Zeeuwsch-Vlaanderen JACQUARD BADHANDDOEKEN Portret van gouverneur Walcheren Gewone huizen voor Walcherse Ambonezen Imkers willen subsidie van land- en tuinbouw ZUID-BEVELAND dagen Dagblad l)c Slem Muziekfestival te St. Jansteen MIDDELBURG VERBETERING TOEGANGSWEGEN GOES FEESTMARKT OP 15 SEPTEMBER kunt U profiteren van 'n partij Aardenburgse Ambonezen naar Middelburg HULST Aandacht voor de kankerbes trij ding ..Batavieren*' hebben nieuwe koning TER NEUZEN Opening mossel seizoen Yerseke Ir. Momniers op jaardag te Breda Nog witter... stralend wit... Ariston nu lichter.... ARISTON Vandaag HET SYSTEEM SENSORAMA DAGBLAD DE STEM VAN DONDERDAG 27 AUGUSTUS 1959 B. en w. schrijven de raad: „De toegangswegen vanai de stad naar de wijk, liggende oostelijk van de Jacob Catsstraat, zijn dermate smal dat zich hier regelmatig verkeersmoei lijkheden voordoen. Ter ontsluiting van deze wijk is het nodig óf de bestaande toegangswegen te verbreden óf een nieuwe verbinding tot stand te brengen tussen de Jacob Catsstraat en de Veersesingel. Wij zijn van mening dat deze laat ste oplossing niet alleen de beste, doch ook de goedkoopste is. Teneinde deze voorgenomen straat- aanleg te kunnen realiseren is het nodig, dat de gemeente o.m. de be schikking krijgt over het perceel Veersesingel 192, Wij hebben de eigenaresse van ge noemd perceel bereid gevonden dit aan de gemeente te verkopen. De commissie van bijstand in het beheer van gemeentewerken kan zich met de voorgenomen aankoop vereni gen". B. en w. stellen voor tot aankoop te besluiten. De prijs wordt voor het pu bliek geheim gehouden. CONCERT EN RONDGANG De muziekvereniging Excelsior zal vrijdag om 8 uur 's avonds een con cert geven op de Markt Tevens zal de vereniging zaterdag avond een mars maken door het nieuwe gedeelte van onze stad. Tijdens de a.s. fruitweek wordt op dinsdag 15 september door de stich ting Reclamefonds Zeeuwse markten een feestmarkt gehouden waaraan een groot internationaal standwer kersconcours wordt verbonden Een 10-tal kooplieden zullen dan de strijd aanbinden om op de meest po pulaire en beschaafde manier hun artikelen te verkopen. De kramen op die weekmarkt wor den versierd terwijl aan het publiek gratis waardebonnen zullen worden uitgereikt te besteden bij de deelne mende marktkooplieden. ZEECWSE FOLKLORE Het ligt in de bedoeling tijdens de a s, fruitweek een tentoonstelling van Zeeuwse klederdrachten te houden in de zogenaamde wandelkerk. De organisatie van deze expositie berust bij de bond van plattelands vrouwen in Zeeland. (Advertentie) Aardenburg BEVORDERING De groepscommandant der rijkspo litie alhier, opperwachtmeester A. J. Punt, werd me ingang van 1 augus tus 1959 bevorderd tot adjudant der rijkspolitie. MOOI SUCCES ST. SEBASTIAAN De schuttersvereniging St. Sebastiaan nam met twee pelotons van elk vijf man deel aan de 5e grote prijs van Oostende in België, een handboog wedstrijd waaraan door verenigingen uit heel België werd deelgenomen. In totaal waren er 235 schutters. Van de 47 pelotons plaatsten de mannen van St. Sebastiaan zich als 9e en 14e, met een totaal aantal punten van respec tievelijk 17 en 15. De kampioen be haalde 21 punten. Vóór deze prijskamp op de staande wip werden de schut ters door burgemeester en schepenen van de stad Oostende officieel op het gemeentehuis ontvangen, waar zij op een dronk champagne werden ver gast. DRIEMAAL IS SCHEEPSRECHT Handboogschutter H. van Iwaarden slaagde er in voor de derde achter eenvolgende maal het kampioenschap van St. Sebastiaan op de staande wip te veroveren. Zowel in 1957, 1958 als deze zomer werd hij eerste in de zo mercompetitie, die verdeeld was over zes schietingen De uitslag was: 1 H. van Iwaarden, 30 p.; 2 O. Ongheneae, 29 p.; 3 J. van Iwaarden, 19 p. 4 H. Lippens, 18 p.: 5 J. de Rijcke, 15 p.; 6 Fr. Lippens, 14 p.; 7 M. van Iwaarden, 14 p.; 8 e. Gijsel, 13 p.; 9 R. de Rijcke, 12 p.; 10 P. van Damme, 12 p.; 11 G. Blondeel, 11 p.; 12 E. Minnaert, 11 p.; 13 P. Lippens, 11 p. BoschkapeUe Missie-schieting De missie-schieting ten bate van mgr. Janssen trok zeer veel belang stelling. -Niet minder dan 127 schut ters waren present, zodat moest wor den aangetreden aan twee wippen. Nadat de voorzitter van de Bosch- kapelse sociëteit, de heer P. van Leu ven. het woord had gevoerd, spande mgr. Janssen als eerste de boog. Met meer of minder succes werd zijn voorbeeld door de grote schare schut ters gevolgd en in de loop van de middag werden de negentig beschik bare prijzen waaronder zeer fraaie alle aan de man gebracht. De ho- gevogel werd afgeschoten door de heer F Vos uit Heikant. SUCCES VOOR THEO MARCUS Onze plaatselijke amateur-wielrenner, Theo Marcus, doet nog steeds van zich spreken. Vooral in België boekt Marcus fraaie successen. In de afge lopen week werd hij vijfde in een koers te Welden en zevende te Waas munster. Hengstdijk Kermis Zaterdag, zondag en maandag viert Hengstdijk de jaarlijkse kermis, de Extra grote maat 55 x 120 cm Buitengewoon goed vochtopnemenu In rose, bleu, turquoise en geel Normale prijs per stuk 2.50 Tijdens deze M g partijverkoop VOOT J 43 BREDA - BERGEN OP ZOOM De raad van Middelburg moet maandag a.s. beslissen over de ver koop van een hectare bouwgrond in de Stromenwijk, tussen de toekomsti- Dzrblad 'joor 'Zeeland Rayonkantoor voor Zeeuwsch- VlaandTen Hulst, Dubbele Poort 7 te! 2377 Kaytmredact°ur: W de Leeuw Raynnheheerder: L. K. M de Jong Rayonkantoor voot Walcheren en Z BevPland: Goes. Westsinge) 98. tel 2236 Kayimredacteur. N. Karhof Rayonbeheerder. 3. Fait Prijs voor losse advertenties bestemd voor de editie voor Zeeland f 0,15 per mm Voor „Ingezonden Mededelingen f 0.37 per mm Bij contract aanzienlijke reductie „Kleintjes": 3 regels of minder f 0,90, elke regel meer f 0,15. Bij plaatsing ook in de Biaoantse oplage resp. f 1,50 en f 0,40 Bij 3 achtereenvolgende ongewijzigde plaatsingen de derde plaatsing tegen half geld ge Rijn- en Waalstraat, aan het mi nisterie van Maatschappelijk Werk. Naar men ons meedeelde ligt het in de bedoeling, dat op dit bouwterrein, voor rekening van genoemd ministe rie vijftig huizen worden gebouwd voor Ambonese gezinnen. Ook te Souburg en Vlissingen zul len, in een iets verder verschiet, res pectievelijk 50 en 30 woningen voor hetzelfde doel worden gebouwd. Een en ander staat in verband met het reeds lang bestaande plan om de Ambonezen, die nu nog in kampen (woonoorden! verblijven, in gelijke positie, wat de huisvesting betreft, te brengen als de Nederlanders, wat hun acclimatisering zal bevorderen. Woon oord II aan de Seisweg te Middelburg zal het eerst ontruimd worden, daar hier de toestand, voor de 14 gezinnen welke er verblijven het dringendst om verbetering vraagt. In woonoord II aan de Nadorstweg is de situatie veel beter en dat zal voorlopig wel intact blijven. l\aar Walcheren Omdat in Zeeuwsch-Vlaanderen de werkgelegenheid veel geringer is, waaronder vooral de Ambonezen lij den, is de regering voornemens het kamp te Aardenburg op te heffen en de bewoners ervan naar Walcheren over te brengen zodra de nieuwe hui zen gereed zijn. Te Middelburg hoopt men over en kele maanden al met de bouw van de vijftig huizen te beginnen. Te Sou burg, waar het terrein tussen rijks weg en Molenweg nog bouwrijp ge maakt moet worden, zal het wel voor jaar 1960 worden, evenals te Vlissin gen, waar men aan een terrein bij de sluizen denkt. hoogtijdagen van pret en vertier in het dorpsleven. Deze kleine gemeen schap weet van de kermis wel altijd iets bijzonders te maken en vooral de kermis-maandag wordt actief ge vierd. Op deze dag is er 's morgens een H, Mis voor de overleden paro chianen en in de namiddag worden volksspelen gehouden voor groot en klein. Deze week wordt bijzondere aan dacht gevraagd voor het Koningin Wilhelmina Fonds voor de Kanker bestrijding, waarvan de jaarlijkse collecte wordt gehouden. Het Koningin Wilhelmina Fonds bestaat nu tien jaar. De ontwikke ling van de medische wetenschap heeft in die periode enorme vorde ringen gemaakt en ernstige ziekten, waartegen vroeger geen kruid gewas sen was, hebben hun vreesaanjagend karakter verloren. Helaas echter is de wetenschap nog niet zover gevorderd, dat de oorza ken van kanker en de ware aard van de kankercel bekend zijn. In een groot aantal gevallen kan reeds op doeltreffende manier worden inge grepen of veel lijden worden ver zacht, maar nóg moeten medici en wetenschapsmensen hun krachten in spannen om de kanker „geheel on der de knie" te krijgen. Er is veel geld nodig voor al dat tijdrovend en kostbaar werk. Op ruime schaal moeten er onderzoekin gen worden verricht, er moeten la boratoria gebouwd worden en van dure instrumenten worden voorzien. Er moeten deskundigen opgeleid worden om daarna in de gelegen heid te worden gesteld hun onder- zoekings- en genezingswerk onbe lemmerd uit te voeren. Het is daarom, gUt in dit jubileum jaar een extra beroep wordt gedaan op iedereen om een aanzienlijk steentje bij te dragen in de kanker bestrijding. De handboogsociëteit ,,De Batavie ren" heeft een nieuwe koning gekre gen. Op het terrein nabij de Graauw- se Poort hielden de .Batavieren" hun jaarlijkse koningsschieting. Ook de heer Ceriel de Wolf was van de partij. Hij verdedigde er zijn koningsschap. Dit jaar heeft Floran van Peteghen zijn mede-Batavieren overtroefd. Met het negende schot van deze middag schoot hij zich koning, in welke func tie hij gisteravond tijdens een diner in ,,Hel Bonte Hert" feestelijk werd ge ïnstalleerd". De heer Floran van Peteghen heeft met zijn schot de spanning van dit schieten met de handboog op de staande wip wel erg gauw weggeno men. De Batavieren waren pas een half uurtje aan het schieten toen zij hun nieuwe koning al in hun midden hadden. Over het algemeen gaat het niet zo vlug. Philippine GROOTSE HULDE VOOR ECHTPAAR HURCK-RAMMELOO Reeds in de morgenuren was het aan te zien dat ons dorp een bijzondere dag ging beleven. Was het voor het echtpaar Van Hurck-Rammeloo reeds aandoenlijk om stapels felicitaties te zien binnenko men ter gelegenheid van hun 65-jarig huwelijksfeest, de allergrootste ver rassing was voor hen wel de speciale felicitatie van Koningin Juliana. En deze hoge felicitatie ging gepaard met een grote fruitmand. Zo'n belangstel ling hadden de oudjes niet verwacht. Ook het medeleven van het gemeen tebestuur was allerhartelijkst. Burge meester en wethouders boden de oud jes namens de gemeente de gebruike lijke enveloppe aan. Ook de pastoor heeft de oudjes har telijk gecomplimenteerd. De buurt had gezorgd voor een passende gevelver siering. Zoals gebruikelijk werd het officiële gedeelte besloten door een aubade van de fanfare. Mei. kon heus niet zien dat het echtpaa de 87 nabij is, want ze lieten de beentjes nog eens gaan. Onze gemeente heeft de oudjes een goede dag bezorgd. Stoppeldijk GYMNASTIEKLOKAAL Onze lagere school zal na de vakan tie de beschikking hebben over een eigen gymnastieklokaal. Dit lokaal wordt verkregen door verbouw van twee leegstaande klaslokalen, met welk werk men thans doende is. V.V. RAPENBURG Hoewel de voetbalvereniging Ra penburg niet meer in de competitie uitkomt, leidt de club toch nog altijd een sluimerend bestaan. De leden kwamen in vergadering bijeen en nu de bal in eigen dorp niet meer kan rollen, besloot men om in de loop van september een wedstrijd uit de ere-divisie te gaan zien. De reis zal per bus worden gemaakt. SCHIP LEK GESTOTEN. Het 1350 ton metende binnenvaart schip Marie V van de rederij Ra demakers te Rotterdam is dinsdag avond om tien uur bij het binnen lopen van de westelijke buitenhaven alhier tijdens eb op de punt van de Oostelijke havendam gelopen en lek gestoten. Het schip was geladen mef grind en onderweg naar Gent. Met vier sleepboten werd het schip woensdagmorgen bij opkomend water vlotgetrokken en in de westelijke buitenhaven gesleept. Eerst nadat het lek, dat zich onder de waterspie gel bevond was gedicht en een klein gedeelte van de lading was overgela den kreeg de schipper toestemming de reis naar Gent voort te zetten, Weniddinge ZATERDAG FEESTDAG Zaterdag a s. organiseert de winke lierscombinatie „Wewico" een feest dag voor de dorpelingen, 's Middags is er een autopedrace voor de jeugd, waarbij fraaie prijzen te winnen zijn. Voor de grotere jongens en meisjes is er daarna een wielerwedstrijd. 's Avonds volgt een concert van lichte muziek door de fanfare OKK. Het concert zal gegeven worden vanaf een tent aan de Kanaalweg bij hotel Smits. In de pauze pl.m. 8.45 uur zullen de prijzen van autopedrace en wielrennen uitgereikt worden. 1113 Zuiddorpe DORPSGENOOT IN SAS VAN GENT AANGEREDEN De heer Ph. Wijngaerd is met zijn bromfiets in Sas van Gent aangere den. Kneuzingen, enige gebroken rib- ben en een hersenschudding maakten het noodzakelijk, dat hij naar het zie kenhuis in Sluiskil werd overgebracht. „JOSEPHINE" UIT LOURDES- STICHTING WORDT NEGENTIG JAAR Morgen zal het voor de bejaarden, wonende in de stichting O. L. Vrouw van Lourdes. een bijzondere dag zijn. Op die dag nl. zal ..Josephine" (haar eigenlijke naam is Josephine Leen- knecht), haar negentigste verjaardag vieren. Ofschoon ze niet zo goed mdbr ter been is, is zij nog vol levenslust en plannen. Deze zomer is zij zelfs drie dagen naar Beauraing geweest ter bedevaart. Josephine zal natuurlijk door de stichting gefeliciteerd worden, maar tevoren zal zij in haar wagentje naar de kerk rijden om de H. Mis bij te wonen. Dit is nu eenmaal het liefste wat zij doet en als zuster Serafia, die voor haar gezondheid zorgdraagt, het toestond, zou zij zich door niets laten weerhouden en elke dag ter kerke gaan. Morgen echter zullen allen de bloemetjes eens buiten zetten ter ere van „hun" Josephine. 7A er ik zee ZOMERAVONDFEESTEN SLAAGDEN De zes zomeravondfeesten alhier zijn in alle opzichten geslaagd en het co mité „Zierikzee ontvangt vreemde lingen", dat deze evenementen organi seerde, zal volgende jaren ook iets dergelijks op touw zetten. Overwogen wordt om permanent een openluchtspel te geven. Volgend jaar zal het waarschijnlijk nog niet mogelijk zijn een openlucht spel te brengen, doch verwacht wordt dat van 1961 af dit gebeuren jaarlijks op het programma van de evenementen die in Zierikzee worden gehouden, zal prijken. De zes avonden, die deze zo mer worden gehouden, zijn een succes geworden; men had voortreffelijk weer en het gebodene stond op hoog peil. Burgemeester Dijckmeester consta teerde na afloop van de laatste uit voering, die werd gegeven door de harmonie Kunst en Eer, dat de zomer avondfeesten kleinkunst van groot ge- nalte hebben gebracht. De heer M.C. Doeleman, voorzitter van het comité, bracht dank aan alle medewerkenden, vooral aan de Zierikzeese burgerij, die gelden beschikbaar stelde voor het organiseren der evenementen. De uitslag van de etalagewedstrijd luidt: 1 Slager Simmers, 70 p.; 2 fa. Joh. de Boer, 65 p.; 3 fa. Weltevreden, 59 p. Vier Belgische en zes Nederlandse muziekgezelschappen zullen zondag a.s. deelnemen aan het internationaal muziekfestival te Sint Jansteen. De deelnemende Belgische muziekgezel schappen zijn:' De Albrechtsvrienden van De Klinge, Eendracht van Vra- sene, De Eendracht van Nieuwkerken en Vrij en Blij van Kemseke. De deel nemende Nederlandse muziekgezel schappen zijn: St. Jan van Sint Jan- steen, Excelsior van Terhole, Heikant van Heikant, Weldoen door Vermaak van Clinge, Vrijheid Eendracht van Lamswaarde en E.M.M. van Koe wacht. Zondagnamiddag zullen de besturen van de verschillende muziekgezel schappen officieel door het gemeente bestuur worden ontvangen, nadat de gezelschappen een optocht door de gemeente hebben gehouden. Zaterdag avond zal St. Jan een uitvoering ge ven op de kiosk. Zondagavond zal Weldoen door Vermaak van Clinge een concert verzorgen. Zoals bekend bereidt het comit) Zeeland presenteert" voor de vierde maal een feestelijke opening van het oester- en mosselseizoen te Yerseke voor. Zij verwierf voor 3 september a.s. zelfs de medewerking van een Spaanse delegatie. Naast de zo spectaculaire vloot- schouw van meer dan 100 fraai ver sierde vissersschepen, het aanbieden der eerste oesters en het spel op de Haven, ditmaal onder de titel „Om de parels van de Oosterschelde", wordt er dit jaar een grote optocht gehou den geheel in het teken van de oes ter- en mosselcultuur, waaraan di verse praalwagens zullen deelnemen, met daarnaast de rijkspolitiekapel en de harmonieën Mozart" en Con cordia" uit Yerseke en Tholen. (Advertentie) GYP 1 oktober zal, zoals ai eerder gemeld, de Ko ninklijke Militaire Acade mie te Breda een nieuwe gouverneur krijgen. De ko lonel der cavalerie W. C. H. van Reede volgt dan kolonel W. Kloppenburg op, die terugkeert tot het „civiele" bestaan. Kolonel van Reede is Amersfoorter van geboorte en wordt mor gen tweeënvijftig jaar. Hij begon zijn militaire loop baan bij de cavalerie in zijn geboorteplaats, bezocht voor hetzelfde wapen de Bredase Academie en werd op 3 augustus 1930 tot tweede luitenant bij het regiment huzaren benoemd. Eenmaal tot eerste luite nant bevorderd diende hij ongeveer een jaar bij de koninklijke marechaussee. r)RIE jaar heeft kolonel van Reede in een Duits krijgsgevangenkamp door gebracht: van 1942 tot 1945. Een half jaar nadien werd hij ritmeester, in welke rang hij meer dan een jaar adjudant van de minister van oorlog is geweest. Na zijn studies aan de hogere krijgsschool te hebben be ëindigd werd hij majoor. In die rang diende hij on geveer een half jaar bij het hoofdkwartier van de X-brigade in Indonesië. "WAN die tijd af verander de hij veelvuldig van standplaats. Zo was hij werkzaam bij het kabinet van de minister van oorlog en na zijn benoeming tot luitenant-kolonel van de ge nerale staf in 1951 vervulde hij vijf jaar lang diverse functies op het hoofdkwar tier. o.a. was hij hoofd sec tie G 2. Inmiddels was hij bevorderd tot kolonel en in die rang werd hij in 1955 overgeplaatst naar de ca valerie, waar hij tot heden de functie van inspecteur heeft vervuld. (Advertentie) (Van een onzer verslaggevers) De zon stoofde gistermiddag de plavuizen van de binnen plaats van De Beijerd te Bre da, waar de drie katholieke bij enhoudersbonden van Neder land de middagbijeenkomst van de jaarlijkse imkersdag hielden, 's Morgens waren de bijenhouders ontvangen ten stadhuize, in de koelte van de burgerzaal, na een H. Mis in de kathedrale kerk. Er groei den geen druppels op de gla zen bier die 's middags ge schonken werden, temeer op de gezichten van de vijfhon derd imkers. De operettegroep .an de Theresia- parochie onder leiding van kapelaan C. van Mechelen wist ondanks de tropische hitte de sfeer van het sprookje op te roepen, het sprookje Assepoes, waarin de kin deren met verve de ongecompli ceerde emoties van het verschoppe lingetje, van haar jaloerse zusjes en de koningszoon op het publiek over brachten. Faciliteiten Tevoren had de voorzitter van de bijenhoudersbond van de N.C.B., de heer P. L. Lammers uit Oss de eerste imkersdag gememoreerd, die vorig jaar te Arnhem gehouden werd. Welkom heette hij de rijksbijenteelt- consulenten ir. J. Mommers en dr. ir. Minderhout, die binnenkort zijn functie zal neerleggen In zijn ope ningswoord drong de heer Lammers verder aan op meer faciliteiten voor de imkers. Hij noemde onder meer een verlaging van de suiker prijs met tien tot vijfentwintig pro cent. Ir. Mommers hield een warm plei dooi voor de bijenteelt, die de laatst^5 jaren met een depressie te kampen heeft, al voorzag hij in de toekomst logischer wijze een opleving. De eco nomische ontwikkelingen zullen een stijging van de invoerrechten op ho ning met zich meebrengen, waardoor de import, en dus de concurrentie op de binnenlandse markt zullen afne men. Naast de twee en 'n half miljoen kilo honing die de Nederlandse bij- enhouderij in een goed jaar produ ceert moet thans eenzelfde hoeveel heid worden ingevoerd om aan de vraag te kunnen voldoen. Bestuiving De bestuiving van land- en tuki- j bouwgewassen wordt in ons land langzamerhand een probleem. Tenge volge van het gebruik van chemische preparaten bij bespuitingen verdwij nen hoe langer hoe meer insekten die natuurlijkerwijze voor de be vruchting van het gewas zorgen. In de afgelopen jaren was de vraag naar bijen van de zijde van de fruit- telers groter dan het aanbod Om de bijenhouderij te stimule ren mag men daarom niet alleen van rijkswege faciliteiten verwach ten, maar ook om subsidies aan- kloppen in de sector van de land en tuinbouw. De R.B.T.-veiling te Breda heeft spontaan dit gebaar gemaakt en re serveert voor kring Baronie per hon derd kilo frambozen een bedrag van tien cent. V rijetijdsbesteding Tenslotte wees ir. Mommers op de betekenis van de bijenhouderij als vrijetijdsbesteding. Met name be jaarden en anderen die van het ar beidsproces zijn uitgeschakeld, kan de bijenteelt een steun zijn. Henri t' Sas, de Brabantse bard, zoals hij zichzelf noemt, vermaakte de verzamelde imkers met praatjes en liedjes over honing, darren, amb tenaren en vele andere zaken Zo licht als u hem graag wilt hebben Dat weet u pas als u hem heeft gerookt Voor f 1.35 kunt u morgen 5x ervaren dat Ritmeester u hiermee juist dat lichte rookgenot geeft dat u graag hebt. Elk Ritmeestermerk 'n meesterwerk! GOES Grand: Blanke lading uit Parijs. MIDDELBURG Electro: Tyfoon over Nagasaki. VLISSINGEN Alhambra: Les girls. Luxor: De duivelsbocht 9 Krug negeert de opmerking van de psychologe. Hij hoort het woord massa-suggestie kennelijk liever niet. Zijn donkere ogen schitteren. Zijn hele gelaat heeft iets fana tieks Hij is beze ten van zijn plan nen. Zij krijgen hun instructies. Morgen op de ba sis zijn. Mascha uit buiten tegen Martin haar te genzin in de ge vaarlijke uitvin ding van Krug. Krug negeert aaaschas opmerking en verwolct; "HPT SCENARIO RAN DEZE OVER EEN OORLOG D/E DO CR MARS NIET EXTREMIS TLSCRE OVERVALLEN CR AARDE WORD T BEGONNEN. EEN Mil L t OEN en-PRO DUCT/E EEN BIJZONDER VRUCHTBAAR ON' DERHO CDG1. l At L ACH T Al ARTi N 'EN EEN WEINIG SVAAPATHLEHE UITJIN- WILT U BE/DEN OP DE BAS/S AANWEZIG ZIJN DAN BEGELEIDEN WE HET TRANS PORT NAAR MARS. ONDERWIJ L. HOCRT U MEER."besluit DE kleine REGISSEUR MARTIN EN Al ASC ha nemen ietwat SEDUUSD APSCHElD-

de Stem | 1959 | | pagina 2