Id! ERNSTIGE ONLUSTEN ANKARA EN ISTANBOEL IN Mededeling Operatie Zandkreek gestart Koningin Juliana 51 OFFICIER TOT O.: U LIEGT MET VERBAZINGWEKKEND GEMAK Turkse studenten met politie slaags Universiteiten gesloten Vliegtuig verongelukt door exploderende handgranaat, 10 doden Vin Cauwelaert: Benelux geen onvoltooide symfonie Pope ter dood veroordeeld egance DODEN EN GEWONDEN MOEDER WILDE KIND REDDEN Ruimtevaartplan, Raad Europa f j Verkeersprijsvraag 1 Daad van waanzinnige Woningen voor mensen met zeer kleine beurs L. s ouders brachten cyaankali in gevangeniszegt verdachte 14 DAGBLAD VOOR ZEELAND Iets hogere middagtemperaturen J i tets hogere middagtemperaturen. I J verwachting van het Belgisch weer- I J kundig instituut: f Over het algemeen matige noord- I i oostelijke wind. Bewolkt met opkla- "zo ragdun dat is wat iedere |:t verkwikkend I pcciale e/f/n- aangetrokken. R 6013 enzert toont men r de hoogêi de nieuwe ÏOOe JAARGANG *To. 2335B Uitgave N.V. Uitg. Mij. Neerlandia Directeur E. H. B. Brader HoofdredacteurJ. J. H. A. Bruna Redactieraad J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureaus Breda, Reigerstraat 16 Tel. 22341 (3 lijnen) Postgiro 278841 Voor God, Koningin en Vaderland ZATERDAG 30 APRIL I960"1 Abonnementsprijs 7.— per kwartaal, 8.20 per post, f 0.54 per week. Buitenlandse abonnementen op aan vraag. Losse nummers 15 cent Advertentieprijs voor de gehele oplage 0.40 per mm (Ing. Med. 1.Bij contract aanzienlijke reductie. Volledi ge tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: GOES, Westsingel 98 - telefoon 2236 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen; HULST, Dubbele Poort 7 - telefoon 2377 (Bjjbureaus: TERNEUZEN, IJsbaanstraat 24 - telefoon 2601 OOSTBURG, Nieuwstraat 41, 1 telefoon 35) Dagblad De Stem beschikt per 1 mei a.s. over een eigen Haagse redactie, die binnenkort via speciale telexlijnen dag en nacht verbonden zal zijn met uns hoofdbureau. Daardoor kan onze parle mentaire berichtgeving aan snelheid en actualiteit winnen. Bijzonder zal het streven er op gericht zijn deze bericht geving nog beter te doen afstemmen op de verlangens en behoeften van onze Brabantse en Zeeuwse lezers. Onze Haagse dienst staat onder leiding van de heer L. Leyendekker, die een veeljarige ervaring bezit als parlemen tair redacteur en erkend gezag ver wierf als Kamer-overzichtschrijver. Het ligt in de bedoeling in de toe komst onze redactie in Den Haag ook in te schakelen voor exclusieve nieuws voorziening en reportages uit Holland. Uiteraard zal daarbij speciaal de aan dacht gericht blijven op vooral voor Brabant en Zeeland interessante ge beurtenissen en problemen. Wellicht is het bekend dat ons blad voor het verwerven van nieuws uit binnen- en buitenland niet uitsluitend is aangewezen op de per telex bijna onafgebroken binnenstromende berich ten van het A(lgemeen) Ntederlands) P(ersbureau). Dagblad De Stem be schikt nog over andere nieuwsbronnen. Tot de voornaamste behoren het we reldomspannende Amerikaanse pers bureau United Press International en het door de katholieke dagbladen op- I gerichte Katholiek Nederlands Pers bureau. Binnen afzienbare tijd zullen zowel de U.P.- als de K.N.P.--diensten eveneens per telex in Breda binnen komen, hetgeen uiteraard een snellere berichtgeving bevordert. Bij het aankondigen van de formaat vergroting van ons blad schreven we I Zo gaat het met Dagblad De Stem steeds beter, steeds hoger! Dit woord mogen we nu toch zeker herhalen. DIRECTIE EN HOOFDREDACTIE DAGBLAD DE STEM De Amerikaanse piloot Allan Lawren ce Pope is gisteren door een tribunaal van de Indonesische luehtmacht ter «dood veroordeeld, omdat hij schuldig is bevonden aan deelneming aan luchtaan vallen van Indonesische opstandelingen in 1958. De 30-jarige vliegenier, die in de Ko- I reaanse oorlog heeft meegevochten, was ervan beschuldigd, dat hij gedurende 1958 vliegvelden, havens en steden in In donesië heeft beschoten en gebombar deerd, van een vliegtuig uit, dat door de j opstandelingen in de Indonesische bui- Itengewesten was gehuurd. Pope ver^laarde voor het tribunaal, [dat hij slechts één verkenningsvlucht en I een aanval op een vliegveld op Ambon voor de opstandelingen heeft uitgevoerd. Hij werd, na de aanval op het vlieg veld, neergeschoten door een oorlogs- schip. Het is nGg niet zeker dat de dood- straf ook inderdaad aan Pope zal wor den voltrokken. In Indonesië zijn ver schillende doodvonnissen uitgesproken, I maar geen werd ooit metterdaad uitge- r v°S^* *s mogelijk, dat Pope een f lichtere straf zal krijgen na beroep bij een hoger rechtscollege of'dat een ver- zoek om gratie bij de president zal wor- I den ingewilligd. Gisteren zijn in de Turkse hoofdstad Ankara nieuwe botsingen ontstaan tussen betogers en politie. De demonstraties waren, evenals eergisteren, gericht tegen maatregelen van de regering-Menderes, die nerkomen op het tot zwijgen brengen van de oppositie. Enkele dui zenden studenten waren bijeengestroomd en toen de politie trachtte de menigte te verspreiden, ontstonden ernstige gevechten. De betoging was vreedzaam begonnen Een grote menigte studenten was bij eengekomen om de elf doden die eer gisteren vielen te herdenken. Men nam een minuut stilte in acht. Toen die voorbij was werden spreek koren aangeheven als „Menderes treed af". Toen kwam de politie tussenbeide. Ook in Istanboel braken ernstige on lusten uit. Een fel gevecht ontstond op de terreinen van de universiteit. Onge veer drieduizend studenten waren aan wezig en hadden hun senaatszittig ach ter de rug toen de politie de universi teit binnenkwam en charges begon. De studenten schreeuwden „Menderes treed af" en „Lang leve Inonoe" (de oppositieleider). De politie trok hard van leer en enkele tientallen studenten renden met bebloed gelaat de straat op, waar zij werden gearresteerd. Op de hekken in de omgeving stonden huilen de vrouwelijke studenten. Volgens een ooggetuige heeft de politie minstens één maal geschoten, namelijk toen een groep met stoelpoten, stokken en ander meubelafval gewapende studenten het hoofdgebouw uitrende. Rondom de uni versiteit werd een kordon van het Turk se leger gelegd. De militaire gouverneur van Istanboel heeft bij decreet alle scho len en universiteiten in Istanboel en Ankara voor de tijd van een maand gesloten. In de restaurants en cafés mag geen sterke drank worden geserveerd. Kupierijen Bioscopen en vergaderzalen zijn ge sloten. Een woordvoerder van het mi nisterie van buitenlandse zaken, die dacht aan de vergadering van Navo- ministers, verklaarde te hopen dat de toestand spoedig verbeteren zal. In Is tanboel circuleerde overigens gisteren avond het bericht dat de regering het voornemen had af te treden. De onlusten van eergisteren vonden hun oorsprong in verzet van de studen ten tegen het volgens hen; dank zij toepassing van terreurtactieken mogelijk gemaakt aanvaarden van een parle mentaire motie, waardoor parlementaire commissies van onderzoek bekleed wor den met dezelfde bevoegdheden als rechters of leden van krijgsraden. Premier Menderes hield een radiotoe spraak, waarin hij zei dat de toestand in Istanboél en Ankara het gevolg is van „kuiperijen", georganiseerd door provocateurs, die onschuldige jonge mensen als instrument voor hun doel einden gebruikten. Volgens de regering is één student om het leven gekomen bij de onge regeldheden van de afgelopen da gen, maar onofficieel stelt men het aantal dodelijke slachtoffers op veertien. In het Wilhelminakanaal onder Hilva- renbeek hebben schippers gisteren de verdronken lichamen gevonden van de 32-jarige mevrouw H. uit Tilburg en haar vierjarig zoontje. In het water wer den ook een plastic zak met speelgoed auto's en een losdrijvend autootje ge vonden. Men vermoedt, dat "één van de speelgoedautootjes van het kind in het water is geraakt, waarna het kind in het kanaal is gevallen bij een poging het op te vissen. De moeder is wellicht verdronken bij een vergeefse poging haar kind te redden. Er zijn geen getui gen bij het ongeluk geweest. Een aantal afgevaardigden van de raadgevende vergadering van de Raad van Europa, onder wie drie Nederlan ders, heeft het denkbeeld geopperd dat de vijftien landen van de raad een ge meenschappelijk program voor ruimte onderzoek opzetten. Zij menen dat Euro pa op dit gebied iets moet doen, en wel gemeenschappelijk, omdat dit onder zoek voor elk land afzonderlijk te duur is. Zij hebben hun denkbeeld geformu leerd in een ontwerp-resolutie die ver moedelijk op de septemberzitting van de Raad van Europa aan de orde zal komen. De Nederlandse ondertekenaars van het ontwerp zijn K.V.P.-afgevaar- digde Fens en de socialisten Vos en Goedhart. EEN NIEUWE aardschok heeft in Lar Evijf leden van een reddingsploeg ge- Jdood; zij kwamen onder een instortende [[muur terecht. EEN VROEGERE krantejongen, Mark Ferree, is gekozen tot president van de Amerikaanse Bond van Dagbladuitge vers. MY FAIR LADY, de Amerikaanse mu zikale komedie, beleeft 1 oktober zijn Nederlandse première in Rotterdam. TSJOE EN LAI is gisteren van zijn reis naar India en Nepal teruggekeerd naar I Paking. Hij heeft een verdrag voor vre- |de en vriendschap met Nepal gesloten IN GENEVE is gisteren de ontwape ningsconferentie voor zes weken op re- Jces gegaan. Zelfs over een gemeen schappelijk communiqué werd geen |overeenstemming bereikt. ATHENE is een proces begonnen te [gen 42 leden van de communistische partij, die beschuldigd worden van spio Inage. i i t i i 11 Weersverwachting, meegedeeld door Ij het K.N.M.I., geldig tot vanavond. W opgemaakt gisterenavond 23.15 uur: Y Opklaringen en op de meeste plaat- 4 s®n droog weer. Meest matige wind I f jnt richtingen tussen west en noord. 5 ringen en enkele buien. Aanhoudend 5 fris. I Vandaag: zon onder 20.03 uur. 4 Morgen: zon op 5.11 uur, zon onder J 20.05 uur; maan op 9.12 uur, maan J onder 0.13 uur. f Maandag: zon op 5.09 uur, maan op 10.06 uur. I Vandaag vindt de lezer in dit blad Z Z de vierde aflevering van onze ver- J Z keersprijsvraag, zodat er nu twintig J vragen zijn gepubliceerd. In de ru- briek ,,Aan de rol" zijn ze te vin- den. Volgende week verschijnt de Iaat- ste aflevering. Nu nog geen oplossin- Z gen inzenden dus. Z We herinneren nog even aan de Z Z prijzen, die te winnen zijn: de tien 2 Z beste inzendingen worden beloond J met een jaarabonnement op het fraaie tijdschrift Auto-Visie. Een Russische staatsburger heeft een Een van de slachtoffers was een ze- liandgranaat laten ontploffen aan boord kerc Josc Sifontes. Hij was te laat ge van een DC-3 van de Venezolaanse lucht- vaartmaalsehappij Avion Linea Aero- postal Venezolana. Het vliegtuig stortte neer. Tien personen kwamen om het 'e- ven. Drie personen hebben het ongeluk overleefd. De overlevenden hebben verteld dat enige personen in het vliegtuig nog wan hopig gevochten hebben met de plotse ling dol geworden Rus, wiens naam door het ministerie werd opgegeven als Wjatsjeslav Lavinsky. De overlevenden zijn de tweede piloot, Olivo Parra, en twee passagiers, mevrouw Marcelina de Flores en José Chacin. De stewardess Re- gine Rachinel overleefde het ongeluk, doch stierf later in een ziekenhuis. De overlevenden vertelden dat La- vinski, toen het vliegtuig in de lucht was, opstond en verkondigde: „Ik ben een ruimte-onderzoeker. Ik wil een gro te emotie beleven". Hij rende naar de cockpit en passagiers sprongen op om hem tegen te houden. Tweede piloot Parra verliet de cockpit en slaagde er in de armen van Lavinski even omklemd te houden, maar de dolleman rukte zich los, haalde de handgranaat uit zijn zak en slingerde deze van zich af. Een luide explosie volgde en het vliegtuig stortte neer. komen om nog een passagebiljet te kun nen kopen, doch men had hem toege staan mee te reizen. De start van het vliegtuig was door deze zaak enkele mi nuten vertraagd. Bij het onderzoek van het wrak zijn granaatscherven en brandplekken van kruit gevonden, aanwijzingen dus dat de verhalen der overlevenden op waarheid berusten. Ook werd een boek gevonden, getiteld „La muerte en el aire" (De dood in de lucht). 1 Onze vorstin viert vandaag haar 51e verjaardag. Het Nederlandse volk deelt in de vreugde van het Koninklijk Gezin, omdat het ko ningin Juliana heeft leren kennen en waarderen als een ware moe der voor haar onderdanen, één met hen in vreugde en leed. Dit jaar, nu de bevrijdingsherdenking extra accent heeft, herinneren we ons hoe zij na de donkere bezettings jaren terugkeerde in het land en verblijf hield in het zuiden, het gezicht nog getekend door de zor gen om wat Nederland moest I doormaken. Prinses Juliana was zij toen, nog niet belast met de zware taak van te regeren. Die taak kreeg zij enkele jaren later op de schouders. „Wie ben ik dat ik dit doen magDeze uit lating, uitgesproken op de dag van haar kroning, zal Nederland zich altijd herinneren, omdat ze zo te kenend was voor onze vorstin, die met haar beminnelijke eenvoud, haar grote verantwoordelijkheids besef en ontwapenende beschei denheid de harten won van alle rechtgeaarde Nederlanders. (Foto Max Koot) De Belgische minister van Staat, Frans van Cauwelaert, heeft gis teren op een Benelux-congres in Gent verklaard, dat de „loomheid, De „Operatie Zandkreek" in Zee land is gestart. Gisteren zijn de eer ste twee caissons, die door nog twaalf andere gevolgd zullen wor den om de Zandkreek af te sluiten, geplaatst. Woensdag a.s. zal de af- sluitdam gereed zijn. Op onze foto ziet men links de werklieden bezig zandzakken tussen het landhoofd en het geplaatste caisson te gooien. Rechts, in de diepte, zijn anderen bezig langs het betonnen gevaarte steen te storten, om de kolos tegen de sterke stroom te beschermen. (Eigen foto) Minister van Aartsen heeft gisteren in Den Haag de „keuzecommissie efficiën te woningbouw" geïnstalleerd. Deze commissie is op verzoek van de minister ingesteld door de stichting stu diegroep efficiënte woningbouw. Zij staat onder voorzitterschap van de heer W. Thomassen, burgemeester van En schede. De commissie heeft tot taak woning bouwplannen te selecteren welke reeds zijn uitgevoerd en welke woningen heb ben opgeleverd, die een goede woon- waarde paren aan de mogelijkheid van lage bouwkosten. De plannen zullen aan de keuzecom missie worden voorgelegd door een aan tal organen, welke de stichting in over leg met de minister heeft aangewezen. Dit jaar zullen 5000 woningwetwonin gen volgens de geselecteerde plannen in aanbouw genomen kunnen worden ten behoeve van gezinnen met een inko men, dat beneden het gemiddelde ar beidersinkomen ligt. Door de doelmatige opzet en ratione le uitvoering van de woningen, bene vens verhoging van de jaarlijkse bijdra ge daarvoor met 40 pet. (d.i. gemiddeld f 2.- per week) zullen de huren laag kunnen zijn. De 5000 woningen komen ten laste van het reeds aan de gemeenten toegewezen normale contingent woningwetwoningen. (Van onze speciale verslaggever) Meer dan twee uur is de recht bank gisteren, de derde dag van het proces tegen de Berkelse arts O., intens bezig geweest met het verhoor van het echtpaar V. uit Gent, dat op last van verdachte cyaankali heeft gekocht, en van het echtpaar van D. uit Voorburg (de vrouw is de moeder van de overleden L.), dat van V. een buis je met tien gram van de gevaar lijke stof had ontvangen. Het zwaartepunt van het verhoor lag op de vragen, welke beoogden vast te stellen, waar de hoeveelheid van tien gram welke nog steeds spoorloos is, zou kunnen zijn gebleven. In dat mysterie is nog geen enkel lichtpuntje gekomen. „Moeten wij als justitie dan voor dit raadsel blijven staan?", verzucht de president op een gegeven moment Toen voer de Belgische vrouw V., die een nicht is van verdachte O., uit: „Ik had kunnen zeggen, dat ik het ontbrekende gebruikt had om de kat van mijn buren te vergiftigen. Dan zou ik, zij het via een leugentje, er een verklaring voor hebben ge had. Dat heb ik niet gedaan, en dat wil ik ook niet doen, want ik heb niets anders dan de waarheid te zeggen. Ik weet niet waar die tien gram gebleven zijn". Na deze mededeling trok de recht bank zich in raadkamer terug. De al gemene veronderstelling was, dat nu iemand wegens meineed zou worden ver volgd. Maar ook na een kwartier, toen de zitting werd voortgezet, bleek dit een verkeerde denkwijze te zijn. Er werden opnieuw allerhande vragen over het buisje, dat te Voorburg is gevonden, ge steld. Op het einde van het bijna drie uur durende kruisverhoor richt de president het rapier regelrecht op de verdachte O. als hij zegt: „Vertelt u ons nu eens uw gedachten over de dood van L., daar bij rekening houdend met het feit, dat de cyaankali, welke hem doodde, gelijk is aan die welke uw neef in België in uw opdracht heeft gekocht". In de zaal valt een doodse stilte. De verdachte kijkt even naar zijn raads man, die hem toeknikt om te kennen te geven: zeg maar wat je denkt. En dan komt het er in enkele zinnen vlot uit. Ik heb voor mij de zekere over tuiging, hoe pijnlijk ik het ook vind, om die uit te spreken, dat de cyaankali via de ouders van L. en een der drie „vlot te" bewakers, wier namen ik niet zal noemen, in de gevangenis is gebracht". En is het dan vervolgens zó ge gaan, aldus de president, dat L. de cyaankali heeft ontvangen, een deel daarvan voor zich heeft gehouden en een ander deel aan u heeft gege ven, en dat u van dat part, dat u ontving, een deel aan uw celbezoe ker heeft meegegeven voor het be kende onderzoek en het andere deel toch weer bij L. is teruggekomen? Verdachte knikte: Ja. Deze woorden zullen maandag a.s., als de officier van justitie requisitoir neemt, wel van de allergrootste beteke nis blijken te zijn. De verdachte zal er ziëh niet op kunnen beroepen dat hij door te grote vermoeidheid van de da genlange zittingen niet meer precies wist wat hij zei, want voordat de pre sident deze wellicht beslissende vraag tot hem richtte had hij eerst geïnfor meerd, of O. soms schorsing van de be handeling wenste om wat uit te rusten, waarop O. hem nadrukkelijk verzocht de verhoren voort te zetten. Brief en foto Er waren op deze laatste middag van de nu al drie dagen durende zitting nog enkele interessante zaken aan de orde gekomen. Daar was een brief van mr. Huygens aan de president om hem in bescherming te willen nemen omdat hij na overleg met de deken van advocaten en op diens advies geen mededeling kon doen over de inhoud van de brief, welke L. hem clandestien via de stiefvader heeft doen toekomen. „Ik kan niet tot een oordeel komen", aldus de president, „omdat ik deze zaak niet heb onder zocht" Daar was de foto van mevr. O., die alsnog op het laboratorium in Den Haag was gevonden. De schriftdeskundige Waldmann zou alsnog proberen na te gaan, of hij enige aanwijzing kan vinden in de vermelding op de achterkant: „Mevr. O." O. tekende L. af als iemand, die zich anders en beter voordeed dan hij werkelijkheid was. De afscheidsbrief gaf aanleiding tot een groot aantal vra gen. Op een gegeven moment zei O.: ,,Ik wist dat L. vergif in zijn bezit had". Waarop de president onmid dellijk inhaakte met de vraag: „Maar waarom heeft u dan de ge vangenisautoriteiten hiervan niet op de hoogte gesteld?" „Dat paste niet in mjjn plan", zo luidde het ant woord. Om revisie van zijn zaak te kunnen bewerkstelligen had ik er het grootste belang bij dat L„ van wie ik nu zeker wist dat hij identiek was met P. B., de man die een re latie met mijn vrouw had, mij een schriftelijke verklaring gaf. Diens dood was dan ook een zware slag voor mij. En toen had u toch die begerde ver klaring al in uw bezit, aldus de presi dent. Ik begrijp dat niet. De officier van justitie houdt verdach te voor, dat uit de rapporten blijkt, hoe leugenachtig hij is. Zelfs mensen, die het goed met u voor hadden heeft u telkens weer bedrogen. Want op de ochtend van de dood van L. is er nog een brief van u in de bus van de gevan genis gevonden, gericht aan een mijn heer in Amsterdam, aan wie u bepaal de aanwijzingen gaf hoe hij P. B. zou kunnen opsporen. Waarom schreef u dat terwijl u toch reeds enkele dagen wist dat L. schriftelijk had vastgelegd, dat hij P. B. zou zijn, althans zo wil uw verhaal het. Daarop zwijgt de verdachte. Op een vraag van een der rechters hoe naar de mening van O. de overle den L. er toe gekomen is om een voor hem zo bezwarende verklaring af te ge ven, welke hem in feite toch als de moordenaar van mevr. O. aanwees, gaf verdachte in een stroom van woorden een antwoord, waar niemand de samen hang van kon vatten. Waarop de officier opmerkte: „U liegt met een gemak, waar men zich telkens weer over ver baast". Maandagmorgen om tien uur wordt de behandeling voortgezet. die op de ontwikkeling van de Be- nelux-unie schijnt te drukken, tot gevolg dreigt te hebben dat de Unie door de snelle ontwikkeling van de EEG overwoekerd wordt en haar voltooiing wordt belem merd". Van Cauwelaert verweet de regeringen van de drie Beneluxlanden „gebrek aan dynamische geest" bij het uitvoeren van het Beneluxverdrag en vroeg zich af of de Benelux in de toekomst opnieuw zal vervallen in drie kleine en machteloze buurstaten of zich zullen aansluiten tot een levenskrachtig geheel. De tekortkomingen nagaande van het geen de Benelux in de praktijk tot dus verre heeft bereikt, zei de 80-jarige Bel gische staatsman, dat zeifs op ministe rieel niveau aanwijzingen zijn te vinden voor de schuchterheid, waarmee de re geringen tegenover het eenheidsbeleid van de Benelux staan. „Er is geen enkel orgaan, dat bij eenvoudige meerderheid bindende beslissingen kan nemen", zo zei hij. Veel aandacht besteedde van Cauwe laert in zijn rede aan het vraagstuk van de Schelde-Rijnverbinding. Hij noemde een „spoedige en afdoende oplossing" een absolute noodzaak voor de Benelux- samenwerking. „Indien dit vraagstuk na veertig jaar touwtrekken niet kan wor den behandeld in de lijn van een logisch doorgevoerde economische eenmaking,, zou er in de Benelux een weke plaats ontstaan", aldus van Cauwelaert. Kentering Ondanks de vele verwijten ant woordde van Cauwelaert ontkennend op de vraag, of hij van mening was dat de „Benelux een onvoltooide sym fonie" zal worden. „Ik wil en kan niet geloven, dat de Benelux een wek roep uit het verre verleden onbeant woord zal blijven". Hij wees hierbij op de gunstige kente ring van de laatste tijd, zoals is gebleken uit de verklaringen na de jongste „top conferentie" van d<- Beneluxministers in Brussel en op het feit, dat de Nederland se Tweede Kamer het Unieverdrag reeds heeft goedgekeurd en de Belgische ka mer van volksvertegenwoordigers dit waarschijnlijk nog vóór de zomer zal doen. WIE DE AUTEUR is van ,,De Zalen man", het Boekenweekgeschenk van dit. jaar, zal op 6 mei bekendgemaakt wor den.

de Stem | 1960 | | pagina 1