Walcheren Zeeuwsch-Vlaanderen Zuid Baveland Sinterklaas-veemarkt te Goes Dagblad De Stem tóch iets aan doen. overal in huis liggen ze op de loer. die nare luchtjes. VERNIETIG ZE MET 2 2 Mossel-auto in noord-Frankrijk verongelukt i Verloofd paar won j I te Terneuzen televisietoestel j Faillissement Veel kampioenen weinig aanvoer Auto te Lewedorp tegen een boom Hoogwaterstanden dubbele garantie! AGENDA Vandaag Morgen DAGBLAD DE STEM VAN WOENSDAG 3 DECEMBER 1958 MIDDELBURG Sinterklaas en de brandweer Vrijdagmorgen zal Sinterklaas een reuze geschenk brengen aan de brandweer. Twee nieuwe brandweer auto's en een nieuwe trekker-com mando-wagen zullen door de Sint voor het stadhuis aan de leiding van het brandweerkorps worden overgedragen, waarmee onze spuit gasten radicaal uit de brand zijn. VLISSINGEN „London Harmony" te water gelaten Het motortankschip „London Har mony", dat gebouwd wordt door de n.v. Koninklijke Maatschappij De Schelde, is te water gelaten. Het 19.000 ton metende schip, dat voor rekening is van de Engelse rederij London Overseas Freighters, gleed zoals ge woonlijk vlot zijn element in. Mevrouw E. Hupkes-Damme, echt genote van de directeur van De Schel de, verrichtte door het doorkappen van de laatste draad de tewaterlating. Het schip dat een snelheid zal hebben van 15 knopen, zal in april 1959 wor den afgeleverd. Op de helling wordt nu de kiel ge legd voor een motortankschip, dat het grootste zal worden van Neder land. Het schip zal een draagvermo gen krijgen van 32.000 ton en wordt gebouwd voor de Rotterdamse rederij Phs. van Ommeren n.v. Engels schip liep vast Het 7241 brt. metende Engelse vrachtschip ,,Indore" van de Mari time Shipping and Trading Compa ny Ltd'', te London is in de bui tenhaven vastgelopen. Het schip deed Vlissingen aan om brandstof in te nemen bij de S-H.V. De sleepboten „Rammekens", „Van Woelderen" en „Prins Frederik Hendrik" slaagden erin na enige vergeefse pogingen het schip in de morgen vlot te trek ken. Veertig jaar „St. Bernulphus" Op zondag 7 december a.s. zal de afdeling Vlissingen van de Neder landse katholieke bond van hogere, middelbare en lagere technici St.- Bernulphus het feit herdenken, dat deze bond veertig jaren geleden te Amsterdam werd opgericht. Om kwart voor twaalf zal in de pa rochiekerk door de geestelijk adviseur kapelaan C. Bouwmans, een H. Mis van dankbaarheid worden opgedragen. ORGANISATIES JUBILEREN Zondag a.s. viert de afdeling van de bouwvakarbeiders „St. Joseph" haar 60-jarig bestaan. Bovendien is er ook feest voor de afdeling katho lieke bond van technici „St. Bernul phus", die 40 jaar oud is en dit heugelijke feit gaat herdenken. (Advertentie) 'SINT hoeft geen advies te vragen hij zal dit jaar zeker slagen het beste uit Parijs en Londen is naar Witteveen ge zonden. Maandagavond laat is een auto van de fa. Gijzel uit Kapelle, die een lading mosselen van de fa. Bar- bé te Yerseke vervoerde bij Maubeu- ge (Fr.) op een overweg door een trein gegrepen en goeddeels ver nield. De chauffeur, de 41-jarige M. Mieras uit Yerseke, liep zware verwondingen op en is in een zieken huis opgenomen. Aardenburf Spontane hulde voor de burgemeester Door de bevolking van Aardenburg is aan burgemeester Sjef van Don gen een spontane hulde gebracht ter gelegenheid van zijn benoeming door Z.H. de Paus tot ridder in de Orde van de H. Gregorius de Grote, bij de officiële opening van de r.-k. HBS te Oostburg, van welk 'bestuur hij voorzitter is. In de zaal van het ge meentehuis waren de gemeenteraad, de katholieke geestelijkheid, de pre dikanten en talrijke notabelen bijeen gekomen om burgemeester van Don gen te huldigen. Namens de raad en namens de bevolking sprak het oud ste raadslid A. I. Catsman (AR) woorden van gelukwens. Hij memo reerde hetgeen burgemeester van Dongen voor de streek en vooral voor de gemeente Aardenburg heeft ge daan, welke gemeente hij van een door de oorlog verwoeste puinhoop heeft weten op te bouwen tot een goed bewoonbare gemeente. Aan me vrouw van Dongen werden bloemen aangeboden. Tijdens de bijeenkomst verschenen de beide muziekgezel schappen, de -Koninklijke Aarden- burgse Fanfare en „Elk naar zijn Krachten" uit St. Kruis, die een sere nade kwamen brengen Namens „Elk naar zijn Krachten" sprak de voorzit ter A. Paridaen en namens de Fanfa re I. J. van Daalen woorden van ge lukwens Vele inwoners waren voor het gemeentehuis samengestroomd. Ontroerd dankte de burgemeester voor de hulde. Het had hem zeer getroffen, dat alle richtingen en lagen der bevolking spontaan deze hulde kwamen brengen. Tot laat in de mis tige avond klonken de tonen van de muziekgezelschappen nog door het stadje. Graautv VEEL BELANGSTELLING Bij de film. die hier door de Witte Paters werd gedraaid, heeft men ze ker niet te klagen gehad over belang stelling. Niet alleen de kindervoor stelling om half drie, maar ook de avondvoorstelling was druk bezocht. Hoofdplaat Bezoek van de Sint St.-Nicolaas en zijn knechten heb ben ook een bezoek gebracht aan Hoofdplaat. Aan de rand van het dorp werd de Sint afgehaald door de mu ziekvereniging A.B.K., gevolgd door de schoolkinderen, die allen met een vlaggetje de Sint toewuifden. Ten ge meentehuize werd de hoge bezoeker officieel welkom geheten door burge meester Temmerman. Deze dankte de Sint hartelijk voor de nieuwe brand weerauto, die vorig jaar op het ver langlijstje van de gemeente stond, en die er dit jaar ook is gekomen. Dit jaar staat er een kleedlokaal voor op het nieuwe sportveld op het lijstje. De Sint beloofde zijn best te zullen doen. Na de rondgang door het dorp sprak de Sint op het plein van de r.-k. St.-Jozefschool alle kinderen toe en riep er verschillende persoonlijk bij zich voor een vermanend of een prijzend woord. Uit naam van alle kinderen sprak Irene Verstraete een welkomstgroet uit. In de klaslokalen werd daarna aan alle kinderen een versnapering uitge reikt. De zieken en ouden van dagen van de gemeente kregen hun pakje thuisbezorgd door de Sint zelf, of door de Pieten. St.-Jansteen GEMEENTE ST. JANSTEEN. Inenting tegen pokken. De Burgemeester van St. Jansteen maakt bekend, dat op donderdag 4 december a.s. te 15 uur gelegenheid bestaat tot kosteloze inenting tegen pokken in 't Wit-Gele Kruisgebouw. De burgemeester voornoemd, J. I. M. REUSER. Lamswaarde Voetbalclub wordt opgericht Reeds lange tijd bestaan er hier plannen om te komen tot oprichting van een voetbalclub. Thans zijn de voorbereidingen zover gevorderd dat vandaag, een oprichtingsvergadering zal plaats hebben in café Th. de Deijn. Gezien de belangstelling, die er voor de nieuwe club bestaat, ver wacht men een massale opkomst. Sluis BEZOEK VAN DE SINT Als gewoonlijk kwamen de kinde ren van de K.A.B.-leden (negentig in getal) met hun ouders op bezoek in het parochiehuis. St.-Nicolaas wist zich op boeiende wijze met de kinde ren te onderhouden. Natuurlijk wer den de St.-Nicolaasliedjes spontaan uitgevoerd. Na afloop kregen de kin deren een flinke zak lekkers mee naar huis. Dezelfde avond was er door de le den van de K.A.B.. K.A.V., K.A.J., en V.K.A.J. een ontspanningsavond georganiseerd. Hierbij waren aanwezig: de pas toor en de geestelijk adviseur en St. Nicolaas kwam er met zijn zwarte piet ook eens om het hoekje kijken. Hij liet tot grote vreugde van het publiek het hele bestuur op het mat je komen en daarbij moesten de be stuursleden verslag van hun werk zaamheden uitbrengen. Onder leiding van de geestelijk ad viseur werden door de jeugdafdelin gen enkele toneelstukjes uitgevoerd, die zeer veel bijval genoten. Tot slot werd er nog een gratis verloting gehouden. vel gereden, waarna hij vervolgens botste tegen de aangebrachte rood witte afbakeningstonnen welke ver licht waren. De personenauto is door gereden en heeft de schade aan ton nen en de verplichting ter plaatse achtergelaten. De politie stelt een onderzoek in. stoppeldijk WINKELACTIE HEEFT SUCCES De winkelactie verloopt dit jaar zeer succesvol, hetgeen blijkt uit het feit, dat thans al zoveel kaarten voor de toneelavonden zijn uitge reikt, dat al twee zalen zijn volge boekt. Het organiserend comité heeft daarom besloten een derde toneel avond aan het programma toe te voegen en wel op maandag 8 de cember. Vogehvaarde Sint niet te paard Onder grote belangstelling maakte St.-Nicolaas zijn intocht in de paro chies Boschkapelle en Stoppeldijk Hoewel een schimmel voor de Sint in gereedheid was gebracht, werd St.-Nicolaas bij deze intocht gedwon gen om van een auto gebruik te ma ken. De anders zo trouwe viervoeter was namelijk zo schichtig, dat hij weigerde zijn doorluchtige last op zich te nemen en de kwaliteiten als ruiter van de hoogbejaarde bisschop schenen dermate getaand, dat al zijn pogingen om het onrustige dier te bestijgen, faalden. Het zo vertrouw de beeld van de Sint te paard werd wel gemist, maar het succes van het bezoek werd er gelukkig niet minder om. Te Boschkapelle werd Sinterklaas verwelkomd in de lagere school door de voorzitter van het co mité de heer Th. Baecke. Ook pas toor Vermeulen voerde het woord en deze toonde zich zeer verheugd van wege het feit, dat alle vroeger geuite wensen voor Boschkapelle in vervul ling zijn gegaan. De pastoor was wel zo tevreden, dat hij thans de Sint niet met een verlanglijstje las tig wilde vallen. Een stroom van kinderen en andere belangstellenden kon in het schoolgebouw nader met Sinterklaas kennis maken en voor ieder kind was er een flinke gevulde zak met lekkers. In het Verenigings gebouw te Stoppeldijk was het de zelfde drukte en ook hier werden de kinderhandjes goed gevuld. Kape laan Rombouts vroeg en de Sint beloofde voor de parochie een voetbalterrein. In beide dorpen hield St.-Nicolaas een toepasselijke toe spraak. Het accordeonorkest van de heer Weegenhausen verzorgde het muzikale gedeelte van deze feest dag. De vele belangstellenden, die gisteravond de Klimop-karavaan begeleidden voor de uitreiking van het vierde televisietoestel der Terneuzense middenstands- actie, waren teleurgesteld, toen vanuit de geluidswagen werd me- degedeeld, dat de reis nu richting Sluiskil zou gaan. Sluiskil leek bij- na uitgestorven op het vroege S avonduur. Noch de muziek, noch de aankondiging of wellicht de gelukkige op Sluiskil woonde, J konden enige beweging op straat. brengen. De tocht ging verder naar Sas van Gent. Door de loya- le medewerking van de Sasse burgemeester, de heer den Boer, konden de mensen naar buiten gelokt worden. Toen de karavaan S stopte voor de woning van de S heer H. Marquinie, Westsluis 1, S waren er al heel wat nieuwsgieri- J gen op de been. Bij de familie J Marquinie woont mej. Erna de Maeschalck. die ernstig aan trou- wen denkt. Met haaf verloofde. de heer A- Sampon, was zij zater- dag naar Terneuzen gekomen om verlovingsringen te kopen. Deze ringen brachten het tweede ge- S luk van een televisietoestel en dat J is meer dan vele jonge paartjes S durven dromen. J Uitgesproken is het faillissement van P.J van Ham, hotelhouder, Steensdijk. Hulst. R.C. mr. C.E. Coe- ster. Cur. mr H.B.L. de Rechter te Hulst. De aanvoer op de Sinterklaas-vee markt te Goes was veel geringer dan vorig jaar in december. Met de var kens en schapen mee, werden slechts 90 stuks vee ingeschreven De kwa liteit was overigens Weer buitenge woon en de handel levendig. Burgemeester Michaëlis kreeg door deze markt gelegenheid om zijn eer ste officiële daad te stellen. In de middag kon hij nl. aan de eigenaren van de drie uit de bus gekomen kam pioenen een lauwertak uitreiken. Deze kampioenen waren een vaars van G. Geluk uit St. Maartensdijk: een vaars van J. Blokpoel uit Goes en een vaars van J. Sinke, eveneens te Goes. In de afdeling ossen werden eerste prijzen toegekend aan de inzendingen van B. Sonke, Waarde; C. Geluk, St. Maartensdijk; J, Sinke, Goes; C. v. d. Dries. Souburg en G. Geluk, St. Maartensdijk. In de afdeling vaarzen waren de eerste prijzen voor inzen dingen van C. v. d. Dries, J. Blok poel, J. Sinke en J. Blanker, Goes. Ere-prijzen kregen voor hun vee: J. Sinke, G. Geluk, C. v. d. Dries, J. Blokpoel, fa. Krijger, Goes (varkens) en gebr. Karelse. Schore (biggen). De ere-prijzen bestonden dit jaar niet uit medailles maar uit vulpen- nen- Ook de jeugd had veel belangstel-ling voor de krulstaarten. Dagblad voor Zeeland Rayonkantoor voor Zeeuwsch Vlaanderen: Hulst, Dubbele Poort 7. Tel 2377 Rayonredacteur: M. J. Groen Rayonbeheerdcr: L. K M. de Jong Rayonkantoor voor Walcheren en Z. Beveland: Goes. Westsingel 98, Tel. 2236 RayonredacteurN Karhof Rayonbeheerder: J. Fait Prijs vooj lossi acvertenties bestemd voor de editie voor Zeeland 0.15 per mm. Voor „Ingezonden Mededelin gen" f 0.37 per mm. Bij contract aan zienlijke reductie. „Kleintjes": 3 regels of minder f 090 elke regel meer f 0.15. Bij plaatsing ook in de Brabantse oplage resp. f 1,50 en 0.40. Bij 3 achtereenvolgende ongewijzigde plaatsingen de derde plaatsing tegen half geld. (Advertentie) een tt/em Cooymans-product Sluiskil Bijeenkomst Kring K.A.V.-V.K.A.J. In de bovenzaal van café Bejaart had de Kring Terneuzen van de KAJ en de VKAJ een feestbijeen- komst. De opkomst was goed. Er waren leden uit Terneuzen, Sluiskil, Axel en Sas van Gent. Als onverwachte gasten waren ook St.-Nicolaas en Piet aanwezig, die door de leider van deze avond, de heer P. Vaal uit Terneuzen, werden verwelkomt. Natuurlij': had ook de Sint enkele vermaningen en goede woorden voor de leden. Er volgde ook nog voor allen een surprise en daarna werd tot sluitingsuur de gezelligheid op alle gebied nog eens opgehaald. V erkeer songeval Aan de oostzijde van de Minister Lelybrug is een onoplettend chauf feur van een personenauto, komende uit de richting Axel, op de nog pas kortgeleden aangebrachte vluchtheu IJsendijke Intocht van de Sint Onder enorme Delangsteiling van groot en klein deed St.-Nicolaas zijn intocht in IJzendijke. Aan de Veste werd de Sint toege zongen door de IJzendijkse jeugd en blies de muziekvereniging „Ge duld Overwint" de aloude St.-Nico- laasliederen. St.-Nicolaas was geze ten in een open auto. Het was voor velen wel een tegenvaller, dat hij deze keer niet op zijn paard arri veerde, vooral, omdat de goedheilig man zó goed achter het voorruitje zat, dat veel kinderen hem onmoge lijk in het oog konden krijgen- De intocht met een hoofdletter is tóch te paard. Een fikse rondgang werd door de gemeente gemaakt, waarna in het Jeugdhuis de Sint toegesproken werd door de voorzitter van de V.V.V. de heer P.A. Retèl. Ook St. Nicolaas sprak natuurlijk zijn woordje tot de IJzendijkse jeugd, waarna leder kind getrakteerd werd op een flinke zak snoep. W aterlandkerkje GESLAAGD TONEEL De N.H.-jeugdactie verzorgde in het Dorpshuis een toneelavond. Opge voerd werd het toneelspel „Emigran ten" van A. v. d. Lugt. De jeugdige speelsters en' spelers brachten een verdienstelijke vertolking. Het pro gramma werd verder afgewisseld met volksdansen en enkele voorbrachten, De zaal was jammer genoeg niet ge heel bezet. Z uiddorpe Bezoek St. Nicolaas Uit Spanje is bericht ontvangen, dat de Heilige Man met zijn Zwar te Pieten zondag 7 december onze gemeente aandoet. Het desbetreffen de comité is volop in de weer om de ontvangst zo groots mogelijk te maken. De audiëntie in het parochie huis waar de Sint zitting neemt en elk kind in het bijzonder toespreekt, zal door ouders en familieleden wor den bijgewoond. Een bezoek aan de ouden van dagen staat eveneens op het program. CENTRAAL HEROPEND Het geheel gemoderniseerde café Centraal is officieel heropend. Aan wezig waren daarbij de heren Snie- ders uit Dommel, eigenaars, de heer Wouters, hun vertegenwoordiger in Z. Vlaanderen, burgemeester Puy- laert. de gemeente-secretaris, het plaatselijk politiekorps, de architec ten, de aannemers en schilders en een aantal genodigden en belangstel lenden. Burgemeester Puylaert sprak het openingswoord, waarvoor de heer Wouters dankte. Daarna kreeg het gezelschap iets geoffreerd en wer den de verschillende lokaliteiten be zichtigd. De schildering is uitgevoerd in moderne kleurcombinaties. Over al is een overvloed van licht aan gebracht en in de biljartkamer is een nieuw biljart geplaatst. Bij het café behoort thans ook een grote zaal voor feesten, maaltijden en schietingen. Deze zaal werd in zes weken kant en klaar opgetrokken. GOES E.H.B.O.-WEDSTRIJD In „Slot Ostende" alhier is de eer ste kringwedstrijd 1958-1958 van de E.H.B.O. gehouden. De uitslag was als volgt: 1. 's-Gravenpolder 374 pnt. Leider 75 pnt. 2. Goes 320 pnt. Lei der 68 pnt. 3. 's-H. H. Kinderen 275 pnt. Leider 55 pnt. 4. Wolfaarts- dijk 210 pnt. Leider 45 pnt. De jury werd gevormd door de doktoren Wouda en Weiten en Zr. v.d. Kley. De eerstvolgende kringwedstrijd zal op 16 december worden gehou den in Kattendijke. 's-H eerenhoek Vergadering van Symphonette .Symphonette", de mondaccorde- onvereniging, hield haar jaarverga dering in cafê-Hoornick. Wegens het bedanken van de heren P. Raas en J. Boonman als bestuurslid, werden in hun plaats de heren C. Paauwe en C. Jansen gekozen- Eerstgenoem de koos men tot voorzitter. Besloten werd aan de ledenwerving te begin nen en om op oudejaar oliebollen te gaan verkopen om van de baten een instrumentenfonds te vormen. 's-Hppt 4rpndskerke HET BEZOEK VAN DE SINT Sint-Nicolaas heeft met zijn gevolg een bezoek gebracht. Na de aan komst bij het verenigingsgebouw ging hij naar de lagere school en daarna naar de kleuterschool. Voorafgegaan door de plaatselijke muziekvereni ging Excelsior maakte de Sint een rondgang door het dorp en Einde wege. Uiteraard mocht de heilig man zich in een grote belangstelling van jong en oud verheugen. OVERWEG WORDT BEWAAKT De gevaarlijke kruising van de lo kaalspoorweg en de rijksweg ter hoogte van Ankevere, die elk jaar aanleiding is tot min of meer ern stige verkeersongevallen, zal nu (Advertentie) voorzien worden van een rood knip perlicht. De installatie, die reeds is aangelegd zal met ingang van 11 de cember aanstaande vanaf des mor gens 11 uur in werking worden ge steld. Voor de weggebruiker betekent dit waarschuwingssignaal een be langrijke verbetering van de ver keersveiligheid ter plaatse. De raad vergadert De gemeenteraad zal donderdag middag bijeenkomen voor de behan deling van de gemeentebegroting. De agenda behelst behalve deze aange legenheid nog vijftien punten, waar over de raad zich zal moeten uit spreken Onder meer zal de aanslui ting bij de Zeeuwse Muziekschool op nieuw aan de orde komen. Tot nu toe stond men steeds afwijzend tegen over deelneming aan de gemeen schappelijke regeling, maar de ge wenste invoering van een welstands- grens blijkt in de praktijk een on overkomelijk bezwaar te zijn, aange zien het rijkssubsidie dan komt te vervallen. Burgemeester en wethou ders stellen dan ook voor - gelet op de grote culturele belangen - over dit bezwaar heen te stappen en tot de stichting toe te treden. De directe aanleiding tot dit voorstel is een schrijven van de oudercommissie van de o.i. school te 's Heer Arends- kerke (dorp), die aandrong op de vorming van plaatselijke muziek- klasjes, uitgaande van de Zeeuwse Muziekschool. Genoemd schrijven werd ondersteund door de muziek vereniging Excelsior. Verder zal een nieuwe verordening op de straatbelasting onder de ha mer komen. De heffing voor de ge bouwde eigendommen zal nu op een algemeen geldend percentage van zes moeten worden vastgesteld; voor heen gold een gedifferentieerd tarief naar polder. Van hogerhand wordt dit laatste niet meer toegelaten. De gestage uitbreiding van het ge meentelijk woningbezit is voor b. en w. aanleiding een voorstel te doen tot het instellen van een woningbe drijf.- Op deze wijze acht men een overzichtelijker en verantwoorder be heer van de met rijkssteun gebouw- -□ moet er^t^, atr-wick de woningen te kunnen verwezenlij ken. Tenslotte zal de raad moeten be slissen over het aangaan van een ge meenschappelijke regeling met be trekking tot de recreatie in het drie- eilandengebied. AUTO TEGEN BOOM Gistermiddag is mevrouw Vermet- Zandee met haar auto op de oude rijksweg geslipt en tegen een boom gereden. De wagen werd zeer be schadigd en de chauffeuse aan het hoofd gewond. Het ongeluk gebeurde omdat de auto op de gladde weg slipte. Kloetinge Meer geld van het rijk De minister heeft gunstig beschikt op het verzoek van de raad om een hogere uitkering uit het gemeente fonds. Het basisbedrag is verhoogd met 320 en gebracht op 38.20 per inwoner. Met de 50 pet. verhoging en gerekend naar het aantal inwo ners per 1 januari 1958 van 2.081, kon een hogere inkomst worden ge raamd van f 16.944. Het was echter noodzakelijk om de verschillende uitgaafposten voor het jaar 1958 aanmerkelijk te verhogen. Inzonderheid de posten die betrek king hebben op het onderwijs, te we ten de bedragen verschuldigd aan andere gemeenten voor de daar ge vestigde scholen die door leerlingen vanuit Kloetinge worden bezocht. Het gevolg hiervan is, dat van de toegekende hogere uitkering slechts 3.5991 kon worden aangewend tot het verminderen van het begrotings tekort, dat inmiddels 16.630 be droeg. Wol phaartsdijk Diamanten bruiloft Het echtpaar Eggebeen- de Regt heeft hier zijn diamanten huwelijk gevierd- Het feest werd gegeven in de zaal-Tavenu. Velen kwamen de oudjes gelukwensen en onder hen waren ook burgemeester en wethou ders. Onder Lewedorp is op de Rijksweg een uit Utrecht afkomstige chauffeur de heer V., die met twee kennissen een auto had gehuurd in Goes, met deze wagen geslipt en in volle vaart tegen een boom gereden. De auto werd bijna omgebogen en de onfor tuinlijke bestuurder, die men met veel moeite kon bevrijden, had een bek kenfractuur en een paar gebroken ribben opgelopen. Hij is naar een gasthuis te Goes gebracht. De twee andere inzittenden kwamen met de schrik vrij. Morgen, donderdag 4 december, gelden voor de provincie Zeeland de volgende hoogwaterstanden: te Hans- weert om 7-52 en 20.38 uur, te Ter neuzen om 7.31 en 20.10 uur en te Vlissingen om 7.03 en 19.47 uur. Advertentie (Advertentie) SAS VAN GENT Olympia 8 uur: Dom Giovanni, operafilm, a.l. TERNEUZEN Luxor 8 uur: Meisje® ma. mannen, 18 j. OOSTBURG Ledel: Haaien en klein* vissen, 18 j. GOES Grand: De gemaskerde rué- ter, 14 j. MIDDELBURG Electro: Het lidht a*n de overkant. VLISSINGEN Alhambra: Ontsnapt uit Corregidor. Luxor: Zijn laatste kraak. LAMSWAARDE Café Th. de Deyn 7.30 uur: Oprichtingsvergadering voetbal club. GOES Grand: De man met de wassen beelden, 18 j. MIDDELBURG Electro: Heerser zond# kroon. VLISSINGEN Alhambra: De zevend* zonde, 18 j. Luxor: Zijn laatste kraalt- GENT (B.) Kon. Ned. Schouwburf 7.30 uur: Gisteren was er toekomst.

de Stem | 1958 | | pagina 2