Tentoonstelling onder de Middelburgse abdij ZEEUWS TRIO: Schipper verduisterde tweeduizend gulden Onoplettendheid met ernstige gevolgen :ieka oase in muziekarme provincie Middelburg wil toegang tot Sloeplan via St.-Joosland Niet erg gelukkig Teleurstellingen AMSTERDAM Overzicht van 35 mannelijke en 15 vrouwelijke beroepen Maar denk toch om uw pak Schoolconcerten en optreden voor (kleine) gezelschappen BEURS VAN DAGBLAD DE STEM VAN ZATERDAG 14 MAART 1959 Half jaar gevangenis geëist Paasboodschap Paus op 28 maart PaeWafl Grote brand te Veen Vrouwen Dc stembus sprak..., maar laat KOEWACHT IN DE ETHER Gemeentelijke herindehmg Motie Opstapeling van moeilijkheden Boete tegen veehandelaar geëist Daar zal uw zoontje blij mee zijn, chef. 't geeft niks, 't is TIX, dus schilderen zonder morsen Steun nodig VAN MIERLO EN ZOON N.V. EFFECTEN - COUPONS Op zaterdag 28 maart zal de Paus een Paasboodschap tot de wereld rich ten. Deze wordt uitgezonden door ra dio Vatieana van 20.00 uur tot 20.20 uur. De zegen Urbi et Orbi zal hij van het balkon van de St. Pieter af geven op eerste Paasdag des morgens te twaalf uur. OEHALVE de VVD kan niemand eigenlijk zo erg gelukkig zijn met de verkiezingsuitslag van de 12e maart 1959. De Kamerontbin ding, die bedoeld was, om nu eens wat meer duidelijkheid in de poli tieke verhouding te scheppen, heeft tot gevolg gehad, dat de situatie nog onoverzichtelijker is geworden. Er zijn in de verkiezingscampagne grote woorden gesproken, welke het vormen van een Kabinet nog extra zullen bemoeilijken. Oud heeft ook na het bekend maken van de uitslag tegenover het Handelsblad nog eens het woord herhaald: „Wij doen niet mee aan de brede basis. Dat betreft ae periode 1959-1963, mits er geen tussentijdse verkiezingen worden gehouden." Het is ook bekend, dat de liberalen niets moeten hebben van de algemene kinderbijslagver zekering, terwijl dit voor de KVP een beslissende voorwaarde zal vor men. Er is het bezitsvormingspro gram van de KVP, waarin wellicht voor de PvdA onverteerbare ele menten zitten. De logische wens van de katholieke partij, ook een mi nisteriële vinger te hebben in de sociaal-economische pap, kan bij anderen aanstoot wekken. De weg naar een louter christelijk kabinet is afgesneden. De helft van de ze tels is een te smalle basis. Deze moeilijke situatie moet een sterke bekommernis zijn voor alle con structieve partijen. Maar ook als de partijen hun eigen wedervaren in deze verkiezingsslag nagaan, kun nen ze nog eens: behalve de VVD slechts gemengde gevoelens koes teren. iN kringen van de KVP leefde de algemene verwachting, dat er toch minstens één zetel winst in zat. De procentuele groei van het katholieke bevolkingsdeel moest toch in de cijfers tot uitdrukking komen. Bovendien hebben de Sta tenverkiezingen van het vorig jaar niet ongerechtvaardigde verwach tingen gewekt. Bij dit soort verkie zingen liggen de belangstellingen echter altijd wat anders. De perso nen van de kandidaten tellen dan ook zwaarder. Enige teruggang in stemmenpercentage ten opzichte van 1958 was dan ook wel te ver wachten, doch dat de winst geheel te niet zou worden gedaan, is de tegenvaller. Met dat al is de KVP de grootste gebleken en gebleven. De volgende keer is het weer lijst- nummer één. De PvdA houdt zich nu erg groot. Voskuil is zelfs in jubelstemming. Maar Joan Willems zei tot iemand van Het Vrije Volk: ,.De hele uitslag is niet om er. over naar huis te schrijven," al vindt hij ook, dat de PvdA het volste ver trouwen in de toekomst kan behou den. Er zitten dan ook duidelijk ver velende kanten aan deze uitslag, ook voor de socialisten. Er is aller eerst het verlies van dan toch maar drie zetels. Er is verder het aan treden van de PSP met twee zetels. De voorzitter van die partij, ir. van Steenis, heeft verklaard: „Ik hoop dat de PvdA uit deze verkiezings uitslag de les zal trekken dat ze een veel radicaler socialistische po litiek moet gaan voeren. Anders zal ze aan de PSP nog meer stemmen verliezen bij de volgende verkiezin gen." Uit deze woorden valt op te maken, hoe de verkozenen van deze partij er op uit zullen zijn, de PvdA voortdurend te prikkelen en tot ra dicalisme aan te sporen. En dit zal binnen de grote socialistische fractie de tegenstellingen ook aanwakke ren. De AR en CH blijven heel lang zaam naar beneden schuiven. Ze delen dus volop in de gemengde ge voelens, welke deze uitslag wekt. Zelfs Paul de Groot, die anders altijd iedere nederlaag tot een over winning weet om te toveren, vindt dit nu toch een te sterke kracht toer. Hi.i put nu alleen nog maar troost uit he fiasco van de Brug- groep. Gisterenavond werd de brandweer van Veen gealarmeerd, omdat brand was uitgebroken in de garage van de firma G. Timmermans' fruithandel. Doordat de garage was gevuld met leeg fust greep het vuur snel om zich heen en al spoedig sloeg de brand over naar enkele in de nabijheid staande loodsen, waarin fruit lag op geslagen. Zowel de garage als de loodsen gingen geheel verloren. Een aan de garage grenzend koel huis kon weliswaar worden behou den, doch liep aanzienlijke schade op evenals enkele in de nabijheid staan de boerderijen met rieten daken. De brandweren van het naburige Wijk. uit Giessen en uit Genderen assisteerden. De schade wordt ce- schat op 150.000. Hoogste laatste koers tijdvak 13 maart 92 7/8 92 13/16 97 15/16 97 23/32 97 7/16 97 111 1/2 111 3/8 85 1/2 83 132 3/4 131 1/8 274 273 1/2 158 145.75 221 1/2 220 1/2 367 367 300 299 3/4 340 340 543 531 3/4 472 471 1/8 205 205 166.50 165.10 130.20 130.20 145 145 137 1/2 136 5/8 237 237 131 1/4 131 Koersversch. t.o.v. vorige week 1/4 3/32 1/16 1/4 3 1 1/2 6 3/4 6.60 1/2 7 9 3/4 10 6 11 7/8 5 0.05 7.60 9 1/4 1/2 2 1/2 1/2 obl. 17.705.254 obl. 16.001.704 De zaak tegen de 38-jarige schipper W. B. uit Zandvoort, die midden de cember van het vorig jaar zijn schip, dat te Hansweert lag, in de steek liet en met zijn zoon naar Amsterdam loog otn daar ruim tweeduizend gulden van zijn opdrachtgever te verbrassen, bood een bijzonder triest geheel. arrest, een voorwaardelijke ter be schikkingstelling van de regering en met 'en proeftijd van 3 jaar. De raadsman, mr. W. K. H. Dielc- man. bepleitte in verband met de huwelijksmoeilijkheden en jeugdom- standigheden van verdachte uiterste clementie. Uitspraak: 25 maart. De beroepententoonstelling, waar mee het directoraat der arbeidsvoor ziening al twee jaar op stap is in Ne derland, arriveerde ook te Middel burg, waar zij ondergrondse maar zeer geschikte huisvesting vond in de oude gewelven, waarop de abdij-gebouwen staan. Het districts- en gewestelijk ar beidsbureau hebben een handje gehol pen bij het arrangeren der expositie en voegden er met medewerking van velen nog een speciale afde ling vrouwelijke beroepen aan toe. In totaal wordt er nu een overzicht gegeven van 35 mannelijke en vrou welijke beroepen en beroepsgroepen. Men moest zich natuurlijk bepalen tot de hoofdgroepen, omdat men onmo gelijk de 4000 in ons land bestaande beroepen kan etaleren. Daarom viel bij de mannelijke be roepen de nadruk op de metaalnijver heid, bouwvakken, technische ambach ten. landbouw, scheepvaart, mijnen, PTT enz. en zelfs is er een stand van de rijkspolitie. Wat de vrouwelijke beroepen betreft: hier ziet men zieken- kinder- en bejaardenverzorging: huis houdelijke vakken: kantoorwerk, lich te fabrieksarbeid (Vitrite-stand) enz. Afwisseling is er genoeg en wat o.i. nog meer zegt is de overzichtelijke en smaakvolle wijze waarop de tentoon stelling is ingericht. Zij zal daarom de schooljeugd, waar voor zij voornamelijk is bepaald, aan spreken. Het succes van dit initiatief is al verzekerd, want voor 15 jongens en meisjes van Ulo, technische- en lage re scholen (hoogste klasse) is al be zoek aangevraagd. Het bezoek wordt zó geregeld, dat rondwandeling geschiedt, met groe pen die hoogstens 15 personen tellen, opdat de toelichting, welke door jeugd- (Advertentie) Vrouwen hebben vaak moeilijke en pijnlijke tijden. Zij kunnen deze aan merkelijk verlichten, ja die pijnen doen verdwijnen door het ge bruik van T o g a 1, de grote pijn- verdrijver. Togal is onscha delijk voor hart, nieren en maag. Bij apotheek en drogist 0.95, 2,40 en 8.88. bemiddelaars wordt gegeven, doeltref fend zal zijn. Ook ouders kunnen desgewenst, maar dan in de avond, toegang krij gen. Maandagmorgen half elf wordt deze originele beroepententoonstelling door de Commissaris der Koningin ge opend. Zij blijft tot 15 april te Mid delburg. In tegenstelling tot anders heeft ditmaal de uitslag van de verkiezing alhier nog lang op zich laten wach ten. De stagnatie veroorzaakt door dat bij het stembureau, dat gevestigd was in het Chr. Lyceum in de op telling een minimale fout zat. Men miste lang een stem en daar de voorzitter niet wilde beslissen vóór die terecht was, moest net zo lang geteld worden tot het verloren schaap een WD-stem terecht was en toen was het inmiddels ne gen uur geworden. De KVP behaalde, zoals men gis teren heeft kunnen zien, 1325 stem- mraen tegen 1254 in 1956, wat ook procentueel hoger is. Opvallend was hier het groot aantal voorkeurstem men op mr. K. v. Rijckevorsel uit gebracht, n.l. 122, dus bijna tien pro cent van het totaal. De propaganda voor mr. v. Rijcke vorsel bleef tot het laatst zeer inten sief. tot onder besturen van diverse vereniging toe en heeft dus vrucht gedragen. Tijdens de landelijke vlasopmaak- wedstrijd, welke op 1 april te Koe wacht wordt gehouden, zal er door de Nederlandse Radio Unie een re portage worden gemaakt van de jaarmarkt. Tijdens het landbouw- praatje zal deze reportage worden uitgezonden. De vereniging van oud- leerlingen der vlassersschool, welke genoemde wedstrijd organiseert, is thans doende met de Nederlandse Televisie Stichting, teneinde in Koe wacht een reportage te komen op nemen. Een beslissing hierover zal spoedig worden genomen. Het prae-advies, dat b. en w. van Middelburg: over de gemeentelijke herindeling, zoals die door Ged. Staten is voorgesteld, de raad had voor gelegd, is over het algemeen gunstig ontvangen. Jhr. mr. Schorer wees er op hoe Middelburg nauw betrokken wordt bij het Sloeplan. Daarna diende hij. na beklemtoond te hebben, dat landhonger hem vreemd was. een motie van de vol gende inhoud in ,,De raad der gemeente Middel burg, kennis genomen hebbend van het voor-ontwerp van wet, rege lende de gemeentelijke her-inde ling van Walcheren en van het standpunt van G.S. om t.a.v. de ge meentelijke grenzen van de ge meenten Nieuw- en Sint Joosland en Arnemuiden voorlopig" de sta tus quo te handhaven, overwegende dat het tot ontwikke ling brengen als industrie- en havengebied van het Zuid Sloe de structurele uitbouw van de stede lijke agglomeratie Middelburg Vlissingen vergt en dat bij de op bouw van deze stedelijke agglome ratie gestreefd moet worden naar een evenwichtige" ontwikkeling van de beide samenstellende stede lijke kernen, spreekt als zijn oordeel uit, dat daarvoor reeds nu noodzakelijk is een uitbreiding van het grondge bied der gemeente Middelburg in zuid-oostelijke richting door toe voeging van grondgebied der ge meente Nieuw- en Sint Joosland aan het grondgebied der gemeente Mid delburg, daar dit voor een gezonde ontwikkeling van Middelburg van essentiële betekenis is, en verzoekt het college van burge meester en wethouders deze motie ter kennis te willen brengen van Ged. Staten; van de minister van Binnenlandse zaken en van de leden der Staten-Generaal. Jhr. Schorer bleek het ook eens te zijn met de mening van b. en w., dat de bebouwde kom van St. Laurens geheel bij Middelburg moet komen, Mr. van Empel stelde zich eveneens achter het prae-advies van b. en w., evenals achter de motie Schorer. Momenteel heeft Middelburg wel geen belang bij het agrarisch gebied van Nieuw en Sint Joosland, maar men moet naar de toekomst zien. Ook de gedachte der dubbelstad zou niet tot leven kunnen komen, als men er reeds nu niet kansen voor stelt. De heer Schot (S.G.P.) voelde niets voor de motie, in tegenstelling met de heer Adriaansens. die er warm voor was. H. en Wakkoord Na deze discussie gingen b. en w. in beraad en verklaarden zich daarna achter de motie te willen stellen Middelburg moet niet afgescheiden worden van het Sloeplan en de motie verschaft daar de toegang voor. Tenslotte stemden alle leden met prae-advies en motie in. De voorzitter dankte de raad voor zijn grote eenstemmigheid in deze voor Middelburgs toekomst zo be langrijke zaak, welke het gemeente bestuur nu gaat verdedigen bij G.S. Een kijkje op de beroepententoon stelling in de oude gewelven, waar op de Middelburgse Abdij-gebouwen rusten. De schipper heeft een bijzonder moeilijke en harde jeugd achter dc rug. Hi.i groeide op in het veengebied in het oosten van ons land. wist ziel) omhoog te werken, doch toon hij een schip bezat verspeelde hij dn op het IJselmeer. Zijn vrouw verliet hem en ook zi.in tweede huwelijk strandde. Nog maar enkele maanden was hij in dienst van een N.V. in Antwerpen ais schipper toen de moeilijkheden hem do baas werden: hij nam het aan boord aanwezige geld mee en in 1 dag tijds smeet hi.i ruim tweeduizend gulden in Amsterdam stuk. Bij zijn arrestatie had hij nog een bedrag van 33.92 op zak. Hoewel de schipper nog nooit met de justitie in aanraking was geweest ..alhoewel er enkele trillingen wa ren". aldus de president had de officier van justitie weinig goede woorden voor de verdachte over. De verdachte leeft onder bijzonder grote druk en kan hier niet tegen op. Wan neer deze verdachte vrij komt heeft, hij geen dak meer boven het hoofd omd. t in verband met de echtschei- 1 dingsprocedure hem de toegang tot zijn woning werd ontzegd. De officier was tovendien bevreesd, dat hij bij terugkeer in de maatschappij, moei lijkheden zou veroorzaken, voorname lijk het lastig vallen van zijn tweede vrouw. Hij eiste een gevangenisstraf van 6 maanden met aftrek van voor- OtjuaiJOApv) Zoals gebruikelijk zullen vele radio stations in Europa een of meer plech tigheden uit Rome uitzenden. De Ita liaanse televisie verzorgt de gedeelte lijke uitzending van de plechtige Mis in de St. Pieter en de zegen Urbi et Orbi. welke program door Duitsland en Oostenrijk wordt overgenomen. Vermoedelijk zal ook de NTS deze uitzending vertonen. De KRO zal. naar verwachl wordt, zaterdagavond een relais met vertaling geven van de Paasboodschap. Op nieuwjaarsmorgen was de vee handelaar P. L. uit Krabbendijke zijn moeder, die in Rilland-Bath woont, nieuwjaarswensen gaan aanbieden. Hij wilde ook een nieuwjaars visite afleggen bij zijn zuster, die aan de andere zijde van de langs het dorp lopende Rijksweg woont. Onacht zaam en onverantwoordelijk stak hij met zijn zware vrachtauto deze voor- rangsweg over: de verpleegster Jo hanna de Weert, die per scooter na derde, vloog op de vrachtauto en werd zo ernstig gewond, dat zij één der voeten moet missen en nog steeds in een ziekenhuis wordt verpleegd. De grove schuld, die ten laste werd gelegd, achtte de officier van justi tie bij de Middelburgse rechtbank waarvoor de veehandelaar terecht stond volkomen bewezen. 'Een ver zachtende omstandigheid is, dat geen sprake is van bewuste schuld, doch van een onoplettendheid, die echter ernstige gevolgen had. Hij vor derde een boete van 150 gulden en een voorwaardelijke ontzegging van de bevoegdheid tot het besturen van motorvoertuigen voor de tijd van 6 maanden met een proeftijd van 2 jaar omdat de veehandelaar voor het uitoefenen van zijn bedrijf de vrachtauto broodnodig heeft. Uitspraak op 25 maart. TIX is de verf die alle problemen van de amateur-schilder oplost. TIX druipt niet uit de kwast, streperig schilderen is uitgesloten en de dekking is fantastisch. TIX is bovendien "de verf met het "extra kwartiertje", d.w.z. tot zells een kwartier nadat de verf is opgebracht, kunnen eventuele kleine onregelmatigheden rustig worden bijgewerkt. Ook dan nog trekt de verflaag zichze" volkomen glad. Een grote verbetering! er is TIX verf voor ieder doel nog HARDOLlfi TIX hoogglans HARDOSILK TIX zijdeglans HARDOMUR TIX muurverf plamuren met de kwast HARDOFILLER TIX voor de kwasten: HARDO-BRUSHCLEANER voor buitenwerk aanbevolen TEOLACQ WA&EMA'KERS BREDA Wie mocht menen dat het Zeeuws Trio" voor tweederde ten onrechte die naam draagt omdat de heren Cees v. d. Bergh en Henk de Wit in Rotterdam wonen en de heer Jo Ivens dus alleen het Zeeuwse ele ment vertegenwoordigt, die ziet over het hoofd dat de Rotterdamse musici, beiden lid van het Rotteraams Phil- harmonisch Orkest, sedert enkele ja ren als leraar verbonden zijn aan de Zeeuwse Muziekschool. Uit die relatie is het Zeeuws Trio ook geboren. Het verschaf te de Hulsterse pianist Jo Ivens een welkome gelegenheid met andere beroepsmusici op te tre den en zo kwam dan het trio (Jo Ivens piano, Cees v.d. Bergh fagot en Henk de Wit hobo) tot stand. Het heeft al ongeveer drie jaar concerten gegeven zo wel voor scholen als voor vele, nog altijd kleine gezelschappen van mensen die kamermuziek op prijs weten te stellen. De Kunstkring „Van den Vos Rei- naerde" te Hulst komt de eer toe als eerste het Zeeuws Trio te hebben uitgenodigd een concert te geven. Daarna is het trio vele malen op getreden, ook voor scholen. Eigen lijk hadden de drie musici zich aan eengesloten met het doel trio's te spelen ten dienste van het muziek onderwijs in Zeeland, maar, zo ver telden zij ons, het ging zo plezierig dat ze ook graag in het openbaar optraden. Ze vonden uiteraard een dankbaar werkterrein. Zeeland is (ook) muzi kaal een achtergebleven gebied", hetgeen begrijpelijk is. De provincie is zeer dun bevolkt, ze bestaat uit vele van elkaar geïsoleerde delen en de krachten die bijvoorbeeld no dig zouden zijn ter vorming van een eigen Zeeuws (beroeps)muziekgezel schap zijn niet allemaal in Zeeland te vinden. Mede daarom is het Zeeuws Trio een zeer welkome verschijning in het Zeeuwse muziekleven en het is niet uitgesloten dat zijn bestaan de tot standkoming van een Zeeuws orkest helpt bevorderen. Het zou zelfs een begin ervan kunnen zijn. Naar men weet zijn er plannen om een Zeeuws kamermuziekgezelschap op te richten. Daaraan zijn heel wat moeilijkheden verbonden. In dit op zicht is helaas al enige verwarring ontstaan: Goes heeft een orkestklas waarin behalve leerlingen van de muziekschool ook amateurs (die zich voor deze orkestklas kunnen opge ven) spelen. Dit gezelschap geeft concerten en die activiteit valt toe te juichen, doch het is geen basis voor een Zeeuws orkest, dat tournees door de provincie gaat maken en „Zeeland van muziek gaat voorzien", zoals sommigen schijnen te menen. Grote kosten Het Zeeuws Trio heeft zichzelf vele moeilijkheden getroost: voor de re petities moeten de beide Rotterdam se musici naar Zeeland komen of de enige Zeeuw moet naar Rotter dam gaan. Meri doet dat dan bij toerbeurt. Men heeft dus grote kos ten, reeds bij de repetities. Om dan nog maar niet te spreken van de uitvoeringen, die het trio in feite in het geheel niet op eigen risico kan geven. De belangstelling voor kamermuziek is (overigens geheel ten onrechte) toch al niet zo gewel dig groot en de Zeeuwse plaatsjes zijn maar klein en het trio mag dus nooit verwachten volle zalen aan te treffen. Als het op uitnodiging van een kunstkring of een andere ver eniging concerteert, draagt die in stelling uiteraard de kosten (en het bijna altijd te noteren tekort), maar van een echt Zeeuws tournee van het Zeeuws Trio zou pas sprake kun nen zijn wanneer de overheid (en in dit geval is de provincie de aange wezen instantie) de nodige steun zou verlenen. De al jaren op de provin ciale begrotingen staande ramingen voor de zo nodige ontwikkeling van het Zeeuwse muziekleven, met name van de concertactiviteit, spreken van de grote belangstelling die „Middel burg" voor deze sector van het cul turele leven heeft. Uitgebreid repertoire Het Zeeuws Trio, dat langzamer hand grote bekendheid geniet, on dervindt ook officiële waardering. Er is een auditie voor de KRO op komst, in april geeft het gezel schap drie schoolconcerten in Hulst, en dit jaar wordt een tour nee gemaakt langs alle plaatsen waar de Zeeuwse Muziekschool afdelingen heeft. Daar treedt men zowel voor de leerlingen als \{oor volwassenen op. Het trio mag op een uitgebreid re pertoire bogen. Het omvat o.a. de drie bekendste vertegenwoordigers van de Bach-familie: Johann Se bastian, Johann Christian en Carl Friedrich, verder Mozart, Vivaldi, Scarlatti, Loeillet, Telemann en ook de modernen, vanaf Debussy en Pou- lenc tot aan de jonge Nederlandse componisten, zoals Jan van Dijk e.a., die een toenemende belangstelling voor de kamermuziek aan de dag leggen. Jan van Dijk schreef zelfs een trio speciaal voor het „Zeeuws Trio". Kortom, het repertoire van de heren Ivens, de Wit en v. d. Bergh is uit gebreid genoeg om een heel seizoen afwisselende concerten te brengen. Jeugd enthousiast We hebben enkele malen het Zeeuws Trio horen spelen en met vele anderen hebben wij genoten van de pure muzikaliteit die de drie uitvoerenden kenmerkt en die ge paard gaat aan grote technische vaardigheid. Hun toewijding, hun lief. de voor de muziek, delen zij mee aan hun toehoorders en ook de school jeugd weten zij sterk te interesseren. Na een concert op een school ver klaren de jongens en meisjes niet zelden, vol enthousiasme, dat zij ge noten hebben! Mede daarom verdient het Zeeuws Trio dat het nog vele jaren lang, met toenemend succes, moge optre den. (Advertentie) r De Bank voor Brabant Het Zeeuws Trio. bestaande uit de\ fagot Jo Ivens, piano en Henk (v.l.n.r.) heren Cees v. d. Bergh, \de Wit, hobo. Laagste koers 3-3% Ned. '47 92 9/16 3 Invest, cert. Ned. 97 9/16 3 Ned. '62 97 6 Woningbouw 111 1/8 Amsterdam Rubber 83 H.V.A. 130 1/2 Alg. Kunstzijde Unie 268 1/2 Ver. Deli Mijen 145 Van Gelder Zonen 220 1/2 Kon. Ned. Hoogovens 360 Muller 293 Ned. Kabelfabriek 330 Philips 530 1/4 Unilever 458 1/2 Wilton - Feijenoord 202 Kon. Petroleum 164.40 K.L.M. 123.— Holl. Amerika Lijn 137 Kon. Ned. Stoomboot Mij. 135 1/2 Van Ommeren 234 Ned. Scheepvaart Unie 129 Omzetten: vorige week def. aand. 14.415.618 deze week voorl. aand. 14.424.054 ex 10 gulden slotdiv. d.d. 12/3

de Stem | 1959 | | pagina 3