Ramp bij Calcutta: twaalf Nederlanders gedood werd Bemanning totaal verrast ZUIGER LOSGESLAGEN EN GEKAPSEISD Lawine doodt 9 studenten Amerikanen mishandeld door boze Kongolezen Prijsvraag voor Euro- vlag voorgesteld Haagse politie maakte einde aan „veldslag' RADIO-ALARM REDT JONGETJE Clark Gable begraven Chinees slavinnetje erfde in 1960 Engels fortuin! Conservatieve overwinning in Japan paraplupiet..... 'sA-zWfci IN ROTTERDAM ZAT HET VERKEERD Olie centrale verwarming veel duurder 0/oodwitl DAGBLAD VOOR ZEELAND GEEN KANS MEER Heger volgt De Vleeschauwer op Dodelijke injectie met andreline Alle verdachten barricadenproces in vrijheid Twee winnaars in STEM-toto Ook Bredanaar bij slachtoffers Iets zachter j Oostduits protest bij Nederland Paul Heymans overleden Hebt u dit ongelofelijke (maar ware!) verhaal gemist? Jammer! Het stond in Voor God, Koningin en Vaderland jOOe JAARGANG No. 23526 Uitgave N. V. Uitg. Mij. Neerlandia Directeur: E. H. B. Brader Hoofdredacteur: J. J. H. A. Bruna Redactieraad: J- M. A. C. v. Dongen, C. J- v. Hootegem, mr. dr. A. J J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v 't Westende. Bureaus: Breda Reigerstraat 16, Tel. 2234 (3 lijnen) Postgiro 278841. MAANDAG 21 NOVEMBER 1960 Abonnementsprijs 1 7,— per kwartaal 8,20 per post - 0,54 per week. Buitenlandse abonnementen op aan vraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage 0,40 per mm (Ing. Med. 1.Bij contract aanzienlijke reductie. Volledi ge tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse "Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST, Steenstraat 14 - telefoon 2377 (Bijbureaus: Terneuzen: IJsbaanstraat telefoon 2601 OOSTBURG: Nieuwstraat 41 - telefoon 2893) J hun plaatsen hadden minuten die waren v Op de hellingen van de beroemde Foejijama in Japan is een groep van 55 studenten-bergbeklimmers door een lawine overvallen. Toen twee uur na de lawineval reddings ploegen aan het werk gingen, kon den 45 bergbeklimmers levend uit de sneeuw gegraven worden. Negen studenten bleken dood; één wordt er nog vermist. Eon achttienjarige student zag kort na de lawineval kans zich uit de sneeuw massa te bevrijden en ging hulp halen bij een bergpost op 2300 m hoogte. Ijlings gealarmeerde reddingsploegen togen toen aan het werk. De studenten waren allen klimmers en hadden toestemming voor hun tocht. De onverwachte lawine is vermoedelijk ont staan door regenval. Duikers hebben zondag het stoffelijk overschot gebor gen van een Nederlandse opvarende van de cutterzuiger „Lake Fithian", die vrijdag hij Calcutta is omgeslagen. Elf Nederlanrers worden nog vermist. Aangenomen wordt dat in totaal twaalf Nederlanders, vijf Indiërs en een Ceylonees om het leven zijn gekomen. De cutterzuiger, die eigendom is van de Amsterdamse Ballast Maat schappij (A.B.M.), werkte met nóg een dergelijk vaartuig in op dracht van de havenautoriteiten van Calcutta aan een verbetering van de bedding van de rivier de Hooghly. Het ongeluk gebeurde doordat de kabel waarmee de zuiger gemeerd lag, brak. Het vaartuig werd toen door het snel stromende water meegevoerd en kapseisde. hun plaatsen hadden verlaten in de paar minuten die waren verstreken voordat de Lake Fithian" onder water was verdwe nen. Zelfs al hadden ze uit de zuiger kun nen ontsnappen, dan had toch geen van hen levend de oppervlakte bereikt, De bemanning van 50 koppen bestond uit 19 Nederlanders en 31 Indiërs en Cey- lonezen. De kapitein, Mulerd, een van de over levenden, heeft verklaard, dat de zuiger „te snel gezonken is" om iets te kunnen 'doen. Zelf heeft hij een uur rondgezwom men voordat hij gered kon worden. Duikers zullen vandaag nogmaals in het schip afdalen op zoek naar de ove rige vermisten. De overlevenden wachten in Fulta, aan de mond van de rivier, op bericht over mogelijke terugkeer naar Nederland. De ..Lake Fithian" was in december 1958 begonnen de rivier uit te baggeren en te verwijden, zodat grotere schepen de rivier op zouden kunnen varen. Autoriteiten hebben het gedeelte van de rivier waar de zuiger is gezonken, beschreven als zeer gevaarlijk, daar een uitstekend stuk land draaikolken en stromingen veroorzaakt. Zondag zijn een 40 miljoen Japanners naar de stembus gegaan. Gebleken is, dat de conservatieve liberaal-democra tische partij van premier Hayato Ikeda tot dusver reeds 200 zetels gekregen heeft in liet Lagerhuis, waarin 467 plaat sen zijn. Naar verwacht kan de partij op nog ongeveer 100 zetels rekenen. De socialistische partij, die deze zomer de demonstraties tegen generaal Eisen hower gesteund heeft, heelt tot dusverre 78 zetels gekregen. Dit houdt een tegen slag in voor de gematigde democrati sche socialisten. Communi'.en zijp er nog niet gekozen. Premier Ikeda is herkozen. 8&&88S888! 33883$$ fV*s De Belgische senator Charles Heger heeft besloten de functie van minister van Landbouw in het christelijk-liberale kabinet van premier Eyskens op zich te nemen. Heger is 58 jaar, lid van de Christelijke Volkspartij en lid van de Hoge Raad voor de Landbouw. Van 1950 tot 1954 was hij eveneens mi nister van Landbouw. Hij is ook reeds minister van Binnenlandse Zaken ge weest. Hij volgt baron de Vleeschauwer op, die zijn ontslag heeft ingediend naar aanleiding van berichten, dat hij betrok ken zou zijn bij een frauduleus failisse- ment van een bouwnonderneming in Kongo. In een brief aan Eyskens heeft De Vleeschauwer inmiddels ontkend iets met de kwestie te maken te hebben. Hij schreef nooit een oneerlijke handeling te hebben verricht." noch in zijn parti culiere, noch in zijn maatschappelijke leven. gtëgap sg Y'- Dr. J. Zeldenrust heeft thans zijn sec tie-rapport uitgebracht over de oorzaak van het overlijden, op 9 september jl., van de 28-jarige mevr. E. de H. uit Am stelveen, nadat haar een injectie met een verkeerde vloeistof was gegeven in het Centraal Israëlitisch Ziekenhuis te Amsterdam. Het rapport bevestigt dat de vrouw stierf aan inspuiting met ruim het dub bele der dodelijke dosis andrenaline. Het was de bedoeling geweest dat zij één injectie met een andrenaline bevattende vloeistof zou hebben gekregen. Het sectie-rapport zal ter beschikking worden gesteld van de rechter-commis- saris. die met de verhoren: zal begin nen. De Franse militaire rechtbank waar voor de leiders van de j.anuari-opstand in Algiers terechtstaan, heeft zondag be sloten de 38-jarige industrieel en offi cier Marcel Ronda voorlopig in vrijheid te stellen. Hiermee zijn alle vijf verdachten die werden vastgehouden op vrije voeten gekomen. Eindelijk, na zes weken „geen win naar", is er dan weer een plezieriger bericht: de STKM-totopot van zondag 20 november is leeg gehaald door twee winnaars. En wel door de heren L. de Ridder en F. J. Meyer, beiden uit Bre da. Eerstgenoemde woont in de Zeis straat 29 en de heer Meyer in de Lange Gampelstraat. Zij delen het bedrag van f 175.- en ontvangen dus ieder f 87.50. Komende zondag starten we met een nieuwe pot: f 50.- BIJ EEN grintafgraving te Lunteren is ,Wnr2arigP yrachtrUdcr Burgers onder instortend grint bedolven en gedood. ParamaHhr ZIJLSfRA 'S gisteren in Paramaribo aangekomen. De bewinds man brengt een oriëntatiebezoek Suriname i.v.m. het tienjarenplan RAHMAN, de premier van mo1 waarschijnlijk vrijdag a.s. t piemier De Quaj en minister Luns dSinï A hebbtf11 «ver zijn bemid delingsvoorstel inzake Nieuw-Guinea. J0raNNES heeft kardinaal Siri "Jf™™ als zijn persoonlijk verte- gcnwooidiger. bi, het huwelijk van ko ning Boudewijn en Dona Fabiola. 1 A°PNRSIk zou volgens het persbureau vei-hinaA verbreken van de post- ndingtr met Nederland overwegen SEiSJrMINGEN ln Jordanië, die hohhot-, I'1'11 van zwar© regenval, knv ïi'3^ s mensen het lever ge- nog vermist twmtlg E>ersonen worden IN I TALIE is een grootscheepse jacht Het ongeluk gebeurde om half negen (plaatselijke tijd) 's avonds. De zuiger die tot 2,200 ton beladen was, zonk binnen twee minuten, toen een stalen kabel waarmee het vaartuig midden op de rivier ver ankerd lag, plotseling brak. De be manning, waarvan de meesten aan het kaartspelen waren, werd vol komen verrast. Te hulp snellende boten, die binnen enkele minuten aangekomen waren bij de plaats des onheils, zochten de gehele nacht naar overlevenden. De namen van de omgekomen Neder landers zijn: A. van der Meij Beverwijk, 36 jaar. elektricien, gehuwd C.M. Harteman, Tiel. 49 .jaar. stortbaas. gehuwd; J Rozenbrand. dariiver=gang °-? Lw®e gevaarlijke "mis- o U1* gevangenis nn h*»1 eilandje San Slefanc. vijftig van Napels, zijn ontsnapt. mttRdèNlALhALF?INK' die in verband in Rnrr, v°r'rb?re,dl"K van hel Concilie Nederland teruggekeerd. Zat6rdag Dit is de Nederlandse cutterzuiger Lake Fithian", die hij Calcutta kapseisde. De foto werd enige tijd geleden gemaakt. Haarlem, 39 jaar, stortbaas, gehuwd; M. G. N. Pronk, Warmenhuizen, 25 jaar, draglinedrijver, ongehuwd; M. G. van Vliet. Sliedrecht, 46 jaar, chef cutter baas. gehuwd: A.M. van der Starre, Kam pen, 29 jaar, cutterbaas, gehuwd; G. Hol leman, Haarlem. 33 jaar, onderhoudsmon teur. ongehuwd; G.P. Schelvis. Wijk aan Zee, 40 jaar. bediening drijvende leiding, ongehuwd; G van Werd, Sliedrecht, 22 jaar. bediening drijvende leiding, onge huwd; J. G. Hummei Bussum, 38 jaar wachtmachinist, gehuwd; W. BOS, BRE DA, 37 jaar, derde machinist, gehuwd. J.M.L. Witsenburg. Amsterdam, 38 jaar, lasser, gehuwd. Een woordvoerdei van de Indiase ri vierinspectie heeft verklaard, dat het kapseizen van de zuiger het ergste drama was dat in 40 jaar op de rivier de Hooghly is voorgekomen. Een duiker die het 1300 ton zware vaar. tuig heeft onderzocht, zei dat de meeste verblijven leeg waren. Dit wees er vol gens hem op dat vele bemanningsleden Verwachting van het K.N MI tot 23 "5™ui opgcmaakl gisterenavond Verwachting van het Belgisch weer- i kundig instituut: eer t Rewolkt niet neerslagvlagen. Vrii sterke wind uit het zuiden Iets ho I gere temperaturen. h°" «na"0; lf.:25ÏOunur°nder 1<U2 Uur' '»aan Ion "P 8 12 uur. maan op Het Europese parlement heeft de gedachte gelanceerd, om in de zes landen van de Europese gemeen schappen een prijsvraag uit t,e schrijven voor het ontwerpen van een Europese vlag. De uitspraak over de vlag was een compromis, aan de hand gedaan door de Belgische socialistische senator F. De- housse. Zijn Nederlandse collega, jhr. mr. van der Goes van Naters had aanvan kelijk voorgesteld, het embleem van zes sterren op een blauwe achtergrond, dat reeds in gebruik is op de nummerborden van auto's van Europese ambtenaren in België, tot vlag van de zes te verheffen. Dehousse vond dat embleem (afgeleid van de vlag van de Raad van Europa, die twaalf sterren in een kring op een azuren achtergrond telt) te weinig represents tief Die mening was opk de Nederlandse KVP-afgevaardigde dr. W. J. Schuijt toe gedaan Hij toonde de afgevaardigden een eigen ontwerp, een vlag met vier verti cale banen: geel, blauw, rood en groen, met daarin zes sterren als symbool van de zes gemeenschapslanden De blauwe sterrenvlag heeft geen enkel verband met de bestaande vlaggen, zo betoogde hij. Zijn vlag had het voordeel, dat hij kleuren vertoonde, die de zes vol ken in hun nationale vlaggen konden terugvinden. Dr. A. Wehrer, het Luxemburgse lid van de Hoge Autoriteit, sloot zich aan bij de gedachte van Dohousse. De vlag van dr. Schuijt kwam hem erg bekend voor. Indertijd waren voor het paviljoen van dé EGKS op de Brusselse ,,Expo" ook ont werpen gemaakt en één ervan was pre cies gelijk aan het ontwerp-Schuijt. Het parlement nam tenslotte een reso lutie aan. waarin de ministerraden en de executieven van EEG. Eurotom en EGKS wordt aanbevolen een prijsvraag uit te schrijven en over de resultaten ervan nader overleg te plegen met het parle ment. alvorens een definitieve keuze te doen. Over de noodzaak van een vlag voor de zes landen is men het algemeen eens. Mr. Sassen, het Nederlandse lid van de Euratomcommissie, sprak bijvoorbeeld ae hoop uit, dat, als net eerste schip met een gemeenschappelijk ontworpen kern reactor gaat varen, dit onder een ge- meenschapsvlag zal kunnen geschieden. Oost-Duitsland heeft geprotesteerd tegen het besluit van de Nederlandse regering, de Oostduitse schaakkampioen Wolfgang Uhlmann geen visum te ver lenen om het toernooi in Berg en Dal bij te wonen. Een woordvoerder zei dat Uhlmann was uitgenodigd door de internationale schaakbond en dat de Nederlandse con sul-generaal in West-Berlijn hem had verzekerd dat de Nederlandse autoritei ten hem toestemming zouden geven naar Nederland te gaan. „De weigering om Uhlmann een vi sum te verlenen is duidelijk een gevolg van de activiteit van de regering in Bonn", zo werd gezegd. De Zuidslavische schaakfederatie heeft de Nederlandse zusterorganisatie een protesttelegram gezonden. Een schreeuwende menigte Kongole zen heeft zondag de aanval geopend op vier Amerikanen die betrokken waren bü een auto-ongeluk in Leopoldstad. Twee van de Amerikanen, leden van de Amerikaanse ambassade, moesten met messteken in het ziekenhuis worden op genomen. Hun toestand is echter niet ernstig. De Amerikanen waren op weg naar het vliegveld Ndjili toen de militaire attaché, kolonel Edwin Dannemiller. die de auto bestuurde, een Kongolese fiet ser aanreed, waardoor deze overleed. Binnen enkele ogenblikken hadden zich een man of 80 rond de auto verzameld. Ze begonnen te schreeuwen en twee van de inzittenden te molesteren. Passeren de auto's namen de Amerikanen mee. Hun auto werd later door de Kongolezen verbrand en hun bagage geplunderd. De Amerikanen waren op weg naar het vliegveld om de onderminister van buitenlandse zaken, Roy Henderson, uit geleide te doen, die enkele dagen op oriëntatiebezoek in Leopoldstad was ge weest. Drie gewapende Kongolese parachu tisten en een burger hebben gisteren bij de ambassade van Ghana een nota af gegeven, waarin de zaakgelastigde Wel- beck er aan wordt herinnerd dat hij persona non grata is en zijn uitwijzing wordt bevolen. De parachutisten tracht ten het terrein van de ambassade op te lopen, maar werden tegengehouden door Ghanese politie met de bajonet op het geweer. Het Kongolese ministerie van buiten landse zaken ontkende het bericht van vrijdag, dat de diplomatieke betrekkin gen met Ghana waren verbroken. Er was slechts sprake van de uitwijzing van enkele ongewenste personen". In Stanleystad, hoofdstad van de Oost provincie in Kongo, waar de aanhang van Loemoemba het grootst is, is de toe stand zeer explosief. Pogingen die de V.N. hebben onderno men om de 500 man militaire politie te verzoenen met de ongeveer 1000 man troepen var kolonel Moboetoe, zijn mis lukt. De politie is op de hand van Loe moemba. Eindelijk weet ik dan wat jul lie bedoelen, wanneer je zegt dat het er Spaans toegaat.... moet Sint-Nicolaas gisteren er gens in onze gewesten hebben verzucht. In alle steden en dor pen waar hij kwam regende het pijpestelen en de zwarte pieten, minder gehard dan hun doorluchtige werkgever, had den er nog het meest last van. Dit nam niet weg dat zij hun plicht verstonden, zoals de zwarte knecht op de foto, die bij de inkom ste van Sint in Steenbergen liet merken dat hij ook met andere zaken dan zak en roe overweg kon. Maar hoe dan ook.... triest was het! Zaterdag is te Brussel overleden de heer Paul Heymans, voormalig Belgisch minister van Economische Zaken, Mid denstand en Landbouw. Heymans is 65 jaar oud geworden. 55 „Negers en blanken, commis sarissen en journalisten, ze zijn voor mij allemaal hetzelfde, maar die Sinterklaas in Rot terdam, dat was een verklede vent". Dat zei Sinterklaas za terdagmiddag na afloop van zijn intocht in Amsterdam, die door honderdduizenden men sen, jong en oud, werd gade geslagen. Toen de grijze bisschop de 3>z kilo- meter lange stoet, de veertien mu ziekgezelschappen, de zeven pijpers korpsen en vijftien praalwagens, te zamen ruim 2000 medewerkers, op het Leidseplein nog eens aan zich had laten voorbijtrekken, vertelde hij in het AMVJ-gebouw aan de pers dat hij zichzelf ziet „als de personificatie van de liefde". Een gevolg daarvan is dat ik nooit iets onaardigs zal zeggen over mensen, ook r.iet over een an dere stad, zei de Sint. die de hoofd stedelijke en buitenlandse pers met een stoer ,.dag jongens" had begroet. De intocht van een zich noemende Sinterklaas in Rotterdam zat hem toch blijkbaar dwars. „Ik vind het jammer dat ze erin zijn gevlogen in Rotterdam, want dat hebben ze wer kelijk niet verdiend, de burgemeester niet, maar ook niet de inwoners, die zo hard werken voor onze nationale economie". Via een BVL-man (buitenlandse voor lichting) was de Sint te weten ge komen dat „de verklede vent" in Rotterdam niemand minder was dan een student van de economische ho geschool. ,,En hij had nota bene het verkeerde boek meegenomen", grin nikte de goedheiligman, die zich af vroeg „wat er in de toekomst van onze economie moet terechtkomen". Bij zijn intocht in Den Haag is de Sint ontvangen door de ambassadeur van Spanje, de hertog van Baena. Voor de Sint en zijn pietermannen was het merkbaar een verheugenis weer even op de vertrouwde Spaanse bodem te kunnen vertoeven. De reden van het bezoek was de aflossing van een oude ereschuld. In 1957 namelijk had de ambassadeur Sint-Nicolaas een groot aantal poppen geschonken, die via een verloting geld hadden opgebracht voor de Haagse Mytyl school. classificeerders hebben alle zestien aanvallers in. Enigen van hen probeerden nog met de Volkswagen te Zestien in de Van Osstraat in Den Haag een vechtpartij uitgelokt, waarbij diverse ruiten sneuvelden en ver nielingen werden aangericht. Twaalf Rotterdammers, allen lid van de visclub, waren in de loop van zaterdag in een Volkswagenbusje naar Den Haag getogen, waar zij de directeur van een classificeerdersbedrijf, een zekere A.J.S., wilden helpen bij het oplossen van moei lijkheden met de classificeerder L. uitoe van Osstraat. Het gezelschap heeft daar toe in een café op de Hoefkade tot 's nachts twaalf uur zitten wachten op het verschijnen van de heer L. Toen deze echter niet kwam opdagen trokken de Rotterdammers, vergezeld van vier Hagenaars, naar de van Osstraat. waar zij de ruiten van de woning van L. begonnen in te smijten. De naburige woningen bleven hierbij niet gespaard. Hierdoor gealarmeerd trok ken de bewoners met zes man tegen de overvallers ten strijde. Bij dit gevecht werden diverse auto's evenals het Volks wagenbusje ernstig beschadigd. De in middels gealarmeerde politie rukte met vijftien man in zes jeeps uit en rekende Om half vijf zaterdagmiddag kwam een blonde dame met haar zoontje een drogisterij in zuid-Parijs binnen en vroeg aan het dienstdoende winkel meisje een hoestdrankje voor haar zoontje. Het winkelmeisje, dat pas twee we ken in dienst was, schonk een bruine vloeistof in een fles en vertelde de vrouw da» zij het kind juist voor het naar bed gaan iets van de drank moest geven. Twintig minuten later realiseerde het meisje zich plotseling wat zij de vrouw gegeven nad. Zij riep haar chef en vertelde in plaats van een hoest- drank de vrouw een codeine-extract gegeven te hebben, dat een derivaat is van opium en waarschijnlijk dode lijk zou zijn voor het jongetje. Twee rAinuten later om 4 52 uur, rende de drogist de straat op en neer om de voorbijgangers te vragen of zij een blonde vrouw in een blauwe jas met een klein jongetje hadden ge zien. Vijf uur: de politie gaat huis aan huis de wijk door. Zes uur: nog steeds geen resultaat. De politie verdubbelt het aantal men sen betrokken bij het onderzoek. De radiostations te Parijs beginnen nood- waarschuwingen uit te zenden aan de onbekende dame. om vooral het drankje niet te gebruiken. Even voor klokslag zeven uur: De telefoon gaat in een radiostation. Een vrouwenstem: ,,Dank u, dank u, dank u. Ik heb juist uw boodschap gehoord. Mijn baby is gered. Ik wilde hem juist het drankje geven Acht uur: De fles met bruine vloei stof wordt teruggebracht bij de dro gist door de dame in het blauw. Het zegel op de verpakking was niet ver broken. Onder grote belangstelling van de zijde van de Amerikaanse filmwereld is zaterdag op de begraafplaats Forst Lawn, nabij Glendale in de Amerikaanse staat Californië, het stoffelijk overschot van Clark Gable ter aarde besteld. Het lichaam rustte in een bronzen kist, die gedekt was met rozen. De kapel, waar de uitvaartdienst gehouden werd, was vol bloemstukken. Slippe- dragers waren onder anderen Spencer Tracv. Robert Taylor en James Stew-art. De teraardebestelling geschiedde met militaire eerbewijzen. Een kolonel van de luchtmacht trad bij de plechtigheden op als vertegenwoordiger van de staats secretaris voor de luchtmacht. Gable was majoor in de leger.luchtmacht ge weest tijdens de tweede wereldoorlog. G-able werd bijgezet in de graftombe waar Carole Lombard, zijn in 1942 door een vliegtuigongeluk om het leven ge komen eerste echtgenote, ter aarde is besteld. ontvluchten, maar door twee welgemikte schoten klapten de achterbanden, waar na ook zij werden ingerekend. In het busje bleken nog vijf vrouwen en kinderen van de Rotterdammers te zitten, die met de vechtpartij niets uit staande hadden en slechts „voor de ge zelligheid" met hun echtgenoten meege reden waren. Zij werden in een taxi gezet, die heil naar Rotterdam terugbracht. Na de vechtpartij, die ongeveer van twee uur tot kwart over twee geduurd heeft, bleef het de hele nacht rumoerig. Bij de vechtpartij werd een lid van de familie L. aan het hoofd gewond. Hij kon na behandeling in het ziekenhuis naar huis terugkeren. De prijzen van huisbrandolie voor centrale verwarming worden met in. gang van vandaag belangrijk verhoogd. Van de zijde van een van de olie maatschappijen deelde men ons mede, dat alle in Nederland werkende olie maatschappijen deze verhoging zullen berekenen en dat zij omstreeks 30 pro eent zal bedragen. De verhoging geldt niet voor zoge naamde haardbrandolie, die op basis van petroleum wordt vervaardigd. (Advertenties) BIN N ENVERl NGBED SCHUIMRUBBERBED Het wordt nu lijd om te planten. Vraagt onze gratis catalogus. P. Bakker n.v., Beeklaan 18, Hillegom,

de Stem | 1960 | | pagina 1