Voorbarig - gedurfd Zwart o p STEM-FEUILLETON J4. GRIEP! Zuid-Amerika doet beroep op Nederland Voltooiing sportnota pas volgend jaar BV*!F FRENCKEN 0OOOOOOO Alfredo Saulo op Manilla uitgeleverd f /ERKOUDEN? Open Uw VERSTOPTE NEUS in een wip! Arrestaties in Spanje Advies S.E.R. 4,5 percent A Zuiveringen in Rood China Chefarine4 DAGBLAD DE STEM VAN WOENSDAG 19 NOVEMBER 1958 Priesternood in Latijns-Amerika De „blaasjesziekte" neemt af Werkt als een nebulisator! Verspreidt zich tijdens het ver stuiven, om Uw neus in een wip te openen en open te houden. Geen publikatie advies Radioraad Ziekenfondspremie SLECHTE SPIJSVERTERING spionnen opereren in door Emily Grant 'en IcantoormacHines Indonesië vraagt lening aan V.S. Algerijnen in arrest te Lyon TV-RADIO-TV- RADIO-TV- 4 geneesmiddelen, elk afzonderlijk al wereldberoemd. Tezamen in één tablet verenigd, ondersteunen zij bovendien el- kaars werking, waardoor deze nóg krach tiger is dan kon worden verwacht. 0e combinatie Chelarine „4" doet werkelijk wonderen en brengt vaak baat waar an dere middelen falen Alfredo Saulo, de voormalige leider der „Hoeks", de als com munistisch beschouwde opstan delingen tegen de Philippijnse regering en leden der stammen van dezelfde naam, is gisteren persoonlijk door de Indonesische ambassadeur te Manilla, Nazir Pamontjak, uitgeleverd aan de Philippijnse minister van Bui tenlandse Zaken, Felizberto Ser rano. Toen dit geschiedde, waren de kan toren van het Philippijnse ministerie van buitenlandse zaken voor het pu bliek gesloten. Saulo had zes dagen geleden een toevlucht gezocht in de Indonesische ambassade. Over zijn al dan niet uit levering is, zowel in Manilla als in Djakarta, nogal wat te doen geweest. Zo hadden Philippijnse betogers een aanval uitgevoerd op het Indonesi sche ambassadegebouw. De kwestie der uitlevering is op gelost, zonder dat door de regeringen van Indonesië en de Philippijnen voorwaarden waren gesteld. Dit aanplakbiljet zal spoedig naar alle landen ter wereld worden ge zonden, om daar, al is het nog wel heel erg vroeg, bekend te maken, dat de Olympische Zomerspelen van 1964 in Tokio zullen worden gehou den, dat wil zeggen, als het Inter nationale Olympische Comité daar toe in zijn algemene vergadering van volgend jaar mei in Wenen, het definitieve besluit neemt. Tokio, dat veel succes heeft gehad met het organiseren van de Pan-Aziatische spelen in mei van dit jaar, heeft echter al vast het zekere voor het onzekere genomen en maar niet op een beslissing gewacht. Voorbarig, inderdaad. Maar gedurfd wèl! (Advertentie) De zeer besmettelijke blaasjesziek te die in het noorden van West- Duitsland een maand geleden opdook en zich sedertdien als een epidemie door vrijwel heel West-Duitsland heeft uitgebreid, vermindert. De epi demie is aan het teruggaan, even raadselachtig als ze opkwam. Een oorzaak voor de ziekte heeft men niet gevonden, al vermoeden de me dici dat het een virusinfectie is. In Frankfort waren vele honderden mensen er door getroffen, van wie tientallen in een ziekenhuis moesten worden opgenomen. In het begin van deze week was de blaasjesziekte (jeukziekte, blarenziekte) vrijwel verdwenen. "SPROEI EVEN...EN U ADEMT WEER!" Drie jonge advocaten, leden van bekende families te Barcelona, zijn in deze stad gearresteerd wegens het in bezit hebben van socialistische propagandapamfletten. Hun arrestatie volgt op die van veertien personen die lid zouden zijn van de verboden socialistische partij in verscheidene delen van Spanje. Zij zullen terecht staan we gens „illegale propaganda". De Zuidamerikaanse bisschop pen hebben in hun derde inter nationale congres, dat te Rome beëindigd is, besloten aan de bisschoppen van Nederland, Bel gië en Spanje medewerking te (Advertentie) vragen voor de bestrijding van de priesternood in de Latijns- Amerikaanse landen. Tijdens dit congres hebben de ruim veertig bisschoppen, onder wie zes kardinalen, een uitvoerige studie ge wijd aan de actuele godsdienstige, sociale en morele situatie in de Zuid amerikaanse landen. De voornaam ste problemen van de Kerk in Zuid- Amerika zijn: godsdienstige onwe tendheid, zedelijke en sociale wantoe standen en een ontstellende priester nood. De Zuidamerikaanse bisschoppen hebben besloten het gehele gods dienst-onderricht, dat tot dusver ge heel gebaseerd was op het van buiten leren van vraag en antwoord, te ver nieuwen. Hieronder vallen zowel systeem van onderricht alsook de leermidde len. Om de gelovigen weer vertrouw der te maken met de liturgie zal het tweetalig ritueel worden ingevoerd bij de toediening van het Doopsel en het H. Oliesel en bij de begrafenis- I Een daartoe strekkend verzoekschrift I werd tijdens de vergadering opge steld door de H. Congregatie der Riten. Minister Cals acht het niet moge lijk het aanvullende advies dat de Radioraad heeft uitgebracht over de commerciële televisie ter kennis van de Tweede Kamer te brengen. Bij de besprekingen die de Radioraad hierover met buitenstaanders heeft gevoerd is namelijk te kennen gege ven, dat de verstrekte inlichtingen en mededelingen zouden worden be schouwd als alleen bestemd voor de raad zelf en de minister. Er wordt aan de samenstel ling van een sportnota, waarom de Tweede Kamer heeft ge vraagd, gewerkt, doch het stuk zal echter pas in de loop van volgend jaar kunnen worden voltooid. Dit heeft minister Cals de Tweede Kamer meegedeeld in de memorie van antwoord over zijn begroting. De staatssecretaris heeft stappen ondernomen om tot een zo volledig mogelijke inventarisatie van de hier te lande voor sportdoeleinden be schikbare accommodatie te komen. Werkgroep In verband met de aan deze inven tarisatie verbonden moeilijkheden en tevens om medebelanghebbende in stanties en organisaties de gelegen heid te geven hun wensen ter zake kenbaar te maken, zodat ook zij zo veel mogelijk van de te verzamelen gegeven zouden kunnen profiteren, is voor dit doel een werkgroep inge- steld. Daarin hebben behalve enige ambtenaren van het ministerie van O., K. en W., tevens zitting vertegen woordigers van het Nederlandsch Olympisch Comité, de Vereniging van Nederlandse Gemeenten, de Landelij- Advertentie) D ke Contactraad voor de gemeente lijke bemoeiingen met de lichame lijke opvoeding en de sport, de Rijks dienst voor het Nationale Plan en het Centraal Bureau voor de Statistiek. De werkzaamheden van deze werk groep zijn inmiddels zover gevor derd. dat vermoedelijk nog deze maand een noodzakelijk gebleken proefenquete zal kunnen worden ge houden. Naar aanleiding van mededelingen in onze editie van gisteren omtrent verlaging van de ziekenfondspremie vernemen wij nog. dat de Zieken fondsraad aanvankelijk geadviseerd heeft de ziekenfondspremie voor het jaar 1959 vast te stellen op 4.7 per cent, een advies, dat intern ook door de S.E.R. was overgenomen. Ón danks het feit, dat per 1 januari een wijziging in de couponregeling voor de ziekenfondsverzekering zal intre den, waardoor de kosten voor inning en dergelijke zullen dalen, kon men in de Ziekenfondsraad niet de ver eiste tweederde meerderheid berei ken om de aanvankelijk geadviseerde premie van 4.7 percent te verlagen tot 4.5 percent. Naar wij vernemen, heeft de S-E.R. thans geadviseerd, de premie wel op 4.5 percent te brengen. (Advertentie) 32) „Misschien was het niet verstan dig van mij, dat te doen", vervolg de Arlotti. „maar ben je niet met mij van mening, dat we allemaal veel giswerk deden, het een en an der probeerden en ook wel plannen beraamden, die verkeerd kunnen uit werken? Ik maakte onjuiste gissin gen en vergissingen vóór ik naar Ne derland kwam en in de eerste dagen, dat ik in Den Haag was.. Ik had vernomen, dat een spionage-groep met uitstekende contacten in Den Haag opereerde.. Ik wist, dat die groep het oog had op documenten, die voor mijn regering van de groot ste betekenis zijn. Ik kreeg opdracht de inhoud te leren kennen.Mijn bes te aanknopingspunt was dat een vrouw, die als gouvernante in dienst van Maureen O'Cathly werkzaam was, een leidende plaats in de groep bezette., verder moest ik alles op bouwen.. oude contacten bevestigen, nieuwe contacten maken., ik was jou, Jean, Durand en de Nederlan ders een stuk voor totdat die moord op mijn kamer gebeurde.hoogst on aangenaam, want toen moest er po- litie-belangstelling komen, toen begon de pers alarm te slaan., maar het was ook onaangenaam voor La Pe tite.. ook zij moest zich haasten en daardoor misschien haar prijs laten dalen. „Deed La Petite het zelf?" vroeg Vera. „Ja, Vera, zij deed het zelf. Naai zij zegt uit noodweer., ik denk dat mijn medewerker haar herkende, toen zij tijdens mijn afwezigheid in mijn kamer kwam om er eens rond te neuzen, misschien ook, om dat raadseltje te deponeren., nu ja, zij kon die herkenning slechts op één manier ongedaan maken en zij deed wat zij deed., een ongelukkig toeval voor hier., en ook voor mij" Vera dacht: Hij gaf Jean een wat romantischer versie van zijn oordeel over de toedracht van de moord, om dat Jean romantisch is- Ze zei: „Inderdaad, val!" „Ja, maar La Petite loste het door het toeval geschapen probleem radicaal op., die vrouw staat voor mets, Vera.." 1 „En die vrouw liet jij weten, dat Jean en ik ook een coup voorberei den? Dat wij eveneens beraamden om de documenten in handen te krij gen?" vroeg Vera, „dat is.." „Ja, Vera, dat deed ik. Ik prees jou hemelhoog als slim, intelligent, vasthoudend, ervaren.. en Jean een bruikbaar, en bekwaam mede werker van jeTevens liet ik Du- rand. van Eerkerk en Jansen vol doende informaties toekomen om hen te doen besluiten jou en voo al ook Jean in het oog te houden.. Politie bescherming heet dat. Vera.." Vera knikte. „Nu en na de moord zag ik", ver volgde Arlotti, „hoe iedereen aan het manoeuvreren ging, geluk had, pech had, goede sporen volgde, verkeer de sporen volgde, giste, raadde, weest. ik heb dat natuurlijk zorg vuldig laten uitzoeken. „En hoe kreeg zij de documenten in handen?" vroeg Vera. „Dat zullen de bestolenen ons nooit zeggen. Natuurlijk had zij medewer kers die toegang hadden tot de pa pieren. Als zij ooit ontdekt worden, zullen zij de onaangename gevolgen stellig niet kunnen ontlopen La Pe tite zal jou en mij het antwoord op je laatste vraag nooit geven En het blijft voor mij een vraag of de bestolenen ooit het antwoord zullen vinden Trouwens, voor ons is dit praktisch gesproken op het ogenblik niet belangrijk... wij weten, en dat is wel belangrijk, dat de documen ten gestolen zijn en zich in handen van La Petite bevinden. maar hoe krijgen wij ze en hoeveel tijd duurt het nog alvorens Maureen alarm slaat? Lort en goed: kunnen wij de documenten in handen krijgen en wel tijdig? Jouw probleem, Vera, is het mijne. En wat is jouw prijs?" acitj een ongelukkig toe kortom, in beweging kwam... de ge bruikelijke wirwar, de gebruikelijke strijd van allen tegen allen, deels onder het mom van samenwerking kortom, alle dingen van deze soort affaires plegen samen te gaan, Ve ra Het zijn nu eenmaal geen ma thematische vraagstukjes, Vera, want er zijn ménsen in hel spelen in de arena en geleidelijk kristal liseert het resultaat uit je weet tevoren nooit precies, hoe en wan neer het is een zeer dynamisch spel, Vera Ik ben er zeker van, dat de politie bijvoorbeeld tal van dingen weet en deed, die wij nooit zullen vernemen dat vind ik ook niet belangrijk.." „Werkt La Petite voor een of an dere instanties?" vroeg Vera naden kend. „Nee, zij behoort tot diegenen, die puur en alleen voor geld werken v/ie het meeste betaalt, krijgt van haar de buit. Zij is altijd zo ge- „Je hebt zoveel gepraat", zei Ve ra, „dat je een tweede whisky ruim schoots verdiend hebt". „Dank je, Vera, doe je mee?" Vera knikte, zei toen: „Wat weet Durand?" „Weer zo'n toeval, Vera een paar jaar geleden kwam er een vrouw om bij een auto-ongeluk in België de Süreté vernam van de Belgische oolitie, dat de omgekomene Klein- chen was en zo belandde zij in Pa rijs in de dodenkarthoteek. Daarom dacht Durand niet aan Kleinchen. Ik aanvankelijk ook niet, doch toen ik de levensgeschiedenis van de gouver nante naging, ontdekte ik dat zij Kleinchen was en dat dus het over lijdensbericht onjuist was geweest. Zodra Durands aandacht op de gou vernante wordt gevestigd, zal hij spoedig eveneens de onjuistheid van het overlijdensbericht ontdekken een reden om haast te maken, Ve ra!" „Wat wil Durand?" vroeg Vera. „Wat ik wil", zei Arlotti. „O-la-lalachte Vera. „Ik heb Durand laten weten, dat ik met hem wil delen elk de hal ve prijs betalen en elk een af schrift van de documenten Durand weigerde, hij wil het alleen doen, Ve ra, en de buit alleen hebben., in structies, zegt hij". „Mijn prijs is twintigduizend dol lar, "mon cher..' „Ik bied vijftienduizend dollar, Ve la Vera begon gezellig te praten. Ze wees Arlotti waar zij onlangs met Durand, Laaghuis, Jansen en Alva rez had gezeten, wees hem de kruk, waarop Blonde Aimée had gezeten. Arlotti was vol belangstelling. Hij stak een sigaar op. Vera rookte ook. „Nog één keer ondeugend?" vroeg Arlotti. „En dan nooit, nooit weer", zei Ve ra. Arlotti bestelde hierop nog twee whisky. George ging weg om het bestelde te halen. „Akkoord", zei Vera, „waar vind ik haar?" Arlotti noemde een rustige, eenvou dige straat in Voorburg. Daar woon de een „kennisje" van La Petite uit de vooroorlogse jaren, getrouwd met een eerzaam Nederlander, een departementsambtenaar. Arlotti dacht, dat La Petite wel eeen paar onprettige dingen van dat ambtena- renvrouwtje zou weten of dat dit vrouwtje helemaal geen idee had, wat La Petite eigenlijk was. „Vijftienduizend dus", zei Vera. Arlotti knikte. La Petite vroeg veertigduizend. Hij was tevreden. Om twee uur 's nachts zette Ar lotti Vera af bij haar flat. Toen de auto was weggereden en Vera naar binnen was gegaan, kwam een man tevoorschijn van achter een heg aan de overkant van de laan. De man liep naar de telefooncel een paar honderd meter verder op de laan. Hij stapte naar binnen en draaide het nummer van Laaghuis. Na enige tijd antwoordde een slaperige stem. „Met het ziekenhuis Westeinde", zei de man, „er is een ongeluk ge beurd met mevrouw Xanthopoulos Wilt u dr. Laaghuis vragen, direct te komen Nou zie je het es verzuchtte de hospita, terwijl ze zich naar de slaapkamer van Laaghuis begaf dat hé je d'r nou van as ze zo laat op straat willen wezen wat zal die schrikken. (wordt vervolgd) BORDUREN I Een industrieel in New York J heeft een machine uitgevon- den, waardoor het mogelijk is, j om in minder dan geen tijd J uw eigen foto of de foto van 1 een beminde filmster gebor- J duurd te krijgen op haard- kleden, kussens, vloerkleden of matjes. V kunt als gevolg j van die uitvinding, bij uw t thuiskomen, uw voeten a.f- 2 vegen op het gezicht van uw doodsvijand, tegen een canapé- kussen aanleunen, zo, dat u i als het ware in de armen ligt van uw vrouw (een foto), zelfs S als uw eega in de zomer met vakantie is, en u nog door moet werken in de stad. Ladders De rugbyclub van Portchester gaat deze week haar materiaal uitbreiden met twee ladders, die waarschijn lijk wel dienst zullen moeten doen bij iedere thuiswedstrijd. Tïet besluit tot aankoop van de ladders is het gevolg van een ver gelijk dat bereikt is tussen de club en een zekere Frederick Lloyd, wiens tuin aan het veld van de club grenst. Lloyd bad zich kwaad gemaakt omdat in wedstrijden van Portches ter de bal dit seizoen al 20 maal zijn tuin was binnengeschopt en omdat zijn tuin min of meer geruïneerd werd bij het zoeken naar het leer. Als tegenzet zette hij zijn hoge tuin muur in de teer. Het resultaat was, dat aanvoerder Gordon Thwaites tel kens een ander voetbalkostuum moest aantrekken, als hij over de muur geklauterd had. Maar de club en Lloyd zijn het inmiddels eens geworden. „Als zij bun eigen ladders meebrengen en maar niet raak lo pen, zal ik de zaak laten rusten," aldus Lloyd. Horloge Voor de televisie beeft dr. Willard F. Libby, lid van de Amerikaanse commissie voor atoomenergie, een nieuwe toepassing van de atoom kracht getoond. Hij liet een pols horloge zien en zei, dat dit loopt door middel van een radioactieve isotoop. Schudden of opwinden is niet nodig. Afbetaling Twee jaar geleden vroeg 't dorpje Cimnago aan het in Milaan zetelende provinciaal bestuur een voorberei dende school te bouwen in Cimnago. Men opperde, dat Cimnago die school zelf zou betalen door een speciale belastingheffing onder de inwoners. Het voorstel werd geaccepteerd en dezer dagen is de school geopend. De bouwkosten bedroegen ongeveer 20 miljoen lire. Gedurende 100 we ken heeft ieder van de ongeveer 500 volwassenen in Cimnago 400 lire (f2,40) per week moeten betalen. Nu werd de laatste termijn voldaan. „Zo, nu we eindelijk alleen zijn (Advertentie) rnta Vestigingen door geheel Nederland De gouverneurs van de communis- tisch-Chinese provincies Liao-Ning en Sjan-Toeng zijn ontslagen, evenals andere hogere en lagere functionaris sen, aldus te Hongkong ontvangen communistisch-Chinese bladen. De gouverneur van de eerstge noemde provincie en de secretaris van de communistische partij van Liao-Ning zijn beschuldigd van af wijkingen". Deze leiders waren on der meer verantwoordelijk voor de ontwikkeling van de industriële cen tra Moekden, Ansjan en Port Arthur. In Sjan-Toeng werden behalve de gouverneur, die tevens secretaris van de communistische partij in die pro vincie was, 40 000 ambtenaren ontsla gen, eveneens op beschuldiging van afwijkingen" van de partijlijn. (Advertentie) Indonesië heeft de Verenigde Sta ten voor een bedrag van een kleine zeventig miljoen dollar hulp verzocht voor het uitvoeren van verschillende economische projecten. De Indonesische minister van bui tenlandse zaken Soebandrio heeft verklaard, dat de kansen, dat het In donesische verzoek wordt ingewilligd, „niet zo slecht" staan. Te Lyon is een spionagenet van de ondergrondse beweging van het Algerijnse „nationale bevrijdings front' opgerold. Er werden 35 groeps- of celleiders door de politie gearresteerd. 'b Kwaliteitsproduct van de Wybert-Fabrieken. 70 en 90 ct. alléén bij Apothekers en Orojisten DONDERDAG 20 NOVEMBER HILVERSUM I 402 m KRO: 7,00 Nws. 7,15 Gram. 7,45 Morgengebed en liturg, kal. 8,00 Nws. 8,15 Gram. 8,50 V. d. vrouw 9,35 Waterst. 9,40 Schoolradio. NCRV: 10,00 Gram. 10,30 Morgendienst. KRO: 11,00 V. d. zieken 11,45 Gram. 12,00 Middagklok-noodklok 12,03 Gram. 12,25 Wij van het land 12,35 Land- en tuinb. meded. 12,38 Gram. 12,50 Act. 13,00 Nws. 13,15 Zonnewijzer 13,20 Lichte muz. 13.40 Gram. NCRV14,00 Kamerork. en sol. 14,45 Gram. 15,25 Sopr. en orgel 16,00 Bijbellezing 16,30 Strijktrio 17,00 V. d. jeugd 17,30 Gram. 17,40 Beursber. 17,45 Lichte muz. 18,15 Fries progr. 18,30 Gr. 18,50 Sociaal perspectief, caus. 19,00 Nws. en weerber. 19.10 Op de man af 19,15 Gram. 19,30 Radiokrant 19,50 A.R., pol. caus. 20,00 Gevar. progr. 22,00 Tijdschrif- tenkron. 22,10 Orgelconc. 22,40 Gram. 22,45 Avondoverden'king 23,00 Nws. 23.15 Sport- uitsl. 23,20-24,00 Gram. HILVERSUM II 298 m AVRO: 7,00 Nws. 7,10 Gym. 7,20 Gram. VPRO: 7,40 Dagopening. AVRO: 8,00 Nws. 8,15 Gram. 9,00 Gym. v. d. vrouw 9,10 De groente man 9,15 Gram. 9,40 Morgenwijding 10,00 Gram. 10,50 V. d. kleuters 11,00 Kook- (Advertentie) Vier werkelijk bebouwbare middelen helpen elkaar en... doen wonderen 4 BEROEMDE GENEESMIDDELEN INÉÉNTABLET l Ie?en pijnen en 9,iep Geschikt voor de gevoeligste meev. •mi die vwdi kesdieied doer kei keilenddeel üieltios.' praatje 11,15 Gram. 11,40 Michelangelo, hoorspel 12,00 Orgel en zang 12,30 Land en tuinb. meded. 12,33 Dansmuz. 12,50 Uit het bedrijfsleven, caus. 13,00 Nws. 13,15 Meded. of gram. 13,20 Politiekapel 13,55 Beursber. 14.00 Klarinet en piano 14,30 Welsprekendheidsconcours 15,Oo Strijktrio 15,40 Voordr. 16,00 Gram. 16,30 Metropole ork. 17,00 V. d. jeugd 17,45 Lichte muz. 18,00 Nws. 18,15 Lichte muz. 18,45 Sport- praatje 18,55 Gesproken brief uit Londen. 19,00 V. d. kleuters 19.05 Gevar. progr. 20,00 Nws. 20,05 Ork. conc. 21,10 Gustav Stresemann, vechter voor Europa, hoor spel 22,40 Act. 22,50 Sport act. 23,00 Nws. 23,15 Beursber. te New York 23,25-24,00 Disco taria. RADIO VATICANA 25,67, 31,10 en 196 m 17,00 Civitas Dei, van Marinus d« Jong. BRUSSEL 324 m 12,00 Amus. ork. 12,30 Weerber. 12,34 Gram. (om 12,55 koersen) 13,Oo Nws. 13,15 Gram. 14,00 En gelse les 14,15 Jeugd en muziek 14,30 Franse les 14,45 Kamermuz. 15,00 School radio 15,45 Duitse les 16,00 Koersen 16.02 Koorzang 16,50 Gram. 17,00 Nws. 17,10 Gram. 17,15 V. d. kind. 18,15 Gram. 18,30 V. d. sold. 19,00 Nws. 19,30 Rep. 19,40 Gr. 19,50 Pol. caus. 20,00 Gram. 20,10 Bra bantse 'kron. 20,40 Verz. progr. 21,30 Jazz 22,00 Nws. 22,15 Int. Radio Universiteit 22,30 Experimentele muz. 22,55-23,00 Nws. BRUSSEL 484 m —i 12,00 Gram. 12,30 Hammondorgelspel 13,00 Nws. 13,15 V. d. jeugd 14,30 Kamermuz. 15,30 Gram. 16,05 Idem 16.30 Lichte muz. 17,00 Nws. 17,10 Gram. 17,20 Cello en piano 17.40 Gram. 19,30 Nws. 20,00 Gevar. progr. 22,00 Nws. 22,10 Gevar. muz. 22,55 Nws. T elevisie DONDERDAG 20 NOVEMBER NTS: 20,00 Journ. en weeroverz. NCRV: 20,20 Kunstoverz. 20,50 Filmprogr. 21,10 Gevar. progr. 22,00 Dagsluiting. VLAAMS BELG. 19,00 V. d. jeugd. 19.30 Nws. 20,00 Speelfilm 21,30 Documen taire enquête 22,00 Filmprogr. 22,45 Nws. FRANS BELG. 17,00 V. d. jeugd 17,25-18,00 Gevar. progr. 19.00 V. d. jeugd 19,10 Gevar. progr. 20,00 Nws. 20,35 Télé- match, quizprogr. 21,35 Nieuwe films 22,00 Filmprogr. Daarna; wereldnws.

de Stem | 1958 | | pagina 5