Hotel- en bungalowbouw in uitbreidingsplan Dishoek Voor oud-chef Van der Veen blijven de spoor wegen spreken Bier- of thee-oorlog in Worcester j A. een vrl. kracht B. een mnl. kracht P. Westrate Zonen's groothandel Goes RILLAND KREEG ALGEMENE ONTSPANNINGSVERENIGING Donderdag 29 oktober is dè grote dag DAGBLAD DE STEM VAN DINSDAG 27 OKTOBER 1959 Fusies van vennootschappen op aandelen Herbenoemingen in pachtkamer Indiërs heen en weer gestuurd Vreemde staking in Liverpool BOEKENPLANK De man die geen moordenaar was Lijken in woestijn bij Assoean gevonden Internationale valse-muntersbende onschadelijk OPSLAG RUIMTE Burgers namen een dapper initiatief Bijverdienste Recreatiegebied met apart karakter Krediet verstrekt Katwijkse logger in nood Belgische soldaat was op drift Watergolven en manicuren T» Riské Gerichte Warmte WASERIJ te GOES vraagt de 1 Op het spoorwegemplacement In Goes timmert, schildert en meubileert de drieënzestig- jarige heer H. P. van der Veen in en aan een vijftien meter ho ge watertoren. Hij zoekt het ho ger op. Zijn oude wensdroom gaat in vervulling. De vijftien meter hoge toren, die al geruime tijd buiten bedrijf is, wordt zijn woning. Aan de rand van de wijde, schone polder „De Poel", vlak bij de door hem zo ge liefde stationsbedrijvigheid en een flink eind de hoogte in: daar zal hij zijn verdere leven door brengen. Met zijn hondje Tjap- pie zal hij zich in cirkelvormige en halfcirkelvormige vertrekken hoog en droog aan zijn liefheb berijen kunnen wijden. Waterreservoir De heer Van der Veen had deze toren al lang in zijn ach terhoofd zitten". Toen hij in 1953 en 1954 chef van het Goese spoorwegstation was ontdekte hij ning. Het bouwsel diende toen nog als waterreservoir en berg plaats. Geen licht, geen gas, een beetje verveloos, maar hij zag het er dn. En tegen het vele werk dat er aan gedaan zou moeten worden zag hij beslist niet op. Nu is het dan zo ver. Op één april van dit jaar is de heer Van der Veen met pensioen ge gaan. Een lange en afwisselende loopbaan bij de Nederlandse Spoorwegen was daarmee afge lopen. In juli toog hij ijverig aan het werk. Een architect werd er bij gehaald; een vrij ingewikkeld plan werd ontworpen. De toe stemming van de spoorwegen en van de gemeente Goes werd ver kregen en het resultaat is ingrij pend. Binnenmuren, die de cir kels van de etages doorsteken, werden opgetrokken. De toren kreeg ramen, wasbakken, elek trisch licht en een schoorsteen. Trappen met stalen treden ver binden de verschillende etages in het interieur, terwijl de oude trap die buiten langs naar het dak leidt, in stand gehouden zal worden. De heer Van der Veen doet het meeste werk zelf. Niet alleen vanwege de kostenbestrijding. Hij doet het nu eenmaal graag. Hij timmert, legt vloerbedekkingen en schildert. Schurend aan zijn kozijnen en schroevend aan zijn boekenplanken ziet hij de beton nen toren veranderen in het huis van zijn dromen. Vrij uitzicht Veertien verschillende stand plaatsen heeft dhr. Van der Veen in zijn drieënveei tig dienst jaren gehad. Hij heeft altijd graag en veel gereisd En na in steden als o.a. Leeuwarden, Haar lem en Breda bij de spoorwegen werkzaam te zijn geweest, kan hij beslist niet zeggen waar hij in ons land graag de laatste ja ren van zijn leven zou willen doorbrengen. Van .Holland" houdt hij niet. „Het is er te druk". De heer Van der Veen peinst graag een beetje. Het is geen wonder dat zijn keus op Goes is gevallen. En dat niet al leen vanwege de daar toevallig aanwezige en beschikbare toren. Hij houdt van een vrij uitzicht. En dat heeft hij nu. Bij helder weer kijkt hij vanaf zijn hoge dak tot aan de Lange Jan van de Zeeuwse hoofdstad. En het pol derland lijkt eindeloos Cirkelkamer Op de begane grond heeft hij zijn keuken ondergebracht. Een pas ontstane trap voert naar de eerste verdieping. Daar wordt een bijna cirkelvormige ruime huiskamer met grote ramen in gericht. Verder naar ooven ligt de slaapverdieping. Daarboven liggen de hoogste en enigszins mysterieuze regionen, die overi gens nog ontelbare mogelijkhe den bieden. De bovenste verdie ping wordt namelijk geheel in be slaggenomen door het voormali ge waterreservoir. „Ik zou er een kinderbad, een donkere kamer of wat dan ook van kunnen maken" meent de heer Van der Veen. Nu is het alleen nog maar een echoput, die slechts via het dak te bereiken is. En dan het dak zelf! Er komt een omheining. En dan kan het een heerlijk zomer terras worden. Of een hangende tuin. De toekomstige bewoner wil er een kijker op plaatsen om van- Oud-stationschef H. P. van der Veen (laatste standplaats Breda) heeft zijn hart ver pand aan een oude waterto ren, die op het Goese sta tionsemplacement staat en daar nog dienst deed in de jaren 1953 en 1954, toen de heer Van der Veen chef te Goes was. Sinds enige maanden is de thans gepensioneerde chef de toren bewoonbaar aan het maken. Over goed een maand zal hü er wonen, hoog en droog, genietend van een rui me blik over de polders, ge nietend vooral van een goe de kijk op het Goese spoor wegemplacement. Voor hem blijven de spoorwegen spre ken. af zijn hoge post alle details uit het landschap nauwkeurig in zich op te kunnen nemen. Bovendien heeft hij het plan er een platte grond met geografische aandui dingen op te monteren, waarop elke bijzonderheid uit het hem omringende land terug te vinden is. Volgende maand Alles bij elkaar belooft het wel wat te worden. Inmiddels volgt het hondje Tjappie nauw keurig de bewegingen van zijn bedrijvige baas. Volgende maand hoopt de heer Van der Veen zijn hooggelegen woning te kun nen betrekken. En het ziet er naar uit dat hij het er best naar zijn zin zal krijgen. Naar aanleiding van het wetsont werp „maatregelen in verband met fusies van vennootschappen op aan telen" hebben de samenwerkende Kamers van Koophandel en Fabrie ken van Noord-Holland, van Zuid-Hol land, van Noordbrabant en van Utrecht zich met een adres tot de i'weede Kamer gericht. Daarin zeg gen zij in het algemeen in de aan vaarding van dit wetsontwerp geen bezwaar te zien. Zij zeggen evenwel verbaasd te zijn, dal in de memorie van toelichting wordt gesteld: ,,De belemmeringen van fusies liggen niet in de sfeer van de vennootschapsbe lasting" Zij achten dit bepaaldelijk te algemeen gesteld. In het kader van vele fusies, die thans worden be raamd. is het h.i. nodig over te gaan tot de ruil van aandelenpakketten, die aan naamloze vennootschappen toe behoren. Een voorziening, welke het moge lijk zou maken zonder fiscale bezwa ren de aandelenpakketten, die behoren tot de bedrijfsvermogens van natuur- •ijke of van rechtspersonen, te ruilen tegen andere binnen het kader van een fusie, zou volgens de Kamers ge heel liggen binnen de naam en de considerans van het wetsontwerp. De Kamers dringen er met klem op aan van de regering de toezegging voor een dergelijke circulaire te ver krijgen. Bij koninklijk besluit zijn de heren L. W. Kodde en D. Kasse herbenoemd in de pachtkamer van het kanton gerecht te Middelburg, respectievelijk tot plaatsvervanger van het eerste lid en tot plaatsvervanger van het tweede lid. De Franse en Britse douane heb ben een groep van 36 mensen met Indische paspoorten, maar van on bestemde nationaliteit, het afgelopen weekeinde heen en weer over het Kanaal gestuurd, totdat zij tenslotte werden opgesloten in Britse gevan genissen. Zij kwamen zaterdagmor gen aan op verschillende plaatsen in Engeland, maar de immigratie autoriteiten stuurden hen terug naar Een plannetje van een caféhou der in de Engelse plaats Wor cester is tot een brandende kwes tie geworden voor 22 plaatse lijke v-ouwelijke organisaties. De ondernemende bierverkoper wil een bar openen, die alleen voör vrouwen toegankelijk zou zijn, een idee dat veel dames „ontstellend" vinden. Dames treffen elkaar bij een kop thee en gaan niet samen bier drin ken in een café, aldus de presidente van een der organisaties. De caféhouder heeft de steun ge kregen van een dominee, die zei dat hij vaak met zijn vrouw een glas bier gaat drinken en dat een hoogst aangename bezigheid acht. De organisaties hebben hun da mesleden nu uitgenodigd zich onom wonden voor of tegen het plan uit te spreken. Als de caféhouder zijn zin krijgt, wordt het een bar, waar mannen alleen mogen binnenkomen als gast van een dame, die dan ook moet afrekenen. In de haven van Liverpool zijn 15 schepen tot stilliggen gedwongen en voor de haven begint zich een rij te vormen van schepen die op toegang wachten Dit alles doordat sleepboot kapitein Sydney Lees een sigaret had gerookt. De Alexandra f ing Company, eigenaar van de si pboot had Lees bevolen de brug te verlaten, nadat Lees gesnapt was bij het roken van een sigaret, terwijl zijn sleepboot Eastcock langzij een olietanker lag. Uit protest legden 300 sleepboot mannen van de Mersey het werk neer hoewel Lees had toegegeven: „Ik heb verkeerd gehandeld. Jullie hebben geen recht kwaad te zijn". Maar de sleepbootbemanningen hielden vol dat Lees te hardvochtig was bejegend en bovendien wilden zij toch al proteste ren tegen de schorsing van twee be manningen, die tijdens een werkdag van acht uur een schafftijd van een uur hadden genomen in opdracht van de vakbond. De twee bemanningen beweerden, dat zij die schafttijd een kwartier te vroeg waren begonnen, omdat zij wisten, dat zij zouden moe ten assisteren bij het slepen van een tanker. Maar de Alexandra Towing Company beweert dat de houding van de bemanningen het sleepcontract ver loren heeft doen gaan. Calais. De Franse douane retourneer den de 36 mensen daarop met de be schuldiging dat de paspoorten niet klopten. Terug in Engeland kwamen zij terecht in de gevangenis. Niemand weet, waar zij eigenlijk thuishoren en waar ze vandaan kwa men. De hoge commissaris van In dia in Londen is er nu in gemoeid. „De man die geen moordenaar was", uitgekomen bij het Spectrum in de Prisma-reeks, is een flinke no velle van Alexander Spoerl, uit het Duits vertaald door J. F. Kliphuis. Van de schrijver, van wie op de achterkaft van het boekje een nogal wilde karaktertekening wordt gege ven, kreeg de novelle als motto mee: Justiz ist Glückssache. Daar lijkt het bijzonder veel op in deze novelle, die overigens in de prak tijk maar moeilijk waar te maken zou zijn. Een man met een goed gevulde portefeuille wordt geveld door een hamer, die ergens in een dakgoot is blijven slingeren en op een avond vol slecht weer omlaag komt. Er is dus geen sprake van moord, al denkt de politie dat wél. En dus is er ook geen dader. Maar er is wel een schijnbare dader: een werkloze ingenieur die de verongelukte man vindt en zich over diens porte feuille ontfermt. Zijn voornemen om zich met de politie in verbinding te stellen wordt telkens verijdeld. Ten slotte wordt de portefeuille hem ont stolen door een vakbekwaam zakken roller, die meteen in handen van de politie valt en dan ,düs" de dader van de „roofmoord" is. Om kort te gaan: zeven minuten voor de zakkenrolier ter dood ge bracht zou worden komt de zaak tot klaarheid. Wat zich intussen in het kader van dit verhaal heeft afge speeld vult een reeks kostelijke blad zijden. Een verhaal om in één avond te willen uitlezen, zelfs al zou het daarmee wat laat worden. De Amerikaanse ambassade te Cairo heeft bekendgemaakt, dat in dc woestijn nabij Assoean aan de Nijl de lijken zijn gevonden van twee Fransen en een Amerikaan, die be hoorden tot een groep van vier men sen die al drie maanden vermist was. Tien dagen lang is naar de vermis ten gezocht, onder meer met behulp van helikopters. Aangenomen wordt, dat het vier tal, dat per auto van Assoean naar Khartoem was vertrokken, onder weg is verdwaald. De wegen door de woestijn zijn daar niet duidelijk aangegeven. De Syrische autoriteiten hebben medegedeeld, dat zij een „bijzonder gevaarlijke" internationale valse muntersbende, die zich toelegde op het vervalsen van Britse, Ameri kaanse, Turkse, Libanese en Iraakse bankbiljetten, onschadelijk hebben gemaakt. De bende, die vertakkingen in Amerika, Engeland, Italië en Zwit serland had, maakte valse biljetten van honderd dollar, tien pond ster ling, vijfhonderd Turkse lira, hon derd Libanese lira en tien Iraakse dinnar, die zij vervolgens in omloop bracht. De leider was een Libanees, zeke re Mohammed Oemar Sjarkawi Hij en verscheidene anderen, onder wie kooplieden en geldwisselaars, wer den gearresteerd. De bende werkte, voor het in om loop brengen van de vervalste biljet ten, samen met de leider van een bank in Tripoli, Libanon. In deze plaats bevond zich ook het hoofd kwartier, met de machines, waarop de vervalsingen werden gedrukt. De „Bank of England", de Britse staatsbank, heeft verklaard dat de biljetten van tien pond sterling kort na de oorlog in Engeland ongeldig zijn verklaard. TE HUUR GEVRAAGD IN GOES OF OMGEVING voor tractoren en land bouwwerktuigen. Aanb. onder no. 43020, bur. Dagblad De Stem, Goes. Diverse bewoners van Rilland, voornamelijk nieuwe ingezetenen hebben onlangs de hoofden bij el kaar gestoken om te trachten wat meer ontspanningsmogelijkheden te scheppen in Rilland. Het resultaat van een en ander is, dat is opgericht een ontspannings vereniging voor iedereen, die zich ten doel stelt ontspanningsmogelijk heden te bieden in de ruimste zin des woords. Gedacht wordt aan: to neel, muziek, zang, zaalsporten, dam men. schaken, kaarten, terwijl te vens getracht zal worden ook de jeugd en de ouden van dagen iets te bieden. Uiteraard is hiervoor een geschikte lokaliteit nodig, die men voorlopig gevonden meent te heb ben in de zaal van de heer A. van Hoek. Deze zaal is door een aantal mensen belangeloos opgeknapt en kan voorlopig aan de vereniging huis vesting bieden. Door de eigenaar van de zaal werd hiervoor de grootst mo gelijke medewerking verleend- Vele mogelijkheden zijn onder ogen gezien en er kan heel wat gereali seerd worden. Mevr. Huisman-Griep was bereid de leiding van de toneel groep op zich te nemen, terwijl als dirigent van het gemengde koor de heer G. de Kok uit Goes optreedt Men denkt aan een „bandje"; aan schaak- en kaartclubjes; aan zaal sporten; jeugdwerk; ontspanning voor bejaarden en aan culturele avonden. Op 20 november a.s. start men met een toneel-avond, die verzorgd wordt door „O.K." uit Goes. Dp 28 oktober hoopt onze geliefde vader P. Raes rijn 90e verjaardag te vieren. Dit is de wens van zijn dankbare kinderen en kleinkinderen. Koewacht, Heistraat 6. U ontvangt gratiis ons pro spectus en inlichtingen. Hoge provisie. Schrijf onder no. G 44970-OO bureau van dit blad. J- Heden overleed na een kalm en geduldig gedragen lijden in het ziekenhuis te Hulst, voor zien van de H. H. Sa cramenten, in de leef tijd van 66 jaren, onze broer en zwager EDUARD ANDRIESSEN Broers en zuster. Groenendijk, 25 okt. 1959 St.-Antoniusgesticht. De H. uitvaartdienst zal plaats vinden op woens dag 28 oktober te 9 uur, in de kapel van het St.- Antonius-gesticht. De kustrecreatie op Walcheren wordt van jaar tot jaar groter. Steeds nijpender wordt het gebrek aan goed geoutilleerde kampeerterreinen, campings en gronden voor de bouw van hotels en bungalows voor per manente bewoning. Uitgaande van deze behoefte heeft het gemeente bestuur van Koudekerke een gebied van ruim 18 ha. aan de voet der duinen aangewezen voor de bouw van hotels, motels, pensions en bunga lows. Dit „Uitbreidingsplan Dishoek" ligt thans ter visie en behoeft nog de goedkeuring van Gedeputeerde Staten van Zeeland. Daar dit uitbreidings plan werd ontworpen in nauwe samenwerking met de Provinciale Planologische Dienst, behoeft niet gevreesd te worden, dat het zal worden afgewezen. Vooruitlopend op een gunstige beslissing heeft >e gemeenteraad van Koudekerke reeds een krediet verstrekt voor het bouw rijp maken van een deel der grond en het aanleggen van een toegangs weg. Hierdoor worden negen percelen ontsloten. Zeer binnenkort wordt op deze percelen begonnen met de bouw van bungalows voor permanente be woning. een begin van het „Plan Dishoek", dat totaal 96 percelen om vat. „Vebenabos" Koudekerke bezit reeds een uit stekend geoutilleerd zomerwoningen- terrein, het „Vebenabos". Slechts ge durende het zomerseizoen mogen de bungalows bewoond worden, tenzij uitdrukkelijke toestemming van b en w. Om te voldoen aan de vraag naar gronden voor de bouw van bunga lows, die permanent bewoond mogen worden heeft men het Uitbreidings plan Dishoek ontworpen. Door de vele voorschriften, die zijn opgenomen, zal dus géén herhaling van het „Vebena bos" ontstaan. Het nieuwe recreatie gebied krijgt een geheel apart karak ter, uniek voor Walcheren en voor Zeeland. Er zal een wisselende en soepele bebouwing plaats vinden met een luchtig, modern karakter. Pan nendaken zullen taboe zijn: bitumen- daken, die een fleurig aanzien geven zijn verplicht. De te bouwen bungalows moeten aan bepaalde eisen voldoen en zullen tenminste 400 m3 inhoud hebben Een gebied van ca. 4 ha. heeft een facultatieve bestemming gekregen: hier zullen uitsluitend hotels, pen sions en motels mogen worden ge bouwd. Desgewenst oók grote land huizen. In het resterende gebied mogen uitsluitend bungalows en grote landhuizen worden gebouwd. Plantsoenen Een groot deel van het terrein is bestemd voor plantsoenen, terwij] er gronden zijn gereserveerd voor doel einden voor openbaar nut: wachthuis jes. telefooncellen e.d. Het nieuwe „uitbreidingsplan Dishoek" is gepro- De in 1904 gebouwde 136 tons logger „Rijnmond IV" uit Katwijk is giste ren in nood komen te verkeren. Het schip bevond zich op ongeveer 70 mijl ten noordwesten van IJmuiden. Diverse schepen verleenden assi stentie. De hele bemanning werd overgenomen door de KW 168 „Een dracht". Toen men de „Rijnmond IV" op een gegeven moment niet verder zag zinken is de schipper met de reddingsloep, alleen, teruggekeerd aan boord. Hij trof een lekke flens aan in de machinekamer en slaagde er op z'n eentje in die flens te dich ten. De bemanning ging daarop weer terug aan boord. Men zal trachten de machinekamer leeg te pompen. jecteerd tussen de Duinweg en de Verlengde Dishoekseweg, nét achter het vroongebied, waar reeds enkele zomerhuisjes zijn opgetrokken evenals 1 hotel en 2 café's. In dit uitbrei dingsplan valt tevens een gebied, waar reeds 13 recreatie-bedrijven zijn gebouwd: 2 hotel-pensions, normale woningen en enkele boerderijen. Door de grote vraag, die voor bouw in dit nieuwe gebied bestaat én door de bouw van de 9 bungalows, die binnen kort begint, mag verwacht worden, dat het uitbreidingsplan Dishoek zeer binnenkort zal zijn gerealiseerd. Waardoor de kustrecreatie op Wal cheren een verdere perfectionering tegemoet gaat. Vrijdagavond ontmoette de heer v. W. te Goes op het Kerkplein een Frans sprekend Belgische soldaat, die op drift scheen geraakt en hulpeloos rondliep. Uit de weinige woorden, welke hij sprak, werd duidelijk, dat hij bij het bezettingsleger behoorde, dat in Duitsland ligt, maar veel wij zer werd men niet uit hem. Uit me delijden nam de heer v. W hem mee en verleende hem voor de nacht on derdak. Zaterdagmorgen bracht hij hem naar de trein, welke naar Roo sendaal gaat en dacht van hem af te zijn. Zaterdagmiddag stond de sol daat echter weer voor de woning waarin hij de nacht had doorgebracht. Dit vond de heer v. W. wat al te gortig; hij belde de politie op. die zich toen over de militair ontfermde, maar ook niet veel uit hem kreeg. De man maakte een achterlijke indruk en bleek nog niet eens goed te kunnen lezen Uit zijn paspoort zag men dat hij thuis hoorde in Quaronge in het Walenland en dat hij mijnwerker was. Met de marechaussee te Roosendaal is overleg gepleegd over het vreemde geval en die adviseerde de soldaat aan haar over te geven, waarna men hem ove>' d« Belgische grens zou zet ten. Dit is dan gistermiddag gebeurd. Enige en algemene kennisgeving 4. Hiermede vervullen wij de treurige plicht U kennis te geven van het overlijden van onze geliefde schoonbroer oom en neef FRANCISCUS VAN GASSEN in het r.-k. Ziekenhuis te Hulst in de ouderdom van 76 jaar. Fam. van Gassen De plechtige uitvaart, gevolgd door de begra fenis, waarbij u be leefd wordt uitgenodigd zal plaats hebben op woensdag 28 oktober a.s. om 9 uur in de kapel van het kapel van het r.-k. ziekenhuis te Hulst. Heden is van ons heen gegaan onze enigste lie veling JANKEESJE VAN DE VREUGDE in de leeftijd van 6 jaar, en 8 maanden. H. C. v. d. Vreugde J. T. v. d. Vreugde- Eyke Goes, 26 oktober 1959. v. Dusseldorpstraat 9. De begrafenis is vastge steld op woensdag 28 oktober a.s. des namid dags 2 uur op de Alge mene Begraafplaats. FAMILIEBERICHTEN (uit andere bladen) Geboren: Bas, z. v. de heer en mevrouw Janssens- van Glabbeek, Tilburg. Overleden: M. Haenen 72 jaar, Heerlen, J. Cou- teaux, 53 jaar. Eindhoven; M. Peters-Maas 76 jaar. Den Bosch. Van 2 t/m 4 november alleen geopend voor wegens studie in Parijs. DAMESKAPSALON Dubbele Poort 9 HULST. Enorm practisch! Met opklapbaar bovendeksel en grote kookplaat. Slechts f 395.- OLIEH AARD het enige merk met meer aan stralings- en vloer- warmte dan andere haarden. een besparing van ca 25 aan brandstoffen. OAAROM HET MEEST BEVRAAGD Alleen verkrijgbaar bij de: AXEL Fa. C. J. Schieman-Cappon Noordstraat 18 - Tel. 614 GOES Fa. J. van Wuijckhuijse Lange Vorst 39 Tel. 2555 HULST Fa. Lampo Houtmarkt 3 t/o bioscoop Tel. 2897 KLOOSTF.RZANDE Fa. A. J. Kint-Dankaert Beatrixstraat 2 - Tel. 414 TERNEUZEN Fa. Versloot Dijkstraat 7-9 - Tel. 2056 IJZEND1JKE Fa. P. de Witte Nassaustraat 1 - Tel. 288 voor de kwalitatieve controle van de behandelende goederen. Opleiding: M.U.L.O. en zo mogelijk vormingsklas van een huishoud school of huishoudelijke ervaring. Werkzaamheden: Het beoordelen van de kwaliteit naar voorgeschre ven maatstaven. De uitkomsten worden schriftelijk gerapporteerd. De controleuse ontvangt haar opdracht van en is verantwoording schuldig aan de directie. Salaris; Nader overeen te komen. om leiding te geven aan één van haar afdelingen. Gegadigden dienen te beschikken over: Een helder verstand en praktische zin (enig begrip voor organisatie) b Tact in het omgaan met mensen (15 personen) c Gevoel voor orde en netheid d Kennis van enig eenvoudig administratief werk. Onderwerpen aan een psychotechnisch onderzoek kan worden verlangd. Salaris: Nader overeen te komen. Dan openen wij onze nieuwe magazijnen en kantoor op ons empla cement VOORSTAD 79a. Wij zijn nu modern geïnstalleerd om onze afnemers vlot te bedienen met uitgebreide voorraden Textielgoederen, Regenkleding, Bedrijfs kleding, Overhemden, enz. Een grote ruimte hebben wij gereser veerd als show-room, waar steeds de nieuwste artikelen door ons wor den getoond. Graag zullen we onze klanten DONDERDAG na 2 uur ontvangen om hen persoonlijk met ons nieuw bedrijf te laten kennis maken. 43019-O Wilt u bij aanbiedinge klaar. Zend tingen 3 po (porto en a< Postbus 611 Bij Zeeuwsq ven wordt in de huist meerdere h de behande Mevr. van Schaepmanl, Tel. K4900- R.-k. besch; huishouding koken, mee aangename goed sal. orrj end. Br. Wiedlaan 1 „Shell' Mocht dan ei

de Stem | 1959 | | pagina 6