UTS te Terneuzen nadert snel haar voltooiing L Yn Frt Totale Warmte-Spreidin Totale Warmte-Spreiding Het nie Leraren en leerlingen werken met grote toe wijding Maar tijdelijk t t dienstmeisje mannel. of vrouwel. kracht De ontdekking, welke het kunstgebit H. v. d. BOSCH WAGEN AXEBS f®! MASSEE ZOON N.V. 541 ste STAATSLOTERIJ 4e kias 7e nis» Griep? C doet Chefi DAGBLAD DE STEM VAN DONDERDAG 4 DECEMBER 1958 4 MAXIMILIAAN MARIA CORNELIS LIPS Agnes Joosten Sybrigje Felicitas Maria Becker MAXIMILIAAN MARIA CORNELIS LIPS f M. M. C. LIPS AANBESTEDING Adverteert N' Boekhouder(ster) - Correspondent (e) LUXE VOGELKOOIEN reeds vanaf f 7. GOEDE ZANGKANARIES vanaf f 9.— sHH. Kinderenstr. 19, GOES, Tel. 3832 VRL. ADMINISTRATIEVE KRACHT CORDES' WASMACHINES en WASCENTRIFUGES, N.V. VENDU NOTARISHUIS 430.- Nog m ,,Dit is de eigenlijke hoofdingang en hier is de conciergeruimte", wijst de directeur van de Uitgebreid Technische School in l'erneuzen bij een bezoek aan het gebouw aan de Industrieweg, dat op het ogenblik hard naar zijn afwerking toe gaat. Er zjjn nog veel holle ruimten, waar zelfs nog geen vloer is gestort. De heer A. J. M. Vermeulen wijst verder de toekomstige kantine, bestuurs- en directeurskamer, centrale verwarmings- en magazijn ruimte, laboratorium voor natuur- en scheikunde, de ruimte voor materiaal- beproeving, de theorielokalen en de tekenzalen. De 500 m2 grote hall voor de praktische lessen bewaart hy voor het laatst <»m daar met nog meer trots verder over te kunnen praten, Het gebouw staat wel op een vreemde plaats voor een school. Het is ook maar tijdelijk. Er is rekening mee gehouden, dat het over enkele jaren zal worden overgenomen dooi de gemeente, wanneer een definitie ve school zal zijn opgericht. Maar die komt ergens anders in Terneu zen. Dat zal van het uitbreidings plan afhangen. Overigens is er al hard aan gewekrt. Alle instanties geven hun volle medewerking en de firma gebr. v. d. Poel, die in feite nog maar pas is begonnen, zet alles op alles om half januari klaar te zijn. De praktische lessen kunnen nu al in het nieuwe gebouw worden gege ven- Voor de theorielessen zitten de leerlingen over verschillende plaat sen in Terneuzen verspreid en de directeur heeft zijn kantoor in een noodgebouwtje aan de Van Steen bergenlaan. Dat dit allemaal heel moeilijk is, is zonder meer duidelijk. Groei September 1957 ongeveer werd ge start met de U.T.S., de enige in Zeeland en eén van de ongeveer 25 in Nederland. Er wordt nu werk tuigbouwkunde en elektrotechniek gegeven. Onlangs brachten de werk gevers uit de kanaalzone een bezoek. Zij hebben er veel belang bij ie weten hoe het met de vorderingen van le U.T.S. is gesteld, omdat het hoofdzakelijk op hun aandringen is geweest dat er toestemming werd ge geven een dergelijke school in Zeeuwsch-Vlaanderen te bouwen. Eén der motieven was, dat men op de bedrijven graag een leidinggevend kader ziet van eigen mensen in plaats van al de buitenlanders. Er werd begonnen met 29 leerlingen. Bij het begin van het tweede schooljaar was het aantal verdubbeld. Er zou den er beslist méér zijn geweest, wanneer de heer Vermeulen genoeg ruimte tot zijn beschikking zou heb ben gehad- Nu moest hij streng se lecteren. Ook al omdat, wanneer de eerste leerlingen de school verlaten, hij een stel paradepaarden aan de werkgevers wil tonen. De goede naam is er mee gemoeid en dat is van belang voor de toekomst. Opleiding Wandelend door de grote praktijk hal, die in tweeën is gedeeld, wijst de heer Vermeulen met trots op zijn nieuwe machines. Zeven draaiban ken, drie fraismachines, schaaf- en slijpbanken; in totaal voor één en een kwart ton. Een niet onbelangrijk kapitaal. Maar het zijn moderne ma chines en prima fabrikaten. Dat niet allemaal dezelfde genomen werden vindt zijn oorzaak hierin, dat het niet de bedoeling is van de jongens bank werkers te maken. Zij zullen later leiding moeten geven en dus moeten weten wat van een anbeider, die aan Tot onze diepe droefheid overleed heden na een langdurige ziekte, overgegeven aan Gods H. Wil en gesterkt door de Genademiddelen der H. Kerk, in de ouderdom van 83 jaar, onze zeerge- liefde vader, behuwd- en grootvader de heer echtgenoot van wijlen mevrouw eerder echtgenoot van wijlen mevrouw Voorschoten: E. M. A. Daru-Lips Eindhoven: A. C. M. Lips M. H. W. Lips -Terwindt 's-Hertogenbosch: A. M. C. Lips Aalst-Waalre: E. M. H. Lips G. Lips-Wöllgens Maartensdijk: Th. M. A. Lips J. I. M. Lips-Veltmeyer Drunen: M. M. H. Lips C. J. M. Lips-Canters Imstenrade: Sister M. Hedwig Lips Neuss (Did.): H. M. Lips J. C. Lips-Radtke Drunen: G. M. P. Lips M. M. Lips-Jeschar Tilburg: M. E. E. van Keep-Lips A. C. M. van Keep en kleinkinderen. Eersel, 2 december 1958. Huize „St.-Jacobus". Voor de zielerust van de overledene wordt dins dag, woensdag en donderdag om 17.30 uur de ro zenkrans gebeden in de kapel van huize „St.- Jacobus" te Eersel. De plechtige H. Mis van Requiem zal worden opgedragen in de kapel van huize „St.-Jacobus" te Eersel op vrijdag 5 december 1958, des morgens om 10 uur, waarna de begrafenis zal plaats vin den op het r.-k. kerkhof te Orthen ('s-Hertogen bosch) te circa 12.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in het Oranjehotel, Verwerstraat, 's-Her togenbosch. Geen bloemen. Gaarne H. H. Missen. Met diep leedwezen geven wij hiermede kennis van het overlijden van de oprichter en eerste directeur van onze Vennootschap, de heer in de ouderdom van 83 jaar. Hij heeft gedurende vele jaren al zijn krachten gewijd aan de opbouw en uitbreiding van onze onderneming. Met eerbied en dankbaarheid zullen wij hem blij ven gedenken. Commissarissen en directie van Lips N.V., Drunen. Het personeel van Lips N.V. te Drunen is ten zeerste getroffen door het overlijden van de heer oprichter en eerste directeur van de Vennootschap Met grote eerbied en dankbaarheid gedenken wij het vele dat hij voor de onderneming tot stand heeft gebracht. De Ondernemingsraad van Lips N.V. Drunen, 2 december 1958. Op 8 december 1958 hoopt de Eerw. Zuster M. Loyola in het Moederhuis van de Congregatie der Eerw. Zus ters Franciscanessen te Etten N.B. haar zilveren klooster- feest te vieren. Mede wegens de advent geen felicitatie-bezoek. Namens de familie J. A. M. Verheij. 's Gravenhage, 4 dec. 1958. De Bockstraat 69. Zo spoedig mogelijk gevraagd voor dag en nacht. STATIESTRAAT 19 SINT NIKLAAS Door de directeur van Ge meentewerken varl Middel burg zal op 18 december a.s. worden aanbesteed: het aanleggen van riolerin gen en bestratingen op ter reinen in de Stromcnwijk. Bestek en tekeningen vanaf heden verkrijgbaar op het bureau van Gemeentewerken Stadsschuur 1, te Middelburg 4 f 5.per stel. m het Pugfrfr*1 De Stem f Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een langdurig doch geduldig gedragen lijden voorzien van de H.H Sacramenten der Ster venden, onze inniggelief- de moeder, behuwd, en grootmoeder, zuster, be huwdzuster, tante en nicht, mevrouw AMELIA CORNELIA CORNELISSENS, weduwe van de heer Judorus Franciscus de Cock, geboren te St. Jansteen 9 december 1888 en over leden 3 december 1958. Wij bevelen de ziel van de overledene in uw god vruchtige gebeden aan. St. Jansteen R. de Cock M. de Cock- Meersrhaert en kinderen. Koewacht M. Borm-de Cock A. Borm Nimw-Namen C. van der Ha. de Cock C. van der Ha en kinderen Emmeloord G. Maerman-de Cock E. Maerman en kinderen St. Jansteen Th. de Cock De Familie CorneMssens en de Cock. De plechtige uitvaart, gevolgd door de begrafe nis, zal plaats hebben op zaterdag 6 december om 10 uur in de parochie kerk van de H. Joannes de Doper te St. Jansteen waarbij UEd beleefd wordt uitgenodigd. Vrijdagavond om 5 30 uur worden de Metten gezon. gen en de Rozenkrans ge beden. FAMILIEBERICHTEN (uit andere bladen). GeborenMartha, dochter van de heer en mevrouw Ge. luk-van Splunter, Tholen. Overleden: Hendrik M. Huis- zoon, 56 jaar, Middelburg. Leonardus L. Schreur-Voor- ting, 53 jaar, Vüssingen. Ja- coba A. Bogaert-Spaan, 67 jaar, Middelburg Willemina Kerkhove, 59 jaar, Middel burg. N. J. Bruyn-Akkenaar, 73 jaar, Middelburg. Jacomi- na Nijsse-van Houte, 78 jaar, 's Gravenpolder. Antonius Burgemeester, 77 jaar. Den Bosch. Benardus A. van Dam- van Hooff, 77 jaar. Eerde. Petronella van Rooy-Tabbers. 79 jaar, Den Bosch. Josephi- na M. de Cock, 89 jaar, Til burg. Maximiliaan M. C. Lips-Joosten, 83 jaar, Eersel. HEEFT U RELATIES OF FAMILIE IN HET BUITENLAND? Door gebruik te maken van GLoBOLService kunt U hen verrassenmet BOLS Z O. Genever en/of Apricot Brandy. Afleve ring geschiedt uit in het betreffende land aanwe zige voorraden (geïmpor teerd of locaal gepro duceerd). Uw geschenk wordt dus zonder kosten voor de ontvanger afge leverd. Vraag Uw slijter om inlichtingen of schrijf een briefkaart aan Erven Lucas Bols (afdelingGloBOLService) Amsterdam. Deze week verschijnt de prijs courant 1959. Haast u! Veie aanvragen v. vertegenw. ont vangen. Waarom u nog niet? Flinks bijverdienste zonder enig geldelijk risico. Vraag onmid- dell. vertegenv .-depoth. aan bij Serrarens Groente- bloem en landb.z., zaaigr. en pootaard. Goes. Ir r.-lc. klein gezin in Breda huishoudster of zelfstandige hulp in de huishouding ge vraagd, zonder huiselijk ver keer, hoog loon, sociale verzor ging vrij, gerieflijk huis met oliestook en alle moderne com fort. Brieven onder no 75535. Nette heer alleen, 48 jaar met eigen dameshoedenzaak, zoekt modiste verkoopster 25-40 jaar. Er. onder no 75647. Mevrouw van Mierlo, Nieuwstr. 61, Breda, vraagt, liefst voor zo spoedig mogelijk een r.-k. hulp in de huishouding, voor dag of dag en nacht, v.g.g.v. Dat is pas een geschenk! Da mes! Bontjasjes, kort en lang, tegen zeer lage prijzen, met 5 jaar garantie, reeds vanaf 2,- p.w Vraagt bezoek. Strikte ge- heimnouding Brieven onder no 75568 bureau van dit blad. 1 ir. en 1 zw Coc. spaii'el te koop, 3 en 14 m., 1 Pinchertje, 7 m, 1 zw. en 2 vl. Keesjes, 10 m en 8 w 1 D.H., 16 m Diverse speelhondjes o.g.t.r. t 5,-, 7,50, 10,- Bij Haagpoort, •5|i iSHinnei 19e Breda 75510 Voor horloges, uitsluitend an- Kerwerken, gouden ringen, pen dules. tafelzilver, porseleinen serviezen, betaling vanaf f 1 p. w. blijft Uw betrouwbaar adres: G. Haast, Singelstr. 2b, Breda. 73497 't Oevertje heeft te koop Oran je Cocker spaniels. Oeverstraat 60 tei 20854 Tilburg. Wasmachinefabriek heeft gloed nieuwe wasmachines met lichte emaillebeschadiging van 245 voor 135,-. Schrift, garantie desgewenst afbetaling. Fabrieks agenten Hoogstraat 116, Roo sendaal, tel. 01650-4121; Nieuw- straat 28, Terneuzen, tel. 01150- 2410. Een bureau te koop, lichte hout soort, prijs 40,-. Te bevr.: Vier Ambachtenstraat 10, Hulst Een goed onderhouden piano te köop voor f 525.-. Brieven oncjér no 18876 de Stem, Hulst Luchtbandenstellen te koop. draagvermogen 2.000 tot 3.000 kg. Tevens zwaar chassis met luchtbanden, stel iets prima's voor tractor. Om legger van te bouwen. P. Vergeer, Polderweg 21, Vogelwaarde. 18874 R.-k. juffrouw zoekt ongemeu bileerde kamers met degelijk pension. Beslist in centrum van Breda. Brieven onder nummer 75679 bureau van dit blad. Keuzo uit nieuwbouw van I 13.825 ai van 22 bouwers, ge deeltelijk vrije vestiging Inza ge te< bij Makelaars v.d Berg en Co. Nieuwe Ginnekenstraat 43 Breda /5432 M R.-k. jongeman midd. leeftijd, goed uiterlijk, gegoede burger stand, behoorlijk inkomen zoekt kennismaking met r.-k. meisje, of weduwe tussen 42 en 54 jaar met goed en opgeruimd karak ter, Tok wel van buiten Ge- heimn. verzekerd. Bemidd. H. H. Geestelijken gewenst. Brie ven 'iefst met foto welke op erewoord wordt geretoum. aan het bureau van dit bl te Bergen op Zoom ondei no 2244. Een damespolshorloge aan de Dubbele Poort, Hulst. F. Arens Drogendijk 11, Walsoorden. Een bedrag aan geld met zie- kencoupons aan de Dubbele Poort te Hulst. Teg. bel. ter. te bez. bij A. Jonckheym, Groe nendijk 20. 18883 Najaarverhuur Scooters! Fon kelnieuwe 150-175 cc 1959 75,- p. maand. Koop na 6 mnd Huurbedrag kan worden afge trokken Kom of schrijf Motor home Henk Vink Maasland Najaarverhuur motoren! Fon kelnieuwe 250 cc 1959 75,- d maand. Koop na 6 maanden. - Huurbedrag kan worden afge trokken. Kom of schrijf Motor home Henk Vink, Maasland Een Vespa te koop zo goed als nieuw, 150 cc bij J Balemans Molenstraat 1, Clinge. 18870 StucDbaker sportcoupé 1956, Chevrolet de Luxe 1954. Fiat 1100 met nieuwe motor, schuif- dak en radio* 1954, Opel Kapitan 1955, Volkswagen de luxe 1958 met schuifdak. Volkswagen de luxe 1956, Volkswagen de luxe 1953 met schuifdak. Volkswagen 1951 de luxe, N.S.U. motor 1954 als nieuw. Al deze wagens wor den onder garantie verkocht. - Financiering mogelijk. De Jongs Garagebedrijf, Nispen. tel. K1656-245. 4747 Vermager zonder dieet met Gracial. 50 dragees 1,98. Bij apoth. en drogist. Overgangsleeftijd? Migraine? - Ongezonde teint? Jeugdpuistjes? Verstopping Vetzucht? Natter- mann's bloedzuiverende thee, no. 8 helpt! Groot pak f 1,85 bil elke drogist. Wilt u verzekerd zijn van een kalkoen voor de feestdagen Bestel dan heden. Waterschoot Pluimveebedrijf, Groenendijk 57, tel. 01148 - 347, Kloosterzan- de. 18873 een werkbank staat, kan gevergd worden. Langer dan bij de andere blijft de heer Vermeulen bij een pracht van een rondslijpmachine staan. Die heeft zijn hart gestolen. Normaal duurt de school drie jaar. Afhankelijk van de vooropleiding, (lagere technische school, u.l.o of een paar jaar h.b.s.), komen de jon gens al of niet na het toelatingsexa men in de schakelklasse. Hier kun nen zij nog zelf bepalen welke kant zij uit willen. De tweede klasse be gint met praktijk aan de machines en wanneer zij die klaar hebben, doen zij examen maar krijgen nog geen diploma. Eerst een jaar het be drijf in. Uit de resultaten van dit laatste jaar zal moeten blijken of het uiteindelijke diploma kan wor den afgegeven. Gedurende het jaar, dat op de school praktische lessen worden ge geven, wordt veel team-work ge daan om de jongens met werkverde ling vertrouwd te maken. Wanneer zij het laatste jaar in de bedrijven gaan werken moeten zij geregeld rapporten opstellen. Dat wordt ook door de werkgever gedaan en de schooi onderhoudt voortdurend con tact met werkgever en leerling. Niet alleen leert de jongen Jiet bedrijf kennen, ook het omgekeerde vindt plaats. Mogelijkheden En dan komt het gesprek vanzelf op de onwetendheid van vele ouders. Een jongen gaat naar u.l.o. of h.b.s. Als hij daarmee klaar is vinden veel ouders, dat hij nu maar eens wat moet gaan verdienen. Als hij veel geluk heeft verdwijnt hij op een kantoor en meestal hoor je er niet meer van. Er wordt maar al te veel vergeten, dat deze beide opleidingen geen eindpunt betekenen, maar be ginpunt voor verdere studie. Er wordt ook vergeten, dat de arbeids markt voor kantoor hier overvoerd is. En er zijn nu nog, na al de voor lichting, ouders die van hun jongen niet ,,een werkman' willen maken. Stel je voor: een overall en smerige handen. Zij kunnen er van overtuigd zijn, dat een goed vakman nog altijd veel meer wordt gewaardeerd (en heus ook in geld) dan een onbenullig kantoorbaantje. En veel ouders we ten niet. dat hun jongen beslist wel voor de techniek is geschikt, dat dit hem veel meer levensvreugde kan schenken en dat hij, wanneer hij ple zier heeft in zijn werk, in de tech niek veel verder kan komen dan in de administratie. Zeer belangrijk is tenslotte de rijksstudietoelage, die renteloos wordt gegeven en in 10 jaar kan worden terugbetaald. Kansen Met deze U.T.S. worden de Zeeuwsch-Vlaamse jongens pracht kansen geboden. Vroeger ging een jongen naar de ambachtsschool, daar na het bedrijf in en kon, als het een kei van een doorzetter was, 's avonds nog schriftelijk studeren. Alleen zij. die het jaren hebben gedaan, kunnen vertellen, wat dat aan wilskracht heeft gekost. Wat zouden die men sen dolblij zijn als zij in hun jonge jaren deze kansen hadden gekregen- Tenslotte is het de grote en moei lijke taak van de ouders te weten te komen, welke de sterke kanten zijn van hun zoon. Hem helpen deze te ontwikkelen waardoor hij later een gelukkig en zelfstandig mens kan zijn is hun grote opgave. Al te velen zijn terecht gekomen op een plaats waar zij niet thuis horen. Dikwijl* was het de schuld van de ouders, die zelf uitmaakten wat hun zoon wor den moest. Belangstelling De school is berekend op ongeveer 175 leerlingen. Het lijkt erg veel, maar deze berekeningen zijn ge maakt op de toekomstmogelijkheden voor Zeeuwsch-Vlaanderen. Wanneer ons gewest niet de kans wil lopen te ontvolken, dan moeten hier bestaans mogelijkheden worden geschapen. Dan komt het beroemde industriële klimaat" weer aan de orde en daar is vooral in begrepen, dat er vol doende arbeidskrachten zijn. Geen directie zal het in haar hoofd halen ergens een nieuw bedrijf op te rich ten als van tevoren bekend is dat in die streek gebrek is aan geschoold personeel. Daarom is de U.T.S. be langrijk om dit industrieel klimaat in Zeeuwsch-Vlaanderen gunstig te helpen ontwikkelen. Hoe dankbaar de Zeeuwsch-Vlamingen hiervoor moe ten zijn is tot velen nog niet door gedrongen. Maar kentering komt er wel. f 350.- De BRANDARIS 1 i* ideaal voor flinke ruime vertrekken, uitgevoerd met fraaie grote pyrex spiegelglas vlam- mendeur, fantastisch zuinig en geschikt voor nootjes IV en elke soort brandstof. Netto-capaciteit 13.000 kcal/h. is de trotse bekroning van 120 jaar DA V O-ervarIng €5 GEVRAAGD voor factureer, en Boekhoudafdeling. Typen, zo mogelijk bekend met Burroughs. Sollicitaties met opgave van referentiën en verlangd salaris onder no. 6O88-00 van dit blad. Wilt U er aan denken bij inzending van brieven op nummeradvertenties ook inderdaad het num mer op de enveloppe te vermelden (bij voorkeur in de linkerbovenhoek)? vasthoudt, zoals de kaak de tanden vasthoudt Noch pasta l Noch poeder t Noch rubberplaatjes Maar kussentjes van soepel plasticwaardoor het kunstgebit aan de vorm der kaken wordt aangepast. Een stel van twee kussentjes. Eén voor onder- en één voor boven- gebit. Eist vooral het nieuwe SMIG- kussentje, het enige van soepel, duurzaam plastic. ieuw I De SM IG-kussentjes voor kunstgebitten verlossen U dadelijk van de pijn en het ongemak tengevolge van een los zittend gebit. Het zachte plastic houdt het gebit stevig op zijn plaats, omdat het soepel en elas tisch is als het vlees zelf. U kunt ongedwongen eten, spreken, lachen. Het kunstgebit volgt alle bewegingen van de kaak en Uw tandvlees doet geen pijn meer. Het SMIG-kussentje blijft soepel. Laat zich gemakkelijk verwijderen als het vervangen moet wórden- Smaak- en geurloos. 100% Hygië nisch. Kan worden schoongemaakt in een handomdraai. Geen "Kleef- middelen" meer, die men iedere dag weer moet opbrengen. Vraag de SM IG-kussentjes en maak een einde aan het ongemak dat het kunstgebit U bezorgt. Bij alle apo theken en drogisten verkrijgbaar. Op handelskantoor te Goes wordt gevraagd: EEN GEROUTINEERDE liefst in de leeftijd van 2224 jaar Kantoorervaring strekt tot aanbeveling, Eigen handig geschreven brieven onder no 1590 bur. Dag blad De Stem, Goes. W(j hebben voor St. Nicolaas weer een prachtcollectie I N.V. VER N IS EN VER F WAR EN FA BR IER J. WAGE MAKERS t ZONEN BREDA vraagt voor spoedige indiensttreding goed kunnende typen Mulo-diploma of gelijkwaardige opleiding vereist Sollicitaties te richten aan de Afd. Personeel Poolseweg 65 te Breda. Na de uitbreiding, die wij in 1957 aan onze afdeling „IJZER WAREN EN GEREEDSCHAPPEN" hebben gegeven, hebben wij thans ook belast met de verkoop van de bekende die wij in verschillende uitvoeringen, met en zonder verwarming, in voorraad houden. Uitvoerige prospektussen worden op aanvraag gaarne verstrekt door KONINKLIJKE HANDELMIJ. Afdeling „IJZERWAREN EN GEREEDSCHAPPEN" GOES HOOti ('RIJZEN 2000 6803 7174 17324 1500 2890 (020 12628 1000 1475 1865 1980 3981 6373 11578 14008 15855 16377 16458 19109 400 1923 2120 3970 6170 6395 8989 10936 17535 20284 21118 f 200 1669 1737 2006 3332 4023 4562 4801 4844 4962 5166 5691 6711 7404 765b 8013 8082 847" 9414 9547 9550 9692 10566 10725 11674 13250 13344 14166 14233 14320 14650 14665 16491 16504 19650 19831 21863 PKIJZEN VAN ƒ80.— 1165 170 190 270 357 379 401 485 497 520 536 543 650 740 748 793 857 877 881 945 2074 121 136 234 290 409 470 595 618 886 891 908 8043 238 252 341 447 525 537 550 614 653 711 774 811 821 953 969 4010 013 074 102 272 391 533 733 946 982 987 5203 242 250 417 443 461 503 647 673 723 789 979 6078 098 103 242 306 541 547 581 613 794 809 877 912 914 1081 104 138 152 156 167 185 242 331 420 522 763 802 959 985 8081 118 200 237 360 403 447 459 468 488 523 581 640 691 736 737 762 768 791 794 835 897 910 930 977 9128 160 321 339 408 413 447 473 551 575 713 779 855 995 10001 091 179 230 371 520 564 679 709 720 879 882 986 11028 037 103 268 7 88 440 599 647 733 741 761 777 839 982 997 12009 017 044 053 056 069 086 169 308 359 391 437 485 517 610 677 836 882 1S017 073 225 232 244 296 314 379 533 595 868 891 905 929 14031 044 058 161 252 269 272 486 521 527 553 556 934 15129 209 385 406 436 507 515 700 889 893 908 959 961 16131 227 270 596 618 657 754 760 870 913 998 17027 330 618 781 790 856 926 18096 145 238 492 567 711 825 913 19U86 143 153 253 536 566 717 877 884 20003 109 136 151 287 396 574 607 617 655 927 939 987 21050 140 172 266 338 486 488 491 516 816 995 1010 023 024 028 039 053 056 065 070 167 214 252 277 290 299 315 358 417 438 510 545 585 587 615 623 713 722 731 739 742 744 745 803 825 839 904 927 981 990 2019 044 059 083 135 246 260 318 35') 367 382 385 471 487 543 566 575 591 630 655 678 699 706 (36 752 754 795 824 828 855 861 879 884 935 965 3036 069 088 098 153 170 191 227 232 237 248 275 320 353 364 414 416 445 512 542 5(0 608 630 661 675 680 682 755 787 832 847 870 874 902 903 931 4007 016 067 079 122 134 175 186 191 214 290 325 359 459 475 492 515 522 559 578 593 608 680 709 723 803 817 936 945 979 5037 083 104 113 152 173 186 265 270 271 287 288 306 310 319 363 376 387 474 520 541 556 558 576 597 599 617 633 635 686 717 759 788 815 866 869 893 6020 025 031 060 070 134 143 154 172 185 203 208 219 241 245 360 394 424 474 505 509 551 559 560 597 627 641 666 691 710 714 734 747 760 801 847 916 926 946 966 1130 153 177 208 222 227 231 238 255 270 300 361 370 371 380 451 458 459 490 501 502 538 647 711 724 747 759 798 822 824 827 849 858 890 904 978 8029 039 045 160 172 175 207 211 215 224 264 298 305 381 405 417 471 506 519 529 537 545 559 627 635 677 780 782 807 809 855 879 888 916 972 996 9016 033 071 083 092 101 105 136 214 288 317 386 404 480 521 565 593 594 602 617 660 675 678 716 741 754 770 777 847 877 879 886 940 941 975 982 10018 118 138 188 189 197 205 209 236 254 257 263 284 363 385 427 452 453 467 486 490 505 511 521 536 546 555 574 642 699 718 728 735 756 819 892 896 913 917 11001 060 077 110 116 223 254 255 282 322 330 441 456 460 461 467 477 524 525 576 NIETEN 582 586 589 601 611 646 654 665 757 772 7S1 838 878 882 905 970 12010 030 071 084 092 101 112 131 140 181 182 240 263 271 325 340 380 409 422 432 510 522 564 569 623 631 635 653 696 711 730 743 745 746 806 840 852 868 878 935 980 13006 111 234 262 298 305 338 342 400 407 443 459 520 528 544 545 592 617 634 730 739 749 819 842 845 848 862 889 902 936 940 972 14084 136 159 177 184 216 243 244 256 285 382 424 435 443 444 451 476 491 497 502 505 509 512 576 584 595 609 614 651 727 797 832 835 846 865 916 928 945 955 968 15023 059 093 132 146 221 227 254 286 338 359 366 373 404 408 412 461 473 483 503 521 526 565 601 641 654 676 739 778 782 835 842 848 867 921 945 956 967 16001 053 064 074 087 099 182 192 220 225 226 232 278 295 322 327 343 362 376 404 428 482 513 569 623 663 683 689 695 727 766 853 890 931 958 971 990 17028 030 035 046 107 115 168 212 276 293 309 408 412 443 453 459 466 490 554 555 569 580 584 597 598 638 690 823 838 843 877 983 18032 094 108 141 147 169 173 188 198 200 224 229 287 296 330 352 356 399 419 438 470 480 505 599 684 713 737 740 769 789 845 846 856 886 888 911 922 19044 055 058 066 094 104 134 161 189 216 243 257 291 303 340 350 368 424 436 498 500 502 534 590 642 728 733 748 769 791 800 808 856 889 911 919 934 949 993 20066 069 091 094 103 119 164 176 278 345 359 371 449 478 492 506 531 578 594 603 711 782 814 866 902 984 21012 093 105 108 109 113 137 206 254 327 334 362 416 425 444 446 480 492 505 541 592 619 627 647 693 703 725 867 902 973 22000 Dir. Makelaar J. P. A Koks - Haringvliet 96 - Rotterdam - Telefoon 122440 BELANGRIJKE KUNST- en ANTIEKVEILING o.m. afkomstig uit verschillende nalatenschappen op DONDERDAG 11, VRIJDAG 12 en MAANDAG 15 DECEMBER 1958 telkens te 10 uur voormiddag ten overstaan van de notarissen A. MEERSTADT en G. J. LUNENBERG. SCHILDERIJEN en Aquarellen - Blauw en Gekleurd Chinees en Ja pans Porselein en Delfts Aardewerk - Europees Porselein, Aardewerk, Kristal, Koper- en Tinwerken - Oosterse Kunst, Varia, Curiosa, Per zische en Deventer Kleden, Lopers en Kelims. Juwelen, Goud- en Zilverwerken - Antieke e.a. Meubelen. KIJKDAGEN ZONDAG 7, MAANDAG 8 en DINSDAG 9 DECEMBER 1958 van 10 tot 16 uur GEBOUW HARINGVLIET 96 - ROTTERDAM. De uitvoerige Catalogus wordt aan de bekende adressen verzonden en is voorts aa 1.verkrijgbaar ten kantore van de Veilingdirectie (Postrekening 269.137 ten name N.V. Vendu Notarishuis). De modern-gezellige DAVONETTE oliehaard, leverbaar in diverse kleurencombinaties, grote Pyrex spiegelglas vlammendeur. Schriftelijke garantie op de brander. Heerlyke warme voeten. Netto-capaciteit 12.500 kcal/h. Is de trotse bekroning van 120 jaar DAVO i n g li t lig De doo ontwikke eerste kli wel zeer Roosenda derdaad ders: S{ met een Hoensbro Inmiddels Hoensbro opnieuw Teneinde den strijden va Sportclub Vüssingen de hand 1 met twee Zeeuwse Sc zen. Tenzij dusdanig ii weg op gaa Boxtel Met het wil het ma a stellingen reeds zo ve der hekkeslu Het volgende witten thuis gemakkelijke krachtsversc ling toch nii verwacht w< eens zegevie treden. De Boxtel winne het resultaa mond te wo Dat ook nog lang nie zich straks menis zont gebleken. Zc kans om bij baar punt u ning wordt en dit is he (Van on Over enl Nederlands renzoon zoi en dode in\ stamboekve in de trein zonder enif boerderij men wij stanties in Tijdens een den met mej. Euromarktvoe derlandse taa de in de bepalingen seling van 6., de vrije vestig derdaad deze deren. Got Alle belemn geheven bij 1 voorbereiding ari IflSQ li-» -oi van alle. "Ci ciu ari 1959 in geheel i kunnen ren, zich België, Italië en welk bi schillig Men uee te Brussel sten zijn derdaad dringt, zal kr A - vol Luxe Fra beroep irI welk deelde Wc gevd te we dat h "'"'St, dat 1 felijkhedei de hand, &a[ over diverse ken, r- groot veeteelt len en >n vi dat -•rse i /Paar tocl belang olt, tuinj pluimv Voor de in voor ven. 1 i In jani a jani verdragstt< Wollrrs «f-,- welke etaj vrije em He betre wssel hopen eerste „bevrijd kan worden. L eerste etappe «rijgen, dat he steeds stijgend zonder land u binnenlaat mei en goed. In Pa (A Vier werke helpen elke Elk labiet Chela middelen,die in lijn geworden l»al brachten. I werken nóg bele wanneer andere Tegen pijnen en griep w*nl die wordt beicher

de Stem | 1958 | | pagina 6