HOEVEEL PROCENT, i COLSTON LUCHTVERDEDIGING HEEFT „EEN GA V hter-strop toch meevaller zijn Weldra een Rus de ruimte De Brug der Borden s Plan voor federatie van Nieuw-Guinea o.- en w.- SCHONE AGENTE ZORGT VOOR OPSCHUDDING Kwartje per KAB-lid Voor invalide bejaarden geen plaats in tehuizen 'E WAST AF! U SPREEKT MET UW BINNENZAK Vreemd.... Gunst Atoomduikboot ïïaha, Himler! Motie DAGBLAD VOOR ZEELAND Proteststaking legde Frankrijk grotendeels lam OU Westelijke wind Atoomduikboot „Hoofdpijn" Lijk aan Eigcscwand zal geborgen worden 20 pet. der werkers in Den Haag werkt al korter LANDMACHT ZOEKT OEFENTERREINEN UI Leerdam .ia Tie! 38 Utrecht Rotterdam 3« te MR. LUNS ONTMOET MENZIES MERDEKA-VLAG OP AMBASSADEGEBOUW Parade van de blauwe pakken Statutenwijziging n.v. Philips aandelenbezit Wij en Zijv Bezoekt Kennedy de Sovjet-Unie? „Njet cn „TVo" adem m een Bezorgdheid in le Kamer geuit Wie is er morgen jarig? Geef n TOMADO cadeau! 101e JAARGANG No. 23623 Voor God, Koningin en Vaderland Uigave N. V. Uitg. Mij. Neerlandi» Directeur: E. H. B. Brader Hoofdredacteur: J. J. H. A. Bruna Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureaus: Breda, Reigerstraat 16, Tel. 22341 (3 lijnen). Postgiro 278841. WOENSDAG 15 MAART 1961 Abonnementsprijs f 7,per kwartaal f 8,20 per post - 0,54 per week. Buitenlandse abonnementen op aan vraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage 0,40 per mm (Ing. Med. 1.Bij contract aanzienlijke reductie. Volledi ge tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: Goes, Westsingel 98 - telefoon 6252 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST, Steenstraat 14 - telefoon 2377 (Bijbureaus: Terneuzen: IJsbaanstraat 24 - telefoon 2601 OOSTBURG: Nieuwstraat 41 - telefoon 2893) SCEPTISCH SPERVUUR OP MINISTER VISSER Meer dan 10.000 stakers vulden de straten rond het stadhuis van Parijs. Zij behoorden tot de bijna één miljoen stakers in geheel Frankrijk, die protesteren tegen president De Gaulle's besluit om de lonen „te bevriezen". Gisteren was de staking 80 procent effectief in de sectoren van PTT, de vlicgveldstaven, de regeringsdiensten, de waterleiding, de gemeentereiniging, Je kerkhoven en de douane. Alle stakers zijn in overheidsdienst. De politie had sterke eenheden op de been om onlusten te voorkomen. Boven Parijs hingen hefschroefvliegtuigen boven de massa, toen deze op mars ging door de Rue Rivoli. De betogers droegen span doeken waarop hogere lonen geëist wer den, alsmede een 40-urige werkweek. Van de vuilnisbakken te Parijs was slechts vijf procent geledigd. Als gevolg van de lage druk op de waterleiding was er in de Franse hoof dl stad vrijwel geen water te krijgen hoger dan de eerste etage. (Van onz parlementaire redacteur) Sluimerend onbehagen over de zwakke leiding van minister Visser bij het beheer en de uitbouw van het kostbare defensie-apparaat heeft zich gisteren in de Tweede Kamer boven het hoofd van de liberale bewindsman in een onweersbui van kritiek ontladen. De klachten zij kwamen uit alle fracties waren veelsoortig. Dc kritiek der Kamer spitste zich echter toe op de Starfightcrs-affaire, op het „verontrustende gat", dat in onze luchtverdediging is gevallen doordat er als ge volg van verminderde Amerikaanse hulp niet 200 doch slechts 120 nieuwe straal jagers aangeschaft kunnen worden. Op de Weense voorjaarsbeurs zagen wij deze nieuwigheid: een notitie boekjedat eigenlijk een tape-recorder in het klein is. Het ding luistert een uur lang geduldig naar „notities". La ter kan het opgesprokene weer hoor baar worden gemaakt. IN BRAZILIË heeft president Quadros een vermindering tot. op de helft be. kendgemaakt van de waarde van de ..cruzeiro". Op dc vrije markt was de notering 239 per dollar. DE NEDERLANDER-in-doorsnee drinkt meer Luxemburgse wijn dan voorheen. Zes jaar geleden was dit per hoofd der bevolking 0,43 liter, thans 1,9 liter. De Luxemburgse ambassadeur heeft dit op de Jaarbeurs bekendgemaakt. S. SCHOOTSTRA uit Leeuwarden is de nieuwe voorzitter van de RAI. Hij werd door de ledenvergadering voor een pe riode van vier jaar gekozen. DE POLITIE te Wenen heeft een 19- jarige man aangehouden die heeft be kend de moord te hebben gepleegd op de 46-jarige Westduitse toerist Paul Hahnen, wiens lijk drie dagen geleden in de kofferruimte van de auto, waar mee de moordenaar had gelift, werd ge vonden. CUBA HEEFT de tweede secretaris van de Westduitse ambassade in Havanna, Eberhard Baumann, uitgewezen. Hij heeft een geconfiskeerd huis. dat hij had gehuurd, betreden, na de zegels op de deur te hebben verbroken. J Weersverwachting van het K.N.M.I. - 0PScmeakt gisteren- i avond 23.15 uur: J Droog weer met wolkenvelden en aanvankelijk m hoofdzaak dicht bü de kust enige mist. Zwakke tot ma- tige westelijke wind. Weinig veran- J dering in temperatuur Verwachting van het Belgisch weer- i kundig instituut: j Bewolkt maar mooi weer Tempe- ratuur zonder grote veranderingen. Ochtendnevel met plaatselijk mist Vandaag: zon onder 18.44 uur, maan f onder 17.09 uur. J Morgen: zon op 6.53 uur, 6.33 uur. ,U hebt ons verteld, dat wij vast op de Amerikanen konden rekenen", ver weet men de bewindsman. „U bent te optimistisch geweest". constateerde 's ministers partijgenoot, luit.-generaal (b.d.) Couzy. ,,Hoe kon u zich zo ver gissen?", vroeg vice-admiraal (b.d.) Moorman (K.V.P.). Minister Visser, die eerder van kolo nel Wierda (P.v.d.A.) het verwijt te slikken had gekregen, dat hij zich met een .Jantje van Leiden" van problemen afmaakt, zweeg. ..Delicate zaken als deze lenen zich niet voor mededelingen in het openbaar", zei hij. Staatssecretaris Calmeijcr vertelde de verbaasd toeluisterende Kamer, dat het achteraf eigenlijk een geluk is geweest, dat de Amerikanen hun Starfihgterhulp beperkt hebben. Uit een nieuw NAVO plan is namelijk gebleken, dat Nederland aan de NAVO minder vliegtuigen hoeft bij te dragen dan aanvankelijk was op gegeven. Wel komen er meer geleide projectie len. De „Hawk"- en „Nike"-afdelingen orden respectievelijk van 2 en 1 tot 3 en 2 uitgebreid. ..Door de F-84-F Thunderstreak-straal- jagers aan te houden kunnen wij verder 'ton volle aan de ons gestelde eisen vol doen", zei de staatssecretaris. „We zitten nog midden in de mist van de Starfighter-affairc en nu komt men alweer met nieuwe plannen", zei vice- admiraal (b.d.) Moorman (K.V.P.). ..Vreemd, dat er nu opeens een nieuw plan is", schamperde luit.-generaal (b. d.) Couzy (V.V.D.). Welke koers wordt er nu eigenlijk gevaren?", wilden an deren weten. Minister Visser cn zijn spreekbuis, staatssecretaris Calmcyer gingen voor alsnog aan deze vraag voorbij. Aan de sceptische gezichten in dc Kamer moe ten zij echter hebben afgelezen, dat zij niemand overtuigd hadden. Tevoren had oud-staatssecretaris Moorman minister Visser nog een college gegeven in het onderhande len met Washington over wapenhulp. Ir. Visser had de Amerikaanse wa penhulp „een gunst" genoemd. „Hoe komt u er bij?", riep de heer Moor man. ..Die wapenhulp berust op ver dragsverplichtingen. Wij vragen geen gunst maar ons recht!" Dc kritiek op het luchtmachtbeleid ging van socialistische zijde gepaard met een hernieuwde aanval op de Ko ninklijke Marine. De oud-onderzeeboot- commandant mr. Schouwenaar (P.v.d. A.), die al eerder geprobeerd heeft Hr. Ms. vliegkampschip „Karei Doorman" te torpederen, kwam met een amende- De drie Duitse en de Oostenrijkse bergbeklimmers, die zondag na een le vensgevaarlijke tocht de top van de Eiger langs de noordwand bereikten, hebben zich bereid verklaard pogingen te ondernemen tot berging van een lijk dat, stijf bevroren, ergens langs hun route aan de rotsen bleek te hangen. De dode is hoogstwaarschijnlijk een der beide Duitsers, Guenther Nothdurft en Franz Mayer, die bij een bestijging in de zomer van 1957 vermist geraakten. Het bergen van het lijk zal niet alleen om redenen van piëteit geschieden maar ook omdat de echtgenote van de omge komene pas de verzekeringsuitkering kan ontvangen wanneer de dood van haar man bewezen is. maan op De in Den Haag gevormde commissie werkweek-verkorting is tot de voorlopi ge conclusie gekomen, dat na 1 mei a.s. tenminste 20 procent van de 250.000 per sonen, die in Den Haag in het arbeids proces zijn opgenomen, een vrije zater dagmorgen zal genieten. Dit aantal zal echter veel groter worden, nu b. en w. van Den Haag besloten hebben met in gang van 1 mei a.s. voor alle gemeen telijke diensten voor zover dat moge lijk zal zijn de vrije zaterdag in te voeren. ment, waarin wordt voorgesteld een be drag van vijf miljoen gulden, dat be stemd is voor de eerste bouwkosten van een tanker-voorraadschip, over te heve len naar de landmacht. Eigenlijk wilde mr. Schouwenaar nog veel verder gaan. ,,Er moet zestig miljoen van de marine naar het leger worden overgeschreven", vond hij. Mr. Schouwenaar kondigde ver der aan. dat de P.v.d.A. geen medewer king zal verlenen aan de modernisering (raketbewapening) van onze beide krui sers. ..De kosten daarvan, eerst op 40 miljoen, thans op 65 miljoen begroot, zullen straks 100 miljoen bedragen", voorspelde hij. Mr. Schouwenaar wilde met zijn amendement tot uitdrukking brengen dat de landmacht prioriteit moet hebben boven de marine. Minister Visser wilde daar niet aan. Hij ont raadde daarom het amendement- Schouwenaar, overigens met het on juiste argument dat de Kamer zich niet mocht mengen in internationale afspraken. Staatssecretaris De Jong vertelde de Kamer, dat de Kon. Marine nog steeds hoopt op een Amerikaanse atoomonder zeeër. De urgentie is echter minder ge worden nu besloten is omdat Ameri ka ons zo lang laat wachten nog twee conventionele onderzeeboten te bouwen. „Nederland zal in ieder geval niet op eigen gelegenheid een atoomonderzeeër gaan bouwen", verzekerde staatssecreta ris De Jong. ,,Ik krijg al hoofdpijn bij de gedachte". De P.v.d.A.-fractie maakte verder op nieuw bezwaar togen de vesrterking van de defensie op Nieuw-Guinea. Mr. Schou wenaar vroeg de landmachtonderdelen te vervangen door mariniers en de (twaalf) Hunter-straaljagers (..Zij zijn toch niet opgewassen tegen de Russische straalvliegtuigen, waarover Indonesië thans beschikt"), terug te trekken. „Ne derland moet op Nieuw-Guinea volstaan met een politiële taak", vond mr. Schou wenaar. Dc mariniers, die hij daarvoor aanwees, wilde hij echter met de com mandotroepen ook gebruiken als Neder landse bijdrage aan de NAVO-,.brand weer". „Dat is inconsequent", riep men. „Och", antwoordde mr. Schouwenaar, „onze taak in Nieuw-Guinea is vlugger afgelopen dan men denkt". Minister Visser had eerder in het de bat pog een motie van de K.V.P.'er Koersen te slikken gekregen. Deze mo tie. die minister Visser beloofd heeft naar beste vermogen te zullen uitvoe- (Van onze parlementaire redacteur) Staatssecretaris Calmeyer heeft gisteren bij de begrotingsbehan deling van Defensie in de Tweede Kamer medegedeeld, dat Defen siein ons land nog tien oefen terreinen zoekt van ieder 240 ha. De staatssecretaris deed een be roep op de Kamer om Defensie bij deze speurtocht geen hinder palen in de weg te leggen. „Wij hebben deze oefenterreinen nodig in verband met de mechanisatie van het leger," zei de heer Cal meyer. „Als we ons materiaal in de garages moeten, laten staan kun nen we het net zo goed niet aan- schaffen," aldus de staatssecretaris. ren, verlangt dat defensie zich bij inves teringsuitgaven niet langer bezondigt aan het overboeken van niet-opgenomen bedragen. In het verleden is door dat moeilijk doorgrondclijk boekhoudkundig gegoochel in ernstige mate het budget recht van de Kamer beknot. De motie- Koersen werd met algemene stemmen aangenomen. Bij de replieken kreeg mr. Schouwe naar (P.v.d.A.) het aan de stok met mi nister Visser over diens uitlating, dat het parlement zich niet mag mengen in afspraken, die de defensieleiding (over het tankervoorraadschip) met de NAVO heeft gemaakt. ..U bent fout", zei ook vice-admiraal Moorman (K.V.P.) tot de bewindsman. De minister werd verder door de Ka mer genegeerd. Men discussieerde al leen nog met de staatssecretarissen, die hun zaken wel beheersen. Staatssecreta ris Calmeyer kon echter ook in tweede instantie niet waar maken, dat er ver der niets met de luchtmacht aan de hand zou zijn. KROESTJEV: 55 Tijdens een toespraak welke hy giste ren te Akmolinsk (Siberië) hield, heeft premier Kroestjev verklaard dat dc eer ste Russische, bemande ruimtereis „niet al te ver van ons verwijderd" is. „Wij leven in een goede tijd, kamera den", zei de rode tsaar, „zowel op de aarde als in de grenzeloze ruimte wor den de stoutse dromen van de mens ver werkelijkt". In zijn toespraak, welke hij hield voor een massabijeenkomst van landarbeiders die in de „maagdelijke gebieden" van Siberië ontginningswerk doen, deed de Russische premier een felle aanval op de „anti-partijgroep" van ex-premier Malcnkov cn de zijnen. Deze groep heeft zich tegen de landontginningsprojecten verzet. m. Volgens berichten uit Londen heeft de Nederlandse minister van Buitenlandse Zaken, mr. Luns, in de Britse hoofdstad een ontmoeting gehad met premier Menzies van Australië. Hij zou met hem hebben gesproken over de mogelijkheid van de vorming van een federatie van oost- en west- Nieuw-Guinea. Gisterenavond ontmoette mr. Luns premier Abdoel Rahman van Malakka. Ook met zijn Britse ambtge noot, lord Home, heeft mr. Luns het vraagstuk Nieuw-Guinea besproken. Het Haagse Kamerkieskringbestuur van de C.H.U. heeft een plan uitgewerkt tot internationalisatie van het probleem Nieuw-Guinea. Het wil dat de in 1951 voor onbepaalde tijd geschorste UNO- commissie voor Indonesië, de U.N.C.I., Tijdens het proces in Londen tegen vijf verdachten die worden beschuldigd van spionage voor de Russen, werd gisteren een grote hoeveelheid nieuw bewijsma teriaal aangevoerd. Het bestond hoofdzakelijk uit rappor- j ten van geheime agenten, wier verhoor met grote geheimzinnigheid plaatsvond. Niemand van de nette heren in het blauw werd bij de naam genoemd. De rechter gaf hen een bepaalde initiaal als aanduiding. Opschudding verwekte de komst van een schone blondine in de zaal. Als een super-Mata Hari regelrecht uit een film gestapt trad zij voor de balie om haar verklaringen af te leggen. De agenten beschreven de gesprekken tus sen „Lonsdale" (vermoedelijk een Rus, die zich voor medewerker van de Ame rikaanse marine-attaché uitgaf) en zijn helpers; miss Gee en haar verloofde, Houghton, die op de marinebasis Port land werkten. De agenten hadden diver se gesprekken afgeluisterd en gezien hoe er tussen Lonsdale cn zijn helpers pak jes en brieven werden uitgewisseld. De rol van de vrouwelijke agente be van het echtpaar Kroger, waar het ze nuwcentrum van het komplot gevestigd was. De blonde schoonheid had van no vember tot januari over de gordijntjes van het huis tegenover dat van de Kro- gers gegluurd, totdat zij een rendez vous van Lonsdale en de Krogers kon waarnemen. Een inspecteur van Scotland Yard re kende de spionnen in. Hij vond papieren van de admiraliteit op Lonsdale, Hough- toil en miss Gee. De zitting wordt van daag voortgezet. De N.V. gemeenschappelijk bezit van aandelen Philips' Gloeilampenfabrieken N.V. te Eindhoven, stelt een statuten wijziging voor, waarbij het kapitaal der vennootschap wordt gebracht van f 1.000.050.000 op f 3.000.050.000 cn de sa menstelling van het kapitaal in zoverre wordt gewijzigd, dat het aantal gewo ne aandelen van f 1.000 wordt verhoogd van 590.000 tot 2.500.000. het aantal ge wone aandelen van f 100 van 1.500.000 - tot 2.000.000 en het aantal gewone aan stond uit het bespioneren van de woning delen van f 50 van 200.000 tot 1.000.000. waarnemers naar Nieuw-Guinea zendt, die over het Nederlandse beheer zouden moeten rapporteren. De commissie be staat uit vertegenwoordigers van Bel gië, Amerika en Australië. Het ligt voor de hand dat de aanwezigheid van Bel gen in de commissie olie op het vuur zou zijn. Op het gebouw van de voormalige Ne derlandse ambassade in Djakarta werd gisteren demonstratief de Merdeka-vlag gehesen, als bewijs dat het nu helemaal „uit" is tussen Indonesië en Nederland. (Van een onzer verlaggevers) Het Internationaal Christelijk Vakver bond kent een internationale hulpverle ning aan de Christelijke Vakbeweging in de ontwikkelingslanden. De K.A.B. heeft naar analogie hiervan een solida riteitsactie op touw gezet onder het mot to „Wij en zij", die elk jaar zal worden gehouden en dit jaar voor het eerst. Het zwaartepunt zal liggen in de maand april. Het doel is de oprichting, verbrei ding en instandhouding van de vakbewe ging voor gelovige mensen in de achter gebleven gebieden, zoals de algemene secretaris van de K.A.B.de heer W. D. Lelieveld, gisterenmiddag op een persconferentie te Utrecht meedeelde. De gedachten van de leiders van de actie gaan uit naar een kwartje per K.A.B.-lid, maar de verwachtingen zijn, waar reeds tot daden werd overgegaan, overtroffen. De actie vindt goede weerklank, want nog voor feitelijk in de openbaarheid werd getreden, is reeds een bedrag van f 10.000 bijeen gebracht. Venetië heeft een Brug der Zuchten. Nederland bezit de Brug der Borden. In drie dagen tijds zijn op de wegen die naar de brug leiden maar liefst 112 nieuwe verkeersborden geplaatst. President Kennedy van de V.S. is nog meer in het wereldnieuws, dan hij uit hoofde van zijn hoge functie al zou zijn. Dit komt o.m. omdat een invloedrijk Amerikaans tijdschrift heeft gemeld, dat Kroestjev zou willen, dat Kennedy hem in de Sovjet-Unie zou bezoeken. Voorts heeft de Cubaanse premier, Fi del Castro, een Amerikaans plan (naar een ontwerp van Kennedy), om de Zuid- amerikaanse landen te helpen door de uitvoering van een tienjarenplan, scherp gehekeld. En tenslotte stond Kennedy in de be langstelling, omdat burgemeester Willy Brandt van West-Berlijn, die in de V.S. verblijf houdt, een bespreking heeft ge had met dc Amerikaanse minister van buitenlandse zaken. Kennedy had verze kerd. dat de V.S. zullen instaan voor de veiligheid en vrijheid van de burgers van West-Berlijn. 55 Gisteren heeft zich op dc confe rentie van diplomatieke gebruiken in Wenen de zeldzame figuur voor gedaan dat de Sovjet-Unie en de Verenigde Staten eenzelfde stand punt innamen, maar niettemin het onderspit moesten delven. Op een stormachtige zitting vonden zich de kleinere landen over het vraagstuk van omvang en aard van diplomatieke vertegenwoordigingen Een artikel waarin werd gesteld dat een staat het recht heeft toe gang te weigeren aan méér buiten landse diplomatieke vertegenwoor digers dan „redelijk en normaal is," werd namelijk tegen de wil van de Sovjet-Unie en de V.S. in, aan genomen. Hoe hoog mag het bedieningsgeld in gerevalueerde centen zijn?, schijnt men hier (vertrouwelijk) aan minister van Financiën, prof. Zijlstra te vragen. Prof. Zijlstra zat gisteren aan tafel bij de leden van hel Amsterdamse depar tement van de maatschappij van Nij verheid en Handel. De bewindsman hield een tafelrede over (driemaal raden!) de herwaardering van de gulden. (Van onze parlementair^ redactie) ,,Wy vinden het jammer dat minister Klompé (Maatschappelijk Werk) geen wet op de subsidiëring van het maat schappelijk werk tot stand wil brengen, als een dergelijke wet ook niet de volks gezondheid de jeugdzorg en de volks ontwikkeling zal bevatten. Maar waarom neemt de minister dan geen contact op met andere ministeries om dit te verwezenlijken? Mijn fractie vindt echter een gezamenlijke subsidie regeling niet noodzakelijk. Nu reeds blijkt immers een vlotte gang van zaken in de subsidietoewijzing niet mogelijk". Met deze woorden richtte zich gisteren het Eerste-Kamerlid, de heer Schuur man (K.V.P.), tot minister Klompé, die in de senaat voor de vijfde maal haar begroting verdedigde. De Bossche wethouder had naast waardering voor sommige beleidsonder delen, kritiek op het trage tempo waar in het ministerie werkt. Speciale aan dacht vroeg de heer Schuurman voor het probleem der hulpbehoevende be jaarden. Bejaardentehuizen nemen mede door het tekort aan verplegend personeel slechts valide bejaarde men sen op. Het probleem der invalide be jaarden neemt daardoor steeds in om vang toe. Met andere afgevaardigden was de heer Schuurman voorts van mening „dat dit kabinet met zijn christelijk-sociale politiek nog niet gegaan is tot de uiter ste mogelijkheden voor de hulp aan de Ambonezen en spijtoptanten". „Op deze punten moest één vrouw alle mannen van het ministerie te erg zijn", merkte de heer Van Hulst (C.H.) op. De chris- telijk-historische senator uitte ook zijn bezorgdheid over de situatie der woon wagenbewoners, die nog te veel afhan kelijk zijn van de welwillendheid der gemeentebesturen. Mej. Tjeenk Willink (P.v.d.A.) achtte de instelling van een zelfstandig weten schappelijk onderzoekinstituut voor het aatschappelijk werk gewenst. Het in- itituut moest financiële steun ontvan- en uit de opbrengst der toto-gelden. 1 Tien miljoen gulden geblokkeerd geld, bestemd voor de aanleg van sportvelden en zwembaden in probleem- en ontwik kelingsgebieden, is thans voor verdeling vrijgegeven. Het zal tot 1964 onder de provincies met probleemgebieden wor den verdeeld, aldus deelde minister Klompé gisterenavond in de Eerste Ka mer mede. Voor het maatschappelijk werk en aanverwante, onder andere de partementen ressorterende werken, wil de minister één gecoördineerde subsidie wetgeving. (Advertenties) Tornado biedt u zo'a rijke keus uit leuke geschenken dat u al tijd een hortewenskunt vervullen. ,sc kn. Weet u, dat gerekend met een acht urige werkdag u zes weken per jaar staat af te wassen? Waarom langer zelf afwassen nu er een Colston is. Ing. Bureau Handelsonderneming M. WERMENBOL-EICH Haagweg 302 Tel. 35585 Breda

de Stem | 1961 | | pagina 1