n Vandaag begint topconferentie in Parijs GEHARNASTE KROESTJEV DOET HOOP DALEN Westerse top schilderzelfmet Russisch ruimteschip met „namaakpiloot" om aarde RUMOER IN A.R. OM CALS' MAMMOETWET Geesink onder kampioenen OPEN INRICHTINGEN" GEVAAR VOOR SAMENLEVING Indonesischè marine druk met Operatie Geweld BT Druk weekeinde ZEVEN DODEN IN DRUK VERKEERS- WEEKEINDE Antwoord op versterking Nieuw-Guinea Traditioneel vuurwerk van Sovjets Dr. Bruins Slot uit bedekt dreigement DR. VERWOERD WEER THUIS Veiligheid niet gewaarborgd STEM-totopot blijft (weer) staan RING VAN KEIZER ZAI JAREN IN KISTJE Spoedig mens in ruimte. Groeiende bezorgdheid over groot aantal ontsnappingen 14 U nog veel RProbeer nen dat hij is! ijten DAGBLAD VOOR ZEELAND Weinig wind Brandkast uit muur gebeiteld Dr. Berghuis suste vergeefs itenVerruk- fort, handige en rationeel. hterin, boven wegdek. En net als een :uraat arburators, is geruislooss en in aluminium, e en hydrau- r laag zwaar- :l ruimte voor automatische prijs (Synchro- evrolet- zer dan 2-deurs IL AIR ATION- vat goed kleur en goed), pt, want jtgarens; tgestelde blijvend ider, dan aat naar dat deze /eefwijze over de ngs-merk die kwa- t keus te 100e JAARGANG No. 23368 Uitgave N.V. Uitg. Mij. Neerlandia DirecteurE. H. B. Brader HoofdredacteurJ. J. H. A. Bruna RedactieraadJ. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureaus Breda, Reigerstraat 16 Tel. 22341 (3 lijnen) Postgiro 278841 Voor God, Koningin en Vaderland blad MAANDAG 16 MEI 1960 Abonnementsprijs 7.per kwartaal, 8.20 per post, f 0.54 per week. Buitenlandse abonnementen op aan vraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage 0.40 per mm (Ing. Med. 1.Bij contract aanzienlijke reductie. Volledi ge tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: GOES, Westsingel 98 - telefoon 2236 Bureau vnnr Zeeuwsch-Vlaanderen- HULST. Dubbele Poort 7 - telefoon 2377 - (Bijbureaus: TERNEUZEN, IJsbaanstraat 24 - telefoon 2601 - OOSTBURG, Nieuwstraat 41, telefoon 35) Vandaag begint in Parijs de topconferentie. De Franse hoofdstad heeft gedurende het gehele afgelopen weekeinde al gegonsd van po litieke activiteit. Terwijl een kennelijk in geharnaste stemming verke rende Kroestjev al sedert zaterdagmorgen half tien in Parijs aanwezig was, hebben de westelijke deelnemers aan de „top" hun vooroverleg gehouden in het bijzijn van de Westduitse bondskanselier Adenauer. De „westerse top" bereikte volkomen eensgezindheid over het standpunt dat men vanaf vandaag moet innemen t.o.v. de Russische regeringsleider, met name wat betreft de netelige en hoogst belang rijke kwestie-Berlijn. President Eisenhower kwam zondag in Parijs aan. Hier inspecteert hij de op het vliegveld Orly opgestelde ere wacht na zijn aankomst (Telefoto). Sedert zaterdagmiddag hebben de tal loze politici, die ter gelegenheid van de topconferentie in Parijs zijn, aanzienlijk EEN RUSSISCHE ,,slaapverwekker" is in het bezit gekomen van een Ameri kaanse psychiater, .die daartoe de be middeling van. Kroestjev zelf had inge roepen. Het apparaat overtreft alle an dere methoden om patiënten gedurende bepaalde tijd in slaap te houden. IN WESTERVELD is zaterdag het stof felijk overschot van dec vorige week j overleden toneelspeler Piet te Nuyl sr. I v.er.?.st- was bijzonder veel belang- 1 jsteUing. IN LONDEN is men bang dat de nieu we Russische roebel nadeel zal opleve ren voor het pond sterling als interna- tionaal betaalmiddel. IN EEN STAD op de Philippijnen, Boe toean, zijn zaterdag vijfduizend mensen door een enorme brand dakloos gewor den. HET DERTIEN verdiepingen hoge ha- I vengebouw van Amsterdam is zaterdag geopend. I IRAK HEEFT een eind gemaakt aan de boycot van de Arabische Liga. Het i land zal volgende maand aan de bijeen- j komst van de Liga in Beiroet deelne men. IN ALLE HAVENS aan de Amerikaan se kust en in die bij de Grote Meren, zal voortaan bij elk Liberiaans, Panamees en Hondurees schip gepost worden. Het is een actie van de zeelieden tegen het laten varen van Amerikaanse schepen onder goedkope vlag. DE TWEEDE rondetafelconferentie in Brussel, die geen overeenstemming over Belgische bases in Kongo en over de begroting voor 1960 heeft bereikt, wordt vanmorgen officieel besloten. IN AMSTERDAM is een bovenwoning uitgebrand, waarbij in het huis wonende pensiongasten die niet verzekerd wa- I ren veel schade aan eigendommen opliepen. BE IN NEDERLAND, Indonesië, Korea of waar elders ter wereld gesneuvelde militairen van KNIL, Marine, Land- en Luchtmacht, zijn zaterdag in Amster- oam, tijdens een nationale plechtigheid herdacht. minder hoop op gunstige resultaten dan tot voordien. De Russische premier, die extra vroeg was opgestaan om naar Pa rijs te vliegen (om zeven uur steeg hij op) blijkt een „zeer streng" standpunt te hebben ingenomen tijdens zijn gesprek met MacMillan, de Britse premier. En Adenauer, die ook zaterdagmorgen, even na Kroestjev, in Parijs was aangekomen en die eerst met De Gaulle en later met de westerse „grote drie" heeft geconfe reerd, zei, toen hij gisteren in Bonn te rugkwam, glimlachend, dat de Russische premier kennelijk in een slechte stem ming was. Men verwachtte dat Kroestjev vandaag gespierde taal zal bezigen. Men acht hem daartoe genoodzaakt omwille van de openbare mening in zijn land en om prestige-overwegingen ten opzichte van China, dat immers moet weten dat Rus land nog altijd de hoofdrol speelt Over wat er tijdens de besprekingen van Kroestjev met De Gaulle en later met MacMillan is gezegd, werd uiteraard niets bekendgemaakt. Eerstbedoeld ge sprek zou strikt besloten zijn, met alleen de tolken erbij. „Maar de Sovjet-premier bracht on verwacht een hele groep mee", zeiden de Fransen verbaasd. Dat is ook de re den geweest, waarom er toch een en ander is uitgelekt. Over de kwestie van de U-2 bezigde Kroestjev „strenge taal' doch daarop zou De Gaulle fijntjes hebben opgemerkt: „Op dit ogenblik vliegt er een Spoetnik over mijn land, die waarnemingen doet UNIS Znea* sel Weersverwachting van het K.N.M.I., geldig tot vanavond, opgemaakt Bisterenavond 23.15 uur: «eleidelijk afnemende bewolking en j de meeste plaatsen droog weer. Weinig wind, in het algemeen iets dgere middagtemperaturen. Verwachting van het Belgisch weer- Windig instituut: 5 (vaar bewolkt en enkele onweers- «uien. Temperaturen zonder grote verandering. Vandaag: zon onder 20.29 uur, maan onder 10.14 uur. Morgen zon op 4.44 uur, maan op 1.22 uur. schap noemde de zaak met de U-2 een geweldige blunder. Nixon verdedigde de vlucht met het toestel echter. Radio Moskou zond zaterdag een uit voerig verslag uit van de bekentenis van piloot Powers van de U-2. Rusland heeft zaterdag ook nog een waarschuwing aan Perzië gestuurd, Dat dit land zijn luchtruim beschikbaar stelt voor de huidige Cento-oefening noemt Moskou een „vijandige daad". Bij Eindhoven sloeg zaterdagnacht een auto tweemaal over de kop, waarbij een 40-jarige dame, een 31-jarige heer en de 29-jarige bestuurder, alién uit Eindhoven, werden gedood. Twee an dere inzittenden werden ernstig ge wond. Het gezelschap was zaterdag avond een gewonnen voetbalwedstrijd gaan vieren. Op de thuisrit gebeurde, onder Lommei, het ongeluk. Bij Geldermalsen werd een 61-jarige bromfietser door een Duitse personen auto aangereden, toen eerstgenoemde gisteren geen voorrang verleende. De bejaarde bromfietser werd gedood. Gisterenmorgen' vroeg vond men bij Dokkum de stoffelijke overschotten van twee circa 20-jarige jongemannen, die de nacht tevoren met hun motor tegen een brugleuning waren gereden. Eén der slachtoffers was gehuwd en had een kind. In Kamerik (Utr.) is een 55-jarige inwo ner van Woerden met zijn motor tegen een vrachtwagen gebotst, waarbij hij zelf om het leven kwam en zijn ach terop zittende 15-jarige zoon levensge vaarlijk werd gewond. In Huizien hebben inbrekers in het kantoor van de Huizer Houthandel een in de muur ingemetselde brandkast we ten los te beitelen. De brandkast, die werd meegenomen, was een meter hoog, 75 cm diep en 75 cm breed. Er zat een bedrag van 3000 gulden in, alsmede waardevolle papieren. Noch van de brandkast, noch van de daders, noch van de papieren is iets gevonden. Geen toespeling U-2 Behalve zaterdagmorgen was het op de vlieghaven Orly ook zondagmiddag druk, omdat Eisenhower en MacMillan arriveerden. Bij zijn welkomsttoespraak onthield de Amerikaanse president zich van commentaar of zinspelingen op de kwestie met de U-2. In de, tevoren ver spreide tekst kwam daarover wél een passage voor. „Ik ben er zeker van dat het Westen de heer Kroestjev halverwege tegemoet zal komen bij elke eerlijke poging in de richting van oplossing der problemen", zei hij. De topconferentie noemde hij van historisch belang. Het vandaag beginnend overleg mag zich geruggesteund weten door de in de gehele wereld levende hoop, dat er iets bereikt moge worden. Niet alleen in ons land is gisteren in alle kerken voor het welslagen gebeden, ook elders gebeurde dit. Vier Nobelprijswinnaars hebben de Grote vier telegrafisch verzocht Ham- marskjoeld aan de conferentie te laten deelnemen. Naar te begrijpen valt, is over de kwestie van de U-2, die ook als een scha duw over het overleg in Parijs hangt, ook in de afgelopen dagen nog het een en ander te doen geweest. In Japan is aandrang uitgeoefend op de V.S., om al le U-2's uit dat land terug te nemen Mi nister Menon van India verklaard dat men in New Delhi niet langer gelooft dat alle ongeïdentificeerde vliegtuigen die regel matig over India vliegen, uit rood-China afkomstig zijn Adlai Stevenson, de tweemaal versla gen kandidaat voor het V.S.-president- (Advertentie) de verf voor het schilder feest SltfKENS-TjAlLEMA FR00UKT De Indonesische Marine houdt vloot- en landingsoefeningen in de oostelijke wateren van Indonesië," aldus heeft de Indonesische marine zondag bekendge maakt. Aan deze oefeningen, de opera tie „Waspada" („geweld"), wordt deel genomen door torpedobootjagers, torpe- doboten, duikboten, mariniers en vlieg tuigen van de marine en de luchtmacht. De vlootoefcningen bestaan uit het be schermen van konvooien, het leggen van mijnen, het lanceren van torpedo's door duikboten en motortorpedoboten. De woordvoerder van de Indonesische marine, majoor Imam Soedjono, heeft in antwoord op de vraag of deze oefe- ningeii iets te maken hebben met de Ne derlandse militaire maatregelen ten aanzien van Nieuw-Guinea gezegd: ,,U moet er zelf maar een uitleg aan geven, maar het is wèl zo dat deze operatie de meest omvattende is die de Indonesi sche marine tot dusver heeft onderno men." Zoals bekend, zullen over enige tijd het vliegkampschip „Karei Doorman" en twee andere Nederlandse oorlogs schepen naar de wateren rondom Nieuw-Guinea gaan. De Indonesische marine is klein maar neemt snel in sterkte toe. Het grootste oppervlakteschip is een torpe- dobootjager. In het laatste jaar zijn een duikbootafdeling en een lucht vaartdienst aan de marine toegevoegd. De Indonesische minister van buiten landse zaken, Soebandrio, verklaarde daags tevoren in Havanna dat „Neder land de schuldige is wanneer er een gewapend conflict over Nederlands Nieuw-Guinea zou ontstaan' „Indonesië zal trachten een gewapend conflict met Nederland te vermijden", zei hij, „Wij hebben herhaaldelijk ver klaard dat wij geen geweld zullen ge bruiken om de vrijheid van westelijk Nieuw-Guinea te verkrijgen". „Wanneer Nederland de grenzen van het gebied versterkt met oorlogsschepen en vliegtuigen, kunnen wij niet kalm blijven, noch de armen voor de borst kruisen", had hij gezegd. De Russen hebben zondagmor gen in alle vroegte een ruimteschip met een als ruimtevaarder geklede pop in een baan om de aarde ge bracht, trouw aan de traditie, dat aan de vooravond van een belang rijk politiek gebeuren een Sovjet- ruimtesucces past. Het ruimteschip weegt in totaal 4500 kg en bergt instrumenten tot een gewicht van 1477 kg in een ca bine, die ongeveer twee en een hal ve ton weegt. De nieuwe satelliet draait op een hoogte van 320 km in een cirkelvormige baan rond de aarde en kan met het blote oog waargenomen worden: het ruimte schip der Sovjet schijnt als een zeer hel dere ster. De cabine, noch het ruimtevoertuig zelf, zullen naar de aarde terugkeren, zei Tass. Op een sein vanaf de grond zal de satelliet, als de gegevens die men wil verzamelen binnen zijn, terugkeren irf de dampkring en verbranden. Op vele plaatsen zijn de seinen van de satelliet, die gistermiddag om twaalf uur al negen vluchten om de aarde gemaakt had, waargenomen. De Russen willen met deze satelliet de „laatste gegevens" verzamelen voor een bemand ruimteschip. „Wij staan op de drempel van nieuwe overwinningen bij het veroveren van de ruimte. Spoe dig zal de mens zijn eerste vlucht ma ken door de kosmische ruimte", zei een Russische geleerde trots voor radio- Moskou, dat in de nacht van zaterdag op zondag speciaal uren langer dan normaal in de lucht was gebleven om de lancering te kunnen melden. Een andere Sovjet-geleerde zei, dat er gewerkt wordt aan een betrouwbaar ruimteschip dat bemand naar een doel in de ruimte reist en veilig terug kan keren naar de aarde. Een Duitse ruimtedeskundige had als commentaar: „ik geloof niet, dat de Rus sen al zo ver zijn, er moeten nog te veel problemen opgelost worden". Gelukwens „Een mooi stukje propaganda" zeiden politici in Washington, toen ze van het Russische ruimteschip hoerden. „We dachten trouwens al wel dat er zoiets op til was" voegde men eraan toe, den kend aan de vorige lanceringen als er conferenties of politieke reizen te gebeu ren stonden. „De raket, die de Russen gebruikten moet drie of vier maal zo krachtig zijn als de Amerikaanse Atlas en Titan" zei den Britse deskundigen. Zij gaven te kennen, dat de Amerikanen in de „Sa- turn", die pas over drie of vier jaar gereed is, een even krachtige raket zullen hebben. Het Amerikaanse ruimte-instituut NA SA feliciteerde de Russen met het suc ces, eraan toevoegend, dat men in Ame rika „met belangstelling de gegevens te gemoet zal zien". Of men die zal krijgen weet men bij de NASA evenwel nog niet zo zeker (Van onze parlementaire redacteur) „Er zijn wei kleinere dingen in Ne derland geweest, waarover een kabi netscrisis is ontstaan." Met dit bedekte dreigement onderstreepte de voorzitter der A.R. - Tweede-Kamerfractie, dr. Bruins Slot, zaterdag op het te Utrecht gehouden partijconvent der A.R. de „zeer grote reserve", waarmee de A.R - fractie in de Tweede Kamer tegenover de mammoetwet staat. Dr. Bruins Slot 'illustreerde de „grote bezorgdheid" van zijn fractie aan de hand van citaten uit het nog niet ge publiceerde voorlopig verslag van de Tweede Kamer op dit wetsontwerp. Daaruit bleek onder meer, dat de A.R.- fractie van minister Cals (O.K. en W.) verwacht, dat hij zelf de bezwaren van het bijzonder onderwijs ,,onze vrijheid wordt onnodig aan banden gelegd" door wetswijziging zal ondervangen. „Wij staan niet optimistisch tegenover de mogelijkheid de wet door amende menten te verbeteren", verklaarde dr. Bruins Slot. Tegen spelregels in De voorzitter van de A.R.-Tweede- Kamerfractie liet een kritischer geluid over de mammoetwet horen dan dr. Berghuis, de voorzitter der A.R.P. Deze had de avond tevoren „laten we niet te flink gaan doen" meer de nadruk gelegd op de gevolgen van een conflict over dit knelpunt dan op de principiële bezwaren van het prot.-christelijk on derwijs tegen de mammoetwet. Bij de discussies kwam later duidelijk aan het licht, dat het A.R.-kader zich „veiliger" voelde bij de kritische houding van dr. Bruins Slot dan bij de poging van dr. Berghuis de gemoederen te kalmeren. Het is niet onmogelijk, dat dr. Bruins Slot die reactie heeft voorzien en het daarom nodig heeft gevonden (tegen alle parlementaire spelregels in) te ci. teren uit een nog niet verschenen ka- merverslag. Dr. Bruins Slot liet overigens nog geen „onaanvaardbaar" horen. Wij zul len de parlementaire procedure afwach ten, zei hij. Verscheidene afgevaardig den bleken hiervan weinig te verwach ten. De wet is eigenlijk niet amendeer- baar, oordeelde dr. van Bennekom, een vooraanstaand figuur in het prot.-chtv onderwijs. „De hele structuur van de wet gaat in tegen de A.R.-visie." Een andere afgevaardigde vreesde de „charmante listigheid" van minis ter Cals. „Als het straks maar geen politiek spel wordt om een kabinets crisis te voorkomen", riep hij. „Ais niet aan al onze wensen wordt tege moet gekomen, moet het breekijzer er iri", zeiden weer anderen, „het koste wat het kost". De A.R.-ministers Zijl stra en Van Aartsen, die de vergade ring bijwoonden, schenen niet erg on der de indruk van dit sabelgerinkeL De Zuidafrikaanse minister-president, dr. Verwoerd, is gisteren uit het zie kenhuis te Pretoria ontslagen waar hij na de revolveraanslag op zijn leven werd verpleegd. Bij de aanslag die vijf weken geleden werd gepleegd, kreeg dr. Verwoerd twee kogels in zijn hoofd. De- zij zijn in het ziekenhuis verwijderd. De premier was al zover hersteld dat hij zich voor zijn vertrek uit het zieken huis zelf heeft aangekleed en vervol gens naar de politieauto liep die hem thuisbracht. (Van onze parlementaire redacteur) De moord op het zestienjarige meisje Joke van Groenendaal heeft op niet meer te negeren wijze de aandacht ge vestigd op het instituut van de zgn. „open inrichtingen", waar ter beschik king gestelde psychisch gestoorden wor den ondergebracht. Politie-autoriteiten, verontrust door het gemak en de fre quentie, waarmee gevangenen, die een gevaar voor de maatschappij vormen, uit deze strafinrichtingen ontsnappen, hebben reeds eerder de aandacht van het ministerie van Justitie op dit pro bleem gevestigd. Die waarschuwing is niet ter harte genomen. Op ,,Justtie" meende men het risico van de open in richtingen te moeten accepteren van wege de betere, meer humane behande lingsmethoden, die men daar aan psy chisch gestoorden kan geven. Ook in het parlement is de laatste jaren meermalen kritiek uitgeoefend op het veelvuldig voorkomen van ontsnap pingen. Van achter de regeringstafel werd dan steeds geantwoord, dat men de hervorming van ons gevangeniswe zen niet omwille van enkele gevange nen, die haar niet waard blijken te zijn, mag stopzetten. Het is zeer de vraag, of deze zienswijze nu nog verder op het Binnenhof geaccepteerd zal wor den. Dr. Bruins Slot, de voorzitter van de A.R.-Tweede-Kamerfractie verklaar de zaterdag reeds op het partijconvent der A.R., dat hij de beveiliging van justitiële psychiatrische inrichtingen in de fractie aan de orde zou stellen. Uit de vergadering was hem de vraag voor gelegd, of het ook geen zin zou hebben de strafmaat te verzwaren voor misda den als aanrandingen e.d. Voor een psy chopaat is de strafmaat niet belangrijk, constateerde echter dr. Bruins Slot, „wij moeten het in de beveiliging zoeken". Celstraf Uit informaties, ingewonnen bij ande re fracties, is ons gebleken, dat men ook daar een hernieuwde bezinning op het instituut van de open inrichtingen noodzakelijk acht. Nauwkeurige gege vens over het aantal ontsnappingen van de laatste tyd zijn niet beschikbaar. Het getal moet echter groot zijn want in politiekringen spreekt men openlijk over een gevaar voor de openbare vei ligheid. Dat dit gevaar niet beperkt blijft tot de naaste omgeving van in richtingen als te Heilo, Castricum en Den Dolder heeft het drama in Venlo wel uitgewezen. Volgens het Algemeen Dagblad heeft de officier van justitie te Alkmaar zelfs verklaard, dat hij aan ontvluchtingen niet veel aandacht kan schenken omdat ze zo veelvuldig voorkomen. Politiechefs in de omgeving van ,,open inrichtingen" staan meestal machteloos door de on derbezetting van hun korpsen. Een ont snapping uit een psychiatrische inrich ting wordt op de landelijke politietelex gemeld maar meer dan normale aan dacht wordt er aan dergelijke berichten niet besteed. Ze komen te dikwijls voor. Kenmerkend voor de huidige si tuatie is ook dat de officier van jus titie bij de rechtbank te Assen, mr. baron Van Dedem, doelend op de moord op Joke v. Groenendaal, dezer dagen weigerde tegen een verdachte terbeschikkingstelling van de rege ring te vorderen omdat de kans op ontsnapping op het ogenblik te groot is. Hij eiste celstraf. De veiligheid der maatschappij is bij verpleging in een gesticht thans onvoldoende gewaarborgd, constateerde baron Van Dedem. Van deze zienswijze is vaker in onze rechtszalen blijk gegeven. Meestal was dan het verweer van verdedigers en psy chiaters, dat geestelijk gestoorden met een verblijf in de gevangenis niet ge holpen worden. Zij horen in aparte in richtingen thuis, wordt dan gezegd, waar een speciale behandeling mogelijk is. Die behandeling vereist evenwel een zekere mate van vrijheid, een risico, dat door een tekort aan bewakers steeds ge vaarlijker vormen aanneemt. De oplos sing? Een pasklare schijnt niet voor handen. Het is echter duidelijk, dat de huidige situatie niet kan blijven voortdu ren. De winnaars van de Europese Judo kampioenschappen, welke dit weekeinde in Amsterdam zijn gehouden. V.l.n.r. Francheschi (Frankr.), Desailly (Frank-, rijk)Metzier en Schiessleder (West- Duitsland), Geesink (Nederland) en de Belgen Guldemont en Outelet. De Stem-totopot bljjft weer staan. Er was geen enkele deelnemer met een ge heel juist ingevulde briefkaart. Met de vijfentwintig gulden, die bü de inzet worden gevoegd, is er volgende week dus 150.- te verdienen. Enige jaren geleden vond een ha venarbeider te Vrasene-Waas op de vuilnisbelt een kistje dat enkele verroeste spijkers, knopen, haarspel den en ook een vuile, verwaarloos de ring bevatte. Eerst meende hy het kistje te laten waar het was, doch tenslotte nam hij het toch mee naar huis. Het kwam in zijn schuur tje terecht en daar bleef het staan. Dezer dagen kwain het kistje toe vallig weer in ztfn handen, toen de man op zoek was naar spijkers voor de waslijn. De ring werd bekeken en opgepoetst. Tot zyn grote verbazing kwam een inscriptie tevoorschijn: „Napoléon III Empereur 1862". Men vermoedt dat het een ring is, die keizer Napoleon III ten geschen ke kreeg bij een overwinning der Franse legers in Mexico.

de Stem | 1960 | | pagina 1