5 VEEL KANS OP EINDE VAN CONFLICT ALGERIJE Socialisten Kisji profiteerde absent Arnaud vrijgelaten Defensiedehat vuurproef voor minister Visser Kans op compromis in Kongo TOUR DE FRANCE DAGBLAD DE STEM Ferhat Abbas naar Parijs Voetgangers ook verkeer Ontwerp Van Rooy wil kinderbijslag voor allen 85 49 (KEN Vandaag al eerste contact? Calmeijer ziek 126 en ZOON LIBANON NEUTRALER De politieke strijd in Japan Paratyfus in Oost-Duitsland Partij in -congres Roemenië Tito en Nasser zijn het eens Eindoordeel Kamer nog niet te verwachten 176 325 >.90 1.56 >E f 1*29 REL blik 64 35 r Z 1 43 49 DAGBLAD VOOR ZEELAND Noordelijke wind Berechting dader vliegaanval op paleis Soekarno Poes „bij" de neus genomen Nog geen beslissing Euro-universiteit Puike verslagen Grote prijsvraag lOOe JAARGANG No. 23397 et mo- voor ezellig Gor- ok ge- breed. mslag, tloden doos. aal in in de J eens plastic slechts VOEDING ENT lossing naar keuze IDA - TEL. 32474 n haastig klimmen Tim aan boord. Ter- idelen zij weer ver- reeds verschijnen de r Osagen om de bocht ste pijlen fluiten door Uitgave N.V. Uitg. Mij. Neerlandia Directeur: E. H. B. Brader Hoofdredacteur: J. J. H. A. Bruna Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureaus: Breda, Reigerstraat 16 Tel. 22341 (3 lijnen) Postgiro 278841 Voor God, Koningin en Vaderland DINSDAG 21 JUNI 1960) Abonnementsprijs f 7.per kwartaal, 8.20 per post - f 0.54 per week. Buitenlandse abonnementen op aan vraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage 0.40 per mm (Ing. Med. 1.Bij contract aanzienlijke reductie. Volledi ge tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: GOES, Westsingel 98 - telefoon 2236 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST, Steenstraat 14 - telefoon 2377 (Bijbureaus: TERNEUZEN: IJsbaanstraat 24 - telefoon 2601 OOSTBURG Nieuwstraat 41. telefoon 35) Uit de eerste uitslagen van de zondag gehouden algemene verkiezingen in Li banon blijkt duidelijk een afwijzing van de pro-westelijke politici ten gunste van de mannen die een leidende rol speel den in de opstand van 1958. Tot.dusver is tweederde van het par lement gekozen; de rest zal de twee vol gende zondagen worden gekozen. De Li- banezen schijnen voornemens te zijn het voorbeeld van de Verenigde Arabische Republiek te volgen en een politiek van „positieve neutraliteit" te zullen gaan voeren. De uitslagen van zondag toonden op vallende overwinningen zowel voor de voormalige premier Saeb Salam als voor de contra-revolutionaire leider Pierre Gemayel. Premier Kisji van Japan heeft van de afwezigheid van de socia listische afgevaardigden gebruik gemaakt door het Hogerhuis een serie wetten betreffende de uit voering van het defensieverdrag met Amerika te laten aannemen. De socialisten vernamen pas iets toen de ontwerpen al in commissie waren goedgekeurd. Voordat de socialistische afgevaardigden hun plaatsen op de ban ken hadden kunnen innemen, had het Huis de wetten eenstemmig aanvaard. Premier Kisji en de voorzitter van het Hogerhuis Tsuruhei Matsuno verlieten het gebouw door een zij-uitgang, om geen moeilijkheden te krijgen met de boze socialisten die zich in de wandel gangen ophielden. Betoging Opnieuw waren gisteren betogers sa mengekomen bij het Japanse parlements gebouw in Tokio. De linkse groeperingen hadden totaal 35.000 aanhangers opgeroe pen, maar om drie uur 's middags (dat is 7 uur in de ochtend Ned. tijd) waren er slechts 500 leden van de studenten organisatie „Zenga Koeren", en onge veer 3000 aanhangers van het „volks comité voor protest tegen het Ameri kaans-Japanse veiligheidsverdrag" bij het parlementsgebouw. De leider van een groepje betogers waaruit aan de achterzijde van het gebouw zwakke kreten en leuzen op klonken, merkte op: „Wij bewaren onze kracht voor de grote demon straties van aanstaande woensdag". Voor morgen heeft n.l., zoals wij hebben gemeld, het onder communistische in vloed staande vakverbond ,,Sohyo" een betoging van vijf miljoen leden en aan hangers uitgeschreven, die begeleid moet JOHN B. KELLY sr., aannemer en mil jonair, vroegere Olympisch kampioen skiff, en vader van prinses Gracia van Monaco, is gisteren overleden. DE SPAANSE staatsleider Franco en premier Salazar van Portugal zijn gis teren aangekomen in een door de Spaan se regering geëxploiteerd toeristenhotel in Merida voor hun tweede ontmoeting sinds juli 1957. DE ENGELSE regering is vornemens het tempo van de bouw van kernener giecentrales te vertragen, teneinde in de komende zeven jaar een besparing te bereiken van ongeveer 90 miljoen pond. EEN VLIEGTUIGJE met vier inzitten den is boven de uitlopers van de Hima laya neergestort. De vier inzittenden vonden de dood. Nehroe zou vandaag een demonstratievlucht met dit sport- vliegtuig hebben meegemaakt. RAJENDRA Prasad, de president van India, is gisteren voor een bezoek van vijftien dagen naar de Sovjet-Unie ver trokken. OP HET zweefvliegveld Teriet bij Arn hem is een jeugdige leerlingzweefvlieg- ster, Marika Kam uit Amsterdam, die een B-brevet had, van vijftig meter hoogte neergestort. Zij werd heel licht gewond, het toestel liep zeer zware beschadigingen op. RUSLAND overweegt op het ogenblik of de ontwapeningsbesprekingen te Genève al dan niet worden voortgezet. De Ame rikaanse en Britse vertegenwoordiger "ter conferentie waren vrijdag al ver trokken voor overleg met hun regerin gen. Weersverwachting van het K.N.M.I. i totrf^-- 1 vanavond, opgemaakt gisteren- i avond 23.15 uur: J Bewolking, maar ook enkele opkla- i J ringen. Op de meeste plaatsen droog - t weer. Zwakke tot matige noorde- lijke wind. Dezelfde temperaturen als gisteren of iets hogere. t Verwachting van het Belgisch weer- t kundig instituut: t Mooi tot bewolkt en vrij warm. Maximum-tèmperaturen van 20 tot J 25 graden. t Vandaag: zon onder i maan onder 18.17 uur. 4 Oolgen: 2011 0P UUr y 3.39 uur. 21.03 uur; De leider der - Voorlopige Algerijnse Regering - Ferliat Abbas, heeft gisterenavond in een te Tunis uitgesproken en tot bet Algerijnse volk gerichte radiorede verklaard: „mijn afvaar diging gaat naar Parijs met de lioop de Franse regering te kunnen overtuigen van het wettige recht van onze Strijd voor onafhankelijkheid en de gezondheid van ons standpunt". Abbas zelf zal aan het hoofd van deze delegatie staan. Alge meen overheerst de mening, dat de kansen voor de beëindiging van de ruim vijf jaar oude oorlog tussen Algerije en Frankrijk er nog nooit zo gunstig hebben voorgestaan als thans. In essentie was de Gaulle's aan bod, dat hij vorige week dinsdag deed in een radio- en televisie, rede, hetzelfde als „de vrede der dapperen", die hij op 23 oktober 1958 aanbood en die toen door de opstandelingen werd afgewezen met het argument dat deze „vre de" zou neerkomen op onvoor waardelijke overgave van het Al gerijns bevrijdingsfront. Dat hun reactie nu gunstiger is, is waar schijnlijk te danken aan de Gaul le's belofte, dat „alle strevingen" worden door een staking van het perso neel in de vervoers- en verbindingssec toren. Opvolging Hoewel nog niet bekend is wanneer premier Kisji denkt af te treden, is in de Japanse politiek reeds de strijd om de opvolging begonnen. In de liberaal-de mocratische partij hebben zich thans reeds drie stromingen geformeerd, elk met een eigen kandidaat voor het pre mierschap. De man die in dit stadium de beste kansen maakt is volgens insiders de 61-jarige Hayato Ikeda, momenteel minister voor handel en industrie. in Algerije zullen deelnemen aan voorbereidingen voor de volks stemming over de toekomst van Algerije. De reactie op het gunstige antwoord van de rebellen in officiële kringen in Parijs is nog voorzichtig. Men wijst erop dat vergaande eisen van de rebellen de besprekingen reeds bij hun aanvang zou den kunnen doen mislukken. Op dit punt, meent men, staan de twee partijen nog ver uiteen. Ferhat Abbas is dezelfde mening toe gedaan. Hij verklaarde: ,.Onze taak zal niet gemakkelijk zijn. Een tweede slag gaat beginnen, want in Frankrijk zijn niet alleen vredeskrachten werkzaam. De kolonialisten van Parijs en de uiterst- rechtsen in Algiers zijn niet ontwapend. Zij zullen nergens voor terugdeinzen om de onderhandelingen te doen mislukken en de oorlog in Algerije te laten voort duren". In kringen van Algerijnse verzets strijders in Tunis is gisterenavond ver klaard, dat vandaag mogelijks reeds een vertegenwoordiger van de opstandelin genregering naar Parijs zal vliegen om de komst voor te bereiden van de offi ciële delegatie, die met generaal De Gaulle zal onderhandelen. Het vliegtuig voor deze vertegenwoordiger stond reeds op het vliegveld van Tunis gereed. Met Kerstmi Franse regeringswoordvoerders ver klaarden maandagavond, dat het einde van de oorlog in Algerije in zicht begint te komen, hoe ook de afloop van de be sprekingen met de rebellen zal zijn. Het Franste leger heeft zodanig de over hand, zo zeiden zij, dat de positie van de opstandelingen hopeloos wordt. Ook al zou de vrede nu direct nog niet wor den bereikt, dan is hij toch tegen Kerst mis waarschijnlijk, meenden zij. In Algiers zelf is het rustig. De onderhandelingen zullen onder meer gaan over de volgende punten: afkondiging van een wapenstilstand; wat moet er gebeuren met de wapens van de rebellen, en wat gaat er gebeu ren met de rebellen in het Algerijnse binnenland, als zij hun wapens hebben neergelegd. Tegenstanders Een gunstig teken vor de kansen van de onderhandelingen is onge twijfeld de bittere reactie van de zijde van de voorstanders van een „Frans Algerije". Oud-minister Jacques Soustelle gaf onmiddellijk een verklaring uit, waarin hij het gebruik van de term „Algerijns volk" in het antwoord van de rebel len veroordeelde. „Het kan niet dik wijls genoeg worden herhaald", al dus Soustelle, „dat er geen Algerijns volk bestaat". „Dat zekere oorlogsmisdadigers", zo voegt Soustelle eraan toe, „verantwoor delijk voor talloze moorden en massa moorden. binnenkort wellicht in Parijs worden ontvangen, verandert niets. Wat mij aangaat ben ik er zeker van dat Algerije hun bloedige dictatuur nooit zal aanvaarden". Soustelle is gisterenmid dag dadelijk gaan confereren met geest verwanten als ex-premier Georges Bi- dault. Volgens het „Informatiebureau West" in West-Berlijn zijn in de Oostduitse stad Zittau, in Saksen, 24 mensen over leden aan paratyfus, veroorzaakt door bedorven vlees. Minstens 405 mensen zouden door de ziekte zijn aangetast. In officiële Oostduitse berichten is slechts gesproken over elf doden en een „groter aantal" zieken en werd vorige week gezegd, dat de epidemie aan het afnemen was. In de Oostduitse berichten werd ook geen melding gemaakt van paratyfus. maar van een „besmettelij ke darmklacht", veroorzaakt door be dorven vlees. Daniël Maukar. de 28-jarige Indonesi sche luchtmachtpiloot, die op 9 maart j.l. uit de lucht salvo's mitrailleurvuur afgaf op het paleis van president Soe karno te Djakarta, heeft in de gisteren begonnen berechting van zijn zaak voor een speciale krijgsraad van de lucht macht verklaard, dat hij deel had uit gemaakt van een ondermijnende orga nisatie, genaamd „het nationale vredes- front". Maukar gaf als doel van de beraamde aanval op Djakarta op, dat men hier mede president Soekarno wilde nopen tot een wapenstilstand met de opstandi ge beweging in Indonesië. Hij ontkende de bedoeling te hebben gehad, de president te doden, daar het hem bekend was, dat Soekarno op het tijdstip van de aanval in een belendend gebouw van het paleis een bespreking had met de opperste adviesraad van de republiek. Bij Maukar's luchtaanval had Maukar ook de vissersdessa Tjilintjing nabij Tandjong Priok beschoten, waar door zeventien mensen werden gewond. Hij verklaarde, dat Tjilintjing niet zijn doelwit was geweest, maar de olie opslagplaats van de BPM er naast, en de haven van Tandjong Priok. Alle loontrekkenden en zelfstandigen zullen vallen onder de komende alge mene kinderbijslagwet. De loontrekken den krijgen zoals ook nu het geval is bijslag vanaf het eerste kind, de zelf standigen vanaf het derde kind. De premie van rond 2,3 procent moet door de verzekerden zeilf (thans door de werkgevers) worden opgebracht. De loontrekkenden worden er echter voor gecompenseerd. Bij de zelfstandigen zal de premie voor de belasting aftrekbaar zijn. Zo luidt in grote trekken het voorstel dat het kabinet in de loop van de vol gende maand in de memorie van ant woord van de minister Van Rooy (So ciale Zaken) op de algemene kftiderbij- slagwet aan de Tweede Kamer zal doen. Volgens onze informaties hand haaft dit voorstel op essentiële punten het ontwerp van oud-minister Suur- hoff, dat in de Tweede Kamer geen al te gunstig onthaal heeft gevonden. De uiteenlopende opvattingen in de kamer terzake zijn namelijk niet tot een of ander compromis verenigbaar geble ken. Naar de ontvangst van het kinderbij- slagvoorstel straks in de kamer kan De Franse schrijver Georges Arnaud. auteur van „Hief loon van de angst", is vrijgelaten uit de gevangenis van Fresnes nadat hij door een Franse militaire rechtbank is veroordeeld tot twee jaar voorwaardelijk op beschul diging de Fransman prof. Francis Jeanson, die hulp zou hebben verleend aan de Algerijnse FLN, niet bij de Franse politie te hebben aangegeven. De foto toont Arnaud middenmet zijn vrouw na zijn vrijlating op een groentenmarkt in Parijs. Het derde congres van de Roemeense communistische partij is gisteren opend in de nieuwe conventie- en mu> ziekhal van Boekarest. De Russische premier, Nikita Kroest- jev, en hoge communistische leiders uit Oost en West waren aanwezig, toen de eerste secretaris van de Roemeense par tij, Gheorghiu Dej, het congres geopend verklaarde. De ongeveer 2.000 partij-afgevaardig den gaven Gheorghiu Dej en Kroestjev een ovatie toen zij de conventie-zaal be traden. Het congres hechtte onmiddel lijk zijn goedkeuring aan een zes- en een 15-jarenplan voor Roemenië. Op de vraag of Kroestjev op zijn hui dige reis ook Hongarije zou bezoeken, antwoordde de Rus, dat hij dat niet kon doen zonder uitgenodigd te zijn. De Hon garen zijn „moeilijke mensen" en ,,ik wil niet dezelfde moeilijkheden krijgen als Eisenhower in Japan", zo voegde hij hieraan toe. President Tito van Zuid-Slayië en het staatshoofd van de VAR, president Nas ser, die een officieel bezoek van een week aan Zuid-Slavië heeft gebracht, hebben gisteren na afloop van hun be sprekingen op het eiland Brioni. een communiqué uitgegeven, waarin zij als hun mening te kennen geven, dat de niet-verbonden landen internationaal een steeds nuttiger rol kunnen spelen. Zij zeggen, dat bij hun overleg op nieuw gebleken is, dat zij het op het gebied van de internationale politiek in grote mate eens zijn en dat zij tezamen willen ijveren voor een verbetering van de internationale betrekkingen. Zij zijn van oordeel, dat de jongste ontwapeningsvoorstellen van de Sovjet- maan op JUnie de weg naar een akkoord openen. ,Voorts betuigen zij opnieuw hun steun «aan de resoluties van de conferentie van -Bandoeng. (Van onze parlementaire redacteur) Vandaag begint in de Tweede Kamer het grote defensiedebat rond het voorstel van de regering de defensie-uitgaven tot en met 1963 jaarlijks met tweehonderd miljoen te verhogen en op 2850 miljoen per jaar te brengen. Het lijkt wel zeker, dat de regering voor dit voorstel bij een meerder heid in de Tweede Kamer een niet onwelwillend oor zal vinden. Aan de andere kant wordt echter niet verwacht, dat de Kamer thans reeds haar fiat zal geven. De Kamer zal zeer waarschijnlijk haar definitief oordeel opschorten, totdat in de begroting voor 1961 aan de nieuwe de fensieplannen een nadere uitwerking is gegeven en meer bekend zal zijn over de te verwachten Amerikaanse militaire hulp, waarvan de realisatie van een en ander in hoge mate afhankelijk is. Bo vendien zal men toch ook moeten we ten, hoe het nieuwe defensiebudget past in het (nog onbekende) prioriteiten schema van het kabinet. De defensie-nota van minister Visser (Defensie), waarin het defensiebeleid voor de jaren 1960 t/m 1963 is uitgestip peld, paart een prijzenswaardige be knoptheid aan een hier en daar storen de vaagheid. Minister Visser kan er ze ker van zijn, dat er dan ook heel wat vragen op hem afgevuurd zullen worden. De beantwoording er van de be windsman heeft nog een lange weg te gaan voordat hij volledig zal zijn in gewerkt zal ir. Visser niet gemak kelijk vallen. Staatssecretaris Cal meijer, ie vorige week juist 65 jaar geworden, is ziek en kan dus niet, als gebruikelijk, de meer technische za ken behandelen van leger en lucht macht. Voor marinezaken kan ir. Visser wel weer rekenen op de des kundige assistentie van staatssecre taris de Jong. F raagtekens Niet alleen de afwezigheid van luit.- generaal (b.d.) Calmeijer, maar ook de aard van de problemen, welke bij dit debat aan de orde komen, doen verwach ten, dat minister Visser een paar moei lijke dagen voor de boeg heeft. Een zeer belangrijk probleem is b.v., of het ver antwoord is ons voor de luchtmacht en de marine op grotere uitgaven vast te leggen, als niet tevoren vaststaat, dat er straks voldoende beroepspersoneel zal zijn voor het bemannen van vliegtuigen en schepen. Verder is er de controverse tussen le ger en luchtmacht over het beheer van de Nike- en Hawk-raketten, die binnen kort de luchtdoelartillerie gaan vervan gen. Een interessant punt is ook, hoe het nu verder moet gaan met de geplande gezamenlijke opleiding van Nederlandse en Belgische vliegers. Deze opleiding was gedacht in Kamina in Belgisch Kon go. Nu Kongo echter op 1 juli onafhan kelijk wordt, zal naar een andere geza menlijke oefengelegenheid uitgezien moe ten worden. Tot dusverre heeft de re gering zich op dit punt in stilzwijgen gehuld. Diensttijd-verkorting Over de mogelijkheden van een even tuele diensttijd-verkorting door dienst- Ir. S. H. VISSER: zware dagen in het verschiet plichtigen door beroepspersoneel te ver vangen is eveneens een uitvoerig de bat te verwachten. Door de huidige hoogconjunctuur met het daaruit voort vloeiende tekort aan arbeidskrachten zijn de mogelijkheden op dit punt gering. Bo vendien zal een eventueel groter aan bod van beroepspersoneel eerst gebruikt moeten worden om de bestaande tekor ten weg te werken. Dit neemt niet weg, dat er uit de Kamer toch wel suggesties zijn te verwachten om het persoonlijk offer van de dienstplicht wellicht op andere wijze te verzachten. De communistische agitatie tegen de nieuwe defensieplannen geeft tenslotte ook nog een bepaald accent aan het de bat. In „De Waarheid" is aangekondigd, dat uit vele delen van het land protest delegaties naar Den Haag zullen komen. 1850 miljoen Tenslotte nog een enkel woord over de hoogte van het voorgestelde nieuwe defensiebudget. Tegenover de 1350 mil joen van 1951 lijkt 1850 miljoen een enorm bedrag. Vergeten we echter niet, dat Ne derland in 1951 ongeveer 6.5 pro cent van het bruto nationale inkomen aan de defensie besteedde (24 pro cent van de staatsuitgaven) tegen 4.4 procent het nationale inkomen is intussen geducht gestegen in 1961 (19 procent van de staatsuitgaven). Uit deze cijfers blijkt, dat ons land wel iswaar meer geld voor defensiedoelein- den uitgeeft, maar dat deze meerdere uitgaven niet evenredig zijn aan de stij ging van ons nationale inkomen. Dit gegeven, dat in Amerika niet onbekend zal zijn. is een moeilijk punt in het ge sprek met de Amerikanen, die Neder land willen wij de nieuwe plannen uitvoeren tot grotere militaire steun moet zien te bewegen. Heeft men niet onlangs van Amerikaanse zijde gesteld, dat West-Europa minder van de Ameri kaanse belastingbetaler kan verwachten, nu wij ons hier koesteren in het zonne tje van de weivaart? men slechts gissen. Aangenomen kan worden, dat het voor de vakbeweging en de centrale landbouw- en midden standsorganisaties acceptabel zal zijn. In landbouw- en middenstandskringen wil men niet weten van een kinderbij slagverzekering die voor zelfstandigen bij het eerste kind zou beginnen omdat in dat geval de premie rond 5,5 pro cent te hoog zou worden. Bij de bouw van een nieuwe, bijna 300 meter lange, brug over het Mangfall- dal in de grote verkeersweg naar Salz burg, een vijftig kilometer van Mün-< chen, heeft men terdege rekening ge houden met de belangen van de wiel rijders en voetgangers. Onder het 23 meter brede brugdek voor het snel verkeer, dat op het hoogste punt 70 meter boven het dal ligt, is een elips- vormige galerij gemaakt, waarover dit langzame verkeer naar de overkant van het dal kan komen zonder te worden bedreigd door auto's, motoren e.d. Een voetganger is daar dus, in tegenstelling met ons land, wel „ver keer". De foto toont deze onder- brugse" galerij in gebruik. Loemoemba, de leider van de Kongolese Nationale Beweging, heeft verklaard, dat liij bereid is premier te zijn met Kasavoe- boe als staatshoofd, mits hij zijn eigen regering kan kiezen. Hij zei ook, dat hij misschien nieuwe verkiezingen voor de post van staatshoofd binnen zes maanden zou eisen. De functie van staatshoofd wordt door de Kongolezen als de voornaamste beschouwd. Deze verlaring kwam na een dag vol van politieke spanning. De minister-resi dent Ganshof van der Meersch, die aan vankelijk een retourtje Brussel zou ne men, is op het laatste nippertje toch in Kongo gebleven omdat de kans op een compromis nog niet verkeken was. Na dat Loemoemba hem had bezocht, ver klaarde de leider van de Kongolese Na tionalisten dat ,,een ommekeer in de toe stand mogelijk is". Minister Ganshof van der Meersch, die zijn voorstellen redelijk" had gevonden, zou ze voorleg gen aan de tegenspeler van Loemoem ba, Kasavoeboe. Deze Kasavoeboe was intussen nog niet geheel gereed gekomen met het vormen van zijn regering. Tussen die bedrijven door had hij een onderhoud met Loemoemba, welke bespreking tot stand was gekomen dank zij bemiddeling van een Israëlisch diplomaat en een di plomaat uit Ghana. Dat onderhoud ver* liep in een hoffelijke seer, maarde beide leiders zwegen, toen zij elkaar ten afscheid de hand drukten. Na urenlange besprekingen heeft de ministerraad van de E.E.G. en Eura tom, te Brussel bijeen, nog geen defini tieve beslissing weten te bereiken over de oprichting van een Europese univer siteit. Wel zal de reeds bestaande inte rim-commissie haar voorbereidend werk voortzetten en daarbij contact opnemen met het gemeentebestuur van Florence, zonder dat dit echter betekent, dat het instituut inderdaad in deze Italiaanse stad zal worden gevestigd. NATüüRLIJK WEER IN HET

de Stem | 1960 | | pagina 1