Walchsren Zeeuwsch-Vlaanderen 6. nm pan poiey Zuid-Beveland HH l/ióM-KxKtk TRAIT1L 3 1 1 TERNEUZEN heeft voor komend jaar uitgebreide VERLANGLIJST DAMES- PULLOVERS Dagblad De Stem charmante VROOM DREESMANN Enorm voordelige JUBILEUM-KOOPJES die U niet mag missen Begroting vertoont tekort van 345.445 gulden AXEL MIDDELBURG VLISSINGEN Hoogwaterstanden Alleen morgen ZATERDAG kunt U profiteren van deze unieke aanbieding 95 HULST OOSTBURG Propaganda-avond Wilhelminafonds Toestand motorrijder iets verbeterd GOES W interprogram van de K.A.B. Huis voor f 100.. Feest op Vrederust Invalide te Zierikzee verongelukt 90 WAAR KUNT U BETER HEEN MANTELS en JAPONNEN U zegt mantel SPORTIEF AGENDA Vandaag Morgen DAGBLAD DE STEM VAN VRIJDAG 24 OKTOBER 1958 BENOEMD. De heer Henk Kooger is benoemd tot onderwijzer aan de openbare la gere school. Hiervoor vervulde hij deze functie in Oostburg. De heer Kooger geniet bekendheid om zijn belangstelling voor en kunde in het schilder- en tekenonderwijs. Scliakelbordwachter gehuldigd In de conferentiezaal van de P.Z.E. M. aan de Edisonweg is de heer R. H. Split, schakelbordwachter bij de P.Z.E.M., gehuldigd. De heer Split vierde vorige week zijn veertigjarig dienstjubileum, waarbij hij werd be giftigd met de eremedaille in brons, verbonden aan de orde van Oranje- Nassau. Wegens bedrijfsomstandig heden is de huldiging een week uit gesteld. De directeur, ir. T. Michielsen, en hoofdingenieur H. Broekhoff spraken de jubilaris toe, evenals zijn oud-col lega de heer F. Steutel. Namens de personeelsvereniging sprak de heer J. Huser, die een boe- kenbon overhandigde. De heer G. Sanderse bood namens directie en personeel een blijvend aandenken aan. Voor mevrouw Split waren er bloemen. De heer Split dankte allen voor de hartelijke woorden en de aangeboden geschenken. Morgen, zaterdag 25 oktober, gel den voor de provincie Zeeland de vol gende hoogwaterstanden: te Hans- weert om 1.39 en 13.43 uur, te Ter- neuzen om 1.07 en 13.18 uur en te Vlissingen om 0.41 en 12.48 uur. (Advertentie) met 3U mouw „de nieuwe lijn" moderne halsuitsnijding, zowel met- als zonder kraagje hoog- of laag gesloten in de nieuwste kleuren, zoals: seered - mais - to maat - olijf - bleu - wit en zwart. Alleen morgen zaterdag 25 oktober betaalt U voor deze prachtige pul lover slechts Dat de normale prijs belang rijk hoger is, zal U zelf zeg gen als U deze pullovers ziet. PROFITEERT HIERVAN! HAAST U! Breda - Bergen op Zoom 4.UICI UUI Dagblad buut Zeeland Rayonkantoor vooi Zeeuwsen Vlaanderen: Hulst Dubbele Poort 7 Tel 102 RayonredacteurM. J. Groen RayonbeheerderL K. M de Jong Rayonkantoor voor Waicneren en Z. Beveland: Goes, Westsingel 98, Tel 2236. Rayonredacleur: N Kar hol Rayunoeheerden j Fait Prijs vooi losse advertenties Oestemd voor de editie vooi Zeeiand f 0.15 per mm. Voor Ingezonuen Mededelin gen" i 0.37 per mm By contract aan zienlijke reductie ..Kleintjes i regels ot minder f 0.90, elke regel meer t 0.15 Bi) plaatsing ook in de Brabantse oplage resp i 1.50 en v.40 Bij 3 achtereenvolgen de ongewijzigde plaatsingen de derde plaatsing tegen hall geld. Biervliet TONEEL Door de toneelclub van de plaatse lijke afdelingen van de R.K.J.B. en R.K.J.B. werd het toneelstuk „On der valse vlag" in studie genomen. „Onder valse vlag' is een blijspel in 3 bedrijven. Als vanouds zal weer worden gespeeld onder beproefde lei ding van regisseur H. du Puy. BRAND Biervliet werd plotseling opge schrikt door het gehuil van de brand weersirene. Er was brand uitgebro ken in de garage van de heer L. de Zeeuw. Het benzinetankapparaatje voor bromfietsen was in brand ge vlogen. Daar dit gebeurde in de ga rage liet alles zich nogal ernstig aan zien. Enkele kordate mannen konden het brandend apparaatje echter nog gauw naar buiten rijden. Hier was het brandje gauw geblust. Zodoende maakte de direct gealarmeerde brand weerwagen van Hoofdplaat (de Bier- vlietse brandweerauto is namelijk stuk) een vergeefse rit. De oorzaak van de brand is onbe kend. Clinge Badhuis gegund Hoewel de aanbesteding reeds ge ruime tijd geleden heeft plaats ge had, is men er pas dezer dagen toe overgegaan om het werk te gunnen aan de laagste inschrijver. De firma D. Jouret te Clinge was de laagste in schrijver en wel voor een hedra'g van f 40.900.—. De centrale verwarming is hierbij niet inbegrepen. Nu het werk is gegund, zijn de aannemers ook direct begonnen met het uitzetten van het werk. Er werden reeds de nodige piketpaaltjes gesla gen. In het nieuwe badhuis komen twaalf cellen en twee badkuipen. Er zal dus volop gelegenheid zijn om een bad te nemen. Men hoopt nog deze winter met het werk klaar te komen. Nieuw Hulst gaat „Buurmanskermis" vieren Zaterdag, zondag en maandag a.s. wordt in de buurt Nieuw-Hulst weder om de jaarlijkse „Buurmanskermis" gehouden, welke enige jaren geleden door de buurtvereniging aldaar in ere hersteld is. Er zullen op beide eerstgenoemde dagen schietingen worden gehouden, terwijl er voor de liefhebbers van de dans volop gelegenheid zal zijn in een grote tent, waarin een mortier-orgel voor de muzikale begeleiding zal zor gen. Voor de jeugd is eveneens een plaatsje ingeruimd, want er zal een echte draaimolen komen en nog enkele attracties, terwijl haast vanzelfspre kend een patates-friteskraam niet zal ontbreken. Hoofdplaat Tsjechisch circus bracht gevarieerd program Het Tsjechisch circus „Hermanos Maxon" gaf enkele voorstellingen in onze -gemeente. De tent, die was op geslagen op het terrein bij het voor malige klooster, was beide keren vol. Er werd een zeer gevarieerd pro gramma geboden, o.a. lucht- en grondacrobatiek. Ook de clown Bimbo wist, evenals de aapjes, het publiek uitstekend te amuseren. De wild-west-cowboy-show was ook de moeite waard en bij het messenwer- pen liepen velen de rillingen over de rug. De kameel en de pony, die bij hun rondgang door het dorp al veel belangstelling trokken, vooral van de schooljeugd, droegen ook hun deel bij aan deze voorstelling. Henk Kooger naar Middelburg De heer Henk Kooger, onderwijzer aan de openbare lagere school is be noemd tot onderwijzer aan de open bare lagere school te Middelburg. Als schilder-onderwijzer genoot de heer Kooger hier grote bekendheid. Bij de laatst gehouden tentoonstel ling „De meester en zijn leerlingen" oogstte hij met het werk van zijn leerlingen groot succes. In onderwijs kringen bestaat voor de methode van lesgeven van de heer Kooger in de teken- en schildervakken grote be langstelling. Sluis Voor een talrijk publiek, waaronder pastoor F. Smit en ds. Groenveld, werd in het medisch centrum een propaganda-avond gehouden door de plaatselijke vereniging van het Ko ningin Wilhelminafonds voor de kan kerbestrijding. Burgemeester P. F. van Hootegem achtte het een eer deze avond te mo gen openen. Hij sprak zijn tevreden heid uit over het talrijk bezoek. Hij voegde er de wens aan toe, dat deze propaganda-avond eraan mee zou helpen, dat de financiële bijdragen, die in Sluis toch werkelijk te gering waren, op hoger niveau zouden ko men. Hierna hield dokter G. de Meijer uit Sluis een voortreffelijke inleiding over de eerste Nederlandse film be treffende het kanker vraagstuk, „Er is een tijd van komen en....", die daarna werd vertoond. Na afloop daarvan kwam de heer van Wijk, propagandist van het Wil helminafonds aan het woord. Hij zet te in cijfers uiteen, waar het geld van. daan en waar het terecht kwam. Aan het slot van zijn propagandis tische rede, deed hij een beroep op de dames in de zaal om zich te mel den voor het aanwerven van leden en contribuanten, en niet zonder suc ces. Daarna volgde nog een kleuren film over Engelse kastelen. Dokter Kapsenberg, voorzitter van de plaat selijke vereniging, dankte voor de goede opkomst en hoopte dat de da mes hun werk met succes zouden verrichten. T.B.C.-BEVOLKINGS- ONDERZOEK In verband met het t.b.c.-bevol- kingsonderzoek kwamen op het ge meentehuis de dames en heren bij een, die zich vrijwillig voor het huis bezoek met het daaraan verbonden werk hebben aangemeld. Burgemees ter P.F. van Hootegem sprak de aan wezigen een hartelijk welkom toe en dankte hen voor de bereidwilligheid, dat ze zich voor deze zo nuttige zaak wilden inzetten. Verder werden enkele instruc ties gegeven. Tot slot sprak de burgemeester zijn vertrouwen en de hoop uit, dat deze samenkomst tot een goed slagen van het onderzoek zal leiden. BENOEMD. Mej. J. v. d. Weynckel, onderwijze res aan de r.-k. jongensschool te Sluis is met ingang van 1 januari 1959 be noemd als onderwijzeres aan de r.-k. school te Eede. IJzendijke Brusselse prijzen voor „Vogelvrienden" De „Vogelvrienden" hebben deel genomen aan de kanarietentoonstel ling te Genesius-Rode bij Brussel. De prijs voor de grootste inzen ding behaalde de heer L. Jaumotte met 33 vogels, waarvan 24 een le en 9 een 2e prijs kregen. Ook de prijs voor de beste buitenlandse vogel was voor de heer Jaumotte. De verdere uitslag: J. van de Bunder, ingezonden 6 vo gels, waarvan vier le en twee 2e prijs. O. Scherbeijn, ingezonden 5 vogels, vier le en een 2e prijs. C. Verhoosel, ingezonden 5 vogels; vier le en een 2e prijs. G. Vennix, ingezonden 5 vo gels; vier le en een 2e prijs. H. Ver hoosel, ingezonden 1 vogel; le prijs. K. Hameling, ingezonden 3 vogels; drie 2e prijzen. Van de 58 ingezonden vogels be haalden er dus 41 een eerste prijs. Een mooie prestatie voor onze vogel vrienden. (Advertentie) (Advertentie) Het ongeval te Rilland In tegenstelling tot andersluidende berichten kunnen wy meedelen, dat de toestand van de heer L. Lange- meijer, de berijder van de motor, die in de nacht van zaterdag op zondag onder Rilland op een personenwagen reed en in het St. Elisabethziekenhuis In Tilburg werd opgenomen, iets is verbeterd, hoewel het levensgevaar nog niet geheel is geweken. Zodra zijn toestand dit toelaat, zal de rijkspolitie de heer Langemeijer horen. Zoals met weet, overleed mevrouw Langemeijer, die op de duo zat, in het ziekenhuis te Bergen op Zoom. Eede BENOEMD. Met ingang van 1 januari 1959 is tot onderwijzeres aan de r.-k, school alhier benoemd mej. J. v. d. Weync kel. Tot dusver was mej. J. v. d. Weynckel onderwijzeres te Sluis. Ganzepoortstraat GOES 'Advertentie) Het bestuur van de K.A.B. alhier stelde het winterprogramma op. 2 november wordt de ledenvergadering gehouden; in december heeft de ge bruikelijke St.-Nicolaasviering voor de kinderen der leden plaats en in januari volgt de jaarvergadering. Een ontspanningsavond met cabaret wordt in februari georganiseerd en in maart wil men een filmavond geven of een lezing door een populaire spreker. Tenslotte wordt het feest van de ar beid in mei gevierd met een avond mis in de parochiekerk. Burgerlijke stand Bevallen; J. SipahelutSuberti z.; J. CokDe Jager d.; M. Valkier Rinkhout z.; M. Hubregtsev. d. Weele d.; G. TramperTe Sligte d.; G. Eg.gebeenHoogerland z.; M. A. VerhaagenHijman z.; P. C. M. Groe- nenbergBrusket, z.; C. E. Reijn- houdtDe Kok, d. Ondertrouwd: P. Francke 24 jaar en. J. van der Post 23 jaar; G. Westdorp 25 jaar en M. Walrave, 21 jaar. Getrouwd: E. Kempkes 28 jaar en A. Colijn 23 jaar. Overleden: F. de Smet, 42 jaar echtg. van M. v. d. Borgt; D. Romeijn, 71 jaar; J. Kaas 81 jaar, wed. van W. van Loenhoud; A. Huijsen 82 jaar; M. v. d. Velde 44 jaar. 's-H eerenhoek Kajotter terug Onze dorpsgenoot, de Kajotter Jan Raas, vertrok ongeveer 2 jaar geleden naar Tanganjika. Dit in het kader van een actie, gevoerd door de Kajotters. Jan heeft zijn tijd uitgediend en wij vernamen dat hij ongeveer rond Kerst mis weer terug kan zijn in zijn ge boortedorp. We weten dat het hem aan belangstelling niet zal ontbreken, vooral vanuit de KAJ. Nieuwe postkantoor Na aanvankelijk vele moeilijkheden te hebben gehad, is het nieuwe post kantoor aan de Molendijk bij het huis van de toekomstige kantoorhouder Engelbert in aanbouw. Er schijnen nogal stemmen tegen de vestigings plaats te zijn geweest omdat van een centrale ligging geen sprake is. Ook voor het toekomstige uitbreidingsplan ligt het kantoor dan nogal tamelijk uit de buurt. De Molendijkers vinden Uw haar - vrij van roos - met anti-roos Traitil 3 bevat het pas-ontdekte apelium met de sterke van roos bevrijdende eigenschappen. Na 6 wekelijkse haarwassingen is de roos verdwenen. Vraag TRAITAL 3 Voor de handel: N.V. Handelmij. R. F. M. Wernekinck, A dam de ligging wel geschikt en hadden pre cies dezelfde bezwaren tegen de ves tiging van het nieuwe doktershuis dat dus voor hen precies aan de andere zijde van de gemeente kwam te lig gen. Zo krijgt ieder zijn beurt. Van de nieuwe kantoorhouder ver namen wij dat de bouw goed opschiet en binnen zeer afzienbare tijd in ge bruik zal worden genomen. Hansweert VERKOOP WOONHUIS Notaris van Werkum uit Hemkens- zand heeft in café C. Flips, het woonhuis met schuur, erf en tuin, ge legen aan de Kanaalstraat 40, publiek verkocht. Koper werd de heer G. Breas uit Goes. Het huis heeft f 7200,- opgebracht. Kloetinge Twee gewonden bij aanrijding Op het kruispunt rijkswegBuys Ballotstraat deed zich een vrij ern stig verkeersongeval voor. Toen ds. Mulder uit Dordrecht met zijn drie- wielig autootje, waarin ook zijn vrouw zat, dit punt wilde passeren, verleen- dt de chauffeur S. uit Heinkenszand, die een auto met aanhangwagen van de fa. Tramper uit 's-Gravenpolder bestuurde, geen voorrang. De drie wieler botste tegen de vrachtwagen en werd aan de voorzij ingedrukt. De bejaarde dominee liep een flinke hoofdwonde op en zijn vrouw brak haar pols. Beiden werden naar het Goese Gasthuis gebracht en daar verbonden. In de gemeente Hoek is bepaald nog geen woningnood. Toen no taris van Campen uit Terneuzen ten verzoeke van de erven Meer- tens te Sluiskil, een huis in de Noordstraat probeerde te verko pen, bleek er geen animo voor te bestaan. Het pand is zeker geen krot. Maar niettemin deed maar één man een bod vanf 100, Natuurlijk ging de koop niet door. In het ontspanningslokaal van de inrichting „Vrederust" te Bergen op Zoom werd het 40-jarig bestaan ge vierd van de afdeling „Vrederust" van de christelijke bond van over heidspersoneel. Hoofdschotel was een bont ontspanningsprogramma, dat werd gebracht door de toneelgroep „Podium", onder de titel „Tussen licht en donker". Twee leden, die te zamen met de afdeling jubileerden, werden gehuldigd te weten de heren Heuseveldt en Haverhoek. Op deze feestavond waren ook aanwezig de secretaris van het hoofdbestuur, de heer C. de Bruijn, het dagelijks be stuur van de Ver. tot Christelijke verzorging van geestes- en zenuw ziek en in Zeeland en alle hoofden van dienst. De 74-jarige invalide W. H. uit Bruinisse, die in „Irene" te Zierikzee werd verpleegd, is daar in de lift ge vallen, waarbij hij een been brak en een sleutelbeenfractuur opliep. Hij is daarna overgebracht naar het Rode Kruis-ziekenhuis en na twee dagen overleden. H. wilde met de lift van de eerste verdieping naar de begane grond gaan. De lift stopte echter niet ge lijkvloers, doch ongeveer één meter lager. De 61-jarige M. T. uit Zierik zee, die eveneens in het tehuis wordt verpleegd, had dit waarschijnlijk niet gezien en reed H. achteruit in de lift, met als gevolg dat beide mannen een tuimeling maakten. T. werd bij dit ongeval slechts licht gewond. Vele vooraanstaande fabrikanten zijn ons ter gelegenheid van ons 85-jarig jubileum spontaan met een aantal heel speciale fabriekspartijen ter wille geweest. Getrouw aan ons devres „Waarheid in reclame" beginnen wij morgen 9 uur met de verkoop van een deel dezer fabrieks partijen. Een partij CRETONNE van bijzondere kwaliteit. Prachtige bloemdessins in 4 versch. kleuren. I 65 120 cm. br., van 2.75 p. mtr. NU voor Een beperkte partij zeer zware WOLLEN DEKENS Moderne dessins in meerdere kleuren, o A 200x150, van 28.50, nu spotgocd- koop voor Een aanbieding die alechts éénmaal voorkomtt 1400 meter DUBBEL BOUCLÉ TAPUT ven iw bekend fabrikaat. Practisch onverslijtbaar 49 tapijt, 1 00 cm. br., vèn 5.95 p mtr. NU voor i*P# HH 400 HANDWEEF TAFELKLEDEN van prachtige kwaliteit. Een groot aantal dessins ia terra, groen, beige en bruin. Grote JKL maat 170x140, van 14.50 NU voor B.ELLAMYPARK - VjJSSJNGEN RPJTÉSBAM - Wt KAAS. UffiECHJ - YUSSiNGEN (Van onze correspondent) Hebben wij in een vorig artikel naar aanleiding van de be handeling van de gemeentebegroting 1959 in de eerstvolgende raad van Terneuzen gewezen op de remmingen, die deze gemeente ondervindt tengevolge van de ongunstige werking voor deze Scheldeplaats van de financiële verhouding tussen overheid en gemeente, wij willen thans nader ingaan op enkele concrete wen sen, die in Terneuzen leven. Het verlanglijstje van 1958 is goed deels een verlanglijstje gebleven. Hopelijk zal het komende jaar een en ander verwezenlijkt kunnen worden. Hierbij wordt het eerst aan „De Haven" gedacht. De overeenkomst met België over het kanaal zal, zo zegt men, binnenkort zijn beslag krij gen. Over enkele punten zijn de re geringen het nog niet eens, maar de ze punten zijn van een zo groot be lang voor Terneuzen en de kanaal zone, dat de regering hopelijk met kennis van zaken deze punten zal weten te verdedigen. De overname van de haven brengt voor de gemeente zulke grote kos ten mee, dat hopelijk de regering na de overname Terneuzen in staat zal stellen de outillage van de ha ven, die sedert vele jaren verouderd en ontoereikend is, te verbeteren en aan te vullen. Het verkeer, dat reeds enkele jaren tracht zich in Terneu zen te concentreren, moet kunnen worden verwerkt en niet, zoals nu, in belangrijke mate worden afgewe zen of teleurgesteld. Oeververbinding De roep om een vaste oeverver binding begint een vertrouwde klank te krijgen. Wellicht wordt deze kwes tie in groter Beneluxverband geënta meerd. Een gekanaliseerde Schelde zou voor Antwerpen, zeker binnen afzienbare tijd een zeer aanlokkelij ke oplossing worden. Voor de in om vang toenemende zeeschepen wordt de Schelde boven Terneuzen 'n onbe trouwbaar vaarwater. Dan zou er een (Advertentie) dan naar VISSER-KOOLE! - Flatteus zijn de modellen enU slaagt in elke prijsklasse even prettig voor Moeder en Dochter. grote kans zijn het isolement met Ne derland door middel van een vaste oeververbinding te verbreken. Dan zal er geen sprake meer zijn van een te verlenen privilege om de bre de Scheldestroom over te steken. Deze overtocht, op zich zelf be zwaarlijk en vaak onmogelijk, wordt door de tarieven nog meer bemoei lijkt. Dit spreekt zowel voor het be drijfsleven als voor de passagiers. Hier is de bij storm zo bekende „zwarte bal'1 gehesen. Dit zij voor overig Nederland het teken dat het onveilig sein is gegeven. Ten aanzien van de oeververdedi ging meent het dagelijks bestuur van Terneuzen te weten, dat voor 1959 de versterking van de zwakke delen van de Scheldekade nog niet aan de orde kamt. De zeewering aan de oostzijde van Terneuzen zal in 1959 wel aan uitvoering toe kun nen zijn. Dat het inwonertal bleef stijgen wordt toegeschreven aan het verblij dend particulier initiatief tot het bou wen van woningen. Door overheids- bouw kon in deze periode de woning nood mede worden afgeremd. Binnen afzienbare tijd zullen weer gronden voor particuliere en andere bouw kunnen worden uitgegeven. Onderwijs De urgentieverklaring voor de bouw van een nieuwe hervormde school is ontvangen. Aan de noodtoe stand, waarin het protestantse on derwijs verkeert, zal in de jaren 1960-1961 hopelijk een einde komen. De ontwikkeling van het openbaar onderwijs vergt voorzieningen in de onderbrenging van het uitgebreid la ger onderwijs. De bouw van een nieuw lyceum begint in zicht te komen. Het voorlopige gebouw voor de uit gebreide technische school, dat in aanbouw is, zal spoedig kunnen wor den betrokken. Met de bouw van een schippersschool is bereids begonnen. Ter financiering van de bouw van een regionale werkplaats vodr vak ontwikkeling voor volwassenen, werd onlangs een geldlening toegewezen, De Stichting Beschuttende Werk plaatsen wacht nog steeds met span ning op de toewijzing van het kapi taal teneinde te kunnen beginnen met de bouw van een werkplaats voor minder validen. De toestand der be drijfsruimten, waarmee de Stichting zich thans moet behelpen, spot met alle Nederlandse normen. De ontwerper van het zwembad zal spoedig bestek en tekening in dienen. Er zal worden getracht dit in D.A.C.W.-verband te verwezenlij ken. Voor de brandweerkazerne te Sluis kil werd een financieringskapitaal aangevraagd op het motief, dat dit project moet worden verwezenlijkt met 't oog op de kanaalovereenkomst Ten aanzien van de bouw van het nieuwe gemeentehuis werd deze in vestering „gememoreerd". De subjectieve uitkering voor 1958 werd voor de gemeente Terneuzen nog niet vastgesteld. Als richtsnoer heeft het gemeentebestuur zich ge steld alleen de noodzakelijke uitga ven te ramen, waarbij een begro tingstekort wordt vastgesteld van 345.445.—. Hoewel gemeend werd vooral de somberheid naar voren te moeten brengen, stelt het gemeentebestuur in de begroting 1959 toch vast dat Terneuzen gestadig groeit en zich verder ontwikkelt. Hopelijk zal deze noodkreet zo sterk blijken te zijn dat zij in Den Haag gehoord., en ver staan wordt. (Advertentie) Ieder zegt: (Jan Elich) Lievevrouwestraat 9 BERGEN OP ZOOM BEES KENS Jeugdhuis Herv. Kerkt Lezing Vogelwacht. GOES Grand: Het verdachte huis, 18 J. MIDDELBURG Electro: Trommelvuur op Monte Cassino. Schouwburg: Charly Chaplin als de dictator. VLISSINGEN Luxor: Moordcentral# X, 14 j. TERNEUZEN Luxor 8 uur: D« lord, de lady en de butler, a.l. OOSTBURG Ledel 8 u: Jet Pilot, 14 J. SAS VAN GENT Olympia 8 uur: Blan ke lading uit Parijs, 18 j. m. enig voorb. GRAAUW 6 uur: Vergadering van d« Reisduif. GOES Grand: Het verdachte huis, 16 J. MIDDELBURG Electro: Trommelvuur op Monte Cassino. Schouwburg: Charly Chaplin als de dictator. VLISSINGEN Luxor: Moordcentral* X, 14 j. KLOOSTERZANDE 1.30 uur: WiM- schieting op staande wip. TERNEUZEN Luxor 8 uur: De lord, de lady en de butler, a.l. Concertge bouw 8 uur: De pas des doods, 14 J. BOSCHKAPELLE Th. Ottjes: Prijs- piering en prijskaarting. OOSTBURG Ledel 8 u: Jet Pilot, 14 j. TERHOLE F. Schreurs 3 uur: Moin- sterschieting. SAS VAN GENT Olympia 8 uur: Vrij gevochten. AXEL Het Centrum 6.30 en 9 uur: Car naval in Wenen, 18 j. met enig voorb. HULST Bioscoopgebouw 8 uur: Het boek der wildernis. G. Nijs 2.30 uur: Kermisschieting. DE KLINGE Kinema v. Dijk 7.30 uur: Ik ben sentimenteel, als bijfilm Har tenaas. IJZENDIJKE Hofzicht 8 uur: Die Früh- reifen.

de Stem | 1958 | | pagina 2