Moskou eigent zich moreel recht toe Revolutionair Frans vliegtuig kernp °P roeven Kans op hervatting onderhandelingen Kabinetscrisis te Bonn opgelost Drie jongens gearresteerd inzake moord te Baarn Concordia Concordia Concordia Schoonmaak te Moskou Kongonieuwe aanval in voorbereiding Explosie nr. 31! Waarom wij minder dan VS., Engeland en Frankrijk G. J. L. Hol overleden Maar Erhard heeft bezwaren Slachtoffer wist te veel 1 w F 9 E||Hf ri I m I m El m Fm w r DAGBLAD VOOR ZEELAND Grote vluchtpoging naar West-Berlijn Onrust Frankrijk-Algerië, maar ook Westduitse raketdeskundige ontslag nam Moeder en kind slachtoffers kolendamp Mand met vuurwerk in brand: 3 doden Tsjombe terug naar Katanga Ruimtevaartuig van Rusland verdwenen? J Zuidelijke wind Encycliek over Leo de Grote 102e JAARGANG No 23820 Voor God, Koningin en Vaderland Uitgave N. V Uitg. Mij Neerlandia Directeur- E. H. B. tirader. Hoofdredacteur: J J. H. A. Bruna. Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureaus Breda, Keigerstraat 16, Tel. 22341 (4 lijnen) Postgiro 278841. blaü Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: GOES, Westsingel telefoon 6252 - Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST, Steenstraat 14 - telefoon 2377- (Bybureaus Temeuzen: IJsbaanstraat 24 - telefoon 2601 MAANDAG 6 NOVEMBER 1961 Abonnementsprijs f 7.per kwartaal, 8.20 per post, f 0.54 per week. Buitenlandse abonnementen op aan vraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage f 0.40 per mm (Ing Med. f 1.—). Bij contract aanzienlijke reductie. Volledi ge tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. OOSTBURG: Nieuwstraat 41 - telefoon 2893) Dc Russische regering heeft gisteren in een officiële verkla ring laten weten, dat zij „moreel hel volste recht heeft" om het zelfde aantal kernproeven te nemen als de V.S., Engeland en Frankrijk hebben gedaan. Deze officiële verklaring werd verspreid door het Russische persbureau Tass. Hierin wordt ondermeer ook gezegd, dat de Sovjet-Unie niet zoveel kernproeven heeft genomen als de V.S. Rusland blijft echter bereid om een verdrag te tekenen over algehele en algemene ontwapening, waardoor er voorgoed een einde zon komen aan de kernproeven, zo zegt Tass. In Utrecht is in de nacht van vrijdag op zaterdag overleden de heer G. J. L. Hol, oud-hoofdredacteur van het katho lieke dagblad „Het Centrum". De heer Hol werd op 30 december 1887 geboren. In 1912 deed hij als jour nalist zijn intrede bij de voormalige „Utrechtse Courant". Van 1922 tot 1929 was de heer Hol chef-redacteur van het dagblad „Het Huisgezin", het tegenwoordige „Bra bants Dagblad", in 's-Hertogenbosch. Van 1929 tot 1938 trad de heer Hol op als algemeen hoofdredacteur van „Het Centrum" in Utrecht. Na de oorlog trad de heer Hol in dienst bij de druk kerij Lumax in Utrecht, waar hij in 1956 werd gepensioneerd. De heer Hol was o.m. een van de op richters van de eerste rooms-katholieke organisatie voor drankbestrijding, „St.- Michaël" te Utrecht. Later sloot hij zich' aan bij de r.-k. vereniging Sobriëtas, waar hij verschillende bestuursfuncties vervulde. Vijf Oostduitsers en vier kinderen zijn er gisteren in geslaagd over de zwaar bewaakte grens naar West-Berlijn te vluchten, zo meldt de Westberlijnse po litie. De vluchtelingen 30 in getal werden door Oostberlijnse politiemannen onder vuur genomen. Volgens de politie deden de dertig, onder wie vrouwen en kinderen, een po ging naar het Westen te ontkomen. Van de vijf Oostduitse mannen en vier kin deren weet men met zekerheid dat dit is gelukt. Over het lot van de anderen, bij wie zich de moeders van de vier kinderen bevonden, is niets bekend. De leeftijd van de kinderen varieert van negen maanden tot veertien jaar. is gebeurd hebben Amerikaanse we tenschapsmensen de mogelijkheid ge opperd dat de Russen misschien een ontdekking hebben gedaan tijdens hun proeven en die met nieuwe proe ven willen toetsen. Radioactiviteit Met dat al neemt op diverse plaatsen de bezorgdheid over radioactieve neer slag toe. In Bangkok is een rapport ge publiceerd, dat zegt, dat de radioactivi teit in de atmosfeer boven Thailand 32,9 maal was toegenomen. Een Japans ob servatorium heeft in het regenwater een zo hoge graad van radioactiviteit vast gesteld als tot op heden in Japan nog niet was waargenomen. In Seoel hebben duizend Zuidkoreanen gisteren bij stralende zonneschijn gede monstreerd voor het stadhuis. Zij had den allen paraplu's opgestoken. Het ge baar diende om aan te geven, dat men bescherming zocht tegen redioactieve neerslag. Nehroe bij Kennedy De jongste kernexplosies zullen onge twijfeld onderwerp van gesprek zijn tus sen Nehroe en Kennedy. Gisterenavond is de premier van India in New York aangekomen, op doorreis naar Washing ton, waar hij de Amerikaanse president zal treffen. Kennedy wacht trouwens een drukke maand, want het is zeker, dat ook de Duitse bondskanselier, Ade nauer. hem deze maand nog met een bezoek zal vereren. In de Russische verklaring wordt ge zegd. dat er een paar maanden geleden nog mensen waren die niet door hadden dat de V.S. tijdens het vruchteloze over leg in Genève achter de schermen al voorbereidingen troffen om de kernproe ven te hervatten. Elke twijfel hierover is nu echter weg genomen door de Amerikaanse regering zelf. Op de ondergrondse proeven willen de Amerikanen nu proeven in de damp kring laten volgen, aldus de verklaring. Het Russische volk weet intussen offi cieel nog steeds niets van de serie proe ven, die volgens Kroestjevs mededeling op het 22e partijcongres zes dagen ge leden beëindigd hadden moeten worden, doch nog niet beëindigd zijn. Want de Amerikaanse commissie voor atoomenergie heeft medegedeeld, dat de Sovjet-Unie zaterdag een kern explosie van verscheidene megatons tot stand heeft gebracht. De ontploffing had plaats in de dampkring, in het proefgebied Nova Zembla. Dit was de 31e ontploffing in de huidige serie, de vijfde na de ontploffing van de superbom op 30 oktober. Kroestjev had gezegd, dat daarmee de Russische proeven zou den worden afgesloten. Nu dat niet De Franse politie heeft gisteren in Oran Europese betogers uiteen gedreven en een mohammedaanse markt gesloten nadat jonge Euro peanen hier stalletjes omver had den geworpen en mohammedaanse marktkooplui hadden achtervolgd. Zaterdagnacht zijn in Oran 10 kneedbommen ontploft, afkomstig van Europese extremisten. In Al giers werden 21 aanslagen met kneedbommen gepleegd. Arrestatie Intussen is in Parijs bekendgemaakt, dat Abderrahman Fares, die voorzitter van de Algerijnse assemblee is geweest, en zijn beide medewerkers Frangois Baud- rillart en Jean-Marie Leuti, beschuldigd zijn van daden, gericht tegen de veilig heid van de staat. Zij zijn in Parijs in arrest gesteld. De Franse regering zegt, dat de drie mannen hun maatschappij de „Société immobilière France-Afrique" hebben gebruikt als dekmantel voor financiële operaties, gericht tegen de Franse staat. Zij zouden via deze maatschappij grote sommen geld naar het buitenland hebben gebracht. Het geld kwam uiteindelijk m handen van de Algerijnse verzetsstrijders. PONOMARENKO, de voormalige Russi sche ambassadeur in Nederland, behoort tot de 64 leden van het centrale comité van de communistische partij, wier na men niet meer voorkomen op de nieuwe lijst van volledige en kandidaatleden. DE WEDUWE van Leon Trotski heeft de postume val van Stalin benul om de eis te stellen, dat de Sovjet-Unie een openbaar onderzoek instelt naar de moord die in 1940 in Mexico op haar man werd gepleegd. Ook wil zij iets weten over het lot van haar zoon. Serge Sedov, die in 1935 door de Russen werd gearresteerd. EEN HUISELIJK feestje in Japan werd een drama. Het echtpaar Sakaki te Oma- gari en negen familieleden die bij het echtpaar te gast waren, overleden aan voedselvergiftiging door rijstkoeken. Vijf anderen werden ziek. maar behiel den het leven. TE RENKUM is overleden kolonel b.d. Spek O'Brien. In de padvinderswereld genoot hij bekendheid. F. B. B. VERLAAN, economisch-on- derdirecteur van het St.-Gerardus Ma- jellaziekenhuis te Bussum en hoofdbe stuurslid van de Ned. ver. tot bescher ming van dieren, is benoemd tot ridder in de orde van Sint-Silvester. ZATERDAGMIDAG is een diesel-elek trische trein tussen Kampen en Zwolle op een automatisch beveiligde overweg fcur en machinist werden gewond. Het treinverkeer ondervond tot gisterenmid dag stagnatie. Een vrouw schrobt hier het mauso leum op het Rode Plein in Moskou, dat een extra goede beurt krijgt in verband met de vieringen van de oktober-re- volutie op 6, 7 en 8 november. Ondanks de onrust, die nog steeds dagelijks merkbaar is en tot incidenten leidt, heeft Ben Khedda, de leider van de voorlopige Algerijnse regering, giste ren in een televisie-uitzending, bestemd voor West-Duitsland, verklaard, dat het ondanks de zeven jaar oorlog voor Fran sen en Algerijnen nog steeds mogelijk is om met elkaar in Algerië te leven. De Franse kolonisten zouden mogen kiezen tussen de Franse en Algerijnse nationa liteit als Algerië onafhankelijk was ge worden. In een vraaggesprek met UPI in de Marokkaanse hoofdstad Rabat, heeft de vice-premier van de Algerijnse opstan delingenregering, Belkacem Krim, te zelfdertijd gezedg, dat de rebellen bereid zijn het beginsel van zelfbeschikking door een volksstemming te aanvaarden als middel om de onafhankelijkheid van Algerië te bereiken. Krim zei, dat de Europeanen in Alge rië waarborgen zouden krijgen, en dat een overeenkomst voor samenwerking met Frankrijk tot stand zou okmen. Deze drie punten zijn de voornaamste struikelblokken geweest op de Frans-Al gerijnse besprekingen in het recente ver leden. De verklaring van Krim houdt de belofte in van hervatting van de vast gelopen onderhandelingen. Professor Eugen Saenger, een van de grootste Westduitse deskundigen op het gebied van raketten, heeft ontslag ge nomen als leider van het wetenschappe lijk instituut voor straalaandrijving. Te gelijk met hem namen enige van zijn medewerkers hun ontslag. Volgens welingelichte kringen in Bonn zou het bestuur van het instituut be zwaren hebben gehad tegen de omvang van werkzaamheden, die prof. Saenger ten behoeve van de Egyptische regering verricht. Prof. Saenger is de schrijver van een standaardwerk over raketten, dat de ba sis heeft gelegd voor de door de Duit sers in de tweede wereldoorlog gebruik te raketten. Tijdens de oorlog arbeidde hij aan de ontwikkeling van straalmo toren en van een lange-afstandbommen- werper, waarmee New York zou moe ten worden aangevallen. Na de oorlog was prof. Saenger enige tijd werkzaam voor het Franse ministe rie van luchtvaart. Daarna legde hij zich in het bijzonder toe op de studie van de ruimtevaart. Hij ontwikkelde een theo rie over „Photon-raketten", dje volgens hem bijna de snelheid van het licht bijna 300.000 kilometer per seconde zouden kunnen bereiken. De jeugdige mevr. Haklander en haar acht maanden oude baby zijn in een zomerhuisje van het vakantieoord „Het verscholen dorp" overleden aan de ge volgen van een kolendampvergiftiging. De heer Haklander is in zeer ernstige toestand in het Boerhaaveziekenhuis in Harderwijk opgenomen. Het echtpaar en zijn baby woonden tij delijk in een zomerhuisje van „Het ver scholen dorp", omdat de bouw van een eigen woning nog niet gereed was. Toen gisterenmorgen geen teken van leven in het huisje te bespeuren was en een vreemde lucht werd waargenomen, drongen omwonenden binnen en troffen moeder en kind dood, de vader in zeer ernstige toestand aan. Drie mensen kwamen gisteren in En geland om het leven toen een voetzoe ker terechtkwam in een mand met vuur werk en een inferno ontketende van ex ploderend vuurwerk. De filmster Diana Dors wist zich te redden door een keukenraam in te slaan en tussen de glasscherven door naar bui ten te springen. Zij is opgenomen in een ziekenhuis met zeven hechtingen in het been. Diana Dors maakte deel uit van een groepje film- en toneelartiesten, die „Guy Fawkesdag" vierden ten huize van rock'n roll-ster Tommy Steele in de Lon- dense voorstad Wraysbury. Er waren on geveer 50 mensen bijeen. Twee feestvierders verloren het leven doordat hun kleren in brand vlogen. De derde overleed aan een hartaanval. De Franse Breguet-vliegtuigfabrie ken hebben een vliegtuig ontworpen, de Breguet 94101, dat om te landen en op te stijgen een landingsbaan van am per 70 meter nodig heeft. De mogelijk heden van dit vliegtuig zitten in de verstelbare vleugeldelen, welke de duidelijk zichtbaar. vleugels een half-ronde vorm kun nen geven. De luchtstroom onder de vleugels wordt hierdoor afgebogen, waardoor een grote opwaartse druk ontstaat. Op de bijgaande foto is deze bijzondere constructie van de vleugels In Leopoldstad is vernomen, dat de centrale regering opdracht heeft gegeven aan de commandotroepen van het Kongolese leger, naar het front in Katanga te gaan. De elite-troepen van de centrale rege ring liggen in Thijsstad, ten zuiden van Leopoldstad. Het is niet bekend hoe groot de eenheden zijn, die naar Katanga zijn gedirigeerd. De maatregel van de centrale regering kwam, nadat de strijdkrachten van de centrale regering een vergeefse poging hadden gedaan Katanga te veroveren. De Kongolese troepen leden verliezen en moesten worden teruggetrokken in de provincie Kasai. Intussen is in Kongo de regenmoesson begonnen. Regen in de tropen betekent vrijwel steeds het einde van gewapende conflicten, omdat zware transportmidde len niet over de doorweekte grond voort kunnen infanteristen kunnen het nau welijks en omdat de zeer grote af standen gemotoriseerd vervoer noodza kelijk maken. Overigens hebben de Kongolese offi cieren ook vrij veel te stellen met „on- De christendemocratische partij in West-Duitsland heeft zaterdag toegestemd in het aangaan van een Volgens het blad „New York World Telegram-' zouden de Amerikaanse auto riteiten geheime inlichtingen hebben ge kregen over het lanceren op 14 oktober door de Sovjet-Unie van een ruimte vaartuig met drie „kosmonauten" aan boord, onder wie mogelijk een vrouw. De lancering zou hebben plaatsgehad vanaf een basis in Krasny Yar, nabij Stalingrad. Na de lancering werden op zeer hoge frequentie uitgezonden signalen van het ruimteschip opgevangen door observa toria in Tokio, Dakar. Sydney en Bo- „u* - i T-*. j r chum. Het Japanse instituut voor het four onderzoek van radiogolven zou geduren t Weersverwachting van het K.M.N.I. J tot vanavond, opgemaakt gisteren- J J avond 23.15 uur: J 0 Toenemende bewolking met later t plaatselijk enige regen. Matige, aan 2 de kust later krachtige, zuidelijke J t wind. Dezelfde temperaturen als gis- t 1 teren of iets hogere. t i Vandaag: zon onder 17.04 uur. Maan J onder 16.44 uur. 9 0 Morgen: zon op 7.45 uur. Maan op J 0 6.13 uur. 0 de veertig minuten duidelijke en krach tige signalen hebben gehoord, vervol gens gedurende twee uren en twintig minuten zwakkere signalen, en daarna niets meer. De in code gestelde bood schappen der ruimtevaarders werden door elektronische apparaten van ver scheidene observatoria geregistreerd en later aan de Amerikaanse inlichtingen diensten door gegeven om te worden ont cijferd. Het blad. dat verklaart zijn inlichtin gen van goed ingelichte zijde in Wash ington te hebben ontvangen, meldde ver der, dat naar de mening van het Japan se instituut het ruimtevaartuig op een hoogte van tussen 400 en 480 kilometer in een baan om de aarde was gebracht, doch dat deze baan te hoog was ge weest en dat het ruimteschip na één om wenteling om de aarde in de ruimte is verdwenen. De Baarnse politie heeft drie jongens van achttien en zeven tien jaar gearresteerd, die ervan worden verdacht hun vriend Theo Mastwijk uit Soest in juli van het vorig jaar te hebben ver moord. Het stoffelijk overschot van het slachtoffer werd pas dezer dagen ge vonden bij graafwerkzaamheden in de tuin bij een villa van een directeur van een verzekeringsmaatschappij in Baarn. Het lijk verkeerde in zo'n verre gaande staat van ontbinding, dat men aanvankelijk dacht, dat het nog uit de bezettingstijd dateerde. Onderzoekin gen in het gerechtelijk laboratorium door dr. J. Zeldenrust brachten echter aan het licht, dat de moord van recen ter datum moest zijn. Daar kwam bij, dat enkele kledingstukken van de ver moorde, zoals zijn overhemd en zijn sokken, nog in een vrij goede staat verkeerden. Theo Mastwijk, die in de zomer van 1960 veertien jaar oud was, werd in juli van het vorig jaar als vermist op gegeven. Een vriend van hem, een ze kere H. W. uit Baarn, die toen net van het lyceum was gestuurd, verklaarde, dat ze samen naar het buitenland had- wijle.n gaan. maar dat Theo Mast wijk uiteindelijk de reis alleen had ge maakt, omdat hijzelf bij de grens was teruggekeerd. De substituut-officier van justitie in Utrecht, mr. G. H. C. van Dijken, ver- 55 55 telde zaterdag op een persconferentie in Utrecht, dat de Baarnse politie door een bijzondere gelukkige combinatie en dank zij een goed herinneringsver mogen, achter de identiteit van het slachtoffer is gekomen. Theo Mastwijk was namelijk vlak voor zijn verdwij ning door de Baarnse politie gehoord over een vrij onbetekende zaak. Er werd toen ook een foto van hem ge nomen. Hij droeg bij die gelegenheid een overhemd met een wat merkwaar dig dessin. De resten textiel die in de put in Baarn zijn gevonden, hadden hetzelfde patroon. Bekentenissen De Baarnse politie ging na deze ont dekking onmiddellijk op zoek naar Mastwijks vriend W, die haar had in gelicht over de zogenaamde buiten landse reis. Deze jongeman werd vrij dag, na een lange speurtocht, in Lim burg aangehouden. Hij heeft inmiddels bekend, mede schuldig te zijn aan het misdrijf. Uit zijn verklaringen bleek, dat Theo Mastwijk, twee gebroeders H. (zoons van de Baarnse verzekerings directeur) en hij in 1960 enkele kleine diefstalletjes hadden gepleegd. De „vrienden" die bang waren, dat Mastwijk zyn mond zou voorbij pra ten, besloten, hem van het toneel te laten verdwijnen. De jongen, die toen in het huis van de familie H. was ondergedoken, werd om het leven ge bracht. Hoe is nog niet bekend. Het lijk werd begraven in een oude waterput in de tuin van de familie H. en overdekt met zand en ongebluste kalk. B. H., een achttienjarige student, is op zijn studentenkamer in Amster dam gearresteerd, zijn broer E. H„ een zeventienjarige scholier, werd door de politie weggehaald bij familie in Den Haag, waar hij logeerde. Een van hen heeft inmiddels ook bekend. Het onderzoek is nog in volle gang en over de details van het misdrijf is dan ook nog niet veel bekend. Wel staat vast, dat de andere leden van het gezin H., dat bestaat uit man, vrouw en zes kin deren. er niet van op de hoogte waren dat Theo Mastwijk zich in juli 1960 in hun*huis schuilhield. coalitieregering met de vrije de mocraten, de liberalen. De 242 christendemocratische afgevaar digden stemden in een vergadering die drie en een half uur duurde, vóór het aangaan van een regeringscoalitie met de liberalen op basis van de op 20 oktober bereikte overeenkomst. Slechts vier christendemocraten stemden tegen, acht onthielden zich. De vrije democraten hebben hun goed keuring aan een coalitie met Adenauers partij reeds gegeven. De voorzitter van de Bondsdag, dr. Gerstenmaier, de minister van economi sche zaken, prof. Erhard, de minister van buitenlandse zaken Von Brentano ver lieten vóór de stemming de zaal,. Naar verluidt had Gerstenmaier principiële be zwaren tegen het stemmen over een coa litie-overeenkomst. Erhard zou opnieuw zqn bezwaren hebben geuit tegen de instelling van een departement voor economische hulpver lening. Hij zou zelfs dreigen met aftreden omdat het nieuwe departement z.i. af breuk doet aan de verantwoordelijkheid van zijn ministerie. Von Brentano tenslotte, die gedwongen is zijn portefeuille ingevolge een eis van de vrije democraten op te geven, zou hebben herhaald, dat het de vrije demo craten niet om een nieuwe minister, maar om een nieuwe buitenlandse politiek te doen is. Naar verluidt zou president Heinrich Luebke bij nader inzien willen wachten met dr. Konrad Adenauer aan te wijzen voor herverkiezing tot Bondskanselier. Dit zou anders morgen gebeuren. Nu echter minister Erhard gedreigd heeft af te treden, zou Luebke zich nog even willen beraden. krijgstuchtelijk gedrag" van hun troepen. Verleden week moesten blanken in Loe- loeaburg de bescherming van de V.N. vragen omdat Kongolese soldaten be gonnen waren mensen op straat af te ranselen omdat „men zocht naar een ge heime zender". Gizenga ontboden De centrale regering heeft voorts be sloten „zekere maatregelen" tegen vice- premier Gizenga te treffen, als deze niet zeer spoedig in Leopoldstad zou terug keren om zijn functie in de regering op zich te nemen. Een van de voorgenomen maatregelen zou zijn, Gizenga tenslotte te ontslaan. De vice-premier verblijft al bijna een maand in Stanleystad, waar hij indertijd na de dood van Loemoemba een tegen regering vormde. Na langdurige onder handelingen had hij zich bereid verklaard in de regering-Adoela zitting te nemen. Na een kort verblijf in Leopoldstad ver trok hij weer naar Stanleystad, waar hij met hulp van zijn gendarmerie poogt zijn politieke invloed op de provinciale rege ring te versterken. President Tsjombe van Katanga, die sedert zondag voor een week voor een medische behandeling in Genève was, is gisteren via Parijs naar Elisabethstad, de hoofdstad van Katanga, teruggekeerd. Op elf november zal een encycliek verschijnen bij gelegenheid van de vijf tienhonderdste verjaardag van het over lijden van paus Leo I, ook de Grote genaamd. Dit heeft paus Johannes XXIII gezegd in een toespraak tijdens de H. Mis in de Sint Pieter te Rome ter vie ring van zijn tachtigste verjaardag. (Leo de Grote, waarschijnlijk te Tos cane geboren, verbleef sedert 420 in Ro me en overleed op 10 november 461. Hij wist in 445 erkenning van zijn leiding over de gehele kerk door keizer Valen- tinianus III te verkrijgen. Hij werd door paus Benedictus XIV tot kerkleraar uit geroepen). Paus Johannes zei in zijn toespraak in de basiliek, waar zich 35.0QO mensen bevonden, naar aanleiding van de vele gelukwensen die hij bij gelegenheid van zijn verjaardag had ontvangen, dat een lang leven een gave van de Heer is; daarin moet de algehele onderwerping van de menselijke wil aan de Goddelijke tot uiting komen. Hij verwees naar de woorden van Leo de Grote, dat het le ven aan de dienst van God moet zijn ge wijd. Wmk 'i Wwm K «f Na de H. Mis in de St. Pieter zegen de Paus Joannes de menigte op het St. Pietersplein. (Telefoto) (Advertentie) Voor Uw levensverzekering 11' heeft rotsvaste zekerheid U betaalt la age premies U deelt mee in de winst HOOFDKANTOOR C'.-'DENCCRD *C J'RFO"

de Stem | 1961 | | pagina 1