lijden Mr. Van Doorn op K.Y.P.-Partijcongres ENT dekker K. V.P. bezorgd over WONINGBOUW liomme (oververmoeid) moet „lange tijd" rusten Weer geen winnaar in STEM-toto DE GAULLEIK DULD GEEN KRITIEK „NUMMER EEN ONDER ONS rSZMK I Huidige coalitie overigens niet zonder problemen Verloofden in Antwerpen REN'S MEN Oude vrouw in vlammen omgekomen Edisons 1960 uitgereikt Twaalfjarig meisje (weer) vermist kelen 36 thandel DAGBLAD VOOR ZEELAND king brengt 1.79 1.55 0.88 gram 1.15 1.95 1.90 0.70 1.50 1.68 2.10 2.75 Geen waardering - Blouses Binnenlandse goudprijs hoger stoppen Enkele opklaringen MELK VETTER EN DUURDER voor oppositie bezitsvorming zonder allure vele gasten Dreigement met volksreferendum Krachtmeting wachten te heeft schoon genoeg HEEFT. 300e JAARGANG No. 23503 Jitgave N. V. Uitg. Mij. Neerlandi* Directeur: E H. B. Brader ioofdredacteur: J. J. H. A. Bruna Sedactieraad: J. M. A. C. v. Dongen, j. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Kies,' mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureaus: Breda, Reigerstraat 18, jxel. 22341 (3 lijnen). Postgiro 278841 foor God, Koningin en Vaderland n AAOI A H \/r\AD 7CCI AMD MAANDAG 24 OKTOBER 1960 Abonnementsprijs f 7.per kwartaal 8.20 per post - f 0.54 per week Buitenlandse abonnementen op Losse nummers 15 cent. aan vraag. Advertentieprijs voor de gehele oplage 1 0.40 per mm (Ing. Med. 1 1.Bij contract aanzienlijke reductie. Volledi- ge tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt Bureau voor de Zeeuwse Eilanden Goes. Westsingel 98 - telefoon 6252 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST. Steenstraat 14 - telefoon 2377 (Bijbureaus: Terneuzen: ÏJsbaanstraat 24 - telefoon 2601 OOSTBURG: Nieuwstraat 41 - telefoon 35) 1.10 BREDE BASIS HERNIEUWDE NIET WAARSCHIJNLIJK collectie (Van onze parlementaire redacteur) „Een hernieuwde samenwerking met de socialisten in de regering moet door ons niet als onvoorstelbaar worden gezien. Het moet nnj echter van het hart, dat vrijwel niets in de wijze, waarop de socialis ten als oppositiepartij optreden een spoedig opnieuw samengaan van de beide grote partijen in ons land kan doen verwachten Met deze woorden gaf partijvoorzitter inr. van Doorn op het zaterdag in Am sterdam gehouden partijcongres der KVP te kennen, dat. wat de KVP betreft, de huidige politieke constellatie niet voor een hernieuwde brede basis zal behoeven plaats te maken. o.a voor de gezinnen, die achtercenvol- Partijvoorzitter mr. Van Doorn tijdens zijn rede Dc prijs voor binnenlands goud is met ingang van vrijdag verhoogd van f 4400 tot 4980 per kg fijn. Hiermede is de notering aangepast aan de huidige Londense goudprijs. Voor veredelings- goud bleef de notering ongewijzigd if 4290-f 4340. Ook de zilverprijs bleef onveranderd op f 110,90-f 116.40 per kg vijn. De informatiekoersen voor gouden «munten geven daarentegen alle stijgin- ■gen te zien. Tientjes noteren nu f 31.00- f 33.00 (f29,25-f 30,25). rOMATIC is praktisch als uw radiotoestel, eeft een verzoekpr°" ties. vanaf fl. 240, en line elektrisch een voor ellen eens vrijblijvenc^ -aag onze interessante Tclef. 583 (0.1155) rijs van knop en bloem ooit tevoren. ATSEN 34-38 2661 - Middelburg BEZOEK van de bisschop van Den Bosch, mgr. W. Bekkers en een fecst- rit in een versierde bus van de BBA [markeerden de 100e verjaardag van de heer J. van Bommel in Hilv?ren- beek. Het feest was zaterdag. HET LIJK van de vermiste schipper van de bij Lobith in brand geraakte [„Vaarwel" (op 7 oktober) is zaterdag gevonden. MINISTER VAN ROOY gaat op 18 no vember als gast van de KLM per DC-8 naar Sydney Dan vindt de eerste vlucht op die lijn plaats. EEN JONGEN van 16 jaar, die stiekem met de auto van zijn vader was paan toeren, reed zaterdagavond in Heeze drie voetgangers aan. Een van hen ernstig gewond. DE ORKAAN die veertien dagen gele ien Oost-Pakistan teisterde, heeft 4000 doden gekost. Dat is gisteren pas be- endgemaakt. IE STAKING van 61.000 arbeiders bij I dcncral Electric Cy in de V.S. is za- jrdag, na drie weken, geëindigd. De 'oncn zijn met 3% verhoogd. ÜUBA zou een aantal vliegtuigen van mcrikaansc kentekenen hebben voor den om in midden-Amerikaanse staten nonage' te bedrijven. De woede waar- nee het in Havana werd ontkend, werd i Washington uitgelegd als een sterke aanwijzing dat de beschuldiging wel :ns juist zou kunnen zijn. '-AITSKELL heeft gisterenavond ge- i \gd dat hij zich opnieuw kandidaat zal tellen voor het leiderschap van de Engelse Labourpartij. Ondanks zijn ne- i Icrlaag inzake de kernbewapening. ^EN AANZIENLIJKE premieverlaging or de kinderbijslagverzekering is mo- I olijk, heeft het ministerie van sociale I aken meegedeeld. Dat maakt ook een erbetering van de kinderbijslaguitke- mg mogelijk. )E REGERING van Oostenrijk heeft na een dispuut over de landsbegroting thar ontslag ingediend, dat echter door j ?lcsidcnt Schacrf niet werd aanvaard. •^iP za' gepoogd worden de moei I .ïjkheid zonder kabinetscrisis op te los- Verwachting, medegedeeld door hot KNMI geldig tot hedenavond, opgc- J maakt zondagavond 23.15 uur: t Aanvankelijk enige verspreide mist- "anken. Overigens plaatselijk op- kntl"is(ln met hicr ën 'laar een en- °U1- Weinig wind en dezelfde of IV s "°ffcre temperaturen. ÏSXfcN van hct Belgische o5 u instituut: J Jver het algcmeeft zwaar bewolkt, i ,u?p„ ochtenduren nevelig Regen- graden cmperatuur van 10 tot 15 J Vinclaagiz0" onder 17,28 uur, maan onder 20,37 uur t Morgen: zon op 7,22 uur. maan '2,41 uur. (Van onze Haagse redactie) De agrariërs hebben hun zin gekre gen. De ministerraad heeft zich nu ak- ko:rd verklaard met een voorstel van minister Marijnen (Landbouw) om liet vetgehalte van alle consumptiemelk te verhogen van 2}ó tot 3 procent. Door deze verhoging zal jaarlijks rond 10.000 ton boter minder op de markt komen waardoor het afzetprobleem zowel op de binnenlandse als op Westeuropese markt wat van zijn scherpe kanten verliest. Tegenover dit voordeel staat het na deel, dat verhoging van het vetgehal te c.e melk minstens 1 cent per liter duurder zal maken. De verhoging kost zelfs 2 cent als de slijters en de zui- velverwei kende industrie hun zin zouden krijgen. Zij zitten met hogere verwerkingskosten, die zij in de melk prijs willen doorberekenen.4 Er is nog overleg gaande hoe deze melkprijs verhoging gecompenseerd kan wor den. Gedacht wordt aan een compen satie in de sfeer van de kinderbijslag. Een dergelijke compensatie helpt ech ter alleen de loontrekkenden en kleine zelfstandigen met kinderen. Onder zocht wordt hoe de andere bevolkings groepen als oijvoorbeeld de bejaarden, ook nog gecompenseerd kunnen wor den. De huidige coalitie heeft echter ook zijn problemen, erkende mr. van Doorn. Bij de VVD en de Anti-Revolutionairen, die zich aanvankelijk positief tegenover het kabinet-De Quay hadden opgesteld, zijn „spanningen" aan het daglicht getreden. ..Heel duidelijk" is dat het geval bij de VVD, constateerde mr. van Doorn. Te genover de „pijnlijke en gevaarlijke ver deeldheid" in de liberale gelederen stel de hij de „eendracht" in de KVP. Wij staan eenparig achter het kabinet, ver klaarde mr. van Doorn. Zijn adhesiebetuiging met het kabi netsbeleid baseerde de partijvoorzitter op het „waarachtig sociaal karakter" van dit beleid. „In het bijzonder door de vrijere loon politiek is een opmerkelijke reële voor uitgang in de welvaart bereikt. Onder hel regime van de geleide loonpolitiek bleef door de daaraan verbonden prijsstij gingen de welvaartsstijging tussen 1951 en 1959 tot slechts twee procent per jaar beperkt. Na één jaar vrijere loonvorming is een reële stijging van acht a negen procent tot stand gekomen. Op gornd van deze ervaring voelen wij er niets voor", zo verklaarde mr. van Doorn, „om de vooruitgang in een nieuwe overspan ning en een herhaalde bestedingsbeper king weer ongedaan te maken. De loon- acties, welke thans van socialistische zijde gevoerd worden hebben niets uit staande met het werkelijke belang van de arbeiders" Was mr. van Doorn tevreden, voldaan was hij niet. Met het bezitsvormingsbe- leid lopen wij in feite nogal een stukje achter de ontwikkeling aan, betoogde hij. Wat wordt gedaan, vroeg mr. van Doorn géns enkele zoons in militaire dienst heb ben? Wat wordt er gedaan voor de la gere en middelbare ambtenaren en met name de politiemensen? Zal het toela tingsbeleid ten aanzien van de spijtop tanten nu werkelijk worden verruimd en versneld? Met bijzonder veel nadruk stelde mr. van Doorn de door het con gres met applaus onderstreepte eis dat nu spoedig een beslissing wordt genomen over de algemene kinderbijslagverzeke ring. Nieuw-Guinea noemde mr. van Doorn een probleem van mondiale betekenis. Zich akkoord verklarend met het kabi netsbeleid terzake keerde hij zich scherp tegen de oppositie welke de socialisten tegen het Nieuw-Guineabeleid voeren. Voor de socialistische oppositie in het al gemeen kon mr. van Doorn al evenmin enige waardering opbrengen. Hij ge waagde van „oppositionele opblazerijen", „gebrek aan allure" en „onmacht" om tegenover het kabinetsbeleid een eigen duidelijke visie te plaatsen. Zeer fel keer de hij zich tegen de bewering van de P.v.d.A., dat het kabinet-De Quay (door regeiingsonmacht) de democratie in ge vaar zou brengen. Terugkijkende naar vijftien jaar gele den, toen de KVP werd opgericht, be toogde mr. van Doorn, dat destijds een goed besluit genomen is. Door de her oprichting van een katholieke partij heeft katholiek Nederland in de afgelopen vijf tien jaar de hoofdrol of tenminste één van de beide hoofdrollen vertolkt. „Het land is daar wel bij gevaren'. Het partijcongres werd bijgewoond door minister-president De Quay, alle katho lieke ministers (behalve mr. Luns, die in het buitenland is) en staatssecretarissen, de staatsraden mr. Struijcken en baron van Voorst tot Voorst, zeer vele leden van de Eerste- en Tweede-Kamerfracties, de commissaris der koningin in Brabant, mr. dr. Kortmann en vele anderen, waar onder ook vele buitenlandse gasten. (Van onze parlementaire redacteur) „De cijfers voor 1959 morgen er nog zo verdienstelijk uitzien, over de wo ningbouw zijn wü beslist met enige zorg vervuld". D*» bezorgdheid, die uit deze woorden van partijvoorzitter mr. van Doorn spreekt, is ook terug te vinden in de resolutie, die zaterdag op het par tijcongres der K.V.P. over de woning bouw is opgesteld. In deze resolutie wordt onder meer gevraagd meer en vooral meer goedkope woningen te bouwen dan de 80.000, die thans op het program staan, het aantal (5000) extra goedkope woningen op 10.000 te brengen, de krotopruiming waar mogelijk te ver snellen en meer eengezinshuizen te bou wen. In feite vraagt deze resolutie te rug te keren naar het vroegere woning- bouwsubsidiesysteem. dat vooral gericht was op de (goedkope) woningwetwonin gen. Deze en nog vier andere resoluties zijn opgesteld in sectievergaderingen, welke aan de plenaire zitting van de Partijraad voorafgingen. Het partijbe stuur zal zich er nader op beraden en eventueel^ stappen terzake doen bij de In een resolutie Tweede-Kamerfractie. 5? op (Van onze parlementaire redacteur) Professor Komrae is overwerkt. Op medisch advies zal de 63-jarige politieke leider der KVP „geruime tijd rust moeten houden. Aan de begrotingsdebatten in de Tweede Kamer zal hij, zo hoorden wij van de zijde van het partijbestuur der KVP. hoogstwaarschijnlijk niet verder kunnen deelnemen, al thans niet meer in dit najaar. Zaterdag jl. zou prof. Romme ge sproken hebben op liet partijcongres der K.V.P. in Amsterdam. Bij de aan vang der middagzitting kregen de congressisten te horen, dat hij niet kon komen. Partijvoorzitter mr. Van Doorn vertelde, dat prof. Romme zelf hem 's morgens telefonisch van zijn ziekte 111 kennis had gesteld. ,,Ik durfde niet bij hem aan te dringen om toch te komen", verklaarde mr. Van Doorn, ..want prof. Romme ze; me dat zijn dokter hem zeer beslist verboden had te gaan en dat hij geruime tijd rust zou moeten houden." Mr. Van Doorn sprak van een .domper" op het con gres. ,,Wij missen de man. die zeer zeker nummer één is onder ons." Op zijn voorstel stuurde het congres een telegram naar prof. Romme waarin hem een spoedig en algeheel herstel werd toegewenst. ,,Prof. Romme heeft zich nooit ont zien". constateerde inr. Van Doorn nog. Als al onze kaderleden het tien de of zelfs maar het honderdste zou den doen van wat hij al jarenlang pleegt te doen. zou het er bijzonder goed uitzien met de K.V.P. VAKANTIE Zijn wij wel ingelicht, dan is prof. Romme vrijdagavond onwel geworden tijdens het schrijven van de redevoe ring waarin hij aan het congres ver slag zou uitbrengen van het parle mentaire werk. Prof. Romme tobt al langer met zijn gezondheid. Het vorige jaar heeft hij PROF. ROMME ...voorlopig niet mee in de Kamer- enkele maanden vakantie moeten ne men. Nu was hij pas van vakantie te ruggekeerd Zo te zien had die va kantie hem goed gedaan. Dc katho lieke fractievoorzitter is echter direct weer hard aan de slag moeten gaan om de moeilijkheden op te lossen die tijdens zijn afwezigheid rond het ka binet gerezen waren. Ook de voorbe reiding van de begrotingsdebatten vergde veel van zijn krachten. Bovendien is hij voorzitter van de bijzondere oommissie, die d« parle mentaire behandeling van de alge mene kinderbijslagverzekering moet voorbereiden. Waf zal daarmee nu gebeuren? OPVOLGING? In politieke kringen wordt reeds enige tijd rekening gehouden met de mogelijkheid, dat prof. Romme na de volgende kamerverkiezingen niet meer °P thul Binncl?hof zal terugkeren. Na wat hem nu is overkomen, wordt zijn terugkeer problematisch. Wie zou hem als fractievoorzitter moeten opvolgen? De enige, die in dit verband serieus wordt genoemd is mr. Cals, thans mi- nister van O K en W. Mr. Cals staat in de KVP-gelederen in hoog aanzien Mr. Van Doorn had zaterdag zijn naam nog niet op het partijcongres genoemd of er werd luid en langdurig geapplaudiseerd. „Hij kent zijn zaken als geen ander," prees mr. Van Doorn, de KVP heeft groot respect voor hem." Gisteren omstreeks elf unr is in Meer- veldhoven de 82-jarige mevrouw H Smetsers door brand om het leven ge komen. Vermoedelijk is de vrouw ii in brandende over het welvaartsbeleid wordt het loon' beleid van de regering onderschreven, waarbij wordt opgemerkt, dat de ver dere vrijmaking van de loonpolitiek en doortrekking tot het vlak van de onder neming doel dient te blijven. Zonder be zitsvorming zal echter, zo wordt gecon stateerd, het verdelingsvraagstuk niet opgelost kunnen worden. Het bezitsvor mingsbeleid zal evenwel niet uitsluitend gericht mogen zijn op het bereiken van een zeker bezit voor de bezitlozen doch tevens op het vermijden van te grote bezitsverschillen. Aan de bezitsvorming is ook een af zonderlijke resolutie gewijd. In deze re solutie wordt o.m. aangetekend, dat het delen in de winst dient te worden aan gemerkt als principieel te behoren tot de primaire arbeidsvoorwaarden. In een resolutie, die de plaats van Nederland in Europa bespreekt, wordt gepleit voor een verdieping en versterking van de bestaande Europese verdragen, onder meer door Europese verkiezingen, het toekennen van budgetrecht aan het Europese parlement en door de samen voeging van de uitvoerende organen van de Europese gemeenschappen. In de resolutie „Nederland in de we reld" wordt tenslotte om een actieve buitenlandse politiek gevraagd, onder meer geticht op de hulpverlening aan minder ontwikkelde gebieden. In deze resolutie wordt verder de suggestie ge daan ook Surinamers en Antillianen te benoemen op de diplomatieke posten van ons land in Afrika. (Van onze correspondent» Illustrerend voor de belangstelling en geestdrift die zaterdagnamiddag in Ant werpen heersten, naar aanleiding van het officiële bezoek van koning Boudc- wijn en zijn Spaanse verloofde, was zeer zeker het feit, dat de meest eerbied waardige monumenten van de Schelde- stad eensklaps een functionele bestem ming hadden gekregen en dienst moes ten doen als verheven uitkijkposten voor tientallen juichenden sinjoren. In de binnenstad werd de koninklijke stoet aanhoudend opgehouden door af sluitingen doorbrekende volwassenen en bloemen aanbrengende kinderen. Ko ning Boudewijn en zijn verloofde legden een bloemenkrans neer aan de voet van het monument der gesneuvelden. Het werd voor het verloofde paar een triomftocht van het begin tot het einde. Een regen van confetti dwar relde op de stoet neer. Als blijvend souvenir bood de burge meester van Antwerpen de verloofde van koning Boudewijn een platina arm band aan, bezet met tientallen kostbare briljanten. Op het balkon van het stadhuis wer den de verloofden onthaald op een da verende ovatie van de duizenden die op de Grote Markt verzameld waren. De duisternis was gevallen toen de burgemeester aan de stadsgrens af scheid nam van koning Boudewijn en zijn verloofde. Als enig, trouwens ver makelijk incident zij nog vermeld, dat de burgemeester weinige minuten voor de officiële begroeting aan de Jan van Rijswijklaan merkte, dat hij zijn drie kleurige ambtssjerp had vergeten. Op het laatste nippertje werd hij uit die verlegenheid geholpen door zijn ambt genoot, de burgemeester, van Wiiryk. Een moment uit het bezoek, dat koning Boudewijn en Dona Fabiola zaterdag aan Antwerpen hebben gebracht: De hoge gasten onder hielden zich geruime tijd met een aantal oorlogsinvaliden en oud strijders, die bij het stadhuis hun opwachting maakten. Het voetbalprogramma van de afgelo pen zondag heeft geen enkele deelnemer niemand slaagde er in de juiste uit- aan de STEM-toto geluk gebracht. Want slagen in te vullen en dus: weer geen winnaar van de STEM-totopot. Er komen f 25.- bij, waardoor het to taalbedrag aan prijzen nu f 125.- be* draagt. Met een „Grand gala du disque" in het Amsterdamse Concertgebouw heb ben de gezamenlijke Nederlandse gram mofoonplaatmaatschappijen de „week van de grammoofoonplaat" afgesloten. Het hoogtepunt van deze feestelijke bij eenkomst was de uitreiking door de toneelspeelster Caro van Eyck van ne gen „Edisons" aan de beste binnen- en buitenlandse artiesten van de grammo foonplaat. De onderscheidingen worden toegekend: posthuum aan dr. Eduard van Beinum voorts aan de Nederlan ders Willie Aiberti en Roelof Stalknecht, het Italiaanse ensemble ,,I Musici", de Britse dirigent Sir Thomas Beecham. de Duitse operazanger Dietrich Fischer- Dieskau en de Amerikaanse vertolkers van de lichte muze Frank Sinatra, The- lonicus Monk en „The jazz ballets from Broadway" onder leiding van Robert Prince. aanraking gekomen met de kachel in de huiskamer. Haar man, die in dezelfde kamer ziek te bed lag, werd wakker van haar ge schreeuw. Hij sprong uit het bed en probeerde de vrouw met water en een deken voor de vlammen te vrijwaren, loen hem dat niet lukte riep hij de bu ren te hulp. Toen deze met hem het huis ingingen, bleek de vrouw al dood te zijn. De 78-jarige heer Smetsers is met brandwonden in een ziekenhuis te Kindhoven opgenomen. President Charles de Gaulle van Frankrijk heeft gisteren verklaard dat zijn regering geen kritiek zal dulden van de zijde van „groepen die op eigen ge win uit zjjn". In een redevoering in Menton, waar hy na zijn beleefheidsbezoek aan het prinselijk paar van Monaco was heen gegaan, verdedigde hij de strenge maat regelen die zijn regering had genomen tegen degenen die protestbetogingen wensten te houden tegen zijn beleid. „De publieke aangelegenheden beho ren aan de staat", verklaarde hij, „de staat staat niet toe dat wie dan ook zich mengt in zijn plichten en verantwoorde lijkheden. Hij zal niet dulden dat bejaal- de personen, die op eigen gewin uit zijn, of voor: vakbonden, voor het leger, voor de pers of voor welk particulier lichaam ook. zich een oordeel aanmatigen over het gedrag van Frankrijk". Zijn woorden waren duidelijk gericht tot de rechts-extremisten, die volgens geruchten de een of andere nieuwe re volte aan het voorbereiden zouden zijn, jn Algerije of in Frankrijk of in beide landen tegelijk, In zjjn rede waarschuwde hij de po litici dat hij het parlement zal passe ren, als zij elkaar nog langer in de haren blijven zitten over de Algerijn se kwestie of over dc kernbewapening Hij zal zich dan rechtstreeks tot het volk wenden. Dit is dus een dreigc ment met een reefrendum. In geheel het land zouden aanplak biljetten worden verspreid waarop met grote letters generaal Salan als de nieu we leider werd aangekondigd. „De na tie is in gevaar. Generaal Salan roept zijn land op", aldus de biljetten. De generaal heeft zaterdagavond ech ter nadrukkelijk verklaard dat hij geen toestemming had gegeven tot het ge bruik van zjji. naam. De Gaulles verklaring kan de stoot zijn tot een belangrijke krachtmeting. Vanmiddag om drie uur zal de natio nale vergadering de motie van wantrou wen tegen het kabinet van premier De- bré in behandeling nemen. Politieke waarnemers verwachtten weliswaar dat de regering het zal winnen, maar haar prestige in dc assemblée zal er niette min onder lijden. Donderdag houdt generaal Salan, de voormalige opperbevelhebber in Alge rije (waar hij niet meer mag komen een persconferentie. Men verwacht dat hij een beweging zal beginnen van bur gers voor een Frans Algerije. (Van onze correspondent) De groepscommandant van dc rijks politie tc Goirle verzoekt inlichtingen omtrent de verblijfplaats van de 12-jari- ge Yvonne C. H. C. van Loon, die sinds 20 oktober wordt vermist. Het meisje is donderdag na scheeltijd van het St.- Theresia-lyceum te Tilburg niet thuis gekomen. Men zal zich herinneren dat zü ook enkele maanden geleden op eigen houtje aan het zwerven was gegaan, en toen was aangekomen by familieleden te Roermond. Thans echter weten noch familieleden, nocl. andere kennissen iets van haar af. Het meisje is in het bezit van een groenkleurige damesfiets, heeft een voor haar leeftyd zeer flink postuur, lengte 1.65 meter, gezond gelaat, blond, kort krullend haar, en een litteken op de arm. Zij heeft ook nog een litteken op de linkerzijde van de buik. De groepscommandant van Goirle verzoekt degenen die inlichtingen kunnen geven, zich met hem in verbinding te willen stellen onder nummer 04247-210. (Advertenties) BIN N ENVERI NGBED HAZET-FABRIEKEN ZEVENBERGEN SCHUIMRUBBERBED Het wordt nu tijd om te planten. Vraagt onze gratis catalogus. P. Bakker n.v., Beeklaan 18, Hillegom. ^OONBElDSKONlNGlf VAN schoonheid! i «erde tei» n«« Ameriktomi Panorama

de Stem | 1960 | | pagina 1