Beeldjes voor de toren van Middelburgse stadhuis STEM-FEUILLETON jj. 0OOOOOOO Zwart o p W i t Tal van arrestaties in Spanje bij oppositie \a m 1 Blinden vielen in de Seine Diefstal van 5,7 miljoen aan diamanten Succes met Nike-Hercules Omgekomen in brand Eerherstel voor Cleopatra DAGBLAD DE STEM VAN WOENSDAG 3 DECEMBER 1958 Tractor door ijs in zuidpoolgebied Nu! Verstuif die ELLENDE VAN Vl H00FD-K0U! Film over leven van Lord Baden-Powell Retraites en bijeenkomsten dienstplichtigen J Imperial 22 ct. Veritable 27 ct. Lovely 31 ct. 'n bijzonder feest? Russische zondag wordt zaterdag rrnonnen opereren in <=Ui door Emily Grant en kantoormachines Prinses Sjahnaz heeft een dochter TV-RAD lO'TV-RADIO'TV* V gjjgjB SttMigga» V mi c' V.V %s?N«N«. - WW s® - g De restauratie van de Middelburg se stadhuistoren nadert haar voltooi ing. Terwijl het metsel- en beeld houwwerk aan de toren bijna gereed is maken de architect en aannemers zich op voor de laatste ronde. In het komende voorjaar zal de fraaie stad huistoren eindelijk weer zonder stei gers boven de daken van Zeelands hoofdstad uitsteken. Tijdens deze laatste ronde zullen er zo op het eerste gezicht geen grote veranderingen meer plaats vinden. De arbeiders zullen zich nu meer gaan bezig houden met de afwer king van het sierlijke bouwwerk. Zo zal deze winter bij de firma Jobse in Middelburg de windvaan gemaakt worden. Deze windwijzer, die toch al- (Advertentie) tijd nog twee meter hoog is, zal Nep- tunus met zijn drietand voorstellen. Aan de hand van oude afbeeldingen wil men zoveel mogelijk de oude windvaan nabootsen, die door het fa tale bombardement van zeven mei 1940 vrijwel geheel is verloren ge gaan- Het Neptunusbeeld zal van ko per vervaardigd en met torenblad goud verguld worden. Het komende voorjaar wordt hij dan op de nu reeds geplaatste koningsstijl gemon teerd. Deze winter zullen ook de twee grote luidklokken in hun stoelen ge hangen worden, De grootste, de zes ton zware klok, die helen uren slaat, staat al boven in de toren. De kleine luidklok werd bij de brand geheel vernield en is opnieuw gegoten. Hij werd door de gieters aan de voet van de toren afgeleverd. Deze week zal ook hij een enkele reis naar bo ven in de toren krijgen. De acht char mante beeldjes, die bij het slaan van de hele en halve uren in de voor gevel van de toren heen en weer draven, worden ook deze winter ge plaatst. Op het ogenblik staan zij acht man en twee paarden sterk op de zolder van het stadhuis te wach ten. Volgend voorjaar zullen zij weer de aandacht van de duizenden toe risten trekken. De twee kleurige rui tertjes komen bij het slaan van de hele uren uit hun aan weerszijden van de toren gemaakte huisjes om precies bij het slaan van de klok tegen elkaar te botsen. De lanciers komen bij de halve uren in acne. Wanneer de toren klaar is, blijft al leen nog de gevel van het stadhuis aan de Noordstraat over. Hier is het herstelwerk nog maar tot 10 meter boven de begane grond gevorderd. De gehele gevel boven deze tien me ter moet nog gesloopt en gerestau reerd worden, terwijl ook het torentje op de noordoost-hoek van het stad huis nog een beurt moet hebben. Tengevolge van een tragisch onge- val is in Parijs een blinde student, de negentienjarige Michel Fourret, om het leven gekomen. Met twee vrienden, eveneens blind, liep Fourret over d,e Pont du Carous- sel over de Seine. In verband met werkzaamheden was zand op de brug gestort. De jongens voelden het zand onder hun voeten, besloten om de hoop heen te lopen, doch raakten de richting kwijt en stortten over de leuning in het Seinewater. Fourret was op slag dood. Zijn vrienden werden gewond doch kon den worden gered. Uit de brandkast van het Congress hotel te Chicago is eèn kistje met diamanten ter waarde van anderhalf miljoen dollar (5.700.000 gulden) ver dwenen. De juwelen werden kennelijk tussen zondagmiddag en maandagmiddag ge stolen. De diefstal werd ontdekt door Charles Stager, handelsreiziger in dienst van de firma Henry Winston and Co., New York, toen hij nog een zending diamanten ter waarde van een half miljoen dollar in de brand kast wilde opbergen. (Advertentie) Het Amerikaanse leger heeft be kendgemaakt,. dat zijn nieuwe lucht- afweerprojectiel van het type Nike- Hercules" een supersonisch doel heeft vernietigd, dat op een hoogte van meer dan 12 mijl een snelheid van meer dan 1500 mijl per uur had. Het was de eerste maal, dat enig luchtafweerprojectiel een doel vernie tigde dat zich zo hoog bevond en zulk een snelheid had. Een hoogte van bo ven de 12 mijl is groter dan normaal wordt bereikt door moderne bom menwerpers. De proef is gehouden op de projectielenbaan te White Sands in New Mexico. Het doel was een XQ-5 Drone, die aangedreven werd door een Ram-jet motor en die verschei dene malen de snelheid van het ge luid kan halen. Het leger zei, dat de Nike-Hercules, welke sedert juni van dit jaar rondom enkele Amerikaanse steden geposteerd is, bommenwer pers buiten gevecht kan stellen van een afstand van 75 mijl. Om veilig heidsredenen werd de afstand bij de proef in New Mexico niet genoemd. Twee leden van de genie van de Amerikaanse zeemacht zijn nauwe lijks aan de dood ontsnapt, toen hun acht ton zware tractor in een meer dan 30 meter diepe spleet in het ijs viel. De beide mannen, Morgan H. Nor- val en L. R. Renwick, werden door de andere leden van het gezelschap gered en per vliegtuig naar Mc- Murdo Sound vervoerd voor medisch onderzoek. Zij bleken echter lichte verwondingen te hebben opgelopen. Het ongeluk gebeurde ongeveer 45 km ten oosten van McMurdo. Norval en Renwick bevonden zich in de laatste tractor van een kon vooi, dat 720 km van Little America had gereisd. Plotseling zakte hun voertuig door een dunne „sneeuw- brug" over de spleet. Met hun trac tor stortte een slee geladen met dy namiet, benzine en gedenatureerde alcohol in de spleet. Norval en Renwick moesten met een touwladder uit de diepe spleet worden gehaald. (Advertentie) Ontworpen als een nebulisator! Het verspreidt zich terwijl U sproeit, om de verstopping vlug op te luchten. Nieuwe 1-2 werking! De speciale medicinale middelen inVapoMist openen Uw neus—en houden Uw neus urenlang open "SPROEI EVEN. ..EN U ADEMT WEER!" De padvindersbeweging heeft be kendgemaakt, dat een film over het leven van haar oprichter Lord Ba- den-Powell gemaakt zal worden door de filmmagnaat Cecil B. de Mille. De Boy Scouts Association zal vol ledige steun en samenwerking aan De Mille geven. Lady Baden-Powell verklaarde, dat het altijd haar droom is geweest, dat het leven van haar overleden echtgenoot verfilmd zou worden. Zij geeft het project haar volle goedkeuring en samenwerking. In de nacht van maandag op dins dag is te Heemstede de 53-jarige alleenwonende mejuffrouw Th, Loots door brand om het leven gekomen. De politie acht het niet uitgesloten, dat de dame op bed heeft gerookt. Twee politiemannen hebben nog ge poogd het huis binnen te komen. De hevige rook maakte dat onmogelijk. Na de blussing vond men het stoffe lijk overschot naast het bed. In het St.-Gerardus Retraitehuis te Seppe worden tussen 22 december en 24 maart retraites voor dienstplichti gen gegeven. Tussen 10 december en tr december worden te Bergen op Z-oom, te Breda, te Groenendijk, te hplst en te Sluiskil voorbereidings bijeenkomsten voor aanstaande dienst plichtigen van de lichting 1960 gehou den. Op deze bijeenkomsten wordt gesproken door een legeraalmoezenier en een officier. dvertentie) FL. 6.45 PER FLES V°0R DE HANDELH VAN TOOR IZ. VLAARDINGEN mWlIJGBAAR BIJ ELKE GOEDE SLIJTER ti)f> F'"sslsche regering heeft beslo- wept elilngang van het aanstaande keinde de officiële rustdag niet tc stellen zon<^ag maar op zaterdag Tas "'erijRussische persbureau Son van jgeria?n 0m "aan de wen- komen'" arbeiders tegemoet te 44) Op de vraag, of mevrouw Xanthopou- los op ..Bessenstein" was, zei Johan conform zijn instructies nee, die was vanavond wel verwacht, maar niet verschenen., en of er iets gebeurd was met mevrouw??) ,,Dank je, Hugo, dat is aardig van je. En nu, Hugo", vervolgde Vera, ,,komt het volgende punt. Heb je je honden onder appèl?" ,,Mijn vrouw niet, mijn honden wel", zei Hugo. ,,Ook die twee Groenendalers?" Stellig Vera!" „Gehoorzamen ze Johan ook?" ,,Ja, Vera, Johan kan met honden omgaan en is ze de baas., ook die twee gedresseerde Groenendalers". „Prachtig, dat dacht ik al, Hugo". „En als die honden nu niet gehoor zaam of afgericht waren geweest, wat dan?" vroeg Irma. „Dan, Irma", zei Vera, „hadden we een ander spel moeten beden ken Vera besprak vervolgens met Hugo en Johan het plan de campagne voor de volgende ochtend. 's Anderendaags regende het, een drenzerige motregen, die met tot uitgaan noodde. Irma zag het met genoegen. Het weer werkt mee, zei ze. Om kwart voor elven reed een au to de oprijlaan van „Bessênstein" uit Johan chauffeerde, Hugo zat achter in met zijn beide Groenendalers. Een eind buiten het landgoed stopte de wagen. Vera stapte in. Zij had (om te ontkomen aan het wakend oog van Jansen verklaarde zij later) „Bessen stein" al eerder te voet verlaten en haar weg gezocht langs bospaden en een karrespoor- Johan reed naar Den Haag en parkeerde de auto op de Alkemadelaan. Het was tien mi nuten over elven. Het motregende nog steeds. Het drietal stapte uit. Johan nam de honden aan de lijn. Hij liep de straatweg op en ging bii Clingendaal het Haagse Bos in. Hugo liep de Laan van Nieuw-Oost-Indië in en sloeg linksaf een bospad in. Vera volgde een paar minuten later en sloeg, iets eerder, eveneens linksaf een bospad in. Om' tien minuten voor half twaalf bevonden Johan (met de honden), Vera en Hugo zich in het bos. Om half twaalf stopte een taxi op de Bezuidenhoutse Weg nabij het pa lcis Huis ten Bosch. Een eenvoudig geklede~vrouw stapte uit. Twee meis jes van zes en acht jaar volgden. De vrouw betaalde. De chauffeur zei dat het eigenlijk helemaal geen wandel weer was. Het oudste meisje zei, dat tante Luise veel frisse lucht moest hebben, niet waar, tante? Kleinchen knikte, lachte vriendelijk tegen de chauffeur, nam het jongste kind bij de hand. Het drietal wandelde een klein stukje terug en ging toen over een bruggetje het bos in. (Hadden sommige „bevoegde in stanties" niet zo op discretie aange drongen. dan had de chauffeur mis schien argwaan gekoesterd, want dan was de invloed van de radio-bericht geving wel groter geweest. Kleinchen had enigszins op die discretie gere- ra groette terug. Bleef staan. „Kijk daar eens, een konijntje kijk!" zei de vrouw. De kinderen doken in het struik gewas om het konijntje te zien te krijgen. De spionne toonde een enveloppe? Vera eveneens. De enveloppen wer den uitgewisseld. Vera stak die van Kleinchen in haar mantelzak, nam hem er weer uit. Zag, dat de spion ne aanstalten maakte om Vera's en veloppe te openen- Vera maakte een gebaar met haar linkerarm. Johan zag dit en maakte de honden los. Twee woeste Groenendalers braken door 't struikgewas. De spionne schrok. De honden sprongen op haar toe.. Johan schreeuwde een bevel., de honden attaqueerden; de kinderen keken om, stonden als verstardeen der honden sprong op de kinderen toe.. Hugo kwam aangerend., com mandeerde de hondensprak met de kinderen.. Vera keek strak naar Kleinchen.. Johan stond bij de twee aag kend en die in haar veldtochtplan verdisconteerd). Vera drentelde langs het ruiterpad. Het was doodstil in het bos. Bijna kwart voor twaalven. Johan liep met de beide honden op het fietspad evenwijdig aan het ruiterpad. Keek op zijn horloge. Bij na kwart voor twaalven. Hij stelde zich ietwat verdekt op. Keek voort durend scherp uit. Hugo liep met de handen diep in de zakken van zijn groene loden jas in het bos ter rechterzijde van het ruiterpad. Keek om zich heen Nie mand in zicht. Dook toen weg in een kuil in het struikgewas. Bleef voort durend scherp uitkijken. Vera liep iets verder door, lang zaam. Ja!! Zij slaakte een zucht- Een vrouw kwam van een zijpad. Twee kinde ren volgden een ogenblik later. Kinderen! Daar had zij niet op ge rekend. De vrouw en de kinderen kwamen naderbij. De vrouw groette Vera. Ve- Kleinchens groet een paar seconden vrouwenSedert waren slechts verlopen. „Pak haar revolver af, Johan", zei Vera, „en de enveloppe.." De spionne deed een stap terug. De honden gromden. De spionne bleef staan. Het oudste meisje zei snikkend „Als hij mijn brief wil pakken krab ik hem, tante Luise!" De spionne keek verschrikt naar 't kind. Vera volgde Kleinchens blik Begreep.. Ging naar het meisje en zei: „Waar is die brief?" Het kind zei niets. Klemde haar hand op haar rechter mantelzak. Vera haalde de brief er uit. „Ga!" zei ze tegen Kleinchen. Eerst langzaam, toen vlugger liep de spionne het pad af. Johan volgde haar. Zij sloeg rechtsaf naar de een paar tientallen meters verder lopen de hoofdweg. Bij de tramhalte stond een vrachtauto. De chauffeur morrel de aan de motor. Hij zag de spion ne, liet haar in de cabine plaatsne men, gooide de motorkap dicht en reed weg. De kinderen waren ontdaan. Hudo troostte ze. Tante Luise moest zei hij, naar de dokter, want een' der honden had haar gebeten. Gelukkig was het niet erg. En de brief? vroeg het meisje. Tante Luise had haar ge zegd. dat ze er erg goed voor moest zorgen.... dan kreeg ze lekkers. Voor die brief, zei Hugo, daar zorgt die mevrouw daar, een goede kennis van Tante luise. Hugo dacht: Hoe raak ik die druipneusjes kwijt. Jo han schafte raad. Hij zei dat hij best wist wie ze waren, want hij kende die aardige oom van ze, oom.. „Ome Henk!" schreeuwde het jongste, minst geschrokken meisje. „Juist, oom Henk", zei Johan. Johan bracht de kinderen naar de straat (in het Bezuidenhout) waar oom Henk woonde. De kinderen be seften niet dat zij Johan de weg we zen. Onderweg vertelde Johan alle maal grappige dingen over dieren. Die meneer was reuze aardig, zei het oudste meisje later tegen haar oom, hij zou vast gauw weer bij oom Henk komen. Oom Henk was nog steeds aan het nadenken wie toch wel die aardige meneer kon zijn geweest, toen Johan al lang en breed op „Bessenstein" terug was. Hij had, na de kinderen aan de deur van oom Henks huis goe dendag te hebben gezegd, op waarlijk onopvallende manier (natuurlijke on opvallendheid was een van Johans vele goede eigenschappen) het haze- pad gekozen en had even onopval lend de oprijlaan van „Bessenstein" bereikt. Vera en Hugo waren teruggegaan naar de auto. Die kinderen in te schakelen was 'n schandaal meende Hugo. Dat was het ook, beaamde Vera., maar. Hugo, denk eens aan Claartjes avonturen! En het had mis schien succes gehad, als dat kind niets van die brief had gezegd, zei Vera. „Succes? Hoezo?" vroeg Hugo. „Ik vermoed, Hugo, maar het blijft natuurlijk een gissing, dat Kleinchen, wetende dat zij in Nederland niet lang meer kon blijven, en omdat zij be greep dat Arlotti dat ook inzag, be sloot om vandaag te komen. Irma's optreden en vooral het onvoorziene feit dat zij Irma herkende, deden haar geloven, dat het Arlotti ernst was. (Wordt vervolgd) GEHOORZAAM „Zitten blijven," had politie- J man Norman Brown uit Lon- j den tegen zijn hond in het zijspan van zijn motor gezegd. Toen stapte hij naar twee ver- dachte figuren. Die begonnen t een vechtpartij en het slot van het liedje was, dat de heer Brown buiten westen werd geslagen. Al die tijd zat zijn hond gehoorzaam toe te kijken, i „TWiniig guiueu gene, die onze boxer terugbrengt. Hij is zwart, eet alles op en is spe ciaal dol op kinderen." De mensen van Bristol zijn genegen hun kin deren binnen te houden tot het dier is gevonden. Gebruik Een dief uit Rochester heeft een nieuwe toepassing van de hoela hoep gevonden. Hij boog het ding recht en zoog zo de benzine uit de tank van de heer Schmids auto. Abuis Twee gemaskerde heren drongen de winkel van de heer Argiro in Montreal binnen en bonden de man vast op een stoel. Toen verdwenen ze met een telmachine. De politie neemt aan, dat de boeven dachten met het kasregister van doen te heb ben. Echtpaar In Indianapolis hield de tachtig jarige mevrouw Damon Peak een jongeman staande om hem met ge zalfde stem te vertellen, dat hii n'ot zo veel moest drinken en dat hij over het algemeen gezien veel beter moest oppassen. Haar 84-jarige echt genoot speelde het tijdens de preek klaar de nortefeuille van de jonge man te rollen. Advertentie In een krant van Bristol verscheen dezer dagen de volgende advertentie: (Advertentie) „Nu krijg je je kans je hebt toch steeds gezegd, dat je hem met je ogen dicht wel kon verslaan?" RUYS Vestigingen door geheel Nederland De Spaanse veiligheidspolitie heeft de laatste weken, in verband met een toenemende golf van onrust, on geveer tachtig leiders van organisa ties, die in de oppositie zijn, gearres teerd, zo heeft Ü.P.I, uit welingelich te kringen te Madrid vernomen. De meeste mannen, die zich daar door onder arrest bevinden, zijn Prinses Sjahnaz, dochter van de sjah van Perzië, heeft gisteren het leven aan een dochter geschonken. Moeder en dochter maken het goed. De achttienjarige prinses Sjahnaz is een kind uit het eerste huwelijk van de sjah. Haar echtgenoot is Aradsjir Zahedi, een zoon van een vroegere minister-president. Volgens berichten van enige tijd ge leden zou de sjah kunnen hertrouwen met prinses Soraja, indien zijn doch ter een zoon zou krijgen. Volgens de Perzische grondwet kan echter alleen een zoon van de sjah kroonprins worden. Spaanse socialisten, die door de re gering aansprakelijk worden gesteld voor een aantal verspreide wanorde lijkheden in de laatste maanden, te gen de regering gericht. In kringen van de regering te Ma drid wordt toegegeven, dat er arres taties hebben plaats gehad, maar bij zonderheden daaromtrent zullen pas in de naaste toekomst worden be kendgemaakt. De arrestaties hadden voorname lijk plaats in Madrid, San Sebastian, Barcelona en Valencia. De meeste gearresteerden zouden „jonge intel lectuelen" zijn. Politieke kringen geloven, dat de arrestaties vooral ten doel hebben, een einde te maken aan ondergrond se activiteit en om de groeiende on tevredenheid tegen te gaan, die een gevolg is van de economische toe stand van Spanje. De prijzen zijn de laatste twee ja ren met 40 pet. gestegen en hebben daardoor de laatste loonsverhogingen door de regering in 1956 toegestaan, meer dan teniet gedaan. (Advertentie) Cleopatra was de „meest kuise vrouw van haar tijd". Zij was zeer in telligent, ontwikkeld en op politiek gebied zeer bekwaam. Zij liet zich in haar besluiten alleen door het welzijn van Egypte leiden. Een Egyptische archeoloog. Selim Hassan, die dit verklaarde wil de „ware geschiedenis van Cleopatra" schrijven door zich op „zuiver Egyp tische teksten" te baseren. Hij zal een boek publiceren, dat eerherstel beoogt van de koningin, die „door imperialistische geschiedkundigen van haar tijd is belasterd". DONDERDAG 4 DECEMBER HILVERSUM I 402 m KRO: 7,00 Nws. 7.15 Gram. 7,30 V. d. jeugd 7,40 Gram. 7,45 Morgengebed en lit. kal. 8,00 Nws. 8,15 Hoogmis 9,35 Waterst. 9,40 Schoolradio. NCRV: 10,00 Gram. 10.30 Morgendienst. KRO: 11,00 V. d. zieken 11,45 Chansons 12,00 Middagklok-noodklok 12,03 Gram. 12,25 V. d. boeren 12,35 Land en tuinb. meded. 12,38 Gram. 12,50 Act. 13,00 Nws. 13,15 Zonnewijzer 13,20 Lichte muz. 13.45 St. Barbara, klankb. NCRV: 14,00 Lichte muz. 14,30 Gram. 14,55 Meis jeskoor en instr. kwint. 15,15 Omr. ork. en solist 16,00 Bijbeloverdenking 16,30 Strijkkwart. 17,00 V. d. jeugd 17.30 Gr. 17,40 Beursber. 17,45 Kamerork. en solist 18,15 Friese uitz. 18,30 Vocaal ens. 18,50 Sociaal perspectief, caus. 19.00 Nws. 19.10 Op de man, caus. 19,15 Gram. 19.30 Radio krant 19,5^ Pol. caus. 20,00 Gevar. progr. 22,00 Periodieken parade 22.10 Orgelconc. 22,45 Avondoverden'king 23,00 Nws. 23,15 Zaalsportuitsl. 23,20-24,00 Gram. HILVERSUM II 298 m AVRO: 7,00 Nws. 7,10 Gym. 7,20 Gram VPRO: 7,50 Dagopening. AVRO: 8,00 Nws. 8,15 Gr. 9,00 Gym. v. d, vrouw 9,10 De groente man 9,15 Gram. 9,40 Morgenwijding 10,00 Gram. 10,40 V. d. kleuters 11,00 V. d. huisvr. 11,15 Gram. 11,45 Het moeilijke schoolkind, caus. 12,00 Lichte muz. 12,30 Land- en tuinb. meded. 12,33 Lichtè muz. 12,50 Uit het bedrijfsleven, caus. 13,00 Nws. 13.15 Meded. of gram. 13,20 Metro- pole ork. 13,55 Beursber. 14.00 Piano a quatre mains 14,30 Zijn zeven vrouwen, hoorspel 15,05 Kamermuz. 15,40 Voordr. 15,55 Gram. 16,30 Gram. 17,00 V. d. jeugd 17,45 Lichte muz. 18,00 Nws. 18,15 Lichte muz. 18,45 Sportpraatje 18,55 Gesproken brief uit Londen 19,00 V. d. kleuters 19 05 Gevar. progr. 20,00 Nws. 20,05 Gram. 20,15 Concertgebouwork. en solist i. d. pauze (plm. 21.10-21,35 Humoreske, voordr.) 22,20 Gram. 22,40 Act. 22,50 Sportact. 23,00 Nws. 23,15 Beursber. te New York 23,25-24,00 Discotaria RADIO VATICANA 17,00 Oratorium van Fr. Cavalli. BRUSSEL 324 m 12,00 Amus. ork. 12,34 Gram. (om 12.55 Koersen) 13,00 Nws. 13,11 Gram. 14,00 Engelse les 14,15 Kamermuz. 14,30 Franse les 14,55 Gram. 15.00 Schoolradio 15.30 Gram. 15,45 Duitse les 16.00 Koersen 16,02 Gram. 16,45 Ka- mernïuz. 17,00 Nws. 17.10 Gram. 17,15 V. d kind. 18.15 Volksliederen 18,30 V. d. sold. 19.00 Nws 19.30 Rep. 19,40 Gram. 19,50 Vrije pol. tribune 20,00 Koren, ork en sol. 22,00 Nws. 22,15 Israëlische uitz. 22,40 Experimentele muz 22,55-23,00 Nws. BRUSSEL 484 m 12,00 Gram. 12,30 Hammondorgelspel 13.00 Nws. 14,15 Gram 14,30 Kamermuz. 15 30 Gram. 16.05 Idem 16.30 Lichte muz. 17,00 Nws. 17.10 Gram 17,20 Zang en piano 17,45 Gram 19 30 Nws. 20,00 Gevar progr. 22,00 Nws. 22 10 Koorzang 22,55 Nws. Televisie DONDERDAG 4 DECEMBER NTS: 20,00 Journ. en weeroverz. KRO: 20,20 Gastenboek 20,35 Caus. 21,05 Vlooien- spel, Sinterklaasmusical 21,50 Epiloog. FRANS BELG 17.00-18.00 V. d. kind. 19.00 V. d. jeugd 20.00 Nws. 20.35 Télé- match 22.00 Filmprogr. Daarna wereldnws. VLAAMS BELG. 19,00 V. d. jeugd 19.30 Nws. 20,00 Debat 20,30 Speelfilm 22,05 Voordr. 22,35 Nws.

de Stem | 1958 | | pagina 9