KERST RIJM I960 Stakingsbeweging rollende sneeuwbal KONINGIN VRAAGT ADVIEZEN Spanning bij AR. JAN DE QUAY: „SORRY WIM, IK GA" TERWIJL TIALF MILJOEN BELGEN STAAKT.. Moskou doet beroep op Kennedy Laatste pop voor meisje DAGBLAD VOOR ZEELAND De Quay denkt niet terug te keren Moord in Parijsc onderwereld Vliegtuig met zes man vermist Een enkele bui „In de mijn Marcinelle5 Aanval op kard. Van Roey Dokter O. in februari weer voor rechtbank Bedrijfsleven getroffen Intimidatie CVP voet bij stuk Vier doden bij brand in Bad Godesberg Toch met vakantie 101e JAARGANG No. 23555 Voor God, Koningin en Vaderland Uitgave N. V. Uitg. Mij. Neerlandi* Directeur: E. H. B. Brader Hoofdredacteur: J. J. H. A. Bruna Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureaus. Breda, Reigerstraat 16, Tel. 22341 (3 lijnen). Postgiro 278841. Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: Goes, Westsingel 98 - telefoon 6252 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST, Steenstraat 14 - telefoon 2377 (Bijbureaus. Terneuzen. ZATERDAG 24 DECEMBER I960 Abonnementsprijs f 7,per kwartaal 8,20 per post - f 0,54 per week. Buitenlandse abonnementen op aan- •raag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage 0.40 per mm (Ing. Med. 1.Bij contract aanzienlijke reductie. Volledi ge tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. IJsbaanstraat 24 - telefoon 2601 - OOSTBURG: Nieuwstraat 41 - telefoon 2893) KAMERLEDEN SLAAGS (Van onze Haagse redactie) Bij zijn terugkeer op het Binnenhof vanaf het paleis Soestdijk, waar hij H.M. de Koningin het ontslag van het kabi net had aangeboden, verklaarde minis ter-president De Quay desgevraagd, dat hij niet verwacht had. dat aan zijn ka binet op de manier waarop dit thans gebeurd is, een einde zou komen. „Tien keer denk je het gaat mis, en dan gaat het juist goed, maar de elfde keer, als je het niet verwacht, dan gaat het juist mis", zei een lachende prof. De Quay. Hij zei voorts de toestand van nu be paald ingewikkeld te vinden en hij wil de zich dan ook aan geen enkele voor spelling omtrent wat te gebeuren staat, wagen. H« zei voorts niet te verwachten met een volgend kabinet persoonlijk nog eni ge bemoeienis te zullen hebben. Van het kabinet kan thans nog worden verwacht dat het de lopende zaken zal waarnemen. De politie van Parijs heeft het met kogels doorzeefde lijk gevonden van de 40-jarige Corsicaanse bandiet Michel Defendini. Het lijk werd aangetroffen in een sloot in de buurt van een café in Pigalle, waar hij vermoord was. Volgens de politie had Defendini zich zelf uitgeroepen tot de koning van de onderwereld in Pigalle. Hij stond in deze wijk van de lichtstad bekend als Mickey dc Corsicaan'' en had een lange straf lijst wegens smokkel van sigaretten en verdovende middelen en de handel in blanke slavinnen. Hij kwam in het begin van dit jaar uit Marseille naar Parijs, aldus de poli tie, en slaagde er in zichzelf spoedig een plaats te verwerven in de Parijse onder wereld. Een Corsicaanse lijfwacht van hem, Mare Sera, werd dit jaar vermoord door een concurrerende bende. De politie vermoedt, dat dezelfde bende ook De fendini heeft neergeschoten. In verband met het Hoogfeest van Kerstmis zal ons blad op maandag a.s. niet verschijnen. Directie Dagblad De Stem IN BELGIE Een beeld van de staking in België, welke steeds groter omvang aanneemt ln Brussel duwen gendarmes met hun geweerkolven stakende postboden te' rug. die een postauto willen verhinde ren het hoofdpostkantoor van de Bel gische hoofdstad te bereiken. De Russische minister van buitenland se zaken, Andrei Gromiko, heeft giste ren in zijn toespraak tot de Opperste Sovjet het Westen gewaarschuwd geen agressie te gebruiken, de Fransen in Al giers veroordeeld en een beroep gedaan op de toekomstige president van de V. S„ John Kennedy; om de Amerikaans- Russische betrekkingen terug te voeren ,,tot de staat waarin zij ten tijde van Roosevelt verkeerden". Premier Kroestjev on andere hoge Russische politici woonden de zitting bij, terwijl Gromiko in een toespraak die zeven kwartier duurde, een overzicht gaf van de Russische buitenlandse poli tiek en de internationale toestand. Gromiko verklaarde met nadruk, dat ,,de Russische regering het betreurt, dat de betrekkingen tussen de V.S. en Rus land de laatste tijd gespannen zijn en merkbaar achteruit zijn gegaan". Hij gaf de regering van Eisenhower en Nixon de schuld van de huidige slechte betrekkingen tussen de beide landen. Een Amerikaans militair vliegtuig van 't type .,L 3" is op een vlucht van Pisa naar Athene, waarschijnlijk voor de kust van midden-Italië, in zee gestort. Van de zes inzittenden ontbreekt elk spoor. Druk bezig de laatste acten te nieten, een uur of twee en vacantic brak aan zagen wij juist nog de Ster verschieten en daar die jaarlijkse, hemelse wenk toch door geen Christen is mis te verstaan namen wij snel uit dc schrijftafella een geschenk en zijn in straalvlucht naar Bethlehem gegaan: Hier zijn dc dwazen dan uit het Westen, Goddelijk Kind in de schamele stal, met van hun eeuwen rijkdom de resten: de mirrhe der moedeloosheid, de wierook van het verlangen en het goud van de avondval. Wij leggen het maar aan Uw voeten, want wij weten niet wat wij moeten T7en ezel, een os en Gij, Goddelijk Kind, in hun ademdoorwasemdc midden, in Uw blik, die al boosheid verblindt wil onschuld onschuld begroeten. Komt laten, komt laten wij aanbidden O, Kind, dat het kind in ons vindt, wij weten weer wat wij moeten. WILLEM ENZINCK (Van onze correspondent) In het Belgische parlement zijn gisterenavond socialis tische afgevaardigden in gevecht geraakt met hun poli tieke tegenstanders, leden van de Christelijke Volkspartij (C.V.P.) dus. Het gevolg was, dat het debat over de „hezuinigings- wetten" van de regering voor de derde maal moest wor den uitgesteld. Laat op de avond is besloten het debat op 3 januari te houden. De stakingsbeweging die het socialistisch verzet tegen deze „eenheidswet" kracht bijzet, werkt nog steeds als een sneeuwbal. MOSKOU heeft Engeland gevraagd de deelnemers aan de Geneefse conferentie over Indo-China (in 1954) weer bijeen te roepen om nu over Laos te beraad slagen. TWEE JONGETJES van 12 jaar in Den Haag waren zo onverstandig te willen inbreken in een groentewinkel naast het huis van een politierechercheur. Ze sme ten de winkelruit kapot en dat hoorde de slapende rechercheur. In zijn eigen tuin wist hij de. op de vlucht slaande,jongelui te pakken. DE TIBER in Italië- is op sommige plaatsen uit zijn oevers getreden en heeft op verscheidene plaatsen grote wa teroverlast veroorzaakt. OOK DE SWISSAIR, de Zwitserse lucht vaartmaatschappij, gaat haar overbodige schroefvliegtuigen van de hand doen; er is o.a. een DC-7c te koop. EEN ARUBAANSE dame, met vakantie in Nederland, was gisteren op Schiphol de anderhalf -miljoenste bezoekster en dat nieuwe recon leverde haar een aan zienlijke hoeveelheid cadeaus op. DE MARINE heeft de onderzeeboot O 27. die zoals men weet te koop was, van de hand gedaan aan een Antwerpse handelaar voor f 131.000.-. GISTEREN zijn honderden pelgrims in Jeruzalem aangekomen, op weg naar Bethlehem. Ook vijftienhonderd Israëli sche christenen maken de tocht naar Jezus' geboorteplaats. DE V.S. zaten gisteren weer stevig in de greep van een ijzige winter. In de af gelopen dagen hebben meer dan 60 men sen door de felle kou het leven ver loren. i Weersverwachting van het K.N.M.l. J tot vanavond, opgemaakt gisteren- t avond 23.15 uur: f Wisselende bewolking met plaatselijk fpn enkele bui Aanvankelijk matige J ""drachtige zuidelijke wind, later 4 J echter meest matige wind tussen zuid en west. Niet veel verandering i m temperatuur. t Verwachting van het Belgisch weer- J kundig instituut: t t Langzame stijging van de tempera- t tuur. Plaatselijk lichte regen of mot- regen. J J Vandaag: zon onder 16.32 uur. Morgen: zon op 8.48 uur, zon onder t 16.32 uur; maan op 12.55 uur. maan J onder 0.27 uur. J Maandag: zon op 8.48 uur, zon onder 4 16.33 uur; maan op 13.20 uur, maan i onder 1.40 uur. Dinsdag: zon op 8.48 uur, maan on- J der 2.49 uur. 4 Het incident in de Kamer had plaats, toen het sociaal-christelijke parlementslid, de vroegere minis ter van Arbeid Oscar Behonge, de oppositie van repliek diende naar aanleiding van de voorgenomen verdaging van het debat over de nieuwe wet tot S januari van het volgende jaar. Behonge had juist gezegd: „Vier jaar geleden, toen 200 mijnwerkers lagen te sterven in de kolenmijn van Marcinel le toen de socialistische afgevaar digden uit de banken stroomden en naar het spreekgestoelte liepen. Zij duwden de boden van het parlement opzij en gingen op de vuist met de politieke te genstanders, partijleden van Behonge die zich voor hem hadden opgesteld. Naar men aannam had Behonge willen zeggen, dat de socialisten en liberalen die tijdens dc ramp van Marcinelle aan de macht waren, geweigerd hadden het parlement van zomerreces terug te roe pen. De voorzitter van de Kamer, baron Kronacker, verliet zijn zetel en onder brak onmiddellijk de zitting, terwijl hij de boden gelastte de publieke en pers tribunes te ontruimen. Voordat Behonge het woord kreeg had de voorzitter van de socialistische partij, Leo Collard, een rede gehouden, gevolgd door een paar andere socialis ten. Hij had een scherpe aanval op de regering gedaan, omdat zij het debat over dc nieuwe wet wilde uitstellen. Collard viel ook kardinaal Van Roey aan wegens diens „ontoelaat bare bemoeienis met politieke aan gelegenheden". De kardinaal had nl.. zoals hieronder uitvoeriger ver teld, een beroep gedaan op het Bel gische volk om niet deel te nemen aan de huidige stakingsbeweging. De socialistische partijleider vroeg zich af, of de regering tijd trachtte te Het is vrij zeker, dat de Leeuwarden se rechtbank midden februari a.s. de behandeling van de strafzaak tegen de Borkelse arts O., die wordt verdacht van gifmoord op zijn mede-gedetineerde Alio L.. za' voortzetten. De onderzoe kingen met betrekking tot het psychia trisch rapport over de persoon van de verdachte zijn afgesloten en aan prof. P. A. H. Baan te Groningen is verzocht het rapport medio januari 1961 gereed te hebben. winnen om de stakers te ontmoedigen, of dat zij maatregelen zou nemen om de staking te breken. Sedert de Algemene Centrale van de Openbare Diensten een politieke staking heeft afgekondigd voor haar leden, is de stakingsbeweging als een sneeuwbal aan het rollen gegaan, in zoverre dat op dit ogenblik bijna het gehele bedrijfs leven in het Waalse deel van het land verlamd is. In totaal zouden ongeveer 500.000 mensen staken. In het Vlaamse ge deelte van België doet de staking zich gevoelen in verschillende sec toren. In de provincies Limburg en West-Vlaanderen echter is er tot dusver nog geen spoor van de sta king te bekennen. Dit is wel het ge val in de grote steden Gent en Ant werpen. waar de Algemene Centrale een staking tot het bittere einde heeft afgekondigd. Weliswaar zagen de socialisten er niets in ook het bedrijfsleven in de sta king te betrekken in Vlaanderen, maar de beweging breidt zich uit in de secto ren van de spoorwegen (geen of weinig treinen zoals gisteren al gemeld), de postdiensten (er is grote vertraging in de kerstpost). en gas- en elektriciteits voorziening. In Gent trof de gouverneur reeds maatregelen die de rantsoenering van de energiemiddelen voorziet, waar door verschillende fabrieken hun poor ten moesten sluiten. In Antwerpen blijft de staking voorlopig beperkt tot het ge- meentepersoneel. Uit de haven konden donderdagavond twee zeeschepen en ver schillende lichters vertrekken, maar gis teren was er weer niet voldoende per soneel aanwezig om de sluizen en brug gen te bedienen. Er werd weliswaar druk onderhandeld tussen de burge meester en de leiders van de Socialisti sche Centrale, doch deze onderhande lingen hadden gisterenavond nog geen enkel positief resultaat opgeleverd. In Wallonië is het hele bedrijfsleven getroffen, en zelfs de winkels dienden hun deuren te sluiten on bevel van de stakers. De dagbladen konden niet of slechts beperkt verschijnen en alle open bare vervoermiddelen werden lamge legd. Nergens werden echter ernstige incidenten gemeld. Ondertussen wordt door de socialisten in de Kamer van Volksvertegenwoordi gers felle druk uitgeoefend op de rege ring, zoals al uit de inleiding van dit verhaal is gebleken.De regering had de bedoeling na gisteren met verlof te gaan tot einde januari. Hiertegen is fel verzet gerezen v&n de oppositie, die met alle mogelijke (en zelfs onmogelijke) middelen tracht de bespreking van de beruchte ..eenheidswet" te saboteren en te vertragen. Toch heeft de regering, zoals in de inleiding gemeld, haar zin doorgezet: debat op 3 januari. De regering is vast besloten zich niet te laten intimideren door de stakers en het Algemeen Belgisch Vakverbond Wel wordt van zekere zijde gevr .'sd, dat hel Algemeen Christelijk Vakverbond, vooral dan in Wallonië, zich hij de stakingsbe- eging zal aansluiten. Hierdoor zou de regering eventueel gedwongen worden, ofwel toe te geven, ofwel af t« In een bewogen oproep tot de bevol king heeft kardinaal Van Roey de sta kers aangeraden het werk te hervatten. Hij deed een beroep op de leiders van de vakverbonden, dat zij in plaats van aan te zetten tot staking, hun aangeslo tenen zouden terugbrengen op de weg tot een beter inzicht van het algemeen belang, dat hij als herder der katholie ken wil en moet dienen. Deze boodschap van de kardinaal werd door de socia listen als een inmenging van het kleri kaal front in het gerezen conflict be stempeld en in C.V.P.-kringen vroeg men zich af. of de brief geen onver wachte reacties zou kunnen uitlokken, die in het nadeel van een oplossing van het conflict zouden werken. De Christe lijke Volkspartij zelf heeft, zoals bekend, de staking veroordeeld en c}£" bestrijding van het wetsontwern met"* de thans ge bruikte middelen een daad van sabo teurs genoemd. Zij riep de Belgische be volking op. blijk te geven van burger zin en de regering te helpen verhinde ren dat het land door anarchisten in een chao* zou worden gestort. Ook het Vlaams Economisch Verbond heeft de staking Veroordeeld als zijnde strijdig met de' aangegane akkoorden tussen vakbphden en nijverheid. Bij een brand in een woonhuis te Ba^j Godesberg bij Bonn, welke was ontstaan door een explosie in een oliestook-ver- warmingsin.stallatie, zijn gisterenmorgen vier mensen om het leven gekomen.- Drie werklieden, die in de kelder van het gebouw herstellingswerkzaamheden aan de installatie uitvoerden, vonden bij de explosie de dood. 'n bejaarde vrouw die in het huis woonde en niet kon ont snappen aan het vuur, was het vierde slachtoffer. Drie mensen werden door de brand weer uit het als een toorts brandende huis gered. (Van onze parlementaire redacteur) Vandaag brengen de fractievoor zitters uit de Tweede Kamer, te beginnen met de heer Andriessen, de waarnemend voorzitter van de KVP-fractie, aan de koningin op het Huis ten Bosch advies uit over wegen en middelen die kunnen leiden tot een oplossing van de hui dige kabinetscrisis. De koningin is gisteren reeds met haar consulta ties begonnen. Nadat minister-president prof. de Quay het ontslag van hei kabinet had aange boden de koningin heeft dit ontslag zoals gebruikelijk in beraad gehouden zijn de voorzitters van de Eerste en Tweede Kamer, alsmede prof. Beel. de vice-president van de Raad van State, op het paleis Soestdijk ontvangen. In politieke kringen houdt men het intussen niet voor waarschijnlijk dat de koningin nog voor de kerstdagen een (in) formateur zou aanwijzen. Wanneer de regel wie breekt moet betalen wordt aangehouden, zou een anti-revolutionair als (in)- formateur aangewezen moeten wor den. De AR-fractie heeft tenslotte het kabinet de Quay ten val ge bracht. Naar aanleiding van de kabinetscrisis is de ministerraad gisteren in de Trèveszaal in Den Haag bijeengekomen. Foto: Aan het slot van de vergadering legt premier De Quay hier de voorzit tershamer neer. Links op deze foto minister H. A. Korthals. Gisteravond heeft de Anti-Revolutionai re Tweede-Kamerfractie een gesprek ge had met de AR-ministers Zijlstra en van Aartsen. Staatssecretaris Roolvink was daar ook bij aanwezig. Zou dit gesprek tot een overbrugging dpr interne tegenstellingen in AR-kring hebben geleid, dan zou aan een recon structie van het kabinet gedacht kunnen worden. In het andere meest waar schijnlijke geval moet op een zeer langdurige kabinetscrisis worden ge rekend. Uitspraak Partijconvent A.R. Het zal gisteravond wel gespannen hebben in de AR-gelederen. De verbol genheid van de AR-fracties op de AR- ministers, die dit geldt met name voor prof. Zijlstra zich weinig gelegen heb ben laten liggen aan de mening van hun partijgenoten, wordt nog overtroffen dooi de verontwaardiging van de AR-bewinds- lieden over de nogal querulante houding van verscheidene AR-fractieleden. Dit querulantisme stond een goed overleg in de weg, zeggen de AR-bewindslieden. In politieke kringen verluidt dat zij het nu door het „onaanvaardbaar" van mr. van Aartsen tot een breuk hebben laten komen om in de be staande controverse een uitspraak uit te lokken van het Anti-Revolutionai re partijconvent. Dat de ministers in dat geval op steun- kunnen rekenen lijkt wel zeker. In de AR zijn er velen, die de houding van de AR-fractie afkeuren. De ontstemming over het optreden van dr. Bruins Slot c.s. is zelfs zo groot, dat (als tegenwicht) van de zijde van de AR-fractie thans het verhaal wordt ver spreid. dat niet de AR-ministers maar de KVP de schuld zou zijn van de hui dige kabinetscrisis. Met deze speculatie op de „Rome-vrees" van vele protestan ten hoopt men de eigen moeilijkheden wat op de achtergrond te kunnen drin gen. Van wel ingelichte zijde vernamen wij intussen, dat de thans zittende ministers in geen geval van terugkeer willen we ten, indien de AR-fractie prof. Zijlstra en mr. van Aartsen door andere Anti- Revolutionaire ministers zou willen doen vervangen. Het zou dan ook wel een zeer vreemde vertoning worden indien een fractie de samenstelling van een extra parlementair kabinet zelfstandig zou kun nen regelen. Commentaren Mr. van Doorn, voorzitter van de KVP, ging voor de radio in op, wat hij noem de „de diepere oorzaak van de crisis" en hij stipte in dit verband de interne tegen, stellingen in de AR aan, zoals wij die gisteren en ook vandaag weer nader heb ben omschreven. Dr. Bruins Slot herhaalde voor de We reldomroep zijn officiële argument: de woningbouw moet voorrang hebben. Wij konden in geweten niet anders handelen, zo zei de woordvoerder van de AR. Dr. Tilanus (CHU) bleek in zijn com mentaar het (bekende) liberale stand- daaraan toevoegend dat hij de starre houding van de regering niet begreep. Prof. Oud verdedigde in een radiocom mentaar -het (bekende) liberale stand punt, daarbij het standpunt der AR en CHU uiteraard sterk veroordelend. „Het belang van de woningbouw wordt, op de ze wijze wel allerminst gediend", con stateerde hij ironisch. De (voorlopig?) lachende derde bij dit alles is de PvdA. Mr. Burger, woord voerder der socialisten, formuleerde het aldus: Het wezen heeft het van de schijn gewonnen, toen de Quay zijn grondslag bond aan steun van de AR en CHU. Dit kan slechts zuiverend werken in de on waarachtige politieke sfeer waaraan Ne derland tydens het kabinet de Quay heeft geleden. Minister Luns is gisteren toch met vakantie gegaan. Vergezeld van zijn echtgenote vertrok hij van Schiphol om op doktersadvies een vakantiereis naar Las Palmas te maken. Hij had (nog) geen corn," mentaar op de kabinetscrisis Wim Kan hééft natuurlijk wel even moet uithuilen, toen hij hoorde dat het kabinet-De Quay tóch nog naar huis gegaan was. Zoals wc gisteren al zei den: we deden donderdagavond moei te de cabaretier, die zijn oudejaars- programma al „rond" had, aan dc te lefoon te krijgen. Diezelfde moeite heeft premier De Quay zich die avond getroost en het is hem evenmin ge lukt. Wel kreeg hij Wims vrouw, Corry Vonk, aan de lijnaan wie de premier, onder aanbieding van verontschuldigingen voor de rompslomp die de onverwachte crisis Wim op de hals schuift, het nare nieuws vertelde. De sporti viteit van prof. De Quay, die zelf van de klap vertelde, wist Corry natuurlijk best te appre ciëren, maar het feit op zich deed haar verbleken. En toen ze het na de voorstelling Wim trad die avond juist in Hilver sum op tegen haar man vertelde, was die ook bijzonder onder de in druk: ,,Dat had de regering nóóit mogen doen zei hij stil. En spijt als haren op zijn hoofd had hij meteen van zijn grapjes van diezelfde avond. Want in overmoed had hij zijn pu bliek nog verteld d§t het kabinet hem toch voor de tweede maal zo'n poets niet meer bakken zou. „Jan is een blijvertje, hoor", had hij gezegd. En prompt belt Jan op om te ver- lellen: „Sorry. Wim, ik ben werkloos". En nu? Hele stukken uit zijn oudc- jaarsprogramma zijn onbruikbaar geworden, liedjes moeten aangepast worden. En de tijd is kort. „Dat wordt héél hard werken met Kerst mis", zei Wim Kan. Hij is er nu al aan bezig. Voor iedereen onbereik baar. Zelfs voor De Quay, wellicht. Of het hem nog lukken zal? Hij heeft niets beloofd. „Jan de Quay houdt zijn aftreden in beraad", zei Wim, „goed, ik mijn optreden". Ook Thomasvaer Het zelfde trieste lot treft natuurlijk de traditionele Thomasvaer en Pie- terncl, die ook omdat ze helemaal gebaseerd was op de in het zadel ge bleven De Quay op erg losse schroe ven is gekomen. Evert Werkman, de auteur, weet op dit ogenblik óók wel wat hij te doen heeft.... Een zeer belangrijke passagier wachtte gisteren te Londen op een lijnvliegtuig dat haar naar Amerika zou brengen om een stervend kind in Hardy, Virginia, troost te bren gen. De passagier is een „tiener pop" van 60 centimeter hoogte, een geschenk van de 300 meisjes die op een confectiefabriek in Guisborough, Yorkshire werken, voor de 9-jarige Doris Ridgtcii/' die stervende is aan beenderkanker. De modinettes lazen eergisteren m de krant het verhaal over Doris en besloten dat dit kerstfeest, dat wellicht haar laatste zai zijn, zo gelukkig mogelijk voor haar ge maakt zou moeten worden. Zij kozen een pop met een roze jurkje, echte nylons, schoenen n&t naaldhakken, oorbellen en een ketting. De Britse, spoorwegen zorgden er voor. dat de pop snel naar Londen werd overgebracht en aan boord van een Amerikaans vliegtuig werd gebracht. Bij de pop is een briefje ingeslo ten: Wij wensen je veel vreugde en geluk. Alle meisjes van deze fabriek wensen je een zeer geluk kig kerstfeest."

de Stem | 1960 | | pagina 1