44e minuut zorgde De Kraker voor 6-3. GOES-AXEL 2-2 Reeds in de eerste minuut profiteerde De Groot handig van een misverstand in de Axel-verdediging en gaf Goes daar mede een 1-0 voorsprong. Goes bleef de toon aangeven en na 20 minuten kopte De Groot voor de tweede maal in (2-0). V. d. Berge scoorde in een snelle rush na rust (2-1). Dezelfde speler maakte even later de stand gelijk (2-2). Alhoe wel om het winnende doelpunt verwoed gestreden werd, veranderde de stand niet meer. RKFC-METO 1-3 Deze streekderby was van goed ge halte, vooral voor de rust, Nadat de rust met dubbel blanke stand was ingegaan kwam RKFC tien minuten in de 2e helft het eerst aar een doelpunt via Keijzer. Met regelmatige tussenpozen wist Meto in de volgende twintig minuten de ba kens volledig te verzetten door Mous, Dekkers en weer Mous. Het laatste doel- punt, een hard, strak schot, was het mooiste van de wedstrijd. In de standenljjst is weinig veranderd. Wel was er iets bijzonders met een van de uitslagen. Wü doelen hier op de eind stand van de wedstrijd Brouwershaven- NSV: 0-10. Het is vooral Hellemons geweest die de meeste ballen achter de touwen joeg. Nu moet wel gezegd dat hier e$n zeer sterke club speelde tegen de lantaarndrager van deze klasse. BROUWERSHAVEN-NSV 0-10 Na 2 minuten 0-1 door Rommers. Na 15 minuten door Uitdenhaag 0-2, waar na Hellemons voor 0-3 en 0-4 zorgde. Door spil Kooman werd het 0-5, terwijl Hellemons de ruststand op 0-6 bracht. Door drie treffers, weer van Helle mons, na de rust en één van Uitdenhaag I werd het tenslotte 0-10. BURGH-NVS 2-3 Na li minuten schoot Kools een vrije trap langs de uitlopende Kloet (0-1) maar in de 28e minuut maakte Hanse gelijk (1-1). 6 minuten na de rust zorgde Bakker voor 2-1 maar door zwak spel in de achterhoede van Burgh slaagde H. van Loenhout er na 32 en 39 minu ten toch in de zege bij NVS te brengen (2-3). HALSTEREN-ZIERIKZEE 1-0 Een hele kalme wedstrijd, die spannend was en waarin vrij goed werd gecom bineerd. Het enige doelpunt ontstond na ongeveer vijftien minuten toen een van de bhcks van Zierikzee op het eigen en lege doel terug speelde. NIEUW BORGVLIET-SC GASTEL 2-1 De thuisclub speelde met drie inval lers. Van beide zijden zwak spel. Nieuw- Borgvliet was het gelukkigst. Scoreverloop: Jos van Merriënboer 0-1 v. Geel l-l Rust van Nispen 2-1. VOSMEER-CLUZONA 1-1 Een snelle en vlotte wedstrijd. Cluzona I protesteerde tegen het niet toekennen I van een strafschop. Deze werd na de I wedstrijd alsnog genomen en ingescho- I ten. En nu maar wachten hoe de pro- testcommissie erover denkt. Scoreverloop: ter Jonge 0-1 Rust F I Hommel 1-1. Het heeft deze week gespannen in de eerste klasse E. Vlissingen verloor voor de derde keer in de competitie. Het was een felle strijd, daar op Brabantse grond. Voor de rust lukte het Tongelre niet te scoren, maar drie minuten na de thee was het raak. Verhulst schoot en doelman Baert van Vlissingen had het nakijken. Nog opmerkelijk is ook, dat er verandering kwam in de staartgroep van de standenlijst. MOC boekte succes bij Brabantia en ruilde met deze club van plaats. Brabantia is nu lantaarndrager, bijgestaan door Roosendaal, dat verloor van TOP. Tongelre en Vlissingen hebben zondag üiinunoven een weusirija gespeeld, die vooral in de eerste helft ae ongeveer 2500 toeschouwers liet genieten. Er werd in deze periode echter niet ge scoord. Drie minuten na de hervatting moest de Zeeuwse doelman Baert zich echter gewonnen geven voor een schot van Verhulst en naar later bleek was deze enige treffer beslissend. Het veld van Tongelre in het sport park „De Doornakkers" was afgekeurd en daarom vond ae ontmoeting plaats op het in hetzelfde stadsdeel gelegen ter- rem van De Spechten. De aanvallen rol den in de eerste heift over en weer, waarbij Tongelre toch wel over een lichte meerderheid beschikte, dit dank zij een betere bezetting van het midden veld. Vlissingen was dicht bij een tref fer, toen linksbuiten De Nooyer een hard schot loste, maar via een Eindho- vens been kwam de bal tegen de paal te recht. Direct hierna werd het doel van Vlissingen (zonder Moens, die vervangen werd door van Huizen) belaagd; de lat voorkwam dat een kopstoot van Huinen beloond werd. Drie minuten na rust mocht Tongelre een corner nemen. De bal kwam goed voor doel en rechtshalf Jan Verhulst zorgde voor de afwerking. Alle weder zij ase pogingen om in deze stand nog verandering te brengen waren tot mis lukking gedoemd. bal uit de touwen te halen. De Ossenaren konden in deze periode geen kracht op brengen om belangrijke wijzigingen tot stand te brengen. Alleen 'iit een straf schop wegens hands kon Wijnen ervoor zorgen dat de tweede helft met een 1-3 achterstand kon worden begon nen. Maar kort voor rust was Verrijt uitgevallen en daarna door de Graaf ver vangen Deze speler bracht zoveel ver warring en had zulk een goede start, dat al in de 2e minuut de achterstand tot 2-3 was teruggebracht. Vier minuten la ter schoot hij de gelijkmaker in 3-3 en toen waren de Ossenaren niet meer te houden. Ouwens benutte een voorzet van Wijnen 4-3 en voor het eindsignaal klonk, had Roelofs voor een 53 stand gezorgd, waardoor de vreugde van de 1200 toe schouwers ten „top" steeg. Alliance - Boxtel is geen groot tref fen geworden want daarvoor misten bei de partijen de bezieling en de techniek. Dat Boxtel tenslotte toch met de volle winst naar huis ging, was te danken aan de snelle en attente v. d. Langeberg die vijf minuten voor tijd zijn ploeg naar de overwinning schoot. Alliance nam aanvankelijk het heft in handen en enkele schoten van Swaans en Sep vonden doelman Hermans op zijn plaats. Bepaald sneu was het dat na tien minuten v. Zeggeren de bal terugspeelde op Veenhof, de pass was echter veel te zacht en v. d. Langenberg zag zijn kans schoon om zonder veel moeite Veenhof het nakijken te geven. 01. Het was even moeilijk om dit te verwerken maar gaandeweg maakte Alliance zich toch los en kwam verscheidene malen dicht bij een doelpunt. Goorden had bijna succes maar via de vuisten van Hermans vloog de bal corner. Na een half uur schoot Sep keihard op de lat en nu maakte Goorden geen fout want de terugsprin gende bal prikte hij nu beheerst tussen de palen. 11. Het spel na rust was al evenmin boei end en ofschoon er verscheidene kansen kwamen wisten Swaans en Arts er geen raad mee Het doelpunt waarmee v. d. Langenberg 5 minuten voor tijd de gas ten naar de volle winst schoot, was van zuiver kaliber, maar gaf wat de krachts verhouding in het veld betrof, toch geen goed beeld, want hiermede kregen de bezoekers juist iets meer dan zij verdien den. Met nog twee minuten te spelen viel de beslissing in de belangrijke wedstrijd tussen de staartploegen Brabantia en MOC, een beslissing in het voordeel van de gasten. Tot verbijstering van de on geveer vierhonderd toeschouwers sloeg de Eindhovense doelman Schijven de bal voor de voeten van van Gaans, die deze fout resoluut afstrafte en MOC een niet meer bedreigde 2-3 voorsprong bezorg de. Brabantia beschikte in de eerste helft helft over een duidelijk overwicht, dat resulteerde in een 2-1 voorsprong. De score was echter door MOC geopend: na een kwartier joeg Machielse de bal langs de kansloze Schijven. In de 32ste minuut nam de middenvoor de gelijkmaker voor zijn rekening en vlak voor rust moest doelman Proost wederom zwichten, thans voor een schot van de Eindhoven- se rechtsbuiten Hein Mollen. In de tweede helft trok Brabantia zich terug in de verdediging, een taktiek, die perspectieven operde voor de bezoekers. Een verre uittrap van de MOC-doelman Proost bracht de bal over het hoofd van stopper van Osch in het doelgebied der Brabantianen, waar van Gaans niet te vergeefs zijn opwachting maakte, 22. Zoals gezegd sloeg hij kort voor het slot signaal wederom toe en bracht daardoor zijn ploeg helemaal in een hoera-stem- ming, 23. Toen Roosendaal in het duel tegen TOP na 25 minuten een 30 voorsprong had genomen zal niemand er aan ge dacht hebben dat de thuisclub tenslotte nog zou zegevieren. Al in de 11e minuut namen de gasten door Voets de leiding 0—1. Nauwelijks twee minuten later kopte van Neerode een voorzet van links in 02 en tien minuten daarna was het rechtsbuiten Hommers die met een boog- bal de TOP-doelman opnieuw dwong de De Nijmegenaar Tini Wijnen heeft zijn titel in het anker kader 47/1 geprolongeerd. Wijnen eindig de met een algemeen gemiddelde van 19.82, hetgeen een verbetering betekende van het Nederlands record, dat sinds november 1960 met 18.13 op naam van Scholte stond. De Eindhovenaar evenaarde in zijn laatste partij het Ned. record partij gemiddelde, dat al bijna 12 jaar in het bezit van Van der Pol is met 42.85. Janus van Nijnatten eindigde op de 6e plaats. De uitslagen van zondag: Vultink 97 15 38 6.46 Van de Pol 300 15 133 20.- Van Nijnatten 198 23 27 8.60 Jacobs 300 23 62 13.04 Scholte 300 7 101 42.85 Van Leur 185 7 95 26.42 De Kleine 189 13 54 14.53 Wijnen 300 13 53 23.07 Eindstand: 1 Wijnen 12 2002 101 124 19.82 2 Scholte 10 1993 118 101 16.88 3 De Kleine 10 1918 141 115 13.60 4 Van de Pol 8 1839 122 134 15.07 5 Vultink 8 1797 140 125 12.83 6. v. Nijnatten 4 1615 139 64 11.61 7 Van Leur 2 1409 134 95 10.51 8 Jacobs 2 1292 123 62 10.50 Toernooi-gemiddelde 13.61 (vorig jaar 11.55). VALENTINA BORISNEKE uit Swerd- lowsk is voor de vijfde maal schaak kampioene van de Sovjet-Unie gewor den Het meest opmerkelijke, fantastische mogen we wel zeggen, van deze voetbal zondag was de 12-1 overwinning van Terneuzen. Ofschoon Dosko niet sterk is, hadden we een dergelijke monster zege niet verwacht. Een ander feit, dat het vermelden waard is. betreft de wed strijd Hontenisse-Stcenbergen. Hier is het niet de geweldige uitslag, maar het gevolg dat deze overwinning met zich bracht. Steenbergen klom door deze zege nl. van de zesde naar de vierde plaats op de ranglijst. In de wedstrijd Dosko-Terneuzen moest de thuisclub met invallers voor doelman Janvier, Kaan en van der Avert aantreden. Dit werd nog erger, omdat reserve doelman Moelker te kort schoot op deze belangrijke post. Ge volg: onrust bij achterhoede en midden linie en een rustig aanvallend Terneu zen, dat vrijwel de gehele wedstrijd aan het woord was. Na 15 min. het eerste doelpunt van midvoor Meeuwsen na goed werk van Dons 0-1. Een afgekeurd doelpunt van de snelle Wissel luidde een offensief der gasten in, die uitliepen naar een 0-4 stand door goals van v. d. Peijl, Leunis en Wissel. Een schot van Van Maurik werd door doelman Dons tot hoekschop verwerkt. Na de thee door Dons 0-5 en even later werd een hoekschop door de Bergse doelman in eigen doel gewerkt 0-6. Dons, Leunis en Meeuwsen zorgden voor 0-9 en uit een hoekschop van linksbuiten Wissel rechtstreeks ge scoord 0-10. Wessel maakte er na 30 minuten 0-11 van en van der Peijl maakte het dozijn vol. Het benutten van een strafschop door midvoor Vonk bracht de thuisclub de (twijfelachtige) eer 1-12, een uitslag, waarop het score bord voor Rozenoord niet was bere kend. De thuisclub, die met een gewijzigde ploeg verscheen, startte in hoog tempo en Rood Wit kon toen reeds mer ken dat hier de winst niet cadeau zou worden gegeven. Reeds na vrij korte tijd bleek echter dat de Brabanders zich niet lieten intimideren en met vaak fraai opgezette aanvallen werd het hei ligdom van doelman Versluis vrij dicht benaderd. Verder dan een tweetal cor ners kwamen de Rood-Witten echter niet. Na 10 minuten nam Middelburg op verrassende en vrij gelukkige wijze een 1-0 voorsprong. Kort daarop ontsnapte het Rood Wit- doel ternauwernood aan doorboring toen van Melis alleen voor de Bruin ver scheen maar op het laatste nippertje haalden twee a.chterspelers van Rood Wit de bal van de doellijn. Van Peer knalde een vrije trap langs het bekende muurtje langs Versluis, die volkomen in zijn uitzicht werd belemmerd (1-1). Nog voor de rust namen de Brabanders de leiding. Gillisse, die een prima partij op de spilplaats vertolkte, had het on geluk in eigen doel te trappen (1-2). Nadat de jeugdige rechtsbuiten Del- motte reeds een keer tegen de lat had geschoten maakte hij na 20 minuten een fraai doelpunt waarmee de stand op 2-2 werd gebracht. Van Peer werd naar de kleedkamer verwezen. Met 10 man ging Rood Wit verder. Toen enkele minuten later een strafschop toegekend werd, werd deze door Suikerbuik benut om zijn club weer een voorsprong te geven (2-3). De gasten gingen zeer snel van start en kwamen in de eerste minuten ge vaarlijk voor het Hontenissedoel. De keeper voorkwam echter doelpunten. Jammer was het daarom, dat hij na een kwartier met een blessure het veld moest verlaten. Invaller Voet kweet zich uitstekend van zijn taak, maar de rust was uit de verdediging verdwenen. Toch kwam Hontenisse enkele malen gevaarlijk opzetten. Voor de rust werd niet gescoord. In de tweede helft kreeg Steenbergen de wind mee. Stopper Neve en zijn man nen konden het nog wel even klaren maar na een kwartier trof een hard schot van Dam toch de roos: 0-1. Even beet Hontenisse van zich af. Even voor tijd verloor doelman Voet de bal bij een uittrap. Heshof was er als de kippen bij en scoorde 0-2. In een spannend duel heeft SARTO twee kostbare punten veroverd. Voor rust had Hulst een licht overwicht dat resulteerde in een fraai doelpunt. Na rust waren de gastheren behalve tech nisch ook tactisch beter. Er werd aar dig gespeeld en de gelijkmaker liet dan ook niet lang op zich wachten. J. Don ders wist de gelijkmaker te scoren, HW werd iets feller doch de Sarto- verdediging wist het gevaar van een doelpunt te bezweren. Donders zou ook het tweede doelpunt scoren zodat Sarto, na een knappe wedstrijd in de tweede helft, de volle winst wist te behalen. Hoewel Internos een alleszins ver diende overwinning op RAC behaalde was niemand met de rust er zeker van, dat de eindstand zo hoog zou zijn. Reeds in de tiende minuut opende RAC (advertentie) de score door v. d. Steen, die een mis verstand in de Internos-defensie af strafte. Ondanks goede schoten van De Zwart en Van Beers duurde het tot vlak voor rust voordat Internos door Van Beers de gelijkmaker aantekende. Na de hervatting duwde Internos RAC in de verdediging en via goed, vooral door rechtsbuiten De Zwart, opgezette aanvallen werd de RAC-verdediging herhaaldelijk uit positie gespeeld. Dit leidde tot regelmatige doelpunten in de tiende en vijftiende minuut door Leys. Na veertig minuten 4-1 door Vermunt, twee minuten later Leys en weer twee minuten later door Sprenkels via een strafschop: 6-1. Dankzij doelman Van Oisterwijk werd een nog grotere neder laag voorkomen. Hoewel het programma van het ml- crokorfbaltoernooi te Goes zaterdagmid dag daartoe alle gelegenheid bood, om dat diverse prominente achttallen in het veld kwamen, bleef het spelpeil in bijna alle wedstrijden beneden de ver wachtingen. In klasse la plaatste Swift 1 zich na een moeizame 1-0 zege op Zuidwesters 1 in de finalegroep. In klasse lb waren ook de prestaties van Swift 2 niet be paald denderend en zeker niet in over eenstemming met de rol, die de Swift- reserves in het veldkorfbal spelen. Te gen Elto 1 bleef het 0-0. De ontmoe ting tegen Animo 1 stond op wat hoger peil. (2 0). Vervolgens trad Swift 2 aan tegen de landskampioene Tjoba 1. Aan het begin van deze wedstrijd werden de Tjobane- zen door de voorzitter van de Zeeuwse Kórfbalbond, de heer D. P. Saaman, ge huldigd met het vorige week in Utrecht behaalde kampioenschap van Neder land. Hij bood hun daarbij bloemen aan. Bij rust was het nog 0-0 waarna Rien Steenhard met twee goede doelpunten de zege bracht bij de ploeg waar deze behoorde (2-0). In deze klasse moeten nu Animo 1 en Tjoba 1 gaan uitmaken van wie bij Swift 1 en Togo 1 in de fi nale komt. In lc was de manier waarin Togo 1 zich tegen Swift 3 in de finalegroep speelde al heel povertjes. (1-1). In 2a wordt de strijd bijzonder span nend omdat Blauw wit 1 ervoor zorgde dat nu ook Tjoba 3 puntenverlies op liep (1-1). In 2b werd Elto 2 kampioen, maar merkwaardig genoeg konden zij niet zelf voor dit kampioenschap zorgen. Zij kwamen tegen Swift 4 niet verder dan een teleurstellend 0-0 gelijkspel en hun kampioenschap werd eerst een feit toen Swift 4 even later met 0-2 door Zuidwesters 2 werd geklopt. Zelfs Vi tesse slaagde er daarna nog in om tegen Swift 4 de volle winst te veroveren (0-1). DE FINSE winter-rally is een dubbele overwinning voor Zweden geworden, hoewel de winnaar van de Rally Mon te Carlo, Erik Carlsson. opgaf. Win naar werd het Zweedse koppel Skogh- Skogh (Saab), gevolgd door de land genoten Trana en Palm (Morris); der de werden de Finnen Toivonen en Kallio (Citroën). De wegen waren bij zonder glad. DOBBELMANN, LEKKER MAN! Engeland Tottenham Hotspur, Engelands kam pioen en bekerhouder, heelt zaterdag zijn achterstand op leider Burnley met een punt verkleind. De ploeg van Danny Blanchflower versloeg in een goede wedstrijd op White Hart Lane te Lon den Nottingham Forest met 4—2. Burn ley, dat op bezoek ging bij het hoog- geklasseerde Everton, moest daarente gen met een 2—2 gelijk spel genoegen nemen. Bunrley voert thans de ranglijst van de eerste divisie aan met 38 punten uit 26 wedstrijden. Tottenham en Ipswich Town, dat Fulham met 21 versloeg, delen de tweede plaats met 35 punten uit 28 ontmoetingen. België De uitslagen van de zondag voor de Belgische competitie gespeelde wedstrij den luiden: Waterschei Thor - Diest 2—0; FC Luik- Olympic Charleroi 2—0; Eendracht Aalst - Daring CB 1—3; FC Brugge - St.- uDn ion St.-Gillis - Beer- l_i° Antwerp FC - CS Brugge J1'.^"leeht - La Gantoise 4—2. rii. i, c. 5 'oidl met 39 punten; twee- f kin. d™d Luik met 29 en derde I is Antwerp FC met 27 p. Frankrijk r uitslagen van de zondag voor de rianse competitie gespeelde wedstrij- f den luiden: Metz - Nimes 31; Montpcllier - Lens 2~°: Le Havre - Rennes 2—0; Reims- Monaco 10: St.-Etienne - Sedan 1—0; Toulouse - Nancy 2—0; RC Paris - Straatsburg 3—3; Angers - Rouen 1—0; Nice - Stade Francais 1—0; Sochaux- Lyon 1—2. Nimes behoudt de leiding met 35 pun ten uit 26 wedstrijden. Reims staat met 31 punten tweede, Le Havre sluit de rij met 20 punten. Biervliet, dat vier plaatsen lager ge klasseerd stond dan Koewacht, heeft toch van deze club weten te winnen. Het verdrong Steen, dat verloor van Lewedorpse Boys, van de vftfde plaats van de ranglijst. Patrijzen blijft de staart vormen, terwijl Luctor steviger op de eerste plaats kwam. CLINGE - PATRIJZEN 3—1 In een zeer zwakke partij voetbal heeft Clinge in de laatste tien minuten de winst thuis weten te houden. Na vijf minuten nam Clinge door Magnus de lei ding. Hornick benutte in de veertigste minuut een goede kans: 11. Na rust kwam tenslotte door Van Tienen en v. d. Bunder de eindstand van 31. LEWED. BOYS - STEEN 5—1 Na 5 minuten nam Steen door Pica- vet een voorsprong (0—1), die na een half uur door P. Raas teniet werd ge daan (11). Na rust zorgde M. Raas na 4 min. voor 2—1 en P. Raas na 15 en 25 minuten \*>or 3—1 en 4—1. J. Vermeulen bracht na 35 min. de eind stand op 51. OOSTBURG - LUCTOR 14 Nadat Luctor drie doelpunten zag af gekeurd maakte in de 33e minuut Ver meulen 01. Vijf minuten later was het W. Debbout die 02 aantekende. Even later was het B. Vermeulen die voor 30 zorgde. Na rust kwam Oostburg op zetten. Luteyn kon na tien minuten voor 13 zorgen. Debbout zorgde voor de eindstand: 14. BIERVLIET - KOEWACHT 3—1 Na zestien minuten scoorde v. d. Broecke voor Koewacht 01, maar vijf minuten later was de stand al gelijk door P. v. d. Bossche, 11. Na een half uur zorgde Martens voor 21. Na rust hetzelfde spelbeeld. Leybaert bracht de stand op 31. BRESKENS - YERSEKE 2—1 Reeds na vijf minuten bracht De We ver de score op 01. Tien minuten la ter was het Dubois die er 11 van maakte. Twintig minuten na rust stelde Aalbrechtse de zege veilig: 21. EERSTE KLASSE A Uitslag: UVV-OVVO 2-1, OSV-Hollandia 0-3, HRC-KHFC 3-0. DCG-De Spartaan 1-1, AFC-JOS 3-2. EERSTE KLASSE B Uitslag: Unitas-SVW 2-2, ONA-Spartaan 20 1-3, DCV-Gouda 1-1, Xerxes-Laak- kwartier 3-2, VFC-Quick 1-1. EERSTE KLASSE C Uitslag: Emmen-Oosterparkers 1-1, Nep- tunia-Velocitas 0-4, PJC-WVV 0-0,Jubbe- ga-Sneek 0-0, Germanicus-Alcides 1-0. EERSTE KLASSE D Uitslag: DOS '19-WVC 3-1, Rheden- Dinxperlo 0-1, ESCA-Jonge Kracht 1-2. EERSTE KLASSE E Uitslag: Tongelre-Vlissingen 1-0, TOP- Roosendaal 5-3, Schijndel-De Spechten 2-2, Alliance-Boxtel 1-2, Brabantia-MOC '17 2-3. Stand: Vlissingen 14 10 1 3 21 42-20 TSC 11 8 1 2 17 25-15 De Spechten 13 7 2 4 16 49-33 Tongelre 13 6 3 4 15 21-20 Boxtel 12 6 2 4 14 25-23 Schijndel 13 6 2 5 14 35-31 TOP 13 7 0 6 14 26-26 Alliance 11 4 1 6 9 22-24 MOC '17 12 2 2 8 6 17-36 Roosendaal 11 2 1 8 5 17-35 Brabantia 13 2 1 10 5 25-41 EERSTE KLASSE F Uitslag: Minor-Tiglieja 3-4, Spel. Irene- Wilhelmina '08 2-3, De Valk-Waubachse Boys 4-1, Spel. Emma-Standaard 0-0. TWEEDE KLASSE A Uitslag: ODC-Budel 0-1, Taxandria-Desk 1-0, Best Vooruit-Gemert 3-1, Bladella- UDI '19 1-1. Stand: Valkenswaard Taxandria Gemert Desk Best Vooruit Budel Bladella Reusel Sp UDI OSS ODC TWEEDE KLASSE B Uitslag: Middelburg-Rood Wit 2-3, Dos ko-Terneuzen 1-12, Hontenisse-Steenber- gen 0-2, Uno Animo-Veerse Boys 0-1, Sar- to-HVV '24 2-1, Internos-RAC 6-1. Stand: Rood Wit 14 14 0 0 28 61-13 Veerse Boys 15 9 3 3 21 32-23 Terneuzen 14 9 2 3 20 46-16 11 10 1 0 21 33-7 13 7 3 3 17 23-17 12 7 0 5 14 25-18 14 6 2 6 14 33-25 13 5 3 5 13 18-17 13 4 5 4 13 21-25 12 4 4 4 12 17-20 12 5 2 5 12 19-26 11 3 4 4 10 15-16 11 1 3 7 5 12-26 14 1 3 10 5 8-28 Steenbergen Middelburg Uno Animo Hontenisse Internos HVV Sarto RAC DOSKO 14 15 15 14 14 15 14 14 14 2 4 3 5 3 2 1 1 10 0 11 5 16 5 16 6 15 5 13 7 11 9 10 9 9 38-35 31-29 26-29 18-20 23-22 24-37 18-25 16-36 11-52 DERDE KLASSE B Uitslag: St.-Michielsgestel-Blauw Geel '38 4-1, Baardwijk-RKJVV 4-3, Vlijmense Boys-GVV 0-0, Gudok-RKDVC 0-0, Con cordia SVD-RKSVA 1-1, OJC-WSC 2-2. Stand: SMG 14-22, Vlijm. Boys 14-18, RKDVC 12-17. Blauw Geel 13-15, Concor dia 13-15, GW 14-12, Baardwijk 14-11, RKJVV 14-11. RKSVA 14-11, WSC 14-11. Gudok 12-9, OJC 14-10. DERDE KLASSE C Uitslag: Gilze-Hilvaria 1-0, RWB- RKTVV 2-1, Kaaise Boys-SCO 2-1, VOAB- WVO 1-3, Dongen-RKVVU 1-0. Boeimeer- RKC 1-0. Stand: RWB 13-20, SCO 12-18, RKC 15- 16, RKTVV 13-15, Gilze 14-14, Kaaise B. 11-13, Dongen 14-13, WVO 14-13, Hilvaria 13-12, VOAB 13-9, RKWU 11-7, Boeimeer 13-6. DERDE KLASSE D Uitslag: RKFC-Meto 1-3, Goes-Axel 2-2, Grenswachters-Corn. Boys 2-2, Zeeland Sport-RCS 6-3. Stand: Zeeland Sp. 14-24, Meto 13-18, BSC 13-16, Axel 12-15, VES 14-15, Zee- landia 14-15, RCS 13-14, ODIO 14-12, Goes 13-11, RKFC 14-9, Grenswachters 14-8 Corn. Boys 14-5, VIERDE KLASSE B Uitslag: Heusden-Zaltbommel 4-1, Bu- ren-DSC 1-0, RKOSC-Zwaluw VFC 1-1, Rhode-DESO 9-2. Stand: Zwaluw 14-22, Buren 14-19, OVH 14-18, Heusden 12-16, Haarsteeg 13-15, Zaltbommel 13-14, Rhode 13-13, Linge Boys 13-10, RKOSC 12-9, TGG 11-8, DSC 12-5, DESO 13-5 VIERDE KLASSE E Uitslag: SVG-Gloria 2-4. RKSSS-GSBW 1-1, Ons Vios-SET 0-1, Nieuwkuijk-Zigo 1-2. Stand: GSBW 13-18. Zigo 11-17, Hiero- nymus 13-17, Gloria 14-17, RKSSS 13-16, Ons Vios 13-15. SET 15-14, Berkdijk 13-11, Nevelo 13-9, SVG 14-8, Velocitas 10-7, Nieuwkuijk 14-7. VIERDE KLASSE F Uitslag: Raamsdonk-TAC 2-4, DHV- Zundert 1-1, Madese Boys-Bavel 5-1, Right Oh-Noordhoek 5-1, Breda-Oudemolen 3-2, Groen Wit-Virtus 6-2. Stand: TAC 13-23, Right Oh 12-20, Raamsdonk 14-19, Groen Wit 11-16, Mad. Boys 13-15, Oudemolen 13-13, Bavel 13- 12, Breda 12-9, DHV 12-8, Virtus 14-8 Zundert 12-7, Noordhoek 13-2. VIERDE KLASSE G Uitslag: Nw. Borgvliet-Spcl. Gastel 2-1, Brouwershaven-NSV 0-10, Vosmeer-Clu- zona 1-1, Halsteren-Zierikzee 1-0, Burgh- NVS 2-3, Kruisland-De Schutters 3-1. Stand: Cluzona 15-22, Nw.-Borgvliet 15- 22, NSV 14-18, Halsteren 14-16, Kruisland 14-16, Schutters 14-16, Vosmeer 15-14, NVS 13-13. SC Gastel 14-12, Zierikzee 14-9, Burgh 14-7, Brouwershaven 12-3. VIERDE KLASSE H Uitslag: Clinge-Patrijzen 3-1, Lewe dorpse B.-Steen 5-1, Oostburg-Luctor 1-4, Breskens-Yerseke 2-1, Biervliet-Koewacht 3-1. Stand: Luctor 14-22, Koewacht 13-18, Yerseke 15-17, Breskens 11-14, Biervliet 13-13, Lew. Boys 13-13, Clinge 13-12, Steen 13-12, Oostburg 14-7, Patrijzen 15-6. HEREN Eerste klasse westen: Laren- Amsterdam 0-0, Hilversum-HDM 0-3, Kampong-DSHC 0-1, BMHC-Leiden 1-1, SCHC-TOGO 3-0. Zuiden: EMHC-MOP 1-1, Tilburg-Breda 1-3. Zuiden promotieklasse A: Breda 2- Oranje Zwart 1-1, Eindhoven-Push 2 6-0, Forward-MEP 0-3, MOP 2-Geel Zwart 0-2, Promotieklasse B: Eindhoven 2-Venlo 2 3-1, HTCC 2-Push 0-2, HUAC-Hopbel 3-0. Tweede klasse A: Breda 3-Tilburg 2 1-2, Forward 2-Push 3 1-3, Were Di-Liber ty 2-1. Tweede klasse B: HOCO-DES 2-1, MOP 4-EMHC 3 1-2, Oranje Zwart 2-MOP 3 3-1. Derde klasse A: Cadetten-Rapide 3-3, Push 4-Warande 0-4,Tempo-Tilburg 3 6-1, Zw. Wit 4-Pelikaan 2-1. Derde klasse B: Tilburg 4-Waalwijk 1-7, 's-Bosch 2-Zw. Wit 3 af gel. Vierde klasse A: Breda 5-Tilburg 5 8-1, Forward 3-Warande 2 2-0, Were Di 3 Liberty 2 1-0. Vierde klasse B: Waalwijk 2-Oirschot 3-2. DAMES. Eerste klasse westen: RBC- BDHC 0-4, Gooi-Be Fair 0-1, Kieviten- Amsterdam 1-0. Zuiden: Breda-Oranje Zwart 3-0, Fop- ward-Push 1-1, Were Di-EMHC 1-0. Zuiden promotieklasse A: Push 1- Racing 0-2, Waalwijk-Were Di 2 5-2, Bre da 2-Tilburg 1-1. Promotieklasse B: HUAC-Oranje Zwart 2 5-1, MOP-EMHC 2 4-1, Rapidity-HMHC 3-0. Tweede klasse A: Liberty-MOP 2 1-1, MEP-Forward 3 9-0, Tilburg 2-Waalwijk 2 2-2. Tweede klasse B: Oranje Zwart 3-Oir- schot 3-3, MOP 3-Forward 2 3-0, 's-Herto- genbosch 2-Best 3-2. Derde klasse: Breda 3-Tilburg 4 8-0, Push 3-Warande 2-1, Push 4-Push 5 3-0. Hoofdklasse A: Allen Weerbaar-Luto 4-7, Wordt Kwiek-DOS 4-2, Archipel- Blauw Wit 2-1, Roda-Westerkwartier 2-3, Rohda-Swift 6-2. Hoofdklasse B: Rigtersbleek-Deto 4-1, Deetos-Die Haghe 8-7, HKV-ZKC 7-3, Ons Eibernest-Regenboog 8-4. Eerste klasse zuid: OEC-PSV 0-3, Deto 2-Rust Roest 5-2. Zuid tweede klasse A: Rust Roest 2- Stormvogels 2-1, Eindhoven 2-Sportlust 2 3-3, ODI-Ready '60 8-1, PSV 3-Organon 2 6-2. Tweede klasse B: Oranje Wit- Olympia '47 9-2, BW Roosendaal-BKC 5-9. Ereklasse: UBTV-Ned. Lloyd 4-6. Hoofdklasse A: Atoom-OTTC 5-5, Bel- crum-Blue Star 5-5, Irene-Luck Raek 6-4. Nev. Despair-Maasbree 2-8, TCR-Well Shot 5-5. Overgangsklasse E: Atoom 2-Irene 2 4-6. BSM-OTTC 2 1-9, Luto-JCV 2-8. Eerste klasse A: Luto 2-Never Down 6-4, Nev. Despair 3-Irene 3 1-9, Victoria 2- Goirke 4-6. (advertentie) Eerste klasse B: Atoom 3-Helmond 2 6-4, TTVD-Victoria '51 4-6, Nev. Despair 2-JCV 2 9-1, Smashers-TOS 5-5, TOS- TTVD 5-5. Dames le klasse; Taxandria-Victoria 3-7, TOS-JCV 2 8-2. District zuid B dames: Marathon-Hellas 2-5, EBHV-Were Di 4-1, EBHV-Longa 4-5, Heren: Hellas-EMM 19-15, EBHV-Tachos 13-11. EBHV-Volt 6-13. Afd. west-Brabant dames le kl.: Ta- chos-Volt 2-2, Volt-Blauw Wit 4-7, Blauw Wit-Tachos 2-5, Heren le kl.: Rapid-SOA 8-6, Dames 2e kl.: Dongen-Uno Animo 4-8, Uno Animo-Be Fair 1-2, Rapid-Desk 5-6, Rapid-Dongen 2-2, Be Fair-Desk 1-0. He ren 2e kl.: Dongen-Tachos 2 6-5,Juliana- Were Di 2-8. EBHV 2-SOA 2 6-6, Juliana- Tachos 2 7-3, Were Di-SOA 2 16-3, Don- gen-EBHV 2 2-8. Dames 3e kl.rUilenspie- gel-EBHV 2 4-1, SOA 2-Blauw Wit 2 9-6, Blauw Wit 2-Uilenspiegel 0-6, Heren 3e kl.: Blauw Wit-Volt 2 5-2, Volt 2-Velo- citas 2 12-5, Rapid 2-Blauw Wit 7-7, Heren 4e kl.: Desk 2-Uno Animo 8-3, Uno Animo -Desk 2 5-8. Afd. Zeeland. Dames le kl.: Olympus- Zeeland Sport 5-2, Volharding-Hontenisse 5-4, SIOS-Tonido 5-0. Heren le kl.: Wal- cheren-Marathon 6-10, Dames 2e kl.: Nep- tunes-Olympus 2 10-1, Fortuna-Sporto 7-6, Fortuna-Neptunes 1-2, Heren 2e kl.: Olym pus 2-Fortuna 7-7, Marathon 2-Hellas 2 4-8, SIOS-EMM 2 12-3, Fortuna-Hellas 2 3-6, Heren 3e kl.: ODI-Olympus 3 12-1, Hellas 3-Marathon 3 4-19, SIOS- 2-Tonido 3 7-6, Fortuna 2-Hellas 3 4-5, Fortuna 2' SIOS 2 7-5. VOOI 10 soldaatjes een reep van 20 ct GRATIS

de Stem | 1962 | | pagina 7