Ctll Geen nationale omroep Omroepwet weer op de van 53 helling Provocaties Y.S, tegen Russen Bombardement van luchtmacht EIJSKENS ONWEL IN KAMER Huwelijk Noorse prinses Pas vandaag stemming over Eenheidswet STAATSSECRETARIS VERRAST KAMER Italiaanse ruimteraket België contra Moskou in Y-raad Verdeeld EEN JAAR VERSCHIL advies huurbeleid Beschuldigingen Moskou DAGBLAD VOOR ZEELAND Commissie ter bevrediging ingesteld j Op de meeste plaatsen droog Excommunicatie op Haïti ill! Arrestaties in Spanje Tweede t.v.-zender mogelijk WEER STRIJD IN KATANGA ge interpellaties socialisten BELGISCHE PILOOT GEDOOD 12 gelcHg von 12 fanvorï-19 ianuort 101e JAARGANG No. 23571 Voor God, Koningin en Vaderland door W. VAN DER STEEN Uitgave N. V. Uitg. Mij. Neerlandia Directeur: E. H. B. Brader Hoofdredacteur; J. J. H. A. Bruna Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureaus: Breda, Reigerstraat 16, Xel. 22341 (3 lijnen). Postgiro 278841. Sf VRIJDAG 13 JANUARI 1961 Abonnementsprijs 7,— per kwartaal 8,20 per post - f 0,54 per week. Buitenlandse abonnementen op aan vraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage 0,40 per mm (Ing. Med. 1.—). Bij contract aanzienlijke reductie. Volledi ge tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: Goes, Westsingel 98 - telefoon 6252 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST, Steenstraat 14 - telefoon 2377 (Bijbureaus: Terneuzen: IJsbaanstraat 24 - telefoon 2601 - OOSTBURG: Nieuwstraat 41 telefoon 2893)^ (Van onze parlementaire redacteur). Er komt jjeeii - als door de V.P.R.O. voorgesteld - nalionale omroep. Het huidige in omroepverenigingen opgesplitste om roepbestel blijft gehandhaafd. De wettelijke vormgeving van dit omroepbestel, waaraan sinds 1949 gedokterd wordt, zal echter opnieuw in breder verhand worden bezien. De uit 195.' daterende, in 1959 nog ingrijpend gewijzigde bnlwerp-omroep- wet gaat opnieuw op de helling en zal door een breed samen gestelde commissie onder voorzitterschap van prof. mr. L. NV. G. Scholten, de voorzitter van de radioraad - politici zullen ook zitting krijgen in deze commissie - omgewerkt moeten worden toi een radio- en l.v.-wet. opdracht aan deze commissie zal mr. Scholten echter nog nader overleg met de Kamer moeten plegen. De begroting van O.. K. en W. werd namelijk goed gekeurd onder het voorbehoud, dat over verschillende punten die, zoals dr. Tila- nus (C.H.). de voorzitter van de onder wijscommissie, het uitdrukte, nog geen voldoende bevrediging hebben gebracht, nader overlegd zal worden met de Ka mer. De afwijzing van een nationale om roep nam de Kamer zonder commentaar voor kennisgeving aan. De vele tegenstanders van een nationaal omroep bestel hadden dan ook weinig toe te voe gen aan de vernietigende kritiek welke staatssecretaris Scholten op het VPRO- plan* terzake had laten horen. Radio- en t.r.-wet De gedachte om de omroepwet, die alleen het radiobestel regelt, om te wer ken tot een radio- en t.v.-wet is niet van mr. Scholten zelf afkomstig. De Lim burgse afgevaardigde Jan Peters (KVP) heeft op dit punt reeds het vorige jaar een voorstel gedaan. De staatssecretaris wilde er toen niet aan. Staatssecretaris Scholten (prof. Schol ten is geen familie van hem) erkende nu. dat de heer Peters gelijk heeft ge had. Hij was, zei hij, tot andere ge- 55 Daarbij zal ook de mogelijkheid van een derde radioprogram wor den bestudeerd. Dit is gistermiddag door staatssecretaris Scholten (O., K. en W.) in de Tweede Kamer medegedeeld. Mr. Scholten sprak van een soort „bevredigingscom missie", een commissie dus van wie eindelijk een oplossing wordt verwacht voor de vele „zeer nete lige" strijdpunten rond ons om roepbestel. Overrompeling Voor de Kamer kwam deze medede ling als een volkomen verrassing". De heer Kielt (A.R.sprak van een ..over rompelingstactiek" De heer J. Peters (KVP) sloot zich hierbij aan. Het kabi net durft zelf geen beslissingen te ne men. riep mr. Vrolijk (P.v.d.A.). Waar om hebt ge ons niet eerder medege- In het noordwesten van Italië is giste ren he eerste Italiaanse ruimteraket ge lanceerd. Officieel zijn nog geen bijzon derheden bekendgemaakt, maar van niet officiële zijde verluidt dat het een twee- traps rakel was, 700 kilo r raar, die een hoogte van 170 km heeft bereikt. Voor experimentele doeleinden heeft het pro jectiel een natriumwolk uitgestoten, die op grote afstand zichtbaar was. decld, dat de omroepwet opnieuw op de helling zou gaan? vroegen andere Ka merleden. Dan hadden we er nu rustig over kunnen debatteren. Over een ..uit de lucht gevallen" verklaring is niet te discussiëren. De beslissing is pas geno men. zei staatssecretaris Scholten. De Kamer bleek sceptisch. Toch verzette men zich niet tegen de commissie-Schol ten. Over de samenstelling van en de De Veiligheidsraad van de V.N. is gis teren bijeengekomen ter bespreking van Russische beschuldigingen aan het adres van België, naar aanleiding van het feit dat troepen van kolonel Mo- boetoe, de sterke man van Kongo, via het Belgische beheerschapsgebied Roe- anda-Oerocndi naar de Kongolese pro vincie Kivoe zijn getrokken ter bestrij ding van aanhangers van Loemoemba. De Belgische vertegenwoordiger bij de VN.. Walter Loridan. gaf in een nota aan de Veiligheidsraad te verstaan, dat de Belgiscshe regering niet anders' had kunnen handelen dan zij heeft gedaan. Deze nota vormde een antwoord op klachten van secretaris-generaal Har marskjocld over het gebeurde. Bij de opening van het debat drong Zbrin, de Russische delegatieleider, er bij de Veiligheidsraad op aan, dat deze de algemene vergadering aanbeveelt met spoed ..de Belgische schending van het behecrschapsakkoord inzake Roean- da-Oeroendi" te onderzoeken en aan dit gebied onafhankelijkheid te verlenen Voorts verzocht hij de raad. ..de voort durende agressie van België tegen Kon go" te veroordelen. In zijn antwoord noemde Loridan de Russische verklaring een ..kwaadaardige schimprede" tegen zijn land. GEVANGENISSTRAFFEN van één tot drie jaar heeft het gerechtshof te Karls ruhe opgelegd aan vijf Duitsers, die be schuldigd waren van spionage voor de Sovjet-inlichtingendienst. OOK ITALIË heeft nu zijn quiz-schan daal. Tegen meer dan dertig mensen zal ccn proces worden begonnen in ver band met knoeierijen in tenminste vier quizprogramma's en andere t.v.-wed strijden. VORIG JAAR is de emigratie uit ons land. in vergelijking met 1959, met tien procent afgenomen. Het aantal aanmel dingen daalde met ruim 22 procent. HAILE SELASSIE, keizer van Ethiopië, heeft voor de soldaten van zijn lijfwacht, die hebben deelgenomen aan de revolte van december, volledige amnestie afge kondigd. De officieren echter zullen ver volgd worden. 1WEE VERPLEEGSTERS zijn gisteren in het ziekenhuis Dijkzigt te Rotterdam gewond geraakt door een steekvlam, die ontstond doordat vluchtige ctherdampen in aanraking kwamen met vuur. DE FRANSE regering zou besloten heb ben generaal Raoul Salan. oud-opperbe velhebber van de Franse strijdkrachten p Algerië. en tegenstander van De Gaulle's politiek, met pensioen te sturen. J Verwachting van het K.N.M.I. tot J®navond, opgemaakt gisterenavond 23.15 uur: Half tot zwaar bewolkt, maar op de meeste plaatsen droog, maar plaat- selijk mist. Zwakke tot matige, in bpt Waddengebied tijdelijk vrij krachtige wind tussen zuid en zuid- 5 west. Dezelfde temperaturen als gis- J leren of iets hogere. verwachting van het Belgisch wecr- kundig instituut: toenemende bewolking en versprei- de mist, waarmee weggebruikers bitera ard rekening zullen moeten houden, evenals met ijzelplekken. vandaag: 7on onder 16.54 uur, maan •onder 14.00 uur. Worgen: zon op 8.43 uur. maan op •o.44 uur. De Heilige Stoel heeft gisteren een ex- communicaliedecreet van toepassing ver klaard op alle personen die verantwoor delijk zijn voor de uitwijzing van twee katholieke bisschoppen op Haiti. De twee prelaten waren de in Frank rijk geboren aartsbisschop van Port au Prince, mgr. Frangois Poirier," en zijn op Haiti geboren plaatsvervanger mr. Remy Jerome Augustin. dachten gekomen, omdat de televisie zich (er zijn thans ruim 800.000 t.v.- toestellen) onbetwistbaar een ..vaste plaats" heeft veroverd. In verband hier mee en gezien ook de nauwe verwe venheid tussen radio en t.v.. is het verstandiger beide communicatiemedia in één wet te regelen. Daar komt nog bij, zei mr. Schol ten. dat de mogelijkheden van een derde program via het dubbele f.m.- zendernet op zich zelf reeds een wijziging van het ontwerp omroep wet nodig maakt. Hebben deze feiten alleen de beslis sing bewerkt om de omroepwet weer op de helling Ic plaatsen of heeft een ze kere beduchtheid voor de vele politieke voetangels en klemmen rond deze kwes tie ook een rol gespeeld?Indirect gaf mr. Scholten een bevestigend antwoord op deze vraag. Hoe moet het nu met de huidige li- nanciële moeilijkheden van de omroep verenigingen? werd nog gevraagd. Wordt de oplossing daarvan nu ook ver schoven? Op de duur zal aan een verho ging van het luistergeld niet te ontko men zijn, verklaarde mr. Scholten. on geacht de vraag of de Wereldomroep al dan niet uit dezelfde pot als de om roepverenigingen wordt betaald. HSHS Zo leidde koning Olaf van Noorwegen gitseren zijn dochter, prinses Astrid naar de kerk te Asker, 30 km, van Oslo. Daar trouwde de prinses met de Noor se zakenman Johan Martin Ferner. De kerkdienst werd geleid door de luther se bisschop Arne Fjellbu. Er waren 500 mensen in de kerk. 's Avonds namen 200 gasten deel aan het huwelijksdiner dat in het buiten van Skaugum. op enige afstand van Asker, werd gehou den. Het feestmaal had zeven gangen. Bij het maal werden geschonken, sher ry, champagne, rode wijn en port. (Van onze Haagse redactie) De S.E.R. zal zich op 27 januari bera den over een verdeeld advies van de commissie ontwikkeling nationale econo mie omtrent het huurbeleid op langere termijn. In de commissie blijken hierover liefst drie verschillende meningen te be staan, zodat het voor de S.E.R. geen een voudige taak zal worden om hieruit één advies voor de regering te destilleren. Drie stromingen Naar verluidt zouden de werkgevers vertegenwoordigers in de commissie twee huurverhogingen van 15 a 20 procent voorstaan, namelijk een in 1962 en een in 1965. De werknemersvertegenwoordigers zou dit te ver gaan. Zij stellen huurver hogingen voor van 3 a 4 procent gedu rende 1962, 1963 en 1964. Er zouden loon- compensaties tegenover moeten komen te staan. Een derde groepering adviseert tot huurverhogingen van 4 a 5 procent ge durende een reeks van 7 jaar, te begin nen bij 1961. Uit gewoonlijk betrouwbare bron in Ma laga is vernomen, dat in de afgelopen 24 uur veertig personen zijn gearresteerd, die beschuldigd worden van het versprei den van propaganda tegen de regering. Vier van hen zouden vlugschriften op muren geplakt hebben. De Sovjet-minister voor de koop- vardij, Bakajev, heeft gisteren tij dens een persconferentie verklaard dat ondanks herhaalde waarschu wingen van de Sovjet-regering Amerikaanse militaire vliegtuigen en schepen de „systematische pro vocerende acties" tegen de Russi sche schepen voortzetten. De laatste vijf maanden hebben Ame rikaanse schepen meer dan 200 Russische koopvaardij- en vissex'sschepen en sche pen voor wetenschappelijk onderzoek gehinderd, zei althans Bakajev. Speciaal laatstgenoemde schepen werden lastig gevallen, aldus de minister, die ver klaarde dat de betrokken vliegtuigen af komstig waren van militaire bases bui ten de Verenigde Staten. ,,Trud", het orgaan van de Russische vakbeweging, meldde gisteren, dat ook een fregat van de Britse marine, „een van de zeerovers van de twintigste eeuw", oefeningen in de buurt van Rus sische schepen heeft gehouden. Voorts beweerde het blad. dat een Amerikaans vliegtuig, nr. 140956, opj masthoogte boven het Russische schip „Kirovsk" had gevlogen en dicht bij dit schip rookbommen had afgeworpen. Bij het bericht was een foto geplaatst van een vliegtuig, dat rookbommen losliet. Tass meldde echter niet waar en wan neer deze incidenten zich zouden hebben voorgedaan. Tijdens zijn persconferentie sprong minister Bakajev plotseling op en zei zo juist een telegram tc hebben ontvangen ,,dat op ditzelfde ogen blik het Russische schip Kirov" in de Rode Zee wordt lastig gevallen door een Britse B-37-bommcnwerper. De minister las 'n telegram voor van de gezagvoerder, waarin werd gemeld dat het vliegtuig op dezelfde morgen twee maal boven het schip had gevlogen en „dat de aanval nog steeds voortduurt". Brilse ontkenning De Britse admiraliteit heeft gisteren avond een Russische beschuldiging, dat een Brits fregat bij IJsland een gevaar lijke manoeuvre 'nabij een Russisch schip zou hebben gemaakt, van de hand gewezen. Volgens de Britse woordvoer der bleek uit een foto van het gebeur de, die in een Russisch blad was afge drukt. dat de Russen doelden op een voorval op 25 september 1959. toen het fregat „Urchin" langszij kwam bij het Sovjet-schip „Atlantika" om, volgens afspraak, de overlevende van een in zee gevallen vliegtuig van de Britse marine over te nemen, die door het Russische vaartuig was opgepikt.... Twee beelden uit Tuindorp Oostzaan. Het ene uit januari 1960 het andere precies een jaar later gemaakt. Wat een contrast in omstandigheden en sfeer....! (Van onze parlementaire redacteur) Kan er zonder commerciële t.v. geen tweede t.v.-net komen? Deze stelling van mevr. Van Someren-Downer (V.V. D.) is gisteren, tijdens de begrotingsbe handeling van O., K. en W. in de Twee de Kamer door de Limburger Jan Pe ters (KVP) op losse schroeven gezet. De heer Peters rekende dc Kamer voor, dat het gezien hel nog steeds sterk toe nemend aantal kijkers zeker niet uit gesloten is, dat er over vier of vijf jaar twee miljoen t.v.-toestellen in ons land zullen zijn. Het kijkgeld zal dan jaar lijks rond tachtig miljoen bedragen. IDaaruit, zo oordeelde dc KVP-afgevaar- digde, kan een tweede t.v.-zender ,,dik" betaald worden. De heer Peters zei geen uitspraak te willen doen over de door mevr. Van So meren-Downer krachtig bepleite com merciële t.v. In zijn woorden lag echter duidelijk een afwijzing besloten. (Van onze Belgische correspondent) De stemming over de Eenheidswet als geheel komt vandaag pas tc Brussel aan de orde. Even voor zeven uur gisteravond, toen de Belgi sche Kamer van Volksvertegenwoordigers het laatste artikel van de Eenheidswet besprak, is de heer Eyskens plotseling onwel geworden, lüi moest, ondersteund door enkele collega's, de vergaderzaal worden uitgeleid. Twee dokters, leden van dc Kamer, onderzochten dc eerste minister, die was overgebracht naar de ziekenzaal vai) het parlements gebouw. Uit het onderzoek bleek, dat de heer Eyskcns overvallen was door ccn voorbijgaande inzinking, die vermoedelijk te wijten is aan over vermoeidheid. De stemming over de Eenheidswet als geheel komt. zoals hierboven ver meld. vandaag aan de orde. Het voorval Eyskens illustreert op tref fende wijze, hoe groot de spanning is, waaronder de huidige Belgische regering momenteel staat. De ene vergadering volgt op de andere. De ene aanval van de oppositie is pas gepareerd, of er volgt al een tweede. De ministers worden bij nacht en ontij uit bed gehaald voor drin gende besprekingen enzovoort, enzovoort. Dit duurt nu al vierentwintig dagen en voorlopig is er niet veel kans, dat daar een einde aan komt. Dc Kamer heeft gis teren op moeizame wijze de laatste arti kelen van de Eenheidswet besproken. Geen ontspanning Niet wees er op. dat de ontspan ning, waarvan dinsdag sprake was, nog bestond. Enkele socialisten inter pelleerden zelfs zeer heftig naar aan leiding van enkele incidenten en zij Binnen het uur verscheen de heer Eys kcns, nog wat bleek rond de neus, weer op de ministeriële bank. Zeer spoedig word echter duidelijk, dat de premier een langere rust dringend nodig had. Zijn terugkeer in de Kamer was dan ook niet van lange duur en Eyskens liet zich naar huis brengen. Mede door deze gang van zaken die uiteraard het tempo der zitting vertraagde, is het gisteren gebleven bij een artikelsgewijze behandeling. gaven gisteren helemaal niet de in druk. dat zij van plan waren verdere toenaderingspogingen te ondernemen. Menmag daarbij echter niet uit het oog verliezen, dat de socialisten zullen trachten hun nederlaag zo flink mogelijk te camoufleren en dat zij hun toegeving zo traag mogelijk zullen stellen teneinde het kiezerskorps dc illusie te laten, dat zij toch iets bereikt hebben. Voorbeelden daarvan kon men gisteren in verschillen de socialistische dagbladen vinden. Voorts zitten dc socialisten, die wel bereid zijn tot onderhandelingen, nog steeds met de houding van de Waalse vleugel van het A.B.V. in hun maag. De ze groep heeft openlijk de toenaderings poging van dc heer Van Acker veroor deeld. Zij willen verder strijden tot het bittere einde. Veel zal voor de socialisten afhangen van de vergadexing, die vandaag bij Na men wordt gehouden. Alle socialistische kopstukken, senatoren, volksvertegen woordigers, leden van px-ovinciale staten burgemeestex-s en wethoudei's uit Wal lonië zullen deelnemen. Dc heer Renard, die gisteren weer het woord voerde op de contactcommissie van het Waalse A.B.V., gaf toe, dat er en kele werkhervattingen plaats vonden in Wallonië, maar hij zei tevens, dat hij verder zal strijden tot de Eenheidswet is ingetx-okken. Zijn houding ten opzichte van de Vlaamse socialisten was scherper. Hij eiste van hen meer dan een loutei-e solidariteitsverklaring, hij eiste nu ein delijk ook eens daden. Voor dc derde maal in enkele dagen tijds eiste hij tenslotte dat de socialistische parlementariërs en bloc ontslag zouden nemen in dc Kamer. Van communistische zijde werd dat verzoek gesteund en de communistische partij heeft meegedeeld, dat haar ver tegenwoordigers in dat geval ook ontslag zullen nemen. Van horen zeggen In de Kamer kwam het enkele ma len tot korte, heftige incidenten. Dc Waalse socialist Bohy verweet de Nederlandstalige radio-omroep valse berichtgeving over het verloop van de kamerdebatten van woensdag. Minister van Elslande repliceerde vinnig en bewees aan de hand van de tekst van de radio-omroep, dat de socialist die radio-uitzending zelfs helemaal niet beluisterd had. Bohy kent trouwens geen Nederlands. De Waal moest be kennen, dat hij inderdaad nooit naar Nederlandstalige uitzendingen luistert, doch dat een Vlaamse collega het hem verteld had Onmiddellijk daaiop echter verweet hij de minister van Binnenlandse Zaken de rijkswacht opdracht te hebben gegeven, brutaal op te treden tegen stakers, die 's middags een meeting hielden in Char leroi. De minister weerlegde dit, doch toen sprong de Vlaamse socialist Van Eynde recht oxn te protesteren tegen het optreden van de rijkswacht te Hoboken bij Antwerpen. Enkele ochtendbladen hadden gisteren n.l. gemeld, dat een sta ker, die dinsdag gewond werd door de geweerkolf van een x-ijkswachtei\ aan zijn vex-wondingen was bezweken. Het be- x'icht was echter vals. Minister Lefèvre merkte op, dat de rijkswacht wel had moeten optreden om dat de burgemeester van Hoboken die zelf een socialistische senator is. zijn politie geen opdx-acht had gegeven de werkwilli gen te beschermen. Verbetering toestand De algemene toestand in het land is in zoverre verbetex'd, dat de i-egering giste ren voor de laatste maal haar dagelijkse persconfei-entie heeft gegeven. Zij zai dit nu nog slechts doen. wanneer de toestand dit vereist. Globaaj bekeken wordt ex- enkel nog gestaakt in enkele gi-ote cen- ti-a van Wallonië en in Antwerpen en Gent. In Antwerpen staken de socialisti sche gemeente-ambtenaren en ondei'wij- zers en liggen nog twee bedrijven stil in Gent kan nog niet gewex-kt wox-den in de haven. De grootste vei-betering was in Wal lonië waar te nemen. De luchtmacht van Katanga is gisteren in actie gekomen tegen de Kongolese troepen, die de afge scheiden provincie waren binnen- Aanhangers van Loemoemba en poli tiemannen van Moboetoe (in uniform) zijn in Leopoldstad slaags geraakt. Aan beide zijden vielen rake klappen. Dc foto geeft een beeld van een van de vele vechtpartijen. gevallen. Bij deze acties werd een vliegtuig neergeschoten. De Bel gische tweede piloot, de 36-jarige René Joseph van Dammc, kwam om het leven. In een officieel communiqué van de Katangese x-egering werd gezegd, dat de acties ..rnet succes waren bckx-oond". Er werden beschietingen uitgevoerd op bruggen, kruispunten en dorpen, die in handen van de Kongolese Baloeba-sol- daten waren gevallen. De Katangese luchtmacht bestaat uit vliegtuigen van de vioegex-e Belgische strijdkrachten in Kongo. De piloten, het overige vliegend per soneel en de helft van het gx-ond- personeej zijn Eux-opeanen, voox-na- mclijk Belgen, aldus heeft een op verlof zijnde Belgische piloot verteld. ..Zij dragen blauwe uniformen als de Belgische luchtmacht en de Royal Air Force, met een rood-wit-grocn onder scheidingsteken van Katanga". Deze Belgische vliegex's zouden zich ter beschikking van Tsjombe hebben ge steld, nadat na het uitbreken van de mui terij onder de manschappen van de Force Publique, in juli. de gehele lucht macht van het vroegere Belgisch Kongo naar Katanga werd gedirigeerd. De aanval van de luchtmacht volgde automatisch nadat een ultimatum van de Katangese i-egering aan het V.N.- coiTimando was verstreken. In het ulti matum was gezegd, zoals gisteren ge meld, dat dc Kongolese troepen voor middernacht zouden moeten zijn tei-ug- getrokken. De V.N.-commandanten hebben toen een poging gedaan om de Baloeba-sol- daten te bewegen het grondgebied tc verlaten, maar aan dit vex-zoek werd geen gevolg gegeven. De Britse brigade-gcnex-aal Paul Ward, die met een vliegtuig naar Mano- no kwam, dat in handen van de Baloe- ba-soldaten is, kreeg geen toestemming zijn toestel te verlaten om contact op te nemen met de 200 Nigeriaanse V.N.- troepen die in deze plaats gelegerd zijn. Het aantal Kongolese soldaten dat bij de inval bctrokkexi is wox*dt geschat op 600 man. Kort nadat de Kongolese ti'oepen de px-ovincie Katanga waren binnengeval len, vanuit de Loemoembistische Oost- pi-ovincie, gaf de V.N. opdx-acht aan de 600 man Marokkaanse V N.-troepen in Zuid-Katanga, zich naar het strijdtoneel te begeven. dan het uiteindelijk ierdduizenden 'kc week, werkelijk, reuze-aanbiedingen, èn 10%.'

de Stem | 1961 | | pagina 1