Verhouding; Vlaams-Waals hellin, Voorlopig bestand in Laos bereikt Lefèvre legt regeringsverklaring af Ruimtetrip van eerste Amerikaan uitgesteld V.V.D.-ERS ERG BOOS OP VAN AARTSEN Prinses haar" fonds KONING HOESSEIN EN VERLOOFDE stelt voorwaarde aan samenwerking V.N. Geheim leger Algenë dreigt met bloedige wraak Verdachte brengt hele rechtbank aan het huilen Socrateseind juni voor rechtbank DAGBLAD VOOR ZEELAND Morgen nieuwe poging POLITIEK VAN SOBERHEID Stukje vrijheid om zeep gebracht ..U bent door de knieën gegaan" „Honderd doden voor elk doodvonnis j Wisselende bewolking FLN bereid Lager belasting: beslissing valt spoedig zeer n Week van de Fotografie 13 t/m 20 mei Kennedy: niet afgeschreven JONGEMAN DOODT ZIJN BRUID Trein grijpt auto: twee doden HUMANISTEN kregen hun zin 101e JAARGANG No. 23664 Voor God, Koningin en Vaderland WOENSDAG 3 MEI 1961 Uitgave N. V. Uitg. Mij. Neerland!» Directeur: E. H. B. Brader Hoofdredacteur: J. J. H. A. bruna Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegern, mr. dr A J J M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren. L ,T. v 't Westende. Bureaus. Breda, Reigerstraat 16, Tel. 22341 (3 lijnen). Postgiro 278841. Abonnementsprijs f 7,per kwartaal 8,20 per post - f 0,54 per week. Buitenlandse abonnementen op aan vraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage 0,40 per mm (Ing. Med. 1.Bij contract aanzienlijke reductie. Volledi ge tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau vnnr de Zeeuwse Eilanden: Goes, Westsingel 9« - telefoon «25Ï - Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST. Steenstraat 14 - telefoon 2377 - (Bjibureaus: Terneuzen: IJsbaanstraat 24 - telefoon 2601 - OOSTBURG: Nieuwstraat 41 - telefoon 2893) Alan Shepard, die was uitgekozen om Amerika's eerste ruimtevaar der te worden, is gisteren niet de ruimte ingeschoten. De eerste be mande vlucht die de V.S. op hun naam willen brengen moest we gens het slechte weer worden uitgesteld. Het uitstel bedraagt voorlopig 48 uur. Dat betekent, dat de poging donderdag, morgen dus. zal worden gedaan op de zelfde tijd als voor gisteren was vast gesteld, n.l. 8 uur in de morgen, één uur 's middags onze tijd. Als het weer ook dan niet wil meewer ken. komt er nog eens 24 uur uitstel en mocht het dan niet lukken, dan moet de hele vertoning naar volgende week dinsdag verschoven worden. Want dan moeten eerst de vele schepen die in het doelgebied in de oceaan rondvaren, nieuwe voorraden gaan innemen. Aan de raket zelf heeft men door het uitstel van gisteren trouwens ook de handen vol gehad. De voorbereidingen waren vanaf 's nachts 2 uur aan de gang en hoewel het weer er niet zo erg best uitzag, draaide men het hele pro gramma af. Het werd later tijdelijk ge staakt, maar toen de meteorologen van het Nasa zeiden dat het misschien nog wel mee kon vallen, ging men maar weer verder. Het viel echter niet mee en het schot werd toen definitief verschoven. Dat betekende dat men alle brandstoffen, ook de vloeibare zuurstof, weer moest verwijderen en alle leidingen schoon maken. Alan Shepard zal tot donderdag in de isolatieruimte blijven, waar de eerste ruimtevaarder verscheidene uren voor de voorbereiding werd ondergebracht. (Van onze Belgische correspondent) Tijdens een verklaring van drie kwartier heeft de Belgische eerste minister Theo Lefèvre gistermiddag het Belgische parlement ingelicht over de politiek, die zijn regering denkt te voeren, zowel op langere termijn als tijdens de eerste maanden. België, aldus de regeringsver klaring, wenst verder mee te werken aan de versterking van de Europese eenheid. Het wenst de hervatting der diplomatieke betrek kingen met Kongo en is bereid dit land alle mogelijke steun te ver lenen. Ook met de UNO wil België samenwerken, doch slechts op voorwaarde, dat de hatelijke beschuldigingen, die de jongste maanden werden geuit, achterwege blijven en dat de discriminatie-maatregelen ten aanzien van Belgische onderdanen worden opgeheven. Eerste minister Lefèvre heeft een plan ontwikkeld, dat nog eind van dit jaar dient' te zijn verwezenlijkt. Ter verbete ring van de Vlaams-Waalse verhoudin gen zal worden overgegaan tot de op richting van cultuurraden, zal de taal grens definitiel worden vastgelegd en een regeling worden getroffen voor de Brusselse randgemeenten. Een volkstel ling zal een zetelaanpassing in het par lement mogelijk maken op grond van de huidige bevolkingscijfers in de ver schillende Belgische gewesten. Een krachtige politiek zal worden gevoerd om in alle openbare diensten een billijk taalevenwicht te bereiken. Op het financiële vlak kondigde de premier een tijdelijke belastingverho- ging aan, alsmede maatregelen tegen belastingontduiking. De regering zal een soberheidspolitiek voeren. De gewone begroting voor 1961 zal integraal door fiscale inkomsten dienen te worden ge dekt. Binnen de eerstvolgende maanden zal de Belgische regering ook de voorwaar den scheppen om een doelmatig econo misch beleid te kunnen voeren: inves teringsmaatschappijen zullen worden opgerient, de sector van de steenkool industrie zal worden gerationaliseerd en de prijs van de elektrische energie ver laagd. Aan het economisch programma- tieburcau zullen nieuwe bevoegdheden worden gegeven. Het sociale program ma der nieuwe Belgische regering voor ziet in de verhoging der pensioenuitke ringen tot B.frs. 38.000 per 1 oktober en tot B.frs. 40.000 per 1 januari 1962, ho gere geboortepremies voor de zelfstan digen en een hervorming van het stel sel der werkloosheidsvergoedingen. Krachtens de middelen, die de uitvoe rende macht ter beschikking staan, zul len de administratieve en strafrechtelij ke gevolgen van de jongste stakingen geliquideerd worden. Evenzo wordt ge streefd naar oplossing van de nog han gende kwesties in verband met het z.g. incivisme. Wat de latere bewindsperiode aan gaat kondigde premier Lefèvre de voorbereiding van een grondwets herziening aan, teneinde de staat te moderniseren en de betrekkingen tussen Vlamingen en Walen defini tief te regelen. Opgemerkt werd, dat meerdere socia listen en katholieken de regeringsver klaring in de Kamer van Volksvertegen woordigers niet hebben toegejuicht. In de Senaat was het applaus vanwege de meerderheidsgroepen vrijwel algemeen, doch van zeer korte duur. Verwacht wordt, dat het debat over het regerings programma meerdere dagen in beslag zal nemen. 55 (Van onze parlementaire redacteur) Dc liberale Tweede-Kamerfractie is hevig verbolgen omdat minister Van Aartsen om 2500 goedkope woningen extra te kunnen bouwen de bouw van dure woningen in de vrije sector enigs zins heeft ingeperkt. „Een zeer ongeluk kig beleid", zei de heer Schuitemaker (V.V.D.) gisteren in de Tweede Kamer tegen minister Van Aartsen, ,,u hebt een stukje' vrijheid om zeep gebrach't". De V.V.D.-woordvoerder verweet de bewindsman dat hij nu ..lijnrecht in te- DE OFFICIER van justitie te Rotterdam heeft gevangenisstraffen, variërend van zeven tot acht maanden geëist tegen drie Rotterdammers, die een kelner half blind hadden geschopt, omdat hij sorry" had gezegd, toen zij tegen hem opbotsten. Het drietal had een hekel aan Engels HET AMSTERDAMSE gerechtshof heeft de moordenaar van Engelina Fecnstra. die vorig jaar, toen zij logeerde bij een Amsterdamse politie-inspecteur, werd gedood door een aanrander, tot 20 jaar veroordeeld. Fidel Castro zal persoonlijk naar Moskou gaan om zijn lintje te halen. Zoals be kend werd hem wegens zijn belangrijk werk voor de vrede, de Leninprijs toe gekend. IN TEHERAN heeft de politie het vuur geopend op demonstrerende onderwijzers die betoogden voor hogere salarissen. Verschillende demonstranten werden ge wond. De betogers hadden zich agressief gedragen, zei de politie. IN TEGENSTELLING tot andersluiden de berichten, als zou in Luxemburg een volledige troonsafstand van grootherto gin Charlotte plaats vinden (zie uitvoerig artikel elders in deze editie), vernamen wij later op de avond, dat het slechts een machtsoverdracht betrof, waarbij erfprins Jean, in naam van de soevereine, over Luxemburg zal regeren. Donderdag a.s. zal hij de eed op de grondwet afleggen. J Weersverwachting van het K.N.M.I. tot vanavond, opgemaakt gisteren- avond 23.15 uur: Wisselende bewolking met enkele buien. Matige tot krachtige wind l tussen zuidwest en west. Iets lagere l mlddagtempcraturen. genspraak handelt met het beleid waarvoor hij in december 1960 een ka binetscrisis heeft geriskeerd. „Ik begrijp nu helemaal niets meer van die kabi netscrisis". riep de heer Schuitemaker. ..Een vreemde zaak, die we moeilijk kunnen volgen", zei ook de Zeeuw Van der Peijl (C.H.U.). ..Verbijsterend" was het commentaar van de socialistische oppositie. Er is geen sprake van be leidsverandering, beweerde echter mr. Van Aartsen. Misschien lukt het de mi nister vandaag als hij de Kamer verder beantwoordt, enig bewijs te vinden voor die boute uitspraak. Dat zal niet gemakkelijk zijn. Mr. Van Aartsen is omwille van de vrijheid van de dure bouw, voor liberalen het sym bool van hun invloed op het regerings beleid, daarom zijn ze nu zo kwaad in conflict gekomen met zijn A.R.- partijgenoten. een conflict dat nog steeds narommelt in de A.R.-gelederen. In de cember j.l zag hij nog allerlei over spanningsgevaren als er 2500 goedkope woningen extra gebouwd zouden worden. Nu kunnen deze woningen ineens wel ge bouwd worden, terwijl de particuliere bouw bovendien van 15.000 tot zeker 20.000 is uitgedijd en er ook nog 80 mil joen extra voor industriebouw beschik baar gesteld kan worden. Nadere gege vens hebben uitgewezen dat het allemaal toch wel kan. beweert mr. Van Aartsen. De Kamer gelooft echter niet in die na dere gegevens. U bent gewoon voor po litieke druk door de knieën gegaan, zei de liberaal Schuitemaker, ,,de klok is teruggedraaid". De heer Van Vliet (K.V.P.) had hier tegen bepaald geen bezwaar. Hij vroeg zich zelfs af of de beperking van de vrije sector wel ver genoeg gaat. Ik ver wacht er niet veel resultaat van, zei hij. De bouwkostengrens voor woningen waarvoor voortaan een rijksgoedkeuring is vereist, is zo laag (19.000—23.000 gul den) gesteld, dat er toch nog wel 20 a 25.000 woningen in de vrije sector ge bouwd zullen worden. Zou het niet ver standiger zijn, suggereerde de heer Van Vliet, de bouw te beperken van alle wo ningen in de vrije sector, die voor ver koop of verhuur bestemd zijn? Ook de socialist Bommer vond de beperking te beperkt. Er is nog te veel ruimte voor duurdere bouw, betoogde hij. Dat kan leiden tot een stijging van bouwprijzen waarvan ook de volkswoningbouw de du pe zal worden. Zelfs de liberaal Schuite maker zag overspanningsgevaar. Er zal beperkt moeten worden, zei hij. Hij ver zuimde echter aan te geven op welk gebied. Pendel De Kamer wenst ook ingelicht te wor den over de verdeling van de 2500 ex tra woningen. De heer Van Vliet stelde voor een deel daarvan te bestemmen voor de huisvesting van militairen. Denk ook aan de provincies, die dit jaar schriel bedeeld zijn, vroeg de heer Van der Peijl (C.H.U.). Hij noemde in dit verband met name Zeeland, dat 1100 goedkope woningen heeft gekregen tegen 1700 in 1960. Met de heer Van Vliet pleitte de Zeeuwse afgevaardigde verder voor een opvoe ring van de produktiviteit in de bouw. Is er echt niets te doen aan de pendel naar Duitsland?, informeerde men nog. Er zouden nu reeds 16.000 Nederlandse arbeiders in West-Duitsland werken. Het Algerijnse „geheime leger" heeft gisteren in Parijs via de post pamflet ten verspreid, waarin wordt gezegd, dat honderd „medeplichtigen" van president De Gaulle zullen worden gedood voor elk doodvonnis, dat zou worden geveld in verband met een deel hebben aan de mis lukte militaire opstand in Algerië. Het zelfde geldt voor elke veroordeling tot levenslange gevangenisstraf, die in dit verband zou worden uitgesproken. Zoals men weet is het speciale gerecht, dat de rebellen zal berechten, onlangs samengesteld. In de pamfletten wordt verder ver klaard, dat meer dan 2.700 leden van het Algerijnse „geheime leger" een plechtige eed hebben afgelegd om „op de een of andere dag de verraders terecht te stel len" wier namen op een lijst zijn verza meld. De „verraders" die zouden worden ge liquideerd als vergeldingsmaatregel voor doodstraffen of veroordelingen tot levens lange gevangenisstraf van leiders van de mislukte opstand, „zullen uit elke Kring worden gekozen. Onder hen zullen zich ook degenen bevinden, die de regering mondeling of in de pers steunen", aldus dit pamflet van het Algerijnse „geheime leger". De Franse politie heeft verklaard, dat vele leden van het „geheime leger" ver leden week. na de ineenstorting van de militaire opstand, in Algerië zijn gearres teerd. De arrestaties in Algerië gaan nog steeds door. Gisteren zijn weer enkele tientallen mensen, verdacht van deelname aan de opstand, of wegens wapenbezit, vastgezet. Als protest tegen de arrestaties van zeventien hunner en tegen* de huiszoe kingen zijn de studenten aan de univer siteit van Algiers gisteren voor 24 uur in staking gegaan. De zeventien studen ten waaronder een meisje waren opgepakt „wegens hun houding tegenover de politie". De politie had twee pistolen gevonden in de universiteitsgebouwen. Gewoonlijk goed ingelichte kringen in de Amerikaanse hoofdstad hebben gezegd, dat de voorlopige Algerijnse re gering in Tunis, president De Gaulle van Frankrijk ervan in kennis heeft gesteld, dat zij gereed is op 10 mei te komen tot een wapenstilstand in Alge rië. De Algerijnen hebben voorgesteld, dat de wapcnstilstandsonderhandelingen ge houden worden in Evian aan de Franse kant van het meer van Genève, of Genève. Nu de opstand van de Franse generaals in Algerië is ineengestort, is de FLN thans voor het houden van besprekin gen met Frankrijk op zo kort mogelijke termijn. (Van onze correspondent) t i J Op het gerechtshof te Turnhout t heeft men het beleefd, dat de hele magistratuur, advocaten, getuigen en J J journalisten het voorbeeld van een t i verdachte volgden en vele tranen J J plengden. J Was het lot van die verdachte dan f zó beklagenswaard? Misschien wel, J J maar de collectieve en niet te stui- t ten huilpartij had in ieder geval J niets te maken met ontroering en J J medelijden: de verdachte had zo t bleek naderhand zijn zakdoek ge- J drenkt in een traanverwekkend mid- J del, om op het psychologische ogen- i blik aan het huilen te kunnen gaan J en aldus het mededogen van de edel- achtbare heren op te wekken. De man had zich echter vergist in J J de te gebruiken hoeveelheid, cn het f t gevolg was een massale huilpartij J van alle ter zitting aanwezigen. J J .Overdaad schaadt", zei de rechter i en in het vonnis was geen spoor van clementie te bekennen (Van onze verslaggever) Zoals ieder jaar wordt er ook dit jaar weer een „Week van de fotografie" ge houden, en wel van 13 t.m. 20 mei a.s. Het is de Stichting ter Bevordering van de Amateurfotografie die deze week organiseert onder het motto ,,Uit in eigen land". Vandaar dat de A.N.V.V. grote be langstelling heeft voor deze week en voor de fotowedstrijd onder dit motto, die van 13 t.m. 15 september duurt en waarvoor ook nu weer bijzonder veel prijzen beschikbaar zijn gesteld. Ama teurs die deelnemen, zijn in twee cate gorieën ondergebracht, t.m. 18 jaar en alle overigen. ,,Het gaat ons niet alleen om de com merciële belangen", zo benadrukte gis teren op een persconferentie in het Huis der Provincie te Arnhem de heer G. D. Bovendorp, voorzitter der stichting, ,,het gaat ons ook om culturele en so ciale motieven". ,,Er is al of er komt een vijfdaagse werkweek. Nederland telt vier miljoen beoefenaars van de fotografie in de leef tijd van 14 t.m. 54 jaar", zo verduide lijkte hij nader. En dus zal de fotohandel in de ko mende fotoweek weer het nut en de prettige ontspanning, die fotograferen is, accentueren. Er is een camera-inruil- actie en Mies Bouwmans Zomerboek presentje in die week zal voor iedere amateurfotograaf een beste wegwijzer zijn om het volle genot van zijn liefheb berij te hebben. Op 12 mei gaat de week- actie in het Kurhaus te Scheveningen officieel van start. In diverse plaatsen hebben de foto clubs aardige initiatieven ontplooid. Op een en ander komen wij nog nader te rug. 55 De Amsterdamse rechtbank zal op 20 en 22 juni a.s. de zaak-Socrates behan delen. Er is een speciale kamer samen gesteld waarvan mr. B. van Waerden president is. Als officier van justitie zal optreden mr. J. F. Hartsuiker. Deze heeft zich sinds november j.l. bijna uit sluitend met het vooronderzoek in het miljoenenschandaal bezig gehouden. Als verdachten in deze zaak zullen terecht staan de gefailleerde president-directeur van de eveneens failliet verklaarde N.V. Socrates, Nic. don Besten, die in november j.l. werd gearresteerd onder verdenking van bedrieglijke bankbreuk, en de ex-onderdirecteur van de Amster- damsche Bank, de heer Th. H. uit Bus- sum, die de dag na Kerstmis werd aan gehouden onder verdenking van verduis tering in dienstbetrekking ten nadele van de Amsterdamsche Bank en ten voordele van Nic. den B. (Van onze parlementaire redactie) De regering zal thans op korte ter mijn bekendmaken of zij op grond van de conjuncturele situatie zal kunnen be sluiten tot verlaging van de belastingen per 1 juli a.s. Het betreft hier verlaging van de loon. en de inkomstenbelasting en van de vennootschapsbelasting. Minister Zijlstra (financiën), die dit in de memorie van antwoord op zijn be groting aan de Eerste Kamer mede deelt. merkt in dit verband nog op dat de revaluatie primair tdn doel had een fundamentele onevenwichtigheid in rela tie tot het buitenland te herstellen. Een belastingverlaging doet daar zijns in ziens niets aan af. ,,De regering wenst een en ander te beoordelen i.v.m. de conjuncturele situatie. Dit blijft ook na de revaluatie het geval", aldus de mi nister. De minister van buitenlandse zaken in de pro-westerse regering van Laos heeft meegedeeld, dat aan het front bij Vang Vieng een bestand van kracht is geworden. Delegaties van communisten en regeringstroepen zijn bijeengeko men om te confereren over een stopzetting der vijandelijkheden. Minister Chao Sapsaisana deelde mee dat het vuren maandagavond om half zes gestaakt is langs de weg naar Loeang Prabang. Men hoopt spoedig een datum te kun nen vaststellen voor de politieke confe rentie, aldus minister Sapsaisana. Kort voordat dit bekend werd. had president Kennedy's reizende ambassa deur, Averel Harriman in de regerings hoofdstad van Laos, Vientiane, gezegd, dat de communisten nog steeds tussen beide kwamen in het conflict. Hij zei. dat alle vertragingen in het verkrijgen van een wapenstilstand op rekening van Kroestjev geschreven moesten worden. Hariman deed deze uitlatingen op een persconferentie in Vientiane nadat hij te voren met koning Savang Vattjana en leden van prins Boen Oems pro-westerse regering had gesproken. Vandaag zal de reizende ambassadeur een ontmoeting hebben met het Cambod jaanse staatshoofd prins Norodom Sija- noek, die eveneens gisteren Vientiane aandeed, op weg naar zijn land. Dc prins had in de koninklijke hoofdstad Loeang Prabang overleg gepleegd met de vorst van Laos. Norodom zei, dat de koning een bijeenroepen van de conferentie van 14 landen te Genève op 12 mei, niet nood zakelijk "had geoordeeld. Deze conferen tie zou zich bezighouden met de crisis in Laos. President Kennedy heeft gistermorgen in zijn wekelijkse besprekingen met de mocratische leiders van het Amerikaan se Huis van Afgevaardigden en de Se naat nog verklaard, dat hij Laos niet heeft „afgeschreven". Koning Hoessein van Jordanië, die vier jaar geleden zijn luiioelijk met prinses Dina Abdel Hamid heeft laten ontbin den, heeft in een korte radiotoespraak bekend gemaakt, dat hij weer gaat trouwen. Zijn verloofde is Moena El Hoesseinhetgeen betekent „Hoesseins wens'\ Zij is een dochter van luitenant kolonel Gardiner, een deskundige van de Jordaanse genietroepen, van Britse nationaliteit. Dit is de eerste officiële foto van de koning met zijn verloofde. Prinses Beatrix heeft gisteren in de Utrechtse Schouwburg een polio-sym posion bijgewoond, dat werd gehouden ter gelegenheid van het eerste lustrum van het Prinses Beatrix Poliofonds. Foto: Prinses Beatrix tekent het gas tenboek. De 27-jarige wasserijbediende H. 3. E. uit Elburg heeft in de nacht van zondag op maandag zijn verloofde in een bos bij Heerde van het leven beroofd. Het slachtoffer is de 23-jarige fa brieksarbeidster J. van Beek uit Hoen- derlo. Omstreeks twee uur in de nacht van maandag op dinsdag, heeft de da der, die in Heerde in pension is, zich in overspannen toestand bij de politie aan gegeven. Op zijn aanwijzingen werd het lijk van het meisje gevonden in een greppel in het bos aan de Elbergerweg bij Heerde. E. heeft mej. Van Beek, met wie hij ondertrouwd was. door een klap met een hamer op het hoofd gedood. De jongeman verkeerde, naar hij te gen de politie vertelde, in de mening dat het meisje een andere vriend had. Ieder in het dorp houdt dit evenwel voor hoogst onwaarschijnlijk. De jongeman woonde bij zijn pleegouders, die hem als kleuter reeds in huis namen, en genoot een niet al te goede reputatie. Gisterenavond zijn twee personen om' het leven gekomen toen de auto, waarin zij zaten, op de niet-beveiligde overweg nabij Liempde, gegrepen werd door een diesellocomotief. De slachtofers zijn de 81-jarige heer W. Kelders en zijn 28-ja- rige dochter A. Kelders, beiden afkom stig uit Liempde. De dochter, die de auto bestuurde, heeft vermoedelijk de diesellocomotief niet of te laat opgemerkt. (Van onze parlementaire redacteur) Hoewel er in de praktijk niet van een behoefte op dit punt gebleken is, krijgen humanisten ruimere mogelijkhe den voor hun zogenaamde geestelijke verzorging in rijksinrichtingen, waarin minderjarige delinquenten zyn opgeno men. Een daartoe strekkende bepaling is gisterenmiddag door een amendement van mr. Daams (P.v.d.A.) met 64 te gen 59 stemmen in de nieuwe beginse lenwet voor de Kinderbescherming op genomen. De aanvaarding van dit amen dement, waar heel. de linkerzijde inclu sief de liberale achterstond, was voor de CHU-fractie aanleiding tegen de nieuwe beginselenwet te stemmen. Voor de eerste maal wordt het hu manisme nu voor de wet op voet van gelijkwaardigheid met de kerkgenoot schappen behandeld. De humanisten zul len het thans veroverde bruggehoofd ongetwijfeld proberen uit te breiden. Dit zou voor de Eerste Kamer aanleiding kunnen zijn om de beginselenwet te ver werpen. De rechterzijde in de Tweede Kamer (78 leden) had het amendement-Daams kunnen tegenhouden, als alle afgevaar digden bij de stemming aanwezig wa ren geweest.

de Stem | 1961 | | pagina 1