oog Terwijl De Gaulle bewogen om vrede vraagt: Dreigement werd niet uitgevoerd Algiers leek op een slagveld in Generaal Salan Madrid opgedoken F onkelende feesten receptie te Brussel leidt in Sportieve politie Al te duur j NORIT NOG CHAOS IN LAOS Bevelhebber waarschuwt... Bredanaar in kelder omgekomen Duizenden gasten in koninklijk paleis Capsule van Ontdekker 18 geborgen lien aan Opluchting in Stanleystad Twee winnaars in STEM-toto DODE BIJ ROOSENDAAL Bulgarije en Roemenië zijn ontstemd 14 DAGBLAD VOOR ZEELAND Zelfde temperaturen Iteïte het Belgisch Niet meer te houden PANIEK MOEDIG Naar centrum DOCHTER VAN KERNFYSICUS ZOEK! Hebt u de romance van de Nederlandse kapper, die de dochter schaakte van een bekende Amerikaanse atoomgeleerde, gemist? Jammer! /eerse Gat: enorm ze donker van re. I doordrenkt de vet- j.zon rijzen de cais. ende monsters var» Ide kernen vormen lrond het oude, het i dit machtige werk Irueuze schoonheid. 1 lieflijkheid van de Ier tussen de gothi- le koele aanduidin- 100e JAARGANG No. 23544 Voor God, Koningin en Vaderland ten silhouet van Veere, bij een ondergaande v, 7* fke raam kijken wij op de witgekopte af- |er aan de overkant, Ipeel bolwerk in een Bit in de golven ver- I het haventje, dat met ■ar net op 3 m N.A.P. 4rden. fcn dag komen, dat de |ipper het haventje zal chting Colijnsplaat. hn niet meer mogelijk, het feest zijn, maar in I die dag halfstok gaan. |nnen. Wij nooit....!" achter ons en kijkt Ier heen naar buiten. |tje en de nettenboet- mensen kijken. Méér I miniatuur-kanonnetjes, puisjes en de pittoreske ,.En het ergste voor [iet water zal stilvallen. I'ewend. Het wordt dood l'r een dag komen, dat wegvaart: nietig, inde tussen de machtige ^atersportcentruin iop die dag- in februari llagzaal van de „Camp- l.al blijven stilstaan in Ipoging, de tijd nog stil Behouden wat niet meer [wijzers tóch weer moe- De tijd immers laat n. [ir het Noordbevelandse auto's rijden. oude en scoone" zal laan Amerikaanse pet- |hirts en shorts en het ruis van de auto's op rijden wij terug naar Igs het oude raadhuis, Iater hozen uit de on ers; langs het hoog- van de Gtote Kerk, I ants in het late licht, langer leven op de i maatslag van eb mn de zee zal er niet worden. I van het gevoel niet die van het verstand. Uitgave N, V. Uitg. Mij. Neerlandia Directeur: E. H. B. Brader Hoofdredacteur: J. J. H. A. Bruna Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J J. M. Mes, rnr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v 't Westende. Bureaus. Breda, Reigerstraat 16, Tel. 22341 (3 lijnen). Postgiro 278841. MAANDAG 12 DECEMBER 196'J Abonnementsprijs 7,per kwartaal 8.20 per post - 0,54 per week. Buitenlandse abonnementen op aan vraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage f 0,40 per mm (Ing. Med. f 1.Bij contract aanzienlijke reductie. Volledi ge tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: Goes, Westsingel 98 telefoon 6252 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST, Steenstraat 14 - telefoon 2377 (Bijbureaus: Terneuzen: IJsbaanstraat 24 telefoon 2601 OOSTBURG: Nieuwstraat 41 - telefoon 2893) OPROER IN ALGERÏË: MEER DAN &S4-29 Het korps rijkspolitie heeft als proef de beschikking gekregen over een zeer snelle sportwagen, welke uitgerust is met mobilofoon en luidspreker-installatie. In het buitenland heeft men er met suc ces mee geëxperimenteerd. Generaal Southone Palhammavong, de bevelhebber van het leger van Laos, heeft de leiding van de gedesorgani seerde regering op zich genomen en per decreet meegedeeld dat hij de voorzit ter van het ,,hoog comité van de strijd krachten" is. Hij verklaarde gehandeld te hebben onder de druk van de omstandigheid dat de militaire leiding uit Vientiane ge vlucht is. I De generaal vaardigde zijn decreet uit toen een anti-communistische i*evolutio- naire strijdmacht in opmars was naar Vientiane De tijdelijke militaire rege ring van prins Souvanna Phouma was naar Cambodja gevlucht. De situatie buiten Vientiane is nog steeds zeer ver ward. De nieuwe militaire regering omvat vier kolonels en de kapitein der para chutisten Kong Le, de man die met zijn staatsgreep de bewegingen in Laos óp gang bracht. Southone Pathammavong heeft inder haast de buitenlandse diplomaten bijeen geroepen en hen meegedeeld dat zijn ..hoog comité" zijn best zal doen om de veiligheid en de openbare diensten in stand te houden en zo spoedig moge lijk een oplossing te vinden voor de huidige moeilijkheden. Kapitein Kong Le heeft een hoofd kwartier ingericht op het vliegveld van Vientiane. Vandaar zal hij de verdedi ging van de stad leiden. BIJ CADIZ is een Spaans vissersvaar tuig gezonken. Men vreest dat alle 41 opvarenden zijn omgekomen. lil Stanleystad, waar medestan-met de Kongolese leiders in Stanleystad. Waarnemers waren van oordeel, dat er 60 DODEN Zondag zijn meer dan 60 mensen om het le ven gekomen en vele honderden gewond toen Franse troepen op ver schillende plaatsen in Algerië het vuur open den op schreeuwende menigten Arabieren die met stokken en breek ijzers gewapend wilden doordringen tot in de Europese wijk (Algiers) of slaags raakten met rechts-georiënteerde Europeanen (Constan tino, Oran). In Algiers werden twee Europea nen gedeeltelijk ont hoofd. Nimmer in de 130 jaren van Frans be stuur heeft Algerië zul ke bloedige taferelen gekend. President De Gaulle heeft zijn reis door Algerië echter voortgezet. De opperbevelhebber van de Franse strijdkrachten in Algerië, ge neraal Jean Crepin, heeft zondagavond tijdens een toespraak welke hij voor radio-Algiers hield, verklaard, dat het leger geen verdere ge welddaden meer zal toelaten. Hers van Loemoemba de macht in handen hebben, is dc spanning ver minderd. De Kongolezen hebben hun dreigement, alle Europeanen te arresteren, als Loemoemba niet zou worden vrijgelaten, niet uiige voerd. Volgens een VN-woordvoerder zijn er in Stanleystad geen arrestaties verricht. In de Oostprovincie waren wel enkele mensen aangehouden Met het oog op de verklaring van de Kongolese districtscommandant in Stan leystad, Salamoe, dat hij alle Belgen zou laten arresteren en enkele van hen zou laten doden, hadden ongeveer honderd Belgen, onder wie dertig vrouwen en tien kinderen, de nacht van vrijdag op zaterdag in een school onder bescher ming van de V. N. doorgebracht. Generaal Iyassoe, de Ethiopische staf chef van de V.N heeft overleg gepleegd MEVROUW KENNEDY heeft gisteren een eerste bezoek gebracht aan het Wit je Huis te Washington, waar zij binnen kort als presidentsvrouwe haar intrek zal gaan nemen. ZATERDAG heeft de Zweedse koning in net concertgebouw te Stockholm met het gebruikelijke ceremonieel de Nobelprij zen I960 uitgereikt. BE ASSEMBLéE van de V,N. zal tot 20 december in zitting blijven en op 7 maart 1961 weer bijeenkomen om de agenda verder af te werken. VOLGENS de Tweede Kamer is de rlanta-affaire na het antwoord van mi nister Van Rooy „in nieuwe en dichtere nevelen" gehuld. Er zijn nog een groot «antal vragen waarop zij graag een ant woord zou willen hebben. WEGENS verduistering van f 100.000 in een periode van tien j-aar is de 57-jarige daagse administrateur P. W. door de Politie aangehouden. IN ZWITSERLAND zijn drie bankem- ^resteerd, die tezamen meer 5 miljoen francs hebben verduis- elk *raudes stonden geheel los van Verwachting van het K.N.M.I. tot 1 ^ari?vond> °P8emaakt gisterenavond ««1.15 uur: 2 Verder toenemende bewolking met er k.ans op enige sneeuw, over- gaand in regen. Zwakke tot matige Z \vind, overwegend uit westelijke rich- Z i temperaturen eer •»«"»«»- j ^ew°lkt en kans op neerslag. Lich- temperaturen WeSten- Dezelfde l i ondnè1raa1l;33°unurndCr 1629 UUf' j zNZ Z0" °P 8 4° UUr' maan op j een regeling kan worden bereikt, waar bij bloedvergieten wordt vermeden. De Kongolezen zouden inzien, dat zij onver standig hebben gehandeld. Zaterdagochtend vroeg zijn vertegen woordigers van acht ambassades in Leo poldstad naar Stanleystad vertrokken om staatsburgers van hun land zonodig te helpen. De reis werd gemaakt door di plomaten uit Frankrijk, West-Duitsland, Griekenland, Italië, Nederland, Por tugal, de V.S. en Engeland. De Indonesische minister van Buiten landse Zfiken, Soebandrio heeft beweerd dat de delegatie van de V.N. in Kongo heeft nagelaten, bekend te maken, dat Indonesië zijn troepen uit de strijdmacht der V.N. in Kong'" zou terugtrekken. Het Indonesische contingent in Kongo omvat 11145 man. Soebandrio zeide, dat het besluit de Indonesische militairen terug te trek ken, was genomei. na overleg met presi dent Nasser van de V.A.R. en president Tito van Zuid-Slavië. „De V.N. heeft gefaald in Kongo en daarom moet zij vertrekken", aldus Soe bandrio. De pot van j' 50.- in onze STEM-toto is' leeggehaald. En wel door twee deelne mers uit Breda: W. van Twist, Markka de 18A en A. v. d. Linden, Van der Spie gelstraat 50. Zij ontvangen ieder 25.-- Volgende week wordt opnieuw met ..schone lei" gestart. De inzet bedraagt, zoals bekend, 50.-. De onrust der afgelopen dagen bereik te zondagmiddag een onverwachte cli max op de „Place du Gouvernement in Algiers. Duizenden mohammedanen drongen door de afzettingen van de po litie heen en stormden, komende uit de richting van de Kasbah, naar de Euro pese wijk en de regeringsgebouwen, naar men aanneemt om wraak te nemen voor de „Europese" relletjes van vorige week. De militairen schoten eerst in de lucht en daarna in de menigte. Daarbij vielen een aantal doden en ?eer vele gewonden. Eerder op de dag waren in Algerië al tien moslims gedood door wapendragende Europese burgers. Bij deze gevechten, die zich op het platte land afspeelden, kwamen volgens de of ficiële woordvoerder ook .enkele Euro peanen" om het leven. Toen de toestand in Algiers uit de hand gelopen was, werden parachutis ten, die in de bergen bij acties tegen het F.L.N. betrokken waren, in vlieg tuigen en helikopters naar de stad over gebracht. Tanks werden in stelling ge reden. De Kasbah, en de volkswijk Bad el Oued, werden met prikkeldraadver sperringen en kordons van het leger hermetisch van de omliggende wijken afgesloten. Dichtbij Bad el Oued richtte generaal Henri Vezinet, de bevelhebber van het militaire district Algiers, een tijdelijk hoofdkwartier in. Donderdag en vrijdag hadden de on geregeldheden zich beperkt tot de Euro peanen, beter nog: de ultra's. M^ar za terdagavond trokken de moslims de straten op in Oran, Algiers en Orleans- ville. Men vermoedt hier de hand van de F.L.N. achter, een poging om De Gaulle en Frankrijk in diskrediet te brengen. Zondagochtend echter werden de be togingen van de moslims eerst recht ge vaarlijk. Met de groene vlaggen van de „Jihad", de „heilige oorlog" boven zich. en gewapend met stokken, breekijzers en flessen benzine, trokken de moslims de stad in. Gesluierde vrouwen, die de mannen aanvuurden, trokken met de groepen mee. Winkelruiten vlogen in scherven, bran dende auto's en benzinepompstations markeerden de weg. Honderden Euro' peanen raakten in paniek en begonnen op de moslims te schieten voordat po litie of leger konden ingrijpen. Er wer den in allerijl afzettingen gevormd en aanvankelijk leek het er op dat de be togers in bedwang gehouden konden worden. Op een gegeven moment echter be zweek op de Place du Gouvernement het politiekordon. Duizenden moslims spoelden het plein op, in de richting van de Europese wijk. De militairen schoten in de lucht en toen in de menigte. Na verscheidene salvo's vluchtten de fanatici, een slag veld achterlatend waar doden en gewon den dooreen lagen. Toen een ziekenwagen en mohamme daan wilde oppikken, die in een poel bloed lag stormden woedende Europe anen op de chauffeur en dragers af. Zij wilden niet dat de zwaar gewonde man geholpen werd en trachtten ove rigens tevergeefs de ziekenwagen van een heuvel te duwen. Toen de avond viel leek Algiers een slagveld. In de straten ligt puin, gebro ken glas en allerlei rommel. Op de belangrijke kruispunten stonden zondagavond soldaten, vele straten wa ren afgezet door soldaten en politieman nen. Prikkeldraad is rondom de Kasbah en de Bad el Oued gespannen. In de Europese wijken liggen de straten ver laten en zijr ramen en deuren gebarri cadeerd. In Oran en Constantine is de toestand haast even ernstig geweest. Ook daar werden branden gesticht en winkelrui ten vernield. Maar leger en politie wis ten de toestand meester te worden zon der naar de vuurwapens te grijpen. In de stadswijk Ruissea alleen al heb ben de parachutisten meer dan twee honderd moslims gevangen genomen. Elders in Algiers, maar ook in de an dere steden waar zondag gevochten is, zijn eveneens grote aantallen moslims aangehouden. Een cijfer kon zondag avond nog niemand geven. De Gaulle die gisteren eerst in Tizi Ouzou is geweest en later naar Bougie zei -n eerstgenoemde plaats te- vertrok, gen een menigte van zo'n 2000 mensen, voor het grootste deel mohammedanen: „Om de vrede in Algerië te herstellen zullen wij alles doen wat in ons vermo gen ligt'Bij zijn aankomst in Bougie werd hij toegejuicht door mohammeda nen en Europeanen. De eerste groep riep Algerië is Algerijns" en de twee de: „Algerië is Frans". Op weg naar het stadhuis hield de president plotseling halt liet de minis ters staan en marcheerde op de jui chende islamieten toe. Leden van de veiligheidsdienst keken ontzet toe. In het verleden hebben vele Arabieren kleine bommen onder hun burnoezen verborgen gehouden bij het bezoek van hoge Franse functionarissen. De president was binnen enkele ogen blikken door de menigte opgeslokt. Slechts een kepi was nog te onderschei den tussen de veelkleurige gewaden van de inwoners. Zij staken hem de hand toe en raak ten hem aan, zoals zij zaterdag gedaan hadden te Cherchell en Orleansville. De Gaulle glimlachte terwijl hij han den schudde. Hij trok zich kalm en waardig terug uit de menigte en zette zijn wandeling naar het stadhuis voort. Zondagavond laat is in Algerië cen suur ingesteld op al het nieuws, dat door persbureaus en correspondenten van particuliere en staatsradiostations naar het buitenland wordt gezonden. Omgeworpen motorfietsen waar schijnlijk van de politie brandende benzine over de straat en een achter grond van grimmige stalen pantserwa gensDat was het straatbeeld zondag in Algiers. 2 De Italiaanse fiscus heeft het thans 2 begrepen op een aantal welgestelde 2 lieden, die met hun in de duurste 2 toiletten geklede en met de kostbaar- 2 ste juwelen getooide vrouwen, don- 2 derdagavond de opening van het 2 opera-seizoen in de Scala te Milaan 2 hebben bijgewoond. De Italiaanse minister van Finan- 2 ciën, Giuseppe Trabucchi, heeft een 2 circulaire naar zijn ambtenaren la- ten uitgaan, waarin de aandacht Z wordt gevraagd voor „personen die 2 tegen extra-vagante kosten voorstel- 2 lingen v-an hoog artistiek niveau be- 2 zochten, zonder acht te slaan op de 2 prijs van de toegangskaarten." De actie van de minister volgde op 2 de algemene kritiek in de pers op de 2 „vulgaire" tentoonspreiding van de 2 Z rijkdom aan diamanten en dure toL letten, toen de sopraan Maria Callas 2 haar come back m de Scala maakte 2 2 in de opera „Poliuto" van Donni- 2 2 zetti. Deze voorstelling werd bijge- 2 2 woond door de elite van de Italiaan- se bevolking en internationaal be- kende personen, zoals de prins en prinses v-an Monaco, de Griekse re- 2 der Aristoteles Onassis en de Ameri- 2 2 kaanse journaliste Elsa Maxwell. 2 2 Vele Italiaanse bladen, de onaf- 2 2 hankelijke zowel als de communisti- 2 sche, hadden hun afkeuring laten 2 blijken over de tentoonspreiding van rijkdommen. Volgens sommige bladen werden toegangskaarten op de zwarte markt 2 Z verkocht voor een half miljoen lire. 2 2 De correspondent van een commu. 2 2 nistisch blad, die de voorstelling bij- 2 woonde, schatte de waarde aan ju- welen, toiletten en bont. die de da- mes droegen, op niet minder dan anderhalf miljard lire. Niemand heeft tot dusver getracht deze schat- 2 2 ting te betwisten. 2 (Van onze verslaggever) In Breda is het eerste slachtoffer van de wateroverlast gevallen: de zesentwin tigjarige C. A. Verhagen uit de Wasse naarstraat, pas gehuwd. De man wilde 's avonds water uit de kelder van zijn huis gaan scheppen en is daarbij ver moedelijk met elektriciteit in aanraking gekomen. Een arts van de Bredase ge neeskundige dienst constateerde de dood. Omstreeks tien uur is de heer Verha gen in de kelder aangetroffen. Dinsdag wordt in de Bredase Gerardus Majella- kerk de uitvaartdienst gehouden. Na zijn opzienbarende escapades is de Franse generaal Salan zondagavond laat ontdekt in hotel Princesa, in de binnen stad van Madrid. Toen hij daar in de bar verscheen en enkele woorden wis selde met iemand van het hotelperso neel, hielden vijf Spaanse politieman nen hem in het oog. Ze deden echter niets. De generaal wenste na zijn aankomst in hotel Princesa niet gestoord te wor den en zei tegen een journalist alleen maar „nee, nee, nee". Zaterdagavond was Raoul Salan met zijn adjudant uit San Sebastian naar Brandend lag dit Volks-vagenbusje zondagavond op de rijksweg bij Roo sendaal, na een botsing met een bestel wagen uit Breda. De 20-]ange Jetz Landré uit Souburg kwam -v de vlam men om. Een andere inzittende van het busje, de heer Drieger, eveneens uit de Zeeuwse gemeente, moest met ernstige brandwonden in het ziekenhuis wor den opgenomen. Voor uitvoeriger nieuws over de botsing elders in ons blad. Met een schitterende receptie in het koninklijk paleis in Brus sel, waarop koning Boudewijn en Dona Fabiola zaterdagavond meer dan 4.000 gasten hebben ontvan gen, zijn. de officiële feestelijkhe den ter gelegenheid van het vor stelijke huwelijk in de Belgische hoofdstad ingezet. Vandaag worden al de eerste gasten uit het buitenland in Brussel verwacht. De rij van koninklijke gasten wordt geopend door prins Desta van Ethiopië, die in de ochtenduren per vliegtuig op de Brusselse luchthaven zal aankomen. De lijst van de genodigden is in het weekeinde met één verminderd: de Bulgaarse volksrepubliek, verstoord over publikaties d-at ex-koning Simeon Bulgarije zou vertegenwoordigen, heeft aangekondigd niet op de huwelijksfees ten te zullen zijn vertegenwoordigd. Roemenië, eveneens verontwaardigd dat ex-koning Michaël dit land zou repre senteren, heeft volstaan met een com muniqué, dat „slechts de door de Roe meense regering aangeduide afgezant" deze taak zal volbrengen. De vorige week was er reeds van de zijde van het Belgische hof de nadruk op gelegd, dat de beide ex-koningen waren uitgeno digd wegens de familiebanden met de leden van de Belgische koninklijke fa milie. Alle salons van het Brusselse ko ninklijke paleis waren zaterdag in ge reedheid gebracht om de 4200 gasten het parlement, de ministerraad, het heer en zijn verloofde voorgesteld. Tenslotte maakte het koninklijke paar tot twee keer toe een wandeling door alle salons. ■ube ais}oo.ig ;aq sbm jbbzuoojI op uj we a iadB3[ uag; -uaafrq trapgxpouaf? ie; het militaire korps der gidsen zorgde hier voor de muzikale omlijsting van de feestelijke gebeurtenis. corps diplomatique, honderden officie ren. hoge ambtenaren en vertêgen- woordigers van alle lagen van de be volking van de Belgische natie te ontvangen. Koning Boudewijn, in het uniform van luitenant-generaal, en Dona Fa biola, die een mantel van zandkleurig ottomanbrokaat droeg, afgezet met een nertskraag, begaven zich eerst naar de grote witte salon met zijn kristallen kroonluchters en gele gordijnen, waar de leden van de regering hadden plaatsgenomen. Op een vergulde tafel stonden vier van de zilveren borden, voorzien van het monogram „B" van het servies, dat de regering van België de vorst heeft aangeboden als huwe lijksgeschenk. In de aangrenzende klei ne witte salon viel de leden van de drie uitvoerende organen van de Europese gemeenschappen de eer te beurt aan de vorst en zijn verloofde te worden voor gesteld. In de grote empire-za-al met de 20 Corinthische halfzuilen werden ver volgens de leden van het corps diplo matique in Brussel door de Spaanse ambassadeur aan de vorstelijke gast- Naarmate koning Boudewijn en Dona Fabiola hun bezoeken aan de salons hadden beëindigd, werden ook de rijk voorziene buffetten geopend. Na de receptie begaven de koning en zijn verloofde zich naar een van de grote hotels in het Brusselse centrum, waar zij de familieleden van Dona Fa biola, die in de namiddag uit Spanje waren aangekomen, begroetten. De hof au to werd al gauw door voorbijgan gers opgemerkt en het verloofde paar werd enthousiast door de Brusselaren toegejuicht. Koning Boudewijn heeft op een van de vele ontvangsten van de afgelopen dagen van deputaties, die het paar ge schenken zijn komen aanbieden, toe vertrouwd. dat hij zijn verloofde Ne derlands -aan het leren is. Hij zeide er van overtuigd te zijn. dat Dona Fabiola binnen een maand in staat zal zijn een gesprek in het Nederlands te voeren. De Brusselse politie wordt uitgerust met Spaans-Franse zakwoordenboek jes. Zij zullen, hiermede gewapend, kunnen antwoorden op vragen, die dc naar schatting 10.000 landgenoten van Dona Fabiola eventueel zullen stellen, die speciaal voor het huwelijk in Brus sel worden verwacht. Madrid vertrokken, per auto. De politie volgde hem. In de duisternis heeft de generaal de politie van zich afgeschud. Sindsdien was Salan spoorloos, totdat hij in het Madrileense hotel ontdekt" wez-d door enkele journalisten. Men vermoedt dat generaal Salan, wiens auto de politie kort na de ont snapping met de chauffeur aan het stuur aan de rand van de weg terug vond, van zijn korte vrijheid gebruik heeft gemaakt om een onderhoud te hebben met Pierre Lagaillarde. Waar deze hoofdfiguur uit het „barricaden- proces" zich in Spanje ophoudt weet al leen de Spaanse politie en het Franse consulaat in Madrid. Al geruime tijd staat Lagaillarde onder surveillance. Nu de toestand in Algerië zich toe spitst vermoedt men dat Salan en La gaillarde de noodzaak zullen voelen van contact, niet alleen met elkaar, maar ook met de leiders van hun militante aanhangers in Algerië. Generalissimus Franco zou het ver moedelijk onprettig vinden als zijn re gering betrokken raakte bij de kuipe rijen in Algerië. Een vliegtuig van de Amerikaanse luchtmacht is er in geslaagd de capsule van de satelliet „Ontdekker 18" op te vangen, nadat zij 48 maal om de aarde had gedraaid. De capsule, die drie dagen geleden v'an de vliegbasis Vandenberg is gel-anceerd. werd in de nacht van zaterdag op zon dag opgevangen door dezelfde vlieger die verleden maand eenzelfde prestatie had geleverd. (Advertenties) helpt snel tegen maagstoornissen (oprispingen, C branderigheid, maagzuur) u kunt het elk ogenblik nodig hebben... neem het daarom vandaag nog in huisl

de Stem | 1960 | | pagina 1