Waarom ga« u uw kind vlees vandaag? Vlees eten is goed eten WILLEM II HEINZ9 Sandwich Spread Voor de smaak èn voor de kracht! Een lekker stukje vlees, een stevige vleesjus - dat maakt de maaltijd. Maar u dacht ook: m'n kind heeft de kracht van vlees zo nodig! En u hebt gelijk, mevrouw. De eiwitten, B-vitaminen en voedingszouten van vlees kunnen niet gemist worden. Ze maken spieren sterk en gezond, beschermen het lichaam. Daarom is vlees eten méér dan lekker. Vlees maakt de maaltijd. Vlees op tafel is voedzaam, verantwoord, verstandig. vier sekonden dat is Thermo-Fax UElNZjf (sandwich] Minnesota (Nederland) N.V. ^3M' Kijk! Zo eenvoudig gaat het! spread I m I Vraag omgaand documentatie of nog beter demonstratie aan: Postbus 193 Rooseveltstraat 55 Leiden - Tel. (01710) 34541 8tP»ut.Minn,usa KIDAGBLAD DE STEM VAN DONDERDAG 14 DECEMBER 1961 Publicatie van Je „Stichting Voorlichting Vlees, Vleeswaren". Extra Senoritas van Willem II, het fijne sigaartje dat zo lekker licht in de mond ligt. In de nieuwe fleurige blikverpakking van 50 stuks die Uw sigaartjes in topconditie houdt (14 ct. per stuk). Een altijd ge waardeerd geschenk. Extra Senoritas, op elk moment van de dag even prettigdaarom roken heel wat jonge en oudere mannen nooit iets anders. En nóg meer rokers vinden het zeker een prettige afwisseling sigaren, klein of groot; in elke prijs klasse beter. Door betere tabakken en zorgvuldige fabricage. De Thermo-Fax werkt super-snel. Druk op de knop... en afschriften maken is nog slechts sekondenwerk. Het apparaat werkt immers helemaal elektrisch, zonder chemicaliën of negatieven. Geknoei is nu verleden tijd, want vocht komt er niet meer aan te pas. Dat werkt behalve snel ook droog! En schóón! kopiëren adresseren faktureren piastiticeren Voor èlk bedrijf is de Thermo-Fax een investering die rendeert, want de Thermo-Fax is een apparaat dat meer doet dan „alleen maar" kopiëren. Een uitgebreide folder vertelt u hierover wat u weten wilt. 1. druk op de knop... en de Thermo-Fax staat aan. 2. schuif hetgeen u wilt kopi ëren met Thermo-Fax kopieerpapier in het apparaat. 3. in vier sekonden is het af schrift kant-en-klaart 50 EN 10 STUKS Extra Senoritas. Ware grootte Het feest begint bij het „hapje vooraf". Maak 't extra feestelijk met a\\\ 3S* OR Y'JWOZ) 'llji vulling °vaJnVf houd vlees ai 3M maakt verder produkten voor hechten en beschermen. Voor schuren, slijpen en polijsten. Beroemd is Scotch tape voor beeld en geluid. En beroemd zijn de 3M pro- dukten Scotchlite voor reflecterende verkeersborden en Scotchgard, dat kleding beschermt tegen vlekken. Nieuw: Scotch schrijfmachine-reiniger, onmisbaar voor elke typiste.

de Stem | 1961 | | pagina 6