Kamer gaf fiat aan nieuwe wet op H.O. Doctorandus blijft erkende titel België protesteert lenen houdinn Y.N. VERSTOORDE RUST Het rosse leven in Godsdienstige leiders willen beroep op De Gaulle doen MET OFFICIEEL VOORBEHOUD: SCHEVENINGSE PIER STOND PAL „Geheim? Och kom.... Dirigent van Scala plotseling overleden Stijlloos, zei Diepenhorst Kritiek vart Kamer op H.T.S.-nota Minister: Kieuw overleg over politie-salarissen Jong meisje in A'dam dood op bed gevonden ARKS beschuit Politie staat voor raadsel Proces tegen Lagaillarde begint 12 J Directeur; E. H. B. Brader Hoofdredacteur: J. J. H- A. Brun» DAGBLAD VOOR ZEELAND O Antwerpenaar steekt vriendin dood verlaging Geen collegegeld Onbestendig Zelfmoord van Jamagoetsji Cuba's klacht niet in behandeling NERVEUZE SPANNING IN PARIJS LEGER WAAKZAAM tu 4an onze adverteerders llOOe JAARGANG No. 23511 uitgave N. V. Uitg. Mij. Neerlandi» Redactieraad; J. M. A. C. v. Dongen, 1 C J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. t Westende, Bureaus: Breda, Reigerstraat 16, Tel. 22341 (3 lijnen). Postgiro 278841 Voor God, Koningin en Vaderland DONDERDAG 3 NOVEMBER 1960 Abonnementsprijs 1 7.per kwartaal 1 8.20 per post - 0.54 per week Buitenlandse abonnementen op aan vraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplagt 0.40 per mm (Ing. Med. 1.Bij contract aanzienlijke reductie. Volledi ge tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: Goes, Westsingel 98 - telefoon 6252 Bureau voor Zeeuwseh-Vlaanderen: HULST, Steenstraat 14 - telefoon 2377(Bijbureaus: Terneuzen. IJsbaanstraat 24 telefoon 2601 OOSTBUHG: Nieuwstraat 41 - telefoon 35) f55 5? (Van onze parlementaire redacteur Minister Cals vertelde gisteren in de Tweede Kamer, dat de com- missie-Simons gereed is met haar rapport over de controle op de overheidsfinanciën. Zwaaiend met een dik pak papier riep de be windsman: Hier heb ik het". Mr. Cals citeerde ook uit het rapport. Hoe kan dat nu? informeerde drs. Peschar (PvdA) de voorzitter van de commissie voor de rijksuitga ven". Dit rapport is nog geheim. Onze commissie heeft het strikt I vertrouwelijk van de minister van i Financiën toegestuurd gekregen". GeheimMinister Cals haalde de schouders op een gebaar dat op vele Haagse „geheimen" toepasse lijk is en zei: Het rapport is alleen nog niet verschenen, omdat cie Landsdrukkerij het nog niet heeft kunnen verwerken". (Van onze parlementaire redacteur) Minister Cals lieeft gistermiddag in «Ie Tweede Kanier vel - handen moeten schudden. Hel wetsontwerp op het weten- sehappelijk onderwijs, liet sluitstuk van zijn nieuwe onder- Ij wijswetgeving werd weliswaar nog niet officieel door de Kamer goedgekeurd - er is voor de verbetering van spelfouten e.d. nog een tweede lezing nodig - maar over de uitslag van die formaliteit hestaat zo weinig twijfel, dat Kamervoorzitter Kor- tenhorst reeds sprak van een goedkeuring onder voorbehoud. De Kamer heeft nogal wat aan het wetsontwerp gewijzigd. Zo is het oor spronkelijk artikel 60 (beperking studievrijheid) er uit verdwenen. Deze en. andere wijzigingen magister is b.v. weer doctorandus geworden doen echter niet af aan het feit, dat het zesdaags debat over de wet op het weten-j schappelijk onderwijs voor minister Cals bemoedigende voortekens inhoudt j voor het komende debat over zijn mammoetwet. De protestant-christelijke fracties, die zoveel bezwaar maken tegen de struc tuur van de mammoetwet, hebben zich in de wet op het wetenschappelijk on derwijs akkoord verklaard met eenzelf de structuur. Zelf mogen zij stellen, dat er uUSSin ïet,een en hei anw iflnitricht, het Philosophicum der paters je verband gelegd mag worden, het is mi 1 r ieder geval bijzonder moeilijk gewor den om zich vanwege de structuur nog tegen de mammoetwet te keren. Titels beschermd In de laatste fase van het onderwijs- Bijna was er een punt achter deze meestertitel-affaire gezet, toen dr. Tans de vraag opwierp of er achter de afkor ting (mr.) ,,het is geen afkorting maar een samenvoeging" al dan niet een punt geplaatst moest worden. Een punt meende minister Cals. Geraad pleegde spellingsvoorschriften brachten echter geen zekerheid. Ik zal het uit zoeken voor de tweede lezing, beloofde de bewindsman. Veel geharrewar was er ook bij het- zoeken naar een formule om de doc-jpen nacht naar New York vertrek- torstitel erkend en beschermd te krij-i. gen, die behaald is op wetenschappelijke ken. Hij maakt de reis via Parijs instituten als het Canisianum te Maas-; en Brussel. zuïeten te Nijmegen en de Calvijnstich-1 ting te Kampen. Enfin, het is gelukt. j In de Belgische hoofdstad zal hij be- De hoge vertegenwoordiger van de V. N. in Kongo, Rasjeshwar Dayal uit India, zou in de afgclo- De in aanbouw zijnde pier te Sche- veningen kreunde gisteren onder het geweld van aanstormende wa termassa's. Windkarcht negen, maar de pier bleek toch sterker dan de woedende zee. de plaatsvervanger van Hammarskjoeld op 30 oktober voor de Amerikaanse tele visie zijn afgelegd in verband met het optreden van België in Kongo. Cordier heeft zich „ongepaste uitlatin- gen" gepermitteerd over het Belgische i Hermans 'met messteken om het leven beleid in Kongo en daarom vraagt de gebracht. Zij had sinds enige tijd met (Van onze correspondent) Te Antwerpen heeft de 52-jarige Jozef Pelsers zijn 37-jarige vriendin Josephine (Van onze parlementaire redacteur) De Tweede Kamer heeft gisteren ge discussieerd over een nota van staats secretaris Stubenrouch inzake de sprei ding van de hogere technische scholen. Deze nota wil een basis zijn voor een scholenplanprocedure. Haar conclusie: in de komende 15 jaar behoeft het h.t.s.- onderwijs uitbreiding. Gevolg: staatsse cretaris Stubenrouch wijst onder meer een tweede h.t.s. voor zuid-Limburg af. Hij is wel bereid voor h.t.s.'en in Venlo en Heerlen een uitbreiding te overwe- 8en' Deze nota is door de Kamer zeer kri tisch ontvangen. De Limburgse afge vaardigde mr. Baeten bijvoorbeeld voel de zich na lezing „van een koude ker mis thuis gekomen". De kritiek der Ka mer betrof vooral het feit dat er onge motiveerd onvoldoende ruimte wordt gegeven aan het h.t.s,-onderwijs. Staats secretaris Stubermouch acht in de ko mende jaren slechts een nieuwe h.t.s. in het westen noodzakelijk. „Dat is voor onze fractie onaanvaardbaar", ver zekerde de K.V.P.'er Engelbertink. Met mr. Baeten stelde hij zich op het stand punt dat er meer nieuwe h.t.s.'en nodig zijn en dat er vooral voor het confes sionele hogere technische onderwijs meer gedaan moet worden. Met andere afgevaardigden betreurde mr. Baeten dat de h.t.s.-nota geen prog noses geeft over de behoefte aan h.t.s.'ers. Hieruit zouden conclusies ge trokken kunnen worden ten aanzien van de vraag of de oprichting van een h.t.s. in of nabij een industriegebied stimule rend werkt op de industrialisatie Belgische regering om strafmaatregelen In de protestnota aan Hammarskjoeld wordt met name gevraagd welke sanc ties hij tegen Cordier denkt toe te pas sen. De Belgische regering acht het ontoe- Vermeldenswaardig is tenslotte ook! sprekingen houden met premier Eyskens.i laatbaar dat een functionaris van de Ver- hem gebroken om met een andere man samen te wonen. De dader meldde zich na de misdaad bij de politie. Hij ïegde een volledige bekentenis af. Hij zei gehandeld te heb ben in jaloezie. (Van onze parlementaire redacteur) Met grote meerderheid heeft de Twee de Kamer bij de voortzetting van het debat over de wet op het wetenschap pelijk onderwijs een amendement Tans (P.v.d.A.) verworpen, dat een verlaging van het collegegeld beoogde. Het col legegeld bedraagt thans f 300 per jaar. Dr. Tans wilde dit bedrag als een eer ste stap naar kosteloos hoger onderwijs voor de eerste twee studiejaren tot f 100 verlagen. 0 - IJUUVV.U im-L. ujonviio, nog. dat de Kamer voor de algemene |in New York zal hij met Hammarskjoeld rekenkamer een grotere controle ver-ruggespraak houden over de toestand in kreeg op het financiële beheer van de! Kongo. openbare universiteiten. Men vermoedt te Leopoldstad, dat de Bij de verdediging van een desbetref- reis van Dayal verband houdt met de berichten over de terugkeer van Belgen - naar hun werkzaamheden in Kongo. In vnnr turoolf i 4 ervan. Naast de bestaande titels vanI standigheid, dat ook de artillerie-inrich- oktober heeft Hammarskjoeld de Belgi- VUUI cvvaail uur plotse- doctor, meester, ingenieur wordt die van tingen, toen zij rechtspersoonlijkheid sche regering er twee maal aan herinnerd ling overleden. Mitropoulos zakte'baccaln,irPU'5 ingevoerd- De titel doct°-!verkregen, onder scherpere controle van dat eventuele technische bijstand aan on het nnHinrr» j o i randus blijft bestaan, maar mag nu ookide algemene rekenkamer zijn gekomen. Kongo altijd door bemiddeling van de iitLt Jjuuium van ae öcala ineengevoerd worden door eenieder, die aan: De artillerie-inrichtingen kan j« toch'VN. verleend moet worden en overleed aan een heronhlnp-|een universiteit of hogeschool met goed niet met een universiteit vergelijken,! De Belgische regering heeft bij Ham- diner TTii ic? ioo i gevolg een doctoraal examen heeft af-;vond mr. Cals. ,.Geld is geld", riepi marskjoeld intussen geprotesteerd tegen Uilig. X11J is 0<± jaar oud geworden, gelegd. Artsen mogen dus voortaan ook echter oud-vice-admiraal Moorman1 verklaringen die door Andrew Cordier, drs. voor hun naam plaatsen. Wie onbe- (.K.V.P.).. voegd een titel voert is strafbaar. Dimitli Mitiopoulos, de diri-jdebat is voornamelijk gesproken overj.fend amendement beriep drs. Peschar gent van de Milanese Scala is gis- academi-c:cbe titels en de beschermingI (P.v.d.A.) zich onder meer op de om teren kort 1 ervan. Naast de bestaande titels vanIstandieheid. dat ook de artillerie-inrich- Mitropoulos werd in 1896 te Athene als zoon van een koopman geboren Aanvankelijk wilde hij toetreden tot een kloosterorde, maar een regel, die hem niet toestond, muziekinstrumenten mee te nemen, deed hem besluiten een an dere roeping te volgen. Mr. Cals had doctorandus willen ver vangen door magister. ,,Ik heb daar persoonlijk geen bezwaar tegen", zei magister Stokman (K.V.PD. „Het zou voor mij een grote, eer zijn als ik tegen; ;de minister van Economische Zaken tr?nPJ5Ja£gf -!?eftijd aa"v?ardde De Pous) collega zou mogen zeg- tropoulos de leiding over het conserva- gen". ..Ja, dat zou u wel willen", grapte torium van Athene, na zijn opleiding gekregen te hebben aan de conservato^ ria van Athene, Brussel en Berlijn. Zijn roem verbreidde zich snel door Europa en van 1930 tot 1936 trad hij als gastdirigent op bij vrijwel alle grote symfonie-orkesten. Mitropoulos schreef symfonieën, ka mermuziek, pianomuziek en liederen, maar legde zich tenslotte geheel toe op dirigeren. Hij was vermaard om zijn fabelach tig muzikaal geheugen, dat slechts door dat van Toscanini werd overtroffen. De volledige partituur van meer dan 50 symfonieën had hij in zijn geheugen. DE RIVIER DE PO is gisteren buiten haar oevers getreden. De overstroming had plaats in hetzelfde gebied waar in 1951 273 personen omkwamen. IN VATICAANSTAD meent men te we- j ten, dat de paus voor het einde van dit jaar een vierde consistorie bijeen zal roepen. BIJ TUSKAR ROCK, bij de zuid-oost- punt van Ierland drijft een Libertyschip met vier man aan boord rond. Het schip wordt gevolgd door de Nederlandse sle per Cycloop. GENERAAL-MAJOOR Hans Trautloft is benoemd tot chef van de Westduitse luchtmacht. Hij volgt brigade-generaal Lothar von Heinemann op, die het com mando te velde krijgt. de GEMEENTERAAD van Amsterdam heeft besloten niet terug te komen op het ontslag van de tramstakers. In 1955 hadden zestig leden van het gemeente- personeel aan de z.g. „tramstaking" deel genomen. SINT NICOLAAS, die op 19 november zyn intocht in Amsterdam zal houden, wordt met een nieuw lied begroet. Hugo de Groot schreef de muziek en de jour nalist Evert Werkman is verantwoorde lijk voor de tekst. mr. Cals terug. ..de paus als collega''.! De Kamer voelde echter niet voor ,,die' middeleeuwse" benaming. Laten we; doctorandus handhaven, stelde men voorj ..Dat gaat niet", riep dr. Diepenhorst - - 'C.H.i .Van een negatieve aanduidingi**"» heeft ,n antwoord op schriftelijke «hij die nog doctor moet worden) kanj^agen van mr. Van Doorn (K.V.P.) men toch geen positieve titel maken. aa!> „?.eT»eede Kamer medegedeeld (Van onze parlementaire redacteur) Minister Toxopeus (Binnenlandse Za- Dat is stijlloos", brieste de C.H.-afge vaardigde. „dat is etaleren van een te kort". Stem des volks" Dr. Diepenhorst stelde voor doctoran dus te vervangen door de meestertitel. Minister Cals ondersteunde aanvankelijk dit compromis. Bij consultatie van „de stem des volks", te weten zijn beide staatssecretarissen, was hij echter tot andere gedachten gekomen. Mr. Schol ten was ..onthutst", zei hij, „door de gedachte dat men ook buiten de rechts wetenschappen de meestertitel zou kun nen voeren. Drs. Stubenrouch daarente gen verklaarde, dat hij in ieder geval nog liever doctorandus dan meester ge noemd wilde worden. „Nederland is nog niet rijp voor onj standpunt", zei mr. Cals bemoedigend tot dr. Diepenhorst Er hebben wel meer veldheren zonder leger gestaan, antwoordde deze. de Tweede Kamer a dat hij het overleg over de politiesala rissen zal heropenen. In verband hiermee heeft de Tweede Kamer besloten de beslissing over het verzoek van de socialist Blom, om over de politiesalarissen een interpellatie te mogen houden, voorlopig aan te houden. In zijn beantwoording van mr. Van Doorn erkent minister Toxopeus dat er in de salariëring bij bepaalde groepen van de politie inderdaad van een achter stand gesproken kan worden. Onregel matige diensten en extra-werkzaamhe den worden niet voldoende gecompen seerd. Het overleg over deze achter stand is niet volledig geweest, zegt de minister. Doordat hij op 8 oktober j.l. naar Nieuw-Guinea moest vertrokken, heeft het overleg in een zeer snel tem po moeten plaatsvinden, waardoor niet alle aspecten en mogelijkheden tot op lossing van de onderhavige kwestie ge heel tot zijn recht zijn gekomen. Kamervoorzitter Kortenhorst kondig- de gisteren in de Tweede Kamer aan, dat de algemene financiële beschouwin gen en de belastingdebatten waarschijn lijk in het midden van de volgende week zullen beginnen. De politie heeft woensdag te Tokio be kendgemaakt, dat de zeventienjarige stu dent Otoja Jamagoetsji, die vorige maand een Japanse socialistenleider Xnasoema heeft vermoord, zich woensdagavond van het leven heeft beroofd. enigde Naties verklaringen aflegt, wel ke betrekking hebben op de politiek van een der leden van de UNO. In Leopoldstad is gisteren de hulp van Ghanese V.N.-troepen ingeroepen om een demonstratie van honderden stakende transportarbeiders te verspreiden. Als gevolg van de staking in het transport wezen ligt alle werk in de haven van Leo poldstad, het rivierverkeer en bij de spoorwegen stil. Kolonel Moboetoe is woensdag in Braz zaville aangekomen, waar hij heeft ge luncht met de president van het voorma lig Franse Kongo. De kolonel verklaarde tegenwoordig het onderwerp te zijn van felle aanvallen in de Angelsaksische pers. Hij zei, dat de vrouw lag; op bed en was gekleed in I een baby-doll, I De patholoog-anatoom dr. J. Zeldcn- I rust heeft sectie verricht op het stoffe lijk overschot van het meisje, de 20- |jarige leerling-kleuterleidster Sigrid Sander uit Bloemendaal. Hij heeft geen doodsoorzaak kunnen vaststellen. De Op het zolderkamertje van een wu-,- Verenigde Naties, die de terugkeer vanining aan de Deurlostraat in Amster-.P°ll,;ie staat V09F raa „u Belgische technici systematisch verbie-Mam-zuid is het lijk gevonden van een Seen tekenen zijn die op misdrijf, zeil den, er de voorkeur aan schijnen te ge-jong meisje. Het moet daar ongeveerI moord of vergiftiging wijzen. Het onder ven. Amerikaanse en Engelse technici en leen weck' hebben gelegen. De jonge j kapitaal naar Kongo te brengen. Een zevenjarig jongetje uit Hees bij Nijmegen is er enige tijd geleden in geslaagd bij zijn grootmoeder een bedrag van ruim f 1500.weg te nemen. Eenmaal in het bezit van het geld. nodigde hij al zijn vriendjes uit om het er samen eens van te nemen. Met royale hand deelde hij bankjes van vijftig en van honderd gulden onder hen uit en samen stapten ze naai de markt om allerlei inkopen te gaan doen. Voorbijgangers, die dit wel wat vreemd vonden, waarschuwden de politie, die het maar beter vond de zevenjarige rijkaard even mee naar het bureau te nemen. Daar vertelde hij al gauw, dat hij het geld bij zijn grootmoeder had weggehaald. Het gelukte de politie de uitgedeelde bankbiljetten weer terug te krijgen, zodat groot moeder vrijwel al haar spaargeld weer terug kon krijgen. De kleine gauw dief werd naar zijn ouders teruggebracht. Verwachting van het KNMI tot don-5 derdagavond, opgemaakt woensdag- avond 23.15 uur; 5 j Wisselend bewolkt met enkele buien. Krachtige tot matige zuidwestelijke wind. Middagtempcraturen omstreeks t '2 graden. Vandaag: zon onder 17.08 u.. maan np 2 17.37 u.; morgen: zon op 7.40 u, maan I j onder 8.18 u. In Rothenburg, het Duitse middel eeuwse stadje aan de Tauber, heeft de Bundeswehr een strijdkrachten dag gehouden om de bevolking vertrouwd te maken met het nieu we Westduitse leger. Can de piloot van een helikopter werd heel wat gevergd. Hij moest zijn machine op het kleine marktpleintje laten landen. De Algemene Vergadering van de Veienigde Naties heeft Cuba's verzoek tot een direct debat in de assemblee af gewezen met 45 tegen 29 stemmen bij 18 onthoudingen. Het betrof de beschul digingen van Cubaanse zijde dat de Ver enigde Staten een invasie op Cuba voor bereiden. De mogelijkheid dat de voor naamste godsdienstige leiders in Frankrijk op president De Gaulle en de Algerijnse rebellen een be roep zullen doen om een einde te maken aan de al zes jaar duren de oorlog in Noord-Afrika acht men sinds gisteren zeer groot. Het voornemen van interventie door de kerken van Frankrijk werd duide lijk toen de kleine maar invloedrijke protestantse kerk haar voorzitter, ds. Mare Boegner. de bevoegdheid gaf in contact te treden met Maurice kardi naal Feltin, aartsbisschop van Parijs en de hoofden van de Joodse en Mo-' hammedaanse gemeenschappen Zegslieden voor kardinaal Feitin ont hielden zich tot dusver van commen taar. maar wezen op het beroep, dat onlangs van het Franse episcopaat is uitgegaan met betrekking tot het con flict in Algerië, Een woordvoerder namens opperrab bijn Jacob Kaplan zei te geloven dat de rabbijn zich bij een gezamenlijke actie van de Franse kerken zou aansluiten De groot-imam van de Franse moham- medanen Si Boubakeur, zei dat hij een dei gelijke stap niet slechts gewenst piaar dringend noodzakelijk achtte Op de dinsdag in Montbeliard gehou den plenaire zitting van de 1 miljoen lidmaten omvattende Franse protestant se kerk, werd een motie aangenomen waarin het martelen van Algerijnse ge vangenen door Fransen om hen tot be kentenissen te dwingen, werd afge keurd. In de resolutie spraken de Franse protestanten zich uit tegen desertie uit het Franse leger, uitgezonderd in ge vallen van elementaire perversie dooi de staat". Jonge Fransen hebben vol gens de resolutie het recht dienstne ming te weigeren wanneer hun gewe ten er tegen in opstand komt. Deze houding was dezelfde als die welke het Franse episcopaat onlangs heeft inge nomen. De Franse regering heeft in Parijs bijzondere veiligheidsmaatregelen van kracht doen worden. Topfiguren van de mislukte opstand van Franse Algerij nen in januari zullen vandaag in de Franse hoofdstad terechtstaan. In Algiers zelf zijn de strategische punten bezet door soldaten en leden van de mobiele garde. Zij moeten het even tueel opnieuw uitbreken van ongere geldheden voorkomen. Zowel Fransen als Algerijnen wach ten met spanning op de boodschap die president De Gaulle vrijdagavond via de Radiotelevision Frangaise zal uit spreken. Men verwacht dat hij een nieuw beroep op nationale eenheid zal doen nu de Algerijnse rebellenleiders, openlijk gesteund door het communis tische blok en de regeringen van Tu nesië en Marokko, geweigerd hebben nog met Parijs in onderhandeling te treden over een vredesverdrag. Tijdens het proces tegen de leiders van de Algerijnse opstand in het be gin van het jaar, met als hoofdfiguur Pierre Lagaillarde, zal het gerechtsge bouw in Parijs door soldaten worden omsingeld en zal politie posities inne men op het dak van het paleis van ju stitie en daken van omliggende pan den. In het gerechtsgebouw zelf zijn bar ricaden van staal opgeworpen bij de ingangen naar de rechtszaal. Tweehon derd geüniformeerde agenten en re chercheurs zullen de gangen bewaken. Over generaal Salan, die ergens in Spanje moet vertoeven, werd gisteren niets meer gemeld. Zoals reeds meege deeld, vreesde men dat de generaal naar Algerië zou trachten terug te ke ren om daar de leiding van de „colons" op zich te nemen. voortgezet. Onder meer zal de maagin houd van mej. Sander in het politie- laboratorium worden onderzocht. Volgens de politie is zij niet aan een hartverlamming of een hersenbloeding overleden. Sigrid Sander, die een zolderkamertj-e aan de Deurlostraat 28 bewoonde, is vorige week dinsdag voor het laatst ge zien. Zij heeft toen samen gegeten met haar vriendin uit Santpoort die vlakbij haar woonde. Dit meisje bracht de po litie ook op het spoor van dit mysterieu ze sterfgeval. Toen zij dinsdagavond een kijkje bij haar vriendin wilde gaan nemen, vond zij de deur van de zolder kamer gesloten. Op herhaald kloppen werd niet gereageerd. Zij waarschuwde eerst de hospita, de weduwe Dey, en vervolgens de politie. Mevrouw Dey, die Sigrid Sander voor het laatst op 23 ok tober neeft gezien, heeft het meisje niet gemist, omdat zij aan meer jonge mensen kamers heeft verhuurd. Zij heeft er weinig contact mee. «Advertentie) Wij in Brilliant en Zeeland eten Met het oog op de voorbereiding en de viering van het 100-jarig bestaan van ons blad, zal ons kantoor te Breda morgen, vrij dag, vanaf 12.30 uur en onze bij kantoren vanaf 16.00 uur geslo ten zijn. Op zaterdag 5 november zijn on ze kantoren de gehele dag ge sloten. Directie Dagblad De Stem

de Stem | 1960 | | pagina 1