EXPO-GEBOUWEN ONDER DE HAMER Amerikanen konden paviljoen niet kwijt Eerste Artsen van „Nijmegen Verkeer op de weg eist vier levens Indrukwekkende plechtigheid besloot negen dagen van rouw Wereldtentoonstelling (enorm succes) gesloten Vele kleintjes.... Honderdjarige wilde het in geen geval missen In basiliek van St. Pieter: Vandaan is net nog tijd DAGBLAD VOOR ZCBLAND Atomium blijft 10 jaar staan Meer wind Rumoer rond onthullingen van lijfarts Pius XII Begin november: Conferentie over Cyprus Udenhout - Halsteren - Rilland Twee zusjes uit Dongen.... Verkorting van de dienstplicht in België? Groten dei- aarde bogen het hoofd Bom ontplofte op vliegveld de V.S. in Te Willemstad: Mgr.J.Holterman aanvaardde bisschopsambt Ter heij denaar won STEM-toto 98e JAARGANG No. 22890 Uitgave N.V. Uitg. Mij. Neerlandia. Directeur: E. H. B. Brader. Hoofdredacteur: J. J. H. A. Bruna. Redactieraad: J. M. A. C. v. Don gen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rech ter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. *t Westende. Bureaus: Breda, Reigerstraat 16. Tel. 22341 (3 lijnen). Postgiro 278841 Voor God, Xoii*tg*a en Vaderland MAANDAG 20 OKT. 1958 Abonnementsprijs 7.per kwar taal, 8.20 per post, 0.54 per week. Buitenlandse abonnementen op aan vraag. Losse nummers 15 ct. Advertentieprijs voor de gehele op lage 0.40 per mm. (Ing. Med. i.Bij contract aanzienlijke reductie. Volledige tarieven, ook voor de afzonderlijke edities en Algemene Voorwaarden worden op aan- )g gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: GOES. Westsingei 98. telefoon 7238 Bureau voor Zepuwsch-VlaanderenHTTT.ST Dubbele Poort 7, telefoon 102 - (Bijbureaus: TERNEUZEN, Noordstra_at_56Ljtel. 2601QOSTBURG^Nieuwstraat 41, te (Van onze speciale verslaggever). Zoals liet vuurwerk boven Brussel zondagavond in duizend kleuren uiteenspatte, zo spatte gisteren ook de Expo zelf uiteen. Brussel zal er vanaf vandaag aan moeten wennen, dat in plaats van de lange stoeten mondaine toe risten en broodkauwende dagjesmensen, de bestofte vrachtwagens van de slopers naar de heuvelvlakte zullen rijden. Maandagmorgen om vijf uur vertrekken de koeien, de varkens en de kippen uit de boerderij van het Neder landse paviljoen. Zij gaan een rustiger, minder hegaapt bestaan voeren in de boerderij van Jelle van Ley. Daarna wordt alles wal teruggezonden dient te worden, inge pakt. Tot slot komen de mensen, die in drie maanden tijd alles weer afbreken, wat in drie jaren werd opgebouwd. Het sprookje van de Brusselse Expo is uit. In het perscentrum heeft men gisterenavond de voorlopige balans opgemaakt. Met voldoening stelde het Expobestuur vast, dat het bezoekersaantal de verwachtingen heeft overtroffen. Bijna 41 miljoen mensen hebben de afgelopen maanden de Expo bezocht. Dat is bijna 10 miljoen meer dan de raming. Zondag evenwel bleef het dagbezoek beneden de verwachtingen. Op grond van de steeds groter wordende toeloop in de laatste weken had men aangenomen, dat er wel een miljoen mensen op de sluitingsdag naar de Expo zouden trekken. Kennelijk hebben de weerberichten veel men sen doen schrikken en hen doen besluiten, liever thuis bij de warme kachel te blijven. De thermometer van het aantal bezoekers kwam „slechts" tot 380.000, maar dat heeft weinig invloed op het totaalcijfer. hele inboedel was verkocht. Dit, om dat de directie werd overstelpt met verzoeken om er iets van te verko pen. Het beste geregeld was de sloop van de paviljoens van Israël en Nederland. Het Neder landse paviljoen was zelfs al aan de sloper verkocht, nog voordat de Expo werd geopend. Ook de inboedel heeft al een bestemming. Allemaal wat De directeur-generaal heeft het allemaal zo weten te regelen, dat hij geen gebruik hoeft te maken van de gar.antiesubsidie der regering van 7,5 miljoen gulden. En zelfs nog wat overhoudt. Enkele onderdelen van de Expo gaan elders een nieuw leven beginnen. De kerk, behorende bij het Vaticaanse paviljoen, wordt uit el kaar genomen en ergens in de Ver enigde Staten weer opgebouwd. De Zuidlimburgse gemeente Bunde tikt voor een zacht prijsje een gedeelte van het Nederlandse paviljoen op de kop om er een permanente land bouwtentoonstelling in te huisvesten. Een aantal boeren uit Cuyck kwa men gisteren de plaatijzeren stier van het Nederlandse landbouwpavil- joen ophalen, compleet met muziek en de burgemeester aan het hoofd. De glazen industriehal van het Britse paviljoen gaat naar Hilversum, waar zij dienst gaat doen als sporthal. Wat ook gaat verdwijnen, dat zijn de motels. Men praat daar in Brus sel liefst maar niet teveel over. Er stonden vijftien van deze noodmotels in Brussel, sommige ondergebracht in bestaande gebouwen, andere voor korte tijd opgetrokken. Het grootste, dat in Wemmei was neergezet, had een capaciteit van 5000 bedden. Al gaat de Expo verdwijnen, toch houdt Brussel er nog iets van over. Behalve het uitstekende net van we gen, tunnels en viaducten rond de stad, is daar vooreerst het atomium. Tien jaar blijven de bollen nog schit- VANDAAG begint Engeland met de terugtrekking van zijn troepen uit Jor danië. MINSTENS twintig mijnwerkers zijn om het leven gekomen als gevolg van een gasontploffing in een steenkolen mijn te Puertellano, in Spanje. IN HET Poolgebied hebben de Sov jets weer een kernwapen tot ontplof fing gebracht, het krachtigste blijk baar in de nieuwe reeks. EEN 48-JARIGE bromfietser uit Co- then is op de rijkswg te Eist (U.) om het leven gekomen doordat hij in botsing kwam met een fietser, die voor hem de weg overstak. EEN AUTO die te Baflo voor gesloten spoorbomen wachtte, werd aangereden door een bedrijfsrangeertrein die op een buitenspoor reed en 50 meter mee gesleurd. De inzittenden kwamen met de schrik vrij. VOOR het komende stookseizoen heeft de staatssecretaris van Sociale Zaken de brandstoffenbij slag vastgesteld op 4.85 per week voor kostwinners en alleenwonenden en 2.45 per week voor kostgangers. TE ATLANTA (V.S.) is de 26-jarige Richard Bowling gearresteerd, die als de hoofdschuldige wordt beschouwd van de geruchtmakende aanslag op de plaatselijke synagoge. SINDS woensdag wordt een Argen tijnse marinesleepboot, met 37 man aan boord, vermist. Men heeft geen hoop meer het schip nog te vinden. DE NEDERLANDSE Bromfietsersbond heeft de minister gevraagd, voorlopig af te zien van zijn voornemen, een maximumsnelheid voor bromfietsen binnen de bebouwde kom van 30 kilo meter per uur in te stellen. Zo'n maat regel, meent de bond, kan het ver keer niet ten goede komen. JAPANSE archeologen hebben acht vazen gevonden waarvan zij de ouder dom op tienduizend jaar schatten: de oudste vazen die, waar dan ook, tot nog toe zijn opgegraven. teren. Dan zal men verder beslissen, wat er mee zal gebeuren. Staan blijft ook het Duitse paviljoen, dat aan de Belgische staat cadeau werd gedaan, om er een Europese school in te huisvesten. Brussel rekent er im mers vast op, dat het straks de hoofdstad van Europa zal worden. En dan komt zo'n Europese school best van pas. Ook het Noorse pavil joen gaat dienst doen als schoolge bouw. Overigens zijn er wel meer landen geweest, die geprobeerd heb ben hun paviljoen aan België ca deau te doen, want afbreken kost veel geld. Zo hebben de Amerikanen bijna iedereen nagelopen, om hun paviljoen kwijt te raken: de Bel gische staat, het koningshuis en de stad Brussel. Niemand wilde echter de grote gouden taart hebben. Niet, omdat men de Amerikanen wilde af fronteren, maar om de eenvoudige reden, dat het miljoenen francs «zou gaan kosten, om het gebouw voor permanent gebruik geschikt te ma ken. De buitenwanden zijn namelijk van mica en liet dak lekt bij een flinke regenbui als een zeef. Om dan nog niet te spreken van het verwar mingsprobleem en van het dempen van de vijver midden in het pavil joen. Nu zullen de Amerikanen nog een 100.000 dollar moeten neertellen om het paviljoen afgebroken te krij gen. De stad Brussel, op wier grond gebied het bouwwerk staat, zal bo vendien nog een rekening presente ren voor de schade, die de bomen in het paviljoen opliepen. Ondanks alle voorzorgen vreest men namelijk, dat deze de Expo niet hebben over leefd. In verschillende paviljoens zag men op de sluitingsdag bordjes, waarop stond aangegeven dat de Verwachting van het KNMI tot maandagavond. Opgemaakt zon dagavond 23.15 uur: Veranderlijke bewolking met tijdelijk wat regen. Matige tot krachtige en langs de kust tijde lijk harde westelijke wind. Iets hogere temperaturen dan giste ren. Verwachting van het Belgisch Weerkundig Instituut: Bewolkt en regen bü tussenpo- zen. Vr|j harde wind uit het wes- ten. Vandaag: zon onder 17.37 uur. Morgen: zon op 7.13 uur, maan onder 0.40 uur. De artsenbond van Rome heeft de publikatie van de memoires van dr. Riccardo Galeazzi-Lisi, die meer dan twintig jaar de lijfarts van wijlen Z.H. Paus Pius de Twaalfde is ge weest, veroordeeld en een volledig onderzoek gelast. De memoires van de dokter zijn de ze week door een Italiaans tijdschrift gepubliceerd. Op een persconferentie heeft de arts gezegd, dat het be roepsgeheim ophoudt bij de dood van de patiënt. De collegae van dr. Lisi zijn van oordeel, dat de onthullingen indiscreet zijn. Zij hadden o.m. ook betrekking op het balsemingsproces De Italiaanse regering heeft een on derzoek gelast naar de kwestie Ga- leazzi-Lisi en met name naar de vraag, of deze geneesheer van Paus Pius XII vervolgd kan worden. (Advertentie) Zes maanden lang zijn door bezoekers aan het Nederlandse paviljoen op de wereldtentoon stelling te Brussel geldstukken geworpen in het vijvertje van de erehal. Het werd een totaal bedrag van ongeveer 1500 gul den, dat zaterdag door de com missaris-generaal van het pa viljoen, de heer van Walsum, is overhandigd aan ajgevaardig- den van de Nederlandse Ver eniging voor Weldadigheid te Brussel. Evenwel, zelfs in de drukste tjjd is het motel nooit voor meer dan drie kwart bezet geweest. Enkele andere motels bleven zelfs soms dagenlang gesloten. De meeste bezoekers, dat blijkt wel, zijn dagjesmensen geweest. Toch zal deze tegenvaller uiteindelijk op de gehele exploitatie der Expo geen schade opleveren. België kan meer dan tevreden zijn over de resultaten van zijn enorme onderneming. Mis schien zal deze en gene straks nog wat gaan nafuiven in het stadje vro lijk België, dat nog een jaar lang blijft staan, onder andere om dienst te doen als decor voor een Ameri kaanse speelfilm. Dan gaat evenwel ook dit stadje van gips tegen de grond. Want het sprookje van de Expo 1958 is uit. Helemaal uit. Andreas Rodts, die begin van dit jaar te Eede (gemeente Aarden burg) onder grote belangstelling feestelijk zijn honderdste verjaardag vierde, heeft nog zoveel belangstel ling voor het dagelijks gebeuren, dat hij twee dagen geleden de wereld tentoonstelling te Brussel nog heeft bezocht. Met zijn zoon en twee leden van het feestcomité van Eede ging hij vrijdagmiddag met de auto naar Brussel. Daar was men van zijn komst op de hoogte. Hij mocht met de auto het tentoonstellingsterrein op en zo de tentoonstelling bezichti gen. Alle paviljoens bezoeken was voor de oude man te vermoeiend en daarom werd het nationale paviljoen uitgekozen. Hier werd de krasse hon derdjarige officieel ontvangen. De heer Rodts kreeg een aandenken van Nederlands deelneming aan de Expo. Toen een der Nederlandse hostesses een heildronk op hem uitbracht, zei hij: ,.Ik hoop, dat U nog vele glaas jes mag drinken en ik nog een paar..." Daar hij zelf landbouwer is ge weest ging zijn belangstelling uiter aard uit naar de afdeling veeteelt van het Nederlandse paviljoen, waar hij met interesse de dieren bekeek en vergelijkingen maakte met vroe ger. Hij bleek zich nog goed de wereld tentoonstelling te Gent in 1912 te herinneren, waaraan hij destijds ook een bezoek heeft gebracht. ANDREAS RODTS ...officieel ontvangen.. De Griekse pers heeft zondag gemeld dat Turkije, Griekenland en Engeland overeenstemming hadden bereikt over de agenda voor een conferentie over Cyprus, die op 2 of 3 november zou worden gehouden. Over de deelneming aan de confe rentie moet men het nog eens worden. Griekenland zou op deelneming van Frankrijk, Italië en de V.S. staan. De conferentie zou een week duren. Gemaskerde mannen hebben zater dagavond in Tripimeni, in het oos telijk deel van Cyprus, een aanslag ge pleegd op een huis, waarbij twee Grieks-Cypriotische mannen werden gedood en een vrouw zwaar werd ge wond. Twee zusjes uit Dongen zijn zaterdagavond om het leven ge komen bij een auto-ongeluk on der Udenhout. Een derde meisje uit hetzelfde gezin werd levens gevaarlijk gewond. Ook de Til- burgse architect W. van Berkel, gemeenteraadslid in zijn woon plaats, is bij het ongeluk om gekomen. Tegen kwart over negen reed de heer G. van Gooi uit Teteringen, met in zijn auto een aantal deelnemers van de die middag gehouden herfst- wandeling, van de uitspanning „Bos en Duin" naar het centrum van Udenhout. Na ongeveer twee kilome ter te hebben gereden slipte de auto in een flauwe bocht, tengevolge van de hoge snelheid De wagen sloeg om, gleed op zijn kant vele meters door en sloeg vervolgens tegen een boom te pletter. De beide Dongense meisjes, Adria- na Ligtenberg, 29 jaar, en de 26-ja- rige Antoinette Ligtenberg waren op slag dood, evenals de heer van Ber kel, gehuwd en vader van vier kinde ren. Op het laatste ogenblik had hij een lift gekregen om zich naar zijn echtgenote te begeven, die in het cen- Uit de omgeving van het Bel gische ministerie van defensie wordt vernomen, dat de dienstplicht het komende voorjaar van 15 tot 12 maanden zal worden verminderd. De Novendiali, de negen dagen van rouw voor Paus Pius XII, zijn zondag afgesloten met een indrukwekkende plechtigheid in de St. Pieter, waaraan werd deelgenomen door veertig kar- ninalen, vijftig bisschoppen, af gevaardigden van drieenvijftig regeringen en naar schatting twintigduizend gelovigen. De deken van het college van kar dinalen, kardinaal Tisserant, droeg een plechtige Requiemmis op en ver richtte de absoute bij de symbolische katafalk, geassisteerd door de kardi nalen McGuigan van Toronto, Leger van Montreal (Canada), Caggiano van Rosario (Argentinië) cn Quiroga y Palacies van Santiago (Spanje). Daarna werd de absoute verricht door de kardinalen Spellman van New York, Frings van Keulen, Feltin van Parijs en Lercaro van Bologna. De Latinist monseigneur Amleto Tondini, die de pauselijke stukken be werkte, sprak een „In Memoriam" uit. Ierland had zijn president, Sean O'Kelly, als afgevaardigde gezonden, Italië premier Fanfani en Luxemburg prins Felix. Amerika. Frankrijk, West-Duitsland en België werden ver- tegenwoordigd door hun ministers van Buitenlandse Zaken, Nederland door zijn ambassadeur bij het Vati- kaan. graaf Francois de Marchant et d'Ansembourg, en door baron Spey- art van Woerden en monseigneur Jo seph Damen. De plechtigheid werd bijgewoond door een aantal vorstelijke persoon lijkheden, onder wie de prinsessen Irene van Griekenland, Anna van Frankrijk en haar dochter prinses Maria Christina en prins Amedo d'Aosta, als vertegenwoordiger van ex-koning Umberto van Italië, Albert van Beieren, Frederic van Hohen- zollern, Emanuel van Saksen, Char les van Loewenstein, Pierre van Mo naco, en Robert, aartshertog van Oostenrijk. Na de plechtigheid wer den de regeringsafgevaardigden door het college van kardinalen in audiën tie ontvangen. Veel gelovigen vonden geen plaats meer in de kerk en bleven tijdens de plechtigheid op het St. Pietersplein. Het duurde lang voordat de kardina len en de regeringsgedelegeerden kerk en plein verlaten hadden. Minister Dulles, die, ofschoon niet katholiek, mee-knielde en bad tijdens de H. Mis en een zeer grote belang stelling toonde voor de plechtigheden, vertrok zondagavond met een mili tair vliegtuig naar Londen voor be sprekingen met zijn Engelse ambtge noot Selwyn Lloyd. Hij reist via de Noordpool verder naar Formosa. Monseigneur Tondini prees in zijn ,,In Memoriam" het vredeswerk van Paus Pius XII en zijn aandacht voor de vervolgde gelovigen in de landen „waarvan de regeringen met alle mid delen trachten de christelijke gods dienst uit te roeien, speciaal in de zielen van de jeugd, door het chris tendom voor te stellen als een vijand van de volkswelvaart". Sprekend over de wens van de Paus, dat geen monument voor hem zou worden opgericht, zei hij: „Wij weten niet of er nog eens een monu ment voor U zal worden opgericht. Maar zonder moeite kunnen wij voor spellen, dat U zult blijven leven in de harten overal waar mensen van be schaving wonen en dat de herinne ring aan U. aan Uw mensenliefde en waarheidszin, niet zal verdwijnen bij het voortgaan van de tijd." trum van Udenhout vertoefde. Ook zijn eigen auto was daar geparkeerd. De bestuurder van de verongelukte auto. de heer van Gooi, liep ook ver wondingen op, maar direct gevaar is er voor hem niet. Wel verkeerde gis teren nog in levensgevaar de 24-jari- ge mej. J. Ligtenberg, die ook in de auto zat. Ze was nog altijd buiten be wustzijn. De zesde inzittende, de 26- jarige C. Janssen uit Utrecht, werd licht gewond. Bovendien kreeg hij een shock. Het gezelschap had de wagen ge huurd van de heer K. uit Dongen. Botsing onder Rilland Op de Zeeuwseweg onder de ge meente Rilland Bath is in de nacht van zaterdag op zondag, omstreeks half twee, het echtpaar Langemair uit Bergen op Zoom, dat zich per mo tor naar huis begaf, tegen de achter zijde van een taxi gebotst. Mevrouw Langemair overleed zondagmorgen in het Algemeen Burgergasthuis te Ber gen op Zoom. Haar man, die er ook ernstig aan toe was, maar voor wie zondagavond toch geen levensgevaar meer bestond, is gisteren overge bracht naar het St. Elisabethzieken- huis te Tilburg. De taxi, die bij de botsing betrok ken waSj werd bestuurd door de heer A. L. uit Bergen op Zoom. Hij zag dat hij werd ingehaald door de mo torrijder en meende, dat deze laat ste hem zou passeren. Met een hevi ge klap echter botste de motor ach ter op de auto, tengevolge waarvan mevrouw Langemair tegen de achter- kap van de wagen werd geslingerd en vervolgens over de auto heen schoot. Zij kwam in de berm langs de weg terecht. De motor vloog in brand en de be stuurder, die eveneens tegen de grond was geworpen, kreeg hierdoor ernstige brandwonden. De bestuurder van de taxi, die onmiddellijk te hulp schoot, liep brandwonden aan de han den op. Mevrouw Langemair was moeder van drie kinderen. Tegen boom Verblind door een tegenligger is za terdagavond omstreeks 11 uur een personenauto, welke bestuurd werd door C. v. B. uit Lepelstraat op de Lepelstraatseweg, onder de gemeente Halsteren, tegen een boom gereden. Tengevolge van deze botsing is mevr. v. B.-E., die naast de bestuurder zat, zaterdagnacht omstreeks twee uur in het Algemeen Burgergasthuis te Bergen op Zoom overleden. De be stuurder werd licht gewond. Een me de-inzittende, J. V. uit Steenbergen, werd vrij ernstig gewond, hoewel hij niet in het ziekenhuis behoefde te worden opgenomen. Mevr. v. B. was na het ongeluk nog naar huis gelopen, op nauwelijks hon derd meter van de plaats van het on geluk. Op medisch advies werd zij naar het Algemeen Burgergasthuis in Bergen op Zoom gebracht. Mevr. v. B. was 42 jaar en moeder van twee kinderen. Op het vliegveld van Wichita, in dc Amerikaanse staat Kansas, is de 36-jarige Forrest Don Mc Cuiston ten gevolge van een bomontploffing 0m het leven gekomen. McCuiston droeg de bom bij zich Hij was enkele minuten voordien ge-^ arriveerd met een vliegtuig dat 26 personen vervoerde. Aangenomen wordt dat McCuiston een vliegtuigtekenaar uit Tulsa, zelf! moord heeft willen plegen en op het laatste moment besloot anderen hier in niet te betrekken. McCuiston leed aan een hartkwaal, werd langzaam blind en zat in financiële moeilijk- heden. Hij was bovendien voorwaar delijk veroordeeld wegens ontduiking van inkomstenbelasting. De eerste artsen, die afgestudeerd zijn aan de medische faculteit der katholieke universiteit te Nijmegen zijn zaterdag op het landgoed Hejj- endaal van de medische faculteit be ëdigd, in tegenwoordigheid van vele leden van de Radboudstichting, alle leden van het curatorium der katho lieke universiteit en tal van profes soren en geneeskundigen en familie leden. Prof. dr. J. P. Sloofs, voorzitter van de commissie voor het afnemen der artsenexamens, liet door de se cretaris van deze commissie, prof. dr. J. Th. Mali. de eedsformule voorlezen. Hij deelde de kandidaten, de heren A. A. M. Blomjous uit Breda, J. H. Dijkman uit Doetin- chem en A. H. F. van Olfhen uit Til burg mede, dat zij geslaagd waren als arts. Prof. dr. Sloofs hield hierna een toespraak, waarin hij sprak over de morele, medische en sociale plichten van de arts tegenover zijn patiënten. Mgr. prof. dr. R. R. Post, voorzit ter van de raad van bestuur der St.- Radboudstichting, sprak mede na mens de bisschoppen gelukwensen uit en hoopte dat de studenten in het maatschappelijk leven zouden tonen dat zij hier een bijzonder weten schappelijke vorming gekregen had den, een vorming gebaseerd op ge loofsovertuiging. In de voortuin van „Huize Heijen- daal" lieten studenten van de me dische faculteitsvereniging een groot aantal duiven los. Deze duiven moes ten aan mgr. P. Mutsaerts, bisschop van Den Bosch en aan minister Cals de boodschap van het slagen der stu denten overbrengen. De boodschap was in het Grieks gesteld. De foto hierboven geeft een mo ment tijdens de plechtigheid. 7 - 7 Als U het nog niet gedaan hebt, stuur dan vandaag nog Uw oplossing in op onze gro te puzzel: Vul in, 1, 2 of 3. en win. Als vertegenwoordiger van het hoogste kerkelijke gezag heeft mgr. Lorenzo Antonetti, auditor der nun tiatuur te Caracas, zaterdag het nieuw ingestelde bisdom Willemstad geïnaugureerd en mgr. J. M. Holter- man O P. geïnstalleerd als eerste bis schop van Willemstad. De plechtigheid werd voltrokken in aanwezigheid van tal van geeste lijke en wereldlijke autoriteiten, on der wie mgr. dr. B. J. Alfrink, de aartsbisschop van Utrecht. Onze Stem-toto heeft de omschrij ving van dinsdag als zijnde ,t,aai" waarschijnlijk op haar fatsoen ge trokken. Want gisteren was dan de dag, dat zij iemand zo maar ineens het volle bedrag in de schoot wierp. Onze toto-ploeg, zwoegend en zuch tend bij het doornemen van de enorme stapel formulieren, kon na afloop tri omfantelijk melden één volledig juist ingevuld formulier te hebben ontdekt. Honderdvijfenzeventig harde guldens vielen ten deel aan: J. RASENBERG Markstraat 30 Terheijden. Wij starten zondag opnieuw en wel met een inzet van 50. De juiste uitslagen: NAC-Rapid JC 2, ADO-NOAD 1, Fortuna '54-SC Enschede 1, Willem II- MVV 3, DFC-BVV 1. Rigtersbleek-RBC 2, LONGA-De Valk 2, Wilhelmina- Xerxes 1, Velox-EBOH 1, ONA-Baro- nie I. Controle-totaalcijfer 15.

de Stem | 1958 | | pagina 1