KROESTJEV RICHT VINNIGE AANVAL OP V.S. Twee Bevelanden thans verbonden Incident met Amerikaans vliegtuig Geen belastingen meer in Sovjet-Rusland Wij hebben die feilloos werken DRIEWERF „HOERA! Moskou moet propaganda staken Reeds 900 geschenken voor Margaret Algerijnse afgevaardigde neergeschoten Vonnissen in Zuid-Afrika Aanval op politiekazerne in Kongo Twee jaar geëist wegens doodslag COT Floriade-koets in ons land Puzzelpot blijft staan Trefzeker DAGBLAD VOOR ZEELAND In hoger beroep: Kroestjev kondigt aan Ook kritiek op Eisenhower Nixon liever niet NAVO-ministers Zonnig voorjaarsweer i (3706,14 gulden) Het Huwelijksfeest van Prinses Margaret Vandaag huwelijk van het jaar Ruïnes van Sodoma en Gomorrah gevonden 3 Goedkope 7-kamerwoningen Hebt U dit artikel gemist? Jammer! 100e JAARGANG No. 23360 Uitgave N.V. Uitg. Mij. Neeriandia Directeur E. H. B. Brader Hoofdredacteur: J. J. H. A. Bruna RedactieraadJ. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureaus Breda, Reigerstraat 16 Tel. 22341 (3 lijnen) Postgiro 278841 Voor God, Koningin en Vaderland VRIJDAG 6 MEI 196t> Abonnementsprijs t 7.— per kwartaal, 8.20 per post, 1 0.54 per week. Buitenlandse abonnementen op aan vraag. Losse nummers 15 cent. ttp Advertentieprijs voor de gehele oplage 0.40 per mm (Ing. Med. f 1.Bij contract aanzienlijke reductie. Volledi ge tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: GOES, Westsingel 98 - telefoon 2236 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen; HULST, Dubbele Poort 7 - telefoon 2377 - (Bijbureaus: TERNEUZEN, IJsbaanstraat 24 - telefoon 2601 - OOSTBURG, Nieuwstraat 41, telefoon 35) De procureur-generaal bij het ge rechtshof in 's-Hertogenbosch, mr. Moons, heeft twee jaar gevangenisstraf geëist tegen de bakker W. R. uit Nuth, die wegens doodslag in hoger beroep terecht stond. De rechtbank in Maas tricht had hem tot vier en een half jaar gevangenisstraf veroordeeld. R. had op 12 mei 1949 vanuit zijn kippenhok een zekere G. ten O. met zes schoten uit een revolver om het leven gebracht. Hij had destijds verklaard dat hij de revolver een y2 uur voor het mis drijf bij zich had gestoken en ten O. in het kippenhok had opgewacht. Thans verklaarde hij echter dat hij de revolver al sinds jaren bij zich droeg omdat hij een panische angst voor ten O. koester de, die herhaaldelijk gedreigd had hem te zullen vermoorden. De verdediger, mr. Moszkowicz uit Maastricht, bediende zich van niet min der dan negen getuigen a decharge die konden verklaren dat verdachte steeds de revolver bij zich droeg en ook dat hij nog geen kwartier voor het misdrijf rustig in zijn woning had gezeten. 5? De sfeer voor de komende besprekingen aan de top dreigt ernstig verstoord te worden door een bijzonder kwaadaardige uitval van premier Kroest jev aan het adres van de Verenigde Staten. De premier deelde in de Opperste Sovjet mee, dat een Amerikaans vliegtuig boven Sovjetgebied is neergeschoten en dat de Sovjet-Unie de kwestie van vluchten van Amerikaanse vliegtuigen boven Rusland voor de Veiligheidsraad zal brengen. Kroestjev noemde de vlucht van het Amerikaanse vliegtuig boven Sovjet-gebied „een bandietenstreek". Volgens hem werden deze pro vocerende daden verricht om de topconferentie te saboteren of ten minste elk akkoord te voorkomen. „Wij hebben raketten, die feilloos werken", zei hij. De V. S. hebben laten weten, dat het vliegtuig in kwestie waar schijnlijk een toestel was voor wetenschappelijk onderzoek, dat inder daad wordt vermist. Eisenhower heeft in deze een onderzoek gelast. Zij doet alles om de Oostduitse staat weg te vagen, maar dat, zei Kroestjev, zal niet gelukken. Adenauer zegt dat hij tegen oorlog is maar dat zijn lege woor den. De Duitsers willen wraak nemen. Frankrijk speelt een zeer gevaarlijk spel door degenen die op wraak uit zijn te steunen, aldus de Russische premier. Over de mogelijkheid van deelneming van vice-president Nixon aan de topcon ferentie zei Kroestjev, dat hij deze Ame rikaan verscheidene malen heeft ont moet en dat hij zich nooit aan de indruk heeft kunnen onttrekken dat deze niet veel voelt voor een overeenkomst ter vermindering van de spanning en be ëindiging van de koude oorlog. Kroestjev reageerde scherp op een boodschap van president Eisenhower, waarin deze meedeelde dat hij slechts tot 23 mei op de topconferentie kon blij ven. Als staatslieden hun verblijf gin gen beperken dan bewees dit dat de topconferentie niet de nodige aandacht van hen kreeg, aldus Kroestjev. Premier Kroestjev van de Sov jet-Unie heeft donderdagochtend de Russen meegedeeld, dat de be lasting voor fabrieks- en kantoor personeel wordt afgeschaft. De ar beidsdag wordt verkort en de prij zen worden verlaagd. Hij zei dit in een grote rede tot de opperste Sov jet. Hij schilderde in zijn rede de toekomst van zijn Sovjet-volk en zei, dat de maatregelen die hij noemde, bewijzen zijn van het „lentewindje" in de Sovjet-Unie. De reële lonen zijn sedert 1940 verdub beld. De consumptie van vlees en vetten is zeer gestegen, evenals die van alle an dere belangrijke levensmiddelen. Ook ko men er steeds meer televisietoestellen, wasmachines enzovoort. Maar, zo voegde Kroestjev er aan toe, als men een piano wil hebben, moet men wachten. „Spoedig zullen wij niet langer dan ze- Advertentie) Voor u uit Parijs Ffanse parfums eaux de cologne make up huidverzorging ven uur per dag werken en in 1964 zal dit zes of vijf uur zijn, de kortste ar beidsdag ter wereld. Dit brengt geen vermindering van de lonen met zich, maar integendeel een verhoging, in het bijzonder voor de laagst betaalde arbei ders". Ontslagen Intussen had Kroestjev minder pretti ge mededelingen voor enkele van zijn naaste medewerkers. Alexei Kiritsjenko, een van de secre tarissen van het centrale comité van de partij en lid van het partijpresidium, is van zijn functies ontheven. Ook Nikolai Beljavev, lid van het pre sidium., is ontslagen. Er werd geen reden voor deze ontslagen opgegeven. Kiritsjenko is in januari naar Rostov aan de Don gestuurd om daar de leiding van het partij comité op zich te nemen. Beljavev werd toen tot eerste secretaris van het centrale comité van de partij afdeling in Stawropol gekozen, nadat hij uit zijn functie van partijleider in Kazak stan was gestoten. De 53-jarige Kiritsjenko, di enauw met Kroestjev heeft samengewerkt, heeft een lange en indrukwekkende staat van dienst. Westelijke waarnemers hebben in hem de opvolger van Kroestjev gezien als hoogste man in de partij. Radio-Moskou maakte bekend dat Koslov zal worden belast met het se cretariaat van het centrale comité van de communistische partij. In het presi dium van dit comité werden drie nieu we leden benoemd, Kosygin, Nikolai Podgernyy en Dmitriy Polyanskiy. De promotie van Koslov wordt als zeer belangrijk beschouwd. Na Kroestjev is hij nu veruit de belangrijkste figuur in het Kremlin. Kroestjev zei ook nog: ,,Wij denken dat het incident van 1 mei, als gevaars teken, de aandacht van de landen van de hele wereld zal trekken. Stelt u eens voor wat er zou gebeuren wanneer een Sovj-etrussisch vliegtuig bijvoorbeeld bo ven New York, Chicago of Detroit zou verschijnen. Hoe zouden de Verenigde Staten van Amerika dan reageren? Vol gens officiële Amerikaanse gegevens hebben zij onafgebroken bommenwer pers met atoom, en waterstofbommen gereed staan die, bij de nadering van een vreemd vliegtuig, moeten opstijgen en zich naar aangewezen doelen bege ven. Dit zou het begin van een oorlog betekenen Het Amerikaanse ministerie van bui tenlandse zaken heeft verklaard dat de vlieger van de vermiste ,,U-2" mogelijk door het niet goed werken van zijn zuur stofapparaat het bewustzijn heeft ver loren en in die toestand onopzettelijk over de Russische grens is gevlogen. Dit zou veroorzaakt kunnen zijn doordat het toestel op de automatische piloot bleef doorvliegen. ,,De Amerikaanse regering heeft zich over deze zaak met de Sovjetregering in verbinding gesteld, waarbij zij zich in de eerste plaats zekerheid wil ver schaffen over het lot van de bestuurder van de ,,U-2", aldus het ministerie. Walter Bonney, een woordvoerder van het Amerikaanse Bureau voor Lucht- en Ruimtevaart, verklaarde later dat de U-2 camera's aan boord had om foto's van het wolkendek te maken. De Ame rica's waren niet bestemd voor verken ningsdoeleinden. Kroestjev had in de Opperste Sovjet nog meer onvriendelijks in petto. Niet iedereen is blij met de gedachte van ontwapening, zei hij. Er zijn landen in het Westen die ten koste van alles een naast elkaar bestaan willen voor komen. De Westduitse regering probeert op het ogenblik atoomwapens te krijgen voor haar steeds sterker wordend leger. EEN MOTIE van de socialisten en ra-j dicalen in de Franse Nationale Verga- j dering, waarin de weigering van de re-j gering Debré werd afgekeurd om heti parlement bijeen te roepen, is gisteren in de Assemblée verworpen. IN MOSKOU zal de wereldtentoonstel ling 1967 worden gehouden. De Russi sche hoofdstad kreeg bij de beslissing van het tentoonstellingsbureau 16 stem men, Montreal 14. OP EEN onbewaakte overweg te Wad- dinxveen reed mevrouw S. van Loon uit Rotterdam met haar bromfiets tegen een passerende trein. Haar zoontje van vier, dat achterop zat, werd op slag gedood. Zelf werd zij ernstig gewond. WEST-DUITSLAND heeft zich uitge sproken voor onmiddellijk overleg van de E.E.G.-landen met de landen van de Vrijhandelszone. VOOR ALLE Zuidkoreaanse marine- eenheden is de alarmtoestand afgekon digd na de aanval van drie Noordko- reaanse torpedoboten op een Zuidkore- aans fregat. EEN BOTSING tussen zweefvliegtuigen in de nabijheid van Gent heeft het leven gekost aan een 20-jarige Belgische zweefvlieger. Zijn toestel verloor een vleugel en stortte neer. DE BELGISCHE luchtvaartmaatschap pij Sabena" krijgt de status van een staatsbedrijf. Dit wegens de toetreding tot de ,,Air Union". Noord-Bevelandeiland af? Toch niet helemaal. Een ruimte van iets meer van dertig centimeter scheidt de laatste twee caissonsdie in het Veer se Gat werden geplaatst. 1 Rijkswaterstaat blijft er niet wak- ker van De ministers van Buitenlandse Zaken der 15 Nato-landen hebben woensdag hun conferentie in Istanboel beëindigd met een waarschuwing aan Rusland de propaganda-aanvalien op Duitsland en andere Navo-landen stop te zetten, in dien het vreedzame coëxistentie" met het Westen wenst. Ontspanning", aldus het hedenmor gen uitgegeven slotcommuniqué, ,,is evenals vrede ondeèlbaar". Alle leden zijn het eens over de doel stelling van algemene en volledige ont wapening, te bereiken in stadia onder doelmatig internationaal toezicht. In verband met de komende topcon ferentie heeft de K.V.P. een verklaring uitgegeven, waarin gezegd wordt dat het verlangen naar vrede, dat door alle vol keren en hun leiders tot uitdrukking ge bracht wordt, zijn neerslag moet vinden in concrete maatregelen, die een effi ciënte geleidelijke ontwapening tot doel hebben. Deze zullen gepaard moeten gaan met een controle- en inspectie systeem, dat absoluut onpartijdig is en werkelijk effectief. Ook benadrukt het K.V.P.-bestuur de wens, dat het Duitse probleem nader wordt bestudeerd, waarbij rekening moet worden gehouden met de diepe verlangens van het Duitse volk. Donderdagmiddag om vier uur is de Floriade-postkoets in ons land aangeko men. Voordat de koets de grens pas seerde bood de heer Jac. Kleiboer, die vergezeld was door het postkoetscomité, de bemanning komkommers, sla en ra dijs aan, groenten, die op de tentoon stelling waren verbouwd. Verder kregen zij kaas, die op de expositie was ge maakt. De heer Kleiboer deelde mede, dat koningin Juliana aan de bemanning een telegram van dank gezonden had (on derweg hebben de mannen aan de ko ningin op haar verjaardag een telegram gestuurd). I Verwachting van het K.N.M.I. tot vanavond, opgemaakt gisterenavond 23.15 uur: Droog, zonnig en vrij warm weer met een zwakke tot matige wind uit uiteenlopende richtingen, maar aan de kust tijdelijk zeewind met lagere middagtemperaturen dan landin- waarts. Vandaag: zon onder 20.13 uur, maan op 14.21 uur. Morgen: zon op 5.00 uur, maan on- der 3.27 uur. Onder een stralende zon en met veel blije feestelijkheden heeft Ne derland gisteren het derde lustrum van zijn bevrijding herdacht. Prin ses Wilhelmina kreeg op het Loo een aubade van de Apeldoornse schoolkinderen. De prinses bracht na deze zanghulde een driewerf hoera uit op koningin Juliana en prins Bernhard zie foto), waarna ze nog eens extra door de kinderen werd toegejuicht In Ede was er een indrukwek kend défilé voor koningin en prins en in Amsterdam werd een her denkingsbijeenkomst gehouden in het Concertgebouw, waarbij het koninklijke pa ar eveneens aanwe zig was, mét kardinaal Alfrink, een aantal ministers en andere hoog waardigheidsbekleders. Anton van Duinkerken sprak een rede uit. Boven Utrecht werden 20 con tainers gedropt. Eén ervan bevatte een boodschap van Winston Chur chill voor het Nederlandse volk, in de andere zaten baby-pakketten voor de kinderen die gisteren in Utrecht werden geboren. Tijdens een bijeenkomst op Soestdijk werd meegedeeld, dat koningin Juliana de afgelopen we ken ruim 550.000 bevrijdingskaar- ten ontvangen heeft, die een zeer belangrijk bedrag vertegenwoordi gen. Te Arlington, bij Washington, is gisteren de toren voor het Neder landse carillon aangeboden aan het Amerikaanse volk. Woensdag had heel Nederland zijn doden herdacht. Voor de be langrijkste herdenkingsplechtighe den verwijzen wij naar elders in dit blad. Verleden week hadden wij vijf prijswinnaars. Deze week was er geen enkele deelnemer met een ge heel juist ingevulde kolom. Dat be looft dus weer heel wat voor de vol gende week. De pot bedraagt f 3.706.14, waar van f 926.53 voor de sociale pot. Robert Abdessalam, een moslem-af gevaardigde uit Algiers in de Franse Nationale Vergadering, is bij zijn huis in Parijs neergeschoten en ernstig ge wond. Zijn lijfwacht werd gedood bij de aanslag. Een van de aanvallers werd ge arresteerd. Abdessalam behoort tot de Franse „ultra's", die volledige integratie van Algerië in Frankrijk eisen. De Algerijnse regering in balling schap heeft de Algerijnen dinsdag op geroepen de kantonnale verkiezingen die deze maand in Algerië worden ge houden, te boycotten. Robert Mangaliso Soboekwe, de 35-ja- rige voormalige voorzitter van het ver boden Panafrikaanse Congres, is woens dag in Johannesburg tot drie jaar ge vangenisstraf veroordeeld wegens het aanzetten van naturellen om de cam pagne tegen de persoonsbewijzen te steunen. Kitchener Leballo, de gewezen secre taris van deze partij, en drie andere bestuursleden kregen twee jaar. Veertien andere vooraanstaande par tijfunctionarissen zijn tot anderhalf jaar veroordeeld. In Londen zijn betogingen gehouden te gen de Zuidafrikaanse minister Louw toen deze op weg was naar de ambts woning van MacMillan. Twintig Belgische politiemannen zijn gewond bij een overval door honderden opgewonden Kongolezen op de politieka zerne in een randgemeente van Stanley- stad in Belgisch Kongo. De betogers bestookten het gebouw met stenen en vielen de politie met messen aan. De relletjes, die tot laat in de avond voort duurden, hadden geen slachtoffers on der de Kongolezen tot gevolg. (Van onze verslaggever) Op woensdag 4 mei, om precies 2.22 uur, was Noord-Beveland geen eiland meer. Op dat tijdstip loei den de sirenes van de tientallen schepen, die bij de sluiting van de Zandkreekdam betrokken waren. Een golf van ontroering sloeg over de circa drieduizend toeschouwers, die dit historische ogenblik mee maakten. De commissaris van de koningin, jhr. mr. A. F. C. de Casemhroot nam uit eerbied voor de nieuwe prestatie van rijkswaterstaat zijn hoed af. De sluiting van de eerste deltadam ver liep precies volgens de plannen. Twee drijvende bokken van Thomsens Haven bedrijf Rotterdam hadden opdracht de twee eenheidscaissons, die schuin voor de twintig meter brede opening lagen, in het gat te duwen. Enkele minuten voor 2 uur werd met dit werk een aanvang ge maakt. De trefzekerheid van de technici van rijkswaterstaat bleek groot te zijn. De drijvende bokken, geassisteerd door een aantal sleepboten (En Avant XXI en XVII, Jacoba II, Urk, Ouwerkerk, Kram mer) schoven de caissons decimeter voor decimeter het sluitgat in. Om 2.15 uur la gen de caissons 101 en 102 (elk 171.000 kilogram) op de juiste plaats. Toen werden er voorbereidingen getroffen om de afsluiters te openen, waardoor de caissons zes meter tot op de drempel zou den zakken. De kwaliteit van de drempel werd de laatste veertien dagen regelma tig nagegaan door rijksduiker Theo Sper ling. Vol water P. Tempelaars uit Oosterhout en J. Vel- legersdijk uit Spijkenisse, uitvoerders van de aannemersfirma Van Hattum en Blankevoort, belast met de leiding op de caissons, wezen hun manschappen naar de plaats, die zij moesten innemen om de operatie te doen beëindigen. Nauwelijks hadden de mannen zich achter de ijzeren stangen van de afslui ters gezet of ir. A. van Weele van de rijkswaterstaat gaf het bevel de caissons te openen, In enkele ogenblikken liepen de gevaarten vol water (en zand) en zon ken. Voor de bedienden op de schepen^ en scheepjes was dit het sein de sirenes' in werking te stellen. Jhr. mr. A. F. C. de Casemhroot volg de de sluiting vanaf de „Delta", de fraaie boot van rijkswaterstaat. Nauwelijks wa ren de sirenes in werking of hij felici teerde ir. P. Ph. Jansen, de hoofdinge nieur van de deltadienst. Gelukwensen richtte de commissaris ook tot ir. N. Bie- zeveld, de leider van de operatie. „Het karwei heeft geen moeilijkheds^ opgeleverd", vertelde de Oosterhoute- naar P. Tempelaars. „Het verliep alle maal precies volgens het boekje. (Advertentie) van zal wel weer een echt „Boronet" feest worden. Wat zou men in het land van her komst beter kunnen dragen om er goed uit te zien „Boronet" is in Nederland uit sluitend verkrijgbaar bij Leijgraaf van 89,50 tot 159,—. BREDA van Coothplein-hoek Ginnekenstraat. Landlioofd Vandaag huwt prinses Margaret van Engeland met Anthony Arm strong Jones. Tot dusver zijn er bijna negenhonderd huwelijksge schenken ontvangen. Onder de ca deaus is o.a. een vaas van het Zweedse vorstenpaar, Iers linnen, een avondtas, versierd met dia manten, goud en zilver en een mo del van een gondel, geschonken door een gondelier, die de prinses elf jaar geleden door de kanalen van Venetië voerde. De Engelse kroon heeft nog geen be slissing genomen in de kwestie van het verlenen van een adellijke titel aan Armstrong-Jones. Als hij geen titel krijgt, zal de koningin moeten vaststel len. hoe haar zuster moet worden ge noemd. Onder de huidige omstandighe den zal de officiële aanduiding van prin ses Margaret Rose naar alle waarschijn lijkheid „de prinses Margaret, mevrouw Armstrong-Jones" luiden. De bruidegom heeft intussen een wa re gedaanteverwisseling ondergaan. Van een jongeman in spijkerbroek en leren jack, die overdag fotografeerde en 's nachts uitging, is hij geworden tot een heer uit de hoogste kringen van de Brit se maatschappij. Prins Philip schijnt hem deskundig voorgelicht te hebben, zodat hij zich kon verzekeren van de diensten van de beste hoedenmaker, schoenmaker, kleermaker, overhemden maker en kapper van Londen. Hij is thans een elegante verschijning geworden. Als hij niet zo klein was, zon hij wellicht de herenmode kunnen aan geven, aldus zijn vrienden. Het is be kend, dat de Engelse jonge meisjes zich graag kleden als prinses Margaret. Koningin Elisabeth heeft ter ere van haar zuster en Armstrong-Jones een re ceptie en een bal gegeven. In de wit- met-gouden balzaal van Buckingham Palace bewogen zich ongeveer duizend gasten. Vooraf werd een intiem diner gegeven, waar veel genodigden van ko ninklijken bloede aanzaten, zoals prinses Olga van Joegoslavië, prins en prinses Tomislav van Joegoslavië, prins Karei von Hessen, de prinsen Maximiiiaan en Ludwig von Baden, de erfprins van Hohenlohe-Langenburg. De meeste van deze genodigden zullen ook aanwezig zijn bij de huwelijksvol trekking. De vader van Armstrong-Jones was ook aanwezig. Hij was in gezelschap van zijn derde echtgenote, de voormalige stewardess Jenifer Unite, dochter van een groentehandelaar- Veel prominenten in Engeland hebben voor een dilemma gestaan. Naast het bal, dat koningin Elisabeth gaf, was er n.l. een receptie, die werd georganiseerd door premier Harold MacMillan Zowel in Downingstreet 10 als in Buckingham Palace was het dus een gaan en komen van personen, die nog naar ,,de andere" bijeenkomst moesten. Ook sir Winston Churchill was zowel door de koningin als door MacMillan uit genodigd. Gezien zijn hoge leeftijd kon hij slechts aan één uitnodiging gehoor geven. Vanavond kiest het jonge echtpaar zee met het super-luxe jacht Britannia. Alle bemanningsleden dragen schoenen met rubberzolen. Bevelen worden geseind of schriftelijk gegeven. Ze worden niet ge schreeuwd. Alles aan boord is zoveel mogelijk geluiddempend gemaakt. Het is een ideaal schip om mee op huwelijksreis te gaan. Het is zo inge richt, dat de bemanning weinig of niets te zien krijgt van de jonggehuwden. Terwijl de duizenden toeschouwers de werkzaamheden in de Zandkreekdam volgden (Goes was geheel uitgelopen), stonden er op het nieuwe dijkhoofd bij Vrouwenpolder eveneens honderden per sonen de plaatsing van de laatste Phoe- nixcaisson te volgen. Ook hier verliep alles precies volgens de plannen. Op het moment, dat de stro ming stilstond, gingen de afsluiters open, loeiden de sirenes en was een nieuw landhoofd geplaatst; de „afstand" tussen Noord-Beveland en Walcheren was tot 235 meter gereduceerd. Op het moment dat de Phoenixcaisson zijn plaats kreeg wierpen arbeiders in de Zandkreek zakken zand rond het sluitgat. Armen van machtige kranen wierpen grote blokken imjnsteen in het gesloten gat. Een groep Amerikaanse oudheidkun digen hebben op de bodem van de Dode Zee ruïnes ontdekt van twee steden. Zij zijn van mening, dat deze twee ste den Sodoma en Gomorrah zijn. De ont dekking is bekendgemaakt door de lei der van de ontdekkers, de baptistzende ling dr. Ralph E. Baney van Kansas City. Hij verklaarde dat de ruïnes ge vonden zijn in de buurt van het schier eiland Lisan in Jordanië. (Advertentie)

de Stem | 1960 | | pagina 1