Antoon Coolen overleden Belgische te Breda vervalser in arrest Zes ton achterhaald van verdwenen acht PAARDEN OP KLOMPEN FELLE WOORDEN VAN SOEBANDRIO ,Baarn' wordt onderzocht door procureur-generaal Minister liet tijdens belastingdebat horen KVP capituleert niet onvoorwaardelijk Ontreddering in Athene Vlot fiat voor verlaging van de loon- en inkomstenbelasting Bij vliegramp in V.S. 77 doden DACBLAD VOOR ZEELAND Eerste hindernis Engeland-EEG Dr. De Kort was zich verantwoordelijkheid terdege bewust Roosendaalse drukker rook onraad Schade in Californië 100 miljoen dollar 30 jaar voor Scarbeck 102e JAARGANG No. 23824 Uitgave: N. V. Uitg. Mij. Neerlandia Directeur: E. H. B. Brader. Hoofdredacteur: J. J. H. A. Bruna. Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H, M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureaus: Breda - Reigerstraat 16 - Tel. 22341 (4 lijnen) - Postgiro 278841, Voor God, Koningin en Vaderland e Shm VRIJDAG 10 NOVEMBER 1961 Abonnementsprijs 7.— per kwartaal 8,20 per post, 0,54 per week. Buitenlandse abonnementen op aan vraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage 0.40 per mm (Ing. Med. 1.Bij contract aanzienlijke reductie. Volledi ge tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: GOES, Klokstraat 1 - telefoon 6252 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST, Steenstraat 14 - telefoon 2377 (Bijbureaus: Terneuzen IJsbaanstraat 24 - telefoon 2601 OOSTBURG: Nieuwstraat 41 - telefoon .,893) ZIJLSTRA WINT DOOR TE DREIGEN MET KABINETSCRISIS Gisteravond is de schrijver Antoon Coolen in zijn woning in Waalre (N.B.) aan een hartaanval overleden. Hij. is 64 jaar geworden. De heer Coolen herstelde juist van verwondin gen, die hij enige weken gele den opliep toen hij uil een rijdende trein viel. Antonius Franciscus Coolen werd op 17 april 1897 in het Limburgse Wijlre geboren. Na zijn gymnasiale opleiding ging hij in de journalistiek en vestigde hij zich als letterkundige in Deurne. La ter verhuisde hij naar Waalre. waar hij tot nu toe heeft gewoond. Antoon Coolen was ridder in de orde van Oranje-Nassau en drager van de gouden erepenning van het Genootschap voor Kunsten en Wetenschappen Noordbrabant. Voor een nadere beschrijving van zijn leven en werk: zie elders in ons blad (Van onze parlementaire redacteur) In Brussel is gisteren vernomen, dat de Britse minister voor Europese za ken, Edward Heath, de bewindslieden van de Euromarkt heeft verzekerd, dat de Britse toetreding tot het handelsblok alleen mogelijk zal zijn, als Engeland de belangen van de landen van het Brit se gemenebest kan blijven behartigen. Om nu maar direct de koe bij de hoorns te vatten, werd besloten om in eerste instantie ..praktische onderhande lingen" te beginnen over het gemeen schappelijk buitentarief. Dat betekent, dat men zich direct zal verdiepen in de vraag in hoeverre En geland de speciale handelsvoordelen voor de gemenebestlanden kan en moet op zeggen, om lid te kunnen worden van het Europese handelsblok. De eerste gesprekken door specia listen zullen worden gehouden van 22 tot 25 november. Als daarin voldoende vooruitgang geboekt wordt, zullen de ministers van .,de Zes" en Engeland op 8 en 9 december bijeenkomen. Hel belastingdebal in de Tweede Kamer is - ten koste van een breuk in de huidige politieke samenwerking - geëindigd in een overwinning voor minister Zijlstra (Financiën) Diens zwaar omstreden voorstel 0111 ter gedeeltelijke dekking van een verhoging der defensie-uit. gaven en belastingverhoging van 135 miljoen Met 1 juli 1962 als defitinieve ingangsdatum „wat er ook ge beurt", beloofde prof. Zijlstra voor de reeds lang in het uitzicht ge stelde verlaging van de loon- en inkomstenbelasting met rond 500 miljoen ging heel de Kamer akkoord. De ingangsdatum van de belastingverlaging is geen stijdpunt ge weest. Een deel der Kamer, met name de K.V.P.-fractie, heeft zich echter tot het uiterste verzet tegen de extra defensiebelasting van 135 miljoen. door te voeren, is gisteren uiteindelijk mei grote meerderheid aangenomen. Tegen deze belastingverhoging, die deels (oliebelast ing van 65 miljoen) per 1 januari 1962 ingaat, deels (vennootschapsbelasting van 70 mil joen) per 1 januari 1963, stemden tenslotte alleen de S.gIp., P.S.P. en C.P.N. zit naar de staat over te hevelen. In werkelijkheid heeft hij echter meer staatsvermogen gekweekt dan Lieftinck, Van de Kieft of Hofstra. Van een afsto ting van staatsbezit, als reeds lang door de K.V.P. bepleit, komt ook maar niets. Bovendien heeft prof. Zijlstra zich wel heel zonderling uitgelaten over de be zitsvorming (waarvoor belastingverla ging een belangrijke voorwaarde is), door zijn stelling dat de staat wel moet oppotten, omdat van een belastingverla ging toch 85 procent geconsumeerd zou worden. De K.V.P.'ers die medestanders had den onder de C.H.U. en V.V.D., capi tuleerden pas toen prof. Zijlstra, daar toe handig uitgelokt door mr. Burger (P.v.d.A.) verklaarde dat hij ,,en het kabinet met mij" bij verwerping van de defensiebelasting zou aftreden. Nu Nieuw-Guinea in de V.N. aan de orde is en de huidige wereldsituatie zo ge spannen is, willen wij geen kabinetscri sis riskeren, zei dr. De Kort. De K.V.P.- fractieleider wist op dat moment dat de C.H.U. en V.V.D., zoals mr. Van Leeu wen (V.V.D.) het uitdrukte, al klaar stonden om onder het juk door te gaan", maar dat de P.v.d.A., die aan vankelijk beloofd had prof. Zijlstra te steunen, toch zou tegenstemmen om het kabinet ten val te brengen als de K.V.P. dat eveneens zou doen. Zorg 0111 a.k.w. De capitulatie van de K.V.P.-fractie hield evenwel geen onvoorwaardelijke overgave in. Dr. De Kort verklaarde met grote nadruk, dat de K.V.P. zich losmaakt van de beleidsoverwegingen, die prof. Zijlstra er toe gebracht heb ben ieder compromis inzake de defensie belasting af te wijzen. Wij zullen ons door deze beleidslijn (samen te vatten in het parool: de schatkist blijft pot dicht) niet bij de behandeling van an dere wetsontwerpen gebonden achten, zei dr. De Kort. In dit verband dacht hij ongetwij feld aan het ontwerp algemene kin derbijslagverzekering. dat de K.V.P. nog wil verbeteren. Als bijdrage van de schatkist voor die verbetering heeft dr. Lucas (K.V.P.) in de loop van het debat een bedrag van veer- tig miljoen genoemd. Prof. Zijlstra is er niet op ingegaan. Naar ver luidt wil hij voor amendering hoog stens tien a vijftien miljoen beschik baar stellen. Barst in vertrouwen Bezorgdheid over het a.k.w.-ontwerp is ongetwijfeld een van de redenen ge weest waarom de K.V.P.-fractie zich bij het belastingdebat zo fel tegen prof. Zijl stra heeft gekeerd, dat van een barst in het onderling vertrouwen gesproken moet worden. Voor deze felheid zijn nog andere oorzaken aan te wijzen. Prof. Zijlstra is aangetreden als de bewinds man, die eindelijk eens zou breken met het systeem van zijn socialistische voor gangers om via de belastingen privébe- debat nog anderhalf uur in klein ver band beraadslaagd. Zonder enig resul taat. Stijfhoofdig Deze stijfhoofdige houding, die de Kamer straks ook bij het a.k.w.-ont werp en bezitsvormingsvoorstellen tot „gevangene" van prof. Zijlstra zou kunnen maken, maakte de K.V. P. bepaald kribbig. De boze gezich ten van zijn partijgenoten alarmeer den minister-president prof. De Quay, die naast prof. Zijlstra achter de regeringstafel zat. Zag hij een kabinetscrisis naderen? De andere leden van het kabinet -werden opge roepen om naar het Binnenhof te ko men. In de Kamer zelf probeerde mr. Van Leeuwen (V.V.D.) het geschilpunt te kleineren. Waar kibbelen we eigenlijk om, zei hij. Als de minister zo stijfhoof dig is, laten wij dan verstandiger zijn. „Ik ben bereid als stijfhoofdigste be schouwd te worden", riep prof. Zijlstra. „Dat hoort nu eenmaal bij de reputatie van een minister van Financiën", zei hij prqf. Lieftinck na. Onnodig onaanvaardbaar Oppositieleider mr. Burger rook even eens een crisisluchtje. Wat gebeurt er als de defensiebelasting wordt verwor pen?, vroeg hy. Prof. Zijlstra gaf eerst een ontwijkend antwoord. Toen de Ka mer daarmee geen genoegen nam liet hij het „onaanvaardbaar" horen. Dat was niet nodig geweest. Als de bewindsman de zaak niet op de spits had gedreven, zou hij zonder K.V.P. maar met de P.v.d.A. een meer derheid gekregen hebben. Door met een kabinetscrisis te dreigen, deed hij een gevaarlijke situatie ontstaan. Het ver baast ons, verklaarde dr. De Kort later, dat de regering, die in deze zaak toch ook een grote verantwoordelijkheid draagt, zulke zware politieke consequen ties verbindt aan de verwerping van het belastingvoorstel. Na een nieuwe schorsing van byna een uur bleek dat de K.V.P.-fractie zich wel van haar verantwoordelijkheid bewust was. Het voorbehoud, dat dr. De Kort aan de capitulatie van zijn fractie ver bond, moet minister Zijlstra echter dui delijk hebben gemaakt, dat zijn over- Als een bok op (1e sehalkis! Dat prof. Zijlstra er op uit is de schat kist goed gevuld te houden om een spaar potje te hebben voor slechtere tijden, is intussen ook wel te begrijpen. Het is maar de vraag, hoever dat sparen moet gaan. Die vraag is bij het belastingdebat niet beantwoord kunnen worden, omdat prof. Zijlstra niet wilde discussiëren, maar stijfhoofdig als een bok op de schatkist is blijven zitten. De 65 miljoen van de oliebelasting, die in het midden- en kleinbedrijf van land- en tuinbouw en in de vervoerssector de kostprijs gaat opjagen, wilde hij niet laten vallen. Hij wilde zelfs niet weten van een uitstel van beslissing over de verhoging van de winning duur gekocht is en dat hij nog vennootschapsbelasting die pas 1 januari niet klaar is met de K.V.P.'ers. 1963 ingaat. Over deze uitstel-gedachte, Zij zullen hem met argusogen blijven gelanceerd door de K.V.P. is tijdens het volgen. KONINGIN Elizabeth van Engeland en prins Philip zijn gisteren met een uur vertraging wegens mist uit Londen naar Accra gereisd, als eerste doel van hun reis door West-Afrika. In deze hoofdstad van Ghana zijn zij uitermate geestdriftig verwelkomd door duizenden Ghanezen. DE RECHTBANK te Madrid heeft een voormalige ambtenaar van het ministe rie van handel veroordeeld tot 18,5 jaar gevangenisstraf voor een reeks van mis daden, waaronder de verduistering van bijna 1,5 miljard peseta aan staatsgel den. DE ASSEMBLEE van de V.N. heeft met 71 tegen 11 stemmen en bij 15 onthoudin gen (waaronder Frankrijk) een Engels- Amerikaanse resolutie aangenomen, waarin hervatting van de onderhande lingen over een verdrag betreffende het staken van atoomproeven wordt bepleit. JAPAN heeft te kennen gegeven, dat het wenst samen te werken met Euratom. DE OOSTDUITSE autoriteiten hebben reisvergunningen geweigerd aan 13 van de 21 Oostduitse vertegenwoordigers van de protestantse kerk bij het con gres van de Wereldraad van Kerken in New Delhi, dat van 18 november tot 6 december wordt gehouden. DE HAGENAAR Jaap Tours, 20 jaar en juist van een gymnasium gekomen, is door het ministerie van 0„ K. en W aangewezen als officiële Nederlandse vertegenwoordiger op de jeugdbijeen- komst van de World Friendship Associa tion, die zaterdag in Kopenhagen begint, onder het motto: „Leert uw buurman kennen". BIJ DE S.A.S. worden 164 vliegers met ontslag bedreigd, omdat zij overtollig zijn geworden. In de Scandinavische pers wordt scherpe kritiek geuit op deze luchtvaartmaatschappij der noordelijke landen. DE 71-JARTGE Westduitse schroothan- delaar Anton Trippe is vrijgesproken van de aanklacht de schrootverevenings- kas van de E.G.K.S. te Brussel voor een bedrag van ongeveer een miljoen gulden benadeeld te hebben. Tamelijk zacht Weersverwachting van het K.N.M.I. tot vanavond, opgemaakt gisteren- t avond 23.15 uur: t Opklaringen, maar plaatselijk ook J enige buien. Tot matig of krachtig i toenemende wind tussen zuidwest en t west. Tamelijk zacht weer. t Vandaag: zon onder 16.57 uur. Maan op 18.45 uur. Morgen: zon op 7.52 uur. Maan op t 10.4# uur. (Van onze verslaggevers) Dank zij de waakzaamheid van de Roosendaalse drukker H. zit op dit ogenblik een Belgische verval ser veilig achter slot en grendel, voorlopig te Breda. Onlangs bood een onbekende zich bij de drukker aan. Hij stelde zich voor als een handelsvertegenwoordiger van het Brussels warenhuis Au Bon Mar- ché en hij- verstrekte een order tot het drukken van vijfhonderd zgn. „aankoopkaarten", die een bepaal de waarde vertegenwoordigen. De drukker vertrouwde het geval niet helemaal, ook al omdat de bestelde hoe veelheid aankoopkaarten vijfhonderd hem zo onooglijk klein voorkwam voor dit warenhuis. Voor meerdere vei ligheid gaf hij een telefoontje aan de directie, met de vraag of die geringe kwantiteit niet op een misverstand be rustte. De Brusselse directie antwoordde hem, dat zij van een dergelijke bestel ling helemaal niets afwist. Zij verzocht de drukker de politie op de hoogte te brengen en de „handelsvertegenwoordi ger" niet te laten ontsnappen, wanneer hij opnieuw zou opdagen. De Nederlandse rijkspolitie stelde, in samenwerking met Interpol, een val op, en toen de inan zyn vijfhonderd aan koopkaarten kwam afhalen werd hij propmt ingerekend en in de gevangenis te Breda opgesloten. Eerst gaf hy nog een valse naani op, die correspondeerde met een ook al valse eenzelvig- heidskaart die hij bij zich had. Hij werd later geïdentificeerd als J. v. R., elektrotechnicus uit Deurne bij Antwerpen. Tijdens een huiszoeking werden in zijn woning geldbonnen uiteraard valse ontdekt ten bedrage van 34.000 franks op naam van het Brusselse warenhuis. Intussen had ook de handelsdirectie der onderneming de bij haar omgewis selde geldbonnen nauwgezet laten onder zoeken. Dit onderzoek wees uit, dat de jongste maanden valse geldbonnen ten 'I bedrage van 35.000 franks in goederen waren omgezet. In de gevangenis te Breda ondervraagd gaf J. van R. toe, in de maand februari van dit jaar Tn het Brusselse warenhuis voor 20.000 franks kledingstukken te hebben gekocht met valse geldbonnen van eigen makelij. Hij beweert echter, niet te weten wie de drukker is geweest van de partij bonnen, noch waar die drukker ergens woont. Ook tast men nog in het duister over de vraag of en zo ja: hoeveel van dergelijke valse geld bonnen er in België momenteel nog in omloop zijn. Uitlevering werd door het Belgische gerecht aan Nederland gevraagd. Naar men verwacht zal dit nog dezer dagen geschieden. De storm en de overstromingen, welke in Athene meer dan. veertig mensen levens hebben geëist en vijfduizend mensen dakloos hebben gemaakt, heb ben het normale leven volkomen ont wricht. Foto: In de kerken vcvn de stad, welke gespaard zijn gebleven voor vernieling, hebben vele honder den daklozen 'n onderkomen gevonden Hoofdinspecteur H. Postma van de Amsterdamse centrale recher che heeft zes ton van de 800.000, die de 47-jarige bankemployé J.E. in samenwerking met de 57-jarige Franse zakenman R.T.E.G. bij de Amsterdamsche Bank heeft ver duisterd, kunnen achterhalen. Daarbij is twee ton van het aandeel dat de vorige week vrijdag in Alicante gearresteerde Fransman kreeg. De rest heeft hij in porties van f 5000 „i.v.m. de Franse deviezenbepalingen", over 30 Franse banken verdeeld. Evenals E. heeft hij een halve ton opgemaakt. Via de civiele weg moet de Amsterdamsche Bank nu de nog ontbrekende f 150.000 terug zien te krijgen. De uitleveringsprocedure betreffende G. begint vandaag. De heer Postma eergisterenavond, na een reis van an derhalve week naar Zwitserland en Spanje, op Schiphol teruggekeerd. Nadat hoofdinspecteur Postma van zijn bezoek aan Baden-Baden, waar hij tezamen met commissaris H. J. Moll en de heer C. André de la Porte, direc teur van de Amsterdamsche Bank, de bankemployé J. E. aan een eerstè ver hoor had onderworpen, op 29 oktober in Amsterdam was teruggekeerd, werden zijn koffers niet uitgepakt. Een etmaal later stapte hij weer in de trein, samen met de heer André de la Porte, ditmaal voor een bezoek aan de Staatsanwalt in Basel. Toen de politiefunctionaris en de bankdirecteur hem ontmoetten, bleek dat hij zich reeds zeer energiek op de zaak had geworpen. Hij had contact met de banken gehad en de rekeningen van E. en G. laten blokkeren. „Het is metj dat Zwitserse bankgeheim dus nogal j meegevallen", zei de heer Postma. Uit het onderzoek van de Staatsanwalt j was tevens gebleken, dat de Franse za-i kenman G. bij een bank in Basel eeni De branden die in de afgelopen dagen in de omgeving van Los Angeles 456 wo- pakket aandelen ter waarde van twee! ton had gedeponeerd Ook dit appeltje ningïiT'ffdï as hebben gelegd en meer voor de dorst werd 4?ebiokkeeid. |dan 5600 hectaren hebben geblakerd, Korte tijd later ontving de Zwitserse zijn tot stilstand gebracht. bank een telegram van G„ waarin hij verzocht de aandelen te verkopen en de opbrengst over te maken naar een bank in Madrid. Het telegram vermeldde het adres van G.Hotel Carlton in Alican te, een mondaine, ten zuiden van Valen cia gelegen badplaats aan de Middel landse Zee, 500 km van Madrid. Hoofdinspecteur Postma had geluk met dit telegram, want nu was meteen de verblijfplaats van G. bekend. De rest was, in samenwerking met Interpol, eigenlijk nog maar een peuleschilletje. De brandweer heeft echter verklaard dat de twee branden weer aan zouden kunnen wakkeren als de wind plotseling van richting zou veranderen. De schade die door de „bel-airbrand" is aangericht, wordt tussen de 50 en 100 miljoen dollar geschat. De uiteindelijke verliezen zullen waar schijnlijk de 100 miljoen overschrijden. Tot de beroemdheden wier huizen een prooi van de vlammen werden, behoren de filmsterren Burt Lancaster. Joan Fontaine, Zsa Zsa Gabor en de komiek Joe E. Brown> alge. Indonesië heeft in de mene vergadering der V.N. verklaard, dat, zo de Verenigde Naties instemmen met de Ne derlandse plannen voor West- Nienw-Guinea, dit inhoudt, dat Indonesië het recht heeft om de Nederlanders met geweld te verdrijven uit dit gehied. Dit zou dus oorlog betekenen tussen twee soevereine landen. Minister Soe bandrio verklaarde dat dit geen bedrei ging was en» geen sabelgekletter. Dit zijn de naakte feiten en de conclusie waartoe ze kunnen leiden. Een welingelichte westelijke zegsman kwalificeerde Soebandrio's toespraak als „fel en emotioneel". Soebandrio zei, dat indien de Nederlandse resolutie wordt aangenomen of zelfs met zeer kleine meerderheid verworpen, Indonesië wel licht tot gewapend ingrijpen zou zijn ge dwongen. Eerder had Soebandrio hetzelfde ge zegd tegenover een groep Afrikaanse ge delegeerden op een besloten bijeenkomst, dwongen. Aldus Soebandrio op de beslo ten bijeenkomst, een dreigement, dat hij dus thans in de assemblée heeft her haald. Hij zette fel het bekende standpunt uit een, dat Nieuw-Guinea tot Indonesië be hoort. Toen een vliegtuig met rekruten van het Amerikaanse leger aan boord een noodlanding maakte te Richmond in Virginia met twee uitgevallen motoren, zijn 77 van de 79 inzittenden om het leven ge komen. De piloot en de boordwerktuig kundige waren de enige overle venden. Behalve de vijf bemanningsleden, van wie er twee werden gered, waren er 70 rekruten en vier beroepsofficieren aan boord van het verongelukte toestel. Toen het vliegtuig de vlieghaven Byrd van Richmond naderde voor een nood landing met slechts twee functionerende motoren, scheerde het door geboomte en vloog het in brand. De reddingsbrigade kon het wrak niet benaderen door de grote hitte van de vuurhaard en de dichte bebossing. Het vliegtuig, door het leger gechar terd van een particulier bedrijf, was van Newark, in New Jersey, op weg naar Fort Jackson, in South Carolina, met rekruten aan boord die in het kader van de Berlijnse krisis waren opgeroepen. De rekruten waren afkomstig uit Penn sylvania, Newark en Ft. Holabird in Maryland. Het vliegtuig had eenmaal boven het vliegveld gecirkeld, maar toen het begon te dalen voor de landing stortte het neer in het moerassige gebied bij het vliegveld. Reddingsploegen moesten zich over anderhalve kilometer met bijlen een weg banen door het dichte bos, waarin het was terechtgekomen. De Amerikaanse ex-diplomaat Irvin C. Scarbeck, die tijdens zijn spionage- proces te zijner verdediging had aan gevoerd. dat hij voor de communisten had gespioneerd in Polen om zijn Poolse maitresse te beschermen, is tot 30 jaar gevangenisstraf veroordeeld. Het was de maximumstraf die de rechter aan de 41-jarige beklaagde kon opleggen. In het moerassige gebied van Chiem- ken de paarden diep in gau in West-Duitsland is het paard nog lang niet door de tractor van de akkers verdreven. Natuurlijk zak- de drassige grond naarmate zij „op groter voet leven" en dat is de reden, waarom de boeren in dit gebied hun paarden van een soort houten klompen hebben voorzien. Deze beide foto's laten zien hoe deze klompen, welke van een beschermende ijzeren rand zijn voor zien, worden gebruikt en aangepast. De procureur-generaal in Am sterdam, mr. H. R. de Zaajjer, zal persoonlijk een onderzoek instel len naar hetgeen de laatste dagen in en 0111 Baarn is voorgevallen met betrekking tot de moordzaak Theo Mastwijk. Dit heeft hij ons gisterenmiddag des gevraagd meegedeeld. Dit onderzoek zal zich niet beperken tot een onderdeel van de zaak Baarn, doch zich uitstrekken over zowel de moordzaak zelf als de arrestatie van de drie verdachten, de ontvluchting van Boudewijn H. en de gehele opsporing en het onderzoek in deze affaire. Begrafenis uitgesteld Het stoffelijk overschot van Theo Mastwijk zou gisteren ter aarde wor den besteld. In de H.H. Petrus en Pau- luskerk in Soest zou gisterenochtend een requiemmis worden opgedragen. Dit is niet gebeurd, omdat het stoffelijk over- s£lJot no& niet is vrijgegeven door de officier van justitie, mr. G. H. C. van Dijken. Deze deelde mede, dat de stof felijke resten dezer dagen worden vrij gegeven, wanneer dr. J. Zeldenrust., pa- toloog-anatoom bij het gerechtelijk la boratorium van het ministerie van Jus- tiUe, gereed is met zyn onderzoekwagen.

de Stem | 1961 | | pagina 1