OVERWELDIGENDE ZEGE VOOR DE DEMOCRATEN Brand op Meisbroek Ike regeert nu met oppositie Alleen: Rockefeller verslaat Hamman MALVERSATIES IN HARSKAMP BERECHT Sultan Hamid op weg naar Nederland RETOURVLUCHT OVER DE POOL VOLBRACHT Laat gemeenten gerust meer vrijheid, zegt Kamerlid v.d. Zanden Kolonel Aref gearresteerd MELKMOTIE VAN P.v.d.A. AANVAARD Voorlopig geen verhoging van melkprijs Grossier had er wel wat voor over Soekarno op reclame-reis DAGBLAD VOOR ZEELAND KNOWLAND LEED NEDERLAAG Plaatselijk enige regen j i 2 Voor Nieuw-Guinea drie miljoen uit Euromarkt-fonds Vijf mannen te erg Kindertoelage-regeling In Irak: BESCHIETING VAN SAKIET Opmerkelijk initiatief van K. A-groep „Honderdduizendste" werd in Melbourne verwelkomd t 98e JAARGANG No. 22904 Uitgave N.V. Uitg. My. Neerlandia. Directeur: E. H. B. Brader. Hoofdredacteur: J. J. H. A. Bruna. Redactieraad: J. M. A. C. v. Don gen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rech ter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. •t Westende. Bureaus: Breda, Reigerstraat 1U Tel. 22341 (3 ïy'nen). Postgiro 278841 Voor God, Koningin en Vaderland DONDERDAG 6 NOV. 1958 Abonnementsprijs f 7.per kwar taal, 8.20 per post, 0.54 per week. Buitenlandse abonnementen op aan vraag. Losse nummers 15 et Advertentieprijs voor de gehele op lage 0.40 per mm. (Ing. Med. 1.—). Bij contract aanzienlijke reductie. Volledige tarieven, ook voor de afzonderlijke edities en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: GOES, Westsingel 98, telefoon 2236 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST, Dubbele Poort 7, telefoon 102. (Bijbureaus: TERNEUZEN, Noordstraat 56, tel. 2601 OOSTBURG, Nieuws aat President Eisenhower moet gaan regeren met een Congres dat nog sterker dan totnutoe door de oppositie wordt beheerst. De democraten in de V.S. hebben namelijk de republikeinen een beslissende nederlaag toegebracht en zich zowel in de Senaat als bet Huis van Afgevaardigden een overweldigende meerderheid verworven. Hun zetelwinst in de Senaat (er hoefde slechts een derde van het totaal aantal senatoren gekozen te worden!) be draagt niet minder dan dertien. Ze hebben er nu 62 zetels. In het Huis hadden ze zich woensdagavond al 279 zetels verworven, ter wijl 219 genoeg is voor een meerderheid. Slechts over één ding konden de republikeinen zich verheu gen. Hun kandidaat voor het gouverneurschap van de staat New- York, Nelson Rockefeller, wist zijn democratische tegenstander Averell Harriman beslissend te verslaan. Beide miljonairs hadden een verkiezingscampagne gevoerd, waarbij niet op een dollar gekeken werdVoor het overige waren ook de democratische kandidaten voor de gouverneursstoelen favoriet. President Eisenhower deelde woensdagavond mee, dat de uitslag van de verkiezingen niet van invloed zou zijn op de buitenlandse politiek van de Verenigde Staten. Hij was van oordeel, dat de versterking van de oppositie geen bijzondere moeilijkheden zou geven, omdat hij altijd gehandeld had „op de manier, die het best voor het land is". Voor senator William Knowland, republikeins kandidaat voor het gouverneurschap van Californië was de uitslag al een bijzonder onpret tige verrassing. Hij werd namelijk door zijn democratische tegenstander verslagen, wat tot gevolg zal hebben dat zijn kansen voor het president schap vrijwel tot nul zullen dalen. in het Roosevelt-hotel, in de kamer waar eens Thomas Dewey zijn partij conferenties bijeen trommelde, het telegram laten zien dat hij van die andere miljonair. Averell Harriman, had ontvangen. Harriman, de door Rockefeller verslagen kandidaat voor het gouverneurschap van de staat New-York, feliciteerde de winnaar. Rockefeller is de meest opvallende politieke beginner sinds de fameuze Wendell Willkie. Hij incasseerde de roem die met zijn overwinning ge paard ging met de gebaren van een filmster. De brandende vraag van de me nigte rond hem was: Gaat hij zich in 1960 kandidaat stellen voor het presidentschap? „Dat interesseert me op het ogenblik heel weinig", zei Rockefeller. En toen men aanhield: „Ik heb geen belang bij het presi dentschap." Rockefeller wil alleen de vier ja ren van het gouverneurschap uit dienen. Hij gaat eerst met vakantie naar de boerderij die hij in Vene zuela heeft staan. Als hjj terugkomt zal hjj een politiek kantoor inrichten „ergens in de buurt van 55th Street. Ik eh... heb daar een gebouw staan. Allicht: hij is eigenaar van Rocke feller Centre. Volgens het Amerikaanse blad „Washington Daily News" moet de nederlaag van de republikeinen in de Amerikaanse verkiezingen worden toegeschreven aan de economische achteruitgang die heeft geleid tot toeneming van de werkloosheid in de industrie, aan de voortdurende ontevredenheid van de boeren, de prijsverhogingen en de traditie, dat de aan de macht zijnde partij stem men verliest. Te weinig ijver Vice-president Nixon gaf woensdag als commentaar, dat de democraten de overwinning verdienen omdat zij zich bij de verkiezingscampagne veel meer hebben ingespannen. Men voorziet de mogelijkheid dat Een grote politieke verschuiving naar de democraten heeft deze Ame rikaanse partij de sterkste overheer sing over het Congres gegeven se dert Roosevelts New Deal uit de jaren dertig. President Eisenhower werd woens dag de eerste Amerikaanse presi dent in dè geschiedenis die tot drie maal toe met een. congres moet wer ken waarin de oppositiepartij de sterkste was. De samenstelling van de Senaat toont de grootste democratische meerderheid sedert 1940, toen er 65 democratische senatoren waren. In dat jaar werd Roosevelt voor de derde maal president. De waar schijnlijke verhoudingen in het Huis van Afgevaardigden tonen de groot ste democratische meerderheid se dert 1936, toen de partij 333 zetels bezette. Nelson Rockefeller, eigenaar van een stralende glimlach, een innemen de manier van optreden en een ka pitaal van 800 miljoen gulden, heeft MEVROUW Julia Rajk, de weduwe van de indertijd door de Hongaarse communisten vermoorde minister Laszlo Rajk, is uit Roemenië in Boe dapest teruggekeerd. Ze vluchtte bij het neerslaan van de opstand met Nagy naar de Zuidslavische ambas sade in Boedapest. WEST-DUITSLAND zal binnenko'rt aan elf Europese landen, waaronder Nederland, voorstellen doen betreffen de schadevergoeding aan staatsburgers van deze landen, die tijdens de oorlog in Duitse concentratiekampen hebben gezeten. TIJDENS een proefafvuring op Cape Canaveral is gisteren een Thor-raket een halve minuut na de start langs radiografische weg vernietigd, omdat hij uit zijn baan was gekanteld. PAUS JOANNES XXIII heeft konin gin Juliana zijn dank betuigd voor haar felicitatie-telegram. „Van onze kant," aldus de H. Vader, „roepen wij van ganser harte de Goddelijke be scherming in voor haar, voor de ko- ninklyke familie en voor geheel Ne derland". IN WARSCHAU is het dak van het „Grandhotel" 'ingericht als landings plaats voor helikopters: een primeur voor Europa. TE BOXTEL is gisteren een gepen sioneerd gemeenteveldwachter, de 75- iarige A. Lavrijsen, door een zuivel- tankwagen aangereden toen hij per fiets de weg overstak. Hij overleed enkele uren later in het ziekenhuis. de buitenlandse hulpverlening onder de democratische meerderheid iets ruimer zal worden toegemeten. De politiek van Eisenhower in za ken als ontwapening, Navo en kern energie heeft in het afgelopen Con gresjaar bij de democraten over het algemeen meer sympathie ontmoet dan bij de republikeinen zelf. Circa 70 mensen hebben in Milton (Californië) een resolutie onderte kend waarin wordt aangedrongen op de vorming van een nieuwe politieke partij, die geleid zou moeten worden door gouverneur Faubus van Arkan sas. In de resolutie wordt gezegd dat de huidige democratische partij de levensbeschouwing van de bevolking der zuidelijke staten niet meer steunt. Verscheidene democraten uit dé noordelijke staten hebben de demo craten uit het Zuiden kortgeleden ge kritiseerd inzake hun houding tegen over de kwestie van de integratie. Deze foto laat zien hoe presi dent Eisenhower zijn stem uit- I bracht te Gettysburgin aanwe zigheid van de republikein Earl Pitzer (links). J Verwachting van het K.N.M.I. tot donderdagavond, opgemaakt woensdagavond 23.15 uur: Zwaar bewolkt met plaatselijk 5 enige regen. Matige tot krachtige J en aan de kust mogelyk harde zui- delijke wind. Ongeveer dezelfde Z temperaturen als gisteren. l Verwachting van het Belgisch l Weerkundig Instituut: Lichte tot matige wind uit zuid tot zuidoost, Z later uit het westen. Aanvankelijk Z plaatselijk buien. Later toenemen- Z de regenval. Z Vandaag: zon onder 17.04 uur. I Z Maan onder 14.39 uur. Z Morgen: zon op 7.44 uur; maan Z op 2.29 uur. (Van onze parlementaire Verslaggever) Het melkdebat in de Kamer is gis teren beëindigd met het aanvaarden van de socialistische motie-Vrede- ling, waarin wordt voorgesteld, het deel van het marktrisico, dat veehou ders voortaan mèt de regering zullen dragen, te beperken tot een percen tage van de beloningsnomen, die voor deze producenten zijn vastge steld". In deze laatste zin zit wel een so cialistisch element. Men vergeet na melijk te vermelden, dat ook grond en kapitaalnormen meespreken bij het bepalen van een kostprijs in de landbouw. De KVP heeft de motie echter toch op zakelijke manier beke ken en haar aanvaardbaar geacht, omdat er, zoals de heer Engelbertink het formuleerde, een goed agenda punt inzit voor het gesprek tussen minister Vondeling én het Landbouw schap. In dat gesprek zullen nadere middelen worden beraamd om de on zekerheid onder de veehouders weg te nemen. Een spannend moment was, toen de KVP-motie met slechts één stem tegen (61 tegen 60) werd afgestemd. De CH liet de KVP in de steek, nadat zowel een motie van de AR als de CH waren verworpen. Voor de ontwikkeling van Nieuw Guinea wordt een bedrag van 3V2 mil joen dollar ter beschikking gesteld uit het Euromarktfonds. Dit deelt minis ter Helders mee in zijn memorie van mtwoord n.a.v. de begroting voor Nieuw-Guinea. In 1959 zal het bedrag tot 4,3 miljoen worden verhoogd. Ongeveer drie uur later dan het vastgestelde tijdschema is het KLM toestel, ,,Caraïbische Zee" woensdag van de eerste vlucht over de Noordpool naar Tokio teruggekeerd. De tweede bestuurder van de DC-7C deelde mee, dat men op het laatste stuk van de étappe van Anchorage naar Europa met sterke tegenwind te kampen heeft gehad, waardoor een tussenlanding in Stavanger nodig werd. Om 4.45 uur Nederlandse tijd woensdagmorgen vloog het toestel boven de geografische Noordpool. De bemanning had de passagiers, een groot aantal Japanse autoriteiten, die door de KLM waren uitgenodigd deze vlucht mede te maken, wakker gemaakt. De speciale pool-cocktail werd geser veerd, het bleke maantje, de sterrenlucht en het witte poolijs bewonderd en daarna hervatte het gezelschap de nachtrust. De zuivere vliegtijd tussen Tokio en Amsterdam, dus met aftrek van het oponthoud te Anchorage en Stavanger, bedroeg 28 uur 59 minuten. Een huisvrouw in Tokio be merkte bij haar thuiskomst, dat vijf inbrekers haar woning waren binnengedrongen. Zij greep een oud samoerai zwaard en ging daar zo han dig mee om, dat één van de indringers zich onmiddellijk overgaf en een andere buiten gevecht werd gesteld. De drie overigen wisten te ontkomen, maar op een van hen heeft de krijgskunst van de vrouw zo'n indruk gemaakt, dat hij om politiebescherming heeft verzocht. Radio Bagdad heeft een bekend making van de Iraakse legerleiding omgeroepen, waarin de arrestatie wordt meegedeeld van kolonel Abdël Salem Aref, die in de eerste, na de revolutie in Irak gevormde regering vice-premier en onder-minister van binnenlandse zaken was. Kolonel Aref, die als aanhanger van de Egyptische president Nasser bekend staat, werd kortgeleden van deze functie ontheven en tot Iraaks ambassadeur te Bonn benoemd. Hij is te Bagdad gearresteerd, waarheen hij, zonder toestemming van zijn re gering, was teruggekeerd. Dinsdag trokken de gehele dag juichende menigten door de voor naamste straten van Bagdad, die uiting gaven aan hun vreugde over de arrestatie en komende berechting van kolonel Aref wegens het ,,in ge vaar brengen van de veiligheid der republiek." In Bagdad stromen thans tele grammen uit alle delen van Irak binnen, waarin de premier, brigade generaal Kassem, geluk wordt ge wenst met de arrestatie van Aref en waarinop „snel handelen" wordt aangedrongen. Het Tunesische grensdorpje Sakiet Sidi Joessef is gisteren volgens be richten uit Tunis, met Franse mor tieren beschoten. Er zouden een aantal slachtoffers zijn. In februari van dit jaar werd het dorp door Franse vliegtuigen gebombardeerd, met als gevolg een ernstig geschil tussen Frankrijk en Tunesië. Later werd nog bekendgemaakt, dat twee Franse regimenten in het gebied van Boe Dsjaber op Tune sisch gebied waren doorgedrongen. (Van onze parlementaire) verslaggever) Het Tweede-Kamerlid H. v. d. Zan den is namens de KVP-fractie tegen het beleid van de katholieke minister Struycken in verzet gekomen en heeft een motie aangekondigd om af te komen van de herzieningen van ge meentelijke kindertoelage-regelingen. De minister heeft reeds iri 42 ge vallen ingegrepen, waarbij deze toe lage-regelingen een progressie bevat ten al naar gelang het aantal kinde ren. Niet minder dan 104 gemeenten zijn gesommeerd om hun regelingen te herzien. De KVP acht dit beleid moeilijk verteerbaar. Het argument van de minister, dat de huidige loon politiek zal eisen dat de gemeentelij ke zelfstandigheid hier eenvoudig wordt weggevaagd, kan de fractie niet inzien. Zo centralistisch is de loonpolitiek niet, aldus de heer v. d. Zanden, dat elk onderdeel van de ar beidsvoorwaarden dat op geld waar deerbaar is daaronder zou moeten vallen. Er is alleen' destijds vastge steld, dat aanmerkelijke, onvoldoend gemotiveerde, verschillen in de gel dende regelingen ontoelaatbaar zijn. Daarin steekt veel meer begrip en eerbied voor de gemeentelijke zelf standigheid dan in wat de minister thans doet. Minister Struycken heeft hierop ge antwoord, dat hij de Kamer niet ver der tegemoet kan komen, dan door de afwijking tussen de aan de gemeenten verstrekte circulaire en het K.B. recht te trekken. Hierdoor is een eind ge komen aan de twijfel dat ook de vier procent vanaf het vierde kind voor gemeente- en provincie-ambtenaren zou wegvallen. De Katholieke Actiegroep in de nieuwe Haagse wijk Morgenstond heeft een opmerkelijk initiatief genomen. Bij gelegenheid van de ingebruikne ming van de nieuwe parochiekerk van de H.H. Antonius en Lodewijk zijn alle niet-katholieke wijkgenoten uit genodigd voor een oecumenische bij eenkomst in het nieuwe kerkgebouw op 21 november. Dominee W. E. den Hertog, hervormd predikant te Den Haag en pater S. Jelsma zullen de belangstellenden toespreken. De Katholieke Actie heeft 6500 uit nodigingen verstuurd. Zij hoopt hier mee contact te leggen tussen de ver schillende godsdienstige groeperingen en het wederzijds respect te bevor deren. Men kan aannemen dat de motie toch zal worden ingediend. Bij de begroting van Binnenlandse Zaken is van verschillende zijaen de aandacht gevestigd op de financiële eisen, die aan de gemeenten in ont wikkelingsgebieden worden gesteld. De heer Franssen (PvdA) wilde een systeem invoeren, waarbij door sub jectieve uitkering hieraan tegemoet kan worden gekomen. De heer Smal- lenbroek (AR) had evenals de vorige spreker een motie ingediend, maar wilde een extra provinciaal fonds vormen, waarmee de noodzakelijke uitgaven gefinancierd kunnen wor den- Ook de heer van Helvoirts ge dachten gingen in die richting. Minister Struycken heeft deze bei de gedachten verworpen en de aan vaarding van de ingediende moties ontraden. Hij wilde juist af van de z.g. „subjectieve uitkeringen". Hij zag ook de uitkeringen uit een te vor men provinciefonds weer in die rich ting gaan. Hij gaf e,r de voorkeur aan de wet, die de financiële ver houding tussen rijk en gemeente de finitief zal gaan regelen, af te wach ten en dan tot objectieve verstrek kingen te geraken. Uitkeringsschalen met een bijzonder karakter zouden dan kunnen worden vastgesteld. Hier bij zouden b.v. industriegemeenteri volgens vaste regels bepaalde uitke ringen kunnen krijgen. Het bestuur van het Produktscbap voor Zuivel heeft besloten, voors hands f 700.000,. renteloos ter be schikking: te stelten van de standaardisatiebedrjjven in het wes- slijtersmarge voor de melkhandel 1959 een op 9 november a.s. ingaande siytersmarge voor de melkhandel op te vangen. Tot 19 januari wordt de c on sum ptiemejk prijs dus niet ver hoogd. Het Produktschap voor Zuivel stel de in oktober voor aah de minister van Economische Zaken de straat- prijs van melk per 2 november met 1 cent per liter te verhogen. De mi nister kon hiermede, in verband met een te verwachten SER-advies over consumentensubsidies, enz. nog niet instemmen. Het bestuur besloot daarom het renteloze voorschot aan de stan- daardisatiebedrijven in het westen des lands voor flessemelk te geven in afwachting van het SER-advies en onder beding, dat de prijs na 19 ja nuari 1959 zodanig zal worden, dat het krediet voor of op 1 november 1959 is terugbetaald. Volgens een schema zal de losse melk in niet-gesaneerd gebied tot 30 mei 1959 37 cent per liter moeten gaan kosten, nadien tot 7 november 1959 36 cent per liter. Flessemelk zou in dit niet-gesa- neerde gebied 41 cent per liter moe ten kosten, maar tussen 18 januari en 8 augustus 1959 42 cent per liter. In het gesaneerde gebied zou de losse melk 36 cent per liter moeten kosten, maar tussen 31 mei en 8 augustus 1959 35 cent. De flesse melk zou tot 17 januari in het gesa neerde gebied 40 cent blijven en na dien 41 cent per liter worden. De Krijgsraad te Velde West heeft gisteren in Den Haag, bijna zijn ge hele zitting besteed aan de berech ting van zeven militairen uit de Harskamp, die zich hadden schuldig gemaakt aan verduistering, oplich ting, valsheid in geschrifte en om koping. In al deze zaken speelde de grossier in levensmiddelen G. J. L., die de militairen geld of levensmid delen had gegeven, een belangrijke rol. De 34-jarige beroepssergeant le klasse-hofmeester W. van 't S., wo nende te Ede, had zich schuldig ge maakt aan verduistering van f 2600,- ten nadele van de officiersmess van het schietkamp, oplichting van de administrateur voor f 220,. en voor f 880,- (ten gunste van de grossier L. en zichzelf) en valsheid in geschrif te. De krijgsraad veroordeelde hem tot een gevangenisstraf van één jaar met aftrek van voorarrest en ont slag uit de militaire dienst, zonder ontzetting uit het recht bij de gewa pende macht te dienen. De 33-jarige beroepssergeant J. J. S. uit Oosterbeek had als president van de onderofficiersmess valse fac turen van de grossier voor goedkeu ring getekend. De grossier kreeg dan betaling van de bedragen op de facturen. Dit geld diende om parti culiere schulden te betalen. Voorts had deze sergeant f 200,- verduisterd ten nadele van de mess. Het vonnis dat de krijgsraad over hem velde luidde: zes maanden gevangenisstraf met aftrek van voorarrest en ontslag uit de dienst zonder ontzetting. De 38-jarige beroepssergeant-hof- meester G. F. van R. uit Ede had hetzelfde als S. gedaan, namelijk valse facturen voor goedkeuring ge tekend en geld van de mess verduis terd. Hij werd veroordeeld tot vier maanden gevangenisstraf met af trek van voorarrest en ontslag uit de dienst zonder ontzetting (w.v.). De krijgsraad veroordeelde de 33- jarige beroepssergeant le klasse-kok E. Th. B. uit Ede tot drie maanden gevangenisstraf met aftrek van voorarrest en ontslag uit de dienst, omdat deze militair, toen hij werk zaam was op het bureau van de ver- plcgingsofficier, van de grossier in levensmiddelen in totaal ruim f 700,- had aangenomen. Ook de 33-jarige reserve le luite nant C. A. M. van E. had giften aan genomen van L., zij het dan geen geld, maar levensmiddelen. Luitenant van E. werd veroordeeld tot f 100,- ,}3oete subsidiair 20 dagen hechtenis. In zijn functie van korpsadmini strateur, tevens verplegingsofficier van het depót cavalerie te Amers foort had de 46-jarige reserve majoor J. D. uit Utrecht levensmid delen van de grossier gekregen. Het vonnis over hem luidde twee maan den gevangenisstraf voorwaardelijk met een jaar proeftijd en ontslag uit de dienst zonder ontzetting. De laatste van de zeven was de 39-jarige sergeant-hofmeester S. W„ hofmeester van het officiershotel te Ermelo. Hij kreeg ook geld van de grossier. Deze sergeant en de luite nant van E. zijn de enigen die niet van de dienst werden geschorst toen de malversaties aan hft licht kwa men. De sergeant-hofmeester werd veroordeeld tot een voorwaardelijke gevangenisstraf van één maand en voorwaardelijke verlaging tot sol daat laagste klasse met een proef tijd van één jaar. Een beeld van de grote brand, die dinsdagavond woedde in het hoofd gebouw van het vliegveld Meis broek bij Brussel. In het licht van schijnwerpers vecht de brandweer haar urenlange strijd tegen het vuur. President Soekarno van Indonesië en een uit zestig personen bestaand gezelschap, onder wie de Russische, Amerikaanse en Chinese ambassa deurs, zijn woensdag per schip in Dobo, de hoofdstad van de Aroe- eilandën aangekomen, in de nabij heid van West-Nieuw-Guinea. Soe karno zei tot de bevolking: „Wü staan niet alleen in onze strijd om West-Irian". Tweehonderd miljoen Aziaten en Afrikanen en „werkers van de hele wereld" steunen Indo nesië. Hij legde er wederom de na druk op dat, indien Indonesië ver enigd is, „West-Irian tot ons zal terugkeren." De tournee van Soekarno moet ge zien worden als een grootscheepse en voor export bestemde reclame campagne voor het Indonesische standpunt inzake Nieuw-Guinea. Sultan Hamid van Pontianak is gisteren per vliegtuig uit Sin gapore naar Nederland vertrok ken, om zich bij zijn vrouw en kinderen te voegen, die hij bijna tien jaar niet gezien heeft. De sultan vertrok na een verblijf van vijf dagen in Singapore, nadat hij in Indonesië een gevangenisstraf van acht jaar had uitgezeten. Hij vertelde aan United Press Inter national in een exclusief interview dat hij tegen januari beslist naar Pontia nak zal terugkeren, hoewel zijn gezin in Nederland zal blpven wonen, „om dat het klimaat daar beter is". De sultan ze' dat hij besloten had naar Indonesië terug te keren, omdat hij goed ontvangen was door zijn men sen in Pontianak. na zijn vrijlating. Toen hem gevraagd werd of hy in de politiek zou gaan, was het antwoord: „Neen, ik moet eerst in zaken gaan om in .mijn levensonderhoud te voorzien". Hij wilde niet zeggen aan welk soort werk hij dacht. De 100.000ste Nederlandse immi grant van na de oorlog, mevrouw A. Zevenbergen, is gisteren eon grootse ontvangst ten deel gevallen bij aan komst van de Johan van Oldenbarne- velt in Melbourne. Mevrouw Zevenbergen, haar echt genoot en jonge kinderen zijn afkom stig uit Abbenbroek (Z.H.).

de Stem | 1958 | | pagina 1