iber Spannende race in geschiedenis VS. I AUTO GESPIEST i met °p Bij na-botsing schromelijk overdreven ILL V.N.-patrouille van Ieren in hinderlaag Ironie der laatste uren ARKS kerk MET SLECHTS EEN UITZONDERING: PEKING-CIIINA Unilever had j miljoenen schade Waar John I won et verkop®" Cit officieel rapport blijkt: Tien doden in Katanga turf?/ DAGBLAD VOOR ZEELAND De Plania-affaire Enige regen Vraag om „FYFFES Koningin Elizabeth hep geen gevaar Kurd. Van Roey zegent huwelijk koning Boudewijn in Sanering Burgerlijk Pensioenfonds iezincjóuaria TT de leeftijd ct getd- zegels iiiiiniuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiniiiiiii geld- zegels geld- zegels geld- zegels 100e JAARGANG No. 23517 Voor God, Koningin en Vaderland Uitgave N. V. Uitg. Mij. Neerlandi» Directeur: E. H. B. Brader Hoofdredacteur: J. J. H. A. Brun» Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureaus: Breda, Reigerstraat 18, Tel. 22341 (3 lijnen). Postgiro 278841 ltONDRRDAG 10 NOV. 196Q Abonnementsprijs 7.per kwartaal t 8.20 per post - 0.54 per weet Buitenlandse abonnementen op aan- vraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage 1 0.40 per mm (Ing. Med. S 1.Bij contract aanzienlijke reductie. Volledi- ge tarieven en Algemene Voorwaarden worden nvraag gaarne verstrekt Nieuwstraat 41 - telefoon 35) HELE WERELD FELICITEERT KENNEDY JOHN F. KENNEDY, de nieuwe president Gisterenavond om 18.46 uur werd het grote nieuws, dat wij gisterenmorgen (als veronderstelling) nog in een deel onzer edities konden opnemen, officieel: sena tor John F. Kennedy is zeker van het pre sidentschap van de V.S. Op dat moment kreeg hij nl. ook de elf kiesmannen van Minnesota, waardoor hij officieel het ver eiste minimum-totaal van 269 kiesstem men passeerde. Het was de spannendste verkiezingsstrijd sinds 1888. De stand der Amerikaanse verkiezingen tegen middernacht onze tijd: Het Unilever-concern heeft, althans in Nederland, door de zgn. „Planta-affaire" een directe schade geleden van enkele miljoenen guldens. Particulieren dien den schade-claims in tot een totaalbe drag van 1,2 miljoen gulden, ruim 2200 ton margarine door het concern van de winkeliers teruggekocht tegen pu blieksprijs moet worden vernietigd en bovendien is, mede onder de invloed van de lage boterprijs, in de laatste maan den de verkoop van margarine terugge lopen, in het bijzonder van de Unilever- merken. I Deze gegevens werden gisteren mede gedeeld door de voorzitter van de direc tie van Van den Bergh en Jurgens n.v., een der dochtermaatschappijen, mr C. T. C. Heyning. I Sedert de eerste publikatie van Unile ver inzake schadevergoedingen aan par ticulieren, ontving Van den Bergh en Jurgens n.v. 8400 verzoeken om toezen ding van een formulier. Ruim 4500 per sonen dienden daarna een definitieve schadeclaim in. De gevraagde vergoe dingen zijn gemiddeld 40 a 50 gulden (dokters-, apothekers- en ziekenhuiskos ten, loonderving en onkosten wegens noodhulp). Ongeveer 2000 van deze claims werden tot dusverre door een. speciale staf van 23 personen afgehan deld. Over ca. 250 verzoeken, voorna melijk smartegeld betreffende, zal een onafhankelijke commissie van drie voor aanstaande juristen een uitspraak doen. Enkele ziekenfondsen en bedrijfsvereni gingen behouden zich voorts 'eventuele aanspraken voor. Er is thans een limiet-datum voor in zending van claims vastgesteld. Deze is 31 december 1960. In de laatste uren voor Kennedy's overwinning officieus vast kwam te staan, betrof de strijd alleen nog de twee grote staten Illinois en Californië. De ironie wilde, dat het in feite Nixon's eigen staat was, die Kennedy naar het Witte Huis stuurde. Toen de situatie in Cali fornië beslist was, kon de telling in Illinois geen gewicht meer in de schaal leggen. Het was een dramatische climax in een dramatische verkiezings campagne en opwindende politieke carrière. Yj-rr -r 1 11 testantse zuiden zich als één blok ach Nixon 31.940.667 stemmen, 49.75 pet. Kennedy 32.256.555 stemmen 50.25 pet. Nixon won in 24 staten, met 185 kies stemmen en liad de leiding in nog 2 staten met 7 kiesstemmen. Kennedy won in 23 staten, met 337 kies stemmen en had overigens nergens meer de leiding. De uitslagen betroffen 153.854 van de 166.108 kieskringen. Elders publiceren wij meer bijzonderhe den over deze jongste president in de ge schiedenis van de V.S. haar tweede kind). ,,Het is een geluk- Kennedy heeft zijn overwinning voor namelijk behaald in de grote steden en industriegebieden van de noordelijke staten, maar ook in het zuiden heeft hij verrassende overwinningen behaald, zo als in Noord- en Zuid-Caroltna, waar df republikeinen vast op een overwin ning hadden gerekend. Ook het sterk protestantse West-Vir ginia heeft zich voor Kennedy uitge sproken Tennessee stemde republikeins voor de derde maal en Virginia viel met een kleine meerderheid eveneens aan Nixon toe, maar overigens schaarde het pro ter de katholiek Kennedy. Een uitzon dering maakte Mississippi, dat een meerderheid van stemmen schonk aan een onafhankelijke" lijst, die de steun had van de staatsgouverneur Ross Bar- nett, een bittere strijder voor „apart heid". Verklaring Kennedy In zijn eerste verklaring na zijn ver kiezing tot president beloofde Kennedy te zullen werken voor de vrijheid in de gehele wereld. De komende vier jaren zouden moeilijk zijn en er zou een grote nationale inspanning nodig zijn om het land veilig door de jaren zestig heen te voeren. ,,Mijn vrouw en ik bereiden ons voor op een nieuw bestuur en op een nieuwe baby", aldus Kennedy (Kennedy's vrouw .Jacqueline verwacht binnen drie weken ^rsoon met )are"la"f als: Iper, zoekt betrekking OOPvDIGEB introle-werkzaan* ®nin- on en diverse ve r borg lel. Bereid evenL.end be- OOK KONINGIN Elizabeth van Enge land heeft een uitnodiging ontvangen voor het huwelijk van koning Boude wijn met dona Fabiola. De Britse vor stin heeft het plan een vertegenwoor digster te sturen. HET PRESIDIUM van de Opperste Sovjet heeft de bijeenroeping van de (vijfde) Opperste Sovjet voor zijn zes de zitting op 20 ueccmber in Moskou gelast. NOORWEGEN heeft de Sovjet-Unie la ten weten, dat haar vrees, dat er in de Spitsbergenarchipel militaire vliegvelden zullen worden aangelegd, ongegrond is, HET LUCHTVERKEER met Schiphol ondervond gisterenmorgen veel vertra ging door dichte mist. Tegen twaalf uur s middags werd de toestand echter weer normaal. DE BISSCHOP van Rotterdam heeft gisteren de onderscheiding van com mandeur in de orde van de H Grego- rius uitgereikt aan mr. E. A. Lamers, voorzitter Van het Sociaal Charitatief Centrum in het bisdom Rotterdam en wezcneUr"gCneraal Van hct gevangens- AM zijn 81 opstandelm- vnQiKfiCinc,lvcld' Een belangrijke hoe- fcemaakt Wapens en munitie werd buit Bij de Belgische plaats Bouvignes is een Volkswagen in de nacht tegen de litei kant van een met boomstummen geladen vrachtwagen gebotst, waarvan de bestuurder juist was gestopt omdat hij Iwd gemerkt, dat de aan de bomen aangebrachte verlichting niet brandde. Ecu boomstam drong van voor tot achter door de Volkswagen heen. waar van de drie inzittenden werden ge wond. Een huiveringwekkend beeld van het ongeluk. kig moment voor mij en ik wens mijn waardering uit te spreken voor alle Amerikaanse burgers en voor de heer Nixon in het bijzonder". Hij zei voorts de eerste paar dagen in Hyannis Port te zullen blijven en ver volgens met vakantie te zullen gaan. Hij verwacht na zijn terugkeer van deze ..korte rust" de eerste leden van zijn kabinet te zullen benoemen. Hij zal hier over echter niet vóór 24 november een verklaring afleggen. Commentaren Met voldoening is in bijna de gehele wereld het nieuws vernomen van Ken nedy's overwinning. „De Amerikaanse kiezer heeft gewei gerd zijn vertrouwen te geven aan de huidige regering en haar actiefste leden vice-president Nixon en de heraut van de huidige Amerikaanse buitenland se politiek, Henry Cabot Lodge", aldus het Russische persbureau Tass. Radio-Moskou zei, dat het ook een de mocraat was, namelijk Roosevelt, die inzag dat er geen verschillen tussen Amerika en de Sovjet-Unie waren die niet door onderhandelingen konden wor den opgelost. En de Sovjetrussische premier Nikita Kroestjev heeft in zijn gelukwenstele- gram aan Kennedy, een beroep gedaan op de democraat „om er aan mee te werken, dat de mensheid wordt bevrijd van de dreiging van een nieuwe oor log". Een zekere welwillende toon dus uit Moskou. De enige uitzondering die de toneert in de neutrale en communisti sche landen is communistisch China Noch voor Kennedy noch voor Nixon had men daar geestdrift aan de dag gelegd. Peking is blijkbaar niet voor nemens die houding te veranderen. Uiteraard enthousiast is men in Vaticaanstad. In commentaren uit Vaticaanstad wordt vooral voldoe ning uitgesproken over het feit dat in de V.S. iemand tot staatshoofd kan worden gekozen ongeacht zijn sociale of godsdienstige achtergrond. De hoofdredacteur van de Osservato- re Romano Manzini, wees er op dat verscheidene protestanten op Kennedy hebben gestemd, zonder met diens ge loofsovertuiging rekening te houden. Hij prees ook vice-president Nixon om zijn neutrale standpunt ten aanzien van de geloofskwestie. In kerkelijke kringen legde men er de nadruk op. dat de verkiezing van een rooms-katholiek tot president van de V. S. niets zal veranderen aan de verhou ding tussen kerk en staat. Men ver heelde echter niet, dat Kennedy's aan wezigheid in het Witte Huis het herstel van de diplomatieke betrekkingen tus sen het Vaticaan en de V.S. geenszins zal vergemakkelijken. Zoals bekend wees president Roosevelt in december 1939 Myron Taylor als zijn persoonlijke ver tegenwoordiger bij het Vaticaan aan. Tien jaar later weigerde het congres echter gelden voor deze post beschik baar te stellen. Eenzelfde voldoening als ten Vaticane bespeurt men o.m. ook in het katho- bcke Spanj.e en Ierland. In de telegrafische gelukwens, die bondskanselier Adenauer aan Kennedy zond, spreekt hij de hoop uit, dat het de nieuwe president mag gelukken een ge controleerde ontwapening tot stand te brengen en de wereld een ware vrede te geven. Kennedy zou bij zijn vredes pogingen het Duitse volk steeds aan zijn zijde vinden. En burgemeester Wily Brandt van West-Berijn voegde hier nog aan toe: ..Wij zijn ervan overtuligd, dat de toe komst van onze stad in goede handen is". De Japanse regering sprak als haar mening uit, dat het optreden van „deze nieuwe en krachtige persoonlijkheid" in zeer grote mate zal bijdragen tot het handhaven van de wereldvrede. In Tokio verwacht men weinig verandering in de Amerikaanse buitenlandse politiek. Londen noemt de overwinning van Kennedy in het algemeen „een zege van de verdraagzaamheid". Het Franse publiek verwelkomde het re sultaat voornamelijk, omdat Kenne dy's benoeming betekent, dat er jong bloed in het Witte Huis komt. In de stroom van gelukwensen van uit de gehele wereld ontbraken ook de telegrammen van de verslagen tegen standers niet. Zowel Nixon als Eisen hower feliciteerden de nieuwe presi dent. Overigens: Nixons vrouw huilde, toen de uitslag vast kwam te staan. Nederlandse stemmen Minister Luns, die zich niet wilde be geven in de binnenlandse politieke si tuatie van de V.S., zag in de verkiezing van Kennedy een versterking voor de Amerikaanse executieve. Eisenhower had n.l. het nadeel, dat hij steeds moest werken met een congres, waar een de mocratische meerderheid was. Thans heeft de president een so lide meerderheid achter zich van eigen geestverwanten, zowel in het huis van afgevaardigden als in de senaat. Overigens noemde onze minister van buitenlandse zaken het verheugend, dat religieuze vooroordelen, te oordelen naar deze verkiezing, langzamerhand ver dwijnen. In diezelfde geest liet mr. H. W. van Doorn, voorzitter van de K.V.P., zich uit: ,,Een sterker tegenstander van het nog steeds zo gevaarlijke communisme kan ik mij niet gemakkelijk indenken", aldus de heer Van Doorn. (Advertentie) 1 5 totevanavonCriting VEm hel K-N.M.I. avond 2:: is üur°Pgemaakt gisteren" met later I lator moKelijk harde J zuidooas|lt,Ieïs n!inderUSkoud h0t Bel^h wee, J temperatuur. Plaatselijk mist3" t veis des morgens 5 opan2d2a5a3g!„r °n(1Cr 16' d'7K13n50 uur °P 7'52 uur' Maan of ne- ►•56 uur. Maan André Jacomet ontslagen Dc Franse regering heeft gisteren ont slag verleend aan André Jacomet, op een na de hoogste burgerautoriteit in Algiers. Het ontslag werd bekendgemaakt door de Franse minister van voorlichting, na een kabinetszitting die drie uur duur de en die voorgezeten werd door gene raal De Gaulle. Jacomet is in Algiers vervangen door Max Moulin. De nieuwe secretaris-ge neraal was prefect in het Noordafri kaanse departement Constantine. Jacomet heeft reeds eerder deze week zijn ontslag ingediend. Aangezien hij benoemd was door Parijs, kon alleen de Franse regering hem ontslag ver lenen, Hij was het niet eens met de Al gerijnse politiek van De Gaulle. Naar van gezaghebbende zijde wordt vernomen, zal de Franse regering ak koord gaan met een debat in de natio nale vergadering over Algerije in het begin van december. Dit debat zal bui ten de begrotingsbesprekingen vallen en niet met een stemming worden beslo- Vraag niet gewoon om bananen" tl In de Brits-Duitse verklaring die gisteren is uitgegeven over de botsing die bijna plaats heeft ge had tussen het straalvliegtuig dat koningin Elizabeth en haar ge maal van Denemarken naar En geland bracht en twee Westduit- se straaljagers, wordt verklaard, dat „er geen gevaar voor een botsing" heeft bestaan. De tweede piloot van het vliegtuig van de vorstin „had juist gehandeld" door het incident re rapporteren, wordt in de verklaring gezegd, maar „daal de weersomstandigheden zo waren, dat het zicht goed was en de gevechts- vliegtuigen de Cornet steeds in het oog hielden, was er geen gevaar voor een botsing geweest". De commissie is „niet in staat geweest de juiste afstand vast te stellen" waar op de Duitse piloten het vliegtuig van de koningin waren genaderd, aldus de verklaring. Zeker 300 meter bekendmaken van de verklaring, dat de Duitse piloten het Britse toestel niet dichter dan 300 meter waren genaderd. Dit is in overeenstemming met instruc ties voor de Duitse luchtmacht. De tweede piloot van de Comet had be weerd, dat de straaljagers zijn toestel met slechts 15 meter hadden gemist. ..U mag aannemen dat dit onjuist is", verklaarde de woordvoerder van het ministerie, Gerd Schmueckle, op een persconferentie. Ambtenaren van het ministerie in Bonn hebben officieus enige kritiek geleverd Kandidaat Nixon kan zijn ogen niet geloven...: Kennedy gekozen! Kardinaal Van Roey, aartsbisschop van Mechelen. zal op 15 december in de St.-Goedelekerk in Brussel het huwelijk van koning Boudewijn en dona Fabiola inzegenen. Het burgerlijk huwelijk zal worden voltrokken in de troonzaal van het pa leis te Brussel door de burgemeester van de Belgische hoofdstad, L. Coore- mans. De troonzaal van het paleis is de grootste zaal, waar ook destijds ko ning Leopold het koningschap aan Bou dewijn overdroeg en enige jaren gele den de Belgische vorst een hofbal hield, waarop vele leden van Europese konink lijke families aanwezig waren. (Van onze parlementaire redacteur) Het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds en het Spoorwegpensioenfonds zul len gesaneerd worden. Het tekort van deze fondsen respectievelijk ruim 5 mil jard en 222 miljoen gulden wordt weg gewerkt door jaarlijkse stortingen 60 jaar lang van 186,3 en 8.9 miljoen gulden. Een daartoe strekkend wetsont werp is gisteren z.h.s. door de Tweede Kamer goedgekeurd. Het enorme tekort ontstaan door een stijging van pensioenaanspraken, de toetreding van een groot aantal arbeids contractanten en de lage bijdragen, komt ten laste van de schatkist. In fei te is hier echter sprake van een boek houdkundige manipulatie. Het geld, dat het rijk in de pensioenfondsen stort, komt namelijk onmiddellijk weer be schikbaar voor overheidsinvesteringen. Erg gelukkig was de Kamer toch niet met deze zaak. De regering heeft het tekort te veel laten oplopen, zei men. „Ook het parlement moet zich op de borst kloppen en een mea culpa preve len", constateerde echter de Limburgse gedeputeerde Maenen (K.V.P.). „Wij hebben te lang berust". Een krant ergens in de wereld moest bij de Amerikaanse pre sidentsverkiezingen „het haasje" worden. De „Neue Ruhr Zeitung" in Essen kwam gisterenmorgen vroeg op straat met de voorspelling dat „als de voor tekenen haar niet' bedrogen de nieuwe president van Amerika Richard Nixon zou heten". De voortekenen hebben het links ge oriënteerde blad blijkbaar stevig bij de neus gehad... De Neue Ruhr Zeitung voorspelde, dat het zelfs mogelijk zou zijn, dat er grote verschuiving ten gunste van de repu blikeinen zou kunnen komen. In een stembureau in Chicago ge raakte de stemmachine defect en gaf in plaats van de naam van Kennedy zoals was aangeslagen, een rijtje nul len te zien. In Cheyenne in de staat Wyoming voerde een kandidaat voor een plaatse lijk ambt zijn campagne onder het mot to: ,,Kies mij, want ik word gek als ik verlies". In Denemarken is de laatste twij fel weggenomen over de mogelijke uitslag van de Amerikaanse presi dentsverkiezingen. De Tuborg-bierbrouwerij uit Ko penhagen verzond gisteren miljoe nen flesjes bier aan zijn afnemers, waarop kleine etiketten waren aan gebracht. Hierop stond te lezen, dat ,,de 43-jarige John Kennedy op 8 no vember tot president van de V.S. werd gekozen voor een periode van 4 jaar, die 20 januari 1961 in zal gaan". De Amerikaanse senaat heeft er een vrouwelijk lid bij gekregen: behalve de republikeinse Margarete Chase Smith, die in Maine herkozen werd, is in de staat Oregon de democratische Maurine Meuberger gekozen die de plaats van haar overleden echtgenoot in de senaat gaat innemen. De „vijandelijke" hoofdkwartieren in de verkiezingssïag, bevonden zich in de nacht van dinsdag op woensdag in de zelfde straat, de Connecticut Avenue, op een afstand van ongeveer twee kilome ter van elkaar. De republikeinse staf had zich in het deftige Sheraton Park hotel gevestigd, de democraten in het oude, kleine Mayflower hotel. De repu blikeinen hadden een resuachtige bal zaal voor zich gereserveerd waarin de voorste zetelrijen voor de partijbonzen gereserveerd waren. Een orkest speelde er dans- en marsmuziek. In het Mayflo wer hotel bij de democraten, ging het veel eenvoudiger toe, maar de stemming daar ging in de loop van de nacht in stijgende lijn. Er waren door ook veel negers onder de aanwezigen. De Amerikaanse geheime dienst heeft de bewaking van de nieuwe president John Kennedy overge nomen. De dienst die sinds Theodore Roose velt voor de veiligheid van de Ameri kaanse presidenten heeft gewaakt, had al een week lang de omgeving van Hyannis Port verkend, voor het geval Kennedy tot president zou worden ge kozen. Zolang zijn verkiezing echter niet vaststond, konden zij nog niet voor zijn veiligheid zorgdragen. Daar de geheime dienst, zoals de naam al zegt, nu niet bepaald met zijn activiteiten te koop loopt, verkeert men in het onzekere over het aantal agen ten dat belast zal worden met de vei ligheid van Kennedy. De berichten hier over variëren van 6 tot 16 bewakers. Ongemerkt zijn zij het landgoed van Kennedy binnengetrokken, die na de vermoeienissen en de spanning van de laatste tijd, naar bed was ge gaan, zodra zijn overwinning vast stond. Behalve de president, zullen ook zijn vrouw en driejarig dochtertje voortaan door de geheime dienst worden bewaakt. om met het pad van een koninklijk screveru liIegtuj?, l-e krulsen- een half uur voor op de verklaring, daar deze volgens hen f,7 u? uls Scpasseerd, op geen enkele de beide Duitse piloten niet volledivan t°ePassing is, ook niet ontlastte van elke blaam. op de Lu«waffe. De minister van defensie, Franz Josef VGrklaarde hij nadrukkelijk, dat Strauss, zei et verlangen, dat het rap- Duitse n.w„„ „-o mn port in zijn geheel gepubliceerd zou worden, maar de Engelsen hebben zich hiertegen verzet en in plaats daarvan deze verklaring geëist. Toen Schmueckle naar nadere biizon- *n jonden heeft de Engelse minister rln„hr\rl„,. V Oflr lil Pn Q vf Tllhrv, A 1 de Duitse piloten de 300 meter mini mumgrens niet geschonden hadden Minister Strauss heeft gezegd, dat de Duitse piloten niet gestraft zullen worden. derheden werd gevraagd, verklaarde hii x001 'uc.htvaart, Julian Amery, in het „het spel eerlijk te zullen spelen" 'en Lagel"hui,s meegedeeld, dat het vliegtuig - van de koningin niet in gevaar had verkeerd. Volgens hem had de com missie niet vast kunnen stellen, hoe overeenkomstig de Britse wensen zullen handelen. Geen Straf dicht de Duitse straaljagers de Comet van he RAF genaderd waren, maar Een woordvoerder van het Duitse mi- Hij legde er de nadruk nn dat d» men was tot dc conclusie gekomen „dat nisteric van defensie verklaarde na het paling ^vLr vheg?uïen °vind ded|AF; "estaanV^3" V°°r 66,1 b°tsmg "had Een patrouille van elf Ierse militai ren in dienst van de V.N. is gisteren by het dorp Niemba, 700 km ten noor den van de Katangese hoofdstad Elisa- bethstad, in een hinderlaag gevallen. De lykcn van vier van hen zijn gevonden. Een overlevende van de patrouille is gewond gevonden. De overige zes mili tairen worden met hun twee voertuigen vermist. Men vreest dat er tien doden te betreuren zijn. Het is de eerste maal dat bij een dergelijk incident aan de zijde van -de V.N. zoveel doden zijn ge vallen. Het aantal personeelsleden van de V. N. dat in Kongo is gedood, is door dit incident tot ongeveer dertig gestegen. Bij vorige incidenten waren nooit meer dan twee man gedood. Niemba ligt in het gebied van noord Katanga dat voortdurend bedreigd wordt door gewapende groepen van dc Baloe- bastam. Op grond van een onlangs ge sloten akkoord met de Katangese auto riteiten hebben de V.N. hun activiteit tot handhaving van de orde in deze streek uitgebreid. Volgens president Tsjombe schiet de volkerenorganisatie bij de uitvoering van deze taak te kort. De Baloebastam is tegen Tsjombe ge kant. De Ieren hadden opdracht een weg versperring op te ruimen. Zij werden door leden van de Baloebastam aange vallen. Uit Albertstad is gemeld, dat het spoorwegstation van Niemba, 120 km ten westen van Albertstad gelegen, door opstandige Baloeba's is bezet. De stad Nyemba, waar troepen van de V.N. ge legerd zijn, is door opstandelingen om singeld. Advertentie) ii Brabant en Zeeland eten beschuit

de Stem | 1960 | | pagina 1