I k Ontvangst te Bern Zware De uren voor Gaulle Enorm drukke tijd wacht Kennedy Chief Whip huig Margaret en Tony.... 0 VER VOORZICHTIGE MINISTER Ondiep Onderzoek Plaag Voorstel: 1 januari maar Zijlstra fel tegen Zware argumenten dr. Lucas Nader beraad 22 novembar Nieuwe sluis in Schelde opvolger Herter? Fulbright Negenduizend liter benzine onder Overslag op kders DAGBLAD VOOR ZEELAND Enkele buien Minister en politie Spionagegroep in Frankrijk gearresteerd Moskou vraagt Londen om uitlevering oo rlogsmisdadiger KOFFIE 100e JAARGANG No. 23518 I Uitgave N. V. Uitg. Mij. Neerlandia I Directeur: E. H. B. Brader l Hoofdredacteur: J. J H. A. Bruna I R.dactieraad: JM A. C. Dan.an, I r J v Hootegem, mr. dr. A. J J- I Mes,' mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. t Westende. Bureaus: Breda, Reigerstraat 16, I Tel. 2234 (3 lijnen). Postgiro 278841. Voor God, Koningin en Vaderland VRIJDAG 11 NOVEMBER 196P Abonnementsprijs f 7,— per kwartaal 8.20 per post - f 0,54 per week. Buitenlandse abonnementen op aan vraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage 0,40 per mm (Ing. Med. 1.Bij contract aanzienlijke reductie. Volledi ge tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: Goes, Westsingel 98 - telefoon 6252 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST, Steenstraat 14 telefoon 2377 (Bijbureaus: Terneuzen: IJsbaanstraat 24 - telefoon 2601 OOSTBURG: Nieuwstraat 41 - telefoon 2893) Pleidooi KYP voor forsere (Van onze verslaggever) Het zou overdreven zijn om te zeggen, dat Overslag in oost- Zeeuwsch-Vlaanderen, een der kleinste gemeenten in ons land, op een vulkaan leeft, maar wel is het zo, dat onder Overslag niet minder dan negenduizend liter benzine de vrije loop heeft gekregen nadat een ondergrondse benzinetank lek ge stoten is. belastingverlaging Wanneer de tank lek gestoten is en hoe? Het zijn nog vraagpunten. Dc tank behoort bij een benzinesta tion vlak bij de Belgische grens en ze ligt te ondiep: slechts twintig centimeter onder het plaveisel. De pompstationhouder acht het niet on mogelijk, dat de tank al vier jaar lek is. Maar mogelijk is het lek pas vorig jaar ontstaan tijdens de droog- tepcriode, wellicht door het verkeer dat er overheen is gereden. Gisterenmorgen zijn de comman dant van de rijkspolitie in Terneu zen, luitenant D. v. Ooyen, de direc tie van de Caltex, een opzichter van de Centrale Dienst en burgemeester G. Dicricb bijeengekomen om een onderzoek in te stellen. Daarbij is gebleken dat de wegstromende ben zine reeds nu al heel wat schade heeft aangericht. Zo heeft de benzine onder heel Overslag de lassen van de riolering aangetas+ en de eerste bespreking van gisteren heeft dan ook tot re sultaat gehad, dat maandag de rio lering zal worden opengebroken. Er is meer. o heel de gemeente hangt een stank van benzine, die de levensmiddelen in de kelders heeft bedorven, Slotenz zijn verontreinigd en het is er niet goed meer slapen in Overslag. Toen bi de aanhoudende regens van vorige week de kelders blank kwamen te staan, dreef de benzine op het water. Na deze eerste bespreking zullen er nog wel meer volgen, want ne genduizend litei benzine onder zo'n kleine gemeente kunnen een lang durige plaag zijn. (Van onze parlementaire redacteur) De Tweede Kamer is niet erg enthousiast over de voor- estelde belastingverlaging van - uiteindelijk - 500 miljoen gulden. Met deze verlaging wordt wel een flinke stap in de goede richting gezet, betoogde dr. Lucas gisteren hij de algemene financiële beschouwingen, maar de belas tingdruk blijft toch nog te zwaar. Bijgevallen door afge vaardigden van de V.V.D., C.H. en S.G.P. bepleitte de financiële specialist der K.V .1'.-fractie een ,,forsei e be lastingverlaging", ingaande op 1 januari a.s. Dr. Lucas bleek niet erg onder de in druk van de argumenten die prof. Zijl stra (financiën) voor de aanvang en de ingangsdatum 1 juni 1961 als streefdatum van zijn voorstellen heeft aangevoerd. ..Overwin uw econo mische scrupules", (vrees voor overbe steding). zei hij tot prof. Zijlstra, ,.u bent overvoorzichtig". Een minister van financiën be hoort overvoorzichtig te zijn, merkte prof. Zijlstra op. De be windsman liet duidelijk uitkomen, dat hij vooralsnog bijzonder weinig voelt voor een uitbreiding van het belastingplan. Een vervroeging van de datum van ingang tot 1 januari 1961 wees hij zonder meer af. ,.Ik heb de eerste maanden van 1961 nodig om te kunnen beoordelen of be lastingverlaging per 1 juli 1961 moge lijk is. Ik heb een overbesteding mee gemaakt. Ik zou het me nooit vergeven als ik een nieuwe overspanning zou hel pen veroorzaken". Voorpostengevecht De algemene financiële beschouwin gen concentreerden zich ditmaal op de belastingvoorstellen, die overigens pas de volgende week in de Kamer in be handeling komen. Het voorpostengevecht rond die belastingverlaging werd inge- tol DE STAKING in Brazilië, die woensdag is begonnen, wordt voortgezet totdat er een wetsontwerp voor hoger loon is in gediend, hebben de stakers gisteren ge zegd. MAANDAG a.s. begint het werk aan de Rotterdamse metro officieel. De secre taris-generaal van Verkeer en Water staat, mr. A. H. C Gieben, zal dan de eerste spade in de grond steken voor het bouwdok aan het Weena. ADENAUER zal in februari een bezoek aan de V.S. brengen en hij zal daarbij deelnemen aan eet; tweede Duits-Ame rikaanse ronde-tafelconferentie. Ook zal hij dan Kennedy voor het eerst ontmoe ten. EEN BIJBELVERKOPER (36 j^ar) is gisteren in Los Angeles ter dood ver oordeeld wegens moord op een 19-jang Imeisje. VIJF DODEN en vijf gewonden vorm den de trieste balans van een brand in een flatgebouw in Chicago. In Ashland, eveneens in de V.S., kwam een gezin van vijf personen, waaronder drie klei ne kinderen, om het leven toen het huis in vlammen opging IKONING HOESSEIN heeft gisteren de Amman-Ma an, een ruim 1800 km lange Verkeersweg door de woestijn, geopend DE WESTDUITSE Federale Bank heeft gisteren haar rentevoet van vijf procent tot vier procent verlaagd. HURCHILLS roodha rige dochter Sarah gisteren voor dc zevende maal in 18 aanden voor de rechter gekomen we- gens openbare dronkenschap en wanor delijk gedrag. Hl ,^,ee"verwachting van het K.N.M.I. K oïf?11, opgemaakt gisteren- J nd, 2315 uur: liik Tut'ïT b"»«lking met plaatse- (ll„ 0,lktl<' buien. Matige tot krach- stnr^ïa?. kust i'jdolijb harde of .j 'htige wind tussen zuid en zuidwest Zachter. Verwachting van het Belgisch weer- kundig instituut: 0 .steeds vriJ krachtige zuidwes- 1 Zwaai bewolkt, afgewis- t sela mei opklaringen en mogelijk 0 juweersachtige neerslagvlagen. 0 [J «nnrla« zon onder 16,55 uur Maan J op Z3.55 uur. Morgen: zon op 7.54 uur. Maan on- 0 (Van onze Haagse redactie) De politiebonden hebben gisteren het moeizame gesprek over hun salariseisen met minister Toxopeus weer voort kun nen zetten Zoals te voorzien was heeft dit hernieuwde contact niet dadelijk concrete resultaten kunnen opleveren maar er wordt verder gepraat en wei op dinsdag 22 november a.s. Inmiddels kunnen de ministei en de politiebonden zich dan omtrent een en ander nader beraden, want daaraan schijnt na het gesprek var gisteren wederzijds behoef te te oestaan. Over hetgeen gisteren tussen de mi nister en de centrale commissie voor georganiseerd overleg besproken is zegt een officieel communiqué: Over^ leg werd gepleegd over de beginselen van het beleid dat voor de bezoldiging van het overheidspersoneel moet wor den gevoerd in het kader van het natio nale loonbeleid, zulks n.a.v het vraag stuk van de bezoldiging dér politiebe ambten. Men was het eens dat een dui delijk inzicht in deze beginselen moet zijn verkregen alvorens concrete voor stellen in behandeling worden men". Een foto tijdens het overleg. Minister mr. E. H. Toxopeus (links) in gesprek met de voorzitter van de centrale com missie georganiseerd overleg ambtena ren zaken, prof. N. E. H. van Esveld. geno- - der 14.17 uur Vijf personen, onder wie een vroegere generaal van het Spaanse republikein se leger, zijn in Parijs gearresteerd. Zij worden ervan beschuldigd deel uit te maken van een spionageorganisatie. Op 4 november werden twee Fransen, onder wie een burgemeester, en zes Po len, eveneens op beschuldiging van spio nage. gearresteerd. De vijf gisteren gearresteerden zijn vier buitenlanders en een functionaris van dc Franse communistische partij. De buitenlanders zijn Luis Fernandez, een generaal uit de Spaanse burgeroor log. een Turkse vrouwelijke tandarts en twee Polen. leid door de voormalige minister van financiën, de heer Hofstra (P.v.d.A.). De socialistische oud-bewindsman onder schreef in grote lijnen het voorgestelde belastingplan. Deze verlaging brengt echter, zo zei hij, op geen stukken na wat de anti-socialisten bij de verkiezin gen hebben beloofd Fabeltjes''' De heer Hofstra becijferde, dat 1961 in plaats van belastingverlichting belas tingverzwaring zal brengen. De wijziging van enkele tijdelijke ïm- permanente verhogingen (als compensa tie voor de verlaging) gaat eerder op 1 januari a.s. - in dan de verlaging van de loon- en inkomstenbelasting. Eerst in 1962 zal de verlichting het van de verzwaring winnen. De rest der Kamer was het hier mee eens. al komt men tot heel wat minder grote verschillen dan die welke de sterk gekleurde bereke ningen van de socialistische woord voerder proberen aan te tonen. „Een man met een staat van dienst als de uwe moet geen fabeltjes verko pen", zei de heer Van de Wetering (C.H.) tot de heer Hofstra, „laat die propaganda toch aan de partij over". Strijd over datum Dr. Lucas (K.V.P.) betwijfelde of de omzetting van de tijdelijke in definitie ve belastingverhoging wel nodig is. Als die noodzaak er is moet met de ver zwaring tegelijk de belastingverlaging ingaan, betoogde hij. Doch als er nu eens overbesteding door kan ontstaan? Dr. Lucas zag hier aanmerkelijk min der gevaren dan prof. Zijlstra. ,,Uw vei ligheidsmarge is mij te duur gekocht" De heer Hofstra was het op dit punt eigenlijk wel met hem eens. De investe ringen leiden veel eerder tot overbeste- dingen dan tot consumptieve uitgaven, oordeelde hij. De socialistische afge vaardigde adviseerde de minister mid delen te zoeken om de belastingverla ging in ieder geval op 1 juli 1961 te doen ingaan. Als compensatie beval hij de invoering aan van een vermogens winstbelasting en verhoging van succes sierechten. De heer Hofstra was overigens bereid om minister Zijlstra zelf het tijdstip te laten bepalen. Dr. Lucas vond dit echter een verwerpelijke gedachte". De heer Van de Wete ring wilde er evenmin aan. „Wie garandeert ons", zei hij nogal onvriendelijk, „dat belastingverlaging werkelijk in de bedoeling van het kabi net ligt? Het is veel veiliger als de Ka mer over de datum („door vaststelling bij de wet" mee beslist". Minister Zijlstra hield vooralsnog aan zijn standpunt vast. Deze delegatie kwestie zal echter wel niet tot een con flict leiden. Ik zou in deze zaak geen starre houding aannemen, beloofde de minister dr. Lucas van de K.V.P. Jaarlijks terugkerende onderwerpen als bezuiniging en parlementaire con trole kwamen ditmaal nauwelijks aan bod. Er zal waarschijnlijk afzonderlijk over gedebatteerd worden, mede aan de hand van de rapporten van de commis sies Koersen en Simons Afgezien van hetgeen er over de belastingen werd ge zegd hadden deze algemene financiële beschouwingen trouwens toch opvallend weinig inhoud. Problemen rond de wisselkoers en de goudmarkt verwees prof. Zijlstra naar het binnenskamersoverleg. Wat het vraagstuk van de revaluatie (duurder maken) van de gulden betreft, verklaar de de bewindsman: ,,Geen mens ge looft. dat Nederland gaat revalueren". De liberale econoom, prof Witteveen, die onlangs op revaluatie heeft aange drongen, kreeg van de heer Hofstra te horen, dat hij deed denken aan iemand die uit angst in het verkeer te worden ioverreden, de gaskraan openzet. De Belgische minister van open bare werken, Vanaudenhove, heeft het ontwerp goedgekeurd voor de bouw van een nieuwe sluis in de Schelde, ter hoogte van het Fort- Frederik. Volgens berichten uit Belgische bron betreft het de grootste sluis in Europa. Deze sluis zal de gelijktijdige toegang tot de Antwerpse haven mogelijk maken van vier schepen van 30,000 ton, of van één schip van 100.000 ton. De sluis zal volgens het schema een lengte hebben van 500 meter, een breedte van 50 en een diepte van 13,5 meter. In Brussel wordt de bouw van deze sluis van groot belang geacht voor de toekomst van de Antwerpse haven. In een aan de Britse ambassadeur in Moskou overhandigde nota vraagt de Sovjet-Unie uitlevering door Engeland van een thans in dat land wonende Est- landse oorlogsmisdadiger, aldus meldt het Russische persbureau Tass. Volgens deze nota zou de betrokkene in 1941 in dienst zijn getreden van de door de Duitsers in het bezette Estland inge stelde politieke politie. Hij maakte snel promotie tot SS-officier en werd latei- benoemd tot hoofd van de veiligheids dienst in Estland. Als zodanig stond hij aan het hoofd van alle strafcampagnes van alle politie-afdelingen in Estland, waar tijdens de nazi-bezetting meer dan 100.000 krijgsgevangenen en burgerge vangenen uit verschillende landen ter dood werden gebracht. Met zijn rechtstreekse deelneming werd het concentratiekamp Jagala, na bij Tallin, ingericht, waar tienduizenden Russische, Poolse en Tsjechoslowaakse burgers werden gedood, evenals een aantal Duitse anti-fascisten Het Monegaskische prinselijke paar, prins Rainier en prinses Gracia, dat op het ogenblik een driedaags officieel bezoek aan Zwitserland brengt, is in Bern ontvangen op een receptie te zijner ere in het Bellevue Palace hotel. astheer was de Zwitserse federale raad Vastbesloten om een spoedig ein de te maken aan de Algerijnse oor log heeft de Franse president, Charles De Gaulle, gisteren ruim baan gemaakt voor een snelle tot standkoming van een bijna-onaf- hankelijke Algerijnse republiek, en een mogelijk heftige botsing met zijn politieke tegenstanders. Met wat wellicht de zwaarste crisis uit zijn loopbaan zal blijken te zijn voor ogen heeft De Gaulle: De leden van zijn kabinet een voor een bij zich geroepen en om hun verzekering van onvoorwaardelijke steun gevraagd. De minister van defensie, Pierre Mess- mer, opdracht gegeven om zaterdag a.s. naar Algerije te vliegen, waar geruchten de ronde doen over ontevredenheid in het Franse leger over De Gaulle's plan nen en berichten dat de moslem-rebellen een algemeen offensief voorbereiden van uit het naburige Tunis en Marokko, met door de communisten geleverde zware wapenen. Naar verluidt het plan opgevat om zelf in december naar Algerije te gaan, voor dat hij de laatste onderdelen van zijn plannen zou bekendmaken. Voorbereidingen getroffen om zich dic tatoriale bevoegdheden aan te meten, vol gens de grondwet van de Vijfde Repu bliek. indien zijn politiek voor een Al gerijns Algerije" op nieuwe tegenstand zou stuiten. In Algerije zelf werden intussen zware versterkingen van de republikeinse vei ligheidswachten naar de stad O ran ge stuurd, waar men vandaag demonstraties vreest van tegen De Gaulle zijnde kolo nisten. Vandaag is de verjaardag van de wapenstilstand. Als eerste stap op de weg naar de op richting van een Algerijnse republiek zou De Gaulle van plan zijn om een „uitvoe rende raad voor Algerije" te benoemen, waarschijnlijk bestaande uit drie mannen, van wie twee moslems. Nederlaag Gisterenmorgen vroeg heeft De Gaulle een nederlaag moeten ineasscren inzake zijn omstreden plan voor een onafhan kelijke Franse parate maeht van kern wapens. Na een langdurig debat verwierp de senaat met 186 tegen 83 stemmen het eer der door de nationale vergadering aange nomen plan. De Franse regering heeft onmiddellijk gereageerd door mee te delen dat het plan nu. volgens de gebruikelijke proce dure, zal worden voorgelegd aan een gemengde commissie van nationale ver gadering en senaat, welke een compro mis voorstel moet uitwerken. Het besluit van de senaat betekent uit stel, niet vernietiging van het plan. Het zal kracht van wet krijgen zodra de nationale vergadering het compromis voorstel goedkeurt. In F.IV. De eerste politieke commissie van de V.N.-assemblee heeft besloten op 5 de cember tc beginnen met het debat over de Algerijnse kwesite. Met de behandeling van de Marokkaan se klacht tegen Frankrijk over Maure- tanië zal men 15 november beginnen. De gekozen president van de V.S., John F. Kennedy, heeft snel gehandeld om te voorzien in de overdracht van de regering van repu blikeinen op democraten, na de „foto-finish"-overwinning op Richard M Nixon. Kort nadat de vice-president had toegegeven te zijn verslagen, deelde de 43-jarige overwinnaar aan de pers mee, dat hij een reeks conferenties in gedachten had met de regering-Eisenhower ter voor bereiding op de regeringsoverdracht van 20 januari. President Eisenhower nodigde Kennedy per telegram uit mannen te benoemen die zullen werken aan de zijde van leden van het kabinet en andere hooggeplaatste functionarissen gedurende dc interim- periode. In politieke kringen in Washington verwacht men. dat senator William Fulbright en Chester Bowles de meeste kans maken op de zetel in het Ame rikaanse ministerie van buitenlandse zaken. Maar men gelooft, dat de voor malige ambassadeur van Amerika in Duitsland. David Bruce, ook een goede kans maakt, omdat Kennedy hem tij dens de verkiezingscampagne een groot compliment maakte. Voor wat dc defensie betreft zijn er in het lijstje kandidaten te veel namen om een opvallende kandidaat te kunnen noemen. Op zijn eerste persconferentie na zijn stembusoverwinning heeft Kennedy be kendgemaakt. dat hij Allen W. Dulles zal handhaven als hoofd van de centrale in lichtingendienst (CIA) en J Edgar Hoo ver als hoofd van de centrale recherche (FBI) Behalve dat hij eer. aantal benoemin gen deed. zond hij een boodschap aan Kroestjey. Daarin werd gezegd: „De ver wezenlijking van een rechtvaardige en duurzame vrede zal een fundamenteel doei van deze natie blijven". De eerste benoemingen voor de nieuwe bezetting van het Witte Huis waren: Theodore C. Sorensen. speciale raadsman van de president, Kenneth O'Donnell, speciale assistent. Pierre Salinger, pers chef. Andrew Hatcher, een neger die ambtenaar van het ministerie van arbeid van de staat Californië was. assistent "an de perschef. Kennedy zal nog deze maand de 21e een bespreking hebben met Spaak, secretaris-generaal van de NAVO. Een onderhoud met Adenauer in februari staat ook al vast. Rusie Als nasleep van de republikeinse nederlaag in de verkiezingen duiken in het kamp van deze partij tekenen van onderlinge ruzie op. In het veld zijn tegenover elkaar getreden dc ..conservatieve" elementen achter se nator Barry M. Goldwater, en aan hangers van de gouverneur van New- York, Nelson A. Rockefeller. Terzelfdertijd blijken de voorzitters van de democratische en republikeinse par tijen verdeeld over de vraag of het op treden van Kennedy in vier debatten voor de televisie, en de republikeinse verlie zen onder de negerstammen het resultaat van de verkiezing het sterkst hebben bc- invloed. Gisterenavond iaat was de stand: Kennedy: 33.520.701 stemmen; Nixon: 33.197.233 stemmen. De democratische kandidaat had toen een voorsprong van slechts een half pro cent. Nixon had in totaal 25 staten met 188 kiesmanstemmen op zijn naam gebracht Kennedy won 22 staten met 334 kiesman- stemmen. In twee andere staten ging Kennedy aan de kop met 7 kiesstemmen. In weerwil van Kennedy's ruime meer derheid in het college van kiesmannen, bestaat dus de kans. dat hij in stemmen- aantal de mindere van Nixon zal blijken te zijn. Nixon Uit Nixons kamp is geen verklaring voor de nederlaag gekomen. De voorzit ter van de republikeinse partij. Thruston B. Morton, heeft er evenwel op gewezen, dat Nixon maar 10 of 12 procent van de negerstemmen vergaarde, tegen 26 pro cent indertijd door Eisenhower. Nixon zelf is, vergezeld van zijn echt genote en zijn dochter gisteren terugge keerd in Washington. Hij werd welkom geheten door onge veer 500 enthousiaste republikeinen, die spreekkoren aanhieven van „Wij willen Nixon" en die spandoeken droegen waar op Nixon werd voorgesteld in 1964 weer deel te nemen aan de verkiezingen. Gelukwensen De stroom van gelukwensen aan. Ken nedy duurde ook gisteren onafgebroken voort. Daaronder bevond zich een tele gram van Paus Johannes XXIII: Wij wensen u oprecht geluk met uw verkiezing tot president van de Verenigde Staten van Amerika en met de bededat de almachtige God u moge terzijde staan in de vervulling van uw taak in uw hoge functie, geven wij uitdrukking aan onze goede wensen (Advertenties) 20 STUKS F t- IN HET BEKENDE GROENE DOOSJE voor het welzijn van u en uw gezin en voor het geluk en de welvaart van het geliefde Amerikaanse volk". Johannes XXIII De perscommentaren blijven welwillend met uitzondering van Peking Daar schrijft het Pekingse Volksdagblad onder de kop. ..Monopoliegroepen nemen een ander instrument". De onderkop luidt: ..De koudeoorlog-politicus Nixon geeft zijn nederlaag toe de man van de anti communistische voorhoede, Kennedy be haalt de overwinning en verzekert 'zich van de macht". Het blad schrijft, dat de verkiezing van Kennedy volstrekt niet betekent, dat er een fundamentele wij ziging in de buitenlandse en binnenlandse politiek van de V.S. zal komen. Verschil lende Chinese bladen brengen spotpren ten van Kennedy en Nixon. SWAN GEEFT DE MODE AAN IN ZAKDOEKEN 1 coffeïnevrije spaart hart cn zenuwen! Importeur: HAG-Verkoopkantoor Postbus 619 - Haarlem Prinses Margaret en haar echtge noot Anthony Armstrong Jones hebben de tongen in Londen weer eens in beweging gebracht door afwezig te zijn op een diplomatieke soiree die door koningin Elizabeth te Buckingham Palace voor 1400 posten uterd gegeven. Terwijl de elite en de adel aan het dansen waren, woonden prinses Margaret, en Tony een concert bij in de Albert Hall. Vorige week nog schitterde het paar door afwezigheid bij de ope ning van het parlement, waarvoor zij beiden waren uitgenodigd. Een woordvoerder ten paleize verklaar de toen dat „zij besloten hadden de uitnodiging af te slaan." Het verhaal gaat. rlat Margaret be sloten heeft hoe langer hoe minder op koninklijke gelegenheden te verschijnen, totdat haar man in de adelstand zal zijn verheven, waar door hij volgens het protocol een plaats toegewezen krijgt die hem toekomt. Bij de opening van het parlement bijvoorbeeld zou prinses Margaret volgens he'. protocol bij de konink lijke familie hebben gezeten, maar haar man in de bezoekersgalerij. Dat een titel voor hem nog steeds in het middelpunt van de belang stelling staat, wordt wel bewezen door de prijsvraag die is uitge schreven door het blad de Daily Sketch, die gisteren heeft aange kondigd zijn lezers een titel voor Tony te zullen laten kiezen.

de Stem | 1960 | | pagina 1